Skocz do zawartości
IGNORED

Budowa Wszechświata


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- może podsumuję, tę niepoważną dyskusję - Wszechświat został stworzony po to, abym ja i nieliczne grono szczęśliwców mogliśmy słuchać płyt winylowych..:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Liczy się analiza informacji i wiedza którą one tworzą a do tego nikt się jeszcze nie odniósł poza dogadywaniem.

 

 

Masz więc wielką szansę by zaistnieć ... przeprowadź rzetelną analizę tej wiedzy i potwierdź ją rzetelnym doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada dużą wiedzę na temat hiperfizyki. Dostrzegam tu wyraźny atak personalny. Zresztą całkiem pusty.

 

Monika Rajska o sobie:

 

Pracuję zdobywając informacje z przestrzeni czwartej, piątej i szóstej gęstości.

Przeszłam większość ewolucji na czwartej, stad moje umiejętności i rozbudowane zmysły.

 

Od dziecka czułam więcej i widziałam więcej. Wtedy nie miałam pojęcia, co to dla mnie oznacza, jako dziecko męczyłam się i nie rozumiałam, dlaczego tylko ja to widzę i wiem. Później odkryłam, że mogę kontaktować się z innymi istotami. Zdobyłam możliwości kontaktu z obcymi cywilizacjami. Miedzy innymi, dlatego że wiele z nich przebywa i ewoluuje na 4 gęstości.

Przez lata pracy nauczyłam się rozpoznawać negatywne i pozytywne istoty. Stałam się silniejsza i ostrożniejsza.

W 2010 roku osiągnęłam formę wyzwoloną, dzięki czemu mogę dłużej i skuteczniej pracować. Więcej rozumiem i widzę.

Poszerzyłam wiedzę dotycząca systemu działania naszej galaktyki i cywilizacji w niej przebywających. Dlatego dysponuje dość konkretną wiedzą na ich temat i na temat naszej pozycji, jako cywilizacja.

 

Teraz wiem ze moje zdolności mogę wykorzystywać by pomagać innym, a przy tym samej ziemi. Wierze, że poprzez poszerzanie świadomości i pogłębianie wiedzy o samym sobie pomagamy wszystkiemu, co nas otacza. Doskonaląc siebie doskonalimy wszystko.

 

Moje umiejętności można nazwać jasnowidzeniem, rożnego rodzaju wglądami i chanelingiem. Pomagam innym zajrzeć i otworzyć oczy tam gdzie sięga ich umysł.

 

Arton,przecoez to tylko budzi usmiech politowania a slowa wiedza to juz przegiecie,kierowalbym sie raczej w strone "urojenia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszechświat ma budowe fraktalną opartą na różnych gęstościach.

 

Hiperfizyka w 12 min

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Polecam artykuł o modelach żeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Joanna Rajska, Jacek Czapiewski - Vademecum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

co ci ludzie biorą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są już kosmiczne dragi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie z jej wiedzą powyższe wpisy nawet nie mogą konkurować. Panowie albo odnoście sie merytorycznie albo dajcie sobie spokój.

Zasmieszczam poniżej materiały przedstawiające rozwój człowieka na Ziemi z jej stanami /warunkami/ w tym czasie. Pouczająca lektura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ARTON55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj coś na ten temat ale z badaniami, obliczeniami itp. z których te teorie wynikają.

Póki co to nie ma nic wspólnego z żadną nauką opisującą nasz świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się ograniczać do liczb. Świat liczb został narzucony przez Reptilan. Jak widać po niektórych dość skutecznie. To wiedza zawiera epoki w których człowiek się rozwijał, cywilizacje, stany jego rozwoju oraz przedstawia poglądowo w jakim kierunku pójdzie jego rozwój.

