Skocz do zawartości
IGNORED

47 Laboratory - ktokolwiek widział słyszał...


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Robię u siebie przemeblowanie. Poproszę o adres.

Rozumiem, że za friko?

 

Jeśli jesteś wiarygodnym audiofilem ( i nie za bardzo ciekawskim co jest w środku) to dostaniesz sprzęt za friko z dowozem włącznie.Tak to działa w PL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to "usługa" tylko dla dobrych znajomych. :)

Raczej dla samców alfa ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Jeśli jesteś wiarygodnym audiofilem ( i nie za bardzo ciekawskim co jest w środku) to dostaniesz sprzęt za friko z dowozem włącznie.Tak to działa w PL.

 

Przecież tak miało być w Niemczech, trochę się gubię.

OK. Jak w PL to proszę o adres.

Kto wystawia certyfikaty wiarygodności?. Choć ze mną może być kłopot jestem wiarygodny (zaświadczam), nie jestem audiofilem (zaświadczam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię u siebie przemeblowanie. Poproszę o adres.

Rozumiem, że za friko?

 

Oczywiście.

W większości przypadków nie była nawet potrzebna kaucja.

 

HiFi Club , RCM , Moje Audio , Nautilus , Audio System , Szemis , Audiofast .

 

Żeby wymienić tylko te firmy,z których usług skorzystałem osobiście,lub widziałem naocznie nakreśloną sytuację.

Ba,byłem także świadkiem,sytuacji,gdzie właściciel firmy wsiadał w pociąg i wiózł do klienta kable,byle by tylko miał tego samego dnia.

 

Nie sfinalizowałem takiej sytuacji,ale prowadziłem rozmowy z Grobel Audio,także żadnego problemu "z dostawą",to samo Sound Club.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak miało być w Niemczech, trochę się gubię.

OK. Jak w PL to proszę o adres.

Kto wystawia certyfikaty wiarygodności?. Choć ze mną może być kłopot jestem wiarygodny (zaświadczam), nie jestem audiofilem (zaświadczam).

 

W Niemczech tak jest i to bez łaski. W PL tylko dla wiarygodnych audiofili - jeśli nim nie jesteś, gotówka + weksel in blanco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jt211

(Konto usunięte)

 

 

W Niemczech tak jest i to bez łaski. W PL tylko dla wiarygodnych audiofili - jeśli nim nie jesteś, gotówka + weksel in blanco.

Gotówka (kaucja) brzmi OK ale już ten weksel in blanco to co nie co jurgenowo :)))

We frankach ten weksel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Oczywiście.

W większości przypadków nie była nawet potrzebna kaucja.

 

HiFi Club , RCM , Moje Audio , Nautilus , Audio System , Szemis , Audiofast .

 

Żeby wymienić tylko te firmy,z których usług skorzystałem osobiście,lub widziałem naocznie nakreśloną sytuację.

Ba,byłem także świadkiem,sytuacji,gdzie właściciel firmy wsiadał w pociąg i wiózł do klienta kable,byle by tylko miał tego samego dnia.

 

Nie sfinalizowałem takiej sytuacji,ale prowadziłem rozmowy z Grobel Audio,także żadnego problemu "z dostawą",to samo Sound Club.

 

Dziękuję. Spróbuję. Choć z moich dotychczasowych (nie tylko) doświadczeń wynika co innego.

 

Być może dlatego, że (tak jak pisze Magnepan nie jestem "wiarygodnym audiofilem" :).

 

Swoją drogą ciekawe co jest ważniejsze wiarygodne czy audiofil. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dlaczego są problemy z 47 laboratory tego nie wiem.

Od wielu lat kupuję płyty u p.Koszura,i złego słowa nie dam powiedzieć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dlaczego są problemy z 47 laboratory tego nie wiem.

Od wielu lat kupuję płyty u p.Koszura,i złego słowa nie dam powiedzieć :)

 

ja też kupowałem płyty i żadnych problemów....

natomiast uważam z moją prośbą o warunki odsłuchu zapoznania się z systemem 47 Lab kompletnie cos nie zaskoczyło.

