Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiem 500 zł to po prostu za mało.

Oczywiście że za mało. Jak dają to trzeba żądać jak najwięcej.

Za rządów PiS były ulgi i niższe podatki.

To z czego będą rozdawać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nie zostanie wprowadzona dyktatura na którą wskazują niektóre działania.

był TK, sem, senat, prezydent, władze lokalne... była dyktatura i jakimś cudem Ci to nie przeszkadzało.

 

Oczywiście że za mało. Jak dają to trzeba żądać jak najwięcej.

racja.. o tym nie pomyślałem.

 

To z czego będą rozdawać ?

już Ty się o nich tak nie martw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była dyktatura

Kiedy była ta "dyktatura" ?

 

już Ty się o nich tak nie martw.

Martwię się bo to amatorzy finansowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo większość, tylko na skutek działania ciemnogrodu trzeba badzie na to czekać w sprzyjających warunkach 4 lata, o ile nie zostanie wprowadzona dyktatura na którą wskazują niektóre działania.

Wiesz że obrażając ludzi z którymi chcesz dyskutować obrażasz głównie siebie ??? Bo kto normalny będzie dyskutował z idiotą, albo np. ścianą ??? Chwytasz przekaz ??? ( i bez urazy - z sympatii piszę)

 

Mnie to nie rusza, ja od lat jestem za systemem warstwowym polityki (warstwa ziemi, warstwa polityków - liczba warstw dowolna - ostatnia, dla profesjonalistów - zbrojony beton) Wojna PIS - PO mnie bawi - dziwić dawno przestała. Od lat powtarzam iż PO i PIS to awers i rewers tej samej monety i jedna partia by nie istniała bez drugiej...

 

Jedyne co mnie martwi to to iż UE i USA za "zapomnienie" o naszych wygłupach zażądają takiej ceny iż przez pokolenia będzie się odbijać...

Jak się kończy pranie małżeńskich brudów przed całą kamienicą....

 

Uciekam

Wesołego hejtu i dużo zabawy życzę - wracam pożerać trolle i dziewice...

pa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli odwracasz kota ogonem... Źle rozumiesz, konstytucja nie jest dla mnie istotna, co do TK... może warto rozważyć jego likwidację. Nie może być sytuacji w której upolityczniona instytucja w składzie 3 osób podważa aż 3 kolumny władzy wybrane w sposób demokratyczny.

 

Czyli znowu rozmydlasz temat... co to ma wspólnego z KOD i darciem mordy?

 

PO dawało 1000 zł i problemu nie miałeś, wszyscy byli happy. Jak rozumiem 500 zł to po prostu za mało. Podnoszenie podatków i znoszenie ulg to domena poprzedniego rządu. Za rządów PiS były ulgi i niższe podatki.

Jak nie jest dla ciebie istotna to się nie pier**lmy w pozory, tylko wprowadźmy konstytucję z dwoma artykułami.

 

1. Najważniejsza jest wola narodu.

2. Wolę narodu określa Naczelnik.

 

I wtedy jest taniej bo nie żadnego TK, sądów nie ma i jest sprawiedliwie.

 

Co do 500/1000 zł to ty wprowadzasz kategorię "lewak". Chciałem ustalić na czym polega lewactwo. No bo już wiemy, że lewactwo polega na tym, że dawano jednorazowo 1000 zł. (a teraz rocznie za machnięcie penisem mam podobno zgarnąć 6000 zł rocznie :D ). No ale to jednorazowe 1000 zł przegłosowano za rządów pisó:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chcesz powiedzieć, że naczelnik to lewak? No to teraz pojechałeś. Ale jaki jest sens wyzywać KOD od lewaków jak naczelnik też lewak?

Czy bycie prawakiem to polega na tej złożonej logice?

 

już Ty się o nich tak nie martw.

