Skocz do zawartości
IGNORED

Firma Sony dzisiaj ogłosiła że pozbywa się działu telewizorów i laptopów


Krak_oN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A o czym tu jest mowa że Sharp jest zły? Bo nie chce mi się czytać tych wszystkich waszych postów.

Ja tma do firmy nic nie mam i uważam że telewizory maja na prawdę dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem kiedyś w innym wątku swoje spostrzeżenia, gdy miałem okazję pobawić się Quattronem. Ogólnie byłem zniesmaczony i zdegustowany. Przypomniała mi się dawna FSO, która produkowała Fiaty 125p i Polonezy w kolorze Bahama Yellow. Dlaczego takie osobliwe porównanie? Ano dlatego, że w Quattronie mamy na-chama-yellow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wklepuje się lipne zdjęcie Sharpa aby zamotać w głowach innych -pisząc jeszcze na dodatek - "Bardzo zabawne, ciekawe jak inaczej miałbym uchwycić na raz czerń i biel na ekranie bez prześwietlenia" .

Czyli prześwietla się celowo zdjęcie i doprawia się do tego własną teorię nieomylnego.

No proszę Was.... przecież to jest żałosne.

 

Argumentem jest jakość Quattrona Pro i jego odzew użytkowników. Kupują go mimo że nie należy do strefy budżetowej bo jest super.

Nie kupują w ciemno tylko po pokazach porównawczych w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Argumenty po części są tu wymienione.

To jedyne matryce które są produkowane w Japonii.

 

Bobcat - to właśnie podkreśla, że jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki.

Nie ma takiej rzeczy na świecie która się wszystkim podoba jednakowo...

Dlatego świat się rozwija.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Locoloco prawda jest taka ze Wy nie jestescie swieci i inni rowniez ktorzy wspolpracuja z takim czy innym forum tylko trzeba tez umiec sie przyznac do pewnych rzeczy... To co np Maciek pisal o Gosciu ktory na tych samych materialach, planaszch jakis tam tv testowal i to co wyszlo wam to co wyszlo jemu to roznica jak stad do nieba i defakto wiekszej ilosci osob podobalo sie to co jemu wyszlo po kalibracji.. ale oczywiscie nie spodobalo sie to "komus" i trzeba bylo wywalic w kosmos Goscia i jego posty.. taka jest prawda tylko tak jak napisalem trzeba umiec sie przyznac... Przykladow mozna byloby pisac wiele chocby bodajze przyklad z pewnego tematu gdzie Kiki pisze ze jego babcia sobie swietnie radzi z gadzetem opisywanym w watku.. przeciez to smiech na sali - tak jak napisalem patrzac ile Kiki ma lat i ile by musiala miec jego babcia lat to szczery podziwu jestem dla tej Pani jakby w tym wieku potrafila gdzety 21 wieku obslugiwac... bylo to napisane wylacznie dla picu. Ludzie nie znajacy czlowieka kupia taki tekst...

Ostatnia sprawa bo szkoda pisania, na HDTV gdyby tyle bylo pisania o innym tv jak jest w temacie juz dawno wszystkie posty bylyby wykasowane,( i informacja bylaby nie zgodne z regulaminem forum ) wiec moze trzeba skonczyc z pisaniem o Sharpie w temacie o Sonym.. Pomimo ze jestem z tych tolerancyjnych i zawsze uwazam ze mozna cos tam wiecej napisac nie koniecznie wiazacego sie z tematem bo czasem tak sie rozmowa uklada ale juz w tym wypadku to juz przesada. Wiec jesli masz charakter to przestan pisac o Sharpie w tym watku , a chetnie przeczytam Twoje wiadomosci jak masz na temat Sonego... A jak masz chec pisac o Sharpie zaloz watek o Sharpie i tam chwal te marke jesli uwazasz ze na to zasluguje.. A tutaj pozwol ludziom poczytac o Sonym..

