Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak taki Owsiak miałby mieć działkę dla siebie, tak do wiadomości publicznej, to mielibyście wielki żal o to? Ja nie, on tym żyje, jego praca, bilans w całej tej akcji, mimo wszystko, jest zawsze dodatni. Wolałbym aby jemu żyło się dostatnio, niż jakiemuś wujkowemu przybłędzie przy korytku. Wydaje mi się, że wiele osób wątpiących w jego dobre intencje zapomina, że mało jest ludzi, którzy daliby radę to pociągnąć. Na forach internetowych widać, że troszkę też wychodzi taka typowa polaczkowość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Jaro 747 jestem ograniczonym fanatykiem pomocy nie przez instytucje lecz osobiście , możesz zdradzić co Ciebie fascynuje ? rozliczenia finansowe instytucji :)

 

Chciałbym wiedzieć na co idą moje pieniądze a dokładniej (bo jak widzę możesz mieć problem ze zrozumieniem) na co idą moje podatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem wszystkich postow.Owsiak ma dla siebie 11%.Taka organizacja to jest zwykla firma.Z tej kasy sie utrzymuje.Wszyscy pracuja za kase.Z tego co pamietam pracuje tam na stale 15osob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co w rodzinie to nie zginie.Tez moge pracowac za free z karta firmowa.

 

Zrobienie tylu imprez w calym kraju to nie jest miesiac pracy.Caly rok to zapinaja.Pozwolenia, naklejki, negocjacje, biuro, paliwo, telefon.Ile ma stalych kosztow to wie tylko on.

 

Place zawsze z kom.Wczoraj dalem 20pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi w zasadzie chodzi, powiedziałby w twarz: mam bańkę z tego do kieszeni, mnie to nie uwiera. Ale wiele osób aż za bardzo.

 

Z tą rodziną, nie słyszałem takich plotek ale gdyby nawet.. Może mają jego temperament i dobrze wykonują swoją prace. Nie mi to oceniać. Dla mnie właśnie liczy się zysk tej jego działalności. Widziałem już w kilku oddziałach szpitalnych ile sprzętu nakupili. Jednak nie to się liczy nadal, widzieliście kiedyś ile ludziom to daje? Rodzice wielu dzieci z tych oddziałów mają najwięcej tu do powiedzenia. Miło też, że taki spęd charytatywny zespala ludzi w dzisiejszych czasach. Takie są moje przemyślenia i nawet jeśli istnieje drugie dno, jak to jest zarzucane Owsiakowi, to góra ma swoją masę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się odnieść do wypowiedzi il Dottore, możliwe, że tak było, ktoś tak zrobił. Mimo wszystko nie podejdę do tego negatywnie, bo widziałem sale, które (jak głosiło stosowne obwieszczenie szpitalne) były całkowicie ufundowane z zebranych pieniędzy. I jednak ten sprzęt był nowy i jak na moje oko bardzo nowoczesny (porównując z obecnymi tu i ówdzie darami z NFZ). Chociaż też jestem skłonny uwierzyć, że w szpitalach jest prowadzony pewien marketing społeczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć na co idą moje pieniądze a dokładniej (bo jak widzę możesz mieć problem ze zrozumieniem) na co idą moje podatki.

 

Możesz mi powiedzieć jaką logiką się kierowałeś uznając że najlepszym miejscem do znalezienia odpowiedzi na Twoje dylematy podatkowe będzie Pytanie Tu na forum a nie przeczytanie w sprawozdaniach finansowych tych instytucji ?

 

Coś tam czytasz ( podałeś jakieś ilości kartek sprawozdań ), coś tam wiesz no to posieję ferment ale składu i ładu to nie ma .

 

Skoro podajesz ilość kartek sprawozdań to weź chłopie przeczytaj te kartki ponoć treść jest ważniejsza od ilości ( sprawdź sam inni to już wiedzą ) i wtedy się wypowiesz rzeczowo w temacie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć jaką logiką się kierowałeś uznając że najlepszym miejscem do znalezienia odpowiedzi na Twoje dylematy podatkowe będzie Pytanie Tu na forum a nie przeczytanie w sprawozdaniach finansowych tych instytucji ?

