Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie

Ja również. Jaka jest twoim zdaniem rola konstytucji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam, jaką rolę miała w czerwcu 2015 r., a jaką w listopadzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem w święta nie odzywac się ;)

Kempa oszukuje co do swojego wyksztalcenia, Piotrowicz mówi, ze oskarzajac ryzykował bardziej niż oskarżani. Partia oszustów jest wlasnie przy wladzy.

 

Jeszcze dorzuciłbym do tego wianuszka sporo z wierchuszki Pis- z preziem na czele ( tym co na samej górze też)

Miałem kiedyś nadzieje że temat Ziobro i zgraja ( Kempa,)zakończonym będzie Solidarna Polska nie wejdzie do parlamentu

ale z tego co widze na kolana przed prezesem i calowanie w ręke a może....

teraz pomysły rozwijają się to coraz dalej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czyli znaczy się" Powtórka z Rozrywki 2"( czyt.dramat)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli znaczy się" Powtórka z Rozrywki... czyt.dramat)

 

To Kolega nie wie, że sprawowanie funkcji Prokuratora Generalnego z funkcją ministra Sprawiedliwości obowiązywało 20 lat w okresie 1990-2010?

Również za rządów PO przez lat trzy. Przez krótki okres także funkcję taką pełnił Tusk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nazwać poprzedników?

Zapewne za chwilę mi powiesz. Tak przy okazji: jaka jest twoim zdaniem rola konstytucji?

Natomiast wiem jak nie można nazwać poprzedników.

Np. nie można ich nazwać jako:

pyszczy-o-antykomunizmie-ale-pzpr-było-fajne-jak-i-jej-członkowie

 

albo

 

dziadek-z-wermachtu-zły-roman-kryże-dobry

 

Uważasz, że to co obowiązywało do 1997 roku b yło wystarczające?

Uważasz, że nowa Konstytucja mimo, że pisana w pośpiechu nie była startem, nowym otwarciem?

Mimo, że za jej przyjęciem głosowało ledwie 20% całego społeczeństwa.

Pozytywnie i do brzegu. Co by miało jeszcze być w konstytucji?

Co do pisania w pośpiechu chcesz powiedzieć, że prace nad Konstytucją RP z 1997 r.

trwały tyle co nad ustawą o TK (np. tą pierwszą w której wygaszano kadencję organu

bezkadencyjnego)?

Co głosowania to dalej jest to więcej niż poparcie pis. W czym problem? Dlaczego nie zmienić konstytucji?

Nie rozumiem. Można zrobić zawsze referendum zatwierdzające. Pisdy przygotowały projekt całkiem nowej

konstytucji w 2010 r. Nie słyszałem aby wszczęto procedurę zmiany przez przyjęcie tej Konstytucji.

 

To Kolega nie wie, że sprawowanie funkcji Prokuratora Generalnego z funkcją ministra Sprawiedliwości obowiązywało 20 lat w okresie 1990-2010?

Również za rządów PO przez lat trzy. Przez krótki okres także funkcję taką pełnił Tusk.

Bo takie było prawo i PO je zmieniło. No ale jak się jest pisdom to się ciężko myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam, jaką rolę miała w czerwcu 2015 r., a jaką w listopadzie?

Taką samą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by miało jeszcze być w konstytucji?

 

Widzę, że kolega tak czytał konstytucję jak ją czyta każdy polityk...wybiórczo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie.

Wiadomo, że PiS chce wszystko upartyjnić, zawłaszczyć dla siebie i swoich giermków, dorwać się do koryta, przejąć spółki, aby swoi zarabiali publiczną kasę - tylko proszę nie opowiadać, że to "dobra zmiana", bo to żadna zmiana. Ba, oni nawet wezmą więcej niż poprzednicy, ponieważ prezesik jest owładnięty potrzebą zemsty za "zamach", za bycie w opozycji, za swoje nieudane życie, za to, że sprowadził brata na śmierć doradzając lądowanie. To umysłowość chora, mściwa i intelektualnie miałka. Komu ktoś taki może zaimponować? Jeszcze bardziej chorym, mściwym i miałkim niż on. Na tym zbudowany jest sukces PiS. I na oszustwie (przebrani w kampanii w polityczną łagodność Duda, Szydło, którzy teraz są tylko podnóżkami dyktatorka). Na szczęście takie konstrukcje zawsze pękają, a ten polityczny pętak, cierpiący z powodu nieinternowania, otaczający się starymi komuchami, nie jest już młody, a nawet już dziadzieje. Jeszcze będzie dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie było prawo i PO je zmieniło.

