Skocz do zawartości
IGNORED

Zbiórka pieniędzy na pokój DiY na wystawie Audio Show.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku zagralo calkiem dobrze i nie bylo powodow do wstydu, ba wrecz bylo sporo pokoi gdzie bardzo markowy sprzet za ogromne pieniadze zagral znacznie gorzej niz nasz DIY. I to nie tylko moja ocena ale i innych ludzi rowniez z prasy. Nie sluszales Sylwek to nie pisz, bo wyciagasz wnioski patrzac tylko na sufit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierze się większa grupa czyli będzie odzew to się dołożę, mimo że moja wiara w sukces DIY jest prawie zerowa

 

Zwłaszcza, że w pewnej, mam nadzieję nie wielkiej części to "DIY", to po prostu chałupnicza, komercyjna branża a nie DIY. Więc takie AS to poniekąd forma reklamy. Ale obiektywnie mówiąc, bywają godziny, że gra tam bardzo ładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie jaj, wlasciciel portalu nie ma 2200zl na dwa pokoiki? Firma o wartości setek tysięcy i żebra rękoma Paltona. Moim zdaniem coś tu nie gra. Masza masz wieloletnie doświadczenie więc musisz być w radzie. Ile to już lat słuchasz hi endu? Jeżeli site tak słabo przedzie to mogę odkupić portal i wykupie porządne sale na AS a nie komoreczki po 16m2. Chcecie w tym prezentować sprzęt czy weki i kiszone ogórki.

 

Jaja to są inne. Organizator wystawy jest audiofilem, który chwali się że ma w tym roku mega obłożenie bo wynajętych jest 90+ pokoi. Skoro jest tak dobrze, to może pokaże klasę i podaruje ludziom z DIY jeden pokój? Za jeden już zapłacili!

Do tego bilety są na Audio Show...ludzie płacą i jest kolejny zysk...kasa płynie. Co to za problem jeden 16 metrowy pokoiczek sprezentować kolegom audiofilom? A jak tak się stanie to zasługa będzie wieczna tu na ziemi i tam w niebiosach!

 

Koledzy dołączcie się do prośby o ofiarowanie pokoiku dla DIY!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Masza masz wieloletnie doświadczenie więc musisz być w radzie. Ile to już lat słuchasz hi endu?

Cenię sobie Twoje poczucie humoru :)

Z hajendu to mam jedynie gniazdko w ścianie ;)

 

Swoją drogą dziwne te ceny...

 

Standardowy pokój (24m kwadratowe) w weekend kosztuje w Sobieskim 270zł za dobę.

 

Zazwyczaj wynajmując pół hotelu uzyskuje się rabaty 30-50% od normalnej ceny a tutaj za 16m mamy w PROMOCJI PO ZNAJOMOŚCI 350 zł licząc trzy pełne doby hotelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Jaja to są inne. Organizator wystawy jest audiofilem, który chwali się że ma w tym roku mega obłożenie bo wynajętych jest 90+ pokoi. Skoro jest tak dobrze, to może pokaże klasę i podaruje ludziom z DIY jeden pokój? Za jeden już zapłacili!

Do tego bilety są na Audio Show...ludzie płacą i jest kolejny zysk...kasa płynie. Co to za problem jeden 16 metrowy pokoiczek sprezentować kolegom audiofilom? A jak tak się stanie to zasługa będzie wieczna tu na ziemi i tam w niebiosach!

 

Koledzy dołączcie się do prośby o ofiarowanie pokoiku dla DIY!

 

moreno, nikogo nie mam zamiaru bronić, ani być czyimś adwokatem. Jednak prosta matematyka mówi, że płacąc po 50% za dwa pokoje, to właściwie jeden dostajemy za darmo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wynajmując pół hotelu uzyskuje się rabaty 30-50% od normalnej ceny a tutaj za 16m mamy w PROMOCJI PO ZNAJOMOŚCI 350 zł licząc trzy pełne doby hotelowe.

