Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tylko zadaj sobie pytanie ile kosztuje Himalaya i wtyczki Wbt a ile przewody Wile

 

W jakim celu mam zadawać sobie tego rodzaju pytania?

Odpowiedź jest jasna i oczywista dla każdego.

Nie oceniam wartości poszczególnych komponentów z których zbudowane są Himlaya i Wile

Oceniam wartość bezwzględną tzn muzyczną tych kabli, a na tym polu Himalaya jest zdecydowanie lepsza.

Pewnie to Ciebie zasmuci, ale przy kablach głośnikowych ta różnica jest jeszcze większa na korzyść kabli Himalaya.

I nie będę zadawał sobie pytania ile kosztuje Himalaya i wtyczki Wbt a ile przewody głośnikowe Wile

 

Bac mogloby sie KBL

Gwarantuje Tobie, że zarówno KBL jak i Wile nie mają zupełnie czego się obwiać, gdyż są to bardzo dobre kable, z różnych półek cenowych, o różnym poziomie prezentacji muzycznej.

Tobie będzie się z tym ciężko z tym pogodzić, ale postaraj się zrozumieć, że są na tym świecie kable lepsze niż Wile.

A Albedo nie jest właściwym punktem odniesienia do oceny innych kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojrzo a jak wg twojego doświadczenia wypadają kable firmy KBL w stosunku do zagranicznych kabli z podobnych półek cenowych?

 

WIOSNA, miałem okazję posłuchać kabli tylko kilku producentów z podobnego i zdecydowanie wyższego poziomu cenowego, i tylko jeden z nich im dorównywał, a nawet w niektórych aspektach przewyższał - Jorma Design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównywałeś Wile z Kbl z tych niższych półek?

 

Porównywałem z Red Eye'm głośnikowym, starszą wersją.

I tutaj ku zadowoleniu zwolenników Wile, Red Eye okazał się słabszym kablem.

Nie oznacza to jednak, że Red Eye jest złym lub słabym kablem.

Nowej wersji Red Eye Ultimate, nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu mam zadawać sobie tego rodzaju pytania?

Odpowiedź jest jasna i oczywista dla każdego.

Nie oceniam wartości poszczególnych komponentów z których zbudowane są Himlaya i Wile

Oceniam wartość bezwzględną tzn muzyczną tych kabli, a na tym polu Himalaya jest zdecydowanie lepsza.

Pewnie to Ciebie zasmuci, ale przy kablach głośnikowych ta różnica jest jeszcze większa na korzyść kabli Himalaya.

I nie będę zadawał sobie pytania ile kosztuje Himalaya i wtyczki Wbt a ile przewody głośnikowe Wile

 

 

Gwarantuje Tobie, że zarówno KBL jak i Wile nie mają zupełnie czego się obwiać, gdyż są to bardzo dobre kable, z różnych półek cenowych, o różnym poziomie prezentacji muzycznej.

Tobie będzie się z tym ciężko z tym pogodzić, ale postaraj się zrozumieć, że są na tym świecie kable lepsze niż Wile.

A Albedo nie jest właściwym punktem odniesienia do oceny innych kabli.

A ja zupelnie nie rozumiem tego nerwowego tonu jaki da sie zauwazyc w Twojej wypowiedzi . Wiecej luzu. Sam nie sluchalem przewodow KBL i dlatego probowalem namowic na forum osoby ktore maja mozliwosc spreparowania testu porownawczego tych przewodow z Wile na taki odsluch ale sie nie udalo. Nie sugerowalem tez , ze KBL jest gorsze a jedynie zastanawialem sie jaki bylby final takiego porownania. Skad miales te przewody ? Chcialbym ich posluchac u siebie .

Dlaczego mialby mnie zasmucac fakt , ze kabel kosztujacy 10 razy wiecej gra lepiej od Wile? To powinna byc rzecz oczywista ale akurat roznie z tym bywa. Jesli okaze sie , ze KBL produkuje sueper przewody to bede z tego faktu niezmiernie zadowolony bo bedzie to kolejny rodzimy producent z ktorego moznaby byc dumnym i oby wiecej takich przypadkow nam sie trafialo.

