Skocz do zawartości
IGNORED

McGyver's audio Asgaard - klub miłośników Tęczowego Mostu


McGyver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to Ci miałem zasugerować. Jeśli masz możliwość to ładuj 11-tki, one są bardziej adekwatne ceną do kabla.

 

Ucywilizowało się. Nie wiem czy nawet nie aż za bardzo. A dopiero z jednej strony założyłem.

Jutro przyjdą rodowane Neotechy to je założę na drugi taki sam kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Tomek, zabawa z kablami bardzo pouczająca :)

 

Dzięki Rysiu za miłe słowa. Tak jak pisałem w wątku o bezpiecznikach, uważaj bo sympatyzowanie ze mną jest bardzo niebezpieczne, możesz oberwać rykoszetem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Tak, identyczną. Podłączyłem na razie do listwy żeby się trochę rozgrzała, bo jest fabrycznie nowa. Ale od razu słychać oznaki szlachetności, przy czym listwa to nie jest jej żywioł. Zbyt mały przekrój przewodników. Ale do wygrzewania to miejsce najlepsze, puściłem koncert Van Halen w głośności zbliżonej do live i wygoniłem tym żonę z domu;-)

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Ja tu nie jestem od pocieszania;-)

Kojarzy się się nieodparcie taka oto scenka rodzajowa. To było gdzieś początkiem lat 80-tych, mieliśmy nauczyciela WF który ciągle się spaźniał na lekcje, gdyż pracował jednocześnie w sanatorium w Ustroniu. Kiedyś zaczaiła się na niego dyrektorka i opieprzała go ile wlezie. Na końcu jak jej już brakło argumentów rzuciła na odchodne: "Panie Adamie (imię prawdziwe), jestem z pana bardzo, ale to bardzo niezadowolona." A on na to ze stoickim spokojem: "Pani dyrektor, ale ja nie jestem tutaj po to, żeby panią zadowalać..." ;-)

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

U mnie dokładnie na odwrót. Podłączyłem to Black Rhodium na preamp w miejsce HG. Nieznacznie siadła dynamika, ale przestało w końcu drzeć ryja;-) Jak ktoś chce HG z pewnej ręki, numer seryjny 00561 proszę pisać na priva. Schuko to rodowany Hi-Fi Tuning, IEC mosiężny WattGate 320i. Chyba optymalna dla tego kabla kombinacja.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie na odwrót. Podłączyłem to Black Rhodium na preamp w miejsce HG. Nieznacznie siadła dynamika, ale przestało w końcu drzeć ryja;-)

Nie wierzę ! ;)

Jeszcze Tomek tylko kolumny i w końcu posłuchasz muzyki ;) ;p

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.