Skocz do zawartości
IGNORED

47 Laboratory - ktokolwiek widział słyszał...


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę w tym nic dziwnego. Na całym świecie ta firma jest mało popularna. Widzę, że kolega się mocno podjarał tą firmą, a emocje przed zakupem to nie jest dobry doradca. Pomijając jak sam sprzęt gra to jest to jednak malutka firma, a przez to bez siły przebicia na rynku, który nie jest łatwy. Mała popularność medialna przekłada się póżniej na trudną odsprzedawalność na wtórnym rynku. Poza tym słaba obecność na rynku przekłada się też na brak serwisów, brak części i wiedzy serwisantów jeśli zastosowano jakieś nietypowe rozwiązania w samym sprzęcie. Czy sprzęt dobrze gra? Mnie trudno ocenić. Ale jakoś zachwytów na świecie nie widać. Pisze się, że gra dobrze ale dobrze grających sprzętow jest wiele, konkurencja potężna i większość osób nie chce ładować się w nietypowe, nieznane i nieodsprzedawalne wynalazki. Takie są fakty. A, że komuś może się to spodobać i sobie kupi to wolność Panie, wolność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic dziwnego. Na całym świecie ta firma jest mało popularna. Widzę, że kolega się mocno podjarał tą firmą, a emocje przed zakupem to nie jest dobry doradca. Pomijając jak sam sprzęt gra to jest to jednak malutka firma, a przez to bez siły przebicia na rynku, który nie jest łatwy. Mała popularność medialna przekłada się póżniej na trudną odsprzedawalność na wtórnym rynku. Poza tym słaba obecność na rynku przekłada się też na brak serwisów, brak części i wiedzy serwisantów jeśli zastosowano jakieś nietypowe rozwiązania w samym sprzęcie. Czy sprzęt dobrze gra? Mnie trudno ocenić. Ale jakoś zachwytów na świecie nie widać. Pisze się, że gra dobrze ale dobrze grających sprzętow jest wiele, konkurencja potężna i większość osób nie chce ładować się w nietypowe, nieznane i nieodsprzedawalne wynalazki. Takie są fakty. A, że komuś może się to spodobać i sobie kupi to wolność Panie, wolność.

 

kolega ma w tym sporo racji co pisze, rzeczywiscie wynalazki sa bardzo niebezpieczne, problemy z odsprzedażą, zachwytów też mało i moze trzeba sobie odpuścić ten temat.... kurcze nie jest lekko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że sam wiem jak to jest najarać się na coś fajnego....sprzęt czy samochód. Ale po czasie przychodzi chłodny umysł i realna ocena sytuacji. Warto ochłodzić głowę przed zakupem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że sam wiem jak to jest najarać się na coś fajnego....sprzęt czy samochód. Ale po czasie przychodzi chłodny umysł i realna ocena sytuacji. Warto ochłodzić głowę przed zakupem.

 

ale musze posłuchać... mimo wszystko, może rzeczywiscie nie mam sensu w to wchodzić, ale intryguje mnie podejcie Pana Kimury do prostoty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto posłuchać. Natomiast podejście Japończyków do różnych tematów jest specyficzne. Oni są z jednej strony perfekcjonistami ale z drugiej jednak brakuje im trochę polotu i takiej niezależności w wymyślaniu. Potrafią do perfekcji doprowadzić jakieś rozwiązanie i wierzą, że to jest najlepsze co można było zrobić w ramach danej koncepcji i w tym można im zaufać. Ale nie mają pojęcia, że ktoś inny podszedł do danego zagadnienia inaczej, bardziej awangardowo i finalnie otrzymał jeszcze lepsze rozwiązanie. Japończykom wtedy nie mieści się to w głowach bo oni tak nie potrafią. Kiwają wtedy głowami z uznaniem bo sami nie potrafili tego zrobić wg innej koncepcji.Dlatego w Japonii tak dobrze sprzedają się sprzęty audio z Europy i USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto posłuchać. Natomiast podejście Japończyków do różnych tematów jest specyficzne. Oni są z jednej strony perfekcjonistami ale z drugiej jednak brakuje im trochę polotu i takiej niezależności w wymyślaniu. Potrafią do perfekcji doprowadzić jakieś rozwiązanie i wierzą, że to jest najlepsze co można było zrobić w ramach danej koncepcji i w tym można im zaufać. Ale nie mają pojęcia, że ktoś inny podszedł do danego zagadnienia inaczej, bardziej awangardowo i finalnie otrzymał jeszcze lepsze rozwiązanie. Japończykom wtedy nie mieści się to w głowach bo oni tak nie potrafią. Kiwają wtedy głowami z uznaniem bo sami nie potrafili tego zrobić wg innej koncepcji.Dlatego w Japonii tak dobrze sprzedają się sprzęty audio z Europy i USA.

