Skocz do zawartości
IGNORED

Granice marketingowego bełkotu


frobek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wątek o granicach bełkotu powinien dotyczyć niektórych udzielających się tu kolegów. Nikt z was tego nie kupił, ba nikt nawet nie słyszał i nie widział a lamentujecie, że was ktoś chce oszukać, obrazić i tym podobne. Facet dał sprzęt do recenzji i nic nie ukrywał. Recenzent coś naskrobał i mało ważne czy to szczera prawda czy wierutne bzdury. Kto każe wam w to wierzyć. Luty wam się nie podobają, brak płytki, nierówne kabelki i cena za duża. I co z tego, kupiliście w ciemno w oparciu o czyjąś bazgraninę w gazecie i czujecie się oszukani bo okazało się że źle gra i ch...wo wygląda w środku. NIE! Więc po co ten cały bełkot. To zwykłe polowanie na czarownice a oszukać to sami siebie próbujecie bo nikt wam tego na siłę nie wciska i nie grozi śmiercią. Troszkę opanowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wątek o granicach bełkotu powinien dotyczyć niektórych udzielających się tu kolegów.

Wątek dobrze jest zatytułowany . Były też wstawki ze strony producenta i porównania do rzeczywistości .

Tak , zarówno ten test jak i informacje na stronie producenta to bełkot bo nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością .

Nikt z was tego nie kupił

A ty byś kupił samochód za 300 000 wiedząc że silnik jest drutami przykręcony ?

i nie widział

Ja to nie ? Zdjęcia są dokładne .

 

a lamentujecie, że was ktoś chce oszukać, obrazić i tym podobne. Facet dał sprzęt do recenzji i nic nie ukrywał. Recenzent coś naskrobał i mało ważne czy to szczera prawda czy wierutne bzdury. Kto każe wam w to wierzyć. Luty wam się nie podobają, brak płytki, nierówne kabelki i cena za duża. I co z tego, kupiliście w ciemno w oparciu o czyjąś bazgraninę w gazecie i czujecie się oszukani bo okazało się że źle gra i ch...wo wygląda w środku. NIE! Więc po co ten cały bełkot. To zwykłe polowanie na czarownice a oszukać to sami siebie próbujecie bo nikt wam tego na siłę nie wciska i nie grozi śmiercią. Troszkę opanowania.

Mam wielu znajomych . Muzyków , aktorów , lekarzy i innych zawodów którzy nie mają zielonego pojęcia o tym o czym tu piszemy .

Są w stanie zapłacić duże pieniądze za dobrze grający sprzęt a skoro płacą to wymagają profesjonalnego produktu z profesjonalnym podejściem z każdej strony .

To temat dla takich ludzi .

Nikt nikogo nie zmusza , ale po to jest takie forum żeby uświadamiać tych którzy się na tym nie znają .

 

A co się tyczy prawidłowego lutu - fotka z dzisiejszej roboty .

Cieńszy drucik ma 0,5mm średnicy .

Tak powinien wyglądać poprawny lut .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, robię takie z zamkniętymi oczami i rękami za plecami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dobrze jest zatytułowany . Były też wstawki ze strony producenta i porównania do rzeczywistości .

Tak , zarówno ten test jak i informacje na stronie producenta to bełkot bo nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością .

Z całym szacunkiem, ale z moją rzeczywistością Ty się nigdy nie zetknąłeś. Widzę, że EZO TV cały czas nadaje.

Mam wielu znajomych . Muzyków , aktorów , lekarzy i innych zawodów którzy nie mają zielonego pojęcia o tym o czym tu piszemy .

Są w stanie zapłacić duże pieniądze za dobrze grający sprzęt a skoro płacą to wymagają profesjonalnego produktu z profesjonalnym podejściem z każdej strony .

I kiedy się zebrali tacy ludzie porównywać wzmacniacze słuchawkowe, to Sonic Pearl podszedł im najbardziej. Tutaj znowu recenzja gościa, który ma żonę muzyczkę i znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Można powiedzieć, że ma stały kontakt z "rzeczywistością".

