Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie otwarte w KAiM - kompletny system Reimyo


twonk

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pojawił się temat ceny , to pozwolę sobie na kilka słów komentarza:

 

Słuchają zestawu Reimyo miałem bardzo silne deja vu , że gdzieś już słyszałem zestaw o bardzo podobnej estetyce brzmienia :

- małe monitory

- świetna przestrzenność

- przejrzystość

- wyrazistość

- plastikowy głośnik nisko-średniotonowy i jego specyficzny wpływ na brzmienie

- aluminiowy głośnik wysokotonowy i jego specyficzny wpływ na brzmienie

 

To był zestaw oparty na monitorach B&W PM1 który wraz z elektroniką towarzyszącą kosztował około 20000zł ........

I tym samym płynnie przeszliśmy do kwestii ceny. Policzenie ceny całego zestawu Reimyo i wyciągnięcia stąd wniosków pozostawiam każdemu jako pracę domową. Podpowiem jednak, że wnioski powinny być optymistyczne:

- podoba się brzmienie Reimyo i masz kasę - kupuj Reimyo, gra to naprawdę fajnie

- podoba się brzmienie Reimyo i nie masz kasy – na pewno znajdziesz coś dużo tańszego co zagra w podobnej do Reimyo estetyce brzmieniowej.

 

Jest też oczywiście trzecia grupa – osoby którym brzmienie zestawu Reimyo nie będzie się podobać. Nie ma wątpliwości, że wpływ kolumienek Reimyo na końcowy efekt brzmieniowy jest znaczący i to w wielu aspektach, co może być różnie odbierane przez osoby o odmiennych gustach i oczekiwaniach.

 

A ja za chwilę wejdę na twarzo-książkę aby odszukać namiary na kolegę ze studiów który w latach 90-tych miał monitory Gradienta. Ciekawe czy je jeszcze posiada , to byłoby fajne porównanie ..... ;-)

 

pozdrawiam

Arkadix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Słuchają zestawu Reimyo miałem bardzo silne deja vu , że gdzieś już słyszałem zestaw o bardzo podobnej estetyce brzmienia :

...

A mnie z kolei, przychodzi do głowy prezenatacja przez P. Waszczyszyna w KAiM swojego systemu z kolumnami Holography. Podobny wzorzec i prezentacja dźwięku. Wprost "holograficzna" scena. No i to, w jaki spsoób P. Waszczyszyn prezentgował, jak powinny brzmieć "przeszkadzajki. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei, przychodzi do głowy prezenatacja przez P. Waszczyszyna w KAiM swojego systemu z kolumnami Holography. Podobny wzorzec i prezentacja dźwięku. Wprost "holograficzna" scena. No i to, w jaki spsoób P. Waszczyszyn prezentgował, jak powinny brzmieć "przeszkadzajki. ;)

 

Sorry Panowie ale błądzicie i to dość mocno...niestety nie da się podrobić dźwięku kompletu Reimyo za mniejsze pieniądze...prawdopodobnie i za większe również nie. Tak jak nie da się podrobić samurajskiego miecza wykonywanego przez konkretnego mistrza z Japonii.

Reimyo to produkt jedyny w swoim rodzaju. Twórca doskonale wie co należy zrobić aby grało to tak a nie inaczej. Jest bezkompromisowy w poszukiwaniu doskonałości co typowe dla japońskich mistrzów (audio, kaligrafii, ikebany, itd...) Ciągłe dążenie do ideału, perfekcji, absolutu, dążenie które nigdy sie nie skończy bo zawsze można lepiej. Już za to samo można cenić włąsciciela firmy. Aby nie było tylko pompatycznie i nudno zapraszam do przeczytania najnowszej recenzji ulepszonego przetwornika 999 Limited. Tłumaczenie z niemieckiego Stereo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podsumowanie jest takie, iż posiadając ten DAC (zapewne najlepiej w całym systemie Reimyo) można sobie odpuścić wszystkie pliki wysokiej rozdzielczości i czytające je DACi. Limited pomimo swoich limitów na wejściu sygnału potrafi bowiem typową płytę CD zaienić na dźwiękowy odpowiednik plków o wysokiej rozdzielczości.