 

... a poza Japonią sprzedają się sprzęty japońskie:)

jest dużo prawdy w tym co piszesz, zgadzam się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że Azjaci mają inny słuch. Ich języki mowy są tonalne i być może właśnie to wpływa na inny sposób postrzegania dźwięków. To co podoba się im, niekoniecznie musi się podobać tobie. Wiem, że preferują jaśniejsze i bardziej analityczne granie podczas gdy Europa idzie w stronę grania ciemniejszego, soczystego i gęstego a znów Amerykanie lubują się w silnym uderzeniu, ogromnej dynamice i szybkości. Sami Azjaci też testują różne inne opcja i po sprzedaży widać, że coraz częściej rezygnują z Azjatyckiej, jaśniejszej szkoły brzmienia na rzecz grania bardziej w typie USA lub w typie Europy. Pytanie jak podszedł do dźwięku Pan Kimura? Tego nie wiem i sam musisz się przekonać. Z ciekawostek, najlepsze kolumny jakie kiedykolwiek zrobili Japończycy, jedne z najlepszych na świecie czyli TAD Reference One opracował technicznie nie Japończyk czyli Andrew Jones. Jednak sami nie mogli przeskoczyć pewnych swoich ograniczeń i potrzebowali zachodniej myśli technicznej połączonej w własny wykonaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak podszedł do dźwięku Pan Kimura?

 

Na stronie amerykanskiego dystrybutora sa linki do wywiadow z Kimura, moze to da jakies pojecie o filozofi dzwieku 47 Labs:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że Azjaci mają inny słuch. Ich języki mowy są tonalne i być może właśnie to wpływa na inny sposób postrzegania dźwięków. To co podoba się im, niekoniecznie musi się podobać tobie. Wiem, że preferują jaśniejsze i bardziej analityczne granie podczas gdy Europa idzie w stronę grania ciemniejszego, soczystego i gęstego a znów Amerykanie lubują się w silnym uderzeniu, ogromnej dynamice i szybkości. Sami Azjaci też testują różne inne opcja i po sprzedaży widać, że coraz częściej rezygnują z Azjatyckiej, jaśniejszej szkoły brzmienia na rzecz grania bardziej w typie USA lub w typie Europy. Pytanie jak podszedł do dźwięku Pan Kimura? Tego nie wiem i sam musisz się przekonać. Z ciekawostek, najlepsze kolumny jakie kiedykolwiek zrobili Japończycy, jedne z najlepszych na świecie czyli TAD Reference One opracował technicznie nie Japończyk czyli Andrew Jones. Jednak sami nie mogli przeskoczyć pewnych swoich ograniczeń i potrzebowali zachodniej myśli technicznej połączonej w własny wykonaniem.

