Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  147 członków

Tellurium Q Klub
IGNORED

Klub Tellurium Q. Kable i elektronika zaprojektowane by zwalczać zniekształcenia fazowe.


HiFiElements
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tutaj kasa jest niezbędna bo technologia kosztuje, a chce się żeby choć te 10% ludzie więcej usłyszeli niż do tej pory.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej poważnej dyskusji pewnie i moje prozaiczne pytanie może utonąć, ale co tam. Myślę o kupnie XLRa TQ, najchętniej Black. Może ktoś ma tego xlra i powie, jak jest z elastycznością tych kabli, tzn. ile miejsca potrzebuję między wzmacniaczem i ścianą.

Z góry dzięki. :)

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek zwyczajnie uważam że nie na miejscu jest napominanie meesier że mamy się skupić na temacie kabli a nie sporze twórców tych kabli .

Zwyczajnie uważam że człowiek.zawsze jest ważniejszy niż jakikolwiek przedmiot .

Co do patologicznych sytuacji w tym kraju mam takie zdanie że wymiar sprawiedliwości jedynie zajmuje sytuacją już zastaną bo rodzina , sąsiedzi i większość ludzi wielokrotnie odwracała głowę gdy można było coś choćby próbować zdziałać wcześniej . Większość z nich mawia że oni widzieli ale jak to mówisz w życiu ponoć jest niech każdy zajmuje się swoimi sprawami zarówno osoby autystyczne jak i dzieci . Dla mnie to największa z bzdur .

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Drodzy Państwo, założyłem właśnie nowy klub, poświęcony specjalnie projektom Colina Wonfora, podaję link:

http://www.audiostereo.pl/klub-elsdon-wonfor-audio-ewa_138452.html

w klubie jest link do nowej recenzji kabli LS-XXV, którą być może przeczytacie z zainteresowaniem.

Jeśli wszyscy się zgodzą, skopiuję też wszystkie komentarze dotyczące kabli EWA do nowego wątku klubowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość messier57

(Konto usunięte)

Lolek wspólczuję doświadczeń życiowych .

Świat jest po trosze takim jakim go sami czynimy a także którą stronę popierany a także odwracaniem głowy i udawaniem że nic nie widzimy . To jest wątek dotyczący Tellurium i jak dla mnie to istotna informacja by nie wspierać ludzi którzy czynią z tego świata bagno .

Messier dzięki za info i za zwykłe człowieczeństwo . Tak trzymaj oby jak najwięcej ludzi chodziło po świecie jak Ty .

Pozdrawiam

Jacek

 

Jacku, dziękuje Ci za te słowa. Już myślałem ,ze nikt nie widzi ,że człowiek jest ważniejszy niż produkt czy firma.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, założyłem właśnie nowy klub, poświęcony specjalnie projektom Colina Wonfora, podaję link:

http://www.audiostereo.pl/klub-elsdon-wonfor-audio-ewa_138452.html

w klubie jest link do nowej recenzji kabli LS-XXV, którą być może przeczytacie z zainteresowaniem.

Jeśli wszyscy się zgodzą, skopiuję też wszystkie komentarze dotyczące kabli EWA do nowego wątku klubowego.

Jak widać można trzeba tylko chcieć. ...ale musi zależeć takiej osobie na pisaniu o kablach. Dobra robota Kolego.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek zwyczajnie uważam że nie na miejscu jest napominanie meesier że mamy się skupić na temacie kabli a nie sporze twórców tych kabli .

Zwyczajnie uważam że człowiek.zawsze jest ważniejszy niż jakikolwiek przedmiot .

Co do patologicznych sytuacji w tym kraju mam takie zdanie że wymiar sprawiedliwości jedynie zajmuje sytuacją już zastaną bo rodzina , sąsiedzi i większość ludzi wielokrotnie odwracała głowę gdy można było coś choćby próbować zdziałać wcześniej . Większość z nich mawia że oni widzieli ale jak to mówisz w życiu ponoć jest niech każdy zajmuje się swoimi sprawami zarówno osoby autystyczne jak i dzieci . Dla mnie to największa z bzdur .