A odnosnie chwalenia przez uzytkownikow takiej czy innej marki i takiego czy innego produktu to naprawde nie jest to miarodajne.. ile sie sprzedaje tv Lg a np ile Sharpa ? Ale czy to oznacza ze Lg sa lepsze tv??? Ile sie sprzedaje amplitunerow za 10 tys, a ile za 2-3 tys? Ale czy to oznacza ze te za 2 tys sa lepsze od tych za 10 tys...?? Wiecej ludzi bedzie chwalilo tansze produkty bo to jest logiczne ze wiecej takich osob jest ktore stac na taki produkt, a Sharp jest w dobrej cenie patrzac na przekatne i miedzy innymi powtarzam miedzy innymi z tego tytulu jest chwalony...ale to w cale nie musi oznaczac ze jest to wyjatkowy taki czy inny model tej marki... A kupiec znajdzie sie zawsze na jakas marke, a tym bardziej jak cena bedzie dobra..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek126 - idź się leczyć.

Jeśli umiesz czytać bo to nie ja zacząłem o Sharpie i w każdym wpisie to ja nawiązuję, że to wątek o SONY !

Musisz się udać do lekarza od OCZU !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak moja babcia przyjeżdża i korzysta z udogodnień.

Miała najpierw na kartce ale się nauczyła.

Nawet krowę można nauczyć sztuczek cyrkowych.

Więc jeśli Ty sobie nie dajesz rady a babcia daje - to współczuję ale Tobie...

 

I ZNÓW ..................HALOO- to jest wątek o Sony.

To ja nawołuję żeby pisać o Sony.

Na innych portalach już dawno by wykasowali te wypociny.

Moje również.

 

Sony właśnie wprowadza większe przekątne W829 i cieszę sie bardzo - bo to extra seria mimo że nieomylny znów twierdzi jest be....

Przetestowałem model i na klasę cenową poza beznadziejnym 3D daje sobie extra radę w klasie cenowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej też współpracuje z forum. I to ściśle z konkurencyjnym do locoloco.

Dlatego napisalem ze inni rowniez...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wklepuje się lipne zdjęcie Sharpa aby zamotać w głowach innych -pisząc jeszcze na dodatek - "Bardzo zabawne, ciekawe jak inaczej miałbym uchwycić na raz czerń i biel na ekranie bez prześwietlenia" .

Czyli prześwietla się celowo zdjęcie i doprawia się do tego własną teorię nieomylnego.

No proszę Was.... przecież to jest żałosne.

 

Widzi Pan dla mnie na przykład żałosne jest to, że zaczyna się stosowanie zagrywek dokładnie jak w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Celowo zaczyna obcinać Pan pół mojej wypowiedzi i niby omylnie ją interpretować. Nie można czytać zdań do połowy! Na szczęście przewidziałem że dyskusja się kiedyś z kimś właśnie tak potoczy, że mój adwersarz nie będzie umiał zrozumieć, że aparat kompaktowy ma zbyt słaby przetwornik i prześwietla tego typu zdjęcia.

 

W momencie gdy przejdzie się z białej planszy bezpośrednio w czarną, mija, na szczęście, ułamek sekundy zanim telewizor się wyłączy by użytkownik nie mógł uchwycić zdjęcia cloudingu. Specjalnie na taką okazję zrobiłem zdjęcie, bez żadnych prześwietleń, które jak widać Pana przerastają. Nawet diodę zakleiłem na obudowie:

 

5c7n.jpg

 

Clouding jak był tak pozostał parszywy.

 

Argumentem jest jakość Quattrona Pro i jego odzew użytkowników. Kupują go mimo że nie należy do strefy budżetowej bo jest super.

