Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dulon184 napisał:

Przestań pitolić .

 Osobiście znam posiadaczy  chałup- Niepracujących .Od  zawsze.

 Osobiści znam ludzi nigdy nie pracuj.ących a mających renty.

 Zdrowych ludzi .

 Wiec nie chrzań tu kocopołów.

 Mieliście wiele zmienic a robicie totalne bagno

Wez sie kur.... do roboty, a nie zazdroscisz innym chalup.

Z AS chalupy sie nie dorobisz, to fakt.

W sumie to jestes dosyc oryginalny, zawsze myslalem, ze to pisowcy chcieli przeswietlac tych co za duzo maja.

A tu patrz, the other way round. Takze idziesz the wrong way up.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, skynyrd napisał:

Chwalcie - PIS będzie miał 60%

W komunie były lepsze wyniki. Myślę że powinno być 80 albo nawet 90% ;-). Od czego mają komisje wyborcze?

32 minuty temu, skynyrd napisał:

Głupi pisowcy, sprzedali się za 500, za emeryturę, chamy, ciemniaki.

Tu Kolega może mieć rację, brawo Ty.

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Że PiS robi profesjonalna kampanię w oparciu o rady amerykańskich spin doktorów i badania nastrojów społecznych?

A jak jest z moim pytaniem sprzed kilku dni o to który z wybrańców PiS do parlamentu UE zna biegle jakiś język obcy? Łacina się nie liczy.
Pytałem też o stopień zaawansowania prac nad propagandowym samochodem elektrycznym Morawieckiego, czy w tej sprawie może jest jakaś informacja z centrali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bubusia napisał:

Nie ma

Aha. Nie ma.

Czyli Kaczyński kolejny raz robi ludziom kisiel z mózgu strasząc czymś, czego nie ma.

Ludzieeeee!!! Obronię was przed podatkiem którego nie ma!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Lech36 napisał:

A jak jest z moim pytaniem sprzed kilku dni o to który z wybrańców PiS do parlamentu UE zna biegle jakiś język obcy? Łacina się nie liczy.
Pytałem też o stopień zaawansowania prac nad propagandowym samochodem elektrycznym Morawieckiego, czy w tej sprawie może jest jakaś informacja z centrali

Pytać możesz i tyle. Te pytania powinna stawiać opozycja i pokazywać sensowne odpowiedzi na nie. Skutecznie. Tyle, że opozycja tego nie potrafi. W ogóle nic nie potrafi. Zamiast pytać o europosłów PiS, najpierw zapytaj dlaczego KE uwaliła wielu swoich doświadczonych europosłów. PiS w porównaniu z opozycją, ma taką wiarygodność, że wzorem z dawnych czasów do PE wprowadziłby nawet konia.

24 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Aha. Nie ma.

Czyli Kaczyński kolejny raz robi ludziom kisiel z mózgu strasząc czymś, czego nie ma.

Ludzieeeee!!! Obronię was przed podatkiem którego nie ma!

A LGBTQ ma prawa jakich chce? Nie ma. 

"Dlaczego zatem do tej pory nie obowiązuje on w Polsce?

Przy założeniu, że taki podatek w Polce wynosiłby zaledwie 1%, wzrost opłat z tytułu podatku od posiadanej nieruchomości wzrósłby dla przeciętnego, 50-metrowego mieszkania w Warszawie kilkudziesięciokrotnie do poziomu ok 4 tys. PLN rocznie. To właśnie wysokimi obciążeniami podyktowana jest szeroka niechęć i sprzeciw społeczeństwa, a co za tym idzie – brak odwagi po stronie polityków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bubusia napisał:

Wez sie kur.... do roboty, a nie zazdroscisz innym chalup.

Z AS chalupy sie nie dorobisz, to fakt.

W sumie to jestes dosyc oryginalny, zawsze myslalem, ze to pisowcy chcieli przeswietlac tych co za duzo maja.

