Skocz do zawartości
IGNORED

Dylemat między wzmacniaczmi


laazy

Rekomendowane odpowiedzi

od 677 ale tego C312 od takiego PMA2020AE dzieli tyle ile rower od promu kosmicznego .

 

A jesteś gotowy poddać się publicznie jawnemu testowi (nawet bez podpiętego przełącznika) przy równej głośności ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś gotowy poddać się publicznie jawnemu testowi (nawet bez podpiętego przełącznika) przy równej głośności ?

Absolutnie NIE .

Nie muszę wsiadać do Fiata Uno Fire żeby wiedzieć że przy tej samej prędkości i trasie 530D daje całkiem inne wrażenia z " jazdy " .

 

Przecież wyraźnie piszę że porównywałem , jestem całkiem normalny i wiem co słyszę .

Ale bawcie się dobrze a ja spadam ciekawiej spędzać czas w realu ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje szczęście żonę też sobie znalazłem bez ślepych testów z kolegami ;)

 

I całe szczęście, czujesz jak są zadowoleni ze swoich wyborów orędownicy "ślepych testów"... pewnie tak jak i ze słuchania muzyki na swoich sprzętach;-)

A u Lutka w końcu kiedyś będę, to się zobaczy i posłucha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież wyraźnie piszę że porównywałem , jestem całkiem normalny i wiem co słyszę .

 

 

Na przykład różnice miedzy identycznymi plikami.

 

Moją Yamahę w stereo fabryczny NAD C312 wciąga jedną dziurką . OK , starszy model od 677 ale tego C312 od takiego PMA2020AE dzieli tyle ile rower od promu kosmicznego .

Ale jak ktoś słucha na tym ampli nędznej jakości plików z torrentów na zamulających kolumnach to wcale się nie dziwię że może mieć problemy z odróżnieniem dobrego wzmaka pod tymi kolumnami a często taki wzmak jest karmiony analogiem z jakiejś padaki DVD czy BD .

 

A jak jeszcze zrobisz parę "modów" W tych NADach to od razu cena rośnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę wsiadać do Fiata Uno Fire żeby wiedzieć że przy tej samej prędkości i trasie 530D daje całkiem inne wrażenia z " jazdy "

 

Przy danej krzywej impedancji kolumn drogi i tani wzmacniacz mogą mieć takie same widma i wrażenia z jazdy. Do silników to się w ogóle nie odnosi bo tam nie ma takich ewentualności nierozróżnialności mierzalnych osiągów w zależności od realnego obciążenia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny jest żaden napęd, bo kto dziś w 2015 roku słucha muzyki z płyt CD. Chyba jakiś głuchy dinozaur przywiązany do srebrnego krążka i nie posiadający internetu.

 

taaa ktos kto ma 1k lub wiecej plyt napewno wyrzuci je do kosza, bo ma neta i moze zgrac muze za free chopie czego ty sie napaliles ?

 

 

 

Ponad 2 tysie za ampli , dajmy na to od 2 i pół tysia jest sens porównywać ze wzmakami. Tak gdzieś od Yamahy rx v 677

 

to mnie rozbawilo :) z jakimi Diora z lat 80 ? moja yamaha 3010 w stereo to kupa

sens to moze i bedzie z pre/amp cos ala mx-a5000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam uprzedzeń a ślepe testy są dla mnie idiotyczne .

Albo słyszę albo nie i albo jest gorzej / lepiej albo nie i wybieram produkt tańszy ( nie zapominając jednak o jakości budowy , elementów itd )

 

Tu na forum jest sporo bajkopisarzy, którzy opisują wielkie zmiany po wymienianie jakiegoś elementu, często poprawa nawet o 2 klasy. Ale jak tylko wspomni się o takim obiektywnym porównaniu, to różnice spadają do minimalistycznych na granicy percepcji, a w praktyce okazuje się, że nie było ich wcale:) Dlatego pisanie o zmianach w takich słowach "nie nadaje się, nie gra w ogóle, przepaść, pozamiatał" już wskazuje na spore uprzedzenie do danej rzeczy. Dla mnie idiotyczne jest wypowiadanie się w ten sposób bez sprawdzenia jak jest faktycznie, a tego się nie sprawdzi bez metody ślepego testu, tym bardziej, jak ktoś już z góry zakłada jak ma być:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie: jaki mierzalny parametr i jaki próg wartości dla tego parametru jest słyszalny.

