Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2015


Gość damboo

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze oprócz JBL mogą tam mieć również LMCo, Altec, Westlake Audio, Western Electric itd.,itp. coolgleamA.gif

prosze a tu nasz znany recenzent W.Pacula wymienia jakie trzy kolumny chciaby miec referencyjne w swoim domu,wymieniajac swoje ktore posiada,zobaczcie w tym artykule

jakie wymienia na pierwszym miejscu,Atlon11 musisz to przeczytac:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

JBL-e Everest DD67000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Kolumny do duzych pomieszczen,sluchalem w Warszawie kiedys i graly swietnie,byly w trojce najlepiej grajacych!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

 

odnosząc się do linka, podoba mi się to zdjęcie...

 

12.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie redaktorowi wpasowałyby się Everest'y DD 67000 w pokój idealnie - mógłby nawet wystawić je na balkon i grać dyskoteki dla całego osiedla. Gabaryty DD67000 to prawie jak cały pokój redaktora, więc synergia murowana, albo raczej zamurowana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Dajcie spokój Atlonowi, jak ktoś lubi takie granie to raczej nie przesiądzie na Harbethy czy jakieś inne Dynaudio;)

Ja słuchałem wielokrotnie JBL 4315 w studio ze starym Focusritem i choć to nie moja bajka to wierzcie mi , że takie granie może mieć swoich zwolenników.

 

Podobnie jak tuby , dla mnie dramat ;) a dla takiego M..... najlepszy rocznik francuskiego wina ;)))

 

 

 

 

odnosząc się do linka, podoba mi się to zdjęcie...

 

12.jpg

Faktycznie 17 płyta z lewej to miodzio;)

Czy chodzi Ci,,że listwa puszcza bańkę nosem ?

 

Bo to ,,że cztery kable do jednego wtyku to przecież każdy wie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Faktycznie 17 płyta z lewej to miodzio;)

Czy chodzi Ci,,że listwa puszcza bańkę nosem ?

 

Bo to ,,że cztery kable do jednego wtyku to przecież każdy wie :)))

 

ja wolę 21... :)

a jak następnym razem do Ciebie przyjadę to Ci cewki w zwrotnicach poprzekręcam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie lubią różne rzeczy, to wiadoma sprawa. Inną kwestią jest sytuacja, gdy ktoś robi coś dla kasy. Z tego co do mnie doszło to atlon handluje takimi kolumnami. Skupuje różne stare trupy, jakoś to tam regeneruje czy "pudruje" i potem tym handluje. Pytanie jakie się nasuwa, to czy jego zachwalanki JBL wynikają z faktycznego zamiłowania czy jednak z chęci zysku? A dlaczego akurat JBL? Bo to stara firma i tego jest pewnie dużo w wielu domach, można tanio kupić i tym samym coś tam zarobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

ja wolę 21... :)

a jak następnym razem do Ciebie przyjadę to Ci cewki w zwrotnicach poprzekręcam ;)

Chyba poprzykręcam !

Te małe mają tak wisieć ;)))

To są tylko pułapki rezonansowe ....i już są przyklejone:))

 

To, że ludzie lubią różne rzeczy, to wiadoma sprawa. Inną kwestią jest sytuacja, gdy ktoś robi coś dla kasy. Z tego co do mnie doszło to atlon handluje takimi kolumnami. Skupuje różne stare trupy, jakoś to tam regeneruje czy "pudruje" i potem tym handluje. Pytanie jakie się nasuwa, to czy jego zachwalanki JBL wynikają z faktycznego zamiłowania czy jednak z chęci zysku? A dlaczego akurat JBL? Bo to stara firma i tego jest pewnie dużo w wielu domach, można tanio kupić i tym samym coś tam zarobić.

Straszny Sherlock z Ciebie ostatnio;))

Starego chcesz zastąpić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze a tu nasz znany recenzent W.Pacula wymienia jakie trzy kolumny chciaby miec referencyjne w swoim domu,wymieniajac swoje ktore posiada,zobaczcie w tym artykule

jakie wymienia na pierwszym miejscu,Atlon11 musisz to przeczytac:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

JBL-e Everest DD67000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kolumny Everest DD66000 do duzych pomieszczen,sluchalem w Warszawie kiedys i graly swietnie,byly w trojce najlepiej grajacych!

