Skocz do zawartości
IGNORED

OLED TV - ERA nadeszła !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim użytkownikom oledów serii 7 na obejrzenie najnowszych transformersów w wersji UHD ..Myślę że wczesniej nikt czegoś takiego nie widział ..Ogólnie trudno to nazwać filmem w tej postaci i właściwie sam nie wiem jak to nazwać..Takie ala 3d bez okularów , tak jakby film nie był jeszcze obrobiony i leciało na żywo, jakość to coś ektra i tak właściwie to filmu nie da się oglądać tylko patrzymy na te różne detale,szczegóły,ostrość,hdr,szeroka itd.. Wiadomo że fabuła w tym filmie doopy nie urywa ale widzialem juz duzo filmów z płyt uhd lecz transformers 5 z powodzeniem mógłby robić jako reklamówka w sklepie jako coś innego.

Transformersów to nie obejrzę nawet jak by mi ktoś zapłacił i nie ważne jaka jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Transformersów to nie obejrzę nawet jak by mi ktoś zapłacił i nie ważne jaka jakość.

Krzysiek nikt Cię nie zmusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLED 2018:

Mam wrażenie, że modele B/C 8 będą pozbawione HDR Dolby Vision.

DV tylko dla droższych modeli.

Wniosek taki, że B7 to ostatnia szansa na tani TV z DV.

 

Przy zakupie B/C 7 koniecznie należy sprawdzać obecność martwych sub-pixeli na tablicach RGBW.

Są obecne niestety często.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mamy już pełny obraz OLED LG 2018.

Temat polega na wdrożeniu możliwości i potencji nowego procesora = [A9].

LG zdecyduje dziś, że dla całkowitej dominacji nad konkurencją wdroży w 2018 nowy procesor AV A9.

Implementacja HDR Dolby Vision na NETFLIX to czas stracony. Będzie jeszcze lepiej. LG to poprawi już na wiosnę 2018.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dyskutowanej tu kwestii: na smartfonie Samsung Galaxy S5 (wyświetlacz AMOLED) po 3 latach normalnej (nie jakiejś szczególnie intensywnej) eksploatacji mam bardzo wyraźne powidoki stron na które zaglądam najczęściej (w tym forum Audiostereo.pl).

 

Więc proszę nie wciskać kitu że taki problem nie istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dyskutowanej tu kwestii: na smartfonie Samsung Galaxy S5 (wyświetlacz AMOLED) po 3 latach normalnej (nie jakiejś szczególnie intensywnej) eksploatacji mam bardzo wyraźne powidoki stron na które zaglądam najczęściej (w tym forum Audiostereo.pl).

 

Więc proszę nie wciskać kitu że taki problem nie istnieje.

Mam od 6 lat S3 i powidoków nie ma, ale fakt że do przeglądania internetu go nie używam, raczej ostatnio głównie do sterowania sprzętem poprzez aplikacje firmowe no i oczywiście jako telefonu. Kiedyś na początku zdarzało mi się oglądać IPLA TV, ale mi przeszło. Po 6 latach wygląda jak nowy. Obraz też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do OLED TV. Test źle. Sieci niemieckie (MM/S) jak i polska dystrybucja (EURO) nie mają już dostaw modeli OLED LG B6/7.

Piękna była ta chwila gdy LG OLED był w Polsce oferowany taniej niż a Niemczech (MSH.de).

W mojej ocenie LG sprzedało ok. 5 tyś ekranów OLED w okresie świątecznym. To jest b. dużo zważywszy, że mamy do czynienia z kategorią PREMIUM TV.

To MEGA sukces polskiego rynku. Fan OLED TV się cieszy. Widzę także, że topowe LED LCD są zupełnie za burtą.

