Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2015


Gość damboo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czasem w pogoni za nowościami można coś wartosciowego przegapić bo słuchamy w niewłaściwym czasie przy niewłaściwym nastroju i za szybko.

 

Smolika polecam sobie przypomnieć z córką Garbarka ale nie będzie tej technicznej jakości nagrania. Moim zdaniem to miło że u nas jeszcze coś dadzą radę sympatycznie nagrać. trzy oceny pięciogwiazdkowe za : Kompozycję, wykonanię, realizację nagrania to mało komu mozna przyznać. No ale Marslo jak się znasz na francuskich winach [Jarek ma na ten temat odrębne zdanie ;)] to może podasz takich 10 mocnych pięcio gwiazdkowych pozycji w trzech kategoriach. Jak dla mnie ciężko o takie!

Lece z glowy: Britten The Young Persons Guide, Hrx RR, L.Cohen Old Ideas, Krzysztof Kiljanski In the room, Kayah i Bregovic, Michael Jackson Dangerous, Mahler Symfonia nr 2 i nr 9 pod Ivanem Fisherem w natywnym dsd, Oscar Peterson Trio We get Request, I could write a book Scott Hamilton Andrea Pozza natywne dsd z Fone, Chet Baker - Baker' s Holiday, Uwertury Rossiniego pod Pierino Gamba i wiele wiele innych.

A co do win francuskich to nie jestem moze jakims nadzwyczajnym znawca, ale pare tysiecy butelek obalillem:) . Moj syn zna sie lepiej, bo wiecej czyta ode mnie ja tylko pije:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lece z glowy: Britten The Young Persons Guide, Hrx RR, L.Cohen Old Ideas, Krzysztof Kiljanski In the room, Kayah i Bregovic, Michael Jackson Dangerous, Mahler Symfonia nr 2 i nr 9 pod Ivanem Fisherem w natywnym dsd, Oscar Peterson Trio We get Request, I could write a book Scott Hamilton Andrea Pozza natywne dsd z Fone, Chet Baker - Baker' s Holiday, Uwertury Rossiniego pod Pierino Gamba i wiele wiele innych.

A co do win francuskich to nie jestem moze jakims nadzwyczajnym znawca, ale pare tysiecy butelek obalillem:) . Moj syn zna sie lepiej, bo wiecej czyta ode mnie ja tylko pije:)

 

No to ja połączę te dwa tematy super realnego dźwięku i dobrych trunków, to powinno wyglądać jakoś tak ;)

 

 

Potocznie na to sie mówi... alkoholizm :D

 

No co TY, po prostu wspieranie francuskiej kultury :)

 

Mariusz Legię Honorową jak nic ma na dniach, jeszcze tylko te parę butelek ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Tylko rocka? To straszne.

Straszne , dlaczego ?

Marslo pije tylko wino...

Inni piją też wodę , herbatę , kawę, soki itp....;)))

 

 

 

Rafaell ja tam wszystko co ma procenty to łyknę bez wahania ;)

Wódki nie pijam bo mnie po niej otrzącha , płyn Borygo czy wino na kościach też odpada.

Ale poza tym to raczej niczym nie pogardzę.

 

Jeżeli chodzi o francuskie wina to niestety te dobre czy wybitne kosztują odpowiednio dużo.

Przez ostatni czas wypiłem sporo dobrych win z Francji ( w tym białych ) i zmieniłem zdanie na ich temat.

Na dzień dzisiejszy tak, jak jest z muzyką jest również z winami - liczą się dobre realizacje ;)

 

P.S.

 

Dzisiaj przyjechała kolejna dostawa z Francji i już człowiekowi lżej na duszy.

Muzyki słuchać nie mogę więc chociaż sobie coś wypiję za zdrowie kolegów z forum ;)

Borygo i "Złote Jabłuszko " nie jest takie złe ...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Straszne , dlaczego ?

Marslo pije tylko wino...