Tu nie jest problemem zastaw, wpłacenie gotówki, (choć po rozmowie z Panem Koszurem to zostało wykluczone, odsłuch tylko u niego jest możliwy tego systemu) przyjazd w określonym terminie i inne sprawy... problemem jest brak informacji ze strony Sprzedawcy, że:

a) panie, prosze przyjechac wtedy to a wtedy...

b) panie ewentualnie wpłata i wysyłam do testów (jednak to wykluczone po rozmowie ososbistej z Przedstawicielem)

c) panie, nie mam jeszcze zestawu prosze cierpliwie czekać...

d) jestem bardzo zajęty, nie teraz...

Tak więc tylko tego nie rozumiem. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem, że klientowi zależy a Sprzedawcy nie...

 

Trudno się mówi i nie ma już co się rozpisywać, po prostu nie było mi dane zapoznac sie z tą ciekawą propozycją...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Pisałem już o tym w innym wątku ale napiszę jeszcze raz.

Przedstawiciel reprezentujący opisywaną w tytule firmę oraz kilka innych, o mangerze nie wspominając wychodzi z założenia że to my klienci mamy przed nim skakać i prosić się o odsłuch, spotkanie czy rozmowę. To że o wysyłce sprzętu do klienta nie ma mowy to ja doskonale o tym wiem. Proszę sobie wyobrazić że sprzętu który dystrybuuje ten Pan nie da się posłuchać nawet audiofilom mieszkającym w Szczecinie! Owemu Panu nie chce się za przeproszeniem tyłka ruszyć aby podjechać z kolumnami do klienta!!! Przecież on ten biedny mały klient po Wielu negocjacjach w końcu, z wielką łaską zawita do nieznanego mu pomieszczenia w którym stoi upatrzona wcześniej przez niego elektronika gdzie po krótkim odsłuchu musi podjąć decyzję o zakupie.

Na pytanie dlaczego tak jest, jeden ze Szczecińskich audiofili usłyszał:..........."u mnie klienci kupują naciskając w internecie"..... chyba chodziło temu Panu o opcję KUP TERAZ.

Reasumując nic nie poradzimy na to iż ktoś "obraża się" na nasze pieniądze.

Pozdrawiam i zachęcam do poszukiwań. Jest wiele wspaniałych firm i wielu dystrybutorów gotowych z naszym potencjalnie nowym klockiem dotrzeć do naszych domów.

ciao..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele wspaniałych firm i wielu dystrybutorów gotowych z naszym potencjalnie nowym klockiem dotrzeć do naszych domów.

 

Prawda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Jest wiele wspaniałych firm i wielu dystrybutorów gotowych z naszym potencjalnie nowym klockiem dotrzeć do naszych domów.

 

Oczywiście.

 

Ja to jednak jestem wybrańcem losu :). Nie dość, że miałem ofertę CCD, że mangery p1 po testach mogą zawitać do Łodzi, to zakup z1 był bez problemu, testuję u siebie - 2 tyg. temu lindemanna 1015, a obecnie 2015. Chyba zagram w totka, jest kumulacja :)).

 

Panowie nie potraficie załatwić tak prostych spraw :).

 

Co do "klikania" to trzeba przyjąć do wiadomości, że CCD nie jest zwykłym stacjonarnym sklepem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Pisałem już o tym w innym wątku ale napiszę jeszcze raz.

Przedstawiciel reprezentujący opisywaną w tytule firmę oraz kilka innych, o mangerze nie wspominając wychodzi z założenia że to my klienci mamy przed nim skakać i prosić się o odsłuch, spotkanie czy rozmowę. To że o wysyłce sprzętu do klienta nie ma mowy to ja doskonale o tym wiem. Proszę sobie wyobrazić że sprzętu który dystrybuuje ten Pan nie da się posłuchać nawet audiofilom mieszkającym w Szczecinie! Owemu Panu nie chce się za przeproszeniem tyłka ruszyć aby podjechać z kolumnami do klienta!!! Przecież on ten biedny mały klient po Wielu negocjacjach w końcu, z wielką łaską zawita do nieznanego mu pomieszczenia w którym stoi upatrzona wcześniej przez niego elektronika gdzie po krótkim odsłuchu musi podjąć decyzję o zakupie.

