Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioVideoShow 2016.


palton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Powtórzę jeszcze raz- lepsze jest urządzenie pasujące do systemu, niż bardziej wyrafinowane, ale np. zbyt jasne. Złapanie równowagi tonalnej to podstawa.

Cała bitwa dotyczy "kręciołka", czyli CD które ma robić za sam transport. Nie mamy żadnego innego transportu CD, o co więc ta bitwa? Oczywiście mamy strumieniowce, od dawna jestem ich zdeklarowanym zwolennikiem. Jeśli jednak ktoś chciałby posłuchać z płyty CD, to jest to jedyny na tą chwilę transport. Oczywiście, o ile po waszych tyradach, właściciel się nie wycofał- tutaj proszę o potwierdzenie.

 

Gdyby naprawdę zabrakło wam kolumn, to zawsze możecie wziąć któreś z moich (chyba tylko monitory, bo pomieszczenie małe) - ale to tylko jako opcja awaryjna, bo one (w starszej wersji) w pokoju DIY już grały.

 

Oczywiście jestem za. Tak jak Piotr wspomniał, pamiętam je z dużego basu, ale jeśli zostały przestrojone to warto je mieć w odwodzie. Na początek chciałbym przesłuchać duże kolumny, ustalić, czy ich dźwięk się zmieści w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Robert, nie chodzi o kręciolka, ale o to co ma prezentować "pokój". Czy chcemy pokazać, że fajnie można grać nawet z klebka drutu, czy to, że amatorsko można zarobić taki sprzęcior, który i gra tak, że niejedna hi-endowa firma mogłaby się zawstydzić, ale wyglada i jest funkcjonalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej koledzy napisali - jako odwiedzającego nie interesuje mnie, że ktoś coś potrafił sklecić (szczególnie w czasach taniego sprzętu z drugiej ręki), ale trochę ciekawi mnie, czy samozwańczy konstruktorzy potrafią osiągnąć jakość komercyjną (taniej niż gotowce w salonach), albo czy są wręcz tacy, którzy nie limitowani różnymi względami (np. wielkością obudowy wzmacniacza - właściwe rozseparowanie elementów, lepsze chłodzenie) są w stanie prześcignąć uznane firmy (którym się zarzuca tworzenie wartości poprzez sprawny marketing).

 

Niestety, audiofilskie audio to pewnego rodzaju wyścig. Powinna być ambicja zostania zwycięzcą, inaczej tylko zaniża się poziom imprezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że kryteria bezpieczeństwa - tak, na targach ludzie lubią wkładać wszędzie ręce, poza tym sami nie chcemy siebie zabić. Wygląd i funkcjonalność niekoniecznie, ponieważ to nie są urządzenia na sprzedaż. Ważniejszy jest dźwięk, nie raz już było ładne urządzenie, które nie gra. I co z tym zrobić? Wystawkę na kredensie? W moich początkach zabawy w ten sport też zaczynałem od drogich obudów. Potem to nie gra, okazuje się że trzeba zrobić coś nowego, a tamto do śmietnika. Wyrzucone pieniądze na jakieś obróbki, grawerowanie, gałeczki - to wszystko nie gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Nie Robert, nie chodzi o kręciolka, ale o to co ma prezentować "pokój". Czy chcemy pokazać, że fajnie można grać nawet z klebka drutu, czy to, że amatorsko można zarobić taki sprzęcior, który i gra tak, że niejedna hi-endowa firma mogłaby się zawstydzić, ale wyglada i jest funkcjonalny.

 

Tu się z Tobą zgadzam, to dokładnie jest kwestia tego co ma prezentować pokój. Bardzo cenię wspaniałe, kosztowne i dopracowane wizualnie konstrukcje. Cieszy, gdy ktoś ma fantazje, dopracowany projekt i ... pieniądze na jego realizacje. Jednak tak samo cenię skromne urządzenia, w które ludzie wkładają serducho a nie dukaty. Kilka lat temu zostało zasiane ziarno pychy, patosu i blichtru. Wtedy forum nie skręciło w tą stronę, choć pokusa była duża. Dzisiaj też mówię temu NIE. Nie chcę, by nasze hobby przerodziło się w wyścig zbrojeń, w udowadnianie kto ma większego. Mamy reprezentować całe forum, nie zapominajmy o tym.