Inni piją też wodę , herbatę , kawę, soki itp....;)))

 

 

Borygo i "Złote Jabłuszko " nie jest takie złe ...:)))

Kto powiedzial , ze tylko wino. Kase zarobilem na kawie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 14-tej grały 4367 Studio Monitor

 

 

 

A że głośno było, to Pan Erik z Danii chciał byśmy poczuli się jak w profesjonalnym studio gdzie za szybą z ekipą gra Michael Jackson :-)

 

...i tylko na tych trzech wersjach było głośniej, zresztą sam uprzedził że będzie głośno z realnym poziomem głośności, jak w studio.

Byłem w sobotę chyba po 16 tej. Jeżeli wiesz o której jak i co grało to czy aby nie jesteś zwiazany? Wydaje mi się, że każdy mniej więcej czuje co to znaczy realny poziom wokalu. Ta " prezentacja" miała na celu ogłuszenie i to miał być ten fun. Nie dla mnie. Chodzę na koncerty w tym rokowe i to jest moja jednoznacznie krytyczna opinia o "prezentacji" i prezenterze. Jak grało? ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę chyba po 16 tej. Jeżeli wiesz o której jak i co grało to czy aby nie jesteś zwiazany?

 

Słucha się to się wie, co gdzie i jak grało. Było trzeba być w sobotę o 11:15 ~ 11:35 (na prezentacji Everestów DD67000) to na koniec byś usłyszał od Panów prowadzących, że od 14-tej będą grały studyjne paczki model 4367 :-)

 

Ty trafiłeś losowo :-), a ja po prezentacji Everestów, wiedziałem że pójdę słuchać 4367 Studio Monitor, a w między czasie posłuchałem innych systemów.

 

Panowie dystrybutorzy mieli miny jak bym puścił bąka

 

Ty zamiast się rozglądać na czyjeś miny, to powinieneś lepiej słuchać :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Ty zamiast się rozglądać na czyjeś miny, to powinieneś lepiej słuchać :-)<br /> <br /> <br />

Ale chyba można zrozumieć, że chociaż Tobie się taka prezentacja baaaardzo podobała, to nie musiała wszystkim....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)bylem pod wrazeniem jakosci grania fortepianu. To na prawde bylo bardzo wierne brzmienie takie jakie slyszy sie na zywo,(...)

 

Stasiop,

Jak tak gra fortepian na żywo lub prawie - jak zademonstrował to ten system, to ja jestem (zapożyczając twoje niedawne stwierdzenie) " chińską księżniczką".

Ciekaw jestem opinii Wit-tolda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />fortepianu. To na prawde bylo bardzo wierne brzmienie takie jakie slyszy sie na zywo, a to juz bardzo duzy komplement. Sluchalismy tez przez przypadek oprocz standartowej prezentacji jakiegos dynamicznego pop-u, i powiem ze ten sprzet fajnie dynamicznie zagral calosc pasma od samego dolu az do gory. Calosciowo bardzo fajne granie ale brakowalo mi w tym dzwieku troche zmiekczenia i jednak muzycznego wypelnienia. Ale i tak bardzo dobry dzwiek, brawa dla ML585 jaki Everestow.<br /> <br /> <br />

Staszek chyba dobrze to opisał, tak zawsze odbierałem te prezentacje;-(

W tym roku nawet nie słuchałem - to nie moja bajka więc może wrzućcie zdjęcia, albo jakiegoś linka, to będzie można więcej wywróżyć;-)

 

<br />to ja jestem (zapożyczając twoje niedawne stwierdzenie) " chińską księżniczką".<br />Ciekaw jestem opinii Wit-tolda.<br /> <br /> <br />

Niech Wasza Wysokość nie będzie taka ciekawska;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba można zrozumieć, że chociaż Tobie się taka prezentacja baaaardzo podobała, to nie musiała wszystkim....

 

Jak chciał tak zaprezentował - (post #1942). A ty jakbyś zaprezentował 4367 na jego miejscu? ... tylko wpierw było trzeba być.

 

Co mi wciskasz jakieś słowa wypowiedziane wyłącznie przez siebie! Że prezentacja z muzyką Jackson'a się bardzo podobała - ot było ciut przy głośno i tyle! ...ale, uprzedził że poziom głośności będzie jak w studio :-)

 

Do tej samej osoby prowadzącej prezentację Everestów DD67000 nie mam zastrzeżeń, tak jak Marslo :

Juz kolejny rok przedstawiciel Harmana z Danii prowadzil prezentacje w bardzo profesjonalny i sympatyczny sposob.

