Skocz do zawartości
IGNORED

47 Laboratory - ktokolwiek widział słyszał...


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że nie miał

Miał to sobie można wsypać do tej puszki :)

 

Co wy na to?

Dla mnie świetna robota poparta wieloletnimi research.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To producenci trolluja swoich klientów sprzedajac im takie gowno za takie sumy pieniedzy

 

Jak ktoś taki głupi, to kupi.

 

Ale fajny rym, prawda? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

dodatkowo wymrozicie w cieklym azocie calosc i bedzie hi-end pelna gemba....

 

 

A pozniei ludzie sie dziwia ze kpimy z hi-endu

 

Kpić z hiendu można ale już z kpiny z ortografii to poważna sprawa ;)

 

Są lepsze i gorsze urządzenia i są również tzw. "czarne owce" w audio.

Cała zabawa polega na tym aby oddzielić ziarno od plew.

Nie wszystkie urządzenia hiend są wykonane przez szarlatanów i oszustów.

Jest wiele dobrze zbudowanych a co najważniejsze świetnie grających urządzeń w hiend ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probujecie sobie wmowic ze liczy sie tylko dzwiek, kupujac auto liczy sie bezpieczenstwo i komfort jazdy, ale czy kupisz auto z salonu z odpryskami lakieru? odstajacymi plastikami i kablami ktore zwisaja nad pedalami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Probujecie sobie wmowic ze liczy sie tylko dzwiek, kupujac auto liczy sie bezpieczenstwo i komfort jazdy, ale czy kupisz auto z salonu z odpryskami lakieru? odstajacymi plastikami i kablami ktore zwisaja nad pedalami

Oczywiście ,że nikt doświadczony takiego produktu nie kupi choć zapewne wiesz ,że i na takie produkty jest zapotrzebowanie np. tzw. "pana Kazia co to sobie sam wszystko w garażu wyklepie".

Nie ma w tym nic złego dopóki jest to jego (pana Kazia) świadoma decyzja.

 

Powtarzam jeszcze raz : jest wiele b. dobrze zbudowanych i grających urządzeń w segmencie hiend i nie starczyło by miejsca na stronie aby je wszystkie wymienić.

Niepotrzebnie demonizujesz całą branżę na podstawie jednego czy kilku zdjęć w necie.

Nie jest tak źle jak się Tobie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz : jest wiele b. dobrze zbudowanych i grających urządzeń w segmencie hiend i nie starczyło by miejsca na stronie aby je wszystkie wymienić.

Niepotrzebnie demonizujesz całą branżę na podstawie jednego czy kilku zdjęć w necie.

Nie jest tak źle jak się Tobie wydaje ;)

Masz racje, nie ma co oceniac calego segmentu przez pryzmat takich "kwiatkow"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpić z hiendu można ale już z kpiny z ortografii to poważna sprawa ;)

To prawda:)

 

Powtarzam jeszcze raz : jest wiele b. dobrze zbudowanych i grających urządzeń w segmencie hiend i nie starczyło by miejsca na stronie aby je wszystkie wymienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oceniając tylko po zdjęciach trudno oddzielić ziarno od plew.

Za to oceniając tylko po wpisach mamy tutaj do czynienia z klasyczną kryptoreklamą i wzmacnianiem

którego jedynym celem jest to, żeby jak najwięcej razy padła nazwa urządzenia oraz nazwisko dystrybutora.

Trzy strony wpisów i jak dotąd ani jednego konkretu, ale dyskusja wre, a że o dupie maryni, to tylko szczegół.

Normalnie do zrzygania, niektórzy już nie mają żadnego wstydu ani nawet cienia zażenowania.

Nie zapomnijcie później wszyscy udawać ciężkiego zdziwienia dlaczego audiostero.pl schodzi na psy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta skierowana jest chyba do grupy ludzi, którzy lubią sobie tu i ówdzie kamyczek postawić.

47Labsstuff.jpg

 

Już ktoś wyposażył w anakondę nawet.

dac04.jpg

 

A czym uraczył nas producent? Sam miód na uszy:)

47labs_4715dac_shigaraki_4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten odtwarzacz cd 47 labs serii blue. Nawet go posluchalem, ale niestety zbyt krotko i bylo to w nieznanym mi systemie. Wlasciciel byl zachwycony dzwiekiem choc ja nie do konca pojalem, ktorym jego aspektem. Dla mnie zagral dosc zwyczajnie, nic szczegolnego mnie nie udezylo. Jest to urzadzenie miniaturowych rozmiarow, nie pamietam czy ma osobne zasilanie. Nalezaloby zwrocic uwage ze plyta jest wlasciwie na zewnatrz i slychac jak sie obraca na co zwrocil uwage sam wlasciciel. Ponadto kurz ma swobodny dostep do otwartej z bokow komory odtwarzania. Byc moze dzwiekowo te urzadzenia sie sprawdzaja, to juz musza zainteresowani sami ocenic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Z moich poszukiwań w necie wynika,że zasilanie jest zintegrowane. Pomysł wyeksponowania płyty też ma na świecie paru fanów wśród konstruktorów,natomiast bardzo mnie zaintrygowała Twoja opinia,że ten cdp zagrał zwyczjnie,imo dobrze to rokuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tobie taki odtwarzacz jamówię ? Jest tyle fajnych playerów? MBL, Lector, Rega, Metronome, Accustic Art, CEC TL0 i niektóre dość drogie ale można wyrwać używkę w idealnym stanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