Ale wiesz o tym, że jest to niemożliwe. W zależności jaki to będzie wzmacniacz i jakie kolumny to te parametry będą różne.

O ile dobrze pamiętam, to próg słyszalności zniekształceń to 0,03%. Jak ma się do tego wzmacniacz lampowy, który często ma zniekształcenia na poziomie 0,5% a maksymalne 1%. Jak tranzystor miałby taki poziom zniekształceń to byś odczuł mocny dyskomfort.

Pytanie jakie obciążenie. Głośnik szerokopasmowy, czy wielodrożna kolumna ze skomplikowanymi filtrami bez linearyzacji impedancji?

Bo tutaj współczynnik tłumienia, wydajność prądowa, moc byłyby parametrami kluczowymi. Jaki poziom głośności zakładamy? Kiedy wzmacniacz wpadnie w clipping?

I to tylko niewielka część zmiennych. Jest ich mnóstwo i doskonale sobie o tym zdajesz sprawę.

 

Napisałeś, że jesteś metrologiem. Kilka razy zapytałem na tym forum i nikt nie odpowiedział. Ale od początku. Brałem udział w prezentacji kolumn firmy........ nieważne, bez marketingu. Na tych kolumnach (zaznaczam, że na kolumnach, ale chodzi mi o parametr i jego pomiar) mucha w utworze Pink Floyd latała pod sufitem. Zjawisko było wyraźne i jednoznaczne to określenia. W tym samym pomieszczeniu i na tym samym sprzęcie, w dokładnie tak samo rozstawionych kolumnach, tylko innej firmy ta mucha była na wysokości kolumn za ich linią. Jaki jest to parametr i jaką powinien mieć wartość, żebym tak popatrzył sobie w parametry i stwierdził - tak, to są te kolumny które chcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi.

Wybór padł na stereo.

Znalazłem Denona 2020AE w bardzo atrakcyjnej cenie, ale mam nieco obaw. Zdarzały się podróbki takiego sprzętu?

Cieszę się, że pomimo tak dużego offtop-u dokonałeś wyboru:-)

Nie słyszałem o podróbkach. Trzeba tylko sprawdzić czy nie jest po przejściach. Jak masz możliwość otwarcia pokrywy górnej to sprawdź czy w obydwu gałęziach są take same tranzystory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wiesz o tym, że jest to niemożliwe. W zależności jaki to będzie wzmacniacz i jakie kolumny to te parametry będą różne.

O ile dobrze pamiętam, to próg słyszalności zniekształceń to 0,03%. Jak ma się do tego wzmacniacz lampowy, który często ma zniekształcenia na poziomie 0,5% a maksymalne 1%. Jak tranzystor miałby taki poziom zniekształceń to byś odczuł mocny dyskomfort.

Pytanie jakie obciążenie. Głośnik szerokopasmowy, czy wielodrożna kolumna ze skomplikowanymi filtrami bez linearyzacji impedancji?

Bo tutaj współczynnik tłumienia, wydajność prądowa, moc byłyby parametrami kluczowymi. Jaki poziom głośności zakładamy? Kiedy wzmacniacz wpadnie w clipping?

I to tylko niewielka część zmiennych. Jest ich mnóstwo i doskonale sobie o tym zdajesz sprawę.

 

... Na tych kolumnach (zaznaczam, że na kolumnach, ale chodzi mi o parametr i jego pomiar) mucha w utworze Pink Floyd latała pod sufitem. Zjawisko było wyraźne i jednoznaczne to określenia. W tym samym pomieszczeniu i na tym samym sprzęcie, w dokładnie tak samo rozstawionych kolumnach, tylko innej firmy ta mucha była na wysokości kolumn za ich linią...

ludzie litosci, wy serio wierzycie w to co piszecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi.

Wybór padł na stereo.

Znalazłem Denona 2020AE w bardzo atrakcyjnej cenie, ale mam nieco obaw. Zdarzały się podróbki takiego sprzętu?

 

Nie słyszałem, aby jakaś inna manufaktura podrobiła, jak to ująłeś, Denona 2020AE.

 

A swoją drogą na czym ta podróbka miałaby polegać? Co konkretnie Cię zaniepokoiło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena, jest o ponad 2000 zł mniejsza niż w innych sklepach to raz. Dwa, sprzedawca twierdzi że bez pośredników a z tego co wiem tego typu koncerny nie mają sprzedaży detalicznej. Tylko przez dystrybutorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład różnice miedzy identycznymi plikami.