 

Człowiek moze dzioba nie będzie posiadał ale otrzyma nowe zmysły dzieki którym będzie więcej postrzegał oraz nowe stany samoświadomosci które daleko przeniosa go w rozwoju. najciekawsze jest to, że stanie sie niesmiertelny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz idealne. Tylko audiofile "słyszą" kable. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem wątku nie jest Monika tylko informacje.o budowie wszechświata. Co się dziwić, że większość nie ma pojęcia jak nie rozumie tematu wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arton, z całym szacunkiem, nie ośmieszaj się. Nie porównuj pani Rajskiej do Kopernika bo to nie przystoi. Zasadnicza różnica pomiędzy nim, a zwykłym szarlatanem jakim jest niewątpliwie pani R. jest taka, że tej drugiego za 100 lat nikt już nie będzie pamiętał, a jej "wiedzę" zastąpi inna "wiedza" (czytaj religia/sekta). Tyle w temacie.

 

I merytorycznie. Nie ma czegoś takiego jak hiperfizyka, jest za to mega-super-ultra-fizyka. Nie ma reptilian tylko złe misie koala i pandy latające w stanie głębokiej medytacji na meteorytach. Wczoraj miałem sen w piątej częstotliwości i poznałem całą prawdę o świecie, może kiedyś dorośniecie i zrozumiecie to co ja już wiem ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Pies osrał wspomnianą ...

(...)

Ciekawy jest następujący temat, związany jak najbardziej z tematem wątku.

Otóż, tak jest, że, kiedy ktoś na ziemi, zwraca się ku niebu, patrzy w górę nad siebie. Kiedy chce wskazać na przykładowego Boga, kieruje wzrok lub gestem ręki, również wskazuje w górę, nad siebie.

Zwróćcie uwagę na to, że dzieje się tak niezależnie od tego, w jakim miejscu na ziemi znajduje się człowiek. Gdziekolwiek by był i robił ten gest. Czyli, z każdego miejsca na ziemi, czy to półkuli północnej, czy południowej.

Zawsze w górę.

Z praktycznego punktu widzenia, taki gest czyniony w jakimkolwiek miejscu, wskazuje zawsze na inny kierunek poza jednym - w górę.

Każda podniesiona ręka, każdy zwrócony ku niebu wzrok, wskazuje inny punkt w przestrzeni. Czyli, że niebiosa są wszędzie nad nami i, że Bóg jest wszędzie tam, gdzie się wskaże.

Skutkiem tego, nasuwa się pytanie, czy jest inna możliwość, by w/w miało sens i wskazywało zawsze to samo miejsce, może nie dokładnie w tym samym punkcie. ale jednak w pewnym skupieniu ?

Z każdego miejsca na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arton, z całym szacunkiem, nie ośmieszaj się. Nie porównuj pani Rajskiej do Kopernika bo to nie przystoi. Zasadnicza różnica pomiędzy nim, a zwykłym szarlatanem jakim jest niewątpliwie pani R. jest taka, że tej drugiego za 100 lat nikt już nie będzie pamiętał, a jej "wiedzę" zastąpi inna "wiedza" (czytaj religia/sekta). Tyle w temacie.

 

O mnie w tym wątku również nie chodzi. Czo do wiedzy tej nowej nie widzę i nie znam lepszej od hiperfizyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika Rajska o sobie:

 

Pracuję zdobywając informacje z przestrzeni czwartej, piątej i szóstej gęstości.

Przeszłam większość ewolucji na czwartej, stad moje umiejętności i rozbudowane zmysły.

 

Od dziecka czułam więcej i widziałam więcej. Wtedy nie miałam pojęcia, co to dla mnie oznacza, jako dziecko męczyłam się i nie rozumiałam, dlaczego tylko ja to widzę i wiem. Później odkryłam, że mogę kontaktować się z innymi istotami. Zdobyłam możliwości kontaktu z obcymi cywilizacjami. Miedzy innymi, dlatego że wiele z nich przebywa i ewoluuje na 4 gęstości.

Przez lata pracy nauczyłam się rozpoznawać negatywne i pozytywne istoty. Stałam się silniejsza i ostrożniejsza.

W 2010 roku osiągnęłam formę wyzwoloną, dzięki czemu mogę dłużej i skuteczniej pracować. Więcej rozumiem i widzę.