To temat dla takich ludzi .

Widzę, że lubisz sobie schlebiać. Cóż, internet to podobno lekarstwo na wszystkie kompleksy. Tylko, że działa doraźnie. Trzeba ciągle zażywać, co zresztą widać wokół.

Nikt nikogo nie zmusza , ale po to jest takie forum żeby uświadamiać tych którzy się na tym nie znają .

W takim razie pochyl się nad lekturą kolegów Zwykły drut, daniel-de, shittzu starając się zrozumieć przekaz, tak na spokojnie i z dystansem.

A co się tyczy prawidłowego lutu - fotka z dzisiejszej roboty .

Imponujący i pasujący do tematu przykład. To jakbyś chciał wszystkim pokazać, że można zjeść bułkę i nie nakruszyć, tylko za pomocą banana.

Cieńszy drucik ma 0,5mm średnicy .

A to dużo czy mało? Dla niewtajemniczonych - to najczęstszy standard wyprowadzeń elementów przewlekanych.

Tak powinien wyglądać poprawny lut .

dwóch prostych drutów o przekroju kołowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale z moją rzeczywistością Ty się nigdy nie zetknąłeś. Widzę, że EZO TV cały czas nadaje.

Z całym szacunkiem ale z Twoją rzeczywistością stykam się w tym wątku cały czas .

I kiedy się zebrali tacy ludzie porównywać wzmacniacze słuchawkowe, to Sonic Pearl podszedł im najbardziej.

Nie moi znajomi . Moim tego bym nie polecił . Moi znajomi ufają moim poradom . Płacą i wymagają PROFESJONALIZMU a zmojej strony liczą na szczerą rekomendację produktu którego szukają . Więc Twoje wyroby im nie polecę .

Widzę, że lubisz sobie schlebiać. Cóż, internet to podobno lekarstwo na wszystkie kompleksy. Tylko, że działa doraźnie. Trzeba ciągle zażywać, co zresztą widać wokół.

Schlebiać ?Ten temat jest o parodii robionej z ludzi którzy wydając grubą kasę w środku mają bubla . Czy Ty czytasz co o tej Twojej twórczości piszą elektronicy ?

Nie kolesie z którymi coś Ciebie łączy ale osoby postronne.

W takim razie pochyl się nad lekturą kolegów Zwykły drut, daniel-de, shittzu starając się zrozumieć przekaz, tak na spokojnie i z dystansem.

Ta , jasne . Co was łączy ?

Każdy przy zdrowych zmysłach napisał że to jest partactwo - nie o brzmieniu ale o wykonaniu . Tu nie trzeba być fachowcem i jak wiele osób potwierdziło za takie coś na praktykach w szkole się pały dostawało a Ty dalej swoje :)

A co do shittzu to podałem link jaki to z niego elektronik :)

Imponujący i pasujący do tematu przykład. To jakbyś chciał wszystkim pokazać, że można zjeść bułkę i nie nakruszyć, tylko za pomocą banana.

No przy Twoich zdolnościach to jest imponujący przykład PODSTAW . Podstaw kogoś kto bierze do ręki lutownice i cynę .

A to dużo czy mało? Dla niewtajemniczonych - to najczęstszy standard wyprowadzeń elementów przewlekanych.

No patrzcie jaka wiedza , szkoda że nie idzie w parze z umiejętnościami .

Średnicę podałem celowo . Ale tego i tak nie zrozumiesz .

Najpierw podstawy . Kolega podał filmik jak sie nauczyć lutować .

Czas wrócić do podstaw .

 

 

Parodia !

Zamiast skulić ogon , napisać że wzmak robiłeś na szybko i tak wyszło ( albo inne kłamstwo żeby zachować twarz ) a resztę po cichu poprawić to Ty dalej udajesz WIELKIEGO konstruktora który prostych lutów nie potrafi poprawnie wykonać .