 

odsłuch to indywidualna sprawa, osobliwe podejście... i albo trafi się w brzmienie albo i nie - przyjmuje do wiadomości podział na jasne i ciemne brzmienie w zalezności od regionu, natomiast sa takie osoby, którym jasne brzmienie, analiyczne podoba się i tu, w naszych rejonach, aczkolwiek to wszystko jest płynne i subiektywne...mówiłem wiele razy, ze wiele czynników wpływa na postrzeganie muzyki i jej reprodukcje poprzez sprzęt - często pora dnia, nasz nastrój, to czy jestesmy głodni lub po konsumpcji... ma większy wpływ niz kabelki, bezpieczniki, stoliczki, standy i inne pierdoły:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, jednym haustem przeczytane, na szybko też podpowiadam :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, jednym haustem przeczytane, na szybko też podpowiadam :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dzięki ale to juz wszyscy raczej widzieli - czytali, jest dystrybutor i dobrze... natomiast brak praktycznie użytkowników i tu jest niedobrze:) bo brak rzetelnego info na temat 47 Lab

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto posłuchać. Natomiast podejście Japończyków do różnych tematów jest specyficzne. Oni są z jednej strony perfekcjonistami ale z drugiej jednak brakuje im trochę polotu i takiej niezależności w wymyślaniu. Potrafią do perfekcji doprowadzić jakieś rozwiązanie i wierzą, że to jest najlepsze co można było zrobić w ramach danej koncepcji i w tym można im zaufać. Ale nie mają pojęcia, że ktoś inny podszedł do danego zagadnienia inaczej, bardziej awangardowo i finalnie otrzymał jeszcze lepsze rozwiązanie. Japończykom wtedy nie mieści się to w głowach bo oni tak nie potrafią. Kiwają wtedy głowami z uznaniem bo sami nie potrafili tego zrobić wg innej koncepcji.Dlatego w Japonii tak dobrze sprzedają się sprzęty audio z Europy i USA.

 

Sylwek , trafiłeś tym wpisem w samo serce japońskiego ąudiofilizmu i całej filozoficznej oprawy ' audio wynalazków ' z

Kraju Kwitnącej Wiśni - chciałoby się powiedzieć czeresienki na torcie - ale z tym już bywa różnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

trafiłeś tym wpisem w samo serce japońskiego ąudiofilizmu i całej filozoficznej oprawy ' audio wynalazków ' z

Kraju Kwitnącej Wiśni

 

Jurgen czy aby na pewno przemyślałeś to co powyżej napisałeś ? ;)

 

Czy dobrze zrozumiałem ,że wg. Ciebie Kondo, Wavac, Robert Koda .... to czereśniaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra, dobra, panowie ale wracamy do tematu wątku:)

- nie rozkręcamy się nie na temat -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek , trafiłeś tym wpisem w samo serce japońskiego ąudiofilizmu i całej filozoficznej oprawy ' audio wynalazków ' z

Kraju Kwitnącej Wiśni - chciałoby się powiedzieć czeresienki na torcie - ale z tym już bywa różnie.

No cóż mimo że Jurgen znalazł w Nipponie czereśnie na wiśni ja dalej wolę japońską herbatkę z wiśni z szarlotką z rodzimych jabłek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

Jurgen czy aby na pewno przemyślałeś to co powyżej napisałeś ? ;)

 

Czy dobrze zrozumiałem ,że wg. Ciebie Kondo, Wavac, Robert Koda .... to czereśniaki ?

 

Miałem okazję widzieć na żywo jak działa,wygląda i brzmi gramofon TechDas Air Force One. Nikt na świecie poza Japończykami nie jest w stanie wykonać takiej maszyny. Jeśli jeszcze kiedyś w historii ludzkości Japończycy urządzą sobie technologiczny wyścig zbrojeń,to nic nie pomogą zaklęcia i opowieści o wisienkach, bo reszta świata zostanie o parę dekad w tyle. Co do jednego zgadzam się w 100% nie umieją produkować porządnych kolumn i być może tu sprawdza się teoria Sly,co do elektroniki byłbym bardzo ostrożny,bo większość z nas widziała tylko promil japońskiego hi endu,wiele marek do Europy,czy USA w ogóle nie trafia. Zostawmy więc takie kategoryzmy a już obśmiewanie Japońskich inżynierów,uważam zwyczajnie za szczyt ignorancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednego zgadzam się w 100% nie umieją produkować porządnych kolumn