Naczelnik nie takie rzeczy rozkminiał. Ja widzę to tak: w czerwcu kadencję kończy Belka. Potem NBP nasz i będzie można drukować tyle kasy ile wlezie i będziemy tak bogaci jak w Zimbabwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwytasz przekaz ???

Tak. Zaliczasz się do ciemnogrodzian ? Współczuję.

Mnie to nie rusza, ja od lat jestem za systemem warstwowym polityki (warstwa ziemi, warstwa polityków - liczba warstw dowolna - ostatnia, dla profesjonalistów - zbrojony beton)

Co w zamian ? Politycy będą istnieli jak świat światem i "koryto" też. Ważne żeby ci politycy byli europejczykami a nie obywatelami watykańsko-ciemnogrodzkimi wierzącymi w siły wyższe czuwające nad nimi. Jak kończy się taka wiara było widać w czasie katastrofy smoleńskiej.

Wojna PIS - PO mnie bawi - dziwić dawno przestała. Od lat powtarzam iż PO i PIS to awers i rewers tej samej monety i jedna partia by nie istniała bez drugiej...

Jest wybór. Słaby, ale jest. Tzn. był wybór. Teraz to pozamiatane na 4 lata lub dłużej.

 

wracam pożerać trolle i dziewice...

Dziewice ? Trolli nie zazdroszczę. Chociaż te dziewice mogą kojarzyć się z pis... ups.... islamem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A Co do wykształcenia pani Klempy - którą osobiście lubię jak hemoroidy, czy to nie twórca obecnej konstytucji miał pewne problemy z prawdomównością ??? Słynny magister i prezydent - na literkę K. ;P

Słaby przykład. Kwaśniewski jest już byłym prezydentem, a "Minister Konstytucyjny" jest obecnie "Ministrem Konstytucyjnym". Kwaśniewski na swojej stronie domowej nie wspomina ani słowem o swoim tytule zawodowym. Szczegół taki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stul pysk i słuchaj...

...i dlatego powstał KOD.

 

Zdaje się, że to jedyny i prawdziwy powód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Shrek777 dnia 26.12.2015 - 15:30 napisał

Chwytasz przekaz ???

Tak. Zaliczasz się do ciemnogrodzian ? Współczuję.

A dziękuję dziękuję, wiesz ja np. wolę piekło niż niebo, klimat może gorszy, ale jakie towarzystwo.......

Ważne żeby ci politycy byli europejczykami

A co to znaczy ? A już wiem, ostatnio szczytem Europejczyka jest ściągniecie paru milionów emigrantów - nadal wolę piekło... Wiem rasista, narodowiec, wolak, trolożerca i dziewicożerca jestem. Cóż jakim mnie Bosze stworzyłeś, takim masz...

 

watykańsko-ciemnogrodzkimi wierzącymi w siły wyższe czuwające nad nimi.

Masz problem z religią ?

A miałeś odwagę pójść na plebanie iż powiedzieć iż się brzydzisz katolicyzmem i chcesz wystąpić z kościoła ??? Czy tylko tak jak ksiądz dobrodziej nie widzi kozaczysz na forum, a co niedziela w kościółku żeby sąsiedzi widzieli ???

Ops, wydało się - sorki

 

 

 

Jest wybór. Słaby, ale jest. Tzn. był wybór. Teraz to pozamiatane na 4 lata lub dłużej.

Użytkownik Lech36 edytował ten post dziś, 15:40

 

Strachliwy jak panienka jesteś, spoko 8 lat PO/PSL się dało radę wytrzymać damy radę i 4 PIS

Jak Będzie Ci źle koledzy z forum pocieszą - nie płakaj...

Ja też będę pocieszał - no nie płakaj proszę...

 

Słaby przykład. Kwaśniewski jest już byłym prezydentem, a "Minister Konstytucyjny" jest obecnie "Ministrem Konstytucyjnym". Kwaśniewski na swojej stronie domowej nie wspomina ani słowem o swoim tytule zawodowym. Szczegół taki.

 

Kolega ma pomroczność jasną, czy ciemną ???