 

Dobrze , BARDZO DOBRZE że powstał taki wątek . Takich tematów powinno być więcej . Niech ludzie wiedzą co kupują a raczej co powinni omijać szerokim łukiem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo czy byłbyś zachwycony takim wykonaniem instalacji, będzie to przykryte płytą kartonowo-gisową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chodzi tu o estetykę, która powinna obowiązywać w każdym zawodzie.

Popraw środek, pochwal się nowym, estetycznym wnętrzem i wtedy życzę powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo czy byłbyś zachwycony takim wykonaniem instalacji, będzie to przykryte płytą kartonowo-gisową.

 

Kazik zaraz Ci odpiszą, że skoro na to gips karton pójdzie to nie ma dla nich znaczenia.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale z Twoją rzeczywistością stykam się w tym wątku cały czas .

Niestety moje łącze internetowe nie obsługuje dotyku, ale Ci wierzę.

Nie moi znajomi . Moim tego bym nie polecił . Moi znajomi ufają moim poradom . Płacą i wymagają PROFESJONALIZMU a zmojej strony liczą na szczerą rekomendację produktu którego szukają . Więc Twoje wyroby im nie polecę .

To muszą mieć ekstra dźwięk w domu, z Kambodży i Profigolda. :))

 

Schlebiać ?Ten temat jest o parodii robionej z ludzi którzy wydając grubą kasę w środku mają bubla . Czy Ty czytasz co o tej Twojej twórczości piszą elektronicy ?

Nie kolesie z którymi coś Ciebie łączy ale osoby postronne.

A co mnie to obchodzi? Ja jestem elektronikiem i stronę elektroniczną oceniam samodzielnie.

 

Ta , jasne . Co was łączy ?

Finanse, elektorat oraz loża masońska.

Każdy przy zdrowych zmysłach napisał że to jest partactwo - nie o brzmieniu ale o wykonaniu . Tu nie trzeba być fachowcem i jak wiele osób potwierdziło za takie coś na praktykach w szkole się pały dostawało a Ty dalej swoje :)

A co do shittzu to podałem link jaki to z niego elektronik :)

Nie wiem, czy jest elektronikiem, ale rozumie pewne rzeczy, z czym niektórzy mają kłopot.

 

No przy Twoich zdolnościach to jest imponujący przykład PODSTAW . Podstaw kogoś kto bierze do ręki lutownice i cynę .

 

No patrzcie jaka wiedza , szkoda że nie idzie w parze z umiejętnościami .

Średnicę podałem celowo . Ale tego i tak nie zrozumiesz .

Nawet nie będę usiłował.

Najpierw podstawy . Kolega podał filmik jak sie nauczyć lutować .

Czas wrócić do podstaw .

To oglądajcie. Na czym polega poprawny lut rozgryzałem 25 lat temu w podstawówce. Wtedy odpalałem pierwsze samodzielnie wykonane radioodbiorniki jednozakresowe.

 

 

Parodia !

Zamiast skulić ogon , napisać że wzmak robiłeś na szybko i tak wyszło ( albo inne kłamstwo żeby zachować twarz ) a resztę po cichu poprawić to Ty dalej udajesz WIELKIEGO konstruktora który prostych lutów nie potrafi poprawnie wykonać .

Ja niczego nie udaję. Pośpiech przed recenzją był, owszem, ale to tym lepiej chyba dla klientów, którzy nie cisną z datami mocno? Poza tym jak potrzebujesz, żeby ktoś przed Tobą kulił ogon, to źle wybrałeś obiekt. Poszukaj na forach o innej tematyce, spełnienia swojej potrzeby.

Dobrze , BARDZO DOBRZE że powstał taki wątek . Takich tematów powinno być więcej . Niech ludzie wiedzą co kupują a raczej co powinni omijać szerokim łukiem .

Tobie ten wątek służy przede wszystkim do [regulamin!] oraz wywyższania się. Zresztą nie tylko ten wątek. Wszystko co piszesz to coś pomiędzy kazaniem, a nakazem, a nie kulturalne porady. Tylko się za bardzo nie zapędzaj z kolejną odpowiedzią, żebyś nie wjechał do rowu pod nazwą Kodeks Cywilny, bo ja mam parę osób na utrzymaniu, i jak mi będziesz to utrudniał, to popisów retorycznych oraz merytorycznych będziesz dokonywał w świecie bardziej realnym. Już nie z takimi się kopałem, ani nie zamierzam uganiać się za informacjami o Twojej fachowości, żeby trąbić, że jednak jesteś hochsztapler.