Na pytanie dlaczego tak jest, jeden ze Szczecińskich audiofili usłyszał:..........."u mnie klienci kupują naciskając w internecie"..... chyba chodziło temu Panu o opcję KUP TERAZ.

Reasumując nic nie poradzimy na to iż ktoś "obraża się" na nasze pieniądze.

Pozdrawiam i zachęcam do poszukiwań. Jest wiele wspaniałych firm i wielu dystrybutorów gotowych z naszym potencjalnie nowym klockiem dotrzeć do naszych domów.

ciao..

 

Pan Marek K. jest specyficznym człowiekiem i to co zrobił do tej pory z ccd - sprzedaż płyt cd i vinyli można okreslić

jednym zdaniem - uczynił z tego sztukę . Opisy płyt, możliwość odsłuchu itd - serwis jest na najwyższym z możliwych

poziomie. Jednak poszerzona oferta o sprzedaż sprzętu Audio wymaga trochę innego podejscia do klienta który

do tej pory kupował płyty klikając myszką i tak może pan Marek chciałby sprzedawać kolumny Mangera i Lab 47.

 

Więc koledzy nie dziwcie się panu Markowi że nie reaguje na maile lub nie chce się bawić w odsłuchy sprzętu u siebie

w biurze czy w domu klienta , bo już sam fakt że ma w posiadanej dystrybucji tak zacne brandy przymusza wręcz każdego

do zakupów w ciemno bez żadnych odsłuchów. Przyszli posiadacze Mangerów i Lab 47 to wybrańcy i szczęśliwcy

którzy wiedzą doskonale że tych rzeczy się nie słucha , te rzeczy się kupuje , ot tak po prostu.

 

Widzicie? Passer potwierdza że jest jednym z wybrańców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Reasumując nic nie poradzimy na to iż ktoś "obraża się" na nasze pieniądze.

 

Wygląda raczej na to, że wy jesteście obrażeni.

 

"Przyszli posiadacze Mangerów i Lab 47 to wybrańcy i szczęśliwcy

którzy wiedzą doskonale że tych rzeczy się nie słucha , te rzeczy się kupuje , ot tak po prostu."

 

Tylko, że ja po prostu testuję u siebie kolejne urządzenie, a ta wypowiedź "ot tak po prosu" jest złośliwością i manipulacją.

 

Niektórzy nie mogą się powstrzymać mimo braku własnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyszli posiadacze Mangerów i Lab 47 to wybrańcy i szczęśliwcy

którzy wiedzą doskonale że tych rzeczy się nie słucha , te rzeczy się kupuje , ot tak po prostu."

 

 

Passer, jesteś jednym z nich........jesteś wybrańcem. Wniosek z tego że wszystkie drogi prowadzą do Łodzi.

Ktoś ma wątpliwości ? Zachęcam do wnikliwego obejrzenia po raz kolejny ' Ziemi Obiecanej ' A.Wajdy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Trudno się mówi i nie ma już co się rozpisywać, po prostu nie było mi dane zapoznac sie z tą ciekawą propozycją...

 

Nie wiem jaki jest powód ,że tak uparłeś się na tą konkretną markę?

Mało znana, trudna w odsprzedaży a na dodatek jak widać dystrybutor ma w głębokim poważaniu potencjalnego klienta.

Cała ta Twoja sytuacja przypomina trochę problemy św. Jehowy - nikt nie chce z nimi rozmawiać a pomimo to proszą o spotkanie ;)

A teraz sobie wyobraź ,że po tym co już wiesz na ten temat kupiłeś takie urządzenie i uległo ono awarii.

Jak myślisz co może Ciebie czekać ?

Mogę tylko dodać ,że pożyczałem w kraju masę sprzętów i nie miałem większych problemów z wyjątkiem firmy AudioSystem.

Sprowadzałem również sporo sprzętów z zagranicy w tym spoza UE i również zero problemów.

Jest masa innych , nie gorszych urządzeń i lepszych dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Pisałem już o tym w innym wątku ale napiszę jeszcze raz.