To przypomnę iż sprawa jego wykształcenia miała miejsce jak czekaj kim on wtedy był.... prezydentem ??? I do tego urzędującym ??? ;P

To coś więcej czy mniej niż minister konstytucyjny ? Pytam, bo się nie znam. Ale jak mówią pierwszy obywatel, to chyba coś więcej....

Fakt po tym jak mu wykazano czarno na białym co i jak, musiałby być mądry inaczej, żeby wspominać o swoim tytule...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję, wiesz ja np. wolę piekło niż niebo, klimat może gorszy, ale jakie towarzystwo...

To nie jest piekło tylko wyjątkowo ponure "niebo". Towarzystwo Prezesa uważasz za wyjątkowe :-) ? Wow.

A co to znaczy ? A już wiem, ostatnio szczytem Europejczyka jest ściągniecie paru milionów emigrantów

Ściąganie emigrantów jest koniecznością bo ktoś musi pracować na te obiecane przez PiS gruszki na wierzbie. Reszta czeka aż PiS im DA.

Masz problem z religią ?

Nie mam. Jestem wierzący, ale też przede wszystkim myślący.

Strachliwy jak panienka jesteś, spoko 8 lat PO?PSL się dało radę wytrzymać damy radę i 4 PIS

To nie strachliwość tylko poczucie straconego dla Polski czasu. Inni w tym czasie pójdą do przodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma pomroczność jasną, czy ciemną ???

To przypomnę iż sprawa jego wykształcenia miała miejsce jak czekaj kim on wtedy był.... prezydentem ??? ;P

To coś więcej czy mniej niż minister konstytucyjny ? Pytam, bo się nie znam.

Fakt po tym jak mu wykazano czarno na białym co i jak musiałby być mądry inaczej żeby wspominać o swoim tytule...

No zły kwachu, no zły, ale Kempa dobra, Kempa dobra. Jak się wydało to: SN stwierdził, że ludzie nie głosowali na

Kwacha z powodu tego czy miał czy nie miał mgr. I kwachu się nie ośmieszał i nie walił, że ma jednak mgr jak nie miał.

Pani Kempa ma magistra tylko dokładnie nie takiego jakiego mówi, że ma. I tak mówi już od kilku lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo Prezesa uważasz za wyjątkowe :-) ? Wow.

Ty mi grozisz sugerując iż prezes pójdzie do piekła ???

Sorki, ale tutaj to papiery trzeba mieć, bele kogo nie przyjmują - także luz....

Wiesz ile musiałem nagrzeszyć żeby mieć porządne papiery ??? Nooooo !!!!

 

Ściąganie emigrantów jest koniecznością bo ktoś musi pracować na te obiecane przez PiS gruszki na wierzbie. Reszta czeka aż PiS im DA.

No tak, niech w Polsce się rodzą dzieci, byle nie polskie. Emigrantom socjal tak, 500 zł na dziecko nie. Bo a nóż polkom odwali od dobrobytu i zaczną w Polsce rodzić jak w Anglii - i co wtedy ???

 

Nie mam. Jestem wierzący, ale też przede wszystkim myślący.

To dobrze ukrywasz i jedno i drugie - taka mała złośliwość...A może to przekora z Twojej strony - nie wiem..

 

To nie strachliwość tylko poczucie straconego dla Polski czasu. Inni w tym czasie pójdą do przodu.

A my co sprzedamy auta, kupimy konie, zburzymy domy i wykopiemy ziemianki ???

Tyle razy prosiłem nie jedz z podłogi !!!! Sorki żart. A serio argument śmieszny. tak jak z unią - jak byśmy nie weszli to byśmy furmankami jeździli i domy słomą kryli - ale chwytliwy - masz ludzi to jeszcze łyka...

 

No zły kwachu, no zły, ale Kempa dobra, Kempa dobra.