 

Bo Pan Wojciech Pacuła ma gust i wie co najlepsze :-)

 

Zobacz Mirek10, jaki typ z użytkownika Chicago, bo tych samych kolumn (co Ty w 2012 r.) słuchał gdzieś na przełomie 2012/13 r. i patrz co napisał :

 

Przyglądałem się i zaznajomiłem pobieżnie z dżwiękiem kolumn TADzia na audio show... Pięknie wyglądają i solidna robota, chociaż z dżwiękiem już było gorzej. Gdybym słuchał rocka i był w 70% niewolnikiem tej muzyki, brałbym JBLe Everesty z mocnym piecem. Gibsony Les Paul i Fendery Tele... brzmią z takich set-up'ów zjawiskowo...!

Pozdrawiam wszystkich zakręconych...'-)

 

A zobacz teraz kilka wpisów wyżej, co pisze Chicago :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzymaj fason Sylwek...

 

Moment, moment! Jaki fason? Gdy ktoś zamieszcza na forum 156987 fotek kolumn jednej firmy i zachwala je wciąż w 54327 wpisach, to budzi to wątpliwości o co tu chodzi? Czy aż taki pasjonat? Tym bardziej, że kolumny te mają jednak dość dyskusyjną opinię. A gdy dochodzi do tego informacja, że on tym handluje to wszystko zaczyna nabierać już innej wymowy. To po prostu wciskanie ludziom swojej oferty! A forum nie służy do promowania prywatnego handelku na boku. Z tym powinno się walczyć. Są linki sponsorowane, jest dział ogłoszenia i tam można się promować, ale nie w wielu wątkach tematycznych w zakładce high end! I kto tu powinien trzymać fason? Ja czy ukryty handlarz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Mirek10, jaki typ z użytkownika Chicago, bo tych samych kolumn (co Ty w 2012 r.) słuchał gdzieś na przełomie 2012/13 r. i patrz co napisał :

 

Kłamałem.

 

Nie ma nic niesensownego w moim wpisie, ponieważ faktycznie do łojenia na maksymalnych, albo prawie maksymalnych poziomach głośności JBLe mogą sprawić frajdę co niektórym, jednak jako setup w domu do mojej muzyki, JBL plus ML - to słabo widzę taki zestawik. A już w pokojach dwudziestokilku, trzydziestometrowych - nie widzę sensu takiego zestawienia. Na tegorocznej Axponie wszedłem do pokoju z MLem i tym nieszczęsnym JBLem - zaznaczam, że pokój miał wymiar pięć na pięć - powiedziałem panom prezenterom, że jak już szykują taki setup na audio show, to powinni zadbać również i o pomieszczenie z rozmachem - na co panowie zaczęli mi opowiadać jakieś historie o kompromisach... itd. Generalnie, nie podobało mi się w ogóle - dżwięk domowego stereo zupełnie nie w moim typie, ale kiedyś być może podobałoby mi się i nie twierdzę, że nie - zmieniłem zdanie. Jest cała gama lepiej brzmiących sprzętów, które wybrałbym dla siebie - na pewno na liście nie byłoby MLa z JBLem, zresztą w ogóle nie byłoby MLa wzmacniaczy - ewentualnie preamp i cd player.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie lubią różne rzeczy, to wiadoma sprawa. Inną kwestią jest sytuacja, gdy ktoś robi coś dla kasy. Z tego co do mnie doszło to atlon handluje takimi kolumnami. Skupuje różne stare trupy, jakoś to tam regeneruje czy "pudruje" i potem tym handluje. Pytanie jakie się nasuwa, to czy jego zachwalanki JBL wynikają z faktycznego zamiłowania czy jednak z chęci zysku? A dlaczego akurat JBL? Bo to stara firma i tego jest pewnie dużo w wielu domach, można tanio kupić i tym samym coś tam zarobić.

 

Tak jak mówiłem, nadajesz się do pisanie bajek :-) ...ale będą numery jak ktoś to łyknie.

 

Gdybyś mnie prosił i błagał, to i tak nie zamienię się na twoje G. Utopia EM

 

Trzymaj fason Sylwek...