 

Coś tam czytasz ( podałeś jakieś ilości kartek sprawozdań ), coś tam wiesz no to posieję ferment ale składu i ładu to nie ma .

 

Skoro podajesz ilość kartek sprawozdań to weź chłopie przeczytaj te kartki ponoć treść jest ważniejsza od ilości ( sprawdź sam inni to już wiedzą ) i wtedy się wypowiesz rzeczowo w temacie .

 

Przeczytałem chłopie i niewiele z tego wynika. Sam lepiej przeczytaj to załapiesz o co chodzi (albo i nie). I dlatego pytam, bo z tego sprawozdania niewiele wynika. Kapujesz jacuś???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć dosłownie ? że niewiele po przeczytaniu przez Ciebie raportu wynikło , poza różnicą w ilości stron co do WOŚP .

 

Jacuś chłopku tępy - czy ty naprawdę nie rozumiesz jednego pytania czy dla jakichś wyższych (według ciebie) celów robisz z siebie idiotę?

 

Ze sprawozdania WOŚP wiem praktycznie wszystko, ze sprawozdania Caritas nie wiem nawet ile zebrali a ile dostali i od kogo. Nie trybisz tego naprawdę??? Sorry, ale nawet w twoim przypadku nie wierzę w taką głupotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś chłopku tępy - czy ty naprawdę nie rozumiesz jednego pytania czy dla jakichś wyższych (według ciebie) celów robisz z siebie idiotę?

 

Ze sprawozdania WOŚP wiem praktycznie wszystko, ze sprawozdania Caritas nie wiem nawet ile zebrali a ile dostali i od kogo. Nie trybisz tego naprawdę??? Sorry, ale nawet w twoim przypadku nie wierzę w taką głupotę.

Od razu widać,że jesteś człowiekiem małej wiary:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadam

(Konto usunięte)

Ze sprawozdania WOŚP wiem praktycznie wszystko, ze sprawozdania Caritas nie wiem nawet ile zebrali a ile dostali i od kogo. Nie trybisz tego naprawdę??? Sorry, ale nawet w twoim przypadku nie wierzę w taką głupotę.

"Niech nie wie lewica, co czyni prawica."

 

 

 

JKM:

Wczoraj grała WOŚP. Dlaczego nic na nią nie daję?

Edytowane przez Cadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując powody dla których nie lubię WOŚP i Owsiaka:

 

- Dlaczego to akurat on dostał "kapitał początkowy" w postaci promocji w mediach publicznych? Czas antenowy kosztuje i to sporo. Wydaje mi się że paru euro-towarzyszy z "salonu" jednak ma nieprzemijającą tęsknotę za Hufcem Walterowskim którego duch mocno przebija z Przystanku Woodstock oraz "dukalogu" - "róbta co chceta" i "siema" jak to mawia Owsiak Jerzy Idol Młodzieży

 

- Argumenty Korwina - skoro zaopatrzenie szpitali w sprzęt jest statutowym obowiązkiem państwa, odnośny minister bezproblemowo zmniejszy przyznawane na ten cel fundusze o kwoty zebrane przez WOŚP

 

- Agresywna promocja WOŚP przez przyklejanie serduszek na sprzęcie nie-zakupionym przez Orkiestrę jak to opisał il Dottore. To nie świadczy dobrze o organizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaopatrzenie szpitali jest obowiazkiem panstwa -bzdura do kwadratu

misiomor szpitali nalezacych do panstwa masz kilkanascie w Polsce a co z pozostała setką ?

Korwin jest zalosny w swojej niewiedzy a na orkiestre nie da kasy bo mu zona juz nie pozyczy , musiałby z kieszonkowego dać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor szpitali nalezacych do panstwa masz kilkanascie w Polsce a co z pozostała setką ?