 

To doskonały oszust. Limited makes your CDs sound better than they are.

Ale czyż nie o to nam wszystkim chodzi? By było lepiej niż jest:-)?

 

I ten caly zachwyt nad dzwiekiem produkowanym przez PCM 1704!?

To jest po prostu nie mozliwe i musiala to byc zbiorowa halucynacja ;)

 

1704 to najlepszy brzmieniowo przetwornik przełomu wieków. W pierwszym DACu Reimyo firma zastosowała model 1702 i okazało się to złym wyborem, Dzielony komplet brzmiał gorzej od integry CD. Szybko poprawiono błąd i stąd mamy model 999 z 1704. Natomiast to co się naprawdę liczy i czyni róznicę od każdego dostępnego DACa na rynku to unikalne zastosowanie magicznego K2. Tego nie mają nawet Vivaldi ani Metronome.

 

Słowa Twórcy mówią zaś wszystko:Our K2 processor

produces higher sound

quality than other manufacturers

reach with high-bitrate data. We

are looking to audiophile customers

with large CD collections, which we can

now make sound so much better.

 

I teraz wiadomo kto i dlaczego kupuje Reimyo. Ten kto słucha muzyki a nie Demo CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja niczego nie neguję. Jeśli pojawiają się opinie ludzi o dźwięku, to do przyjęcia tej oceny za swoją potrzebna jest wiedza, ile ludzi wypowiadających się jest niejako związanych z prezentacją, a ile nie związanych.

 

To przejaw normalnego, zdrowego podejścia - takie jest moje podejście, gdy czegoś nie słyszałem.

 

Pytanie o koszt systemu też zbyliście żartem, a nie każdy jest fanem marki znającym katalog i cennik. Pytanie nie było ode mnie - chyba każde pytanie jest wścibskie i czymś podszyte...

 

Jeśli dźwięk jest zjawiskowy i pozostawia niezapomniae wrażenie, to nie wyobrażam sobie, aby nie zostało to zaznaczone wpisami. Wpisów osób, które zostały zaskoczone, czyli takiej jakości dźwięku słuchały pierwszy raz w życiu jakoś nie widzę. I wasze złośliwości w tej kwestii nic nie zmieniają.

 

Trudno uzyskać informację o granych pytach.

Trudno uzyskać informację o cenach.

Trudno uzyskać informację o liczbie przybyłych gości.

Trudno uzyskać informację o wrażeniach tych gości.

 

Skromność nakazywałaby oddać pierwszy głos gościom, aby nie czuli się skrępowani w wypadku, gdyby mieli odmienną opinię od gospodarzy pokazu. Co oczywiście nie oznacza, że muszą oni mieć odmienną opinię. Ale lepiej jest podziękowaniem potwierdzić czyjąś opinię, niż wyjeżdżać przed szereg z własną. To sprawa obiektywnego podejścia a nie mojego. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ty masz opinie innych osób przyjmować za swoje? Po co?

Przecież możesz się umówić na odsłuch. Było wiele okazji i jeszcze będą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno uzyskać informację o granych pytach.

Trudno uzyskać informację o cenach.

Trudno uzyskać informację o liczbie przybyłych gości.

Trudno uzyskać informację o wrażeniach tych gości.

 

To moze wpierw uaktualnij w ten sposob swoje wpisy branzowe o produktach WLM o taka informacje, bo watpie aby ja zawieraly. Najbardziej zalezy Ci widze na wrazeniach tych, ktorzy wrazen owych nie mieli bo ich nie bylo na prezentacji, a 'niezrzeszony' to najpewniej ktos z wrogiej konkurencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja niczego nie neguję. Jeśli pojawiają się opinie ludzi o dźwięku, to do przyjęcia tej oceny za swoją potrzebna jest wiedza, ile ludzi wypowiadających się jest niejako związanych z prezentacją, a ile nie związanych.

