Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki kabel IC do jasnego systemu


Krzysiek B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio coraz modniejsze są tematy z zapytaniem o kable to i ja taki zakładam

 

Szukam kabla sensownie najkrótszego do maksymalnie 300zł, wolałbym zapłacić mniej ale jeśli będzie warto to przeboleję.

Mój system to kolumny Klipsch RP + NAD c356 i c546. Obecnie mam interkonekt profigold sky, ponieważ trzeba było jakiś kupić. Głośniowy mam klotza i po wymianie na klotza zauważyłem oczywistą zmianę dźwięku. Może nie jest to super kabel ale sceptyczne podejście do sprawy kabli nakierowało mnie na taniego klotza. teraz pewnie wziął bym jakiś wyższej klasy.

 

Testowałem kabel ic melodiki bo niby miał mieć łagodną górę, ale nie przypadł mi do gustu, był jaśniejszy od obecnie posiadanego profigolda, sopran brzmiał jakoś dziwnie, talerze nie brzmiały naturalnie. Cechą, która zdyskwalifikowała Melodikę była totalna degradacja dynamiki i za dużo ocieplenia. Zamulił mi gitary.

 

Interkonekt chcę wymienić ponieważ przy melodice zauważyłem, że pojawia mi się fajny wirtualny dźwięk. Chciałbym mieć ten efekt ale przy normalnie brzmiącym sopranie i dużej dynamice. Mój zestaw i tak gra bardzo jasno dlatego jednocześnie chciał bym żeby w miarę możliwości kabel ściął mi sopran, ewentualnie żeby przynajmniej sopranu nie podbijał.

 

Może też klotza powinienem wymienić, żeby poprawić i przyciemnić dźwięk, np. na qed ruby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie audioquest sidewinder rozwiazal sprawe zbyt natarczywej gory a kosztuje malo

Przejscie z klotza na qed ruby tez poprawi sytuacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w Klubie van den hull

 

Ekipa :) jakby co pomoże Ci wybrać cosik

 

Ja swego czasu miałem The First pierwsze wydanie na pewno po cieplej stronie mocy stał :) te nowsze jak koledzy tam pisali już takie nie sa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wypożyczę sobie kilka kabelków i sprawdzę, ale czy między urządzenia NADa nie powinienem wpiąć czegoś grającego ostrzej, ale bez podbicia sopranu? Góra odnoszę wrażenie, że jest za głośna w stosunku do reszty pasma, jeśli to nazywa się natarczywa góra to taka jest. Nie za ostra, poprostu za głośna, blacha brzmi jak blacha i wybrzmiewa jak blacha

 

Audioquest red river? Golden gate?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dałeś Melodice szans, może trzeba było na dłużej zatrzymač Melodikę zeby się "wygrzał", podobnie jest z kablami Albedo surowe grajar nijak po ok tygodniu grania zaczynają nabierać walorów.

 

Kiedyś kolega podrzucił mi 3 kabelki IC Van den Hull Wave, Albedo Blue i Equilibrium nie pamietam modelu, wszystkie z podobnego pułapu cenowego ok 5 stów.

Equilibrium odpadł w przedmiegach aż iskrzył, Albedo z racji tego ze kiedyś miałem wczesniejszą jego wersję wiedziałem czego się spodziewać dobry kabelek, ale troszkę narwany jak dla mnie (słucham jazzu w lagodnej odmianie), ale to właśnie Van den Hull zrobił na mnie najlepsze wrażenie, brzmienie wyważone, pastelowa łagodna góra i spokój czyli równowaga, chyba grał najdostojniej w małych składach muzycznych, nic nie drażniło, ale też niczego w muzyce nie brakowało wręcz przeciwnie wyciągał fajne smaczki z tła w porównaniu z pozostałymi, które swoją "jazgotliwością" maskowały te wszystkie niuanse.

Albedo natomiast miał najlepszy bas sprężysty z właściwą masą i dociążeniem, chociaż nie wiem czy nie aż za bardzo, ja wybrałbym VDH Wave.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dałeś Melodice szans, może trzeba było na dłużej zatrzymač Melodikę zeby się "wygrzał", podobnie jest z kablami Albedo surowe grajar nijak po ok tygodniu grania zaczynają nabierać walorów.

Mnie tłumienie dynamiki definitywnie zniechęciło do melodiki i to były bardzo duże ubytki pod tym kątem. Melodika niby grała łagodniej ale jaśniej. Ale jak na razie audioquest i van den hul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kabla sensownie najkrótszego do maksymalnie 300zł

Dokładając 120zł masz modyfikację swojego wzmacniacza po której zagra o dobrą klasę lepiej i czego nie zrobi żaden kabel .

