Skocz do zawartości
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lumperator napisał:

Czekaj czekaj, a te krzyże to kto tam umieścił, kac*py? Wykopali oddzielne groby i umieśclil krzyże? 

Inscenizacja?

 Tak jak w Buczy? Tak przecież gadały ruskie bydlaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
35 minut temu, EmilioE napisał:

Wreszcie! Proszę Moderację o zdecydowane działania. Tym bardziej, że rosyjskie trolle są bardzo łatwo rozpoznawalne dzięki swojej aktywności.

Wiemy o tym. 

🙂 

image.png

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, costa brava napisał:

Nawet z Ukrainy pełno trolli 

Przywitaj się z kolegami po fachu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński statek zatonął koło Sachalina.

A cóż to ma wspólnego z tematem?

Ano - próbował dostarczać broń kac*pom. 🙂 Ale to Ameryka rządzi na oceanach, więc biedaczek zatonął... 😉

FqIBeeBakAEZbBm?format=jpg&name=medium

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Inscenizacja?

 Tak jak w Buczy? Tak przecież gadały ruskie bydlaki.

Ty znasz prawdę o Buczy? Wątpię. Wątpię też, żeby ktoś z Bocznicy taka prawdę znał. Każdy przedstawia tu swoją prawdę. Prawdę, która w większości przypadków powstała w oparciu o jednostronny przekaz mediów głównego nurtu i jest zgodny z obecnie obowiązującą poprawnością, a także własną świadomością historyczno-polityczną.

O Buczy można przeczytać także takie teksty, jak ten sprzed blisko roku: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

I taki: "Mówiąc o Buczy Bachelet napisała, że misja ONZ, która była w tym mieście 9 kwietnia udokumentowała ok. 50 przypadków bezprawnego pozbawienia życia cywilów, w tym w masowych egzekucjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każda wojna jest straszna i tragiczna zarazem. Wśród jej uczestników budzi instynkty niegodne człowieka. A jak widać po wielu wypowiedziach w wątku także wśród komentujących jej przebieg.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EmilioE napisał:

Wreszcie! Proszę Moderację o zdecydowane działania. Tym bardziej, że rosyjskie trolle są bardzo łatwo rozpoznawalne dzięki swojej aktywności.

Wczoraj otrzymałem 3 pkt ostrzeżenia za "propaganda wiecznie żyjącego ojca Bandery" jako trolling.

Jak widać "rosyjskie trolle" to od dawna dopuszczony trolling i nikt z tym nic nie robi. Skoro nikt nie robi, to znaczy że tego typu trolling jest dozwolony na forum. Dlatego czegoś tu nie rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Piotr_1 napisał:

Wczoraj otrzymałem 3 pkt ostrzeżenia za "propaganda wiecznie żyjącego ojca Bandery" jako trolling.

Jak widać "rosyjskie trolle" to od dawna dopuszczony trolling i nikt z tym nic nie robi. Skoro nikt nie robi, to znaczy że tego typu trolling jest dozwolony na forum. Dlatego czegoś tu nie rozumiem.

A to mnie zaciekawiło. Za chwilę odpowiem Panu na to pytanie.

 

8 minut temu, Piotr_1 napisał:

Jak widać "rosyjskie trolle" to od dawna dopuszczony trolling i nikt z tym nic nie robi. Skoro nikt nie robi, to znaczy że tego typu trolling jest dozwolony na forum. Dlatego czegoś tu nie rozumiem.

klasyka nic nikt nie robi, gdzie dziennie banów jest sporo a cała masa pożytecznych idiotów w tematach to inna sprawa.

Moderację zaciekawił dość żarliwy sposób udzielanai się w temacie tutaj. Co do treści trudno powiedzieć. Jak mi Pan na pw wydłumaczy o co chodziło to punkty wycofam nie ma problemu.