Chyba żartujesz od początku lat 70" robili bardzo fajne rzeczy a ze do EU nie trafiały to podziękuj ludziom z Jałty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Co do jednego zgadzam się w 100% nie umieją produkować porządnych kolumn i być może tu sprawdza się teoria Sly,co do elektroniki byłbym bardzo ostrożny,bo większość z nas widziała tylko promil japońskiego hi endu,wiele marek do Europy,czy USA w ogóle nie trafia.

 

ale ponoć właśnie te monitory 47 Lab (Lens mkII) to najlepsze monitory świata, wyczytałem teraz to w sieci od kiedy zainteresowałem się tą marką... takie Harbeth P3ESR ponoć odpadają w przedbiegach, ale trzeba posłuchac aby tak kategorycznie stwierdzić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałem okazję widzieć na żywo jak działa,wygląda i brzmi gramofon TechDas Air Force One. Nikt na świecie poza Japończykami nie jest w stanie wykonać takiej maszyny. Jeśli jeszcze kiedyś w historii ludzkości Japończycy urządzą sobie technologiczny wyścig zbrojeń,to nic nie pomogą zaklęcia i opowieści o wisienkach, bo reszta świata zostanie o parę dekad w tyle. Co do jednego zgadzam się w 100% nie umieją produkować porządnych kolumn i być może tu sprawdza się teoria Sly,co do elektroniki byłbym bardzo ostrożny,bo większość z nas widziała tylko promil japońskiego hi endu,wiele marek do Europy,czy USA w ogóle nie trafia. Zostawmy więc takie kategoryzmy a już obśmiewanie Japońskich inżynierów,uważam zwyczajnie za szczyt ignorancji.

 

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu. Nie wiem na ile znasz Japonię. Ja byłem tam kilka razy, mam paru znajomych, trochę czytałem, ogólnie w pewnych aspektach kraj wart poznania, a nawet fascynacji. Ale też ma wiele dziwactw i nie wszystko co ich zasługuje na wielkie uznanie. Techdas to faktycznie cudo. Esoteric K-01 również. Ale prawda jest taka, źe nie oni wymyślili gramofon, płytę CD, iphona, ipada, tel.komorkowe czy GPS. Świetnie wszystko udoskonalają ale od podstaw raczej nie wymyślą. Są bardzo odtwórczy ale nie twórczy. Nie byłbym na twoim miejscu taki pewien ewentualnego starcia ich inżynierów z kadrą Europy i USA. Już przed wojną byli bardzo pewni swojej przewagi nad resztą świata do czasu aż prymitywni ich zdaniem Amerykanie złoili im dupę. I tak skończyły się sny o potędze. Teraz bardzo boją się potęgi Chin i szybkiego rozwoju innych krajów Azji w tym np Korei Pd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ponoć właśnie te monitory 47 Lab (Lens mkII) to najlepsze monitory świata, wyczytałem teraz to w sieci od kiedy zainteresowałem się tą marką... takie Harbeth P3ESR ponoć odpadają w przedbiegach, ale trzeba posłuchac aby tak kategorycznie stwierdzić

 

Dziwna sprawa ale te też są najlepsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :)

 

Techdas to faktycznie cudo. Esoteric K-01 również.

 

Sly chyba poszli z tym K-01do przodu ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mini update samego K-01 i wiadomo topowy Grandioso.

