Skocz do zawartości
IGNORED

Granice naiwności...kto jest w tym procederze cwaniakiem?


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko drożeje to fakt - ale po 30 latach doświadczenia w audio wiem że absurdalne ceny kabli biorą się z głupoty audiofilów - niestety ja też należę do tych głuptoków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje to fakt - ale po 30 latach doświadczenia w audio wiem że absurdalne ceny kabli biorą się z głupoty audiofilów - niestety ja też należę do tych głuptoków

Co zrobić ? Można próbować kupić tańsze kable albo zrobić samemu w piwnicy :)

Niestety dobre kable kosztują drogo co nie znaczy ,że jest to uzasadnione technicznie.

Firmy produkujące takie kable mają tego świadomość ( to nie są wbrew pozorom idioci ) i skoro nie ma zbytniej konkurencji na rynku mogą dyktować ceny z księżyca.

A nam pozostaje albo płakać i płacić albo zrezygnować z zakupu lub kupić coś tańszego i oszczędzić kasę na inne cele.

Każdy ma wolny wybór i osobiste preferencje.

 

Odnosząc się do wiecznego lamentowania niektórych osób na forum o tym ,że wszystko jest coraz droższe wydawać się może iż takie zagadnienia jak "siła nabywcza" czy "inflacja" są dla niektórych osób pojęciami czysto abstrakcyjnymi ;)

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stary możesz sie określić o co tobie chodzi....bo łazić po wątkach i zrzędzić to każdy potrafi ....no prawie każdy....

może podaż listę kabli które audiofil powinien kupić i nie zostanie przy tym nazwany naiwniakiem a tym bardziej głupkiem....

 

Mi chodzi o to że aby dobrze grać nie nalezy wdeptywać w g..no,a tym bardziej w błoto.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania to poprosz,e na pw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to że aby dobrze grać nie nalezy wdeptywać w g..no,a tym bardziej w błoto.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania to poprosz,e na pw.

 

tylko to nie było do Ciebie a do babatular....a że napisałem ,,Stary,, tak się czasami zwracam do ludzi...zwykły przypadek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transparent już przegonił Siltecha. XLR IC - 140k, głośnikowe 270k :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to dobre jest. Kto w takim razie przebije Transparenta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupilem dwie antyczne sieciowki Siltecha wygladajace jakby je ktos zrobil w kuchni albo garazu co swiadczy o tym ze moga byc autentycznie srebrne . Wyslalem zapytania do Slitecha ale jakos nie otrzymalem odpowiedzi .

Kable sa relatywnie cienkie (1cm) , zwykle standardowe wtyki sklejone klejem epoksydowym i krotkie niebieskie termokurczliwe koszulki ze zlotym napisem SILTECH na koncach. Ktos obeznany ze stara oferta (podejrzewam koniec lat 90' poczatek 00') tej firmy?

