Skocz do zawartości
IGNORED

OLED TV - ERA nadeszła !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś szuka bardzo dobrego telewizora i chce kupić względnie bezawaryjny model, to kupuje... plazmę. Zobacz po ile chodzą używki serii VT albo Kuro na Allegro czy lepiej na ebay. Naprawdę drogi HQ150, powtarzasz te same argumenty od kilku miesięcy i naprawdę OLEDom tak nie zaszkodzisz, chociaż wyraźnie widać, że bardzo byś chciał... :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wątek byłby gdyby wszyscy tu pieli z zachwytu i zatajali choroby wieku dziecięcego ? Z tym szkodzeniem to kolega wyżej nieźle poleciał , ktoś gotów pomyśleć w drugą stronę , że wątek miał na celu naganianie koniunktury dla OLED , a w zasadzie dla producenta .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz po ile chodzą używki serii VT albo Kuro na Allegro czy lepiej na ebay.

 

Kuro już praktycznie nie ma bo są już tak stare, że nie nadają się do odsprzedaży. A VT pojawiają się za gorsze ale jakoś chętnych brak. U nas też było wiele ogłoszeń i wisiały w tych ogłoszeniach po kilkanaście miesięcy. Kto miał kupić to kupił. Teraz już brak chętnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto oglada TV przy wl. Duzym swietle. Najlepiej jeszcze przy swietle 3500K w gore. Nie znam takich osob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto oglada TV przy wl. Duzym swietle. Najlepiej jeszcze przy swietle 3500K w gore. Nie znam takich osob.

 

Przy dużym nie, ale przy normalnym jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Wikipedii na temat plazmy..,,

 

 

na większych wysokościach, zazwyczaj powyżej 1800 metrów n.p.m., wyświetlacze plazmowe wydają z siebie wyraźne brzęczenie,.,,,

 

 

Czy to możliwe?????::)))), bo się uśmiałem hehh..może dlatego jednym brzeczy a drugim nie..poważnie to opis z wikipedii..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Naprawdę drogi HQ150, powtarzasz te same argumenty od kilku miesięcy i naprawdę OLEDom tak nie zaszkodzisz, chociaż wyraźnie widać, że bardzo byś chciał... :P

To prawda.

A mimo to cały czas pojawiają się osoby które udają, że tego nie widziały i piszą bzdury.

Nie mam zamiaru szkodzić OLED-om, ale jednocześnie nie będę przymykał oczu na agresywny marketing ich zwolenników.

 

Co to za wątek byłby gdyby wszyscy tu pieli z zachwytu i zatajali choroby wieku dziecięcego ? Z tym szkodzeniem to kolega wyżej nieźle poleciał , ktoś gotów pomyśleć w drugą stronę , że wątek miał na celu naganianie koniunktury dla OLED , a w zasadzie dla producenta .

Cieszę się, że to jest wyraźnie widoczne.

 

ktoś gotów pomyśleć w drugą stronę , że wątek miał na celu naganianie koniunktury dla OLED , a w zasadzie dla producenta .

No ale przecież założyciel tematu sam się przedstawił jako przedstawiciel Panasonic/LG Oled i publicznie w ich imieniu zaproponował mi kasę za milczenie.

 

W imieniu LD DISPIALY/PANASONIC proponuję 150 tyś wonów za zaprzestanie kampanii negatywnej w OLED TV LG/Panasonic na europejskich i USA forach.

Czy proponowane wyżej wynagrodzenie Ci odpowiada ?

Gdy by co to dołożymy kasę.

 

promo LG/Panasonic OLED TV ...

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Wikipedii na temat plazmy..,,

 

 

na większych wysokościach, zazwyczaj powyżej 1800 metrów n.p.m., wyświetlacze plazmowe wydają z siebie wyraźne brzęczenie,.,,,

 

 

 

 

Błogosławeni Ci co mają plazmy i mieszkaja na parterze lub w piwnicy :)

 

A ja się zastanawiałem co mi plazma tak lekko bzyczała i już wiem bo stała na pierwszym piętrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ...

Zamówienia na OLED TV (Panasonic + LG) w naszych sieciach znacznie przekraczają w Polsce możliwości dostaw w/w producentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupil bym teraz OLED, za drogi, za duzo wad pierwszego stadium rozwoju dla masowej dostepnosci. Za 2 lata sie zastanowie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ...

Zamówienia na OLED TV (Panasonic + LG) w naszych sieciach znacznie przekraczają w Polsce możliwości dostaw w/w producentów.

... i bardzo dobrze, że tyle sprzedają, będzie więcej wiarygodnych opinii użytkowników , a nie marketingowa papka... a znając życie na pewno będą pisali Ci ( na różnych forach ) Którzy będą mieli problemy ze swoimi nowymi "cackami"... i będą szukali pomocy...oczywiście nie życzę IM tego...