 

Kolego to nie jest żadne napominanie, tylko to co napisałem będąc w klubie Tellurium chcę czytać o kablach, a nie o problemach ludzkich, pomimo tego, że człowiek zawsze był jest i będzie najważniejszy, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest bardzo wielu ludzi potrzebujących większej pomocy w tym kraju niż jeden z założycieli firmy tellurium, których to osób z podobnymi doświadczeniami jest setki, a kolejne setki jest osób, które dużo w gorszej sytuacji są i którzy nie mieli szansy życia na odpowiednim poziomie tak jak miał to Colin, a który nie potrafił dopilnować swoich spraw.

Bo tak jak pisałem dobrze wiem w jakiej nędzy ludzie żyją i i lu jest chętnych aby takim ludziom w jakiś sposób pomóc.

Kolego kilka lat temu miałem okazję rozmawiać z Powstańcem warszawskim i "dziadek" mówi do mnie, że chciałby żyć godnie, ale co oznacza dla tego człowieka żyć godnie? A to , że chciałby żeby było Go stać na chleb, masło i lekarstwa.. tak Kolego to są słowa człowieka, któremu mówiono, że powalczy 2-3 dni i będzie po sprawie. Człowiek, który swoje dzieciństwo spędził na obronie Stolicy RP, który był poważnie ranny, a dzisiaj nie stać go na godne życie w Jego mniemaniu. I co ktoś chce mi powiedzieć, że taki Colin to ma mi Go być bardziej żal jak takich ludzi - bohaterów, którzy dzisiaj nie mają za co lekarstw kupić. Kolego to jest śmiech na sali.. A pytam się ilu tutaj jest takich co pomagają w jakiś sposób biednym ludziom ??? Prosto się pisze o współczuciu i biedzie.. ale już znacznie gorzej jest pomóc fizycznie i naprawdę dużo wiem o takich sprawach.. Nie wspominając, że ten i Inni Powstańcy walczyli między innymi o to żebyśmy mogli iść do Sądu i przedstawić swoje racje po to żeby niezawisły Sędzia wydał wyrok na podstawie zgromadzonych dowodów. Tak jak to było w sprawie obu Panów w UK - wyrok został wydany czy komuś się to podoba czy nie. Jest prawomocny.

A teraz pomyśl sobie , że jest kilka osób, które miały szanse porozmawiać z drugim założycielem i będą twierdzić , że Gość jest fajny itp.. i co zamiast rozmawiać merytoryczne o kablach to będziemy rozmawiać o dwóch Panach, których większość osób ma w głębokim poważaniu, bo najbardziej ludziom zależy na dobrej cenie w stosunku do tego co usłyszą. A szczególnie w takim kraju jak Polska, gdzie ludzie każdą złotówkę oglądają z obu stron.

Skoro niby konflikt dwóch Panów z tellurium ma mieć wpływ na wybór kabla - oprócz jednej osoby, może dwóch nie znam takich osób, które tak by podchodziły do zakupu kabli tego Producenta. To ja zadam Tobie pytanie - czy idąc do sklepu zastanawiasz się czy kupić buty adidasa czy pumy ? A jeśli nie to dlaczego? Skoro Bracia wspomnianych firm mało się nie pozabijali bo tak się nienawidzili. Z prostego powodu, obaj mieli inne wizje na rozwinięcie firmy po ojcu i pomimo, że jeden był "marketingowcem" i pojęcia nie miał o zrobieniu buta to odniósł sukces i dzisiaj ludzie mogą sobie wybrać jaki but kupić - mają wybór. I ilu ludzi wie o takim konflikcie ?? Ida kupują i się cieszą , że buty kupione są wygodne. I podobnie jest z Tellurium 99% ludzi idzie kupuje i cieszy się tym co otrzymali w stosunku do zapłaconej kwoty.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek ubóstwo i niesprawiedliwość to ważny temat . Jak sam widzisz dla ludzi ważniejsze są symbole jak koszulka z symbolem powstania niż sam powstaniec . Można tak licytować się bez końca bo na świecie dzieci umierają z głodu itd itp . Moje zdanie jest takie że ten wątek dotyczył firmy i patrząc od ludzkiej strony wolę kupić kable EWA od TQ i nie tyle żeby zaszkodzić TQ sam chyba to robi wywalając ceny w górę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to jest podstawa naszym społeczeństwie, że wielu nosi np. symbole Powstania warszawskiego, ale nic więcej nie robią ,aby pomóc tym ludziom, którzy naprawdę żyją bardzo bardzo skromnie żeby nie powiedzieć inaczej.. i takim ludziom mogę pomagać i takim ludziom współczuje na maksa i kiedy rozmawia się z takimi ludźmi to uwierz na słowo łzy kręcą się w oczach..bo tacy ludzie zasługują z automatu na to żeby żyć dzisiaj godnie.