W zeszłym roku najlepszy dla mnie dźwięk, dały skromnie wyglądające konstrukcje, pisałem o tym w podsumowaniu:

 

Trzeci zestaw to monitorki satori, do tego lampka na 2a3, wszystko marcina22 i ponownie dac Muzga oraz kable Zygmunta. To najbardziej wyrafinowany zestaw w tym roku, ale i najmniej uniwersalny. Szybkie, spójne granie z dobrą rozdzielczością i mikro dynamiką. Oczywiście z kilku watowej lampy nie można było zrobić trzęsienia ziemi, ale kameralistyka, małe składy- palce lizać. Marcin to skromny człowiek, niewiele się odzywał. Fornir obudowy odstawał, lampa też nie zachwycała wyglądem, a jednak grało. Tym bardziej się cieszę, że brzydkie kaczątko okazało się pięknym łabędziem. Świetne uczucie widzieć dumę Marcina, gdy przy aplauzie żony prezentował sprzęt.

 

Proszę Was o to, żebyśmy nie wpadli w pułapkę, bo pycha kroczy tuż przed upadkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jest to sformułowanie "pycha kroczy tuż przed upadkiem"?. Zaciekawiło mnie to. W pewnym sensie są to rzeczy nieuniknione. Czyli upadki są nieuniknione na sinusoidalnej fali życia. Wzloty, upadki, tak to właśnie wygląda :). A są jacyś surferzy którzy potrafią cały czas lecieć na szczycie fali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Skąd jest to sformułowanie "pycha kroczy tuż przed upadkiem"?

Księga Przypowieści Salomona 16.18-19 mówi nam, że „pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną. Lepiej być pokornym z ubogimi, niż dzielić łupy z pyszałkami.” Szatan został wyrzucony z nieba z powodu swojej pychy (Księga Izajasza 14.12-15).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

W kwestii naszego pokoju, ta część mi się szczególnie podoba:

Lepiej być pokornym z ubogimi, niż dzielić łupy z pyszałkami.

 

To link z twojego dysku twardego :)

 

Dobra, wyślij mi na fejsie, bez scen...

Poprawiłem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Od siebie dodam inny cytat pasujący do tematu: "Lepszy jest suchy kawałek chleba, a przy tym spokój, niż dom pełen ofiar, a przy tym kłótnia".

Swoją drogą konstruktorzy DIYowego hi-endu też się na AS nie pchają nawet drzwiami i wcale się temu nie dziwię bo poświęcić kupę czasu i pieniędzy aby wystawić sprzęt na AS gdzie sprzęt zawsze ma ograniczone możliwości prezentacji a później słuchać czy czytać "mundrości" jak to słabo grało jest przykre, "bo ja to bym zrobił lepiej" - i słowo "bym" jest w tym stwierdzeniu kluczowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,chciałbym pojawić się na AVS ze swoimi kolumnami.Zeżarłem na nich zęby i nie tylko,więc chciałbym je w końcu zaprezentować.

Niestety nie mogę sobie w tym czasie pozwolić na koszty transportu.

Dochodzi jeszcze sprawa ukonczenia nowych średniotonowców.

Odnośnie Sławka...

Sławku,obiecałem ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Być może usunę ferrofluid z gwizdka i srednicy i będzie można przewiezc moje kolumny w pozycji leżacej,w osobowym samochodzie.Jednak ferrofluid ma istotny wpływ na koncowa charakterystykę i brzmienie.

Tylko pozostanie jeszcze kwestia-czy ktoś zechciałby zabrac mnie i sprzęt na AVS.

