Skocz do zawartości
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, Zbig said:

Ot, zwyczajnie uważam, że mamy przechlapane, bo otoczeni jesteśmy wrogami ludzkości.

9 minutes ago, Zbig said:

Mów za siebie, chyba że jest Was więcej pod jednym nickiem?

"UWAŻAM" to liczba pojedyncza, piszę za siebie i pod tym nickem JESTEM tylko ja.

MAM prawo wyrażać opinie dotyczące grup ludzi, jeśli się sam do nich zaliczam, to piszę "MY", jeśli nie, to "WY" lub "ONI".

Naprawdę trzeba Ci wykładać podstawy polszczyzny?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zniewolenie mamy już i na Zachodzie (polityczna poprawność) i Wschodzie (putinowski zamordyzm).
Nędza na Wschodzie już jest, a Zachód za chwile sam się w niej pogrąży, opętany "ekologicznym" szaleństwem.
Myślę, że to zupełnie inny pogląd niż ten propagowany przez sowiecką propagandę.
 
Nie wiem skąd biorą się opinie, że możliwe jest nie być ze wschodem i nie być z zachodem. Po pierwsze gospodarka jest częścią globalnej sieci i jak ktoś myśli, że może być oddzielona od świata to niech popatrzy na Koreę Płn. Po drugie nasze bezpieczeństwo to przynależność do sojuszy. Ja wybieram ciągle zachód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 minuty temu, Godplayer napisał:

Nie wiem skąd biorą się opinie, że możliwe jest nie być ze wschodem i nie być z zachodem.

Być z zachodem jest nadużywane i naciągane i próbuje się je wciskać tam gdzie nie potrzeba.

Pisowskie podważanie pomysłów eurokratów nie oznacza że się chce zerwać więzi z zachodem, a jedynie że nie przyjmuje się wszelkich rojeń eurokratów.

Niemcy właśnie postanowili rozpocząć antyunijną krucjatę i obalić pomysł wycofania samochodów spalinowych w 35roku.

Czyli co namaścili Kaczyńskiego na Króla Niemiec ?

W sumie może jednak tak, w końcu to najwybitniejszy europejski polityk początku XXI w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Godplayer napisał:
17 minut temu, Gabaryton napisał:
Zniewolenie mamy już i na Zachodzie (polityczna poprawność) i Wschodzie (putinowski zamordyzm).
Nędza na Wschodzie już jest, a Zachód za chwile sam się w niej pogrąży, opętany "ekologicznym" szaleństwem.
Myślę, że to zupełnie inny pogląd niż ten propagowany przez sowiecką propagandę.
 

... Ja wybieram ciągle zachód.

Masz silne poczucie że wybierasz (jako cząsteczka kolonii amerykańsko-izraelskiej). Wybierasz że hej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, stench napisał:

W sumie może jednak tak, w końcu to najwybitniejszy europejski polityk początku XXI w.

Wiemy, wiemy, sam to powiedziała :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Masz silne poczucie że wybierasz (jako cząsteczka kolonii amerykańsko-izraelskiej). Wybierasz że hej!
Weź foliowy kapelutek i Idź to opłakiwać gdzie indziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Teraz, jar1 napisał:

powiedziała

XI . Nie stosuj feminatywów na bezdurno .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lumperator napisał:

Okopałeś się zamiast krótko przyznać, że pomoc OK, walka z Rosją OK, ale bez takich brzydkich numerów. W twojej optyce takie numery są GIT, a ktoś z polską flagą to pewnie ruski troll albo fasz*sta. Typowe odwracane znaczeń jak w GW, okopress czy innych lewackich ośrodkach. 

Już dobrze, już dobrze... 😉

Rozumiem, dla poprawy twojego samopoczucia przypomnę to, co tak ci się podoba. 

1647477490_gwto3u.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, burz napisał:

o jakiejś katastrofie, trzęsieniu ziemi czy innym dopuście bożym, to działo się to zawsze na zgniłym Zachodzie.

Minus 10 w Rio

Dżuma w Santa Fe... 🙂

10 minut temu, stench napisał:

Niemcy właśnie postanowili rozpocząć antyunijną krucjatę i obalić pomysł wycofania samochodów spalinowych w 35roku.

O, to coś nowego! Jakieś szczegóły o tym wychodzeniu z obłędu?

Przy okazji:

Efekt uderzenia izraelskiego drona w skład paliwa. Sam kac*p mówi, że Armagedon. 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, il Dottore napisał:

Jakieś szczegóły

Gdzieś dzisiaj przemknęło. Księgowi robią przelewy dla Zarządu więc mogą wywrzeć silniejszą presję niż Zieloni. A Niemcy motoryzacją stoją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Piotr_1 napisał:
21 minut temu, Zbig napisał:

Tylko widzisz, Nobla dają nie za teorię tylko za jej wykazanie, a w tym Ty i Tobie podobnie jesteście strasznie kiepscy.