Co dalej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą kolejne testy na wypalenia OLED na portalu rtings, ale tym razem testy będą na nowszym modelu z 2017 roku :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie. Na CES 2018 w Las Vegas LG pokazuje OLED 8K 88":

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Widać nie konsultowali się ze "specjalistami" z tutejszego Forum, którzy na podstawie wielce uczonych wykresów (oraz opinii naszych rodzimych "autorytetów") uświadomiliby ich że 8K jest bez sensu, a jeśli już to przy ekranach >100". Ewidentne niedopatrzenie firmy LG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...naszych rodzimych "autorytetów") uświadomiliby ich że 8K jest bez sensu

 

Dla sygnału HD, to jest na pewno bez sensu, skalowanie w górę polega na algorytmowym zapychaniu dziur tj pustych miejsc między prawidłową ilością świecących pixeli dla danej rozdzielczości, przy sygnale HD ilość pustych miejsc do zapchania będzie gigantyczna i to się na pewno odbije na ostrości obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Proszę uprzejmie. Na CES 2018 w Las Vegas LG pokazuje OLED 8K 88":

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Widać nie konsultowali się ze "specjalistami" z tutejszego Forum, którzy na podstawie wielce uczonych wykresów (oraz opinii naszych rodzimych "autorytetów") uświadomiliby ich że 8K jest bez sensu, a jeśli już to przy ekranach >100". Ewidentne niedopatrzenie firmy LG.

Obraz demo będzie porażający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o skalowaniu. 8K to materiał natywnie od samego początku zapisany jako 8K.

 

Obraz demo będzie porażający.

 

Nieporównanie bardziej niż obraz demo 4K, o Full HD nie wspominając.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś się kończy percepcja ludzkiego oka z danej odległości i dochodzi komfort oglądania. ..ale widzę Bobcat że jesteś ofiarą marketingu pt.8K... ;)

 

I co zakupisz sobie za kika lat tv 8K 50 cali? Bo taki 88" to będzie koszt merca s-class

...i te 50 cali z jakiej odległości będziesz oglàdać ? Z 75 cm ? I jaki materiał natywny bo chyba nie polskie platformy...

A może z neta streaming? Kurczaki to musi być szybki net 100mb/s to za wolniutko dużo za wolniutko... A może z płyty jakiejś? Kurczaki zapomniałem że nie ma jeszcze nośnika...

Musisz być młodziencem skoro czekasz na 8K... bo długo trzeba będzie czekać... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś się kończy percepcja ludzkiego oka z danej odległości i dochodzi komfort oglądania. ..

 

To są właśnie mądrości naszych rodzimych teoretyków. Żadnego przełożenia na praktykę.

 

ale widzę Bobcat że jesteś ofiarą marketingu pt.8K... ;)

 

Nie, wyłącznie miałem okazję to oglądać. W przeciwieństwie do Ciebie, który jesteś ofiarą innych teoretyków.

 

I co zakupisz sobie za kika lat tv 8K 50 cali? Bo taki 88" to będzie koszt merca s-class

 

Na początek być może tak. Ale elektronika błyskawicznie tanieje. 55" 4K LCD można już teraz kupić za mniej niż 2500 zł.

 

i te 50 cali z jakiej odległości będziesz oglàdać ? Z 75 cm ?

 

Z takiej, jaką będę chciał i Tobie nic do tego. Teoretyzuj sobie dalej

 

I jaki materiał natywny bo chyba nie polskie platformy...

A może z neta streaming? Kurczaki to musi być szybki net 100mb/s to za wolniutko dużo za wolniutko... A może z płyty jakiejś? Kurczaki zapomniałem że nie ma jeszcze nośnika...

 

Japonia stawia na bezpośrednią transmisję satelitarną uzupełnioną przez DVB-T.

 

Musisz być młodziencem skoro czekasz na 8K... bo długo trzeba będzie czekać... :)

 

Nikt nie zna swojego dnia ani godziny, ale do roku 2020 mam nadzieję dożyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię wchodzić w spory na tym forum, ale odnoszę wrażenie że kolega wyżej jest dosłownie niereformowalny. Otóż pewne kwestie znieść bym mógł, lecz pewnych przełknąć się nie da..

 

Podam przykład, mam znajomego,osoba po 50tce czyta mnóstwo książek itd znam go 5 lat.. Ma masę wiedzy na różnettematy itd ale żeby postawić ostatnio na swoim powiedział że jego IPS monitor ma czerń równą z ramką i tu ręce mi opadły.. Tak samo kolega B.. Twierdzi często błędnie że ma rację.. Yodas pięknie opisał jak to wygląda i popieram.. Jak byś nie podszedł, ja wiem lepiej.. Można siedzieć na plazmie 42 cale 10 lat i mówić że calarz nie ma znaczenia itd itd.. Bzura kompletna .. 65 z 2.5 metra fullhd jest super, 4k 65 również jeszcze lepiej .. 42 utrata głębi obrazu,przekazu itd.. nawet 55 cali które również posiadam to już nie to samo .. ps ja Praktykant nie teoretyk.

