Skocz do zawartości
IGNORED

STAR WARS - EPISODE VII "THE FORCE AWAKENS"


flood2

Rekomendowane odpowiedzi

O w morde....czuje stare klimaty w nowej technologi....mam dreszcze...

O wiele lepiej sie to zapowiada niz "Mroczne widmo"

ROK to nie dlugo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nieźle, ale też widać że będzie "nowocześnie", w stylu Abramsa - ta kamera z ręki. Więc dodając do tego idiotyczny miecz mam pewne obawy.

 

Trailer pokazuje też że szkice koncepcyjne które wyciekły są prawdziwe, a niektóre z nich, bardzo fajne:

 

star-wars-statki-5.jpg

 

star-wars-statki-11.jpg

 

star-wars-statki-8.jpg

 

star-wars-statki-2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy obraz i dźwięk w kinach w "Polandzie". będzie takie dziadostwo jak poprzednie odcinki .

Pomijam fabułę dla średnio rozwiniętych dzieciaków .

Jak do domówki dadzą 10bit+ wide gamut rgb+60 fps +3D i w 4K / bitrate min100Mbits +D. Atmos to może zerknę na to z ciekawości technicznej.

A jak pójdą po taniości jak ostatnie filmiki - to tylko o nich świadczy ,iż są trochę amatorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem pozytywnie zaskoczona. Jeszcze ten za%^*isty miecz tego sitha. Już wiem jaki sobie zrobię strój do PG (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Fajnie, że te efekty nie są tak sztuczne jak w "Mrocznym Widmie", wygląda mi to na hołd złożony OT :-) Czytałam ostatnio coś o metodach JJ Abramsa i jestem coraz lepiej nastawiona. Ale czarno skóry StormTrooper mnie rozwalił (w pozytywny sposób, fajnie jak jeszcze dołożą gender ;-), piszę poważnie). Ach i jeszcze ten uroczy droidek... Yupiii!!! Mam co oblewać :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak do domówki dadzą 10bit+ wide gamut rgb+60 fps +3D i w 4K / bitrate min100Mbits +D. Atmos to może zerknę na to z ciekawości technicznej...

 

A odtworzysz to na...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy obraz i dźwięk w kinach w "Polandzie". będzie takie dziadostwo jak poprzednie odcinki .

Pomijam fabułę dla średnio rozwiniętych dzieciaków .

Jak do domówki dadzą 10bit+ wide gamut rgb+60 fps +3D i w 4K / bitrate min100Mbits +D. Atmos to może zerknę na to z ciekawości technicznej.

A jak pójdą po taniości jak ostatnie filmiki - to tylko o nich świadczy ,iż są trochę amatorami.

To obawiam się że nie zerkniesz na ten film a właściwe nie ściągniesz bo to za pewne miałeś na myśli.. Bo bitrate 100Mbit/s to na pewno ten film nie będzie miał i też myślę że nie będzie to film w 4k...

Choć znając tych wszystkich co ściągają filmy i tak sobie ściągną i obejrzą bez względu na walory techniczne ( o ile takie będą ) ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Soniacze seria 9000 i Panasy 800 i 900 coś już widzą ,pomijam monitor 27-34" do obróbki .

 

Ja zapłacę tylko żebym mógł oglądnąć o takich parametrach co podałem.

Jak znam życie znowu będzie amatorka

U kolegi mam salkę i ekran 128" cinescope i wszystkie blu raye nie dają rady, do projektora bit jest potrzebny.

Powinni otworzyć platformę cyfrową taką jak Netflix a w niej zakładka za dodatkową opłata dla hardcorowców

Wiadomo filmu jak do kin nie dadzą bo to waga od 1.5-3 TB w DCI 2K lub 4K

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy w życiu widziałem NAPRAWDĘ sążniste i długaśne kolejki do kin.

Pierwsza - przed krakowskim kinem Kijów (komu to przeszkadzało,swoją drogą?) na film Wejście Ćmoka. Poszedłem innym razem.