To tak jak go złapałem z ręką w kieszeni kolegi - idzie w zaparte i znowu molestuje kota, odwracając go na druga stronę... (czy tam ogonem)

Przypomnę moje zdanie o tej pani polityk: "lubię ją jak hemoroidy" ( z poprzedniej strony)

 

Uki uciekam żreć - zgłodniałem przez te wygłupy.

Kolegom też polecam coś na ząbek, coby dowcip wyostrzyć...

 

Do miłęgo..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
a co w tym dziwnego ? mają program, chcą go zrealizować. TK to instytucja polityczna podporządkowana PO, w takim razie po co mamy wybory parlamentarne i prezydenckie skoro rząd i tak jest zablokowany...

Możesz wskazać punkty programu (wyborczego) PiS, zablokowane przez podporządkowany PO trybunał? Chociaż jeden?

Czy obecny sejm przegłosował jakąś ustawę (nie wiem, "o 500 zł na dziecko", "o darmowych lekach dla "dziadków"", cokolwiek) a ustawa ta została zablokowana przez podporządkowany PO trybunał?

 

Czy obecny sejm w ogóle przyjął cokolwiek z programu wyborczego PiS chociaż pod obrady?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak go złapałem z ręką w kieszeni kolegi - idzie w zaparte i znowu molestuje kota, odwracając go na druga stronę... (czy tam ogonem)

Przypomnę moje zdanie o tej pani polityk: "lubię ją jak hemoroidy" ( z poprzedniej strony)

 

Uki uciekam żreć - zgłodniałem przez te wygłupy.

Kolegom też polecam coś na ząbek, coby dowcip wyostrzyć...

 

Do miłęgo..

 

Kwachu był prezydentem do 2005 r. Mamy rok 2015 r. Niech kolega wrzuci coś na ząbek świeżego. Kwachu nie pisze na swojej stronie domowej, że ma magistra. Zatem kolega zje co tam ma sprzed 20 lat i uczy się niepisowej logiki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigrantom socjal tak, 500 zł na dziecko nie

Nikomu zdrowemu socjalu nie dawać. Na dawane pieniądze trzeba zapracować w sposób ukierunkowany przez państwo.

To dobrze ukrywasz i jedno i drugie - taka mała złośliwość...A może to przekora - nie wiem..

Obecny Papież też chyba jest myślący mimo że wierzy.

A my co sprzedamy auta, kupimy konie, zburzymy domy i wykopiemy ziemianki

A za PiS co będziemy sprzedawać jak pogonimy te wszystkie zagraniczne kapitały ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolega zje co tam ma sprzed 20 lat

zazdrośnik, ale luzik - zapraszam do stołu - podzielę się..... CO prawda płyny tych 20 lat nie mają, ale prokurator już z racji ich wieku nam nie grozi. :)

 

Obecny Papież też chyba jest myślący mimo że wierzy.

 

 

"...A za PiS co będziemy sprzedawać jak pogonimy te wszystkie zagraniczne kapitały ?..."

 

On mi akurat mocno podpadł, chowając pewnego pedofila z pełnymi honorami. Także wybacz, ale nie lubię tego pana..

 

 

A kto je będzie wyganiał (te kapitały)? Ty ??? Ja ??? Jak mieli do marketów wprowadzić czytniki cen, żeby nie okradali polaków na dwie ceny (jedna na półce, druga w kasie) też płakały te kapitały.

Spoko na Polsce i polakach zarabiają tyle że ich kijem nie wygonisz - czego zresztą nikt nie chce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto je będzie wyganiał (te kapitały)? Ty ??? Ja ???

PiS to deklaruje. Walkę o polski biznes, który to jest znienawidzony przez ich elektorat.

 

Spoko na Polsce i polakach zarabiają tyle że ich kijem nie wygonisz - czego zresztą nikt nie chce...

Są tacy co maja kłopoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecny sejm w ogóle przyjął cokolwiek z programu wyborczego PiS chociaż pod obrady?