 

Daj mi namiar na ten hotel. Chętnie wynajmę. Mówię serio. Acha - tylko nie zapomnij nadmienić, że zamierzasz wynieść wszystkie meble ...

 

Acha, i jeszcze jedno. Gdyby ktoś z was chciał wynająć sobie taki pokój np do spania (24m2 powierzchni całkowitej, z czego po odjęciu przedpokoju i łazienki do wykorzystania na cele audio zostaje ok 16m2 netto), to poniżej podaje promocyjne stawki. Wystarczy podac hasło Audio Show:

 

Sobieski:

Date 10/11.11.2013

Single with breakfast 335 PLN

Double with breakfast 367 PLN

 

Date 11-12.11.2013

Single with breakfast 648 PLN

Double with breakfast 648 PLN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Daj mi namiar na ten hotel

 

Bardzo proszę. Przetestowane miesiąc temu.

http://www.barcelo.com/BarceloHotels/en_GB/hotels/Spain/Malaga/hotel-barcelo-malaga/general-description.aspx?ext=ROW_SEM_GOB_H275

Sobieski:

Date 10/11.11.2013

Single with breakfast 335 PLN

Double with breakfast 367 PLN

 

Date 11-12.11.2013

Single with breakfast 648 PLN

Double with breakfast 648 PLN

Tu masz pierwszą lepszą rezerwację od piątku do niedzieli. Cena za cały pobyt bez śniadania.

 

http://www.rezerwuje...ent_lang=polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie,dajcie spokój. Oferta w mojej ocenie jest więcej niż uczciwa, właściwie wypadałoby tylko Adamowi podziękować. Za chwilę sprowadzimy to do tego, że na przyszłość nie będzie żadnego pokoju diy. Ciągłe podejrzenia, przepychanki, wszystkiego się odechciewa. Ludzie mają już tego dość... ja pomału też.

Proszę ograniczyć się do deklaracji wsparcia, dla naszej zbiórki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Pokój nr.2

1. Deklaracja na PW- łącznie na tą chwilę ok. 350zł (nie wszyscy prosząc o nr. konta, podali kwotę)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Palton, czy ja coś napisałem, że ktoś kogoś oszukuje?

Winni się tylko tłumaczą...

 

Może po prostu Sobieski na takiej imprezie zbyt wiele chce ugrać.

Taniej będzie wynająć 5 gwiazdek w Dubaju :)

Ok. Rozumiem, chociaż nie znamy wszystkich kosztów. Zostawmy to jednak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton, czy ja coś napisałem, że ktoś kogoś oszukuje?

Winni się tylko tłumaczą...

 

Może po prostu Sobieski na takiej imprezie zbyt wiele chce ugrać.

Taniej będzie wynająć 5 gwiazdek w Dubaju :)

 

Daj spokój... W takiej Hiszpanii mają przecież kryzys, tam darmo daja pokoje hotelowe a w NIemczech też marnie bo na wystawę można przyjść z ulicy i nie trzeba kupować billetów.

A w Polsce mamy super rozwój. Premier ogłosił że kryzys się skończył, ludziska będą płacić na pokój dla DIY, żuczki kupią bilety po 20 PLN a elita wsiądzie do wypasionej limuzyny i się pod nosem uśmiechnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pierwszą lepszą rezerwację od piątku do niedzieli. Cena za cały pobyt bez śniadania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po pierwsze weź od piątku do poniedziałku (bo pokoje na AS są na 3 dni a nie na dwa), to raz. A dwa, zamiast najtańszych pokoi Standard (20m2 powierzchni całkowitej), wybierz droższe pokoje Superior (24m2 powierzchni całkowitej). I wtedy zacznij się 'mądrzyć'.

 

Prawda jest taka, że 1100zł to kilkaset zł poniżej kosztów. Chciałem zrobić wam przysługę i się do tego interesu dorzucić, ale chyba się pomyliłem.