A jak jeszcze zrobisz parę "modów" W tych NADach to od razu cena rośnie.

Brakuje argumentów w bieżącym temacie ?

Jakie mody , jaka cena ?

Chłopie , weź ty się idź przejdź , przewietrz i pisz w temacie na temat ...

 

Tak pliki były identyczne :)

Oryginał vs kopie nagrane na stacjonarnej nagrywarce AUDIO która do plików dopisuje bity uniemożliwiające ponowne zrobienie kopii z kopii ale wam teoretykom jakoś te bity umknęły w waszych porównaniach :)

 

Przy danej krzywej impedancji kolumn drogi i tani wzmacniacz mogą mieć takie same widma i wrażenia z jazdy. Do silników to się w ogóle nie odnosi bo tam nie ma takich ewentualności nierozróżnialności mierzalnych osiągów w zależności od realnego obciążenia .

Teoria , teoria i gdybanie .

Najpierw trzeba mieć te 530D żeby porównać do takiego prostego auta , tak jak i trzeba mieć porządny wzmacniacz żeby móc go porównać do byle czego .

 

Tu na forum jest sporo bajkopisarzy, którzy opisują wielkie zmiany po wymienianie jakiegoś elementu, często poprawa nawet o 2 klasy.

Jak poczytasz moje posty to znajdziesz jak zjeżdżam choćby Krella S300I czy KAV280CD jak i wiele innych urządzeń . Wybrałem też sieciówki za 400zł majac kilka po 1000zł i jedną za 5000zł .

Dla mnie idiotyczne jest wypowiadanie się w ten sposób bez sprawdzenia jak jest faktycznie, a tego się nie sprawdzi bez metody ślepego testu, tym bardziej, jak ktoś już z góry zakłada jak ma być:)

Z góry to ja zakładam że chcę jak najtaniej i przy słuchaniu chcę usłyszeć że to tańsze jest lepsze .

Czasem mam takie napady i kończy się jak kończy . Chociaż udało ki się z DACem Wadii bo kupiłem go za grosze a gra lepiej niż cokolwiek do tej pory miałem i słuchałem .

Ale też i ta Wadia jako nowa nie kosztowała wtedy mało ...

 

Cena, jest o ponad 2000 zł mniejsza niż w innych sklepach to raz. Dwa, sprzedawca twierdzi że bez pośredników a z tego co wiem tego typu koncerny nie mają sprzedaży detalicznej. Tylko przez dystrybutorów.

Rok temu za swojego dałem 7400zł ( nowy )

Za tyle kupisz go i dzisiaj . Jak byś się pospieszył to niedawno wystawiłem swojego za 6000zł ale na moje szczęście się nie pospieszyłeś ;)

 

Warto pojechać po ten wzmacniacz osobiście .

Jest ciężki ( 25kg ) i zapakowany w zbyt twardy i delikatny karton jak na tak ciężkie urządzenie .

 

Będziesz zadowolony i będziesz miał porządny wzmacniacz na lata bez burczących traf i palącej się elektroniki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na niego zdecydowany, ale cena 6700zł za nowy sprzęt mnie trochę wystraszyła.

A jakie źródło polecicie? Najbardziej odpowiada mi model 2020 i stylistycznie i jakościowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Lutka w końcu kiedyś będę, to się zobaczy i posłucha...

 

Ale w koncu kiedy ?

 

Mamy koncowke maja i pogoda (na posluchanie) jak na razie jeszcze sprzyja, a jak wiesz, nawet w maju bywaja rowniez dni upalne, w ktorych sluchanie juz raczej nie nalezy do przyjemnosci i to jeszcze w towarzystwie wzmaka lampowego :-).

Na poczatku maja wraz z "lancasterem" i "Krzyżakiem" bylismy posluchac u "MPB" w Bydgoszczy i wlasnie myslalem o Tobie czy daloby sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ale wiadomo, ze sie nie da w jednym dniu, a tym bardziej, ze bylo nas w sumie czterech.

 

Sorry za off topic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje argumentów w bieżącym temacie ?

Jakie mody , jaka cena ?

Chłopie , weź ty się idź przejdź , przewietrz i pisz w temacie na temat ...