Poszerzyłam wiedzę dotycząca systemu działania naszej galaktyki i cywilizacji w niej przebywających. Dlatego dysponuje dość konkretną wiedzą na ich temat i na temat naszej pozycji, jako cywilizacja.

 

Teraz wiem ze moje zdolności mogę wykorzystywać by pomagać innym, a przy tym samej ziemi. Wierze, że poprzez poszerzanie świadomości i pogłębianie wiedzy o samym sobie pomagamy wszystkiemu, co nas otacza. Doskonaląc siebie doskonalimy wszystko.

 

Moje umiejętności można nazwać jasnowidzeniem, rożnego rodzaju wglądami i chanelingiem. Pomagam innym zajrzeć i otworzyć oczy tam gdzie sięga ich umysł.

 

Arton,przecoez to tylko budzi usmiech politowania a slowa wiedza to juz przegiecie,kierowalbym sie raczej w strone "urojenia".

a czy to się leczy w jakiś sposób?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kostropaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może za jakiś czas śmiać będą się z nas jak my teraz z tych ongiś święcie przekonanych, że Ziemia jest płaska. Wszystko jest możliwe, ograniczamy się sami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wokół płaskiej ziemi orbituje satelita np księżyc?, może on też płaski albo lepiej wyświetlany z rzutnika bo przecież jest widoczna tylko jedna jego strona bo po drugiej jest tajemnicza baza z nadajnikiem nakierowanym na rajska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies osrał wspomnianą ...

(...)

Ciekawy jest następujący temat, związany jak najbardziej z tematem wątku.

Otóż, tak jest, że, kiedy ktoś na ziemi, zwraca się ku niebu, patrzy w górę nad siebie. Kiedy chce wskazać na przykładowego Boga, kieruje wzrok lub gestem ręki, również wskazuje w górę, nad siebie.

Zwróćcie uwagę na to, że dzieje się tak niezależnie od tego, w jakim miejscu na ziemi znajduje się człowiek. Gdziekolwiek by był i robił ten gest. Czyli, z każdego miejsca na ziemi, czy to półkuli północnej, czy południowej.

Zawsze w górę.

Z praktycznego punktu widzenia, taki gest czyniony w jakimkolwiek miejscu, wskazuje zawsze na inny kierunek poza jednym - w górę.

Każda podniesiona ręka, każdy zwrócony ku niebu wzrok, wskazuje inny punkt w przestrzeni. Czyli, że niebiosa są wszędzie nad nami i, że Bóg jest wszędzie tam, gdzie się wskaże.

Skutkiem tego, nasuwa się pytanie, czy jest inna możliwość, by w/w miało sens i wskazywało zawsze to samo miejsce, może nie dokładnie w tym samym punkcie. ale jednak w pewnym skupieniu ?

Z każdego miejsca na ziemi.

Grawitacja. Dupa do ziemi głowa do nieba.

W stanie mieważkości nie jest to już tak oczywiste, an co będziesz wskazywał. ;)

Serce, jako miejsce równowagi wpływu Ziemi i Słońca. To co poniżej jest ciągnięte w dół, co powyżej do góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to się leczy w jakiś sposób?

 

Słuszne pytanie! Z tego co wiem, leczyła się na głowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Grawitacja. Dupa do ziemi głowa do nieba.

W stanie mieważkości nie jest to już tak oczywiste, an co będziesz wskazywał. ;)

Serce, jako miejsce równowagi wpływu Ziemi i Słońca. To co poniżej jest ciągnięte w dół, co powyżej do góry.

 

 

 

Tego nawet teoretycznie nie da się poskładać, by kupa była cała.

Po kolei;

grawitacja ! Co to jest grawitacja ? NA co oddziałuje ? CO ją wywołuje ?

Grawitacja to mit i kit.

 

Nieważkość !

Póki co, jej namiastka, jest osiągana wewnątrz pojazdu przy jego swobodnym opadaniu. To wszytko. Nie jest to stan, wobec którego można by się nawet zatrzymać. Dłużej siedzisz pod wodą niż doświadczasz stanu jakiejś nieważkości.

 

Kwestię serca mógłbyś nieco rozwinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.