 

ps. jak coś chcecie to oznaczajcie mnie w wiadomościach bo tak to nie czytam wszystkiego w tematach.

pw jestem dostępny.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Espectro napisał:

A to mnie zaciekawiło. Za chwilę odpowiem Panu na to pytanie.

 

klasyka nic nikt nie robi, gdzie dziennie banów jest sporo a cała masa pożytecznych idiotów w tematach to inna sprawa.

Moderację zaciekawił dość żarliwy sposób udzielanai się w temacie tutaj. Co do treści trudno powiedzieć. Jak mi Pan na pw wydłumaczy o co chodziło to punkty wycofam nie ma problemu.

 

ps. jak coś chcecie to oznaczajcie mnie w wiadomościach bo tak to nie czytam wszystkiego w tematach.

pw jestem dostępny.

 

Przyjąłem linię ofensywy podobną do żartobliwych sformułowań które są tolerowane w tym tutaj wątku. Określeń "braci Ukrainy" typu: "ruska onuca", "ruski troll", które nawet są niesprawiedliwsze i gorsze od określenia którego ja użyłem. A to dlatego że na Ukrainie Bandera jest dziś największym symbolem patriotyzmu i walki o wolność. Czci się go tam. Stawia się pomniki, publicznie pochwala ustami, śpiewa o nim pieśni, wkleiłem nawet nowy teledysk ukraiński "Ojciec nasz Bandera".

W przestrzeni widoczna jest zarówno propaganda prorosyjska jak i proukraińska. Dlatego w zasadzie w określeniu "propaganda wiecznie żyjącego ojca Bandery" nie ma nic obraźliwego, ani nieprawdziwego. Jedynie zaczepny charakter. Jednak tutaj winny jest ten, który zaczął pierwszy tego typu odzywki. Tym bardziej że przewijają się one na każdej stronie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Formalnie „antywojenny”, w rzeczywistości antyamerykański marsz przeszedł w ubiegły weekend ulicami Warszawy. Wzięło w nim udział kilkaset osób z całej Polski. ..

OBSERWUJEMY intensyfikację antyukraińskiej wojny informacyjnej w polskiej przestrzeni internetowej. Treści zgodne z rosyjskimi interesami po polsku szerzy już ponad 70 kanałów na Telegramie. Na Facebooku działają kilkutysięczne grupy jawnie sprzeciwiające się „ukrainizacji Polski”. Są też kanały informacyjne z wielotysięczną publicznością.

Część z nich jest zapewne realizowana, wspierana lub inspirowana przez kremlowskich propagandzistów. Widać to nie tylko w kopiowaniu narracji rosyjskich mediów, ale także w profesjonalnym przygotowaniu publikowanych materiałów oraz korzystaniu ze źródeł, należących do kremlowskiej propagandy."

protest4.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
7 minut temu, Piotr_1 napisał:

Przyjąłem linię ofensywy podobną do żartobliwych sformułowań które są tolerowane w tym tutaj wątku. Określeń "braci Ukrainy" typu: "ruska onuca", "ruski troll", które nawet są niesprawiedliwsze i gorsze od określenia którego ja użyłem. A to dlatego że na Ukrainie Bandera jest dziś największym symbolem patriotyzmu i walki o wolność. Czci się go tam. Stawia się pomniki, publicznie pochwala ustami, śpiewa o nim pieśni, wkleiłem nawet nowy teledysk ukraiński "Ojciec nasz Bandera".

W przestrzeni widoczna jest zarówno propaganda prorosyjska jak i proukraińska. Dlatego w zasadzie w określeniu "propaganda wiecznie żyjącego ojca Bandery" nie ma nic obraźliwego, ani nieprawdziwego. Jedynie zaczepny charakter. Jednak tutaj winny jest ten, który zaczął pierwszy tego typu odzywki. Tym bardziej że przewijają się one na każdej stronie.

 

Rozumiem. Nie wnikamy zbytnio w każdy wpis dodawany w temacie i na forum bo zwykle nie ma na to czasu i chęci aż tyle. Po drugie zaś gdybyśmy tak robili to najzwyczajniej w świecie robilibyśmy swego rodzaju przebieranie wpisów, które można, a które nie można czyli klasyczna cenzura.