 

To przejaw normalnego, zdrowego podejścia - takie jest moje podejście, gdy czegoś nie słyszałem.

 

Pytanie o koszt systemu też zbyliście żartem, a nie każdy jest fanem marki znającym katalog i cennik. Pytanie nie było ode mnie - chyba każde pytanie jest wścibskie i czymś podszyte...

 

Jeśli dźwięk jest zjawiskowy i pozostawia niezapomniae wrażenie, to nie wyobrażam sobie, aby nie zostało to zaznaczone wpisami. Wpisów osób, które zostały zaskoczone, czyli takiej jakości dźwięku słuchały pierwszy raz w życiu jakoś nie widzę. I wasze złośliwości w tej kwestii nic nie zmieniają.

 

Trudno uzyskać informację o granych pytach.

Trudno uzyskać informację o cenach.

Trudno uzyskać informację o liczbie przybyłych gości.

Trudno uzyskać informację o wrażeniach tych gości.

 

Skromność nakazywałaby oddać pierwszy głos gościom, aby nie czuli się skrępowani w wypadku, gdyby mieli odmienną opinię od gospodarzy pokazu. Co oczywiście nie oznacza, że muszą oni mieć odmienną opinię. Ale lepiej jest podziękowaniem potwierdzić czyjąś opinię, niż wyjeżdżać przed szereg z własną. To sprawa obiektywnego podejścia a nie mojego. Pozdrawiam.

 

Trudno wymienić kilkadziesiąt płyt,każdy mógł włączyć co tylko chciał,nie było ograniczeń.

Co do cen,to dla chcącego nic trudnego.

Trudno podać informację o liczbie przybyłych gości,skoro organizator spotkania jest jeszcze w podróży w "kujawskich"

Trudno,by każdy z gości leciał przed komputer i dzielił się od razu wrażeniami,są ważniejsze rzeczy niż siedzenie na forum,Ci co zdążyli to się podzielili,jest niedziela,są wakacje,itd.

Niepotrzebnie się czepiasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie ale błądzicie i to dość mocno...niestety nie da się podrobić dźwięku kompletu Reimyo za mniejsze pieniądze...prawdopodobnie i za większe również nie. Tak jak nie da się podrobić samurajskiego miecza wykonywanego przez konkretnego mistrza z Japonii.

Reimyo to produkt jedyny w swoim rodzaju. Twórca doskonale wie co należy zrobić aby grało to tak a nie inaczej. Jest bezkompromisowy w poszukiwaniu doskonałości co typowe dla japońskich mistrzów (audio, kaligrafii, ikebany, itd...) Ciągłe dążenie do ideału, perfekcji, absolutu, dążenie które nigdy sie nie skończy bo zawsze można lepiej. Już za to samo można cenić włąsciciela firmy. Aby nie było tylko pompatycznie i nudno zapraszam do przeczytania najnowszej recenzji ulepszonego przetwornika 999 Limited. Tłumaczenie z niemieckiego Stereo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podsumowanie jest takie, iż posiadając ten DAC (zapewne najlepiej w całym systemie Reimyo) można sobie odpuścić wszystkie pliki wysokiej rozdzielczości i czytające je DACi. Limited pomimo swoich limitów na wejściu sygnału potrafi bowiem typową płytę CD zaienić na dźwiękowy odpowiednik plków o wysokiej rozdzielczości.

 

To doskonały oszust. Limited makes your CDs sound better than they are.

Ale czyż nie o to nam wszystkim chodzi? By było lepiej niż jest:-)?