Nobel nie jest za teorię, tylko za wybitne zasługi dla ludzkości. Tego nawet nie wiesz. A jak ktoś mówi "teoria", to Ty widzisz już nominację do Nobla. To jest dopiero jazda.

Nawiązanie do Nobla było zwykłą uprzejmością, ale skoro nie chwytasz aluzji to już wprost wyjaśnię, że Twoje teorie są z d... wzięte.  Już wszystko jasne mam nadzieję.

16 minut temu, stench napisał:

Niemcy właśnie postanowili rozpocząć antyunijną krucjatę i obalić pomysł wycofania samochodów spalinowych w 35roku.

Czyli niemiecki przemysł motoryzacyjny faktycznie tonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, stench napisał:

XI . Nie stosuj feminatywów na bezdurno .

Akurat to była niezamierzona literówka. ale podziwiam tę walkę o honor i wielkość prezesa. 

Tylka dlaczego w tym wątku uskuteczniasz agitację partyjną? Jest wiele innych, tam możesz sobie kochać prezesa do woli. Tu jest niesmaczne i nie na miejscu. 

Wracając do popierających Putina, ten filmik pokazuje wyraźnie wszystko. I po czyjej stronie konfliktu się kto znajduje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Łał, okazuje się że i Scholz czasem powie prawdę i zwięźle:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gabaryton napisał:

"UWAŻAM" to liczba pojedyncza, piszę za siebie i pod tym nickem JESTEM tylko ja.

MAM prawo wyrażać opinie dotyczące grup ludzi, jeśli się sam do nich zaliczam, to piszę "MY", jeśli nie, to "WY" lub "ONI".

Naprawdę trzeba Ci wykładać podstawy polszczyzny?

 

Ale ja nigdzie nie kwestionowałem Twojej polszczyzny.

Natomiast logikę to już owszem.

Skoro sam twierdzisz, że piszesz "za siebie", to bądź konsekwentny i tak pisz, zamiast używać tanich chwytów erystycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcinus napisał:

...jeśli Ci "porządni" Rosjanie, nie będą się przeciwstawiać Putinowi, to niestety będą z nim utożsamiani. W Niemczech w latach 30' było podobnie i wszyscy wiemy czym to się skończyło.

(Cytat z wątku "moderacyjnego")

Słusznie zauważyłeś, że "porządni" Rosjanie są. Nieststy trudno z ich strony oczekieać zdecydowanej reakcji w kraju, o tak bogatych tradycjach rozwiązywania problemu z opozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, stench napisał:

Łał, okazuje się że i Scholz czasem powie prawdę i zwięźle:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Spróbuj pamiętać każdorazowo jak coś czytasz o Scholzu, że on jest kanclerzem Niemiec a nie Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcinus wiem, to nie jest właściwe miejsce, więc pozwoliłem sobie fragment Twojej wypowiedzi zacytować tutaj:

Zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, stench napisał:

A Niemcy motoryzacją stoją.

Somsiad złodziej ma wielkiego jak kiosk Ruchu Touarega w pluginie. Chyba mu się ów popsuł, albo ma przegląd, bo dziś widzę u niego pod domem zastępczego ID5. Jeśli taka ma być niemiecka motoryzacja to mój kolejny wóz będzie japoński. Nie bać ich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szymon1977 napisał:

Słusznie zauważyłeś, że "porządni" Rosjanie są. Nieststy trudno z ich strony oczekieać zdecydowanej reakcji w kraju o tak bogatych tradycjach rozwiązywania problemu z opozycją.

Chodzi nie tyle o to w czym Rosja ma tradycję, co o brak tradycji, w tym przypadku w funkcjonowaniu demokracji, i to chyba nie tylko w polityce ale w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, jar1 napisał:

Już prawie wszystkie trolle z tego forum zebrały się w tym wątku. 

 

Nie ma to jak wzmacniać się zaklęciami, puff jak gorąco, uff jak gorąco, buch jak gorąco!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piotr_1 napisał:
43 minuty temu, jar1 napisał:

Już prawie wszystkie trolle z tego forum zebrały się w tym wątku. 

 

Nie ma to jak wzmacniać się zaklęciami, puff jak gorąco, uff jak gorąco, buch jak gorąco!

Ale po co zaklęcia jak wystarczą porzekadła, np. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minutes ago, Zbig said:

"UWAŻAM" to liczba pojedyncza, piszę za siebie i pod tym nickem JESTEM tylko ja.

MAM prawo wyrażać opinie dotyczące grup ludzi, jeśli się sam do nich zaliczam, to piszę "MY", jeśli nie, to "WY" lub "ONI".

Naprawdę trzeba Ci wykładać podstawy polszczyzny?

52 minutes ago, Zbig said:

Skoro sam twierdzisz, że piszesz "za siebie", to bądź konsekwentny i tak pisz, zamiast używać tanich chwytów erystycznych.