Odrobina czasu jeszcze jest,nie wiem jak sie sprawy potoczą ale staram sie jak mogę aby być!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Robert, ciągle Cię odkrywam na nowo:) Nie wiedziałem, że z Ciebie taki kaznodzieja.

Mi chodzi o to, że fajnie jest realizować się w audiohobby, ale nie ze wszystkim należy pchać się na scenę. Od takiego pooglądania, posłuchania co tam komu ciekawego wyszło, mogą być mniej oficjalne zloty, których właściwie nie ma, pomijając ostatnie spotkanie u Ciebie. Ja również jestem daleki od "hi-end'owego" podejścia do urządzeń audio, ale uważam, że prezentacja w "pokoju" na AVS powinna być na poziomie.

A wracając do ubiegłorocznej prezentacji, to te wg Ciebie najskromniejsze urządzenia, wcale nie były takie skromne i nie ma co powoływać ich w kontekście "tej" dyskusji. Po pierwsze, klasyczna lampa SE i monitory na bardzo nowoczesnych i najwyższej jakości głośnikach. To wcale nie była "biedna" konfiguracja, sam bym chciał coś takiego mieć. W tym kontekście to, że trochę fornirowanie nie wyszło, co z tego.

 

Jeszcze jedna sprawa organizacyjna chodzi mi po głowie.

Dość duża część tematów na forum dotyczy systemów słuchawkowych. Robert, nie za bardzo widzisz miejsce dla tego rodzaju prezentacji, ale dlaczego nie zarezerwować dla tego segmentu np sobotniego popołudnia, przeorganizować pokój, ustawiając kilka stanowisk z systemami słuchawkowymi. Byłoby coś nowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,chciałbym pojawić się na AVS ze swoimi kolumnami.Zeżarłem na nich zęby i nie tylko,więc chciałbym je w końcu zaprezentować.

Niestety nie mogę sobie w tym czasie pozwolić na koszty transportu.

Dochodzi jeszcze sprawa ukonczenia nowych średniotonowców.

Odnośnie Sławka...

Sławku,obiecałem ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Być może usunę ferrofluid z gwizdka i srednicy i będzie można przewiezc moje kolumny w pozycji leżacej,w osobowym samochodzie.Jednak ferrofluid ma istotny wpływ na koncowa charakterystykę i brzmienie.

Tylko pozostanie jeszcze kwestia-czy ktoś zechciałby zabrac mnie i sprzęt na AVS.

Odrobina czasu jeszcze jest,nie wiem jak sie sprawy potoczą ale staram sie jak mogę aby być!

 

Napisz we wątku głównym targów. Może ktoś ma duże auto i będzie miał czas jechać dzień wcześniej. Najwyżej zabawi w tym naszym pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo poświęcić kupę czasu i pieniędzy aby wystawić sprzęt na AS gdzie sprzęt zawsze ma ograniczone możliwości prezentacji a później słuchać czy czytać "mundrości" jak to słabo grało jest przykre, "bo ja to bym zrobił lepiej" - i słowo "bym" jest w tym stwierdzeniu kluczowe.

 

Niestety zdażają się i tacy, co nie dołożyli ręki do pomocy a po wystawie do kiepskiej recenzji są pierwsi...

"Zrobił bym to lepiej" jest typowe, a gdy poprosisz o pomoc to nagle delikwent ma wymówki lub po prostu olewa temat.

 

DIYaudio też to zna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Od siebie dodam inny cytat pasujący do tematu: "Lepszy jest suchy kawałek chleba, a przy tym spokój, niż dom pełen ofiar, a przy tym kłótnia".

Swoją drogą konstruktorzy DIYowego hi-endu też się na AS nie pchają nawet drzwiami i wcale się temu nie dziwię bo poświęcić kupę czasu i pieniędzy aby wystawić sprzęt na AS gdzie sprzęt zawsze ma ograniczone możliwości prezentacji a później słuchać czy czytać "mundrości" jak to słabo grało jest przykre, "bo ja to bym zrobił lepiej" - i słowo "bym" jest w tym stwierdzeniu kluczowe.