 

Tak pliki były identyczne :)

Oryginał vs kopie nagrane na stacjonarnej nagrywarce AUDIO która do plików dopisuje bity uniemożliwiające ponowne zrobienie kopii z kopii ale wam teoretykom jakoś te bity umknęły w waszych porównaniach :)

 

Tak zawartość bitowa plików była identyczna. Nie chodzi tu o informacje pomocnicze, ale bity zaiwerjące wyłącznie próbki sygnału dźwiękowego. Podkształć się trochę zanim coś napiszesz.

 

A jeśli chodzi o "mody" to przecież od dawna wiadomo, że się takimi rzeczami zajmujesz, a forum traktujesz jak skrzynkę kontaktową. Dlatego szumne zapowiedzi odejścia z forum kończą się tylko na zapowiedziach. Biedni ci twoi klienci. Ja nie powierzyłbym ci żadnego sprzętu, biorąc pod uwagę poziom twej "wiedzy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w koncu kiedy ?

 

Cierpliwość jest cnotą. ponoć;-)

Obiecuję, że przypełznę, raczej przełom Czerwiec/lipiec, więcej na pv.

 

taaa ktos kto ma 1k lub wiecej plyt napewno wyrzuci je do kosza, bo ma neta i moze zgrac muze za free chopie czego ty sie napaliles ?

 

Młodzi i nowocześni nie są w stanie tego zrozumieć, niestety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Denona 2020AE w bardzo atrakcyjnej cenie, ale mam nieco obaw. Zdarzały się podróbki takiego sprzętu?

 

Nie slyszalem o podrobkach takiego Denona, ale za to wiem z pewnego zrodla, ze sa w RP "dealerzy" co kupuja walniety/naprawiony sprzet i dalej sprzedaja jako full nowke.

Karton z ladna tasma Horn da ci pewnosc, ze masz niekombinowany sprzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem też sieciówki za 400zł majac kilka po 1000zł i jedną za 5000zł .

Z góry to ja zakładam że chcę jak najtaniej i przy słuchaniu chcę usłyszeć że to tańsze jest lepsze .

W zasadzie to już sam sobie odpisałeś dlaczego tak się stało :)) Na forum jest użytkownik, który twierdzi, że słyszy kable sieciowe, ale te zrobione przez niego grają mu najlepiej, a audiofilskie to ściema i tu znów zadziałał mechanizm oczekiwania, no przecież zrobił sam to musi grać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o "mody" to przecież od dawna wiadomo, że się takimi rzeczami zajmujesz, a forum traktujesz jak skrzynkę kontaktową. Dlatego szumne zapowiedzi odejścia z forum kończą się tylko na zapowiedziach. Biedni ci twoi klienci. Ja nie powierzyłbym ci żadnego sprzętu, biorąc pod uwagę poziom twej "wiedzy".

Wpierniczasz się wckolejny temat w którym nie masz nic do powiedzenia to jak wesz się czepiasz żeby ktoś cie zauważył .

Czytasz tytuły wątków i o co w nich chodzi ?

Nie masz nic do powiedzenia to nie pisz .

 

W zasadzie to już sam sobie odpisałeś dlaczego tak się stało :)) Na forum jest użytkownik, który twierdzi, że słyszy kable sieciowe, ale te zrobione przez niego grają mu najlepiej, a audiofilskie to ściema i tu znów zadziałał mechanizm oczekiwania, no przecież zrobił sam to musi grać:)

Ja swoje a ty swoja i tak można do ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44

Szkoda czasu na dyskusje, Kol. Bum1234 niestety nie powiedział 5, (w kwestii tej osławionej płyty), więc nie dawaj się podpuszczać osobom o nieokreślonej opcji/ lub inaczej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........... Na tych kolumnach (zaznaczam, że na kolumnach, ale chodzi mi o parametr i jego pomiar) mucha w utworze Pink Floyd latała pod sufitem. Zjawisko było wyraźne i jednoznaczne to określenia. W tym samym pomieszczeniu i na tym samym sprzęcie, w dokładnie tak samo rozstawionych kolumnach, tylko innej firmy ta mucha była na wysokości kolumn za ich linią. Jaki jest to parametr i jaką powinien mieć wartość, żebym tak popatrzył sobie w parametry i stwierdził - tak, to są te kolumny które chcę.

Mucha była zmęczona, za długo latała ;))

Śmigłowiec z płyty Pink Floyd, też potrafi latać jak wypoczęta mucha .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum. Witam wszystkich.