W ostatecznym rozrachunku finansowanie jest w ogromnej większości państwowe. Nieważne czy bezpośrednio czy przez samorządy czy może jakieś inne NFZ-y.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko do malkontentów- nie lepiej wam na duszy,jak dacie 2 dychy na szczytną ideę? może komuś życie uratujecie? to tylko jedna flaszka mniej, można wytrzymać, prawda misimor?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko do malkontentów- nie lepiej wam na duszy,jak dacie 2 dychy na szczytną ideę?

Lepiej mi na duszy. Tyle że nie uważam rzeczy zalatujących Makarenką za szczytne idee.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatecznym rozrachunku finansowanie jest w ogromnej większości państwowe. Nieważne czy bezpośrednio czy przez samorządy czy może jakieś inne NFZ-y.

finansowanie jest ze składki zdrowotnej , z komercji ,innych ubezpieczeń

skladka jest od przychodu, lub ryczałtowa tak czy siak tez płaca ci ktorzy pracuja

panstwo nic nie dokłada do tego systemu, a nawet więcej kradnie czesc tej składki co jest najwieksza tajemnica tego kraju bo nikt nie wie na co

nie wiesz o czym piszesz

okres rozdawnictwa sprzetu to czasy komuny i obecnie pare wybranych szpitali z Programów Ministerstwa Zdrowia przypadkiem prowadzonych przez ludzi platformy :)

szpitale samorzadowe to spólki prawa handlowego ktore nic nie dostaną od państwa lub stare SPZOZy ktorym nieraz coś skapnie z pieniedzy samorzadowych zebranych z kolejnych podatków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię proste wyjaśnienia - jaki procent budżetów szpitali pochodzi z podatków i para-podatków zwanych dla niepoznaki składkami itd., a jaki bierze się ze świadczeń dobrowolnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Człowiek wierzący, dając Wielkiej Orkiestrze pieniądze popełnia grzech, bo bierze udział w sprawach diabelskich” – przeczytali parafianie z Poniatowej w ulotkach wyłożonych na stoliku w Kościele św. Ducha podczas dzisiejszych mszy świętych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię proste wyjaśnienia - jaki procent budżetów szpitali pochodzi z podatków i para-podatków zwanych dla niepoznaki składkami itd., a jaki bierze się ze świadczeń dobrowolnych.

a co to sa swiadczenia dobrowolne ? bo nie znam pojecia

datki jak na tace czyli darowizny ? czy komercja czyli platnosc z własnej kieszeni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak animozje czy kościół lubi WOŚP czy nie skwitował w pr 2 TVP w dniu wczorajszym krótko ,, otrzymaliśmy liczne nagrody od kościoła ZA NIESIENIE POMOCY "

Druga sprawa skoro KK tak nie lubi WOŚP zadaj sobie pytanie czemu pozwala zbierać pieniądze na swoim terenie w kościele od ludzi wchodzących i wychodzących na mszę ? Bo chyba jak się kogoś nie lubi to się raczej nie zaprasza do siebie :) tylko goni pałą skoro konkurencja he he .

To że znajdą się ludzie w KK którzy psioczą na WOŚP jest także zrozumiałe w KK tez nie brakuje ludzi którzy na pytanie czy pomożesz odpowiedzą a ile z tego będę miał dla siebie :)

Na każdą instytucję masz wpływ możesz zapisać się do dowolnej organizacji i pomagać najlepiej jak umiesz nie zawłaszczając ani grosza :), możesz także pomagać tak zupełnie sam możesz także uważać że nie masz na nic wpływu i nie ważne kto i jak pomaga ważne że coś tu musi śmierdzieć to o wiele łatwiejsze .

Głupiś czy o droge pytasz ? To mogę się zapisac do dowolnego państwa i płacic podatki na dowolny kościół??? A jak sobie nie winszuje płacić na kościół to mogę nie płacic podatków ???

