Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

W którym fragmencie nie napisał? - Weź się puknij.

 

Wychwalałeś Trumpa przez cztery lata i zostałeś z ręką w nocniku jak wszyscy populiści nienawidzący demokracji.

To może rodzić frustrację, frustracie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

populisci nienawidzący demokracji hmmm...czy wiesz co wlasnie palnales ? ? demokracja=władza ludu, populizm=spelnianie woli  ludu...przeciez to to samo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, costa brava napisał:

populisci nienawidzący demokracji hmmm

Oni ją wykorzystują tylko do objęcia władzy, nie do jej pełnienia.

Zapisz to sobie wołami nad łóżkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zeby objąć władzę trzeba byc populista w demokracji, i potem znowu i znowu bo idą następne wybory ?

populisci kochają demokracje jak nikt inny 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump miał swoje zasługi dla wolności (obniżka podatków, ochrona życia poczętego) ale ostatecznie zawiódł jako lider.

Pozostawił jednak po sobie 4 meczenników sprawy wolności.

Myślę że normalni Amerykanie już czyszczą broń i wkrótce możemy spodziewać się w USA mocnych akcji w obronie wolności.

Co szykuje Biden? Podwyżka podatków dla małych małych firm z 24 do 46%, podwyżka dla dużych form do ponad 50%, drastyczny podatek od zysków kapitałowych, wincyj socjalu, obłędne rozwiązania genderowe i inne antyludzkie.

Tego normalni Amerykanie nie wytrzymają i albo przeciw Bidenowi albo przeciw komunistce Harris wybuchnie tam powstanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, il Dottore napisał:

komunistce Harris

Hindusko - jamajska komunistka, pewnie jeszcze żydówka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, il Dottore napisał:

Tego normalni Amerykanie nie wytrzymają i albo przeciw Bidenowi albo przeciw komunistce Harris wybuchnie tam powstanie.

to mniej wiecej ma  takie szanse jakie ma Konfederacja na " powstanie "w Polsce z Krulem i jego gwardią na czele

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Trump miał swoje zasługi dla wolności (obniżka podatków, ochrona życia poczętego) ale ostatecznie zawiódł jako lider.

Pozostawił jednak po sobie 4 meczenników sprawy wolności.

Myślę że normalni Amerykanie już czyszczą broń i wkrótce możemy spodziewać się w USA mocnych akcji w obronie wolności.

Co szykuje Biden? Podwyżka podatków dla małych małych firm z 24 do 46%, podwyżka dla dużych form do ponad 50%, drastyczny podatek od zysków kapitałowych, wincyj socjalu, obłędne rozwiązania genderowe i inne antyludzkie.

Tego normalni Amerykanie nie wytrzymają i albo przeciw Bidenowi albo przeciw komunistce Harris wybuchnie tam powstanie.

Po całych dniach ponurego smędzenia sierotek po trampku mamy wreszcie coś śmiesznego. Humor wprawdzie równie lekki i wyrafinowany jak dowcipy Pietrzaka, ale w oczekiwaniu na wypuszczenie z lodówki bąbowca z jego wklejkami prawdziwych błaznów, dobre i to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jar1 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bęcwały wszystkich krajów, łączcie się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jello napisał:

Cały czas powtarzał: »Stworzyłem tego faceta, uratowałem go przed śmiercią polityczną, a ten zadał mi cios w plecy«" - cytuje słowa prezydenta.

Ale jest to niesamowite, co? Dażysz kogoś wielkim zaufaniem, a tu jeb cios w plecy! Cokolwiek i jakkolwiek się dzieje, lojalność najbliższego otoczenia jest nie do przecenienia. Mnie też Pence zniesmaczył - nie ma znaczenia czy działał z pobudek osobistych czy tych wagi państwowej - takiemu człowiekowi nikt poważny już nie zaufa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chicago napisał:

takiemu człowiekowi nikt poważny już nie zaufa.