 

Dużo w tym racji...

 

Jeszcze jedna sprawa organizacyjna chodzi mi po głowie.

Dość duża część tematów na forum dotyczy systemów słuchawkowych. Robert, nie za bardzo widzisz miejsce dla tego rodzaju prezentacji, ale dlaczego nie zarezerwować dla tego segmentu np sobotniego popołudnia, przeorganizować pokój, ustawiając kilka stanowisk z systemami słuchawkowymi. Byłoby coś nowego.

 

Kilka lat temu zrobiliśmy kącik słuchawkowy, ale wtedy była taka możliwość związana z miejscem. Zobaczymy jak będzie wyglądał pokój i wtedy zadecydujemy. Nie chcę rezygnować z pokazu opartego o kolumny, może się uda to pogodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy mają możliwośći mieszkaniowe i warunki (dzieciece) "cisza" aby można było słuchać na kolumnach z tego względu z uwagi na żonę i dzieci słucham wyłacznie na słuchawkach,i myślę że duża większość ludzi jest zmuszona do tego samego,niestety

 

wiadomo ze jeśli ktoś jest fanem kolumn,nie będzie zainteresowany słuchawkami,i odwrotnie,mnie kolumny i wzmacniacze nie interesują,chyba że słuchawkowe

 

finansowo też mogę sobie pozwolić za 3000zł mam już fajny system słuchawkowy,a kolumny to będzie kiepsko nawet diy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dużo w tym racji...

 

 

 

Kilka lat temu zrobiliśmy kącik słuchawkowy, ale wtedy była taka możliwość związana z miejscem. Zobaczymy jak będzie wyglądał pokój i wtedy zadecydujemy. Nie chcę rezygnować z pokazu opartego o kolumny, może się uda to pogodzić.

A dlaczego rezygnować z systemów słuchawkowych, nie poświęć im 1/6 czasu wystawy, skoro to też wytwory diy i jest zaintresowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu zrobiliśmy kącik słuchawkowy, ale wtedy była taka możliwość związana z miejscem. Zobaczymy jak będzie wyglądał pokój i wtedy zadecydujemy. Nie chcę rezygnować z pokazu opartego o kolumny, może się uda to pogodzić.

 

Ja też bym nie chciał rezygnować z pokoju z kolumnami. Jaki sens w tym, aby rezygnować z pokoju, gdzie może słuchać 15 osób na raz, na rzecz jednej, czy dwóch osób słuchających w kąciku słuchawek. Pomysł jest co najmniej nieopłacalny i jest utrudnieniem organizacyjnym. A przecież mają być "cebulki", bardzo efektowne kolumny. Co jeszcze byście chcieli? Kurs gry na gitarze? Kurs zaplatania kabli? Kącik magnetofonowy? Kącik z patefonem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Mieliśmy dwa razy kurs ustawiania wkładki gramofonowej. Nagrody były fajne, ale poza garstką zainteresowanych, reszta miała nam za złe.

 

Mam pomysł, na połączenie ognia z wodą. Myślę, że to się uda.

 

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających w następujących godzinach:

Piątek, 4.11.2016, 14.00–20.00

Sobota, 5.11.2016, 10.00–20.00

 

Niedziela, 6.11.2016, 10.00–18.00

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie, czy samozwańczy konstruktorzy potrafią osiągnąć jakość komercyjną (taniej niż gotowce w salonach), albo czy są wręcz tacy, którzy nie limitowani różnymi względami (np. wielkością obudowy wzmacniacza - właściwe rozseparowanie elementów, lepsze chłodzenie) są w stanie prześcignąć uznane firmy (którym się zarzuca tworzenie wartości poprzez sprawny marketing).