Nie kupują w ciemno tylko po pokazach porównawczych w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Panie Krzysztofie, jeśli Pańscy zadowoleni użytkownicy (także rzekomo Ci po rzekomych prezentacjach) są argumentem przeciwko empirycznym faktom, które przedstawiłem w swoich trzech poprzednich postach to powiem szczerze, że jest to tak niski poziom rozmowy, że nie zamierzam nawet do niego schodzić. Ma Pan zamiar dyskutować ze mną na zasadzie argumentum ad numerum? To może od razu przejdźmy do klasyków: jedzmy g.... miliony much nie mogą się mylić :)

 

Piszę do Pana jak tester do testera. Dla wielu osób jest Pan guru wyświetlaczy. Proszę zatem w sposób rzeczowy odpowiedzieć na poniższe kwestie:

 

- bardzo słaby kontrast, fatalna czerń 2000 : 1 to poziom niższy niż kilkuletnie samsungi. Gorsze są jedynie matryce IPS, ale tam przynajmniej są przyzwoite kąty widzenia. Tu ani kątów ani dobrej czerni

- fatalne odwzorowanie barw, potwierdzone diagramami chromatyczności (kilka postów wyżej)

- slabo działający procesor ruchu. Funkcja "Tryb Filmu" ma 10 stopniową regulację i już przy ustawieniu na 1 jest teatr. Brak pośredniego ustawienia. Tryb Active Motion często powoduje rozdwajanie krawędzi

- Użycie trybu Quattron Pro wyklucza obróbkę ruchu, dodatkowo przeostrza obraz

- B. Słabe kąty widzenia, jak to w matrycach o konstrukcji VA

 

Wobec powyższego pytam, co jest dobrego w ogóle w tym TV? 10-20% niższy pobór mocy?

 

Proszę odnieść się konkretnie do powyższych zastrzeżeń, które są faktami empirycznymi, tylko wtedy ma sens nasza rozmowa. Jeśli znowu odpowie Pan na zasadzie argumentum ad numerum to wystawi Pan sobie samemu świadectwo jak płytkie są testy na Pańskim portalu!

 

O LE750 i LE650 rozumiem, że urwał Pan dyskusję bo jest równie źle i jest Pan tego świadom?

 

Jeśli moderator uzna, że robimy zbyt duży offtopic to proszę o podział tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek126 - idź się leczyć.

Jeśli umiesz czytać bo to nie ja zacząłem o Sharpie i w każdym wpisie to ja nawiązuję, że to wątek o SONY !

Musisz się udać do lekarza od OCZU !!!

 

Tak moja babcia przyjeżdża i korzysta z udogodnień.

Miała najpierw na kartce ale się nauczyła.

Nawet krowę można nauczyć sztuczek cyrkowych.

Więc jeśli Ty sobie nie dajesz rady a babcia daje - to współczuję ale Tobie...

 

I ZNÓW ..................HALOO- to jest wątek o Sony.

To ja nawołuję żeby pisać o Sony.

Na innych portalach już dawno by wykasowali te wypociny.

Moje również.

 

Sony właśnie wprowadza większe przekątne W829 i cieszę sie bardzo - bo to extra seria mimo że nieomylny znów twierdzi jest be....

Przetestowałem model i na klasę cenową poza beznadziejnym 3D daje sobie extra radę w klasie cenowej.

 

Wedlug kliku osob ktore Ciebie widzialy ( ja rowniez Ciebie widzialem ) to Twoja babcia musialaby miec tak minimum 90 lat ... Bo Ty jestes po 50 stce , gratuluje babci i mowie to naprawde powaznie...dalej tematu nie bede ciagnal bo wychowanie moje nie pozwala..

A co do lekarza to najpierw proponuje zajrzec do slownika co oznacza slowo kultura, a pozniej wysylac kogos do lekarza, bo ja Ciebie nie obrazam i nie wysylam po lekarzach.. mam 40 lat i naprawde swietnie widze - mysle ze znacznie lepiej jak Ty.. nie musze korzystac z gadzetow ktore proponujesz a nigdzie nie napisalem ze nie potrafilbym z tego czy z innych gadzetow korzystac, mam dwa fakultety wiec mysle ze dalbym sobie rade ( pomimo ze nie jestem obyty w sprzecie tak jak Ty)