 

Daj spokój... W takiej Hiszpanii mają przecież kryzys, tam darmo daja pokoje hotelowe a w NIemczech też marnie bo na wystawę można przyjść z ulicy i nie trzeba kupować billetów.

 

Ta wystawa w Niemczech o której piszesz (musi to być jakiś nowy projekt, bo pierwsze o niej słyszę), należy do wyjątków.

 

Wstęp na każdą wystawę/targi w Polsce, nawet tak wzniosłe jak Targi Książki, jest płatny.

 

Analogicznie jest na świecie. Średni koszt wstępu na wystawy hi-fi jest 2-3x wyższy niż na AS. Wystarczy wejść

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i przeliczyć.

 

Koszt wstępu na AS 17 lat temu został 'powiązany' z ceną biletu do kina. I tak już trwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi namiar na ten hotel. Chętnie wynajmę. Mówię serio. Acha - tylko nie zapomnij nadmienić, że zamierzasz wynieść wszystkie meble ...

 

Acha, i jeszcze jedno. Gdyby ktoś z was chciał wynająć sobie taki pokój np do spania (24m2 powierzchni całkowitej, z czego po odjęciu przedpokoju i łazienki do wykorzystania na cele audio zostaje ok 16m2 netto), to poniżej podaje promocyjne stawki. Wystarczy podac hasło Audio Show:

 

Sobieski:

Date 10/11.11.2013

Single with breakfast 335 PLN

Double with breakfast 367 PLN

 

Date 11-12.11.2013

Single with breakfast 648 PLN

Double with breakfast 648 PLN

 

Poprosimy z Szymonem pokój ca.25 metrów zapłacimy za niego-może być bez breakfestu))

Po prostu Adam nie lubimy dziadowszczyzny-bo zebraki to pod kosciołem żebrzą.

Jestes organizatorem-to coś wymyśl na te okoliczność.......przecież jesteś w tematach audio mocno zaangazowany i asertywny.

Jeszcze na wszystko jest czas-tu nie powinno być tłumaczenia na nie-tak myśle po męsku

Dla wielu jest to wielkie święto-osobiście opuścilem tylko AS 2002-bo mialem żałobę po mamie.

Naprawdę chłopaków powinienes wesprzeć w takiej potrzebie nagłej-to jest pokój nie wystawcy,tylko DIY I nigdy nie wiadomo ile sprzetu chłopaki

na ten moment zdążą złożyć i zaprezentować.Mysle,ze wlaśnie owe 16 metrów blokuje wielu potencjalnych wystawców.

Z mojej strony nie ma tu miejsca na jakiekolwiek napinanie-tylko prośba do Ciebie o pomoc w temacie-bo to dla wszystkich jest jasne.

Kto może pomóc-tylko Ty.

Z góry dziękujemy i czekamy na odpowiedż,skoro już raz odwiedziłeś ten watek-to zapraszamy ponownie.

Nikt nie będzie Cie tu usilnie prosił o inne wypowiedzi-chodzi tylko o podjęcie konkretnej decyzji,na którą wszyscy zainteresowani czekają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Piotr, masz kontakty z dystrybutorami, to pogadaj. Pewnie chętnie się zgodzą, na odstąpienie nam pokoju... Piszesz, żeby pisać. Nic z tego konstruktywnego nie może wyniknąć, bo niby jak? Adam ma wypowiedzieć wynajęty już pokój, czy je rozmnożyć? Może zejdź na ziemię. Rozumiem, że zawsze musisz być przeciw (cokolwiek by to nie było), ale czasami pomyśl trochę. Co roku się odgrażasz, że wynajmiesz pokój i wszystkim pokażesz i co roku mamy to samo. Jak ja coś chcę zrobić, to skutecznie jest to torpedowane...

 

Przysięgam, żeby nie osoby z naszego pokoju, nie robiłbym tego. Przecież to jest jakaś paranoja. Czemu mam się tłumaczyć, a przede wszystkim, czemu ma to robić organizator wystawy?