No , przyznam ,ze potrzebne mi one jak dziura w glowie , a kupilem gdyz cena byla niewygorowana i nawet gdyby sie mialo okazac ,ze to zwykle druty nie bedzie bolalo. Systemu na razie nie ma a planowane wzmaniacze lampowe to dwa kartony czesci ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stary jestem i nie rozumiem tych nowych czasów. Kupiłeś kable, których nie potrzebujesz do systemu, którego nie masz dlatego, że były tanie. Nie wiesz nawet czy to nie jest jakaś garażówka. Chyba walnę sobie lufę. Dziś będzie kolejna okazja. To mam dla ciebie coś lepszego. Wymieniam cześć adaptacji akustycznej w pokoju i będę miał wolne kilka dobrych bass trapów. To na pewno się tobie przyda. One są z firmy Jocavi, portugalskiej, znanej w akustyce. Oddam za 1/4 ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly , poczekaj, nie pij sam ...Mialem skasowac ten idotyczny post ale nie umiem wiec musze zabrnac w klopotliwe wyjasnienia . Z czasow mlodosci mam slabosc do firmy Audio Note . Troche wstydliwa no i nie na tyle zeby investowac miliony ale jednak . Tak jak do kobiet ktore sa sklonne nieco zaniedbac higiene przez dzien albo dwa... Kilka lat temu w okresie manii i przyplywie energii postanowilem sobie "zlutowac wlasnorecznie" cos w oparciu o kity i czesci AN. Taki jakby drugi system zanim sie rozeznam o co w tem hajendzie panie chodzi. Zaplatalem sie troche w tym projekcie i idzie niesporo ale mam nadzieje ze nastepny okres manii zdarzy sie przed emerytura i zdaze posluchac przed zejsciem na niebieskie laki . System bedzie sie skladal z przedwzmacniacza w klasie M5+ i wzmacniaczy PSE 300b podobnych do KEGON balanced na miedzianych transformatorach AN C-core wszystko okablowane srebrem . Do tego zakupilem srebrne Interkonekty AN VX i kable glosnikowe SP-A .

No i te nieszczesne potencjalnie srebrne Slitechy mialy byc "estetycznym" uzupelnieniem zestawu.

Kable pochodza ze starego systemu ktory znajomy dealer sprzedal w imieniu swojego klijenta . Graly podpiete pod wzmacniacze Jadis. Jednak nieznane sa zadne szczegoly i rodzaj przewodnika (srebro czy miedz).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zakupilem srebrne Interkonekty AN VX i kable glosnikowe SP-A .

...

miejmy nadzieje, że nie te z HK.

 

Kable pochodza ze starego systemu ktory znajomy dealer sprzedal w imieniu swojego klijenta . Graly podpiete pod wzmacniacze Jadis. Jednak nieznane sa zadne szczegoly i rodzaj przewodnika (srebro czy miedz).

 

wklej fotki - może ktoś pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo to jest największy cwaniak, bo wykupuje same rasowe urządzenia domowej aparatury audio, natomiast Stary Audiofil nie dość, że głuchy to jeszcze jest starym gamoniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie z HK ...Moze i trzeba bylo i mentalnie "wyprzec z pamieci" :)

A to garazowki

 

cholera pliki za duze

 

Marslo to jest największy cwaniak, bo wykupuje same rasowe urządzenia domowej aparatury audio, natomiast Stary Audiofil nie dość, że głuchy to jeszcze jest starym gamoniem.

Jestem przekonany , ze czesc zainteresowanych wolalaby pozostac przy swoich skromnych zestawach niz miec system pana Marslo lub pana Sly niezaleznie jak rasowe te systemy sa.

Panowie, kupujcie samochody i zegarki dla prestizu a zestaw audio dla przyjemnosci ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18319-0-93940700-1447952936_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz? Marslo, Sly, to są osobistości światka audio w Polsce! Lepiej się spytaj ich co kupić, nie będziesz musiał tyle sprzętu przewalać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od jakiegos czasu nie przewalam . W Stanach nawet mimo skromnych srodkow jakimi dysponowalem troche latwiej "przewalac" ze wzgledu na chorobe konsumpcyjna tubylcow. Z tych kilku postow ktore przeczytalem na AS panowie Sly i Marslo zasluguja na szacunek. Moze zmienie zdanie jak przeczytam wiecej ale na razie nie widze powodu . Zdaje sie , ze maja jasno okreslone preferencje i trzymaja dystans. Pytac nie bede bo na zakupy w rejonach cenowych obu panow mnie nie stac.

Poza tym w zamierzchlych czasach o ktorych nie chce pamietac pomyslalem , ze zamiast zony wolabym miec dobry wzmacniacz . Chyba sie domyslila wiec sobie poszla do takiego co to mial "normalne" hobby i interesowal sie polityka...