 

Myślisz, że nie przyjmie ;)

Przewidujesz przejęcie siłą Sejmu przez KOD, PO i N.pl...oczywiście w imię konstytucji i za akceptacją TK , ONZ, PEU i czego tam jeszcze?

 

Spoko, najpierw zmiany ustrojowe potem z górki co by ubekistan nie skorzystał z obietnic wyborczych dla wszystkich...czyli pozostałych.

 

Walkę o polski biznes, który to jest znienawidzony przez ich elektorat.

 

Jaki to biznes?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to biznes?

Nie wiem, chyba każdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, najpierw zmiany ustrojowe potem z górki co by ubekistan nie skorzystał z obietnic wyborczych dla wszystkich...czyli pozostałych.

Toz to żywcem wzięte ze Stalina i Polpota :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żywcem

 

Żywca się degustuje (jak kto woli), a nie bierze.

Poza tym owi nie zmieniali ustroju, przyszli właściwie na gotowe, a z pewną dozą chęci możesz jednak znaleźć różnice zasadnicze.

Nawet więcej owi korzystali z pewnych narzędzi, z których dziś korzysta np. KOD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to ferdki, barciule i inne waxy nie czepiają się np krucjaty różancowej? stada debilnych bab majtających krzyżem? czemu nie potepiają chłopców z NOP, palących kukłę Żyda? gdzie byli jak opluwano prof.Baumanna przez łysych palantów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu przyznałem, że sądy nie mogą stosować bezpośrednio konstytucji? W którym miejscu art. 193 Konstytucji

wyklucza art. 8 ust. 2? Co chciałbyś jeszcze dopisać do tej konstytucji aby sądy częściej stosowały art. 8 ust. 2 Konstytucji RP.

Pozytywnie i do brzegu. W Wlk. Brytanii jest konstytucja. Np. nasz rozdział II odnajdują sobie w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

Nie ma na to osobnego dokumentu z tytułem "konstytucja". Ot cała różnica.

 

W ogóle to co piszesz jest ok. Kwestie ustrojowe mogą być zmieniane. Zmian dokonuje jednak ustrojodawca, nie ustawodawca.

 

Tyle pierdoł napisałeś że wykładu nie wystarczy do sprostowania.

 

W Anglii nie ma konstytucji w sensie materialnym. Są tylko różne prawa podstawowe wynikajace z różnych przepisów

 

Sądy w Polsce nie badają zgodności ustaw z konstytucją w ramach swoich rozstrzygnieć, bo od tego jest TK i nie stosuja przepisów konstytucji wprost bo nie ma takiej mozliwości.

Lubicie wikipedię a nawet tam jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na trzy uklepywania g... dla wykazania że stosowanie konstyucji przed sądami jest niemozliwe.

Postulat kontytucyjny w tym zakresie jest tylko pobożnym życzeniem. Jak inne wzniosłe zapisy i preamppooły mozesz przywoływac jeśli chcesz rozbawić sędziego podczas orzekania.

 

To samo przepisy o stosowaniu "sprawiedliwości społecznej" i "zwierchniej roli narodu" w stanowieniu prawa, kiedy PO nie podjęło żadnej z inicjatyw referendalnych, a w tej samej konstytucji jest zapis że mozna władze przekazać organowi międzaynarodowemu.

I tyle zostaje ze zwierzchniej roli narodu i twoich rozważań o "ustrojodawcy"

 

Konstytucja RP jest rodzajem papieru troaletowego, który gładko o siebie pociera, a skórę i tak kaleczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo przepisy o stosowaniu "sprawiedliwości społecznej" i "zwierchniej roli narodu" w stanowieniu prawa, kiedy PO nie podjęło żadnej z inicjatyw referendalnych, a w tej samej konstytucji jest zapis że mozna władze przekazać organowi międzaynarodowemu.

I tyle zostaje ze zwierzchniej roli narodu i twoich rozważań o "ustrojodawcy"

 

Konstytucja RP jest rodzajem papieru troaletowego, który gładko o siebie pociera, a skórę i tak kaleczy.