 

Natomiast wracając do tematu kabli jeśli Tobie bardziej pasuje kabel EWA to luzik - podoba Ci się bardziej i taki kupujesz.. to rozumiem.. natomiast wiesz jak ktoś kupuje kabel EWA wyłącznie z powodu żeby zrobić na złość TQ pomimo, że ten bardziej by się podobał na odsłuchu to może nie będę pisał co ja o tym myślę. Pozdrawiam.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Panowie, też bez przesady. Osobiście przypuszczam, że naszemu koledze CW dużo lepiej zrobi kupowanie jego produktów, niż niekupowanie produktów konkurencji, która i tak już zaistniała na rynku i nic jej raczej szybko nie zaszkodzi. I której to firmy CEO (rzeczywiście nie konstruktor, tylko marketingowiec) okazał się jednak marketingowcem znakomitym, bo w ciągu kilku lat na kompletnie zapchanym rynku wybił miejsce na nową firmę kablową. To duże osiągnięcie z dziedziny reklamy.

 

A że znamy kulisy powstania obu firm, to inna sprawa. Wiedzy nigdy za wiele i lepiej ją mieć, niż nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz co? Kupowanie produktów Tellurium jest nieetyczne, świństwo robimy?

Jak mawiają jesteś wolny masz wybór , postępuj tak jak chcesz żeby i Ciebie traktowano , mądre słowa wiedza jest przydatna . Jak myślisz kto ma szansę po podziale firm na tworzenie i sprzedaż lepszych kabli marketingowiec czy ich konstruktor .

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz, a do tego świetny Gościu - wystarczy z nim porozmawiać ... zupełnie inny jak wszyscy Ci Prezesunie.. co nie zmienia faktu, że na razie nie mam nic od tego Producenta, ale może kiedyś... kto wie..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość messier57

(Konto usunięte)

Dokładnie tak jak piszesz, a do tego świetny Gościu - wystarczy z nim porozmawiać ... zupełnie inny jak wszyscy Ci Prezesunie.. co nie zmienia faktu, że na razie nie mam nic od tego Producenta, ale może kiedyś... kto wie..

 

Aha czyli znasz dystrybutora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilku innych z którymi rozmawiałem telefonicznie i jeśli uznamy, że to jest znajomość to znam kilku prezesów dystrybucji:-)niestety słabe to znajomości, bo nie chcą dać mi rabatów większych niż te które dają w sklepach :-(. Co nie zmienia faktu, że niektórzy są dość mili, ale niestety nie wszyscy. Także rabatu Cinie załatwie bo na obiadki z nimi nie chodzę, mało tego nie czuje takiej potrzeby.A z niektórymi nawet osobiście rozmawiałem na AS, ale akurat z Prezesem Tellurium nie miałem tej przyjemności.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiają jesteś wolny masz wybór , postępuj tak jak chcesz żeby i Ciebie traktowano , mądre słowa wiedza jest przydatna . Jak myślisz kto ma szansę po podziale firm na tworzenie i sprzedaż lepszych kabli marketingowiec czy ich konstruktor .

 

Znamy relację z jednej strony, znamy więc w jakimś sensie tylko połowę prawdy. Dla mnie to za mało, by wydawać jednoznaczny osąd potępiający i przenosić go na całą markę.

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy relację z jednej strony, znamy więc w jakimś sensie tylko połowę prawdy. Dla mnie to za mało, by wydawać jednoznaczny osąd potępiający i przenosić go na całą markę.