Trzecia sprawa nie dopuszczamy wrzucania propagandy i pisania bzdurnych nieprawdziwych informacji o Ukrainie.

Czwarte uważamy jak wszyscy zresztą iż Ukraina jest ofiarą ataku a nie jego przyczyną zaś rosja agresorem co w świetle wszystkich innych spraw każdy piszący oraz chwalący rosję oraz działania jakie prowadzi będzie karany lub usuwany z społeczności na forum. 

Takich działań widujemy często sporo lecz wiele z nich ucinamy w samym zalążku. Pozostaje jedynie kwestia "pożytecznych idiotów" czyli userów którzy to potrafią pisać i wypowiadać własne teorie które nie mają pokrycia.

Co do bandery i banderowców mam może trochę inne zdanie i tych Ukraińców których pytałem i znam osobiście z podwórka mają często odmienne zdanie. Ale to jakby kwestia jak u nas w Polsce wyznania politycznego. 

 

Proszę pamięać że jest to moje prywatne zdanie choć w sprawie podejmowanej na forum.

Mogę sie mylić i jak zawsze konsultuję także z moderacją swe decyzje oraz takżę moderacji decyzje. 

Pamiętać nalezy iż nikt nie jest idealny i wszechwiedzący i nigdy zaczytanych wiadomości nie jesteśmy pewni. Nawet ludzkie oko potrafi płatać figle. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna to nie zabawa. Giną ludzie, masowo. To nie dowcipne zabawy, czy klub odreagowania własnych problemów. Temu służą specjaliści i np. kluby typu AA.

Po drugie, istnieje  również odpowiedzialność za słowa.

"Do Sądu Rejonowego w Świdnicy wpłyną akt oskarżenia dla 25-letniego Marcina M.. W sprawie chodzi o publiczne pochwalanie agresji Rosji na Ukrainę oraz usprawiedliwianie zbrodni na ludności ukraińskiej.

...

Z przekazów medialnych wynika, że mężczyzna wyjechał z Polski. Udzielił m.in. obszernego wywiadu w telewizji Bielarus 1, gdzie nazwany był “polskim aktywistą, poszkodowanym przez wartości wolnej Europy i nastroje rusofobiczne”.

Następnie Marcin M. otrzymać miał wizę wjazdową do Rosji. 1 listopada rosyjskie media informacyjne podały, że 25-latek otrzymał status uchodźcy oraz azyl polityczny.

Mężczyzna złożył także deklarację, iż będzie starał się o rosyjskie obywatelstwo."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

13.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Espectro napisał:

Rozumiem. Nie wnikamy zbytnio w każdy wpis dodawany w temacie i na forum bo zwykle nie ma na to czasu i chęci aż tyle. Po drugie zaś gdybyśmy tak robili to najzwyczajniej w świecie robilibyśmy swego rodzaju przebieranie wpisów, które można, a które nie można czyli klasyczna cenzura.

Trzecia sprawa nie dopuszczamy wrzucania propagandy i pisania bzdurnych nieprawdziwych informacji o Ukrainie.

Czwarte uważamy jak wszyscy zresztą iż Ukraina jest ofiarą ataku a nie jego przyczyną zaś rosja agresorem co w świetle wszystkich innych spraw każdy piszący oraz chwalący rosję oraz działania jakie prowadzi będzie karany lub usuwany z społeczności na forum. 

Takich działań widujemy często sporo lecz wiele z nich ucinamy w samym zalążku. Pozostaje jedynie kwestia "pożytecznych idiotów" czyli userów którzy to potrafią pisać i wypowiadać własne teorie które nie mają pokrycia.

Co do bandery i banderowców mam może trochę inne zdanie i tych Ukraińców których pytałem i znam osobiście z podwórka mają często odmienne zdanie. Ale to jakby kwestia jak u nas w Polsce wyznania politycznego. 