A tu patrz, the other way round. Takze idziesz the wrong way up.

Wez się K-wa do myślenia . I myśl co do Ciebie piszą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

– Kiedy słyszałam od starszej pani, że dzięki 13. emeryturze mogła wykupić sobie spokojnie lekarstwa i jeszcze starczyło jej na inne potrzebne wydatki, to wiedziałam, że to było potrzebne – tłumaczy Szydło.

Tylko gdzie są te darmowe leki dla seniorów, które Szydło gwarantowała jako Premier Rządu RP?

Swoją drogą, tzw. "13 emerytura" to jest zdecydowanie korupcja wyborcza, ujęta w Kodeksie Karnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Sine Metu napisał:

Swoją drogą, tzw. "13 emerytura" to jest zdecydowanie korupcja wyborcza, ujęta w Kodeksie Karnym.

A rozliczy ich za to PO, która nie potrafiła rozliczyć skutecznie PiS choćby za sprawę Blidy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zyzol napisał:

A rozliczy ich za to PO, która nie potrafiła rozliczyć skutecznie PiS choćby za sprawę Blidy. 

Jedni nie potrafili rozliczyć w przeszłości - to faktycznie karygodne. Lecz, dużo bardziej złe są postępki teraźniejszej władzy. Takiego bagna i burdelu, jaki teraz nam zafundowano - jeszcze NIGDY nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:0 - To już jest antysemityzm

14 minut temu, zukzukzuk napisał:

Jedni nie potrafili rozliczyć w przeszłości - to faktycznie karygodne. Lecz, dużo bardziej złe są postępki teraźniejszej władzy. Takiego bagna i burdelu, jaki teraz nam zafundowano - jeszcze NIGDY nie było.

To dlaczego, jeżeli jest tak źle, jest tak dobrze?

Rozumiem, że za PO było wspaniale, byliśmy zieloną wyspą, a ludziom żyło się dostatniej. Jak za Gierka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, skynyrd napisał:

Jeżeli pijesz, Boże broń do mnie, to znudziło mi się na AH, gdzie na odpowiedź trzeba czekać 20 godzin, albo więcej.

Znasz moje poglądy niezmienne od pojawienia się na AS, a te bzdury o płaceniu - myślę, że są poniżej twej godności.

Nie zniżyłbym się do tego, by zapytać - Wojciechu, a ile płaci ci Schetyna? Po co obrażasz ludzi?

 

Dopiero co sam zarzucałeś ,że towarzysze z PZPR mi płacą a teraz się oburzasz?Czytasz własne posty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, skynyrd napisał:

Jak za Gierka.

Za czasów PO nie było dobrze, ale LEPIEJ niż teraz (choćby więcej mogłem kupić za wypłatę. I ten fakt, wielu sąsiadów czy znajomych już powtierdziło).

Właśnie teraz jest podobnie, jak za epoki Gierka. Zarówno on jak i PiS nie martwią się wcale przyszłością. Rozdają na prawo ilewo - byleby tylko utrzymać władzę. Czynią podobnie jak Pierwszy Sekretarz PZPR, kiedy pożyczał na potęgę, by zapewnić dobrobyt ludu pracującego. Lecz, zdają się nie zauważać faktu, iż za jakiś czas przyszedł kryzys, a potem natąpił krach... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Za czasów PO nie było dobrze, ale LEPIEJ niż teraz (choćby więcej mogłem kupić za wypłatę. I ten fakt, wielu sąsiadów czy znajomych już powtierdziło).

Właśnie teraz jest podobnie, jak za epoki Gierka. Zarówno on jak i PiS nie martwią się wcale przyszłością. Rozdają na prawo ilewo - byleby tylko utrzymać władzę. Czynią podobnie jak Pierwszy Sekretarz PZPR, kiedy pożyczał na potęgę, by zapewnić dobrobyt ludu pracującego. Lecz, zdają się nie zauważać faktu, iż za jakiś czas przyszedł kryzys, a potem natąpił krach... 