Ale to chyba nie powód, by ustanawiać kolejne prawo, jeszcze bardziej spier...lone.

Przecież nikt normalny nie ma nic przeciw poprawianiu przepisów, równiez i konstytucji. Ale nie ma zgody na uzasadnianie jeszcze większego bubla tylko dlatego, ze przedtem tez nie było dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A Co do wykształcenia pani Klempy - którą osobiście lubię jak hemoroidy, czy to nie twórca obecnej konstytucji miał pewne problemy z prawdomównością ??? Słynny magister i prezydent - na literkę K. ;P

 

Przedostatni prezio miał być doktorem. Winę za tę nominację zrzucili na twórcę ulotek wyborczych :) Taki doktor anestezjolog był.

 

Ale to chyba nie powód, by ustanawiać kolejne prawo, jeszcze bardziej spier...lone.

Przecież nikt normalny nie ma nic przeciw poprawianiu przepisów, równiez i konstytucji. Ale nie ma zgody na uzasadnianie jeszcze większego bubla tylko dlatego, ze przedtem tez nie było dobrze.

 

O jakim prawie mówisz ? W USA przed sądem powołujesz się na załosc naruszonych przepisów, ustawy stanowe, federalne i konstytucję. W zakresie w jakim obejmuje sprawa.

W Polsce nic takiego nie ma, bo konstytucji nie stosuje sie wprost. Jednym z powodów jest istnienie Trybunału Konstytucyjnego. Bez tego organu każdy sąd mógłby zbadać zgodnosc przepisu prawa z konstytucją w ramach rozstrzygania w sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A Co do wykształcenia pani Klempy - którą osobiście lubię jak hemoroidy, czy to nie twórca obecnej konstytucji miał pewne problemy z prawdomównością ??? Słynny magister i prezydent - na literkę K. ;P

Wykształcenie pani Kempy to tajemnica dla niej samej i to już od lat.

 

"Hazardowa komisja śledcza na wtorkowym posiedzeniu usiłowała ustalić, jakie wykształcenie posiada Beata Kempa. Jej koledzy parlamentarzyści z PO chcieli się dociec czy ich koleżanka nie tytułuje się prawnikiem na wyrost. Jak się okazało mieli racje, gdyż z jej dyplomu wynika, że formalnie pani poseł jest administratywistką.

 

Pierwszy o to czy Kempa faktycznie jest prawnikiem pytał przewodniczący komisji Mirosław Sekuła. z PO – Czy po prostu ma pani prawo do tego tytułu prawnika? – Jestem magistrem prawa administracyjnego i za takiego się uważam. Pojęcie prawnik jest to sprawa, którą powinien wyjaśnić ekspert – odpowiedziała Kempa. Spowodowało to dalsze pytania o to czy posłanka skończyła jakąś aplikacje prawniczą. Po Sekule do sprawy wykształcenia Kępy wrócił Jarosław Urbaniak, który znalazł w Internecie informację o wykształceniu Kępy. Jak ustalił skończyła ona administracje na Uniwersytecie Wrocławskim, a nie prawo administracyjne. Uzyskała w ten sposób tytuł magistra administracji, a nie prawa."

 

"Temat jej pracy magisterskiej brzmiał: Naczelne i centralne organy administracji w organizacji ochrony środowiska w Polsce. Takie wykształcenie predestynuje absolwenta raczej do pracy w organach administracyjnych niż wymiarze sprawiedliwości. Warto zauważyć, że posłanka Kempa, jako wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, a także jako poseł na sali sejmowej, przedstawiała się wielokrotnie jako prawnik. Co prawda studiowała prawo podyplomowo i pracowała, jako kurator, ale tytuł jej się nie należy."

 

"Komisji hazardowej udało się ustalić, że Beata Kempa nie powinna tytułować się, jako prawnik."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.