Dla mnie zreszta nie tylko dla mnie - Kolega HQ takie samo ma zdanie, najwzniejsze jest to jaki tv daje obraz, a nie pierdoly w nim, bo na szczescie dzieki Bogu, mojej nauce i pracy stac mnie na kupowanie filmow oryginalnych czy tez plyt cd, wiec nie musze kozrystac z gadzetow ktore sa wkladane w tv, badz mozna je dokupic

Na zakonczenie napisze, ze nie istotne jest kto zaczal ( i dobrze wiem kto ..) , istotne jest ze przedluzasz rozmowe o Tv Sharpie o ktorym tutaj nie powinno byc mowy... I tak naprawde mogles to duzo wczesniej zakonczyc nie odpisujac, tylko wlasnie jak mozna cos napisac zle o Sharpie... ale to jest forum audiostereo.... a ze zyjemy w demokratycznym kraju to niestety - chcial nie chcial kazdy moze pisac co chce tylko na niektorych forach sie to kasuje i mowie ogolnie zeby nie bylo ze chodzi mi o HDTV..

Ale na zakonczenie zeby nie bylo, ja zalu nie mam tylko mnie nie obrazaj i bedzie git... A Maciek tez jest omylny i mysle ze to wie, a jak nie wie to sie kiedys przekona... nie ma ludzi nie omylnych..tylko sa rozne interpretacje :-) A kazdy zainteresowany kupnem tv wg mnie i tak powinien sam sie przekonac na oczy czy warto jest kupic dany model, czy tez nie...

 

A jak juz mowa o Sonym to wg mnie najwazniejszy jest obraz 2d , 3d osobiscie lubie ale wolalbym gorsze 3d, a za to miec lepsze 2d... ale nie widzialem na oczy tego modelu wiec nie wypowiadam sie, z tego co mozna poczytac w necie to widac ze bedzie to bardziej udany model niz W 955 i tanszy.. A 3d dla tych co lubia to prawdziwa frajde w tym aspekcie daje projektor dobry i ekran 100-120 cali, wtedy to jest cos, a w innym przypadku to tylko namiastka 3d..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off top - cdn....

( to napis dla lolka126) Bo nie ja zacząłem o Sharpie !!!

Nie wiem czy wyraźnie napisałem - ale powtórzę, nie rozmawiamy o modelach 650 i 750.

Rozmawiamy o Quattronach.

 

Rozmowa typu "rzekomo" znów ma zasiać wodę w mózgach ludzi ?

Co do zdjęcia - to jest ono o niebo lepiej zrobione- ale również prześwietlone lekko. Dodatkowo pojawiło się dobicie światła.

Taki numer zrobiła jedna z firm na targach w Las Vegas.

Gdy zwróciliśmy im uwagę że tak nie można to nas przeprosili ale ... dalej prezentowali swój pomysł.

 

Jeśli prześwietlimy zdjęcie to każdy telewizor będzie miał podobnie.

Dlatego wystarczy puscić sygnał na Sharpie sprawdzić na zdjęciu kolor paska menu głośności czy kolor meny w ogóle i wtedy dopiero widać co ma być widać.

TO znaczy czy testujący dołożył należytych starań aby intencja była zgodna z rzeczywistością.

Nie należy zapominać, że Sharp od dawna załącza backlight gdy dostaje obraz na ekran a nie jest w oczekiwaniu na obraz.

Użytkownicy Sharpów doskonale o tym wiedzą, akceptują to i cieszą się z extra jakości obrazu.

 

007_P1650495.JPG

To są katy telewizora Quatron PRO z zachowaniem jakości kolorów na ekranie - rzeczywiście są fatalne.. ha ha.

 

008_P1650497.JPG

Czerń fatalna - ha ha, szarość , widzę szarość ...

 

014_P1650449.JPG

fatalne odzwierciedlenie kolorów , f a t a l n e .............................

 

Owi rzekomi klienci chętnie wybierają ad numerum...

Bo nie dają się nabrać na szkalowanie marki.