 

Jasne, monopol na zmiany prawa miała i ma PO, a reszcie won bo pójdziemy się poskarżyć choćby do kanclerza Austrii...

 

To kolega nie wie że dzięki

 

To kolega nie wie, że nie to było faktycznym powodem zmiany po 3 latach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli na tę konstytucje możesz powoływac sie w rozprawch przed sadami. W Polsce nie możesz. Sądy nie badaja zgodności przepisu z konsttucją podczas ferowania wyroku.

Tym sie zajmuje Trybunał konstytucyjny który jest organem politycznym parlamentu. Taka dodatkowa izba która zajmuje się wprowadzaniem poprawek do ustaw nie majacych nic wspólnego z poczuciem praworzadnosci i ograniczania władzy, bo sama jest władzą polityczną.

Konstytucje obecnie nie jest nic warta dla obywatela walczącego o swoje prawa w sądach.

Możesz. Nic nie zabrania powoływać się na Konstytucję RP w sądach, tym sądom nic nie zabrania się do tych argumentów bezpośrednio odnosić, nic im nie zabrania występować z pytaniami prawnymi to TK. Co do polityczności. Weź zobacz skąd się biorą sędziowie niemieckiego TK albo sędziowie amerykańskiego SN. Tylko się nie zdziw.

 

W Polsce przyjęto tzw. europejski model kontroli konstytucji. Jest jeszcze amerykański ale tylko w szczegółach jest inny niż nasz. Ostateczną wykładnię konstytucji USA i tak wydaje SN, którego wyroki w oparciu o zasadę "stare decisis" obowiązując w sądach federalnych oraz stanowych. Kiedy zatem przez jakimś sądem w USA powołujesz się na 5 poprawkę to dokładna jej treść jest już przesądzona w masie wyroków SN. Poza tym nawet jeśli taki sąd chciał być nowatorski to i tak sprawa może ostatecznie trafić do SN, który wyda ostateczny wyrok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS chce wszystko upartyjnić, zawłaszczyć dla siebie i swoich giermków, dorwać się do koryta

 

No tak.

Odpartyjnienie od PO i PSL tylko to oznacza.

 

Możesz. Nic nie zabrania powoływać się na Konstytucję RP w sądach, tym sądom nic nie zabrania się do tych argumentów bezpośrednio odnosić, nic im nie zabrania występować z pytaniami prawnymi to TK.

 

To owe "możesz" jest kluczem do niemożności Panie kolego.

Fikcja jest niekiedy fajna ale raczej w beletrystyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, monopol na zmiany prawa miała i ma PO, a reszcie won bo pójdziemy się poskarżyć choćby do kanclerza Austrii...

Prokuratura nie jest organem konstytucyjnym a poza tym PO ograniczyło własną władzę. Jakbym był opozycją to bym się cieszył.

No ale rozmowa z pisdą o logice to jest wyzwanie.

 

 

To kolega nie wie, że nie to było faktycznym powodem zmiany po 3 latach?

Nie wiem. Chodziło o to, że z rządów wielkiego logika samobójczyni sama broń wytarła po oddaniu do siebie

śmiertelnego strzału?

 

To owe "możesz" jest kluczem do niemożności Panie kolego.

Fikcja jest niekiedy fajna ale raczej w beletrystyce.

Sądy powszechne nie występują w pytaniami prawnymi do TK?

BTW, jeśli jesteś w stanie przewidzieć w 100% decyzję sądu to po co sąd?

Nie rozumiem.

 

Widzę, że kolega tak czytał konstytucję jak ją czyta każdy polityk...wybiórczo.

Ale pozytywnie i do brzegu. Pisda xniwax pisze konstytucję. Co jest taki "masthewem"?

No już wiem, że sądów nie ma tzn. ich rolę pełni pisda xniwax. Co jeszcze?

 

Niestety nikt na nie nie odpowiada... dobre pytanie, w teorii nakłada na Państwo obowiązek, a obywatelowi gwarantuje. W praktyce wszyscy ją mają gdzieś, zwłaszcza TK który wydaje decyzje polityczne, zależne od potrzeby konkretnego ugrupowania.