 

Kazik II, nie ma sprawy, wezmę temat na tapetę. Skoro jest oczekiwanie i potencjalny rynek, to czemu nie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega poprawny lut rozgryzałem

Trzeba było używać lutownicy zamiast zębów .

Wtedy odpalałem pierwsze samodzielnie wykonane radioodbiorniki jednozakresowe.

Długo się paliły ? Nic się od tego nie zapaliło ?

Ja niczego nie udaję.

To już zauważyłem .

Poza tym jak potrzebujesz, żeby ktoś przed Tobą kulił ogon, to źle wybrałeś obiekt. Poszukaj na forach o innej tematyce, spełnienia swojej potrzeby.

Nie przede mną i nic z tego nie zrozumiałeś .

Tobie ten wątek służy przede wszystkim do mentalnej defekacji oraz wywyższania się.

Czym się wywyższam ?

Ze potrafię poprawnie zlutować dwa przewody ?

 

bo ja mam parę osób na utrzymaniu, i jak mi będziesz to utrudniał, to popisów retorycznych oraz merytorycznych będziesz dokonywał w świecie bardziej realnym.

Próba zastraszania ?

Już nie z takimi się kopałem

A co ? Też Ci zwrócili uwagę na to co źle robisz i bierzesz za ta grubą kasę ?

 

 

Kazik II, nie ma sprawy, wezmę temat na tapetę. Skoro jest oczekiwanie i potencjalny rynek, to czemu nie? :)

Potencjalny rynek ... Na poprawne lutowanie .

 

Nie , nie daję rady .

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Kazik II, nie ma sprawy, wezmę temat na tapetę. Skoro jest oczekiwanie i potencjalny rynek, to czemu nie? :) <br />

 

Mam teraz dylemat przy sieci komputerowej przy wielu załamaniach na ścianach czy kłaść w korytkach kabel Cat6 i będzie wyglądało piknie czy jednak puścić je łagodnie w peszlu? Kazik II mnie po prostu zastrzelił tym sufitem.

 

 

Oj... jakbyś lutował tego dużo i powdychał troche opary które mają tę złośliwą przypadłość że leca zawsze do nosa nie wazne jak się ustawić to zmieniłbyś zdanie. Ja dlatego wlasnie uzywam cyny bezołowiowej.

 

co do konstrukcji moim zdaniem:

 

Jak najbardziej poprawna. Wiem o co chodziło autorowi i czemu tak a nie inaczej to poskładał. Na 100% złożone na normalnym druku zagrałoby gorzej. Normalny druk ma też tę wadę że jest pod dane elementy a konstrukcje autorskie mają te cechę że są nieustannie poprawiane, a to niekoniecznie idzie w parze z drukiem.

 

Gdybym ja to robił nie byłoby tej płytki w ogóle. Stawiałbym "pająka" 3D. Pokazę wam kiedyś zdjęcia działających urządzeń tak postawionych, widok - ból głowy, ale działają dobrze. Płytki też mają swoje wady, największa jest to że laminat lubi poprzewodzić sobie prąd. Naprawdę, lubi, szczególnie jak dostanie podczas lutowania temperatury i topnika. Albo samej temperatury. Pajaki mają też tę zaletę że są przewidywalne w działaniu i wszystko jest blisko siebie. Jak np. stawiam coś co działa na 30mhz to elementy muszą być blisko siebie. Prądy zmienne rządzą się swoimi dziwnymi prawami i dla nich np cewka albo 5mm przerwy między równoległymi przewodnikami nie są przeszkodą.

 

W takim urządzeniu kluczowym jest dobór elementów żeby zagrało to w okreslony sposób. To co widze w środku jest dobierane. To wymaga czasu i pewnych inwestycji, oraz sporo nawkurwiania się po drodze.