Złagodnieje i nabierze barw .

 

Kloca się pozbądź i kup Qed Ruby - poczytaj w klubie Qed .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy wzmacniacz jest jeszcze na gwarancji. Jeśli tak to ja bym się w modyfikację nie bawił. W przypadku ewentualnych usterek potem będzie problem. Po drugie, może ja jestem głuchy, ale Nad 356 do "ostro" grających nie należał. Bardziej bym tu obstawił kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy wzmacniacz jest jeszcze na gwarancji. Jeśli tak to ja bym się w modyfikację nie bawił. W przypadku ewentualnych usterek potem będzie problem. Po drugie, może ja jestem głuchy, ale Nad 356 do "ostro" grających nie należał. Bardziej bym tu obstawił kolumny.

Dokładnie, tu chodzi o kolumny, ale jak napisałem na początku: priorytetem jest dla mnie dźwięk 3D i dynamika, a ścięcie sopranu to w miarę możliwości kabla.

 

Wzmacniacza nie widzę sensu ruszać, mam go dwa miesiące.

 

Kloca się pozbądź i kup Qed Ruby - poczytaj w klubie Qed .

Czytałem wystarczająco dużo o tym kablu i tu nie mam wątpliwości co do qeda ruby, ale czy mam przez to rozumieć, że kable głośnikowe wprowadzają wyraźniejsze zmiany w dźwięku niż IC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, może ja jestem głuchy, ale Nad 356 do "ostro" grających nie należał. Bardziej bym tu obstawił kolumny.

No i pytanie jak z ich ustawieniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tu chodzi o kolumny, ale jak napisałem na początku: priorytetem jest dla mnie dźwięk 3D i dynamika, a ścięcie sopranu to w miarę możliwości kabla.

 

Wzmacniacza nie widzę sensu ruszać, mam go dwa miesiące.

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz iść do przodu czy dreptać w miejscu .

Za 300zł nie kupisz porządnego nawet używanego kabla a najtańszy zbliżony do tego czego szukasz to VDH First Ultimate MKII ale to około 700-800zł przy czym on i tak cudów z tego co masz nie zrobi .

Sprzęt masz nowy i nie chcesz ruszać a chcesz iść do przodu to szukaj DACa z regulacją głośności i wepnij się nim w końcówki C356BEE . Zrobisz mocny krok do przodu w stosunku do grania z C546 i sam ocenisz jakim ograniczeniem tego wzmacniacza jest jego preamp .

Z czasem możesz pomyśleć o jego modyfikacji i za śmieszna kasę będziesz miał brzmienie na poziomie Denona PMA2020AE a to już kawał porządnego grania w klasie wzmacniaczy w okolicach 10 000zł .

 

Po drugie, może ja jestem głuchy, ale Nad 356 do "ostro" grających nie należał.

Gra sucho i jest wyprany z emocji .

Czytałem wystarczająco dużo o tym kablu i tu nie mam wątpliwości co do qeda ruby, ale czy mam przez to rozumieć, że kable głośnikowe wprowadzają wyraźniejsze zmiany w dźwięku niż IC?

Na takie pytania każdy musi sobie sam odpowiedzieć .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sucho i jest wyprany z emocji .

Ok a w takim razie jak gra tak polecany przez Ciebie Pioneer pd 50, nie jest do bólu bezbarwnym i sucho grającym "cedekiem"?. Ano właśnie jest!!! Polecając tego Pioneera nigdy nie Ci to nie przeszkadzało a tu przeszkadza Ci to w niezmodyfikowanym przez Ciebie Nadziaku??? Oj ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a w takim razie jak gra tak polecany przez Ciebie Pioneer pd 50, nie jest do bólu bezbarwnym i sucho grającym "cedekiem"?. Ano właśnie jest!!!

Nie jest ale jak ktoś go używa z byle jazgoczącym badziewiem to nie mój problem . To bardzo dobry odtwarzacz a na SACD gra aż za bardzo cukierkowo .

Posłuchaj sobie kiedyś źródła Wadii to zrozumiesz na czym polega dźwięk " żyleta " .

Polecając tego Pioneera nigdy nie Ci to nie przeszkadzało

Jak system jest dobrej klasy i poprawnie złożony to polecam ten odtwarzacz jak najbardziej .

 

a tu przeszkadza Ci to w niezmodyfikowanym przez Ciebie Nadziaku??? Oj ....