I oczami swoim oraz kasą dają temu nader często wyraz.

 

Szczęściem jest że to telewizory Sharp, Toshiba, Philips, Panasonic czy Sony - ostatnio beznadziejny wg nieomylnych, kupują nie testerzy ale użytkownicy.

Akceptując w przypadku Sharpa jego niedociągnięcia ale również niezwykłe walory.

Właśnie Sharp nigdy nie należał do grupy miliona much jedzących G......

I oczywiście mogę się mylić , ale mam nadzieję że nie będzie należał.

Sharp stworzył wyjatkowy produkt który jak widać może przysparzać problemy niektórym testującym.

I to akurat rozumiem.

 

Bardzo dobra Płynność

Świetna Blokada szumów

Rewelacyjna płynność skośna i pionowa

Bardzo dobra czerń na obrazie ( nie mylić podświetlenia pustej matrycy- chociaż i tak teraz wyłącza szybko piksele)

Extra dynamika kolorów.

Brak bandingu

Super dźwięk - głośniki Yamaha

Znakomite wykonanie - obudowa z aluminium

Świetny nowoczesny design.

Rewelacyjna powłoka antyrefleksowa

Niski pobór energii

Dobre kąty widzenia.

Dobre przejścia tonalne

Akceptacja sygnałów 4K ( jedyny taki model na rynku)

Znakomita ostrość obrazu

Jasny obraz w 3D

Równe podświetlenie matrycy mimo że to Edge LED

Miracast

Dobra współpraca z urządzeniami

Bardzo dobra czytelność czcionki.

Bluetooth

PVR z USB

Nowe aplikacje do sterowania z telewizorem.

Certyfikat THX.

Matryca made in Japan

 

Jak dla mnie to bardzo dobry telewizor.

Mam w domu i również jak inni jestem bardzo zadowolony

Tym bardziej, że mam duże nasłonecznienie pomieszczenia i nic nie odbija się w ekranie tego telewizora.

 

 

============================================================

lolek126

Skleroza nie boli podobno.

Przypomnę ( zacytuję ) więc Twoje słowa:

 

"A jak masz chec pisac o Sharpie zaloz watek o Sharpie i tam chwal te marke jesli uwazasz ze na to zasluguje.. A tutaj pozwol ludziom poczytac o Sonym"

To ja piszę o Sony a inni proszę aby opowiadał o Sharpie. Kultura - słowo ze słownika nakazuje w internecie odpowiadać - więc odpowiadam.

Więc nie zarzucaj komuś kto nie zaczął tematu.

Sprawdź swoim dociekliwym okiem kto zaczął i dowal mu.

Jeśli dalej twierdzisz że to ja zacząłem, to znów kieruję Cię do okulisty słowami cytatu z filmu Miś .

Bo znaczy że nie dowidzisz.

 

W Twojej wypowiedzi w wątku Sony nie ma ani słowa na temat Sony.

A warto bo firma postawiła sobie ambitne plany restrukturyzacji i nie boi się poddać osądom nawet najzagorzalszych fanów.

I za to czapki z głów Panowie.

Mam nadzieję że słowo Sony będzie znaczyło Sony i trzymam za nich kciuki.

 

-----------------------------------------------

widzę że zdążyłeś dokonać update -na temat Sony i chwała Ci za to- bo wreszcie coś do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy naprawde nie mozna zalozyc watku o Sharpie i tam swoje racje pisac...??? Prosze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzysztofie żałuję każdej minuty życia, która poświęciłem na rozmowę z Panem.

Po przedstawieniu empirycznych dowodów bylejakości produktu Pan atakuje ze zdwojoną siłą marketingową papką o "bardzo dobrej płynności", co do której uwagi swoje wypisałem i nie raczył się Pan odnieść, a super czerń dokumentuje Pan zdjęciem ekranu. Zdjęciem na którym aparat nie jest w stanie wychwycić świecenia czerni bo jest tylko prostą cyfrówką, a oko widzi zupełnie co innego w rzeczywistości.