 

Luty - mozna zrobić to lepiej. Przegrzane niekoniecznie, wszystkie umyte wiadomo czym :) tak wlasnie wygladaja. Ja myje. Kabelki tez daje sie ładniej pozarabiać i polutować. Polecam isc np. do leroy-merlin i kupić topnik do rur miedzianych taki w bialym plastikowym sloiku z czerwona zakretka i etykietą i uzywac tego do lutowania. Nie istnieje kabel który sie nie zechce na to od razu przylutowac.

 

cena - tu się nie wtrącam. Jeżeli gra to na 6kpln to jest to tyle warte, jezeli nie, to nie, osądzi to nabywca. Ja mam ten komfort że jeżeli coś potrzebuję to zazwyczaj mogę sobie to sam ulepić, jeżeli zamiast lepić moge kupić coś co się nadaje gotowego jako półprodukt i to przerobić to tak robię każdy patrzy na koszty. Takich ludzi którzy mają ten komfort jest bardzo niewielu dla przecietnego Kowalskiego jest to czarna magia.

 

Wygląd w środku - 95% ludzi którzy to kupią i tak nie będzie zaglądała do środka a jeżeli zajrzy to nie będzie wiedziała czy tak jak jest to jest dobrze i co to do cholery w ogóle jest!? Teoretycznie możnaby dac np. jakieś srebrne kabele w teflonie wygląda to od razu lepiej i lżej czułoby sie dziurę w portfelu..

 

Co do trwałości odsłoniętych kabli - bez obawy. Wytrzyma to do następnej wojny.

 

Zaczepka autora tego wątku jest płytka jak to człowieka który pojęcia nie ma o elektronice a wydaje mu się że ma.

 

 

Spoko jest :) mam lepszy przykład: działa to ponad 20 lat już w tym przezylo podróż przez całą europę.

 

Kurcze jednak jest nadzieja w ludziach, jakiś wpis z sensem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wielki sens i bardzo madry wpis. Zwłaszcza tu:

 

"Jeżeli gra to na 6kpln to jest to tyle warte"

 

Jak można wiazac cene z brzmieniem? Dla mnie to kretynizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muda44, dzielnie walczysz o sprawiedliwość :D

michelangelo, właściciel firmy "earstream" to jeden producent, rodzima manufaktura i już dostał masę krytycznych uwag i wytycznych co i jak się oczekuje w przyszłych wyrobach.

Jestem pewny, że przykładowo Sonic Pearl mkII będzie wykonany bardziej profesjonalnie.

 

muda44, jak jesteś typem forumowicza który lubi się udzielać i przekazuje dużo energii w cyberprzestrzeń..

.. mam dla Ciebie fajny pomysł na support przy projekcie, którego wdrożenie wypełni szczęściem serca wielu ludzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Proponuję, zejść z michelangelo, i przejść na gwałcenie JarkaC, aby zaprojektował idealny DAC.

Skoro jesteś elektronikiem z tak dużym doświadczeniem, to wiedzy właśnie takich osób jak Ty potrzeba, aby wdrożyć projekt tak zaawansowanego DAC :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś elektronikiem z tak dużym doświadczeniem, to wiedzy właśnie takich osób jak Ty potrzeba, aby wdrożyć projekt tak zaawansowanego DAC :)

Elektronika to bardzo szeroka dziedzina . Nie znam elektronika który jest dobry w całej elektronice .

Jeden jest dobry z jakiegoś zakresu a inny jest mocny w czym innym .

Konwertery to nie moja działka i mnie na razie nie interesują więc nie pomogę . Może za jakiś czas założę kolejne wątki ( jest takich już kilka ) o modyfikacjach ( kolumny Kef z serii R , Stream Magic 6 i PD50 Pioneera ) bo w tym czuję się najlepiej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było używać lutownicy zamiast zębów .

To jest poziom inteligencji Twoich wpisów w pigułce. Ciekawe co zrobisz z metaforą? :)

Próba zastraszania ?