 

Koniec tej "dyskusji", wszelkie wpisy poza deklaracjami wpłat będą usuwane. Proszę o całkowite zaprzestanie wpisów w tym temacie. Jeśli ktoś ma ochotę na dalsze dyskusje, proszę założyć swój wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Adam nie lubimy dziadowszczyzny-bo zebraki to pod kosciołem żebrzą.

Jestes organizatorem-to coś wymyśl na te okoliczność.......przecież jesteś w tematach audio mocno zaangazowany i asertywny.

 

To mój ostatni wpis w tym wątku. Sobieski ma tylko 49 Apartamentów (a więc największych dwuizbowych pokoi 50m2, gdzie na cele wystawy mamy 24m2 netto) i ani jednego więcej. WSZYSTKIE 49 Apartamentów zostało już wynajęte.

 

Gdybyście się zgłosili jeszcze lipcu, to taki pokój bym dla was miał. Ponieważ zgłosiliście się zbyt późno - to już po prostu nie ma. Tyle w temacie 'dziadostwa'.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wystawa w Niemczech o której piszesz (musi to być jakiś nowy projekt, bo pierwsze o niej słyszę), należy do wyjątków.

 

I Kolejna, na ktorej jestem co roku. Hotel HolidayInn. Cena biletu na samym dole (Eintritt Frei) tlumaczyc chyba nie trzeba. Jest tak jak napisal moreno mozna wstapic ot tak z ulicy spontanicznie.

Mamy tu w HH jednak spory kryzys wiec nie ma o czym mowic. :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

hoertest2014gross2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie, do rzeczy!

Pokój nr.2

1. Deklaracja na PW- łącznie na tą chwilę ok. 450zł (nie wszyscy prosząc o nr. konta, podali kwotę)

2. masza1968 - 100zł

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Połowę już mamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z szukaniem hi-endu za 1/10 ceny, ciagle tu szukają :)

 

z pokojem zapewne jest tak że stali klienci dostali to co zawsze a reszta i wiecznie niezorganizowani czyli DIY to co zostało

jak zaczna postrzegac pokój DIY jako jakąś marke to będzie i telefon wczesniej w sprawie pokoju a tak jest jak jest i trzeba zamknąc temat wymiany pokoju i naskakiwania na Elberotha .

my tez nie możemy ciagle chcieć szczególnego traktowania co roku i co roku kłócic sie w tematach podstawowych czyli np. temacie zbiórki kasy ku uciesze wszystkich którzy zawsze zrobiliby to duuuużo lepiej . Dlatego pisałem w zakładce DIY mówmy o swoich błędach aby wreszcie zacząć ich unikac .

Zamknijmy przynajmniej temat kasy której brakuje do drugiego pokoju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dorzucę 100 zł. Proszę o nr konta na PW. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie problem też coś dorzucę.

Serio!

Ale nie piszmy, że ktoś to organizuje charytatywnie, bo w to nie uwierzy nawet ........(wpisz co uważasz)

Bo to również Praca!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Jak będzie problem też coś dorzucę.

Serio!

Ale nie piszmy, że ktoś to organizuje charytatywnie, bo w to nie uwierzy nawet ........(wpisz co uważasz)

Bo to również Praca!!!

Jeśli się nie mylę, to jedyną osobą organizującą pokój/pokoje diy, jestem ja... o czy więc waćpan mówisz?

 

Pokój nr.2

1. Deklaracja na PW- łącznie na tą chwilę ok. 500zł (nie wszyscy prosząc o nr. konta, podali kwotę)

2. masza1968 - 100zł

3. artuku - 100zł

4. wit-told - ...

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Na tą chwilę, mamy ponad 700 zł.

 

A tu link do recki sprzętu chłopaków z Amare

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

sly, specjalnie dla Ciebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem aluzje i dokładam stówkę mimo,źe akurat wzmacniacz mnie nie interesuje ale chyba Amare bedzie mieć coś co mnie zainteresuje....oby!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.