 

z mojej strony EOT, bo rozmawiam jak do ściany.

 

Za niedługo pojawi się test tego modelu na portalu hdtvpolska z pomiarami i badaniami empirycznymi, który obnaży złe strony tego telewizora. Potencjalnym nabywcom radze się więc wstrzymać z zakupem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę dużo zdrowia - resztę bez komentarza.

 

A ja cieszę się własną radością obcowania z telewizorem Sharpa we własnym domu.

Gratuluję również tym co kupili i są bardzo zadowoleni.

A ich wypowiedzi poniżej:

 

"PS - TELEWIZOR JEST REWELACYJNY.

upscalleing działa świetnie w trybie QUATRON PRO.(można go wyłączyć lub zmienić - tym samym odpowiadam na pytanie które sam postawiłem wcześniej)

Pozdrawiam kolegów!

Bart."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

9271d1394965375t-sharp-lc-60uq10e-test-otwarty-wiecej-ostrosci-wiecej-dokladnosci-wiecej-radosci-wp_20140315_006.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

9274d1394965466t-sharp-lc-60uq10e-test-otwarty-wiecej-ostrosci-wiecej-dokladnosci-wiecej-radosci-wp_20140315_009.jpg

 

"Zdecydowanie pani polecam 70 bedzie w sam raz do tego swietny obraz no i jest poprostu piekny szczegolnie jak wisi na scianie , sharp w tym roku odrobil lekcje co do wygladu w poprzednich latach bylo z tym duzo gorzej "

 

"Ja kupilem ten model jestem z niego bardzo zadowolony oczywiscie przed zakupem sprawdzalem inne modele miedzy innymi samsunga sony i panasonica sharp przy 60 calach byl dla mnie najlepszy tak zdecydowal moj wzrok a nie testy ."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

008_P1650497.JPG

 

 

014_P1650449.JPG

fatalne odzwierciedlenie kolorów , f a t a l n e .............................

 

Dokładnie tak jest, na moim monitorze i telewizorze (skalibrowanymi) oraz na komórce widać od razu że temperatura z 8k albo lepiej. Ze skalibrowanym tv nie ma to nic wspólnego. Chyba że tak jak pisałem, testujecie w trybach fabrycznych...

 

Już raz wam pisałem na hdtv - aby dodać potwierdzenie w postaci pomiarów, punktów odniesienia.

Nadal została marketingowa papka, tak że żadnych konkretów dowiedzieć się nie można.

A zdjęcia można zrobić jakie się chce aby pokazać albo zatuszować wady. Wasz test można traktować co najwyżej jako prezentacje funkcji telewizora, fajnie że takie coś jest, bo jeśli chodzi o jakość obrazu to rzetelne testy z pomiarami są wielu portalach np flatpanels, hdtvtest.co.uk, avforums i wielu wiele innych.

 

Można wytknąć lanie wody i brak konkretów przy podstawowych kwestiach.

Bardzo dobra Płynność (brak konkretów, pomiarów - u innych mierzą, nie wiadomo jakie ustawienia, trzeba wierzyć na słowo choć to mierzalny parametr)

Świetna Blokada szumów

Rewelacyjna płynność skośna i pionowa (niech będzie że wierzymy na słowo, w teście i tak brak informacji na jakich ustawieniach i jakie są wady/zalety różnych ustawień - kolejna podstawowa kwestia...)

Bardzo dobra czerń na obrazie ( nie mylić podświetlenia pustej matrycy- chociaż i tak teraz wyłącza szybko piksele) (znowu wierzyć trzeba na słowo, no toż to podstawowy parametr, wyznacznik kontrastu i jakości obrazu.... może nie warto podawać faktycznie ile jest tych cd/m2, faktycznie trudno byłoby wtedy wyjaśnić wynik pomiaru i tą "bardzo dobrą" czerń na IPS'owych LCD, testowanych u was)

Extra dynamika kolorów. (??? nie mam pojęcia co to jest ta dynamika kolorów, ale niech będzie że jest extra, bo same kolory widać nawet po zdjęciach, że do niczego i nieprawidłowa temperatura - a może masz źle ustawiony aparat ?)