Przedstawiciel reprezentujący opisywaną w tytule firmę oraz kilka innych, o mangerze nie wspominając wychodzi z założenia że to my klienci mamy przed nim skakać i prosić się o odsłuch, spotkanie czy rozmowę. To że o wysyłce sprzętu do klienta nie ma mowy to ja doskonale o tym wiem. Proszę sobie wyobrazić że sprzętu który dystrybuuje ten Pan nie da się posłuchać nawet audiofilom mieszkającym w Szczecinie! Owemu Panu nie chce się za przeproszeniem tyłka ruszyć aby podjechać z kolumnami do klienta!!! Przecież on ten biedny mały klient po Wielu negocjacjach w końcu, z wielką łaską zawita do nieznanego mu pomieszczenia w którym stoi upatrzona wcześniej przez niego elektronika gdzie po krótkim odsłuchu musi podjąć decyzję o zakupie.

Na pytanie dlaczego tak jest, jeden ze Szczecińskich audiofili usłyszał:..........."u mnie klienci kupują naciskając w internecie"..... chyba chodziło temu Panu o opcję KUP TERAZ.

Reasumując nic nie poradzimy na to iż ktoś "obraża się" na nasze pieniądze.

Pozdrawiam i zachęcam do poszukiwań. Jest wiele wspaniałych firm i wielu dystrybutorów gotowych z naszym potencjalnie nowym klockiem dotrzeć do naszych domów.

ciao..

 

i to jest sedno całej sprawy... dokładnie tak było z moją nieszczęsną próbą zapoznania się z 47 Lab. Przykro mi, że o tym piszę ale obiecałem podzielic się wrażeniami z odsłuchu

 

Nie wiem jaki jest powód ,że tak uparłeś się na tą konkretną markę?

Mało znana, trudna w odsprzedaży a na dodatek jak widać dystrybutor ma w głębokim poważaniu potencjalnego klienta.

Cała ta Twoja sytuacja przypomina trochę problemy św. Jehowy - nikt nie chce z nimi rozmawiać a pomimo to proszą o spotkanie ;)

A teraz sobie wyobraź ,że po tym co już wiesz na ten temat kupiłeś takie urządzenie i uległo ono awarii.

Jak myślisz co może Ciebie czekać ?

Mogę tylko dodać ,że pożyczałem w kraju masę sprzętów i nie miałem większych problemów z wyjątkiem firmy AudioSystem.

Sprowadzałem również sporo sprzętów z zagranicy w tym spoza UE i również zero problemów.

Jest masa innych , nie gorszych urządzeń i lepszych dystrybutorów.

 

 

.."uparłeś się"

no dobre stwierdzenie:)

to jak ktoś chce kupić Naima, Denona, Lebena przykładowo, to też się upiera? firma jak każda inna...zaciekawiła mnie i chciałem spróbować - ot to wszystko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina trochę problemy św. Jehowy - nikt nie chce z nimi rozmawiać a pomimo to proszą o spotkanie ;)

 

Tak, bo kochają ludzi jak swoich bliskich i nie chcą aby ktokolwiek został pominięty w bezpośrednich rozmowach

związanych z głoszeniem wspaniałych wieści dla ludzkości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

firma jak każda inna...zaciekawiła mnie i chciałem spróbować - ot to wszystko:)

Bez urazy ;)

Ja też się uparłem na kilka sprzętów i .... sprowadziłem z zagranicy.

Może zamiast tracić czas i energię na jak widać bezproduktywne "przepychanki" z polskim dystrybutorem zadzwoń za miedzę?

Wybór na pewno większy a obsługa na pewno lepsza niż w opisywanym przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ;)

Ja też się uparłem na kilka sprzętów i .... sprowadziłem z zagranicy.

Może zamiast tracić czas i energię na jak widać bezproduktywne "przepychanki" z polskim dystrybutorem zadzwoń za miedzę?

Wybór na pewno większy a obsługa na pewno lepsza niż w opisywanym przypadku ;)

 

 

po takiej przygodzie to oczywiste ze tak zrobię... ale jak masz w kraju Przedstawiciela to po cholere szukać za miedzą?

teraz wiem ze jednak tak trzeba działać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

po takiej przygodzie to oczywiste ze tak zrobię... ale jak masz w kraju Przedstawiciela to po cholere szukać za miedzą?

teraz wiem ze jednak tak trzeba działać...