Czyli według Ciebie nie mogę mieć i wyrażać opinii w sprawach, które dotyczą jakiejś grupy ludzi, do której należę (MY) lub nie (WY, ONI), dobrze rozumiem Twoje zastrzeżenia?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gabaryton napisał:

Czyli według Ciebie nie mogę mieć i wyrażać opinii w sprawach, które dotyczą jakiejś grupy ludzi, do której należę (MY) lub nie (WY, ONI), dobrze rozumiem Twoje zastrzeżenia?

 

Niedobrze rozumiesz.

Napisałem, że używasz uogólnień, taniej erystyki i twierdzeń bez pokrycia.

W powyższym wpisie kontynuujesz ten styl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Już dobrze, już dobrze... 😉

Rozumiem, dla poprawy twojego samopoczucia przypomnę to, co tak ci się podoba. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ano widzisz, z Tobą nie ma żadnej dyskusji. Sprowadzasz wszystko do jednego mianownika. Ja chcę zobaczyć jak nasz wywiad bierze delikwenta i udowadnia mu działania na rzecz Kremla. Moze to być Braun, Olszański, Pitoń, Sykulski, ktokolwiek...  Z uporem maniaka forumowi mistrzowie klawiatury szukają agentów rosyjskich, ale dlaczego tego nie robią służby do tego powołane? Wojna trwa ponad rok. Nie słyszę o żadnych zatrzymaniach. A może po prostu ten system NIE DZIAŁA? Ciekaw też jestem, czy nasz wywiad panuje nie tylko nad agenturą rosyjską, ale nad każdą inną, która może wyciągać ze struktur naszego bezpieczeństwa istotne dane (mowa o agenturze niemieckiej, ukraińskiej, izraelskiej.. itp). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, Lumperator said:

Ciekaw też jestem, czy nasz wywiad panuje nie tylko nad agenturą rosyjską, ale nad każdą inną, która może wyciągać ze struktur naszego bezpieczeństwa istotne dane (mowa o agenturze niemieckiej, ukraińskiej, izraelskiej.. itp). 

"Nasz wywiad" to post-SBckie sitwy, które za komuny były popodczepiane pod różne frakcje KGB i GRU i realizujące ich interesy. Po "upadku" komuny te kliki znalazły sobie innych mocodawców i nadal realizują ich interesy, nie zawsze zgodne z dobrem państwa.

"Nasz wywiad" nie panuje nad niczym, to są za cienkie bolki, które unikają starć z wywiadami innych państw i raczej szukają okazji do kręcenia różnych lodów na boku niż ochroną państwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 godziny temu, Piotr_1 napisał:

Dobre, dobre 🙂

Pięknie to brzmi, górnolotnie. Musiałbym odpowiedzieć szczerze, swoimi teoriami, ale od tego niektórzy mocno puchną, sapią jak lokomotywa. Ale mogę powiedzieć symbolicznie. Polska zawsze między młotem, a kowadłem. W takim miejscu dobrze być wygimnastykowanym i przewidującym niż np. chwytać się młota, albo kowadła. A rybka jak się złapie na haczyk już też jest... pozamiatana.

wystarczy nie patrzeć w tamtą stronę i świat staje się piękniejszy a gdy ktoś nas zaatakuje to wystarczy wyjechać na zachód gdzieś dalej i walczyć z internetu na forach o Wolna Polskę !!!

Zastanów sie Pan co piszesz. 

 

4 godziny temu, Gabaryton napisał:

Komuna 2.0 już kwitnie na Zachodzie, gdzie króluje zamordyzm politycznej poprawności pod dyktando neobolszewii moralno (LGBTQWERTYUIOP++) - ekonomicznej ("nie będziesz miał nic i będzie Ci z tym dobrze").

Żeby nie było, to nie upatruję w Rosji ani w Putinie obrońcy przed "zgniłym Zachodem" (w które to piórka tak chętnie stroi go rosyjska propaganda), Putin to zło wcielone, a Rosjanie to większości degeneraci o mentalności niewolników, trzymani w ryzach przez mity o "trzecim Rzymie"

Ot, zwyczajnie uważam, że mamy przechlapane, bo otoczeni jesteśmy wrogami ludzkości.

nie da się ukryć ale szukanie dobroci i poprawności z tamtej strony od putina nie jest dobre. 

Zawsze tak było i będzie wynika to z położenia geograficznego. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, jar1 napisał:

Tu nie ma dyskusji. Temat dotyczy agresji Rosji na Ukrainę i zbrodniach jakich ten agresor się dopuszcza. 

Pełnisz tu rolę trolla, nic więcej. Tym samym, walcząc tu z Ukrainą i Ukraińcami opowiadasz się po stronie agresora.

Tu sytuacja jest zero-jedynkowa. I żadne pitu, pitu tego nie zmieni.

Robisz to celowo i metodycznie. I z uporem maniaka. 

 

Nie ma przyzwolenia za opowiadaniem sie po stronie agresora i tyle.

Proszę każde takie akcje zgłaszać. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tacy symetryści opowiadający cały czas o Banderze nie pomogli w żaden sposób Ukraińcom i się wstydzą. Usprawiedliwiają się w ten sposób podświadomie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.