Po 15 latach przewalania (i to nie tylko wzmacniaczy) tez zaczalem sie interesowac polityka ...jednak czasu nie cofniesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Uwaga na podróbki kabli AC Argento. Pojawiły się na pewno podróbki modelu Flow i Flow Master Reference. Nie wykluczone, że też inne modele. To niby kable z 2012r ale numery mają wyższe niż kable z roku 2014.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na podróbki kabli AC Argento. Pojawiły się na pewno podróbki modelu Flow i Flow Master Reference. Nie wykluczone, że też inne modele. To niby kable z 2012r ale numery mają wyższe niż kable z roku 2014.

 

Masz rację. Mi nawet jedną taką podróbę gość przez allegro próbował wcisnąć.

Co ciekawe na wtyku jest napis "Master Reference" a przekrój przewodnika wchodzącego we wtyk jest jak w modelu Flow (znacznie cieńszy)

a kabel zapewne pochodzi z aliexpres:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na allegro jeden jegomość takie wystawia i co gorsza znajdują się na niego nabywcy.

Szkoda słów !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A gdzie tam jest cokolwien napisane jaki to kabel?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam jest cokolwien napisane jaki to kabel?

 

jak widać AS "działa" i szybko aukcje ktoś wyczyścił, ale:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ludzi ostrzegać o podróbach. Uważam to za obowiązek. Jak widać ktoś coś jednak kupił i za chwilę będzie próbował oszukać kolejnego audiofila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać AS "działa" i szybko aukcje ktoś wyczyścił, ale:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

E, dobre :)

Przynajmniej następnym razem się zastanowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie z HK ...Moze i trzeba bylo i mentalnie "wyprzec z pamieci" :)

A to garazowki

 

cholera pliki za duze

 

 

Jestem przekonany , ze czesc zainteresowanych wolalaby pozostac przy swoich skromnych zestawach niz miec system pana Marslo lub pana Sly niezaleznie jak rasowe te systemy sa.

Panowie, kupujcie samochody i zegarki dla prestizu a zestaw audio dla przyjemnosci ...

Kolego limono, do mnie nawet wunki mowia po imieniu, po prostu marslo, zaden pan...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego limono, do mnie nawet wunki mowia po imieniu, po prostu marslo, zaden pan...