 

 

 

1704 to najlepszy brzmieniowo przetwornik przełomu wieków. W pierwszym DACu Reimyo firma zastosowała model 1702 i okazało się to złym wyborem, Dzielony komplet brzmiał gorzej od integry CD. Szybko poprawiono błąd i stąd mamy model 999 z 1704. Natomiast to co się naprawdę liczy i czyni róznicę od każdego dostępnego DACa na rynku to unikalne zastosowanie magicznego K2. Tego nie mają nawet Vivaldi ani Metronome.

 

Słowa Twórcy mówią zaś wszystko:Our K2 processor

produces higher sound

quality than other manufacturers

reach with high-bitrate data. We

are looking to audiophile customers

with large CD collections, which we can

now make sound so much better.

 

I teraz wiadomo kto i dlaczego kupuje Reimyo. Ten kto słucha muzyki a nie Demo CD.

 

Alez, Panowie, to nie ambona :) Zejdźcie na nieco niższe pułapy.

Jak się sie juz przeżyje w zyciu wiele takich "otarć" o Absolut , to sie naprawdę nabiera się dystansu.

Hobby to nie religia. W hobby liczy się fan a nie uwielbienia dla góru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie ale błądzicie i to dość mocno...niestety nie da się podrobić dźwięku kompletu Reimyo za mniejsze pieniądze...prawdopodobnie i za większe również nie. Tak jak nie da się podrobić samurajskiego miecza wykonywanego przez konkretnego mistrza z Japonii.

 

Znajomy kiedyś będąc w Japonii kupił żonie oryginalny japoński nóż kuchenny wykonywany ręcznie taką samą metodą jak robiło się miecze samurajskie. Żona znajomego twierdzi, że ten nóż dobrze sprawuje się w kuchni, to znaczy prawie tak samo dobrze jak 20 razy tańszy szwajcarski nóż kuchenny. I w takich kategoriach trzeba traktować zestaw Reimyo – jest to towar przeznaczony dla tego rodzaju klienta któremu wydaje się , że czuje w smaku przygotowanych potraw subtelny wpływ japońskiego noża kuchennego z samurajskiej stali i gotów jest za to zapłacić każde pieniądze....:-)

 

pozdrawiam

Arkadix

 

A mnie z kolei, przychodzi do głowy prezenatacja przez P. Waszczyszyna w KAiM swojego systemu z kolumnami Holography. Podobny wzorzec i prezentacja dźwięku. Wprost "holograficzna" scena. No i to, w jaki sposób P. Waszczyszyn prezentgował, jak powinny brzmieć "przeszkadzajki. ;)

 

Tak - to też był dzień otwarty w KAIM, grały Holography z wysokotonowym głośnikiem wstęgowym. Z tym, że to było wiele lat temu i już nie pamiętam jak to grało :-(

 

pozdrawiam

Arkadix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kiedyś będąc w Japonii kupił żonie oryginalny japoński nóż kuchenny wykonywany ręcznie taką samą metodą jak robiło się miecze samurajskie. Żona znajomego twierdzi, że ten nóż dobrze sprawuje się w kuchni, to znaczy prawie tak samo dobrze jak 20 razy tańszy szwajcarski nóż kuchenny. I w takich kategoriach trzeba traktować zestaw Reimyo – jest to towar przeznaczony dla tego rodzaju klienta któremu wydaje się , że czuje w smaku przygotowanych potraw subtelny wpływ japońskiego noża kuchennego z samurajskiej stali i gotów jest za to zapłacić każde pieniądze....:-)

Dlatego nie należy rzucać perły przed wieprze...

 

Wyrafinowanie to trochę wyższy poziom człowieczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie należy rzucać perły przed wieprze...

 

Wyrafinowanie to trochę wyższy poziom człowieczeństwa.