Tlumaczyl , dlaczego takie a nie inne fragmenty puszcza i co chce nimi zobrazowac.

Lubie tam zagladac

Pan Erik Eriksen, Harman Academy Manager, Denmark

11666273_1052750158109088_4152221904383252308_n.jpg?oh=48f9f6cdf12c61a6805bf267030a5e9b&oe=56BF6216

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Co mi wciskasz jakieś słowa wypowiedziane wyłącznie przez siebie! Że prezentacja z muzyką Jackson'a się bardzo podobała - ot było ciut przy głośno i tyle! ...ale, uprzedził że poziom głośności będzie jak w studio :-)<br />

Nic nikomu nie wciskam, zacytowałem tylko fragment Twojego wpisu!

Rozumiem, że jesteś wielbicielem produktów tej marki i takiego dźwięku (trudno tego nie zauważyć;-) ale to nie znaczy, że wszyscy muszą podzielać Twoje zdanie...

Swoją drogą Jacksona mogło to grać przyzwoicie, ale to niezbyt wymagający materiał do prezentacji tak doskonałych produktów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Swoją drogą Jacksona mogło to grać przyzwoicie, ale to niezbyt wymagający materiał do prezentacji tak doskonałych produktów...

 

Jackson to wbrew pozorom dość wymagający materiał. Ile tam warstw melodycznych, tekstur na basie, wokale różnie zgrane. To bardzo dobry materiał do oceny możliwości systemu. Do Jacksona nie byłem w stanie doczekać, bo ta ogólnie rzecz biorąc "miałkość" prezentacji fortepianu wypędziła mnie z pokoju. Fortepian...Dobrze, że prowadzący powiedział, że grać będzie fortepian i proszę się wsłuchać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikomu nie wciskam, zacytowałem tylko fragment Twojego wpisu!

 

A co wpis był do ciebie - ty też puściłeś bąka jak kriss-kross, a może nawaliłeś kupę jak to powiedział kriss-kross o :

Pan z Harmana nawalił kupę.

O dźwięku nic nie dało się powiedzieć.

 

Kupę to nawalili tzw. mięczaki którzy wymiękli przy Jackson'ie :D ... i dali buta podczas prezentacji 4367, bo nie mogli znieść studyjnych poziomów głośności.

 

Rozumiem, że jesteś wielbicielem produktów tej marki i takiego dźwięku (trudno tego nie zauważyć;-) ale to nie znaczy, że wszyscy muszą podzielać Twoje zdanie...

 

Wystarczy, aby nie pisali bredni.

 

Swoją drogą Jacksona mogło to grać przyzwoicie, ale to niezbyt wymagający materiał do prezentacji tak doskonałych produktów...

 

Na rozgrzewkę było co innego z 4367 - taka średnica że twój ProAc Response 2S nie ma czego szukać.

 

Dopiero po rozgrzewce zaprezentowali studyjne granie z muzyką Jacksona. Rock też jest wymagający - bo tu nic nie może się gubić i zlewać tak jak na Twoich kolumnach.

 

Klasyka, Jazz itd., to mogą być ich klimaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozgrzewkę było co innego z 4367 - taka średnica że twój ProAc Response 2S nie ma czego szukać.

 

Moim zdaniem nie. Na AS ten system grał bez wyrazu i wypełnienia. W tym pokoju nie było muzyki tylko jej ersatz..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Potocznie na to sie mówi... alkoholizm :D

No coś Ty !

Przecież to 2 kieliszki dziennie ...

Chyba , że Mariusz ma taką średnią jak moja teściowa .

Przez 25 lat też wypiła średnio 100 butelek rocznie ..

Tzn. przez 20 lat nie piła wcale , ale nadrobiła przez ostatnie 5 lat ..:)) i średnia roczna jak u Mariusza:)))

A poważnie jeżeli ktoś wie jakie ilości wina piją np. we Włoszech to picie 2 kieliszków jak u Mariusza to norma i to niska .