Jak masz czyste sumienie i nie złamałeś żadnego paragrafu, to się nie masz czego bać. Jak to mówią, cnota broni się sama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to co zostało tu napisane zmieni Twoje podejście do jakości montażu i estetyki .

Jedni próbowali Ci to przedstawić łagodnie , inni mniej .

Mam też nadzieję że dzięki tym zmianom zyskasz więcej klientów czego Ci serdecznie życzę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to co zostało tu napisane zmieni Twoje podejście do jakości montażu i estetyki .

Jedni próbowali Ci to przedstawić łagodnie , inni mniej .

Mam też nadzieję że dzięki tym zmianom zyskasz więcej klientów czego Ci serdecznie życzę .

Dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

pojawila sie nowa recenzja spoza PL:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dawno sie tak nie usmialem, krotko i na temat, kabaret jakich malo

 

a autorowi tego tworu zycze wiecej ogłady i pokory na przyszlosc, bo takimi opryskliwymi reakcjami tylko sam sie pograzasz, kiedy koledzy po fachu z wieloletnim doswiadczeniem grzecznie tlumacza ci podstawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

W zakładce DIY zamiesciłem kilka zdjęć owego tworu w podobnych intencjach, jakie miał zapewne autor tego wątku, zakładajac go.

 

Konstruktor nie udzielił mi żadnych wyjaśnień, które uprawiedliwiałyby nowatorską metodę montażu zastosowaną w rzeczonym wzmacniaczu. Odesłał mnie natomiast do tego wątku twierdząc, że tutaj jest wszystko wyjaśnione. Poszedłem zatem, choć niechętnie, za jego radą i przebrnąłem cierpliwie przez te 10 stron. I tak jak sygnalizowałem w innym miejscu, nie znalazłem żadnej wypowiedzi konstruktora, która w zadowalajacy sposób cokolwiek by wyjaśniła.

 

Trudno zresztą było spodziewac się czego innego. Wnętrze urządzenia mówi samo za siebie, a nic nie wskazuje na to by cokolwiek w tej materii sie zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi bardzo podobaja sie ponizsze opisy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

podziwiam za wyobraznie i opanowanie slowa pisanego.

 

a fragmenty typu "niemniej atmosfera spokojnej prezentacji i tu była dominująca. Poza tym Sulek operował głębszym nieco brzmieniem, ciemniejszym nieznacznie całościowo przekazem oraz wyraźniejszym definiowaniem obrysów dźwięku. W odniesieniu do sceny podkreślał w większym stopniu elementy pierwszego planu kosztem dalszych, a cały dźwiękowy fresk odmalowywał wyraźniej", czy tez

 

"jeszcze spójniej i bardziej całościowo pracująca scena oraz większa żywość całości. Bardziej artystycznie i wichrzycielsko z nią grało, dając większą siłę oddziaływania. Jak Sulek w konfrontacji z Crystal Cable przy źródle bardziej operował spójną, szumiącą muzyką jednolitością o bardziej stonowanych barwach, tak przy wzmacniaczu sam bardziej nieco był barwny a mniej szumiący powiewami muzyki. Oczywiście można woleć granie spokojniejsze i głębsze z wyraźniejszym rysunkiem dźwięków"

 

zasluguje moim zdaniem, co najmniej na wyroznienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy źródle bardziej operował spójną, szumiącą muzyką jednolitością o bardziej stonowanych barwach, tak przy wzmacniaczu sam bardziej nieco był barwny a mniej szumiący powiewami muzyki."

Hmm... niezłe. Powiedziałbym że nawet całkiem dobre lub jeszcze lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niezłe. Powiedziałbym że nawet całkiem dobre lub jeszcze lepsze.