 

Proszę pamięać że jest to moje prywatne zdanie choć w sprawie podejmowanej na forum.

Mogę sie mylić i jak zawsze konsultuję także z moderacją swe decyzje oraz takżę moderacji decyzje. 

Pamiętać nalezy iż nikt nie jest idealny i wszechwiedzący i nigdy zaczytanych wiadomości nie jesteśmy pewni. Nawet ludzkie oko potrafi płatać figle. 

 

Reguła prawa to co innego niż prywatne poglądy polityczne czy religijne. W krajach Unii Europejskiej nie stosuje się przesłuchań politycznych ani religijnych, ani nie prowadzi się takich spraw. Zabrania tego prawo. Niebycie przyjacielem/miłośnikiem Ukrainy nie oznacza bycia przyjacielem Rosji. Wklejanie informacji o poglądach Ukraińców nie oznacza popierania przez kogoś ataku Rosji na Ukrainę. To zbyt wybiegające w przód myślenie. Obiektywizm wymaga równoważenia swojego umysłu w analizowaniu spraw. Ocenzurowany wpis nie dotyczył żadnych „nieprawdziwych informacji o Ukrainie”. Informacja która „mi się prywatnie nie podoba” to nie jest informacja „nieprawdziwa”. Karze podlega uznany winnym, również w drobnych sprawach porządkowych. Moje odwołanie jest ponieważ uzasadnienie punktów nie nosi znamion winy karanego (mnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Espectro napisał:

uważamy jak wszyscy zresztą iż Ukraina jest ofiarą ataku a nie jego przyczyną zaś rosja agresorem co w świetle wszystkich innych spraw każdy piszący oraz chwalący rosję oraz działania jakie prowadzi będzie karany lub usuwany z społeczności na forum. 

AMEN!

To tak, żeby nikomu się dobro ze złem nie pomyliło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
8 minut temu, Piotr_1 napisał:

Reguła prawa to co innego niż prywatne poglądy polityczne czy religijne. W krajach Unii Europejskiej nie stosuje się przesłuchań politycznych ani religijnych, ani nie prowadzi się takich spraw. Zabrania tego prawo. Niebycie przyjacielem/miłośnikiem Ukrainy nie oznacza bycia przyjacielem Rosji. Wklejanie informacji o poglądach Ukraińców nie oznacza popierania przez kogoś ataku Rosji na Ukrainę. To zbyt wybiegające w przód myślenie. Obiektywizm wymaga równoważenia swojego umysłu w analizowaniu spraw. Ocenzurowany wpis nie dotyczył żadnych „nieprawdziwych informacji o Ukrainie”. Informacja która „mi się prywatnie nie podoba” to nie jest informacja „nieprawdziwa”. Karze podlega uznany winnym, również w drobnych sprawach porządkowych. Moje odwołanie jest ponieważ uzasadnienie punktów nie nosi znamion winy karanego (mnie).

Każdy tekst pochwalający w jakimkolwiek stopniu aktualne ruchy rosji nie będą przechodziły. Wrzucanie propagandy rosyjskiej także. 

Zasadę stosuje cały Polski internet a i my staramy się aby forum mie miało problemów przez takie wpisy. 

Nie odbieramy wolności słowa ale widzimy iż niektórzy pisząc takie pochwalające wpisy mają coś na celu. 

Powoli jak widzę przywykliśmy (Polacy) do sytuacji jaka się rozgrywa na Ukrainie ale nadal nie jest fajnie i problem nie zniknął. 

Agresja na inny niepodległy kraj....

Szkoda że my mamy pierwsze miejsca w kinie ale nadal nie rozumiemy co się aktualnie tam dzieje i że obywatele tego kraju giną niewinnie. 

 

 

 

12 minut temu, il Dottore napisał:

AMEN!