Już niedługo się dowiemy czy oledy są podatne na wypalenia ( wiele osób uwielbia WSI24) i martwe piksele... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo się dowiemy czy oledy są podatne na wypalenia ( wiele osób uwielbia WSI24) i martwe piksele... ;)

 

Jestem pewien, że Ci co kupili OLEDy za grubą kasę (bo nie oszukujmy się - tanie to one nie są) nie są głupi i zrobili sobie research, choćby na angielskich albo niemieckich forach. Ja tak zrobiłem i skarg na jakość modelu EC930 jest niewiele i dotyczą ewidentnych niedoróbek technicznych, które są wymieniane w serwisach. Tak to wygląda. Dorabianie ideologii, że "nie kupuję OLEDa, bo się zaraz na bank spierd..." jest typowo polskim zjawiskiem i nie ma pokrycia w zachodnich mediach :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie pisałem że "się na bank spie.....li " ;)

Napisałem że już niedługo się dowiemy czy....a nie że się dowiemy na pewno..:)

 

Ale musisz też zauważyć że Anglia czy Niemcy to "troszkę " inna stopa życiowa i średnia krajowa... i też inne podejście do zarobionych pieniedzy które u Nas sà cieżej zarabiane i w dużo mniejszych ilościach. ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę białe Porshe na w mojej wsi to myślę, że w domu ma OLED TV.

Ze trzy sztuki !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Dziś byłem w Saturnie. Stoi OLED Panasa i nikt się nim nie interesuje. TX-65CZ950E cena 39 999 zł. No cóż obraz na demo z nocnego citi jak w LG, Nie naturalny. Czerń a w zasadzie brak treści obrazowej bo tak należy czyli wyłącznie matrycy tam gdzie powinna być tonacja blisko czerni. Zwracam uwagę, że , ze w nocnym city nigdy nie jest całkowicie ciemno. Zaraz obok stał LCD Panas 85". TX-85X940E za 38 199 zł.Gdybym miał pupę kasy OLEDa bym nie kupił ze względu na wadliwy obraz. Tego LCD 4K bym kupił pod warunkiem , że byłoby co na nim oglądać w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz też zauważyć że Anglia czy Niemcy to "troszkę " inna stopa życiowa i średnia krajowa... i też inne podejście do zarobionych pieniedzy które u Nas sà cieżej zarabiane i w dużo mniejszych ilościach. ...

 

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. W Polsce też jest zbyt na droższe przedmioty i dobre marki. Mogę się zgodzić, że rynek u nas jest na to mniejszy, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wg Ciebie Polacy kupują bardziej racjonalnie, niż ludzie w UK i DE... A to oczywista bzdura. Każdy chce kupić jak najlepszy dla siebie produkt i kupuje to, na co go stać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz problem jest w tym że często kupują ponad swoje możliwości finansowe bo chcą kupić rewelacyjny produkt w myśl zasady kupić coś raz a dobrego i jak coś się dzieje ze sprzętem to wtedy bardziej ich to "boli" niż Niemców czy Anglików...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka bardzo dobrego telewizora i chce kupić względnie bezawaryjny model, to kupuje... plazmę. Zobacz po ile chodzą używki serii VT albo Kuro na Allegro czy lepiej na ebay. Naprawdę drogi HQ150, powtarzasz te same argumenty od kilku miesięcy i naprawdę OLEDom tak nie zaszkodzisz, chociaż wyraźnie widać, że bardzo byś chciał... :P

 

 

Gdzieś to wyczytal Panie. Na forum onetu. Czasy sie zmieniły.

 

Plazm dosc ze nie ma to już chetnych nie ma. Do nowoczesnych zastosowań tez za dobre nie sa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że tv służy do oglądania telewizji, filmów z płyt i grania na konsoli. Z tym nie mam najmniejszych problemów na plazmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że tv służy do oglądania telewizji, filmów z płyt i grania na konsoli. Z tym nie mam najmniejszych problemów na plazmie.

no widzisz a ten kolega ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem u siebie powidoków od czarnych pasów. A oglądam mnóstwo filmów w proporcjach 2.40:1. Dziwne że ktoś dopiero po dwóch latach to zauważył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostańmy przy opcji, że TV OLED dotyczy dziś tych, którzy nie mają problemów finansowych.

Chcą pokazać w coś bardzo drogiego.

I wydać kasę na top TV.

Jeszcze niedawno kierowano ich na plazmy PANASONIC.

Jeżeli jakiś mój bogaty kolega pyta mnie:

"JANUNIO, coś mi wskaż w sprawie TOP TV bo boli mnie 55" bo małe to to ..."

 

No to SAMSUNG 95000/9000 albo OLED TV.

A OLED to tylko LG 9600.

Raczej to drugie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to SAMSUNG 95000/9000 albo OLED TV.

A OLED to tylko LG 9600.

Raczej to drugie.

 

A tam, modele OLED z FullHD to też jest ciekawa opcja, choćby ze względu na sporo niższą cenę. A wysypu materiałów w 4K też jakoś póki co nie ma... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.