 

No to pozytywnie i do brzegu. Zapodaj swój model kontroli konstytucyjności prawa. Zwróć szczególną uwagę na to kto miałby o niej orzekać OSTATECZNIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Jaka jest twoim zdaniem rola konstytucji?

Twoje pytanie brzmiało "Po co nam konstytucja?" , nie ponawiasz tylko zdajesz kolejne. Ja odpowiedziom, ty nie.

 

Wiadomo, że PiS chce wszystko upartyjnić, zawłaszczyć dla siebie i swoich giermków

czyli zrobi to samo co zrobili założyciele TK, Kwas i PO...

 

dorwać się do koryta, przejąć spółki, aby swoi zarabiali publiczną kasę

a gdzie Ty byłeś przez 8 ostaniach lat ?

 

No to pozytywnie i do brzegu. Zapodaj swój model kontroli konstytucyjności prawa. Zwróć szczególną uwagę na to kto miałby o niej orzekać OSTATECZNIE.

a co ma piernik do wiatraka ? (na dzień dobry cofnąć zmiany wprowadzone przez kwacha i milera)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Nic nie zabrania powoływać się na Konstytucję RP w sądach, tym sądom nic nie zabrania się do tych argumentów bezpośrednio odnosić, nic im nie zabrania występować z pytaniami prawnymi to TK. Co do polityczności. Weź zobacz skąd się biorą sędziowie niemieckiego TK albo sędziowie amerykańskiego SN. Tylko się nie zdziw.

 

W Polsce przyjęto tzw. europejski model kontroli konstytucji. Jest jeszcze amerykański ale tylko w szczegółach jest inny niż nasz. Ostateczną wykładnię konstytucji USA i tak wydaje SN, którego wyroki w oparciu o zasadę "stare decisis" obowiązując w sądach federalnych oraz stanowych. Kiedy zatem przez jakimś sądem w USA powołujesz się na 5 poprawkę to dokładna jej treść jest już przesądzona w masie wyroków SN. Poza tym nawet jeśli taki sąd chciał być nowatorski to i tak sprawa może ostatecznie trafić do SN, który wyda ostateczny wyrok.

 

Uniemozliwia stosowania konstytucji wprost. Sam to przynałes powyżej. Trybunał mający wyłączność na rozstrzyganie zgodności ustaw z konstytucją. W przeciwieństwie do USA gdzie sądy stosują zapisy konstytucji bezpośrednio. Zupełnie nietrafone twoje porównanie.

 

Trybunał sobie może być, a moze go nie być. Żeby konstytucja coś znaczyła to musi być przepisem stosowanym podczas orzeczeń przed sądami i podlegajcym w orzekaniu stosowaniu tych samch zasad kolizyjnych co w rozstrzyganiu sprzeczności innych przepisów.

W Polsce nigdy takiej konstytucji nie było.

 

Kiedy sa w prawie zachowane te zasady, nawet konstytucji jako takiej osobnej być nie musi, jak w Anglii.

 

W Polsce ta ustawa zasdnicza to jest kwiatek do korzucha. Szkoda, bo PIS tego także nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyczą o jakimś zamachu, oboranie demokracji.. ale o co chodzi ? co się takiego stało że demokracja jest zagrożona ? konkretnie.

naprawdę żaden lewak nie potrafi powiedzieć po co tak mordę wydziera ? Po co powstał KOD ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ,ze zaden prawicowiec nie potrafi zrozumieć, iż rozmontowanie sadu konstytucyjnego jako jednego z elementów trój podziału władz, jest zamachem na panstwo. ja rozumiem, iż wiekszość jest po szkole zawodowej, niektórzy po licencjacie, ale żeby aż taka niewiedza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie brzmiało "Po co nam konstytucja?" , nie ponawiasz tylko zdajesz kolejne. Ja odpowiedziom, ty nie.

Już odpowiedziałeś, rozumiem że konstytucja jest dla ciebie istotna i że źle ci z TK. Dlaczego spytałem cię o pozytywny model kontroli konstytucyjności prawa.

 

a co ma piernik do wiatraka ? (na dzień dobry cofnąć zmiany wprowadzone przez kwacha i milera)

Bardzo duży. Każde prawo jeśli brać je poważnie powinno określać jakiś system rozstrzygania sporów.