To tak, żeby nikomu się dobro ze złem nie pomyliło...

oczywiście. można wiele pewnie powiedzieć o jednym czy też drugim narodzie ale rozpatrujemy i to najbardziej w tym temacie iż należy rozdzielić i jasno wskazać kto jest w tej sytuacji zły a kto niewinny. 

 

24 minuty temu, jar1 napisał:

Wojna to nie zabawa. Giną ludzie, masowo. To nie dowcipne zabawy, czy klub odreagowania własnych problemów. Temu służą specjaliści i np. kluby typu AA.

Niewinni ludzie. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dopóki trwa wojna to jechanie po Ukraińcach, krytykowanie pomocy i przypominanie o banderze jest równoznaczne z opowiedzeniem się po stronie agresora czyli rusków. Ciekawe jest również to, że praktycznie żaden z tych "obrońców polskości" nie krytykuje kacapii. Ja nie zamierzam się zastanawiać, czy to troll z Olgina czy pożyteczny idiota. Dopóki trwa kacapska agresja u sąsiadów, to dla mnie jedno i to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, jar1 napisał:

https://oko.press/eto-nie-nasza-wajna-w-polsce-coraz-silniejsza-agresja-informacyjna-przeciwko-ukrainie

"Formalnie „antywojenny”, w rzeczywistości antyamerykański marsz przeszedł w ubiegły weekend ulicami Warszawy. Wzięło w nim udział kilkaset osób z całej Polski. ..

OBSERWUJEMY intensyfikację antyukraińskiej wojny informacyjnej w polskiej przestrzeni internetowej. Treści zgodne z rosyjskimi interesami po polsku szerzy już ponad 70 kanałów na Telegramie. Na Facebooku działają kilkutysięczne grupy jawnie sprzeciwiające się „ukrainizacji Polski”. Są też kanały informacyjne z wielotysięczną publicznością.

Część z nich jest zapewne realizowana, wspierana lub inspirowana przez kremlowskich propagandzistów. Widać to nie tylko w kopiowaniu narracji rosyjskich mediów, ale także w profesjonalnym przygotowaniu publikowanych materiałów oraz korzystaniu ze źródeł, należących do kremlowskiej propagandy."

protest4.png

co ciekawe nikt nie pamięta jak to my Polacy uciekaliśmy i szukaliśmy pomocy.

 

4 minuty temu, Godplayer napisał:

Uważam, że dopóki trwa wojna to jechanie po Ukraińcach, krytykowanie pomocy i przypominanie o banderze jest równoznaczne z opowiedzeniem się po stronie agresora czyli rusków. Ciekawe jest również to, że praktycznie żaden z tych "obrońców polskości" nie krytykuje kacapii. Ja nie zamierzam się zastanawiać, czy to troll z Olgina czy pożyteczny idiota. Dopóki trwa kacapska agresja u sąsiadów, to dla mnie jedno i to samo.

chcielibyśmy aby było to tak łatwe. Tak jak mówię to co faktycznie widzimy i mamy notatki kto jest kto łatwo rozstrzygamy. 

Nadal problem "pożytecznych idiotów" lub takich co złapali boga za nogi i myślą że dostrzegli wiedzę której nikt nie dostrzega jest wielu nie tylko w tym temacie. 

i tu dochodzimy do kwesti dlaczego niektórych nei banujemy z automat. Bo łatwiej takiego mieć na bardzo długiej smyczny niż nie mieć wcale 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Espectro napisał:

Każdy tekst pochwalający w jakimkolwiek stopniu aktualne ruchy rosji nie będą przechodziły. Wrzucanie propagandy rosyjskiej także.

Super! Świetnie! Brawo!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Espectro napisał:

Każdy tekst pochwalający w jakimkolwiek stopniu aktualne ruchy rosji nie będą przechodziły. Wrzucanie propagandy rosyjskiej także. 

Zasadę stosuje cały Polski internet a i my staramy się aby forum mie miało problemów przez takie wpisy. 