 

Wygląda to tak to co ja posiadam jest ok a reszta to marketing, owszem w niektórych kwestiach można się zgodzić, lecz jak ktoś ma kasę to niekoniecznie musi nazywać się, ,,, Jeleniem,,, porostu nie wegetuje, tylko z niej korzysta bo życie krótkie, choroby,wypadki itd itd. Jeden kisi drugi żyje chwilą i nowościami..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe OLED-y Panasa, premiera sklepowa na wiosnę :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat nie widziałem 8K i tutaj jestem teoretyk...ale niedawno u szwagra robiliśmy ślepy test na filmie "Wielki mur"... na tv sony xe9005 65 cali....wydanie filmu 4k HDR + blu-ray. ... w teście brały udział 4 osoby...i z odległości delikatnie powyżej 3m nie potrafiliśmy określić które to 4k a które to Fhd... z 2 metrów widać różnicę rozdzielczości. .. z 3 już nie... i o tym pisze i nie teoretyzuje. ...

 

Więc Twoje "wiem bo widzalem" nie przemawia do mnie... bo przy 8K różnice w rozdzielczości zatrą się jeszcze szybciej biorąc pod uwagę calarz i odpowiednio komfortową odległość oglądania ... patrząc na kalkulator odległości M.K. sprawdza się to....i jest pewna graniczna odległość przy której dana rozdzielczość traci sens...bo jej po prostu nie widać... i tu jest pies pogrzebany... po co wydawać na coś skoro tego w normalnym użytkowaniu nie wykorzystamy...

 

Więc wolę rady znanej nam osoby niż Twoje ...

 

Rok 2020 i 8K. ..dobre ..dobre...

 

Chyba że wyprowadzasz się do Japonii...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowość to nie jest jedyny atut matryc 4k/8k !!! I tak zanika wraz z odległością.

Ale są także inne ważne korzyści:

- zanika "schodkowanie" kółek i krzywych linii,

- zanika interferowanie linii równoległych.

Sutki w/w cech widać z każdej odległości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szczegółowość to nie jest jedyny atut matryc 4k/8k !!! I tak zanika wraz z odległością.

Ale są także inne ważne korzyści:

- zanika "schodkowanie" kółek i krzywych linii,

- zanika interferowanie linii równoległych.

Sutki w/w cech widać z każdej odległości.

Tiaaaa. .. z każdej nawet z kilometra....ogarnij się... ;) :)

Napewno zjawisko o którym piszesz widoczne jest z większej odległości niż mówi kalkulator...ale w filmie gdzie jest ciągle ruch kamery to raczej mało przydatne....chyba że plansze sobie wrzucisz. ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak to co ja posiadam jest ok a reszta to marketing

 

Postawienie sprawy na głowie. Nie dlatego uważam że jest OK gdyż ja posiadam - tylko dlatego posiadam bowiem uważam że jest OK.

 

lecz jak ktoś ma kasę to niekoniecznie musi nazywać się, ,,, Jeleniem,,, porostu nie wegetuje, tylko z niej korzysta bo życie krótkie, choroby,wypadki itd itd. Jeden kisi drugi żyje chwilą i nowościami.

 

Tania demagogia pod publiczkę, która sugeruje że korzystanie z życia polega na szpanie, wyrzucaniu kasy w błoto na pozorne nowości i paleniu w kominku banknotami. A kto tego nie robi - to "wegetuje"

 

z odległości delikatnie powyżej 3m nie potrafiliśmy określić które to 4k a które to Fhd...

 

To ciekawe co piszesz. Wchodząc do marketu i widząc na przeciwległym końcu ścianę telewizorów można przy wejściu rozróżnić na którym jest obraz SD a na którym Full HD.

 

Więc Twoje "wiem bo widzalem" nie przemawia do mnie...

 

Tym bardziej nieprzekonujące jest Twoje "wiem choć nie widziałem".

 

patrząc na kalkulator odległości M.K. sprawdza się to....