Druga - przed paryskim kinem Rex na Gwiezdne Wojny I - no, te już zjebane.

 

a ja pamiętam zadymy we wrocławskim kinie pafawag na filmach Terminator oraz Obcy Decydujące Starcie - leciały szyby w drzwiach, można było regularnie dostać w ryja i w końcu obsługa zdecydowała wpuścić ponad komplet więc publika siedziała na schodach i wszędzie gdzie się dało.

 

Marudzicie ludziska, Mroczne Widmo jest lipne ale II i III, a zwłaszcza III, są naprawdę niezłe i teraz też będzie dobrze, O ILE nie spartaczą jak Ridley Scott Prometeusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pamiętam zadymy we wrocławskim kinie pafawag na filmach Terminator oraz Obcy Decydujące Starcie - leciały szyby w drzwiach, można było regularnie dostać w ryj

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na schodach to ja siedziałem na Hubalu

 

A ja na Wojnie Światów Szulkina. :)

 

16f608e8f9a53354624a05b482057c8d,34,255.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub Brzechwy - Pan Kleks.

 

Dokładnie! Od lat czekam aż ktoś wpadnie by nakręcić Kleksa mrocznie i hardcorowo (w klimacie Miasta zaginionych dzieci)!

Gdy pierwszy raz sam przeczytałem Kleksa (w 1976 roku) tak mrocznie sobie go właśnie wyobrażałem i nagle rzeczywistość w latach '80ych mnie zabiła - kolorowo i dyskotekowa muzyczka (z małym wyjątkiem (TSA - marsz wilków), który mi jako tako wtedy pasował).

Niestety >>> za mojego życia to się nie zdarzy :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Od lat czekam aż ktoś wpadnie by nakręcić Kleksa mrocznie i hardcorowo

 

Tim Burton by sie nadal :)

Ale ja Kleksa kojarze tylko z tych filmow i bardzo mile wspominam.

A marsz wilkow to snil mi sie w nocy nie raz...jako dzieciak balem sie strasznie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pana Kleksa" czytałem kilkakrotnie, lecz ostatni raz - cholerka, będzie ze trzydzieści kilka lat temu. Ale, o ile sobie przypominam nastrój, atmosferę, klimat tej książki - raczej nie było to wesołkowate, tylko mroczne i ponure (zwłaszcza pierwsza część, dziejąca się w Akademii).

Ekranizacja według mnie - to kupa, nie mająca nic wspólnego z książkowym pierwowzorem.

Tim Burton? Jak najbardziej!:) Ten by wiedział, jak to zrobić. Tylko - kto mu powie, że taka rzecz istnieje? A przecież to samograj!:)

 

Zresztą - literatura dziecięca i młodzieżowa nie mają szczęścia do ekranizacji:(. Wystarczy wspomnieć Pana Samochodzika (nie mówię o tych starych), Sposób na Alcybiadesa i inne. Jest kilka chlubnych wyjątków, lecz generalnie - mizerota.

Pozdrawiam - Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Hmm jako 40latek, ktory od bodajze 7 roku zycia obcuje z GW i maniakalnie je lubi (i tylko czekam jak moj 2letni synalek dojrzeje do ogladania - a zamierzam pokazywac mu w kolejnosci w jakiej byly krecone...) absolutnie nie widze nic dziwnego w dzialaniach Lucasa..

Nie robmy z GW mitologii. To od poczatku bylo kino komercyjne, nastawione na sukces. Cala historia jest naiwna i banalna jak filmy o Barbie ksiezniczce - nie dorabiajmy filozofii gdzie je nie ma. Cieszmy sie ze filmy kreca a nie uwazajmy, ze mamy prawo wiedziec lepiej od faceta ktory to wszystko przez pol swojego zycia krecil... To tylko show i musi sie zwrocic, a nie kino studyjne....