 

Powodzenia.

 

Mam nadzieję, że doczekam się ciągu dalszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

W większości przypadków nie była nawet potrzebna kaucja

 

Spróbowałem w firmach tych z listy, oczywiście nie we wszystkich , wypożyczenie jest możliwe.

Moje dotychczasowe doświadczenia potwierdziły się:

- wpłacenie kaucji, równoważność ceny detalicznej, na konto

- wysyłka

- w przypadku rezygnacji odesłanie na własny koszt

- zwrot kaucji, czasami minus koszty naprawy uszkodzeń i / lub kosztów wysyłki do

 

Nikt nie wysyła sprzętu za darmo, bez kaucji.

 

Rozmawiając ze znajomymi potwierdza się doświadczenie stefka i Magnepana - w pewnych szczególnych przypadkach może się zdarzyć wypożyczenie sprzętu bez kaucji. Nigdy "człowiekowi z ulicy".

 

Wracając do CCD. Zadzwoniłem dzisiaj.

słaaawek nie przyjął oferty wypożyczenia sprzętu za kaucję. Chciał sobie posłuchać za friko.

 

Wobec b. negatywnych doświadczeń i poniesionych strat (uszkodzone głośniki i wzmacniacze do wglądu) CCD aktualnie nie wypożycza sprzętu, jednocześnie zaprasza do Szczecina, termin dla osób spoza Szczecina do uzgodnienia.

Przypuszczam, że "szczególne przypadki" w CCD są również możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Wypożyczenie sprzętu bez kaucji , nieznanej osobie ?

Dobre;))))

Oczekiwania ...obłęd.

 

Przecież przyzwoity człowiek płaci kaucję ...co w tym złego...nigdy nie byłem tym zdziwiony.

Zresztą poprawia wiarygodność...jak zostawisz 30 tys. kaucji ..to sklep wie , że " nie ma żartów";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy "człowiekowi z ulicy"

 

To chyba normalne :)

 

 

w pewnych szczególnych przypadkach może się zdarzyć wypożyczenie sprzętu bez kaucji

 

To nie są wcale takie bardzo szczególne przypadki,jeśli przestałeś już być tym "człowiekiem z ulicy",czyli w jakiś sposób się uwiarygodniłeś,

może coś już pożyczałeś,może kupiłeś,a może po prostu dystrybutor przywiózł Ci sprzęt do domu,

to w wielu,a nawet w większości przypadków kaucja nie była potrzebna.

 

I nie mówię tutaj o kwotach rzędu 10-30 tys.zł,tylko o urządzeniach czy kolumnach za 100 i grubo więcej tysięcy złotych.

Nawet z RCM-u,gdzie dopiero ostatnio kupiłem jakieś urządzonko,wcześniej jak byłem zainteresowany,to przywożono mi na miejsce,i instalowano sprzęty za "straszne" pieniądze,bez złotówki kaucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

 

 

To chyba normalne :)

 

 

 

 

To nie są wcale takie bardzo szczególne przypadki,jeśli przestałeś już być tym "człowiekiem z ulicy",czyli w jakiś sposób się uwiarygodniłeś,

może coś już pożyczałeś,może kupiłeś,a może po prostu dystrybutor przywiózł Ci sprzęt do domu,

to w wielu,a nawet w większości przypadków kaucja nie była potrzebna.

 

I nie mówię tutaj o kwotach rzędu 10-30 tys.zł,tylko o urządzeniach czy kolumnach za 100 i grubo więcej tysięcy złotych.

Nawet z RCM-u,gdzie dopiero ostatnio kupiłem jakieś urządzonko,wcześniej jak byłem zainteresowany,to przywożono mi na miejsce,i instalowano sprzęty za "straszne" pieniądze,bez złotówki kaucji.

Ale Ty jesteś " Stefek";)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś " Stefek";)))

 

Zgłaszam do moderacji,to jest ewidentnie atak personalny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięczak;)))

 

Już nie przepraszaj,za późno,poszło.

Spodziewaj się punktów karnych :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.