 

No to jesteś w kropce, bo opozycja krzyczy o rozdawnictwie, a na pytanie, czy zahamuje 500+ itp, twierdzi, że nie, lub da 600+.

Jeżeli PIS, to rozdawnictwo, jeżeli PO, to przemyślana strategia. Na kogo będziesz głosował?

Na Gwiazdowskiego raczej już nie masz szans.

Jeżeli chodzi o sąsiadów, dzieciatych, niezamożnych, to widzę wielką różnicę in plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zyzol napisał:

Pytać możesz i tyle. Te pytania powinna stawiać opozycja i pokazywać sensowne odpowiedzi na nie. Skutecznie. Tyle, że opozycja tego nie potrafi. W ogóle nic nie potrafi.

Chciałem się tylko przekonać czy Twoi idole wybrani do PE znają biegle choć jeden język obcy. To byłby wstęp do oceny jakości Twoich idoli. Rozumiem że nie wiesz którzy znają a którzy jadą tam tylko po kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

Po kasę jadą wszyscy. Lech36 - jesteś idealistą?

Przecież ta ekipa PiS jedzie po to żeby Unię rozmontować od środka, destrukcja to ich naczelne zadanie, ale trudno im będzie bez znajomości języków. Tylko będą mogli brać kasę, to PiS-owcom wychodzi najlepiej, branie kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lech36 napisał:

A jak jest z moim pytaniem sprzed kilku dni o to który z wybrańców PiS do parlamentu UE zna biegle jakiś język obcy? Łacina się nie liczy.

Pytałem też o stopień zaawansowania prac nad propagandowym samochodem elektrycznym Morawieckiego, czy w tej sprawie może jest jakaś informacja z centrali

Się bendom uczyć, tak przynajmniej twierdzą. Ale trzeba przyznać, że trafił się jeden uczciwy który stwierdził że na razie nie zamierza się żadnego języka obcego uczyć, bo po ch...? Samo pytanie go zdziwiło. Nazywa się Jurgiel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu mają ją rozmontowywać? Po co walisz tą peowską propagandą?

Może warto jednak trochę tę Unię zmienić? Ja wolę Unię wolnych państw, a nie kołchoz, w którym odgórnie narzuca mi się, kogo mam wpuszczać do swojego kraju. Jak mają wyglądać sądy, waluta itp.

Otwarte granice, wolny przepływ pracowników i towarów. Reszta to sprawa każdego państwa.

I tak będzie, wszyscy mają dość lewactwa i poprawności politycznej. Widziałeś wyniki wyborów we Włoszech, Francji, na Węgrzech i w Polsce.

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Się bendom uczyć, tak przynajmniej twierdzą. Ale trzeba przyznać, że trafił się jeden uczciwy który stwierdził że na razie nie zamierza się żadnego języka obcego uczyć, bo po ch...? Samo pytanie go zdziwiło. Nazywa się Jurgiel.

Może to fan Himilsbacha, który miał się uczyć angielskiego do filmu?

W końcu mnie nie zaangażują, a ja jak ch*j z tym angielskim zostanę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szanowny!

Ci rozmontowywacze wcale nie odnieśli wielkiego sukcesu w skali całej Unii, prognozy były dla nich zdecydowanie bardziej korzystne.

Natomiast jeżeli chce się coś w Unii zmieniać to trzeba coś w niej znaczyć. PiS nie ma na tym polu żadnych osiągnięć (łagodnie mówiąc).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Aha. Nie ma.
Czyli Kaczyński kolejny raz robi ludziom kisiel z mózgu strasząc czymś, czego nie ma.
Ludzieeeee!!! Obronię was przed podatkiem którego nie ma!
No bo któż by go mógł wprowadzić? Przecież nie wasza ulubiona partia. I tu sugestia podprogowa jest jasna.

Kaczor od lat jedzie na badaniach socjologicznych i ani o włos tego nie przekracza.