 

Teoria czysta autorstwa jajogłowych. Akademickie wydumki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ciekawe co piszesz. Wchodząc do marketu i widząc na przeciwległym końcu ścianę telewizorów można przy wejściu rozróżnić na którym jest obraz SD a na którym Full HD"

 

...ciekawa sprawa powiedz w jakim to markecie Sd puszczają na tv.... bo że kiedyś puszczali na plazmy ,żeby lcd lepiej schodziły to pamietam...ale teraz...

...widocznie masz sokoli wzrok....pozazdroscić w tym wieku.... a moze uzywałeś lornetki... :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, miałem ze sobą przenośny amatorski teleskop astronomiczny.

 

Na głupie pytania istnieją jedynie słuszne głupie odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, miałem ze sobą przenośny amatorski teleskop astronomiczny.

 

Na głupie pytania istnieją jedynie słuszne głupie odpowiedzi.

...@Bobcat.... czyż nie zauważyłeś ,że po wpisie figurują emotikony...a podobno z drugiego końca marketu odróżniasz rozdzielczości... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowość to nie jest jedyny atut matryc 4k/8k !!! I tak zanika wraz z odległością.

Ale są także inne ważne korzyści:

- zanika "schodkowanie" kółek i krzywych linii,

- zanika interferowanie linii równoległych...

...Napewno zjawisko o którym piszesz widoczne jest z większej odległości niż mówi kalkulator...ale w filmie gdzie jest ciągle ruch kamery to raczej mało przydatne....chyba że plansze sobie wrzucisz. ..

Należy dodać jeszcze jedną przewagę nowszych systemów nad FHD - szerszy gamut i lepszą (większą) rozpiętość kodowania kolorów. Są to rzeczy widoczne dla mało uzbrojonego oka. ;)

 

...Sutki ...widać z każdej odległości.
Tiaaaa. .. z każdej nawet z kilometra....ogarnij się... ;) :)....

 

Prawdziwy videofil bez problemu dostreże sutki z kilometra. ;) :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena. Jeśli macie niedaleko...

GRUNDIG 65 VLO 9795 SP OLED TV - 1799€ + 250€ kupon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać jeszcze jedną przewagę nowszych systemów nad FHD - szerszy gamut i lepszą (większą) rozpiętość kodowania kolorów. Są to rzeczy widoczne dla mało uzbrojonego oka. ;)

 

 

 

 

Prawdziwy videofil bez problemu dostreże sutki z kilometra. ;) :P

 

...pisałem o samej rozdzielczości, aby dać przykład co do zalezności odległosci w stosunku do rozdzielczosci w kontekscie 8K...oczywiście HDR-y i gamut 2020 robi róznice...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jak na razie nie zanosi się by średnia wielkość w tv zbliżyła się lib przerosła 65 cali, a w tej wielkości 4k jest wystarczające a może i optymalne.

Oczywiście 8 k będzie pod pewnymi względami lepsze, ale bądźmy realistami: w naszych domach nie grozi nam wysyp tv 8k większe niż 65 cali w ciągu najbliższych 5 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowość to nie jest jedyny atut matryc 4k/8k !!!

I tak zanika wraz z odległością.

Ale są także inne ważne korzyści:

- zanika "schodkowanie" kółek i krzywych linii,

- zanika interferowanie linii równoległych.

Skutki w/w cech widać z każdej odległości.

 

Może ktoś dopisze o innych korzyściach obrazu z powodu rosnącego parametru pixel na cal.

Wygląda mi to na miłość do VHS ... To nie to forum.

 

Czy to jest jakiś problem by za darmo puścić NETFLIX-a 4K HDR z Dolby Vision na TV 4K ? TV macie z MM/S za darmo do testów. USA NETFLIX także zadaje darmochę na 30 dni.

Nic nie kosztuje. Powodzenia w testach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest jakiś problem by za darmo puścić NETFLIX-a 4K HDR z Dolby Vision na TV 4K ? TV macie z MM/S za darmo do testów.

 

Telewizora się nie kupuje do testów. W śród stacji telewizyjnych nie ma czegoś takiego jak NETFLIX. Coś takiego jak telewizja 4K NIE ISTNIEJE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ZBANOWANY PRZEZ VLADO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.