Na Sycylii i piszę to całkiem powaźnie , wino z wodą do obiadu podają nawet kilkuletnim dzieciom ....dla mnie to był szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit-told w ogóle nie słuchał ani DD67000, ani 4367 a komentuje. Cytrus tylko 4367 (przez minutę) i też komentuje wpis Stasiop'a który w przeciwieństwie do Nich, słuchał DD67000 z No.585.

 

Sam jeden Stasiop ma lepiej wyrobiony słuch niż Wy razem wzięci :-) ... lepszy jeden profesjonalista, niż dwóch amatorów z przekrzywionym słuchem.

 

Rafaell też nie jest głuchy, potrafi oceniać i zauważać aspekty brzmienia jakby pracował w studio :-) ... czyli bardziej profesjonalnie, można z nim się zgodzić w 70-80 procentach, co do opinii o brzmieniu różnych systemów z AVS.

 

Cytrus,

 

Na czym Ty słuchasz, że wypisujesz takie brednie - pewnie na czymś pokroju ProAc Response 2S jak u wit-told'a.

 

Przy Everestach DD67000, te Wasze kolumienki są jak zabawki dla dzieci, do amatorskiego grania, tzw. plumkania, które w całym pasmie wykładają się niczym amator podczas jazdy na lodzie.

 

Wy (Wit-told i Cytrus) macie własne preferencje do rozlazłego/zamazanego brzmienia z dużą zawartością kompresji i słodyczy :-)

 

To co Wy słuchacie normalnie, to tak jakbym ja słuchał w czapce uszatce :-) ... i to nie wiem czy by się utrzymała, bo jak transjent wejdzie, to może ją przeszyć. Jak ja lubię ekstremalną precyzję/dokładność/wyrazistość i szybkość przy świetnej uniwersalności/jakości i jak najlepsze równowadze, tak, że można jechać z każdą składem od wokalu do metalu, nawet na najwyższym biegu bez najmniejszej zadyszki. Jak to Rafaell nazwał 'wyczynowe granie' - on jakby w większości wiedział o co chodzi i co lubię. To jest tak, że można grać ładną spokojniejszą muzykę bardzo ładnie, a następnie zmienić na coś z większym 'ogniem' i też jest cudownie :-)

 

Full AlNiCo daje rade, nie ma lipy, bo w całym zakresie średnio-wysokotonowym są same metale, czy to w membranach czy w hornach, a nawet lensach przy sekcji średniotonowej.

 

Dla Tych którzy lubią słodycze - to niech się częstują tak jak ja :-)

poland_high_end_audio_show_2015_mono_and_stereo_matej_isak_test_2016_new_2015_%2B-%2B8-1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeden Stasiop ma lepiej wyrobiony słuch niż Wy razem wzięci :-) ... lepszy jeden profesjonalista, niż dwóch amatorów z przekrzywionym słuchem.

Stasiu, wpisz sobie w stopkę - koniecznie:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, wpisz sobie w stopkę - koniecznie:))

Jakby to napisal Sly, Marslo lub Elb to z pewnoscia bym wpisal :D Atlona niestety nie bede wpisywal on ma chyba za dobry sluch i stopka nie bylaby humorystyczna ;) a ja lubie humorystyczne stopki ;)

 

pewnie na czymś pokroju ProAc Response 2S jak u wit-told'a.

Tylko ze ja lubie Pro-aci i uwazam ze graja dobrym dzwiekiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ten kto nie lubi amerykańskiego Tonsila musowo głuchy jest... :-) Za to fani tego najcześciej głośnego i jazgotliwego grania mają słuch niczym nietoperze...tylko dlaczego muszą słuchać aż tak głośno?... :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ten kto nie lubi amerykańskiego Tonsila musowo głuchy jest...