Co Ty nie powiesz... Pence, szczególnie jak wypieprzy trampka z funkcji na podstawie 25 poprawki, będzie murowanym kandydatem republikanów w wyborach za 4 lata. I będziesz na niego z ochotą głosował.

 

Furda tam przegrane wybory. To jest prawdziwy koniec pomarańczowego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę nie głosować? Mogę. Dużo ludzi wybiera taką opcję. Jak nie ma na kogo, to po co głosować...???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chicago napisał:

Ale jest to niesamowite, co? Dażysz kogoś wielkim zaufaniem, a tu jeb cios w plecy! Cokolwiek i jakkolwiek się dzieje, lojalność najbliższego otoczenia jest nie do przecenienia. Mnie też Pence zniesmaczył - nie ma znaczenia czy działał z pobudek osobistych czy tych wagi państwowej - takiemu człowiekowi nikt poważny już nie zaufa.

„Wierność jest moim honorem”? Gdzieś już to słyszałem. Pięknie to wszystko pasuje. 

Chicago, mam strój dla ciebie: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, Adalbert95 napisał:

To jest prawdziwy koniec pomarańczowego

To jest prawdziwy koniec wolności wypowiedzi w USA. Kłamliwe zaangażowane zmonopolizowane media + cenzura zmonopolizowanych serwisów społecznościowych = obecna amerykańska wolność słowa.

Trump musi w Telegram pisać - w nim na razie nie ma żadnej cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, JuG napisał:

To jest prawdziwy koniec wolności wypowiedzi w USA

Mówisz o "wolności wypowiedzi" tych zdegenerowanych frustratów, którzy w mniej lub bardziej zawoalowany sposób nawołują do kolejnej amerykańskiej wojny domowej?

Powypełzały takie różne poyeby, szumowiny i inni posrańcy i nie mogąc przetrawić beznadziejnego, haniebnego upadku pomarańczowego psychopaty - wypisują kretynizmy. Zresztą na francuskich forach również.

 

A ta twoja rozpacz, jako wdowca po Trampku - to prywatna, czy zawodowa, Jurij?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

PS. Nowe logo Twittera. ?

ErQak5RW4AIG3Kw.jpg

11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A ta twoja rozpacz

Żadnej rozpaczy - interesuje mnie zjawisko upadku imperium. Kiedy upadał ZSRR byłem zbyt młody i głupi, da i informacji było znacznie mniej.

11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Mówisz o "wolności wypowiedzi" tych zdegenerowanych frustratów

Kto decyduje o tym kto jest a kto nie jest frustratem? Zukenberg?

Co jest frustracyjnego czy degeneracyjnego w tym wpisie Trumpa?

%D0%94%D0%A2(15).png

Kiedy Twitter czy Facebook były używane do obalania rządów w innych państwach jakoś żadnej cenzury nie wprowadzano.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JuG napisał:

Kto decyduje o tym kto jest a kto nie jest frustratem? Zukenberg?

Mam centralnie w dupie tego typa, razem z jego Fejsbukiem. 

Natomiast, gdy widzę bandziora, wezwanego przez Trumpa, wymachującego nożem przed Kapitolem - niczym się dla mnie taki qtas nie różni od Abdullaha z maczetą, ucinającemu głowy giaurom.

 

A gdy tę hołotę spod Kapitolu oskarżą o terroryzm - z pierdla przez długie lata nie wyjdą, razem ze swoim pieprzniętym guru.

 

Temu tylko jeszcze trzeba uniemożliwić dostęp do czerwonego guzika, bo strach bierze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JuG napisał:

To jest prawdziwy koniec wolności wypowiedzi w USA.

Właśnie na tym wolność polega, że właściciel prywatnego portalu może z niego wyrzucić typa rozpowszechniającego fejki.

34 minuty temu, JuG napisał:

Żadnej rozpaczy - interesuje mnie zjawisko upadku imperium. Kiedy upadał ZSRR byłem zbyt młody i głupi, da i informacji było znacznie mniej.

