Skocz do zawartości
IGNORED

Klub M&B Audio Cable


arenia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Wszystkich klubowiczów.   Postanowiłem uzupełnić i  wzbogacić klub  o kilka  recenzji będących w  ofercie oferowanych przeze mnie  przewodów. Będą  to  testy wykonane  na  łamach    Audiostereo   jak i blogu   Stereo i  Kolorowo .

Recenzjonowane  modele na łamach Audiostereo  to  :

interekonekt RCA Diamond oraz interkonekt RCA  Aurora.

Natomiast na łamach  blogu  Stereo i Kolorowo można znależć  test  przewodu  RCA Diamond,przewodu USB Diamond.

przewodu  RCA Black Pearl oraz  kabli  głośnikowych  Skaline.

Myślę  że  będą  one przydatne dla  osób  zainteresowanych charakterem  brzmienia  poszczególnych modeli.

Tutaj szczególne  podziękowania dla  obu  Panów recenzentów za rzetelne i rzeczowe testy .

 

Poniżej  test  modelu   RCA Diamond oraz RCA Aurora oraz zamieszczony  na  łamach  Audiostereo 

 

Na łamach blogu   Stereo i kolorowo ukazały się   następujące recenzje.

                                      Interkonekt RCA Diamond

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/01/interkonekty-m-audio-cable-diamond-1-m.html

                                        Przewód  USB Diamond

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/04/interkonekt-cyfrowy-m-audio-cable.html

                          interkonekt RCA Black Pearl

  http://stereoikolorowo.blogspot.com/2020/04/interkonekty-analogowe-rca-m-audio.html

                            kable  głośnikowe  Skyline

https://stereoikolorowo.blogspot.com/2021/05/m-audio-cable-skyline-przewody-gosnikowe.html

Pozdrawiam

MB Audio Cable

Edytowane przez M&B AudioCable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich!

Ostatnio zakupiłem Lumina U1 mini i na Wireworld Ultraviolet 8 sygnał USB nie pozwalał transportowi pokazać na co go stać. 

Na stronach stereoikolorolwo natrafiłem na producenta M&B. Zerknąłem na stronę i na start wypożyczyłem Diamonta. Do przesyłki Pani Gabriela dorzuciła mi na testy ich nowy kabelek USB. Wykonany również z żył srebrnych, lecz wielodrutowych więc był bardzo miękki, zatem w dalszym kontakcie z Producentem nazywałem go "Miekiszonem".

Transport gra z Pro-Jectem Pre Box S2 Digital, końcówka to Emotiva XPA gen 3. Kolumny Visaton Symphonie.

Pierwszy połączyłem Diamond. Pojawiło się dużo basu, momentami nawet niekontrolowanego, średnica była w porządku, pasmo wysokie lekko nieprecyzyjne. Ewidentnie nie jest to kabel w mój system, pomyślałem. Przesłuchałem jeszcze kila płyt i przepiąłem na "Miękiszona".

Wraz z podłączeniem Miękiszona pojawiła się nadzieja. Bas został opanowany, pracował precyzyjnie, zejścia były dość powściągliwe. W tym układzie średnica zyskała na treści, ładnie podpierana przez bas dawała satysfakcję z słuchania. Góra pasma lekko podświetlona, ale rozdzielcza. Nie zamazywały się szczegóły. Stwierdziłem, że jestem blisko, ale niedostatki zejścia w basie i iskierki u góry nie dawały pełnej satysfakcji.

Poprosiłem o dosłanie Back Perl. Dotarło kawał kabla w puszce po szpuli filmowej. Jak go przypiąłem, musiałem lekko malutkiego S2 Digitala Pro Jecta zabezpieczyć, aby "niewstawał". 

Perła w odniesieniu do Miekiszona dawała lepsza rozdzielczość na basie, niższe zejście a przy tym opanowane. Średnica wydawała się być taka sama, jak dla mnie dobra i nasycona, tak mi też gra system. Wysokie rejestry to w perle świetnie zrobione pasmo. Jest dużo niuansów, nasycone a przy tym jakoś tak łatwo wchodzą. W mojej ocenie Miękiszona dałbym pomiędzy Diamond a Perłą.

Ostatecznie Diamond i Miekiszon wróciły do Producenta, a Perła zajęła się transmisją sygnału z transportu U1 mi do Pre/DACa S2 Digital.

Edytowane przez krzysztof.filipak
Usunięcie literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś był zainteresowany na sprzedaż xlr Diamond 1m i rca Diamond 1m. Jak nowe, oryginalne puszki. Cena do dogadania.

Pozdrawiam.

ps. pisać na priv 

Edytowane przez misiek x

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.09.2022 o 12:26, misiek x napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany na sprzedaż xlr Diamond 1m i rca Diamond 1m. Jak nowe, oryginalne puszki. Cena do dogadania.

Pozdrawiam.

ps. pisać na priv 

Sprzedane.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie

Mam komplet Interkonekt M&B Audio Cable DIAMOND o długości 34cm niestety po zmianie wzmacniacza mam je za krótkie z chęcią bym je zamienił za dłuższe za moją dopłatą lub je sprzedam (cena atrakcyjna ) ale może ktoś ma za długie i potrzebował by krótsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich  Forumowiczów. Obecny rok ma się ku końcowi ,chciałem  więc uzupełnić jego zawartość o test  interkonektu  RCA Crystal Gold który miał miejsce w tym roku na łamach  Stereo  i Kolorowo.   Jak to mówią lepiej  póżno  niż  wcale 🙂.   Jest to zmodyfikowana wersja poprzedniej starszej  wersji Crystal . W  nadchodzacym  nowym  roku  planuje  wprowadzenie też kilku pozycji .Będą  to nowe przewody  głośnikowe i zasilające z miedzi monokrystalicznej, przewód USB , cyfrowy oraz interkonekty ze srebra. 

  Korzystając również z okazji życzę Wszystkim  Forumowiczom i nie tylko Wszystkiego  Najlepszego w nadchodzącym         Nowym Roku !

Pozdrawiam

MB Audio Cable

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2022/06/m-audio-cable-crystal-gold-rca.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.