Nie potrzebna jest w ogóle relacja którejkolwiek ze stron ale widzę że masz inne zdanie proszę oświeć mnie znając historię i osiągnięcia życiowe obu panów po co marketingowiec przejmuje firmę i pozbywa się twórcy kabli które są jej filarem finansowym ?

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ty po prostu wiesz, że "marketingowiec" (czyli każdy marketingowiec) to zły człowiek, więc już wiesz wszystko. Ja nie znam ani całej historii, ani osiągnięć życiowych panów, więc po prostu powstrzymuję się od wydania osądu. Ile razy jeszcze mam to napisać? Kropka.

 

ps. ale efekt osiągnięty. Straciłem zainteresowanie xlr-em Tellurium.

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebna jest w ogóle relacja którejkolwiek ze stron ale widzę że masz inne zdanie proszę oświeć mnie znając historię i osiągnięcia życiowe obu panów po co marketingowiec przejmuje firmę i pozbywa się twórcy kabli które są jej filarem finansowym ?

 

"Hi, here is a few odd bits I have done, but I have never been a bouncer,or debt collector or marital arts teacher. All I have ever done is design and few bits of chemistry not a lot. "

 

 

http://seca.freeforums.net/thread/109/

 

But I have never been a bouncer,debt collector or martial arts teacher or written this amazing stuff mmm !! http://www.positivehealth.com/author/geoff-merrigan

Edytowane przez CJWonfor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy relację z jednej strony, znamy więc w jakimś sensie tylko połowę prawdy. Dla mnie to za mało, by wydawać jednoznaczny osąd potępiający i przenosić go na całą markę.

 

Kolego dla wszystkich jest to za mało, którzy cenią sobie demokrację, dla której wielu ludzi walczyło, wielu straciło zdrowie, a nie wspominając o tych co zginęli w tym kraju właśnie między innymi po to, żeby Sądy były wolne i wydawały niezawisłe wyroki, ale na podstawie dwóch stron, które przedstawią swoje racje, a nie na podstawie jednej ze stron. A Sędzia, który będzie miał wiedzę z jeden jak i z drugiej strony wyda wyrok w danej sprawie, który po uprawomocnieniu będzie obowiązujący i który należny uszanować. Albo odwołać się do wyższej instancji - bo to jest DEMOKRACJA, którą wszyscy chcemy aby była na jak najwyższym poziomie. I obyśmy nigdy nie musieli wrócić do lat 70 - 80 i przeżywać to co nasi rodzice. Dlatego aż włosy się jeżą jak się czyta, że nie trzeba znać poglądu sprawy od drugiej strony danego konfliktu. TO jest PRL. Wtedy nikt się nie pytał tej drugiej strony, tylko po tej jednej była władza, a po drugiej obywatel, obywatel, który był bez szans.

 

No tak, ty po prostu wiesz, że "marketingowiec" (czyli każdy marketingowiec) to zły człowiek, więc już wiesz wszystko. Ja nie znam ani całej historii, ani osiągnięć życiowych panów, więc po prostu powstrzymuję się od wydania osądu. Ile razy jeszcze mam to napisać? Kropka.

 

ps. ale efekt osiągnięty. Straciłem zainteresowanie xlr-em Tellurium.

 

 

Kolego dobry marketingowiec nie jest zły, kwestia tylko jest jedna, jakich ma ludzi w firmie, którzy zajmują się danym "interesem". Przykład PUMY facet nie miał żadnego pojęcia o robieniu butów, a zobacz do dnia dzisiejszego świat chodzi w Jego butach.. I takich przykładów cała masa .. ale najprościej napisać marketingowiec i obrażać człowieka nie znając go w cale.

Prezes Albedo z wykształcenia jubiler czy dzisiaj, ktoś kupując jego kable się na tym zastawia jakie ma wykształcenie? czy słucha kabli i na tej podstawie decyduje się kupić lub nie.

