Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Ale blubranie z tym finansowaniem

 

współodczuje biednym zmanipulowanym ludziom przez TVN gazeta Wybiórcza innych medialnych szam. Ja nie wiem, wam naprawdę mózgi wyprali ? Nie widzicie tego jak media oczerniają rzeczywistość ,pewni ludzie zostali oderwani od koryta i do razu atak na demokrację. Te wasze żałosne PO zignorowało ponad 50 orzeczeń trybunału.

 

macie tu swojego lansowanego przez ten cały chory układ Petru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma trybunału konstytucyjnego i większość sejmowa przyjmuje ustawę wywłaszczającą konta bankowe oraz uchylającą ustawy o sądach powszechnych oraz administracyjnych a także o SN. Co wtedy można zrobić? I teraz przekonajcie mnie, że jestem pojebany a to co napisałem nie może się wydarzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS próbuje zniszczyć trójpodział władzy, zamknąć usta opozycji, nie pozwalają się wypowiedzeć nikomu, zaraz zniszczą wolne media, próbują wprowadzić cenzurę i najprawdopodobniej będą inwigilować każdego zawsze i wszędzie oraz wiele innych poczynań PiSu i Dudusia... Matko i córko... To już kiedyś było :-(

Pragnę zaznaczyć, że PiS po poprzednich rządach zostawił 250 orzeczeń TK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie ma potrzeby wykonywania orzeczeń TK bo uchylaniem aktów indywidualnych wydanych na podstawie niekonstytucyjnych przepisów jest zadaniem sądów. W przypadku zaprzysiężenia 3 sędziów jednak wykonanie należało do p.o. prezydenta. Pisdy wyznają logikę kalego. Zarzut pozostawienia wyroków przez PO jest bez sensu ale jakimś cudem pisdy chcą go odnosić tylko do PO a do pisu już nie. Ale jeśli ktoś pyszczy ciągle o antykomunizmie i na pierwszą linię wystawia prokuratora oskarżającego w stanie wojennym to ja idę się napić bo na trzeźwo tego nie łapię. Tego właśnie zazdroszczę pisdom. Oni tak mają na trzeźwo (po lekach?) a ja to się muszę okrutnie natrzepać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, wam naprawdę mózgi wyprali ?

A jak się pierze mózgi ?

 

Nie widzicie tego jak media oczerniają rzeczywistość ,pewni ludzie zostali oderwani od koryta i do razu atak na demokrację.

Ja widzę jak PiS łamie prawo, pseudo prezydent ułaskawia kolesi. To chyba zalążki jakiejś grupy mafijnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSaki kochają hiper-hipokryzję.

Co chwila kogoś z komuny wymyślają...

A ja mogę tylko manifestować... Nie po to obalano komunę, nie po to ginęli rodacy, aby teraz to zaprzepaścić, bo kretyni z zakompleksiałym karłem z nieokreśloną orientacją na czele doszli do władzy.

Idę się napić... Cholera! Nie mogę nawet tego ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współodczuje biednym zmanipulowanym ludziom przez TVN gazeta Wybiórcza innych medialnych szam. Ja nie wiem, wam naprawdę mózgi wyprali ? Nie widzicie tego jak media oczerniają rzeczywistość ,pewni ludzie zostali oderwani od koryta i do razu atak na demokrację. Te wasze żałosne PO zignorowało ponad 50 orzeczeń trybunału.

Pieprzysz o manipulacji a sam jesteś zmanipulowany jak szmaciana kukiełka.

Ten twój żałosny PiS zostawił po sobie 120 zignorowanych orzeczeń z którymi musieli sobie radzić następcy. W partyjnym biuletynie tego nie napisali? To mogłeś sobie wyguglać nadęty naiwniaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos KOD - wiecie że ich lider zalega 80 tys alimentów na dzieci? Może liczy, że mu Petru wypłaci? :)

 

5f8ba6bd51f968cfdf85e48e06713cc88b269236.jpg

 

145086209311330574221.jpg

 

145086209311329274221.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nieprawda, nie płaci w całości, ponieważ go na to nie stać. 60% pensji ma zabierane miesiąc, w miesiąc.

Cóż, nowe inicjatywy przeszkadzają, więc pora grzebać się w szambie.

Zawsze twierdziłem, że PIS i okolice to specjaliści od gówna, czuć nawet przez net.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzicie tego jak media oczerniają rzeczywistość ,pewni ludzie zostali oderwani od koryta i do razu atak na demokrację.

Nie wiem jak trzeba być głupim i naiwnym żeby tego nie widzieć.żal...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale blubranie z tym finansowaniem, byłam na dwóch manifestacjach, na jednej z Mamą i Bratem. Aktywnie działam w KODzie i nie mam z tego złamaniego grosza. Znam wielu ludzi, którzy na same rzeczy rozdawane przez KOD wydały więcej niż niektórzy na audiofilskie kable.