Brak bandingu

Super dźwięk - głośniki Yamaha

Znakomite wykonanie - obudowa z aluminium

Świetny nowoczesny design.

Rewelacyjna powłoka antyrefleksowa

Niski pobór energii

Dobre kąty widzenia.

Dobre przejścia tonalne

Akceptacja sygnałów 4K ( jedyny taki model na rynku)

Znakomita ostrość obrazu

Jasny obraz w 3D

Równe podświetlenie matrycy mimo że to Edge LED

Miracast

Dobra współpraca z urządzeniami

Bardzo dobra czytelność czcionki. (fajny żarcik, a jest jakiś LCD, który ma gorszą czytelność czcionki ? )

Bluetooth

PVR z USB

Nowe aplikacje do sterowania z telewizorem.

Certyfikat THX.

Matryca made in Japan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega branżowiec uprawia nieustający marketing. Na to jest dział sponsorowane. A my tu chcemy o faktach poczytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kolega branżowiec uprawia nieustający marketing. Na to jest dział sponsorowane. A my tu chcemy o faktach poczytać.

 

dokładnie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa dotyczy SONY !!!

 

Dużo ludzi oczekuje na nowe modele z serii sony 55W829 które wypadły rewelacyjnie na testach, mimo że niektórzy nieomylni twierdzą że to słaby model.

Model powinny być w tym miesiącu.

Dzieki takiej jakości Sony spokojnie powinno się dźwignąć i moze nie będzie musiało sprzedawać działu telewizorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest możliwe, że mierny TV osiąga rewelacyjne testy? Co to oznacza?

 

Skąd ten hura optymizm na coś czego jeszcze nie ma? Znowu marketing?

 

Kto za to płaci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza dokładnie to, że nieomylni na tym portalu nie mają racji .

Ludzie, użytkownicy są zachwyceni. Testy na świecie też to potwierdzają . I żaden jeden nieomylny który próbuje pluć - nie zepsuje tego wrażenia.

A widać że już Ci się ślina zbiera.

To bardzo , bardzo dobry telewizor w klasie cena do jakości .

 

Dzięki tym telewizorom Sony może się dźwignąć.

Trzymam za nich kciuki.

Oby nigdy nie oddali działy telewizorów mimo powyższych wpisów malkontentów którzy może nawet na oczy nie widzieli !!!

 

Kto płaci ???

Hurra - płaci ten co kupuje telewizor SONY i jest zadowolony !!!

 

------------------------------

I znów się mylisz - to że Ty go na oczy nie widziałeś i piszesz bzdury ( podobnie jak nieomylni) - to Twój problem

Telewizor został dokładnie przetestowany.

Gdyby coś Ci nie zaślepiało oczu to z pewnością byś to zauważył:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już tego czytać. Wypisuję się z tego wątku mającego obecnie charakter marketingowej ściemy. Jak dla mnie powstał wątek dla frajerów.

 

Historia produkcji płaskich TV przez Sony przeczy zdecydowanie optymistycznym ocenom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację. Historycznie nie było najlepiej.

Teraz Sony zastosowało własne procesory i ta...da....

Jest sukces.

thumbs_P1650641.JPG

 

Ale plucie na ten telewizor nie licuje z jego jakością.

Nie denerwuj się.

 

Uśmiechnij się i lepiej napisz proszę jak było na Bora Bora ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza dokładnie to, że nieomylni na tym portalu nie mają racji .

 

Jak na razie to Ty tutaj pozujesz na Pierwszego i Głównego Nieomylnego. Twoje wpisy utrzymane są w konwencji: "moje zdanie jest takie-to-a-takie, a jeśli fakty temu przeczą to tym gorzej dla faktów".