 

Wydaje mi się, że gdyby zbudować odpowiednio duży zespół i podzielić projekt na wiele części byłoby to możliwe no i oczywiście trzeba stworzyć zespół od sprawnego marketingu.

Natomiast nie kojarzy mi się to z DIY, ponieważ uważam, że projekty DIY służą uzyskaniu efektu dobrego brzmienia i funkcjonalność przy niskim budżecie i skromnym zapleczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się, że gdyby zbudować odpowiednio duży zespół i podzielić projekt na wiele części byłoby to możliwe no i oczywiście trzeba stworzyć zespół od sprawnego marketingu.

Natomiast nie kojarzy mi się to z DIY, ponieważ uważam, że projekty DIY służą uzyskaniu efektu dobrego brzmienia i funkcjonalność przy niskim budżecie i skromnym zapleczu.

Wierz mi, roznie z tym budżetem bywa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się, że gdyby zbudować odpowiednio duży zespół i podzielić projekt na wiele części byłoby to możliwe no i oczywiście trzeba stworzyć zespół od sprawnego marketingu.

Natomiast nie kojarzy mi się to z DIY, ponieważ uważam, że projekty DIY służą uzyskaniu efektu dobrego brzmienia i funkcjonalność przy niskim budżecie i skromnym zapleczu.

 

 

a po co?

DIY to co innego niz tworzenie konstrukcji do sprzedazy i marketingu.

I z budżetem niewiele ma wspólnego( uwierz mi zrobienie jednostkowe udanej konstrukcji DIY często potrafi przeskoczyć cenę gotowego klocka tej samej klasy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Koledzy, mamy utarte ścieżki, nie ma co wyważać otwartych drzwi. Doświadczenie mówi nam co robić, choć nowe pomysły są zawsze kreatywne i warto je rozważać. Powtórzę jednak, pokój jaki jest każdy widzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA2012 to diy? Nie znam tego urządzenia, ogólnie nie słucham już inaczej niż z kolumn, więc nie mam orientacji. Jeśli to diy, to proszę, zdeklaruj się do końca tygodnia. Pisałem wyżej, że muszę podać listę konstruktorów organizatorowi wystawy.

 

tak to DIY, jest odpowiedni wątek poświęcony temu wzmacniaczowi.. mój to ten bardziej oryginalny, nie Pkrecz'owy (nie ujmując niczego Pkrecz'owemu)

ten mam wykończony, wpakowany do obudowy i względnie godny pokazania..

mam też inne;

SOHA, KAMYK, LOVELY CUBE, HA2013, jakieś AVT i inne jeszcze miniaturki na różnych OPA'ch.. trochę się tego narobiło...

niestety wszystko jest na deskach, blaszkach, w pudełkach albo totalnie na luźnych płytkach..

ten HA2012 jest jedynym moim wzmacniaczem słuchawkowym (ewentualnie) godnym pokazania...

niestety raczej słabo widzę swoją obecność na tego-rocznym forum, będę wiedział dopiero, dosłownie w ostatniej chwili.. ale chętnie wypożyczę swój wzmacniacz...

jeśli jest ktoś z mojej okolicy, kto wybiera się do stolycy w omawianym terminie, mogę powierzyć mu swój sprzęt do szerszych odsłuchów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Napisz gdzie mieszkasz, może być na PW jeśli nie chcesz na forum.

 

Urządzenia muszą być zabezpieczone, to jedyny wymóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac Muzga, jak dla mnie w tamtym roku zagral OK ale duzo bardziej wolalem Dac Piotra1.Jak dla mnie pokazywal wieksza kulture Muzyczna przez duze M. Ale sledzac troche walke Muzga z Dacem w tym roku moze to zagrac bardzo obiecujaco.No bardzo ciekawe ile sie posunal?

Co do podzialu czasu na grajace sprzety to wszystko zalezy co sie uda sklecic.Jesli beda zestawienia slabsze proponowalbym nie trzymac sie sztywno grafiku ale skracac wystepy.Co koledzy na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.