Mi nic nie przeszkadza , zwróciłem uwagę w którą stronę bym poszedł i wydał jak najrozsądniej pieniądze oczekując jak największych , poprawnych zmian .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak system jest dobrej klasy i poprawnie złożony to polecam ten odtwarzacz jak najbardziej .

No to nie pozostaje nic innego jak podzielić się tą wspaniałą informacją w zakładce HI-END... Słuchając tego Pioneera na badziewnym jazgotniku i porównując go brzmieniowo (nie jeżeli chodzi o awaryjność bo tu chyba byłby niechlubny remis) do Vincenta cd 400 to nie dałbym za to polecane przez Ciebie jazgoczące badziewie - Pioneer pd 50 nawet 1000 zł no ale każdy z nas słyszy inaczej a niektórzy nawet są geniuszami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym tu obstawił kolumny.

 

Od kolumn należy zacząć, ustawienie, akustyka, potem wzmacniacz, kable może też, ale co to musiały by być za kable, żeby sopran stłumić?

 

ścięcie sopranu to w miarę możliwości kabla

 

Sopran skuteczniej zetniesz regulacją barwy.

 

Dokładnie, tu chodzi o kolumny

 

Mam pytanie - czy te kolumny potrafią grać średnicą z neutralnym systemem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kolumn należy zacząć, ustawienie, akustyka, potem wzmacniacz, kable może też, ale co to musiały by być za kable, żeby sopran stłumić?

 

 

 

Sopran skuteczniej zetniesz regulacją barwy.

 

 

 

Mam pytanie - czy te kolumny potrafią grać średnicą z neutralnym systemem?

Interkonekt chcę wymienić ponieważ przy melodice zauważyłem, że pojawia mi się fajny wirtualny dźwięk. Chciałbym mieć ten efekt ale przy normalnie brzmiącym sopranie i dużej dynamice. Mój zestaw i tak gra bardzo jasno dlatego jednocześnie chciał bym żeby w miarę możliwości kabel ściął mi sopran, ewentualnie żeby przynajmniej sopranu nie podbijał.

Kolumny, wzmacniacz, cedek... Ja tylko pytałem o kabel, a nie o korektor. Na własne uszy słyszałem jak melodika zagrała wyżej sopranem od profigolda, dlatego w grę wchodzi też kwestia prezentacja tego fragmentu pasma w kablu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic innego jak podzielić się tą wspaniałą informacją w zakładce HI-END... Słuchając tego Pioneera na badziewnym jazgotniku i porównując go brzmieniowo (nie jeżeli chodzi o awaryjność bo tu chyba byłby niechlubny remis) do Vincenta cd 400 to nie dałbym za to polecane przez Ciebie jazgoczące badziewie - Pioneer pd 50 nawet 1000 zł no ale każdy z nas słyszy inaczej a niektórzy nawet są geniuszami...

Po co te głupkowate docinki ?

PD 50 porównywałem do Krella KAV280CD czy NAIM CDX wiec wybacz , ale to nieco ina klasa niż ten Vincent .

Podoba Ci się CD 400 , OK tylko zadaj sobie pytanie dlaczego do C356 masz grające " miękko " Dynaudio i nie wpasował Ci się PD 50 który nie gra ani sucho ani ostro .

Tak sam dla siebie .

 

Kolumny, wzmacniacz, cedek... Ja tylko pytałem o kabel, a nie o korektor. Na własne uszy słyszałem jak melodika zagrała wyżej sopranem od profigolda, dlatego w grę wchodzi też kwestia prezentacja tego fragmentu pasma w kablu.

Nie ma kabla który " ładnie " zetnie górę nie psując reszty .

Możesz zamulić VDH The Name albo dociążyć Firstem z pierwszej wersji ale kosztem rozdzielczości i dynamiki całości .

Ktoś wpuścił Cię w maliny z tym zestawem i szukasz ratunku nie tu gdzie trzeba . Korekcja regulatorem barwy nie jest głupim pomysłem ( jest ale co innego zrobisz ? ).

A jak tak się upierasz to kup sobie po 2 kondensatory od 1nF w górę i lutuj do wtyczek RCA ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kabla który " ładnie " zetnie górę nie psując reszty .

Możesz zamulić VDH The Name albo dociążyć Firstem z pierwszej wersji ale kosztem rozdzielczości i dynamiki całości .

A The Name wobec Bay c5 jak wypada? i jak mają się do Van den Hula kable Wirlworld? Rozumiem że efekt wirtualny i dynamika VDH gwarantowane na dobrym poziomie, bo są pomijane w opiniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te głupkowate docinki ?

PD 50 porównywałem do Krella KAV280CD czy NAIM CDX wiec wybacz , ale to nieco ina klasa niż ten Vincent .