No to na USA będziesz za stary.  Ale nie jesteś bez szans, tylko przyglądaj się bacznie Chinom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, toptwenty napisał:

W którym fragmencie nie napisał? - Weź się puknij.

 

Wychwalałeś Trumpa przez cztery lata i zostałeś z ręką w nocniku jak wszyscy populiści nienawidzący demokracji.

To może rodzić frustrację, frustracie.

Ośmieszasz się udając, że nie rozumiesz o co chodzi. Chciałem, abyś wykazał który fragment tekstu Wosia potwierdza postawiona przez ciebie tezę, że

15 godzin temu, toptwenty napisał:

Woś nie napisał, że Trump był ofertą dla Ameryki - Woś tę koncepcje wykpił.

Kłamiesz w swojej zapalczywości i dlatego nie potrafisz wykazać tego na podstawie prostego tekstu Wosia. Zrobiłby średnio zdolny uczeń najstarszych klas podstawówki. Miotając się zarzucasz mi to, co sam okazujesz na każdym kroku, czyli swoją frustrację. Po prostu nie dorosłeś do rzeczowej dyskusji. Zwyczajnie do tego nie starcza ci intelektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JuG napisał:

Żadnej rozpaczy - interesuje mnie zjawisko upadku imperium. Kiedy upadał ZSRR byłem zbyt młody i głupi, da i informacji było znacznie mniej.

Upadało głównie z powodu niewydolności ekonomicznej, pustek w sklepach i totalnej nędzy w porównaniu z resztą normanego świata. Koszty utrzymania totalitarnego imperium przerosły możliwości ch obsługi. A i zabierać nie było już komu. Predzej czy później każdy totalitaryzm musie skierować się na zewnąttz w celu zdobywania środków i okradania innych narodów i państw.

W USA jeszcze do tego daleko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
42 minuty temu, jar1 napisał:

W USA jeszcze do tego daleko.

Imperia bazują nie na półkach sklepowych a na ideach/ideologiach/modelach mentalnych. Półki są wtórne. Słabnie/podmienia się ideologia - pada bazujące na niej imperium. W USA bazową ideologię się podmienia, konserwatywną (protestanckie, z etosem pracy, indywidualizmem, ...) na ultraliberalną (LGBT, BLM, komunizm, ...).

42 minuty temu, jar1 napisał:

Predzej czy później każdy totalitaryzm musie skierować się na zewnąttz w celu zdobywania środków i okradania innych narodów i państw.

Banksterzy zdobywają środki i okradają inne narody (własny też) i państwa poprzez m.in. emisję dolara i fizyczne niszczenie niechętnych do jego używania. Ale piramida finansowa trwa tylko przy ciągłym dopływie nowych jeleni, a tych obecnie już na Ziemi nie zostało (stąd pewnie amerykańskie plany lotów na Mars ? ). Więc piramida upada pociągając za sobą państwo, które na niej korzystało najbardziej. To tylko jeden z gospodarczych aspektów upadku/kurczenia się.

2 godziny temu, Zbig napisał:

przyglądaj się bacznie Chinom

Chiny trwają od prawie 5 tysięcy lat, chiński fundament ideologiczny - konfucjanizm - ma ok. 2,5 tysiąca. Więc prawdopodobieństwo ich upadku przy moim życiu jest zerowe. Ewentualna wojna USA-Chiny z użyciem broni jądrowej zniszczy cały nasz świat, nie tylko Chiny i USA.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JuG napisał:

To jest prawdziwy koniec wolności wypowiedzi w USA. Kłamliwe zaangażowane zmonopolizowane media + cenzura zmonopolizowanych serwisów społecznościowych = obecna amerykańska wolność słowa.

Trump musi w Telegram pisać - w nim na razie nie ma żadnej cenzury.

Boże, jaki Kreml zmartwiony uciszeniem swojej pacynki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.