Polska jest krajem (jeszcze) demokratycznym, ale nie obywatelskim, KOD daje nadzieję na to, że kiedyś nim będzie.

 

A ze sie tak zapytam ciagle zaciskanie pasa czy podwyzmi emerytur ci nie przeszkadzaly i nie wychodzilas na ulice? Co cie skłoniło do tego ze teraz wyszlas?

Ps. To jest akcja sponsorowana przez wazka grupę. W USA jest ten model społeczeństwa gdzie wielszosc to biedami a garstka ma wiecej kasy jak cala polska tak to ta garstka to sponsoruje bo kasy ma duzo za duzo ale wladze moze stracic. No a do tego trzeba miec polityków w kieszeni i w pelni sterowalnych. A więc nie Kaczyńskiego ktory nawet odmówił przyjmowania emerytury co = nie będziecie mna sterować.

 

Zapamiętaj tu nie chodzi żeby sie tobie poprawiło tylko zeby sie im nie pogorszylo!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz o manipulacji a sam jesteś zmanipulowany jak szmaciana kukiełka.

Ten twój żałosny PiS zostawił po sobie 120 zignorowanych orzeczeń z którymi musieli sobie radzić następcy. W partyjnym biuletynie tego nie napisali? To mogłeś sobie wyguglać nadęty naiwniaku.

nigdy nie głosowałem na PIS. Zapomniałeś o jednym fakcie ,PO obłożyło własnych sędziów byłych komuchów przez 8 lat kadencji ,z czego ponad 50 orzeczeń zignorowało ,więc kto tu jest naiwniakiem, ? Te ustawy,z zasady partyjnej,które miały przejść to przeszły.

Nie wiem jak trzeba być głupim i naiwnym żeby tego nie widzieć.żal...

jak oglądają TVN czytają wyborczą,Newsweeka,Onet, Interie i pozostałe Niemieckie media, to później mam tego efekt , wyłączenia zwojów mózgowych.

 

Dobrze, że tych durni od władzy się odsunęło się w czasie,bynajmniej na jakiś czas .Sprzedane media szeroko się rozpisywały nad nocna akcją ,szukają wszędzie pretekstu, a o próbie sprzedania lasów,diaspory żydowskiej,bądź inwestorom z Niemiec, to mało kto pisał , a no właśnie dlatego aby takie lemingi nie wiedziały co się do okola w nich dzieje, zupełnie jak w zoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć kierunku "zmian". Oto jedna z nich:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jedynie nomenklatura lansowana przez szechterlandie PO była służbą cywilną. Oni tam wszyscy byli z konkursów. Które sami sobie organizowali.

 

Przyszedł PIS z Kukizem do władzy i zrzucili zasłonę propagandy. Okazało sie że król jest nagi. Ale PO/Nowoczesna nadal twierdzi, że to były ich szaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twierdziłem, że PIS i okolice to specjaliści od gówna, czuć nawet przez net.

Lekka korekta: PIS i okolice to specjaliści od TWORZENIA gówna, czuć nawet przez net.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSaki kochają hiper-hipokryzję.

Co chwila kogoś z komuny wymyślają...

A ja mogę tylko manifestować... Nie po to obalano komunę, nie po to ginęli rodacy, aby teraz to zaprzepaścić, bo kretyni z zakompleksiałym karłem z nieokreśloną orientacją na czele doszli do władzy.

Idę się napić... Cholera! Nie mogę nawet tego ;-)

 

Pokrzywdzona bojowniczka o demokracje, co wie jak "rodacy" ginęli za demokrację, kiedy jeszcze rodzice jej w planach nie mieli. Wkrótce Petroleum będzie zganiał przedszkolaków na manifestacje :) Pajdokracja na całego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />A ze sie tak zapytam ciagle zaciskanie pasa czy podwyzmi emerytur ci nie przeszkadzaly i nie wychodzilas na ulice? Co cie skłoniło do tego ze teraz wyszlas? <br />

O jakie zaciskanie pasa Ci chodzi?

Mnie odpowiada powyższenie wieku emerytalnego, tylko chciałabym, aby dotyczyło każdej upry społecznej, choć winą, za to, że są gupy uprzywilejowane ponosi Miller

 

 

 

Pokrzywdzona bojowniczka o demokracje, co wie jak "rodacy" ginęli za demokrację, kiedy jeszcze rodzice jej w planach nie mieli. Wkrótce Petroleum będzie zganiał przedszkolaków na manifestacje :) Pajdokracja na całego :)

Nie chodzi tylko o walkę w czasach PRLu, chodzo też o walkę z zaborcami, której jak mniemam Ty także nie pamiętasz.