Okiej ,okiej kolego Marslo .Przyjemnie bylo po panowac przez chwile. Zawsze to mala odmiana po bezceremonialnosci amerykanskiego zycia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty chcesz od amerykańskiej bezceremonialności? To jest super. Zawsze możesz do kogoś mówić Mr. czy Mrs.i nikt się nie obrazi. Ale może też zwracać się normalnie i każdy z uśmiechem z tobą porozmawia, bez bufonady, bez sztuczności i bez europejskiego nadęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chris Sommovigo pisze tutaj m.in. o sushi i produkcji kabli. O zamówieniach na km czy 10 km kabla po 1 $/m i sprzedaży do 3000$ za metrowe pary. Jest to człowiek uznany w środowisku, autor patentów z zakresu kabli cyforwych itd. , myśle, ze nie ma sensu z tym dyskutować, trzeba to przyjąc. Te kable, ich produkcja to jest rodzaj jak to Chris nazwał projektu biznesowego i tak to wielu ludzi traktuje, a klient koncowy masturbujący się kawałkiem przewodu, który chinczyk zrobi jak chcesz, posrebrzy, zrobi ze złota czy srebra itd, trzeba tylko kupic taką ilość żeby machina mogła ruszyc. Nie wiem kto jest w tym wszystkim cwaniakiem, nie wiem kto jest idiotą. Ale Chris pisze o faktach, wielkiej technologii w tym nie ma i spokojnie jest to trzepane w Chinach. Jak kupuje Ipada Pro za ogromne pieniadze dla chinskiego dziecka, to on mi ułatwia życie zastepuje komputer, urządzenie liczące, aparat fotograficzny, mam w nim ogromna bibliotekę podreczników itd. Kabel, nawet najpiekniejszy blyszczacy siltech czy jakis inny, to jest tylko kawałek kabla, jakby go nie nazwac, jak drogie nie beda wyjsciowe półprodukty, jest to kawałek prostego jak ch.uj narzędzia, a ze niektorych rozpala jego cena to jest inna sprawa, tak samo rozpalają majteczki dla kochanki za 500 pln czy zegareczek za 50.000 pln wysadzany kamykami i predzej bym kupil zegareczek bo wlozona w niego praca, wysilek ludzki i wiedza jest nieporownywalna do takiego siltecha. Wielu zegarków do tej pory chinczyk nie zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chris Sommovigo pisze tutaj m.in. o sushi i produkcji kabli. O zamówieniach na km czy 10 km kabla po 1 $/m i sprzedaży do 3000$ za metrowe pary. Jest to człowiek uznany w środowisku, autor patentów z zakresu kabli cyforwych itd. , myśle, ze nie ma sensu z tym dyskutować, trzeba to przyjąc. Te kable, ich produkcja to jest rodzaj jak to Chris nazwał projektu biznesowego i tak to wielu ludzi traktuje, a klient koncowy masturbujący się kawałkiem przewodu, który chinczyk zrobi jak chcesz, posrebrzy, zrobi ze złota czy srebra itd, trzeba tylko kupic taką ilość żeby machina mogła ruszyc. Nie wiem kto jest w tym wszystkim cwaniakiem, nie wiem kto jest idiotą. Ale Chris pisze o faktach, wielkiej technologii w tym nie ma i spokojnie jest to trzepane w Chinach. Jak kupuje Ipada Pro za ogromne pieniadze dla chinskiego dziecka, to on mi ułatwia życie zastepuje komputer, urządzenie liczące, aparat fotograficzny, mam w nim ogromna bibliotekę podreczników itd. Kabel, nawet najpiekniejszy blyszczacy siltech czy jakis inny, to jest tylko kawałek kabla, jakby go nie nazwac, jak drogie nie beda wyjsciowe półprodukty, jest to kawałek prostego jak ch.uj narzędzia, a ze niektorych rozpala jego cena to jest inna sprawa, tak samo rozpalają majteczki dla kochanki za 500 pln czy zegareczek za 50.000 pln wysadzany kamykami i predzej bym kupil zegareczek bo wlozona w niego praca, wysilek ludzki i wiedza jest nieporownywalna do takiego siltecha. Wielu zegarków do tej pory chinczyk nie zrobi.

 

A to ci odkrycie...

Kable rózne można "zrobić". Przewody trzeba najpierw wyprodukować. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci odkrycie...

Kable rózne można "zrobić". Przewody trzeba najpierw wyprodukować. ;)

Późna pora, chyba nie zaczaiłes o jakie odkrycie chodzi. Ale dzięki za krzywy uśmieszek. Takie krzywe są najfajniejsze i już widzę tę minę znawcy za uśmieszkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późna pora, chyba nie zaczaiłes o jakie odkrycie chodzi. Ale dzięki za krzywy uśmieszek. Takie krzywe są najfajniejsze i już widzę tę minę znawcy za uśmieszkiem.

 

Bez urazy. Pora była rzeczywiście późna, a że uśmieszek wywołuje u mnie każda dyskusja o kablach powyżej zwykłej rynkowej ceny za stanowiące je przewody i wtyki, to i go wstawiłem. Bez innych podtekstów.

Pozdrawiam.glob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Ale co ty chcesz od amerykańskiej bezceremonialności? To jest super. Zawsze możesz do kogoś mówić Mr. czy Mrs.i nikt się nie obrazi. Ale może też zwracać się normalnie i każdy z uśmiechem z tobą porozmawia, bez bufonady, bez sztuczności i bez europejskiego nadęcia.

A najfajniejsze są

"shoes on the table"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.