A po co tobie taki odtwarzacz jamówię ? Jest tyle fajnych playerów? MBL, Lector, Rega, Metronome, Accustic Art, CEC TL0 i niektóre dość drogie ale można wyrwać używkę w idealnym stanie.

 

Jeszcze nie wiem Sylwek:)Rege mam zadziwia mnie ten plejerek a gram nim przez Rega DAC i filtr apodyzacyjny made in Meridian,natomiast bardzo zainteresowało mnie japońskie audio,z takich niewielkich,wręcz niszowych manufaktur. Leben mnie uwiódł i chciałbym posłuchać tego 47Labs,czytałem o nim-intrygujący. Kombinuje też czy nie wrócić do analogu,bo zwyczajnie mi go brakuje,takie tam Świąteczne dywagacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Kombinuje też czy nie wrócić do analogu,bo zwyczajnie mi go brakuje,takie tam Świąteczne dywagacje:)

 

Gdybyś trafił do p. Koszura zapytaj się o wkładki, szczególnie te, których jeszcze nie ma u siebie w katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

Która to? :-)

Ja gram Apollo-R via znienawidzony tutaj coax do Rega DAC ustawionym na jednym z dwóch filtrów apodyzacyjnych. U mnie konkretnie na 5 co daje dźwięk gładki z czarnym tłem,PRAT i stereofonią,która bardzo mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnych produktów 47Lab nie znam. Ale miałem w domu produkt DIY – klon napędu 47Lab Shigaraki wykonany przez znajomego. I choć nie uważam aby napędy miały jakiś szczególny wpływ na brzmienie to klon pod względem brzmienia był niewątpliwie najlepszym napędem z jakim miałem do czynienia bez względu na cenę. W sumie było to zabawne , klon oparto na bardzo tanim napędzie wyjętym z przenośnego odtwarzacza , a elektronika sterująca nie zawierała rezonatora kwarcowego tylko tani rezonator ceramiczny. W tym kontekście gdy obserwuję te wszystkie super drogie napędy gdzie zastosowano hiper dokładne przetaktowanie sygnału to śmiać się chce. Niestety klon miał jedną wadę – czytnik szybko się zużywał, znajomy wymieniał czytnik raz na rok, ale w końcu się zdenerwował i klon zakończył żywot.

 

TUX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten watek jest w odpowiedniej zakładce? To oczywiście hi-end.

 

a dlaczego nie w tej zakładce? podaj powód dlaczego masz wątpliwość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

jamowie, Apollo z DACiem Regi daja rade?

 

No dla mnie na tyle,że jak przypadkiem z resztą zacząłem przebudowywać system,to kupiłem na chwilkę Rege CDP i DAC,jako źródło tymczasowe,no i przestałem dalej szukać:)) W Polsce na Rege nie ma mody a to co potrafi to kombo mnie osobiście potężnie zaskoczyło. Potem poczytałem co sądzi o tym tzw. szeroki świat i już miałem pewność,że mi się nie wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie na tyle,że jak przypadkiem z resztą zacząłem przebudowywać system,to kupiłem na chwilkę Rege CDP i DAC,jako źródło tymczasowe,no i przestałem dalej szukać:)) W Polsce na Rege nie ma mody a to co potrafi to kombo mnie osobiście potężnie zaskoczyło. Potem poczytałem co sądzi o tym tzw. szeroki świat i już miałem pewność,że mi się nie wydawało.

 

koledzy ale prosze o Redze wpisujcie w klubie Rega lub na prywatnej poczcie...

tutaj chciałbym jak najwięcej merytorycznie o 47 Lab

dzięki za dostosowanie sie do prosby:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Głośnik Konus 47 labs , oparty na szerokopasmowym Jordanie JX92 .

Tutaj recenzja.

http://www.6moons.com/audioreviews/47lab/shigaraki3.html

 

Nie słuchałem 47 labs , ale znam tego Jordana.

Nie da się polecić , trzeba samodzielnie posłuchać;)

I albo się pokocha , albo znienawidzi..;)

Dosyć specyficzny głośnik szerokopasmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie własnie z czego wynika ta zerowa popularność 47 Lab u nas w kraju... dystrybutor na Europe znajduje sie w Bośni i Hercegowinie, niesamowite jaja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.