Nie odbieramy wolności słowa ale widzimy iż niektórzy pisząc takie pochwalające wpisy mają coś na celu. 

Powoli jak widzę przywykliśmy (Polacy) do sytuacji jaka się rozgrywa na Ukrainie ale nadal nie jest fajnie i problem nie zniknął. 

Agresja na inny niepodległy kraj....

Szkoda że my mamy pierwsze miejsca w kinie ale nadal nie rozumiemy co się aktualnie tam dzieje i że obywatele tego kraju giną niewinnie.

Uznaję to więc za samozwańcze działanie pozaprawne, noszące znamiona prześladowania politycznego oraz nadużycie uprawnień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Wklejanie informacji o poglądach Ukraińców nie oznacza popierania przez kogoś ataku Rosji na Ukrainę. To zbyt wybiegające w przód myślenie. Obiektywizm wymaga równoważenia swojego umysłu w analizowaniu spraw.


Panie filozof-analityk, to popierasz czy nie popierasz?
Czy napiszesz"to nie nasza wojna"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Piotr_1 napisał:

Uznaję to więc za samozwańcze działanie pozaprawne, noszące znamiona prześladowania politycznego oraz nadużycie uprawnień.

W świetle aktualnych wydarzeń i w świetle walki z propagandą rosyjska mamy prawo bronić sie i prowadzić forum w sposób taki aby takiej nie było i aby nie miała miejsca u nas pod żadnym sposobem. 

ABW skutecznie oznacza i blokuje serwisy które wykazuja prorosyjską lub dezinformacyjną merytoryke i o takim charakterze. 

Na podstawie zapewnień ministerstwa, rząd walczy z propagandą na co my także mamy przyzwolenie i nie chcemy trafić na czarne listy lub mieć problemy z tego powodu.

 

 

Najprościej zapytać Pana, czy popiera działania rosji przeciwko Ukrainie, czy jest odwrotnie i czy to Ukraina jest winna i to może ona zaatakowała. Najlepiej określić się w ten sposób aby w jakikolwiek sposób rozmawiać. (Nie wnikamy w kwestie treści jakie są publikowane i co jest publikowane.)

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Espectro napisał:

Zasadę stosuje cały Polski internet a i my staramy się aby forum mie miało problemów przez takie wpisy. 

I to jest sedno, mamy 9 służb które mogą się dobrać do d...

Ale jeszcze nie cały polski internet na szczęście

Np. w Salonie24 też można jeszcze co nieco przeczytać innego,  niż władza każe myśleć 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

ps. zgłaszanie z opisem "ruska onuca" itd wpisy często nie wnoszące nic do tematyki lub najzwyklej w świecie głupkowate to nie pomoc a trolling. 

Jak chcecie mogę udostepnić aktualną liste pro rosyjskich agentów i userów nad którymi coś wisi. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piotr_1 napisał:

Uznaję to więc za samozwańcze działanie pozaprawne, noszące znamiona prześladowania politycznego oraz nadużycie uprawnień.

Nie ma znacznie co sobie uznają rzecznicy Kremla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, costa brava napisał:

I to jest sedno, mamy 9 służb które mogą się dobrać do d...

Ale jeszcze nie cały polski internet na szczęście

Np. w Salonie24 też można jeszcze co nieco przeczytać innego,  niż władza każe myśleć 

 

Jawna czarna lista rosyjskej propagandy:

Spoiler

dziennik-polityczny.com

lenta.ru

myslpolska.info

pl.sputniknews.com

ria.ru

rt.com

ruptly.com

wicipolskie.pl

wolnemedia.net

wrealu24.pl

wrealu24.tv

xportal.pl

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Zaś takich witryn i list jest sporo. Widzę żę nawet kilka setek lekko mówiąc. 

 

Teraz, Bobcat napisał:

Bardzo by się to przydało.

Trzech w temacie już znacie dokładnie i raczej przedstawiac nie trzeba. Reszta aktualnie na banie lub w uśpieniu. 🙂 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.