:)

 

 

Biedne dziecko, współczuję mu :-) Są dwie serie filmowe na których zawsze zasypiałem..Star Wars i Matrix...Twój rocznik jestem mniej więcej :-)

 

Dokładnie! Od lat czekam aż ktoś wpadnie by nakręcić Kleksa mrocznie i hardcorowo (w klimacie Miasta zaginionych dzieci)!

Gdy pierwszy raz sam przeczytałem Kleksa (w 1976 roku) tak mrocznie sobie go właśnie wyobrażałem i nagle rzeczywistość w latach '80ych mnie zabiła - kolorowo i dyskotekowa muzyczka (z małym wyjątkiem (TSA - marsz wilków), który mi jako tako wtedy pasował).

Niestety >>> za mojego życia to się nie zdarzy :(

 

 

Dziś nikt już Kleksa nie nakręci..zbyt kontrowersyjny ;-) Starszy Pan opiekujący się grupą 9 latków..pachnie pedofilią na 3 km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziś nikt już Kleksa nie nakręci..zbyt kontrowersyjny ;-) Starszy Pan opiekujący się grupą 9 latków..pachnie pedofilią na 3 km.

 

Dodaj to tego ze ma magiczne szkielko, lubi ostre kolory i ma kolorowe piegi :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj to tego ze ma magiczne szkielko, lubi ostre kolory i ma kolorowe piegi :P

 

Opiekuje się wyłącznie chłopcami..nie dość, że pedo, to jeszcze homo ;-)))))

Taki numer już nie przejdzie w państwie jedynej sprawiedliwości, jakim jest Polska A.D. 2014.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nikt już Kleksa nie nakręci..zbyt kontrowersyjny ;-) Starszy Pan opiekujący się grupą 9 latków..pachnie pedofilią na 3 km.

 

dobre! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre! :)

 

Ja uważam, że to raczej tragikomedia pokazująca, jak wykręcone są obecne czasy, gdzie to, co kiedyś było normalne ( mam na myśli Akademię Pana Kleksa ) może być przy odrobinie złej woli bardzo szybko sprowadzone do zła,a co najgorsze w imieniu prawa....ot taka moja refleksja w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

To powyżej za mało prawicowe.

 

To poniżej zresztą też, wielu się podnieca, ale dla mnie to odgrzewane kotlety, w dodatku bez wartościowej surówki. Nie wierzę, iż może to być choć w 30% tak dobre, jak "Imperium kon.".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suluben wiadomo,że tak dobre nie będzie,ale i tak to będzie dobre :)

Jak zobaczyłem Forda z ta małpą razem, to aż coś za grdykę bierze.

Ile to lat temu i ile razy chodziło się przed duży ekran,żeby na nich popatrzeć.

Nie mogę się już doczekać na ich nowe przygody i to z Fordem jako Solo.

A pod małpą to i Obama może grać,byle się nie odzywał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali kawałek łydki i niektórzy już wiedzą, że to paszczur. Grunt to "odpowiednie" nastawienie, ale zauważyłem, że to nie tylko polska przywara...:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo polskie narzekanie na wszystko.

I tak pójdę na film choćby stado pesymistow miało bo mi go obrzydzac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje "baśniowości" w tym trailerze, raczej wygląda że będzie akcja, akcja...

 

Fajny film z rozgrywki z nadchodzącego battlefronta:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje "baśniowości" w tym trailerze, raczej wygląda że będzie akcja, akcja...

Może tak, może nie. Ale powiem Ci, że już jako gówniarz uważałem Powrót Jedi za spaprane Ewokami i "baśniowym" zakończeniem. "Wszyscy" po 100 razy oglądaliśmy Imperium Kontratakuje, bo miało to coś, tak jak i Zemsta Sithów, imho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie. Ale powiem Ci, że już jako gówniarz uważałem Powrót Jedi za spaprane Ewokami i "baśniowym" zakończeniem.

 

Zgadzam się, chodziło mi bardziej o taką dorosłą baśniowość-przygodę którą wymyślili w latach 80' Spielberg i Lucas. Ewoki to bardziej klimat kina dla dzieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.