MOCARZ ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCARZ ;-)

No co? hihi ;) Tekst, który zacytowałeś przypomina mi inny, nie związany z branżą audio:

 

"To co, może umówimy się w środę? Czwartek mi odpowiada. Będę w piątek, ale nie napewno." ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieszylem sie, bo chyba odkrylem tajemnice tych kwiecistych opisow, po prostu dopalacze. bez tego chyba polowy tekstow marketingowych by nie bylo. a tak rownolegla rzeczywistosc, kolorowe sny itd. to i muzyka brzmi jak odpicowany fresk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieszylem sie, bo chyba odkrylem tajemnice tych kwiecistych opisow, po prostu dopalacze. bez tego chyba polowy tekstow marketingowych by nie bylo. a tak rownolegla rzeczywistosc, kolorowe sny itd. to i muzyka brzmi jak odpicowany fresk.

Masz rację wszystko zależy od zioła. ;) Czytając recenzje trzeba mieć do nich zdrowy dystans, bo nigdy do końca nie wiadomo, co autor miał na myśli. Kilka razy trafiłem na takie kwiatki:

- "aksamitna, wyszukana góra" - mimo że taką lubię, w tym konkretnym przypadku okazało się że CD ma ewidentne problemy z prezentacją wysokich częstotliwości,

- "szybki, sprężysty bas, nie schodzący nisko, ale na wystarczającym poziomie" - w praktyce system miał problemy z przetwarzaniem średniego basu, niskiego za grosz.

- "perlista, dźwięczna góra" - praktyka - lepiej żebyś miał regulację sopranów we wzmacniaczu, albo miski po obu stronach fotela na krew. ;)

 

Zdarzyło mi się też trafiać na recenzje, gdzie to co napisał autor w pełni pokrywało się ze stanem faktycznym. Cenię sobie np. uwagi tego człowieka:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę tylko tyle, swego czasu SP był wystawiony na Allegro. Mój znajomy zachwycony słuchawkowcami dorwał inny egzemplarz u kogoś w domu. Przejechał "set" kilometrów by po powrocie stwierdzić, że porażka. Wykonanie obudowy stoi na wysokim poziomie i...to wszystko. Wtedy używałem jak dla mnie mulącego Musical HPA M1. Mój znajomek stwierdził, że MF brzmieniowo przy tym SP to wzór niedościgniony w brzmieniu.

Nie słuchałem, nie napisze "z autopsji", ale jedno pewne. Mój znajomy potrafi wydać wiele za dobry produkt (uzywa teraz zestawu słuchawkowego Oppo wraz z ich słuchawkami), ale jak sam określił "takiego gówna jak Sonic P dawno nie słyszał.

 

Masz rację wszystko zależy od zioła. ;) Czytając recenzje trzeba mieć do nich zdrowy dystans, bo nigdy do końca nie wiadomo, co autor miał na myśli. Kilka razy trafiłem na takie kwiatki:

- "aksamitna, wyszukana góra" - mimo że taką lubię, w tym konkretnym przypadku okazało się że CD ma ewidentne problemy z prezentacją wysokich częstotliwości,

- "szybki, sprężysty bas, nie schodzący nisko, ale na wystarczającym poziomie" - w praktyce system miał problemy z przetwarzaniem średniego basu, niskiego za grosz.

- "perlista, dźwięczna góra" - praktyka - lepiej żebyś miał regulację sopranów we wzmacniaczu, albo miski po obu stronach fotela na krew. ;)

 

Zdarzyło mi się też trafiać na recenzje, gdzie to co napisał autor w pełni pokrywało się ze stanem faktycznym. Cenię sobie np. uwagi tego człowieka:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I tutaj 100% racji. Tym bardziej, że na stsreoikolorowo człowiek pisze tak, jak jest w rzeczywistości. Mnie też się wielokrotnie potwierdziły jego spostrzeżenia co do dzwięku.

Natomiast nie wiem co bierze Wojciech P. zwany "lejwodą". To już nie jest zioło, to już nie jest nawet tona zioła...tego nie da się czytać, a po jego recenzjach i konfrontacji z rzeczywistością nie da się latwo wrócić do świata, gdzie ufamy temu, co czytamy.

 

Tylko się za bardzo nie zapędzaj z kolejną odpowiedzią, żebyś nie wjechał do rowu pod nazwą Kodeks Cywilny, bo ja mam parę osób na utrzymaniu, i jak mi będziesz to utrudniał, to popisów retorycznych oraz merytorycznych będziesz dokonywał w świecie bardziej realnym.