 

Porównywanie amplitunera AV ze wzmacniaczem stereo w tej samej cenie jest kompletnym absurdem - nie logiczne. Amplituner jest pełnym zestawem na którym - odtworzymy pliki usb, odtworzymy pliki z NAS, zdekodujemy każdy sygnał cyfrowy, posłuchamy radia terrestrialnego, internetowego i.. wiele wiele innych.

 

Zlitujmy się i nie najeżdżajmy na kina domowe, bo w cenie w jakiej są sprzedawane oferują znacznie więcej w stosunku do wydanej złotówki od systemu stereo. Wzmacniacze stereo ze względu na to że mają charakter produktów ekskluzywnych oferują nie rzadko jakość minimalnie lepszą od amplitunera AV ale za kosmiczne pieniądze.

 

Porównujmy:

System A:

+ amplituner AV - 2500

 

System B:

+ odtwarzacz strumieniowy/sieciowy - minimum 1000

+ odtwarzacz cd - minimum 700

+ tuner - 700

+ wzmacniacz stereo - uppss zabrakło funduszy

+ equalizer

 

Teraz odpowiedzmy sobie na pytanie czy wzmacniacz za 100 zagra tak samo dobrze jak amplituner AV za 2500 ? ... raczej nie.

 

Autor szuka napędu do konkretnych kolumn - ja ich nie słyszałem i doświadczenie mam praktycznie zerowe więc nic nie zaproponuje - proszę wróćmy do tematu wątku bo żal się tego bezcelowego pyskowania czyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44

Szkoda czasu na dyskusje, Kol. Bum1234 niestety nie powiedział 5, (w kwestii tej osławionej płyty), więc nie dawaj się podpuszczać osobom o nieokreślonej opcji/ lub inaczej....

Z tym kolegą to chyba przesadziłeś ;)

Ot taka forumowa maskotka ;)

 

A jakie źródło polecicie? Najbardziej odpowiada mi model 2020 i stylistycznie i jakościowo.

Nie słuchałem DCD2020AE ale z pewnego źródła wiem że nie jest wart tej kasy i nawet tyle za ile da się go kupić . Odtwarzacz ten już się nie udał Denonowi tak jak wzmacniacz . No i ten koszmarny , wyblaknięty wyświetlacz :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierniczasz się wckolejny temat w którym nie masz nic do powiedzenia to jak wesz się czepiasz żeby ktoś cie zauważył .

Czytasz tytuły wątków i o co w nich chodzi ?

Nie masz nic do powiedzenia to nie pisz ....

 

Tylko ostrzegam przed poważnym traktowanie niektórych wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Popej bardzo dobrze doradza w sprawie wyboru sprzętu, ale nie argumentuje tego prawidłowo. Pozwolicie Panowie, że uściślę temat. Najnowsze amplitunery np. Cambridge Audio z wysokiej półki (za 8-12k) spokojnie poradzą sobie z Cantonami Ergo 695 i dadzą dużo zadowolenia ze słuchania muzyki i mają jeszcze jedną niekwestionowaną zaletę - wbudowane doskonałej jakości przetworniki Burr Browna pozwalające na bezpośrednie odtwarzanie muzyki z plików na zwykłym pendrivie. Niepotrzebny jest żaden napęd, bo kto dziś w 2015 roku słucha muzyki z płyt CD. Chyba jakiś głuchy dinozaur przywiązany do srebrnego krążka i nie posiadający internetu. Pozdrawiam wszystkich miłośników 24 bitowych i 96 kHercowych strumieni.

Pozdrowienia od głuchego dinozaura ;-)

Z internetu nie korzystam - wystukałem posta na bębenku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie mody , jaka cena ?

 

 

 

Dla porzadku cytat z twojego profilu:

 

"Zajmuję się modyfikacją sprzętu AUDIO . Głównie wzmacniacze i odtwarzacze firmy NAD , odtwarzacze Marantz na CDM4 oraz kolumny ( głównie seria " R " Kefa ) ."

 

Bez tablicy ogłoszeń i ciałłej autoreklamy ciężko

:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniejsze co można zrobić to całkowicie ignorować twoje wpisy .

To jedyny sposób żebyś nie zaśmiecał kolejnego tematu kolejnymi swoimi urojeniami niezwiązanymi z tytułem wątku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.