Tobie bedzie trudno pogodzic sie z tym faktem , ze nie uwazam przewodow Wile za najlepsze na swiecie , jednak stosunek ceny do jakosci brzmienia jak do tej pory maja najlepszy ze wszystkiego co slyszalem. I to jest fakt a nie pobozne zyczenie.

A co zas sie tyczy Albedo to mylisz sie ogromnie. To wlasnie swietny punkt odniesienia do calej konkurencji. Mialem u siebie niemal wszystkie modele tej firmy i porownywalem je z renomowaną swiatową konkurencją z tego samego przedzialu cenowego lub drozszą i praktycznie w kazdym przypadku przewody Albedo nie byly gorsze od najlepszych konstrukcji zachodnich firm kablarskich , a czesto oferowaly brzmienie niedostepne dla zagranicznej konkurencji w danym przedziale cenowym. Oczywiscie mozna sie tu spierac do usranej smierci za przeproszeniem bo ani Ty ani ja nie testowalismy wszystkich kabelkow dostepnych na rynku niemniej mialem okazje goscic u siebie duza grupe renomowanych , markowych przewodow kazdego typu , poczawszy od budzetowych konstrukcji koncząc na topowych modelach zamykajacych oferte producenta.

Nie wiem dlaczego odpowiadajac na moje pytanie podszedles do tego tak bardzo emocjonalnie ? Nikomu nie potrzeba tu kolejnej burzy . Wnioskuje z Twojej wypowiedzi , ze szczytowe modele KBL beda zdecydowanie lepsze od Albedo Metamorphosis ale szczerze bardzo w to wątpie , a tak byc powinno skoro sa zdecydowanie lepsze od Wile , co sam tu stwierdziles. Poczekamy zobaczymy , porownamy posluchamy, ocenimy. Najwazniejsze ,ze jak zawsze bedzie przy tym kupa zabawy i nieskrywanej przyjemnosci ze sluchania muzyki . Pozdrawiam

 

I jeszcze jedno pytanie , ktore mam nadzieje nie wzbudzi w Tobie tyle emocji co poprzednie. Jakie modele kabli Wile miales w odsluchach?Jakie wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, gdzie tu nerwowy i emocjonalny ton.

Tutaj nie ma się czym emocjonować, zwłaszcza jeśli temat dotyczy kabli Wile

 

Natomiast, to Ty jesteś osobą, która ciągle emocjonuje się kablami Wile pisząc m.in. jednak stosunek ceny do jakosci brzmienia jak do tej pory maja najlepszy ze wszystkiego co slyszalem

Pisałeś to już jakieś ...... tysiąc razy i znając Twój emocjonalny do nich stosunek, napiszesz to zapewne jeszcze ...... tysiąc razy.

Czy chcesz, czy nie chcesz kabelki Wile to jednak średnia półka, i nie zmieni tego nawet, bardzo duża liczba Twoich pięknych wpisów.

 

 

Skad miales te przewody ?

Pożyczyłem od producenta

Chcialbym ich posluchac u siebie

To proste - zadzwoń i pożycz od producenta lub dystrybutora

 

 

Wnioskuje z Twojej wypowiedzi , ze szczytowe modele KBL beda zdecydowanie lepsze od Albedo Metamorphosis ale szczerze bardzo w to wątpie , a tak byc powinno skoro sa zdecydowanie lepsze od Wile , co sam tu stwierdziles

Tym wpisem tylko potwierdzasz, że jednak trudno będzie się Tobie pogodzić z tym, że jest coś lepszego od Wile.

Niech więc tak pozostanie - Wile są najlepsze!

 

Pozdrawiam

 

PS. Ostatnie zdanie było wpisem emocjonalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, gdzie tu nerwowy i emocjonalny ton.