I bądźcie ostrożni z dobrymi pomysłami na publicznych forach, proszę.

PiS to czyta. Są inne drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, skynyrd napisał:

No to jesteś w kropce, bo opozycja krzyczy o rozdawnictwie, a na pytanie, czy zahamuje 500+ itp, twierdzi, że nie, lub da 600+.

Jeżeli PIS, to rozdawnictwo, jeżeli PO, to przemyślana strategia. Na kogo będziesz głosował?

Na Gwiazdowskiego raczej już nie masz szans.

Jeżeli chodzi o sąsiadów, dzieciatych, niezamożnych, to widzę wielką różnicę in plus.

Nie martw się o mnie. Dbaj o rozdawniczych. Może i Tobie coś się skapnie. 

Opozycja obiecuje, że nie cofnie 500+ z przymusu. Inaczej nie kupi głosów przekupionego ludu....

Tak. Masz rację. Tym, co niewiele więcej robili, oprócz "skomplkowanych"  czynności, związanych z przedłużaniem gatunku (czyli generalnie - zaspokojeniem własnych chuci ) - zapewne się polepszyło. Tylko szkoda iich kobiet. Spożywającym nadmiernie - także... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Panie Szanowny!

Ci rozmontowywacze wcale nie odnieśli wielkiego sukcesu w skali całej Unii, prognozy były dla nich zdecydowanie bardziej korzystne.

Natomiast jeżeli chce się coś w Unii zmieniać to trzeba coś w niej znaczyć. PiS nie ma na tym polu żadnych osiągnięć (łagodnie mówiąc).

Spokojnie, pogadamy za 5 lat. Nie od razu Kraków zbudowano. Przykro Ci będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie będzie, ale teraz jesteś za głupi żeby to pojąć. A jak pojmiesz to może będzie za późno. I wtedy powiesz sobie  - jaki głupi byłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Nie martw się o mnie. Dbaj o rozdawniczych. Może i Tobie coś się skapnie. 

Opozycja obiecuje, że nie cofnie 500+ z przy,usu. Inaczej nie kupi głosów, przekupionego ludu....

Tak. Masz rację. Tym, co niewiele więcej robili, oprócz "skomplkownych"  czynności, związanych z przedłużaniem gatunku (czyli generalnie - zaspokojeniem własnuch chuci ) - zapewne się polepszyło. Spożywającym nadmiernie - także... 

Wiesz dlaczego dostajecie w dupsko? Właśnie z powodu takich wypowiedzi.

Ale Wy jesteście Jasno Oświeceni jak niegdyś Unia Wolności.

Niedługo zostaną wam tylko marsze z pederastami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skynyrd napisał:

Otwarte granice, wolny przepływ pracowników i towarów. Reszta to sprawa każdego państwa.

Typowy polski Janusz... Jeszcze zapomniałeś oby dawali kasę na każde pstryknięcie. Najlepiej bezwrotne... I żeby Passat TDI był za darmo i cebula nie powodowała łzawienia. I aby zamknęli wszystkie kjebaby w DE, bo kjebaby są zastrzeżone jako polski znak towarowy... 

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hi_aro napisał:

Typowy polski Janusz... Jeszcze zapomniałeś oby dawali kasę na każde pstryknięcie. Najlepiej bezwrotne... I żeby Passat TDI był za darmo i cebula nie powodowała łzawienia. I aby zamknęli wszystkie kjebaby w DE, bo kjebaby są zastrzeżone jako polski znak towarowy... 

  

Ja mam w dupie kasę, kebabów nie jadam. Żle trafiłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skynyrd napisał:

Niedługo zostaną wam tylko marsze z pederastami.

Masz na myśli pielgrzymki do Częstochowy... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Tobie będzie, ale teraz jesteś za głupi żeby to pojąć. A jak pojmiesz to może będzie za późno. I wtedy powiesz sobie  - jaki głupi byłem.

A to z jakiego powodu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.