Jak wyobrażasz sobie zapewnienie tego: "nakłada na Państwo obowiązek, a obywatelowi gwarantuje"?

Może sobie nie wyobrażasz to napisz to ale wtedy po co nam konstytucja. Kiedyś nie było konstytucji, było

pismo święte i też było fajnie.

 

naprawdę żaden lewak nie potrafi powiedzieć po co tak mordę wydziera ? Po co powstał KOD ?

Jeśli państwo daje mi 500 zł za to że macham penisem to nie wiem na ile jest to prawicowe,

ale na pewno mi to wyjaśnisz, prawda? W ogóle nakładanie podatków jest prawicowe.

Myślisz "podatki", mówisz "prawica". Jak na prawaka przystało zmierzysz się z tym wyzwaniem

i to wyjaśnisz, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stul pysk i słuchaj: mały dyktatorek niszczy fundamenty państwa i dlatego powstał KOD. Za jakiś czas będziesz nam dziękować.

Nie wierz w to nikt nie powie jemu" że czarne...."

Pis miał od początku czyt, w głowie naczelnika demontaż TK

po co jemu instytucja która przeszkadzała by w jego dalekosiężnych planach opanowania wszystkiego co

mogłoby mu przeszkodzić w sprawowaniu władzy( Szydło jako marionetka do czasu )

cala checa z sędziami była pretekstem kaczorowi jak rozgłosnia gliwicka jednemu malarzowi z Niemiec kiedyś....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniemozliwia stosowania konstytucji wprost. Sam to przynałes powyżej. Trybunał mający wyłączność na rozstrzyganie zgodności ustaw z konstytucją. W przeciwieństwie do USA gdzie sądy stosują zapisy konstytucji bezpośrednio. Zupełnie nietrafone twoje porównanie.

 

Trybunał sobie może być, a moze go nie być. Żeby konstytucja coś znaczyła to musi być przepisem stosowanym podczas orzeczeń przed sądami i podlegajcym w orzekaniu stosowaniu tych samch zasad kolizyjnych co w rozstrzyganiu sprzeczności innych przepisów.

W Polsce nigdy takiej konstytucji nie było.

 

Kiedy sa w prawie zachowane te zasady, nawet konstytucji jako takiej osobnej być nie musi, jak w Anglii.

 

W Polsce ta ustawa zasdnicza to jest kwiatek do korzucha. Szkoda, bo PIS tego także nie zmieni.

W którym miejscu przyznałem, że sądy nie mogą stosować bezpośrednio konstytucji? W którym miejscu art. 193 Konstytucji

wyklucza art. 8 ust. 2? Co chciałbyś jeszcze dopisać do tej konstytucji aby sądy częściej stosowały art. 8 ust. 2 Konstytucji RP.

Pozytywnie i do brzegu. W Wlk. Brytanii jest konstytucja. Np. nasz rozdział II odnajdują sobie w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

Nie ma na to osobnego dokumentu z tytułem "konstytucja". Ot cała różnica.

 

W ogóle to co piszesz jest ok. Kwestie ustrojowe mogą być zmieniane. Zmian dokonuje jednak ustrojodawca, nie ustawodawca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas będziesz nam dziękować.

Nie będzie. To PiS-beton.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stul pysk i słuchaj

ojej aż tak zabolało...

 

mały dyktatorek niszczy fundamenty państwa i dlatego powstał KOD

a co konkretnie zrobił / robi ?

 

iż rozmontowanie sadu konstytucyjnego jako jednego z elementów trój podziału władz, jest zamachem na panstwo. ja rozumiem, iż wiekszość jest po szkole zawodowej, niektórzy po licencjacie, ale żeby aż taka niewiedza?

Nawet likwidując TK tzw trójwładza zostaje zachowana. To zamach na demokrację czy Państwo ? jedno obok drugiego nawet nie stało.

 

Już odpowiedziałeś, rozumiem że konstytucja jest dla ciebie istotna i że źle ci z TK. Dlaczego spytałem cię o pozytywny model kontroli konstytucyjności prawa.

Czyli odwracasz kota ogonem... Źle rozumiesz, konstytucja nie jest dla mnie istotna, co do TK... może warto rozważyć jego likwidację. Nie może być sytuacji w której upolityczniona instytucja w składzie 3 osób podważa aż 3 kolumny władzy wybrane w sposób demokratyczny.