Ok. Widzę, że każdy pozostanie przy swoim zdaniu jeżeli chodzi o pd 50 i cd400.

A odnośnie jak to sobie przetłumaczyłeś - głupich docinek - czy naprawdę myślisz, że ktoś uwierzy w to, że potrafisz z NADa 356 po Twoich modyfikacjach za 120 zł zrobić z niego wzmaka grającego na poziomie wzmacniaczy za 10.000 zł???? Litości .... Tak wiem, nie słuchałem tego odmienionego, zmodyfikowanego, szczęśliwego nad-a356 a się wypowiadam... Chłopie masz taki talent, że chyba następna trzecia seria Nadziaków będzie zamiast końcówki BEE miała oznaczenie MUDA... Nie wypisujmy herezji...

Nazywasz niezmodyfikowanego Nad-a 356 jazgotnikiem, suchotnikiem, bez barw a proponujesz łączyć go z ca sm 6 jako pre, którego z tego co gdzieś czytałem, też zacząłeś modyfikować ze względu na jego suche granie. To jak to w końcu jest - łączymy dwa suchotniki ze sobą, żeby było lepiej? Nie chcę tego dalej ciągnąć, niech każdy sam wyciągnie wnioski...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz latek że nie rozumiesz ?

Człowieku pytam o dynamikę w kablu i o efekt 3D i żeby kablem nie rozjaśnić systemu i tak janego systemu, tak jak to zaobserwowałem przy podpięciu kabla Melodiki. Nienaturalny świszczący dźwięk talerzy gdzieś mi fruwał w powietrzu. Czy ja zadałem pytanie w stylu jakim kablem wypruć ze 4dB z sopranu? Litości.

 

Które opony od BMW będą lepsze "a" czy "b"? Odp: sprzedaj bmw. Taka złośliwa analogia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Człowieku pytam o dynamikę w kablu i o efekt 3D i żeby kablem nie rozjaśnić systemu i tak janego systemu

Sprzedaj te klipiszorny bo kable nie pomogą .

Czegoś jeszcze nie rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop

Jestem zaskoczony ze jeszcze nie wpadl nikt z zamiarem nawracania bo kable nie graja. Dali spokoj czy sie sami nawrocili? :)

Ps to pytanie retoryczne i nie spodziewam sie odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie jak to sobie przetłumaczyłeś - głupich docinek - czy naprawdę myślisz, że ktoś uwierzy w to, że potrafisz z NADa 356 po Twoich modyfikacjach za 120 zł zrobić z niego wzmaka grającego na poziomie wzmacniaczy za 10.000 zł???? Litości .... Tak wiem, nie słuchałem tego odmienionego, zmodyfikowanego, szczęśliwego nad-a356 a się wypowiadam... Chłopie masz taki talent, że chyba następna trzecia seria Nadziaków będzie zamiast końcówki BEE miała oznaczenie MUDA... Nie wypisujmy herezji...

Nazywasz niezmodyfikowanego Nad-a 356 jazgotnikiem, suchotnikiem, bez barw a proponujesz łączyć go z ca sm 6 jako pre, którego z tego co gdzieś czytałem, też zacząłeś modyfikować ze względu na jego suche granie. To jak to w końcu jest - łączymy dwa suchotniki ze sobą, żeby było lepiej? Nie chcę tego dalej ciągnąć, niech każdy sam wyciągnie wnioski...

Nie przejmuj się . Jesteś jednym z wielu którzy wypowiadają się o sprzęcie którego nie słuchali stawiając stanowczą o nim opinie :)

A co do opinii tych którzy mieli kontakt z takim sprzętem to masz je w moich komentarzach czy na forum a o tym akurat modelu za jakiś czas gdzieś się w sieci pojawią .

Co dalszych wpisów , sorry ale to w jaki sposób się do mnie odnosisz nie jest warte pisania dalej .

 

 

A The Name wobec Bay c5 jak wypada? i jak mają się do Van den Hula kable Wirlworld? Rozumiem że efekt wirtualny i dynamika VDH gwarantowane na dobrym poziomie, bo są pomijane w opiniach.

Co jak bym zrobił już napisałem .

Poszukaj Firsta z porcelanowymi wtyczkami i kub Qed Ruby z banankami Eagle .

Popracuj nad akustyką . Jak to nie pomoże to wrócimy do tematu .

The Name to fajny kabel , łagodzący kabel ale to tani kabel i ucina mikro detale oraz łagodzi kontury dźwięków a chyba nie po to wydałeś tyle kasy na sprzęt żeby coś maskować .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.