 

Nie wypowiadam się na temat telewizorów Sony, gdyż mało je znam. Jednak powszechny krytycyzm na temat ich aktualnej produkcji, trudności jakie przeżywa firma i spadek jej akcji - o czymś chyba świadczą. Logika Drogi Watsonie. Nie zmienią tego lepkie od lukru laurki i hurra-optymistyczne testy, na kilometr pachnące pisaniem na obstalunek.

 

Nieprzekonujące są też Twoje zapewnienia o jakości. Niedawno z równą pewnością twierdziłeś, jakobyś dowiedział się u źródła że Panasonic będzie kontynuował produkcję plazm. I co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że wyciągasz wnioski Kryminalne, ale nie mają one przełożenia do tej serii telewizorów Sony !!!

Co ma jakość do zakończenia produkcji plazm ?

Plazmy Panasonica były najlepsze na rynku w ostatnim czasie i tyle.

 

Ale wątek dotyczy Sony.

Sony walczy z utrzymaniem się na rynku z telewizorami, bo dokładało cały czas do interesu.

Zwolnili dużo ludzi i oby nie musieli więcej.

Ale teraz wyprodukowali extra model i potwierdzają to Ci którzy kupili.

 

Nieomylni jak widać idą w odstawkę !

Ludzie kupując ten telewizor i pisząc o nim . Polecając innym - dają dowód tego że Ci którzy dezawuują markę - mogą swoje wypociny włożyć w ..... buty.

Nie rozmawiamy o mnie ale o Sony, jak raczyłeś zauważyć i o tym że skoro mają extra telewizor to warto go przedstawić szerszej publiczności.

Bo jest dobry i kupujący Twoje lepkie opisy mają gdzieś....

Sony wkracza do gry bo ma w tej serii mocnego przedstawiciela do pierwszego miejsca w tej kategorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Na jednym modelu TV się nie odrodzą. Ale na pewno jest to krok w dobrym kierunku.

Ciekawe, czy też poszli po rozum do głowy i zaczną klientów traktować poważnie.

Bo jeszcze parę miesięcy temu mieliśmy na Waszym forum przykład kolegi, któremu za padnięty TV, za który płacił 12900zł, firma zaproponowała TV za ponad 4tzł.

Więc w tej materii wiosny jeszcze nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu został załatwiony pozytywnie, czyli tak jak chciał.

Sam mu doradzałem opisanie problemu na forach i wygrał.

To pewnie nie ostatni taki przypadek.

Ale Sony stanęło na wysokości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale w końcu został załatwiony pozytywnie, czyli tak jak chciał.

Sam mu doradzałem opisanie problemu na forach i wygrał.

To pewnie nie ostatni taki przypadek.

Ale Sony stanęło na wysokości.

Oj to chyba o kim innym rozmawiamy. Bo kolega krempla z Twojego forum musiał zgodzić się po kłótniach z nimi na TV który mu zaproponowali, bo nie miał innego wyjścia.

Miał świadomość tego, że nie możliwości prawnej kontynuowania tego sporu przed sądem. Jak wiesz Sony nie ma osobowości prawnej przed naszym wymiarem sprawiedliwości. Mnie na Waszym forum dziękował za pomoc, ale nigdzie nie napisał, że z nimi wygrał. To nieprawda. Sony, moim zdaniem i jego również, nie stanęło na wyskości zadania. On miał w gwarancji zagwarantowany TV o równorzędnej wartości. Dostał natomiast po kłótniach TV o około 5tzł tańszy. Po kłótniach. Bo na początek chcieli mu dac taki za około 8tzł tańszy. I tylko to nam się udało wspólnie , dzięki opisaniu sprawy na forach osiągnać. Gdzie tu widzisz postawę Sony zasługujacą na pochwałe?!

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go w telefonie, przeprowadziłem wiele rozmów.

Ostatnio dzwonił bo chciał sprzedać nowy model który dostał bo mu nie pasuje. Nie wiem czy sprzedał.

 

Widzę w tym że każdy ma słabe chwile ale liczy się zawsze efekt końcowy, zawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez locoloco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.