 

A czy on kiedykolwiek trzymał fason :-) ... więc nie wymagaj od niego, rzeczy niemożliwych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Kłamałem.

 

Nie ma nic niesensownego w moim wpisie, ponieważ faktycznie do łojenia na maksymalnych, albo prawie maksymalnych poziomach głośności JBLe mogą sprawić frajdę co niektórym, jednak jako setup w domu do mojej muzyki, JBL plus ML - to słabo widzę taki zestawik. A już w pokojach dwudziestokilku, trzydziestometrowych - nie widzę sensu takiego zestawienia. Na tegorocznej Axponie wszedłem do pokoju z MLem i tym nieszczęsnym JBLem - zaznaczam, że pokój miał wymiar pięć na pięć - powiedziałem panom prezenterom, że jak już szykują taki setup na audio show, to powinni zadbać również i o pomieszczenie z rozmachem - na co panowie zaczęli mi opowiadać jakieś historie o kompromisach... itd. Generalnie, nie podobało mi się w ogóle - dżwięk domowego stereo zupełnie nie w moim typie, ale kiedyś być może podobałoby mi się i nie twierdzę, że nie - zmieniłem zdanie. Jest cała gama lepiej brzmiących sprzętów, które wybrałbym dla siebie - na pewno na liście nie byłoby MLa z JBLem, zresztą w ogóle nie byłoby MLa wzmacniaczy - ewentualnie preamp i cd player.

ML jest beee....to dlaczego masz go w domu ?

WTF ?

Zaznaczam piłem tylko kawę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mnie prosił i błagał, to i tak nie zamienię się na twoje G. Utopia EM

 

Ale przecież nic nigdy tobie nie proponowałem!! O co tobie chodzi? W przeciwieństwie do ciebie bez problemu mogę w każdej chwili mieć u siebie Everesty. Myślę jednak, że to nie są kolumny dla mnie.

 

Tak jak mówiłem, nadajesz się do pisanie bajek :-) ...ale będą numery jak ktoś to łyknie.

 

 

Nie jest prawdą, że handlujesz regenerowanymi, starymi kolumnami JBL? Kilka osób na forum ma wiedzę na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu co niemiara :D ... można się ubawić.

 

Ale może odpowiesz na pytanie/oskarżenie jakie wystosował wobec Ciebie SLY? Bo jeśli nie handlujesz to SLY to oszczerca i należy mu się porządny opieprz od moderatorów...ale jeśli handlujesz to zmienia postać rzeczy...

 

No to jak to jest...???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Ale może odpowiesz na pytanie/oskarżenie jakie wystosował wobec Ciebie SLY? Bo jeśli nie handlujesz to SLY to oszczerca i należy mu się porządny opieprz od moderatorów...ale jeśli handlujesz to zmienia postać rzeczy...

 

No to jak to jest...???

Atlon miej jaja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon to Ty ;)))

 

Tak to ja... :-)))

 

A już na serio to na forum jest wiele osób z branży. Zarabiają na swojej ofercie i to jest ok jeśli nie ukrywają tego i jeśli nie robią ordynarnej nagonki na rzecz firmy ze swojej oferty, jednocześnie chamsko krytykując wszystko inne, wszystko co może być konkurencją!! A atlon to robi cały czas. Żadna firma poza JBL nie ma na forum takiej ilości fotek i przekopiowanych z netu opisów co JBL. Prymitywna forma reklamy tych kolumn. Dla osób inteligentnych to raczej bardziej odstrasza niż zachęca. Ale pewnie nie do nich atlon kieruje swoje działania marketingowe.

 

Już kilka razy i to już od dawna miałem informacje na forum, że atlon regeneruje te stare JBL-e i szuka na nie klientów. Proste. Myślałem, że większość ma tego świadomość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Tak to ja... :-)))

 

A już na serio to na forum jest wiele osób z branży. Zarabiają na swojej ofercie i to jest ok jeśli nie ukrywają tego i jeśli nie robią ordynarnej nagonki na rzecz firmy ze swojej oferty, jednocześnie chamsko krytykując wszystko inne, wszystko co może być konkurencją!! A atlon to robi cały czas. Żadna firma poza JBL nie ma na forum takiej ilości fotek i przekopiowanych z netu opisów co JBL. Prymitywna forma reklamy tych kolumn. Dla osób inteligentnych to raczej bardziej odstrasza niż zachęca. Ale pewnie nie do nich atlon kieruje swoje działania marketingowe.