 

A propo samego kabla to Kolego kabli jest dużo i jest w czym wybierać ja też nie mam żadnego kabla TQ, ale powiem Ci tylko jedno, że warto jest wypożyczyć taki kabel na testy, bo można potem żałować, patrząc po tym jak dobrze sprzedają się kable TQ, a gdzie nie było łatwo i wejść z kolejną firma kablarską do świata , w którym takich firm jest od groma. Jemu się udało.. marketingowcowi.. w tym również jest zasługa inżyniera Colina i nikt tych zasług mu nie zabiera. Ale teraz prowadzi firmę marketingowiec i daje sobie nieźle radę.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj lolek łatwo jest naród ogłupiać . Demokracja o której piszesz jest owszem na papierze a prawo aby pilnować jak to mawiają prawnicy bydło aby się nie rozłaziło .

 

Pomyśl tak przez chwilę sam .

 

Od 20 roku życia do emerytury pracujesz jakieś 50 lat . Co przez ten czas jesteś w stanie zrobić będąc zupełnie wolnym ?

.

 

A ile zrobisz w ramach tak zwanej demokracji , ustawodastwa , opodatkowania itd itp .

 

Potem odpowiedź sobie czy jesteś wolnym człowiekiem czy jedynie daje Ci się możliwość utrzymywania systemu w którym jedni żyją kosztem drugich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak nie wiem jak Ty , ja czuje się wolnym człowiekiem, a trzeba cały czas działać w takim kierunku aby demokracja nie była tylko na papierze jak to napisałeś, z czym do końca się nie zgadzam. Ale niewątpliwie raz jeszcze powtórzę trzeba o nią dbać. Co jestem w stanie osiągnąć? Myślę , że dość dużo , nie muszę się włóczyć po świecie , zarabiam w Polsce bardzo fajne pieniądze, doszedłem do fajnego stanowiska nie mając prawie nic bo miałem tak jak większość z nas "zwykłych" rodziców bez milionów na koncie. Ale wiesz dlaczego jest mi dobrze w RP? Dlatego Kolego , że nigdy nie marudziłem na dany Rząd jaki był w tym kraju, nigdy nie marudziłem na swoich przełożonych, tylko uczyłem się, poodnosiłem swoje kwalifikacje i jestem bardzo zadowolony z tego co osiągnąłem w wieku 44 lat. Oczywiście potrzeba też i szczęścia w tym wszystkim, ale tak już jest w życiu, że bez niego czasem może być trudniej. Ale najgorsze Kolego jest marudzenie i narzekanie jak to jest źle i wszyscy są winni naszemu losowi tylko nie my sami.. Ale jak się spytasz co niektórych co zrobili w przeciągu ostatnich 10 lat żeby było im lepiej to odpowiadają , że im się należy.. bo gdzieś tam ktoś zarabia tyle, więc i jemu się należy.. więc jak ktoś z takim podejściem do życia chce coś osiągnąć w Polsce to faktycznie kierunek jest jeden - wyjechać z tego kraju.. A najlepiej do USA, bo tam najlepiej człowiek się przekonuje co obywatelowi USA się należy.....i nie jeden się zdziwił..

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość messier57

(Konto usunięte)

But I have never been a bouncer,debt collector or martial arts teacher or written this amazing stuff mmm !! http://www.positivehealth.com/author/geoff-merrigan

 

"Quantum Meditation" and NPL haha ;D

 

I think I understand.

Geoff was a bouncer, debt collector and martial arts teacher in the past, until he met you.. than in on day he became an ''engineer''.....

 

 

WOW !

This link is really about him... the same phone number as Tellurium HQ

 

https://www.companiesintheuk.co.uk/ltd/tellurium-q

Edytowane przez messier57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje przeniesc kolejne dywagacje własnosciowe do watku EWA lub załozyc innych watek poswiecony wyłacznie dyskusji nie o kablach a o sporze o udziały w firmie

promocja kabli CJWonorf odbywa sie juz w innym watku wiec potraktuje powielanie wpisów jako trolling w watku tematycznym