Z tego względu, że nie wiem, jak jest, gdy demokracji nie ma, chcę, aby ten stan nie uległ zmianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego względu, że nie wiem, jak jest, gdy demokracji nie ma, chcę, aby ten stan nie uległ zmianie.

Lepiej nie próbować się dowiadywać, chyba że z podręczników historii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale demokracja skończyła się dziś o 3.47. Od teraz kieszonkowy dyktatorek ze swoimi giermkami będą bawić się w autorytaryzm. A ponieważ nie wiedzą jeszcze, jak skończą, nadal będą szli na całość. Na Węgrzech ludzie wyszli na ulice po trzech latach, w Polsce po 3 tygodniach. A to dopiero początek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej nie próbować się dowiadywać, chyba że z podręczników historii.

Wiem od rodziny i znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie zaciskanie pasa Ci chodzi?

Mnie odpowiada powyższenie wieku emerytalnego, .

 

LOL Masz nadzieję, że rodzice będą na ciebie pracować do późnej starości ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od rodziny i znajomych.

 

Zapewne też wiesz, że ludzie nie wychodzą na ulicę protestować z własnej inicjatywy dla czyichś interesów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wigilia dzisiaj, szuB nie przemówił ludzkim głosem....

 

Jak pisałem PIS to nie moja bajka, ale nie hejtujcie o dyktaturze, jakby była dyktatura to już wszyscy łącznie ze mną by siedzieli i brali łomot, a strona byłaby zamknięta. Albo przynajmniej właściciel audiostereo dostałby delikatną sugestię natychmiastowego zamknięcia bocznicy...

Takie ględzenie o dyktaturze to mnie śmieszy na równi z planowaniem rewolucji w ciastkarni..... Przy bezach.... I bukietem frezji dla rewolucjonistki przy stoliku obok... Tej w mini z dekoltem i dużymi.... oczami rzecz jasna - lol....

Jakoś do demonstracji KOD-u policja nie strzela, nie wysyła prowokatorów, czy nawet nie pałuje - normalnie dyktatura że szoooook....

 

A już poważniej, jeśli ktoś potrafi jeszcze samodzielnie myśleć to wie władzy się nie oddaje dobrowolnie, a przynajmniej nie po tylu latach.

Wie też iż system prawny tworzy się pod siebie i pod obronę swoich interesów...

Sorry, ale TK był podobnie jak obecna Konstytucja tworzony przez komunistów z zamysłem szkodzenia nie Kaczyńskim a państwu Polskiemu.

Zamysłem udanym......

 

Nie wiem czy pisowi coś się uda zmienić, czy znowu wyjdzie im kupa, czy przejmą władzę dla samej władzy, czy w zamian za to żeby ich się czepiali przyjmą 500 tysięcy "biednych emigrantów", czy weźmiemy udział za "pocałuj mnie w d..." kolejnych trzech wojnach amerykańskich o ropę, czy będą bronić polskich interesów.

 

Wiem jedno PO to była równia pochyla w dół do samounicestwienia państwa.

 

Także sorki ja sobie poczekam te parę miesięcy, nie popadając w histerię.... A tak przy okazji polityków i celebrytów to rozumiem, walczą o konkretne pieniądze i przywileje, ale Wy ???

Sorry ale wątpię żeby na bocznicy udzielał się ktoś znany, także tylko hejt dla hejtu ??? Czy w stadzie raźniej i myśleć nie trzeba ???

 

Kij w mrowisko wkładał:

Shrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale demokracja skończyła się dziś o 3.47.

 

A nie, bo wczoraj o 2:59. Tak obstawiam.

 

Komunizm sie skończył kiedy Szczepkowska ogłosiła to w telewizji. Demokracja sie skończyła kiedy ogłosił to Petru :)

 

Rzeczywistość niektórych składa się wyłacznie z ogłoszeń. Jak batiuszka/idol/guru nie ogłosi to naród zupełnie nie ma świadomości gdzie żyje. Taki nieświadomy naród jest niebezpieczny dla władzy. Idzie taki nieswiadomy naród na przykład jak na ostatnie wybory parlamentarne i daje kopa w żyć tej bandzie kabotynów z PO, tak mocnego że w powietrzu z głodu padną.

 

 

chodzo też o walkę z zaborcami, której jak mniemam Ty także nie pamiętasz.

 

 

LOL LOL LOL z Zaborcami tez ci rodacy ginęli za demokracje ! ??