 

 

Wiem, że wpis powyższy ma już swój "czas", ale chętnie odniosę się do niego jakby był "na czasie". Uzasadnie to na samym dole.

 

Człowieku większego bełkotu nie czytałem. Chcesz się pokopać? Bardzo chętnie! Zarzucam Ci (i nie tylko ja, wystarczy poczytać recenzję jakie pojawiają się w sieci) niechlujstwo, zdzierstwo (cała ta impreza ze słuchawkowcem wygląda na żart i próbę wyciągnięcia mega szmalu za produkt wart kilkadziesiąt złotych, no chyba, że obudowa kosztuje w produkcji kilka tysięcy).

Piszesz tu, że masz na utrzymaniu rodzinę. Wyobraź to sobie, że nie tylko ty i to co robisz jest niczym innym jak tylko naciąganiem ludzi o zerowej wiedzy elektronicznej. To co widac w środku tego wzmacniacza słuchawkowego poraża. Poraża niechlujstwem i liczeniem, że znajdzie się naiwny by to kupić.

Żerujesz na naiwności innych by utrzymać rodzinę? Wspaniały przykład dla Twoich dzieci.

 

Sieć, a w szczególności takie miejsca jak to forum mają za zadanie ochronę innych przed takim właśnie działaniem jak Twoje.

Piszesz o kodeksie cywilnym? Jak rozumiem wystąpić chcesz z pozwem cywilnym o naruszanie Twojego dobrego imienia?

Człowieku zdjęcia w sieci tego co oferujesz pokazują jaki masz stosunek do swojego dobrego imienia. Nie żartuj, na podstawie tego co widać każdy rzeczoznawca - elektronik zmiótłby Twoje samozadowolenie o tym co oferujesz.

A w przypadku rozprawy koniecznym byłoby podparcie się tym co widać na zdjęciach.

 

Proponuje więcej pokory i szacunku. Nawet do ludzi, których nie znamy, bo stanowią potencjalnych klientów...albo co gorsza (jak widać) krytykantów (zasłużenie zresztą).

Niezadowolenie niesione tak mocnym medium jakim jest internet zamiast przez Ciebie okraszone słowem "przepraszam" zmierza ku temu, by jeszcze z twojej strony powstawały jakieś roszczenia o "uszanowanie dobrego imienia"?

Produktem za kilka tysięcy złotych, miernym do tego słabo zrobionym nie bronisz ani dobrego imienia, ani nie zarobisz na utrzymanie swojej rodziny.

Jak uraziłem Cię i Twoje dobre imię...cóż. Cel zamierzony, mogę spokojnie używając Twoich kolokwializmów "pokopać się" z Tobą w sądzie. Chętnie przedstawię w sądzie i wyznaczonemu rzeczoznawcy do oceny Twój produkt i poczekam spokojnie na ocenę Twoich dzieł.

Oczekujesz szacunku i uszanowania Twojego dobrego imienia? Na to się pracuje czasem wiele lat. Prowadzę firmy od początku lat 90 i w życiu nie widziałem takiego postępowania...chyba, że biznes powstawał po to, by zrobić szybki interes, zedrzeć kasę i zniknąć z rynku.

 

Aby ułatwić Ci namiar na mnie w przypadku chęci "pokopania się" moje dane uzyskasz via PW. Chętnie jednocześnie skontaktuję Cię z mecenasem zatrudnionym w mojej firmie. Jako pełnomocnik z przyjemnością podejmie się reprezentowania mojej skromnej osoby przed sądem w powyższej sprawie.

 

Skąd moja reakcja na ten jakby już nie do końca "na czasie" wpis? Po to jest Forum i po to jest sieć, a najważniejsze po to są inni by ostrzegać się przed takimi "kwiatkami". To co prezentuje ten konkretny produkt nie mozna określić inaczej jak tylko używając słowa ŻENADA.

 

Z poważaniem

A.B. aka ar3cky

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.