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak nie wiem jak Ty , ja czuje się wolnym człowiekiem, a trzeba cały czas działać w takim kierunku aby demokracja nie była tylko na papierze jak to napisałeś, z czym do końca się nie zgadzam. Ale niewątpliwie raz jeszcze powtórzę trzeba o nią dbać. Co jestem w stanie osiągnąć? Myślę , że dość dużo , nie muszę się włóczyć po świecie , zarabiam w Polsce bardzo fajne pieniądze, doszedłem do fajnego stanowiska nie mając prawie nic bo miałem tak jak większość z nas "zwykłych" rodziców bez milionów na koncie. Ale wiesz dlaczego jest mi dobrze w RP? Dlatego Kolego , że nigdy nie marudziłem na dany Rząd jaki był w tym kraju, nigdy nie marudziłem na swoich przełożonych, tylko uczyłem się, poodnosiłem swoje kwalifikacje i jestem bardzo zadowolony z tego co osiągnąłem w wieku 44 lat. Oczywiście potrzeba też i szczęścia w tym wszystkim, ale tak już jest w życiu, że bez niego czasem może być trudniej. Ale najgorsze Kolego jest marudzenie i narzekanie jak to jest źle i wszyscy są winni naszemu losowi tylko nie my sami.. Ale jak się spytasz co niektórych co zrobili w przeciągu ostatnich 10 lat żeby było im lepiej to odpowiadają , że im się należy.. bo gdzieś tam ktoś zarabia tyle, więc i jemu się należy.. więc jak ktoś z takim podejściem do życia chce coś osiągnąć w Polsce to faktycznie kierunek jest jeden - wyjechać z tego kraju.. A najlepiej do USA, bo tam najlepiej człowiek się przekonuje co obywatelowi USA się należy.....i nie jeden się zdziwił..

Lolek naprawdę Cieszę się że Ci się udało . Pozwolisz że nie będę oceniał kraju na Twoim przykładzie ani swoim tylko całości społeczeństwa . Jak dla mnie to kraj indywidualistów uczonych od małego do wyścigu szczurów a wyznacznikiem pozycji i szczęścia jest co i ile masz .

A mi jakoś wychodzi że szczęście to czas jaki masz dla rodziny dla znajomych na pasję i dla siebie i jak długo i ciężko musisz pracować . oraz ile procentowo takich osób które są zadowolone z życia jest w danym kraju. I jakoś mi nie wychodzi że w naszym kraju jest choćby poprawnie .

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

He, pewnie kwestia przyzwyczajenia ale Black zostaje. Nadal uważam że jak ktoś potrzebuje do system więcej ciepła i duużego basu to Ultra Blue jest świetny . Black zostaje ponieważ podaje muzykę bez upiekszania, kiedy jest ostro jest ostro, kiedy spokojnie i lirycznie przekaże emocje. Nie ma tego swoistego ciepełka jak Ultra B ale ma za to rytm, bassss i górę bez wgaszania. Jak ktoś lubi odsluchiwać muzę całym ciałem a nie tylko uszami polecam ! Dla łowców klimatów i nastrojów pozycji niebowiazkowa

 

Tomek1777 no i jak tam Twój black? Czy góra zrobiła się gładka czy jednak bywają ostrości?

 

 

Wogóle to chciałem szanownych klubowiczów zapytać ktory kabel wybrać ultra blue czy black II.

W sumie to nie mam doświadczenia w odsłuchu kabli, ale zauwazyłem ze ogólnie nadmierna detaliczność jest dla mnie męcząca. Wcześniej miałem melodike za 10zeta i ona ładnie dosładzała gorę, ale jednocześnie zamulała dół. Teraz testuje Chord odyssey i on ma ładny konturowy dół, ale metaliczną górę czasami za ostrą, i nieco głebi jakby jej brakuje.

 

Dodam że zestawu słucham bardziej do plumkania i relaksu niż jako "pro"... najbardziej lubię rozświetlone "cukierkowe" wybrzmiewajace trąbki, gitary, fortepian a nie cierpie jak damski wokal kuje po uszach. Ponadto zależałoby mi na ładniej barwie i magii ;-) Proszę doradźcie.

 

Dziękuję za odpowiedź bo mam takie same spostrzeżenia co ty, tylko ja obawiam się tych wysokich czy z czasem nie będą zbytnio przeszkadzać.

 

a jak to wygląda u szanownego kolegi?

Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.