Wiesz co jest najgorsze ...że braża potrafi manipulować tak użytkownikami , że naganiają gratis ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje ulubione sprzęty i broni ich honoru. To jest ok. Nie ma w tym nic złego. Co innego gdy stoi za tym możliwość zysku dla siebie. Akurat poznałem marslo, to porządny gość, ma swój gust, ma dobry system i przepiękny, wielki pokój. Wierzę mu, że lubi to co opisuje. Tuba to nie moja bajka ale u niego gra to dobrze. Zawsze można się do czegoś doczepić ale to jest dobry system. Wolę swój system, on będzie wolał swój w miejsce mojego, bo każdy z nas ma inne przyzwyczajenia. Ale trzeba docenić, gdy gra to dobrze, a gra to całkiem dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może odpowiesz na pytanie/oskarżenie jakie wystosował wobec Ciebie SLY? Bo jeśli nie handlujesz to SLY to oszczerca i należy mu się porządny opieprz od moderatorów...ale jeśli handlujesz to zmienia postać rzeczy...

 

No to jak to jest...???

 

Dobrze mówisz, dla sly30 należy się maksymalny opieprz/kajdan od moderatorów! Toż to spec od oszczerstw i pomówień :-)

 

Niech mają swój rozum i pomyślą, po czyjej stronie leży prawda :-)

 

Ja nikomu się nie tłumaczę z niczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Każdy ma swoje ulubione sprzęty i broni ich honoru. To jest ok. Nie ma w tym nic złego. Co innego gdy stoi za tym możliwość zysku dla siebie. Akurat poznałem marslo, to porządny gość, ma swój gust, ma dobry system i przepiękny, wielki pokój. Wierzę mu, że lubi to co opisuje. Tuba to nie moja bajka ale u niego gra to dobrze. Zawsze można się do czegoś doczepić ale to jest dobry system. Wolę swój system, on będzie wolał swój w miejsce mojego, bo każdy z nas ma inne przyzwyczajenia. Ale trzeba docenić, gdy gra to dobrze, a gra to całkiem dobrze.

Chi,Chi , ale ja nie miałem na myśli Marslo ....naprawdę.

Obiecałem sobie , że nie będę mu już dokuczał ...!

On jest fantastyczny ...z jego tolerancją .

Jakby taki Cybant albo Diogenes mnie tak szturchał to dałbym mu do wiwatu !!!!

Widać , że ma dystans do siebie ...naprawdę .

 

Choć jego też wkęcają ....niestety ...

 

 

Tutaj innych nieświadomych naganiaczy jest cała masa .

To wynika z braku asertywności ...i to już off top ..sorry .

Sam mnie nagoniłeś na Amplifona ;)))) Żarcik .

 

PS. Wiem , że interpunkcja wychodzi jakaś dziwna , ale tak pisze się z tableta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Obiecałem sobie , że nie będę mu już dokuczał ...!

 

Nie wierzę...

On jest fantastyczny ...z jego tolerancją .

 

Długo nie musiałem czekać na potwierdzenie powyższej tezy;-)

Choć jego też wkęcają ....niestety ...

 

O ile wiem, to Ciebie też wkręcili na gramofon;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ML jest beee....to dlaczego masz go w domu ?

WTF ?

 

Chodzi mi o nowe wersje tych wzmacniaczy - stuff z Madrigala był bardzo dobry i do dziś chętnie widziałbym u siebie No.33 lub No.33H. Poza tym, jakby się tak cofnąć do lat dziewięćdziesiątych, to na rynku high end audio nie było tylu firm co obecnie - wybór domowego stereo był chyba o wiele łatwiejszy - tak mi się wydaje, ale może tylko mi się wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Nie wierzę...

 

Długo nie musiałem czekać na potwierdzenie powyższej tezy;-)

 

O ile wiem, to Ciebie też wkręcili na gramofon;-)

Tak , ale spróbuj sobie potestować gramofony ;)

Zamów odsłuchy u siebie u różnych dystrybutorów ...;)))

Jak ktoś mi przywiezie do potestowania inny grafon z dobrą wkładką stawiam co tam chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.