Tylko ze wg pomiarow membran, to membrany papierowe maja najlepszy z mozliwych stosunek sztywnosci do tlumienia. Nie ma lepszego materialu niz impregnowany papier ;)

 

Jak ktos sluchal n.p. ostatnio GrajPudla to wie o co chodzi. Nie wiem jak to koles uzyskuje ale jesli chodzi o stereofonie w glab to ma rezultaty wybitne, bylem zaskoczony, mysle ze to wynik wlasnie bardzo lekkich membran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynaudio w USA są cenione, podobnie jak Focal, Rockport, MBL, Sonus Faber i kilka innych brandów, a JBL jak się okazuje nie. Dla nich JBL to taki Tonsil. Jest w tym historia i miłe wspomnienia, ale nie kupują tego dzisiaj. To sprzęt marketowy, budżetowy. A brak zainteresowania droższymi modelami powoduje, że sklepy ich nie trzymają na stanie. Firmy czy sklepy high endowe w ogóle nie są zainteresowane JBL-em.

 

Prędzej to Focal w USA jak twoje Tonsil'e i Fiat'y :-)

 

A że w Chicago szlajałeś się po słabych salonach (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), to co oni ci mają zaprezentować :-), to co mają na stanie (czyli marnotę jak widać w twoim wątku), a o innych markach ci nagadają, a ty łykasz jak pelikan rybę :-)

 

Później piszesz i od siebie dodajesz 99-procent, do tego co usłyszysz.

 

W USA jak i w Japonii/Azji z wszelkich kolumn najwięcej jest JBL-i i to wszelkiego rodzaju, w różnych cenach i do różnych zastosowań, aby przodować w każdej dziedzinie związanej z różnymi systemami głośnikowymi. Oni się nie ograniczają jak Ci w Focalu.

 

W szajsowatym sklepie/salonie możesz znaleźć Focala :-), a nie referencyjne JBL-e.

 

JBL mają tylko najlepsi :

qqqqq-300x106.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...na forum Lansinga, taki sly30 zostałby wyśmiany i skreślony. Tam ilu użytkowników tyle JBL-i, a nawet więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Zapewne ten kto nie lubi amerykańskiego Tonsila musowo głuchy jest... :-) Za to fani tego najcześciej głośnego i jazgotliwego grania mają słuch niczym nietoperze...tylko dlaczego muszą słuchać aż tak głośno?... :-)))

Dlatego , że są tacy co wolą Mercedesy S i tacy co wolą Porsche Turbo;)

Tak się spieracie :)

Jak to piszesz non sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na forum Fiata wyśmiany będzie ktoś kto Fiata krytykuje. To normalne. USA to wymagający rynek na którym jednak dużo jest też ofert kiepskiej jakości. Po prostu są różne grupy docelowe klientów. Sądziłem że tam JBL jest cenione ale okazuje się, że nie jest. Możliwe, że jest tego dużo wsród mało wymagających użytkowników. To sprzęt marketowy. Taki właśnie Tonsil na ich rynek. Zapewne Everest 67000 jest kolumną lepszą niż ich oferta marketowa ale jak miałem okazję się przekonać nie ma tego gdzie posłuchać. Nie jest to ceniony brand wsród audiofilów w USA.

 

. Tam ilu użytkowników tyle JBL-i, a nawet więcej.

 

Ależ to odkrywcze! Mówisz że na forum JBL forumowicze mają kolumny JBL? No tak, to wiele wyjaśnia. A na forum Magico to jakie mają kolumny? Myślę, że chyba jednak też JBL... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tak? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę 'high end audio dealers in USA' i wyskakują wszystkie możliwe sklepy i kombinacje. Prawie żaden z nich nie ma w swojej ofercie JBLa, bo i po co? Ani Audio Consultans, ani Audio Federation, ani Sound by Singer, ani Quintessence Audio, High-End Palace, Goodwin's High End... czyli ci najbardziej renomowani i najstarsi sprzedawcy w całych US nie zawracają sobie doopy JBLem. Ile razy była prezentacja MLa z JBLem na Axponie, tyle razy było po prostu kaszaniasto - i co z tego, że brzmi to estradowo? Ja nie chcę mieć estrady w domu - z takim dżwiękiem w chałupie można się pociąć po kilku dniach i to wcale nie jest zabawne. Znam różne setupy MLa i nie wiem komu wpadł do głowy model prezentacji z JBLem - porażka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.