 

WOŚP zbierał pieniądze w kościołach, może kościół wrzucił sie do WOŚP z niedzielnej mszy, to by go nie zabolało, to bym rozumiał?

 

Tylko jakoś tak się składa że najkrzywiej patrzą na WOŚP przypały z gadzinówek endecko klerykalnych i rózne palanty uzasadniające w ten sposób sobie dlaczego nie dorzuciły się do puszki WOŚP. Takie odreagowanie ich prostych umysłów żeby sie nie czuły z tym źle.

 

Ja się do WOŚP nie dołozyłem, ale nie dorabiam do tego uzasadnień typu, "bo tylko Owsiak dostał darmowe reklamy w mediach", "bo agresywnie rozlepia serduszka", "bo kradnie", albo "bo Owsiak bierze dla siebie". Nawet jakby brał dla siebie, to i tak robi dobre rzeczy.

Ale ...

Uważam że tym się powinno zajmować Państwo, które po to bierze przymusowo podatki. Jak mu brakuje to niech zadba o gospodarke żeby prosperowała i bedzie miało na spełnianie swoich obowiązków wobec obywateli.

 

Nieudolności Państwa w spełnianiu swoich powinności nie powinni uzupełniać wolontariusze Owsiaka - w większości małoletni, którzy ćwiczą się w ulicznych żebrach. Dzialnosć charytatywna nie powinna polegać głównie na robieniu ulicznych kwest i wyciaganiu pieniędzy od przechodniów.

 

Niech organizuja koncerty, niech muzycy (w końcu to orkiestra) grają za symboliczną złotówkę (zresztą pewnie gdzieś grają, ale w mojej okolicy tylko dzieci chodziły z puszkami i kwestowały), niech wolontariusze bez wynagrodzenia ulice zamiatają albo ludziom wegiel zrzucaja do piwnic i to może byc ich wysiłek na cel charytatywny wart zapłaty większej nawet niż ceny rynkowe takich usług. Uliczne żebractwo nastolatków wysiłkiem godnym pochwały nie jest, daje zły wzorzec i ustala krzywy obraz świata w którym żyjemy. Gdzie na dobre sprawy uczymy się żebrać od przechodniów zamiast wymagać i skłaniac do dobrych czynów tych, którym się w społeczeństwie wiedzie najlepiej

 

 

.

 

Wiadomo co w rodzinie to nie zginie.Tez moge pracowac za free z karta firmowa.

Tego nie znałem. Za to inne ...

Kto ma księdza w rodzie tego bieda nie ubodzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Arku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem misiomora to prolety niech sobie zdychają a prawdziwi ludzie wyleczą się sami. A na wieść o tych którzy leczą się z ubezpieczenia ogarnia go groza bo przecież można by dać te pieniądze kapitalistom żeby kupili sobie Rolls-Royce. Zbiórka Owsiaka zmniejsza siłę nabywcza proletów dzięki której mogliby nabyć niepotrzebne im towary. W ten sposób zmniejszają zysk kapitalistów i należną im pulę dóbr luksusowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
paru euro-towarzyszy z "salonu" jednak ma nieprzemijającą tęsknotę za Hufcem Walterowskim którego duch mocno przebija z Przystanku Woodstock oraz "dukalogu" - "róbta co chceta" i "siema" jak to mawia Owsiak Jerzy Idol Młodzieży

 

hufiec walterowski- godny przypomnienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis wyraźnie odnosi się co do niektórych miłosiernych barnów z tego wątku.Czyżby w ramach świętego spokoju mściwe serduszko mulsa w wątku zablokowało

 