 

Za moich czasów szkolnych to oni ginęli za niepodległość i państwo narodowe. Ale widocznie historia się znacznie zmieniła w tym czasie :) :) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby była dyktatura to już wszyscy łącznie ze mną by siedzieli i brali łomot, a strona byłaby zamknięta. Albo przynajmniej właściciel audiostereo dostałby delikatną sugestię natychmiastowego zamknięcia bocznicy...

Takie ględzenie o dyktaturze to mnie śmieszy na równi z planowaniem rewolucji w ciastkarni..... Przy bezach.... I bukietem frezji dla rewolucjonistki przy stoliku obok... Tej w mini z dekoltem i dużymi.... oczami rzecz jasna - lol....

Na początku lat 30 ubiegłego wieku w Niemczech też wszystko zaczynało się od niegroźnych, wydawało się wtedy, lokalnych demonstracji i marszów zwolenników faszyzmu. Niemcy od tamtego czasu nie lekceważą nawet małych znaków powrotu tamtej sytuacji.

A już poważniej, jeśli ktoś potrafi jeszcze samodzielnie myśleć to wie władzy się nie oddaje dobrowolnie, a przynajmniej nie po tylu latach.

Wie też iż system prawny tworzy się pod siebie i pod obronę swoich interesów...

Sorry, ale TK był podobnie jak obecna Konstytucja tworzony przez komunistów z zamysłem szkodzenia nie Kaczyńskim a państwu Polskiemu.

Zamysłem udanym......

Czy to efekty pisowskiego prania mózgu (propagandy) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

LOL Masz nadzieję, że rodzice będą na ciebie pracować do późnej starości ? :)

Mam nadzieję, że będę robić to, co lubię i będę na siebie zarabiać bez problemu.

 

<br />LOL LOL LOL z Zaborcami tez ci rodacy ginęli za demokracje ! ?? <br /><br />

Kurde mol, za wolność. Nie udawaj, że skrótków myślowych nie rozumiesz :-P Bo ja zacznę rozumieć Twoje wpisy tak jak je piszesz, co przy Twoim rozumieniu słowa "bynajmniej" może być kuriozalne.

I wypierdziej to "lol",bo się czuję, jakbym głupiego gówniarza czytała.

 

Krzyczą o jakimś zamachu, oboranie demokracji.. ale o co chodzi ? co się takiego stało że demokracja jest zagrożona ? konkretnie.

Już pisałam, przeczytaj uważnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oni nie potzrebyja przyjaciół, im potrzebny jest wróg.

A taki sposób prowadzenia działalnosci zawsze niczym konstruktywnym nie skutkuje. .

 

PO miało natomiast samych przyjaciół. Wszystkich za granicą. Zaskutkowało to im bardzo konstruktywnie. To przecież była najbardziej konstruktywna władza w świecie, a może nawet we wszechswiecie. Bez niej to już tylko potop i trzęsienia ziemi będą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ??

 

PiS próbuje zniszczyć trójpodział władzy,

a co się w tej kwestii zmienia, konkretnie.

 

zamknąć usta opozycji, nie pozwalają się wypowiedzeć nikomu,

tia.. tylko przez dopuszczanie do głosu opozycji muszą siedzieć po nocach. Na ulicach, w internie i TV każdy gada co chce... podaj mi konkretny przykład walki z opozycją.

 

zaraz zniszczą wolne media,

nie ma takich (i kto tu ma mózg wyprany)

 

próbują wprowadzić cenzurę i najprawdopodobniej będą inwigilować każdego zawsze

konkretne przykłady

 

To już kiedyś było :-(

tak za platformy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja zacznę rozumieć Twoje wpisy tak jak je piszesz, co przy Twoim rozumieniu słowa "bynajmniej" może być kuriozalne.

I wypierdziej to "lol",bo się czuję, jakbym głupiego gówniarza czytała.

 

 

Własnie łzy płyną mi ze smiechu po plecach. Dziecko biedne, poszkodowane przez system edukacji :) Może najpierw wczytaj sie dokładnie na czyje wpisy odpowiadasz :)

Pokazłas własnie że nie tylko nie rozumiesz co czytasz i co piszesz, ale nawet nie jesteś w stanie zapamiętac na czyj wpis odpisujesz :)

 

W swojej wypowiedzi nigdy nie użyłem słowa "bynajmniej". Co do "wypierdzienia" zalecam ci dziecko - przemyj usta. Płynem do czyszczenia WC. Idż na demonstracje przedszkolną w obronie pajdokracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO miało natomiast samych przyjaciół. Wszystkich za granicą.

ja bym powiedział że nie mieli żądnych, wszyscy ich w dupę kopnęli a szkopy po prostu walczą o swoje inserty.

 

Ale demokracja skończyła się dziś o 3.47.

skoro prywatę i upolitycznienie nazywasz demokracją, to co jest teraz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.