 

Jeśli państwo daje mi 500 zł za to że macham penisem to nie wiem na ile jest to prawicowe,

ale na pewno mi to wyjaśnisz, prawda? W ogóle nakładanie podatków jest prawicowe.

Myślisz "podatki", mówisz "prawica". Jak na prawaka przystało zmierzysz się z tym wyzwaniem

i to wyjaśnisz, prawda?

Czyli znowu rozmydlasz temat... co to ma wspólnego z KOD i darciem mordy?

 

PO dawało 1000 zł i problemu nie miałeś, wszyscy byli happy. Jak rozumiem 500 zł to po prostu za mało. Podnoszenie podatków i znoszenie ulg to domena poprzedniego rządu. Za rządów PiS były ulgi i niższe podatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następuje cud (wszak mamy święta)

Do władzy od 1 stycznia wraca PO i PSL wsparte Petru....

Ciekawe ilu by chciało żyć w takim państwie - lol.... ( i jak długo - lol)

 

 

Jak ktoś wierzy w uczciwych polityków, niezależnie od posiadanej legitymacji partyjnej, to ja go publicznie idiotą nazywam...

Mimo świąt...

 

A co do zawłaszczania stanowisk, rozumiem iż PO, a szczególnie PSL przez 8 lat swoich rządów obsadzało wszystkie stanowiska działaczami PIS-u. I stąd to oburzenie jak całe rodziny mogą na pysk wylecieć z państwowych ciepłych posadek.... Bo przecież poza kluczem przynależności do PIS-u obowiązkiem była pełna profeska - lol....

 

Jedno muszę lisowi przyznać miał rację cytując klasyka: ludzie nie są tak głupi jak myślimy są głupsi...

 

Kurdę jednego nie rozumiem, tacy starzy hejterzy, a histeryzują jak nastolatka przed pierwszą...... (sorry autocenzura)

A swoją droga Polacy co rusz zaskakują świat - najpierw obalili komunizm..... związkami zawodowymi...

Teraz mają terror i zamach stany połączony z dyktaturą. A wszystkie media pełne są...... ofiar tego przewrotu które nie zostawiają suchej nitki na.... owych dyktatorach i terrorystach...

No takiej dyktatury świat dotąd nie znał - umiemy zaskoczyć - megalol !!!!!!!!

 

Zdrowych i wesołych świąt - o pardon, ale nie będę Wam życzył wywrotowych świąt - mimo wszystko....

 

Zdrowo rozbawiony Ogr....

 

I przeżarty - jem póki jest co ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis miał od początku czyt, w głowie naczelnika demontaż TK

po co jemu instytucja która przeszkadzała by w jego dalekosiężnych planach opanowania wszystkiego co

mogłoby mu przeszkodzić w sprawowaniu władzy

a co w tym dziwnego ? mają program, chcą go zrealizować. TK to instytucja polityczna podporządkowana PO, w takim razie po co mamy wybory parlamentarne i prezydenckie skoro rząd i tak jest zablokowany ? starta kasy i czasu, wprowadźmy carat.

 

Nie będzie. To PiS-beton.

będzie, wasze zachowanie i medialna propaganda doprowadzi do szybszego rozwalanie Nowoczesnej i PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A Co do wykształcenia pani Klempy - którą osobiście lubię jak hemoroidy, czy to nie twórca obecnej konstytucji miał pewne problemy z prawdomównością ??? Słynny magister i prezydent - na literkę K. ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wierzy w uczciwych polityków, niezależnie od posiadanej legitymacji partyjnej, to ja go publicznie idiotą nazywam...

Mimo świąt...

wieża w uczciwość i niezależność.. mediów również (2 strona tematu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mają terror i zamach stany połączony z dyktaturą. A wszystkie media pełne są...... ofiar tego przewrotu które nie zostawiają suchej nitki na.... owych dyktatorach i terrorystach...

No takiej dyktatury świat dotąd nie znał - umiemy zaskoczyć - megalol !!!!!!!!

druga Afryka... jak nie gorzej..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu by chciało żyć w takim państwie - lol..

Już niedługo większość, tylko na skutek działania ciemnogrodu trzeba badzie na to czekać w sprzyjających warunkach 4 lata, o ile nie zostanie wprowadzona dyktatura na którą wskazują niektóre działania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.