 

Z tym, że nie należy mylić wyrafinowania z marketingiem na który tak łatwo nabierają się co niektóre osoby. Zasada jest prosta - im kto ma więcej pieniędzy i mniej się zna na rzeczy, tym łatwiej go nabrać na marketingowy bełkot i łatwiej mu sprzedać jakiś "wyrafinowany" towar. Zamiast podziwiać techniczne umiejętności Japończyków proponuję podziwiać ich umiejętności marketingowe - to naprawdę jest fenomen, że do tanich głośników Gradienta dorobili filozofię i sprzedają je 20 razy drożej .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączam się do dyskusji, mógłbym być nie obiektywny, namawiałem Kolegę z forum aby użył japońskiego wzmacniacza, teraz okazuje się że japoński CD sprawia satysfakcję swą pracą, czuje że moja tamta sugestia znalazła potwierdzenie.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

Proszę pamiętać, że wszystko gra fantastycznie, dopóki nie podłączymy czegoś lepszego.

Proszę sobie również nie robić fałszywych nadziei na pokonanie Reimyo czymś, co kojarzy się z podobnym sposobem prezentacji a umieszczone jest w wspomnieniach, porównanie bezpośrednie, może już nie wyglądać tak optymistycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie należy mylić wyrafinowania z marketingiem na który tak łatwo nabierają się co niektóre osoby. Zasada jest prosta - im kto ma więcej pieniędzy i mniej się zna na rzeczy, tym łatwiej go nabrać na marketingowy bełkot i łatwiej mu sprzedać jakiś "wyrafinowany" towar. Zamiast podziwiać techniczne umiejętności Japończyków proponuję podziwiać ich umiejętności marketingowe - to naprawdę jest fenomen, że do tanich głośników Gradienta dorobili filozofię i sprzedają je 20 razy drożej .....

Daj znać jak już porównasz bezpośrednio Bravo z tanimi Gradientami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miłe spotkanie zakończyło się jak zwykle niemiłą pyskówką. Spotkanie było otwarte. No ale po co przychodzić skoro można sobie potrolować po wszystkim. Ja swoje wrażenie opisałem i nawet płyty wskazałem ale po co czytać. I jak by co to z klubem nie jestem związany to dla miłośników wszelkich teorii spiskowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie należy rzucać perły przed wieprze...

 

 

Jak już ewangelizujemy to dorzucę: ".Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie."

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta - im kto ma więcej pieniędzy i mniej się zna na rzeczy,

 

Taaaa.....super myśl...Dobry slogan dla partii Przegranych i Samotnych.

Im kto ma mniej pieniędzy tym bardziej zazdrości tym co mają i jest z każdym dniem coraz wiekszym frustratem...

 

Jak masz pieniądze to masz możliwości próbowania wielu rzeczy...jak się do tego przyłozysz to powoli wyrabia się u Ciebie poczucie smaku przychodzące z doświadczeniem..

 

Skromność nakazywałaby oddać pierwszy głos gościom, aby nie czuli się skrępowani w wypadku, gdyby mieli odmienną opinię od gospodarzy pokazu. Co oczywiście nie oznacza, że muszą oni mieć odmienną opinię. Ale lepiej jest podziękowaniem potwierdzić czyjąś opinię, niż wyjeżdżać przed szereg z własną. To sprawa obiektywnego podejścia a nie mojego. Pozdrawiam.

 

Ja byłem gościem. Pierwszy raz w tym miejscu ale nie ostatni...mam nadzieję;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że odbywają się takie spotkania. Sam sprzęt, prezentacja i muzyka to jedno ale kontakt żywych ludzi a nie nicków to zupełnie inny poziom porozumienia. Nie ma też agresji bo i anonimowości nie ma i bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawiają się opinie ludzi o dźwięku, to do przyjęcia tej oceny za swoją potrzebna jest wiedza, ile ludzi wypowiadających się jest niejako związanych z prezentacją, a ile nie związanych.