Jak mały, jako posiadacz produktów tej marki pewnie z sentymentu coś więcej wiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu. Nie wiem na ile znasz Japonię. Ja byłem tam kilka razy, mam paru znajomych, trochę czytałem, ogólnie w pewnych aspektach kraj wart poznania, a nawet fascynacji. Ale też ma wiele dziwactw i nie wszystko co ich zasługuje na wielkie uznanie. Techdas to faktycznie cudo. Esoteric K-01 również. Ale prawda jest taka, źe nie oni wymyślili gramofon, płytę CD, iphona, ipada, tel.komorkowe czy GPS. Świetnie wszystko udoskonalają ale od podstaw raczej nie wymyślą. Są bardzo odtwórczy ale nie twórczy. Nie byłbym na twoim miejscu taki pewien ewentualnego starcia ich inżynierów z kadrą Europy i USA. Już przed wojną byli bardzo pewni swojej przewagi nad resztą świata do czasu aż prymitywni ich zdaniem Amerykanie złoili im dupę. I tak skończyły się sny o potędze. Teraz bardzo boją się potęgi Chin i szybkiego rozwoju innych krajów Azji w tym np Korei Pd.

 

Byłem,pojechałem tam na konferencje dotyczącą pandemii grypy. Zanim pojechałem,poczytałem i starałem się jakoś przygotować do odwiedzin,bo co by nie mówić,kulturowo i nie tylko to jednak galaxy far far away:)Z pewnością nie wymyślili gramofonu,w płycie CD już maczali swoje palce a co do reszty gadżetów,które przytoczyłeś,to mam przekonanie graniczące z pewnością,że nie powstałyby bez technologicznego wkładu made in japan. Sylwester ja nie postrzegam japońskich dokonań bezkrytycznie ale mam świadomość,że japoński hi end jest poza małymi wyjatkami w Europie nie znany,wydaje mi się,że dziś na świecie , który jest co raz mocniej "on line"praktycznie każde urzadzenie,decydujące o naszym co dziennym życiu zawiera jakiś japoński wkład.To są fakty.Porozkręcaj sobie swoje klamoty i policz ile masz tam japońskich części,które determinują dzwięk,jaki jest obecnie najlepszy na ziemi mechanizm napędu CD itd itp

 

ale ponoć właśnie te monitory 47 Lab (Lens mkII) to najlepsze monitory świata, wyczytałem teraz to w sieci od kiedy zainteresowałem się tą marką... takie Harbeth P3ESR ponoć odpadają w przedbiegach, ale trzeba posłuchac aby tak kategorycznie stwierdzić

 

Może być,może zbyt pochopnie napisałem,że nie umieją,dlatego czekam na Twoją relację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mały, jako posiadacz produktów tej marki pewnie z sentymentu coś więcej wiesz?

 

Jest opisane na ich stronie. Nie ma sensu tego cytować w tym wątku. Nie mam już K-01 ale bardzo dobrze wspominam i polecam jeśli trafi się gdzieś w dobrej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale to juz wszyscy raczej widzieli - czytali, jest dystrybutor i dobrze...

 

Krótko, powodzenia :-) ( ja tam zawsze przejawiałem tendencję do rycia się w wątek, przyzwyczaisz się :-D )

 

PS. Może Roger Adamek z RCM byłby Ci pomocny..?

Osobiście nie zajmuje się dystrybucją tych egzotyków, ale.. ma z tego co wiem, szerokie znajomości zarówno w Europie jak i kraju skośnookich ;-) Nie wierzę, że nie słuchał choć raz produktów tej firmy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może nie w 100% , ale dac, który jest pokazany tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

znany jest bardzo szeroko w Polsce i duża część tego forum zdążyła sobie wyrobić o nim zdanie. U nas bardzo modny był klon tego DAC'a zrobiony przez Petera Daniela i nazywał się nie inaczej jak Nos-Dac :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pamiętacie?

Oczywiście Peter zrobił to na bardziej wypasionych częściach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Krzysiek, dac Petera Daniela premium, to całkiem przyzwoita rzecz. Docieplony, dość barwny, trochę maskujący szczegóły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.