"generalnie to martwi mnie brak ofiar.W takim wontku powinny padac ofiary z milosci.A tu trzeba zamknac.Szkoda.Z drugiej strony mamy pieknie rozwiajacy sie watek Owsiaka ktory laskawca zalozyciel pozwolil mi poczytac.Jakiez tam poklady bezinteresownej nienawisci.Nawet pan dottore widzi wszedzie serduszka i dlatego uwaza ze nie powinno sie dawac a jednoczesnie uwaza ze lekarze nie uzywaja sprzetu w prywacie, choc ja osobiscie takie przypadki znam.I uwazam ze nie powinno sie zatrudniac w zwiazku z tym zadnych lekarzy.... tylko zagranicznych. A pana dottore wcale.Niejaki emi zawraca mi glowe ze jezdem cham i 24 godziny chamieje na forum.Muszem doniesc ze dopoki beda takie wontki o Owsiaku jakie zakladajom rozne chamy to ja bede chamial 25 godziny na dobe a nawet godzine dluzej.Poza tym generalnie nie dawac panowie katolicy i nie krasc tez. Dawac tylko na caristas i chodzic sie leczyc do siostr elzbietanek..ziolami.Katolicy do zioł, szczytne hasło . Generalnie tez jezdem za tym co niejaki qubric wel arku pisze ze trzeba poczekac z operacjami az sie w gosdpodarce pooooprrrrawi wtedy sie kupi i zooperuje.Generalnie tez tak uwazam a dodatkowo mozna wyczuc moment kiedy dolar spadnie......Bardzo mi bylo milo ze laskawca zalozyciel pozwolil mi poczytac bo rzadko moglem spotkac takie poklady idiotyzmow i nienawisci do..... malych dzieci. bardzo serdecznie dziekuje, bardzo serdecznie. bardzo zabawene jest stwierdzenie ze zbierajacy to zebracy.Faktycznie jak widze tych z tacami to mam takie wrazenie, natomiast mlodziez sie doskonale bawi i wychowuje.Pieknie sie wychowuje bo na bezinteresownosci w przeciwienstwie do zebrakow... z tacą. generalnie podsumowujac. misimor to ...ta.Jak sie wzial za podsumowanie to bierze odpowiedzialnosc za wszytkich....... ów. Ps.jak doktorku zobaczysz wycieczke dzieci z serduszkami to na 99% sa to przebrane...inkubatory.

 

 

bardzo zabawene jest stwierdzenie ze zbierajacy to zebracy.Faktycznie jak widze tych z tacami to mam takie wrazenie, natomiast mlodziez sie doskonale bawi i wychowuje.Pieknie sie wychowuje bo na bezinteresownosci w przeciwienstwie do zebrakow... z tacą. generalnie podsumowujac. misimor to ...ta.Jak sie wzial za podsumowanie to bierze odpowiedzialnosc za wszytkich....... ów. Ps.jak doktorku zobaczysz wycieczke dzieci z serduszkami to na 99% sa to przebrane...inkubatory. a jesli ktos ma zastrzezenie ze to nie ten watek ,to moze zastanówmy sie ze najwiekszymi wrogami dzieci sa katoliccy wychowankowie kosciola katolickiego w milosci do blizniego swego.wyraznie serduszka spadly im na oczka katolickie i przestali widziec.

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wladz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pięknie podsumowuje całość pierwszy post misiomora na tej stronie. Cała krytyka Owsiaka zamyka się właściwie w jednym: "DLACZEGO TO AKURAT ON DOSTAŁ... (tu wpisz dowolne gorzkie żale)??" No dlaczego on, dlaczego? Nieważne czy robi dobrze czy niedobrze, ale dlaczego on? Dlaczego nie mój szwagier, siostry żony brat rodzony, albo nie ja, tylko właśnie Owsiak? Też bym tak chciał zarabiać na tym, też bym chciał kupić sobie willę na Karaibach, tonę amfetaminy i herbatniki z pieniędzy zebranych przez naiwnych wolontariuszy. Ale jestem zwykłym szaraczkiem, który nigdy nie miał pomysłu na coś fajnego, nigdy nic nie próbował robić i tak siedzę i się w tej swojej zawiści kiszę przed tiwi. Ten złodziej, tamten złodziej, ten na pewno żyd, tamten to plecy ma, każdy kto coś robi to zły, a dlaczego zły? Proste - bo ja też bym chciał! Dlaczego nie ja?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.