 

Przepraszam, że w ogóle zabrałem głos, bo wg tego co piszesz, wygląda na to, że jako członek KAiM powinienem siedzieć cicho i w ogóle się nie odzywać. Nie wiem tylko dlaczego? Spotkań otwartych w historii KAiM było kilkanaście. Kilka z nich skończyło się kompletną klapą (czego nie przemilczaliśmy) i śmiertelną obrazą producentów/dystrybutorów, a w jednym przypadku obiecano mnie i Jarkowi ostry wp...dol, gdybyśmy się mieli kiedyś jeszcze osobiście spotkać... Minęły już ze 3 lata, ale jakoś nie trafiamy na siebie na AudioShow... Ciągle czekam... ;-)

No ale wg Twojego rozumowania na pewno piszemy pozytywnie, bo mamy w tym jakiś interes. I tu nas masz! Piszemy o Reimyo pozytywnie, bo każdy z nas dostał od Umki w prezencie nalepkę na płytę CD Harmonix poprawiającą jej odtwarzanie. Wzruszeni tym hojnym darem ze zwykłej wdzięczności piszemy tak pozytywnie. ;-) Zadowolony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w ogóle zabrałem głos, bo wg tego co piszesz, wygląda na to, że jako członek KAiM powinienem siedzieć cicho i w ogóle się nie odzywać. Nie wiem tylko dlaczego? Spotkań otwartych w historii KAiM było kilkanaście. Kilka z nich skończyło się kompletną klapą (czego nie przemilczaliśmy) i śmiertelną obrazą producentów/dystrybutorów, a w jednym przypadku obiecano mnie i Jarkowi ostry wp...dol, gdybyśmy się mieli kiedyś jeszcze osobiście spotkać... Minęły już ze 3 lata, ale jakoś nie trafiamy na siebie na AudioShow... Ciągle czekam... ;-)

No ale wg Twojego rozumowania na pewno piszemy pozytywnie, bo mamy w tym jakiś interes. I tu nas masz! Piszemy o Reimyo pozytywnie, bo każdy z nas dostał od Umki w prezencie nalepkę na płytę CD Harmonix poprawiającą jej odtwarzanie. Wzruszeni tym hojnym darem ze zwykłej wdzięczności piszemy tak pozytywnie. ;-) Zadowolony?

Halo,halo

ja nic od umki nie dostałem!!!

No może oprócz jednego numeru gazetki branżowej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie właśnie dlatego nic nie napisałeś... ;-)))

Cholera, zapomniałem o tym darmowym numerze Hi-Fi Choice dla każdego. Ale tym bardziej nie wypada nam źle pisać... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, wczoraj dostali tylko goście. Myśmy je dostali jakiś czas temu i o ile pamiętam, swoją nakleiłeś na obudowę odtwarzacza plików... ;-) Moja wciąż leży, bo nie mogę się zdecydować na co ją nakleić. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilismy w sobotę próbę słuchania płyty bez i tej samej płyty z naklejką. Różnicę słyszałem (chyba) , z tym, że raczej nie naklejałbym ich na płyty dobrze nagrane. Jak dla mnie wprowadzają lekkie zmulenie, które, owszem złagodzi nieco wrzaskliwość ale kosztem szczegółów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem naklejkę, numer pisma Hi Fi Choice, wypiłem 20ml Whiskey 12 letniego, 3 plastikowe kubki Coca Coli, zjadłem coś czekoladowego...i jestem już skorumpowany przez Reimyo na wieki:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas spotkania największe wrażenie na mnie zrobił jednak Stary Audiofil. Jestem pełen uznania dla jego udanej walki ze sobą, opanowania potrzeby zejścia do samochodu i przytargania na górę paru dobrych kilogramów swojego okablowania.. ;)

Normalnie, Szacun...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas spotkania największe wrażenie na mnie zrobił jednak Stary Audiofil. Jestem pełen uznania dla jego udanej walki ze sobą, opanowania potrzeby zejścia do samochodu i przytargania na górę paru dobrych kilogramów swojego okablowania.. ;)

Normalnie, Szacun...

 

Odbije to sobie w najbliższy piątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.