Tutaj nie ma się czym emocjonować, zwłaszcza jeśli temat dotyczy kabli Wile

 

Natomiast, to Ty jesteś osobą, która ciągle emocjonuje się kablami Wile pisząc m.in. jednak stosunek ceny do jakosci brzmienia jak do tej pory maja najlepszy ze wszystkiego co slyszalem

Pisałeś to już jakieś ...... tysiąc razy i znając Twój emocjonalny do nich stosunek, napiszesz to zapewne jeszcze ...... tysiąc razy.

Czy chcesz, czy nie chcesz kabelki Wile to jednak średnia półka, i nie zmieni tego nawet, bardzo duża liczba Twoich pięknych wpisów.

 

 

 

Pożyczyłem od producenta

 

To proste - zadzwoń i pożycz od producenta lub dystrybutora

 

 

 

Tym wpisem tylko potwierdzasz, że jednak trudno będzie się Tobie pogodzić z tym, że jest coś lepszego od Wile.

Niech więc tak pozostanie - Wile są najlepsze!

 

Pozdrawiam

 

PS. Ostatnie zdanie było wpisem emocjonalnym

A jednak jest dokladnie odwrotnie mimo ze sie zapierasz i twierdzisz ,,ze tak nie jest co widac powyzej. Oczywiscie ze pisalem to zdanie wielokrotnie ale akurat nie mija sie ono z prawdą wiec nie wiem o czym prawisz. Tym bardziej , ze sam po czesci potwierdzasz to wspominajac o porownaniu z nimi Red Eye ktore mimo ,ze duzo drozsze okazaly sie slabsze. Oczywiscie masz racje, kabelki Wile to srednia polka i ja nic innego nie twierdze. Powiedzialbym nawet ze w porownaniu do topowych kabli innych firm to taniocha , wrecz budzetowka i nikt nie stawia ich tutaj na rowni z kabelkami kosztujacymi 50 tys . Jesli jednak przy swych cenach sa wstanie konkurowac z wielkrotnie drozszą

konkurencją to dla mnie są zdecydowanie warte tego by o nich mowic i pisac i nie boje sie w tym przypadku olkreslenia Rewelacja

bo w moim odczuciu sa nią wlasnie. Nikt nie twierdzil ze Wile to poziom zarezerwowany dla najlepszych konstrukcji z przedzialu ponad kilkanascie tys za przewod. Niemniej kilka porownań jakie zostaly przeprowadzone przeze mnie czy kolegow z forum , ktorych trudno podejrzewać o stronniczosc i konotacje z producentem , potwierdzilo , ze i w takich bezposrednich porownaniach Wile wychodza obronną reką. Takie sytuacje najlepiej pokazują co warte sa te kabelki .

Oczywiscie domyslalem sie , ze miales je od producenta lub dystrybutora ale w sumie chcialem zapytac o co innego a wyszlo jak wyszlo . Jesli wypozyczaja za kaucją to ewentualne porownanie bede musial odlozyc na pozniej bo swoje kosztuja a ja w tej chwili nie dysponuje taką wolną kwotą. Albedo bez problemu wypozycza mi wszystko bez zadnej kaucji i jest to spore udogodnienie .

I na koniec jeszcze odnosnie nerwowego tonu wypowiedzi. Moze , zle sie wyrazilem. Bardziej nalezalo tu napisac o pewnej dozie nonszalancji i lekcewazenia . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman,

super, bo chyba zaczynamy się rozumieć.

Ja również uważam Wile za bardzo dobre kable, co podkreślałem wielokrotnie w tym wątku, a muszę również nadmienić, że używają ich niektórzy moi koledzy, a nawet ..... brat.

Więc znam je dobrze, bardzo dobrze.

Nigdy też nie przyszło mi do głowy, aby kogokolwiek lekceważyć lub traktować nonszalancko z powodu użytkowania innych, w domyśle "tanich" kabli.

Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem, że Wile jest to czołówka światowa, bo do niej jeszcze "trochę" im brakuje.

Są jednak na dobrej drodze ku temu.

Natomiast, jak będziesz miał możliwość posłuchaj KBL.

Warto

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman,

super, bo chyba zaczynamy się rozumieć.

Ja również uważam Wile za bardzo dobre kable, co podkreślałem wielokrotnie w tym wątku, a muszę również nadmienić, że używają ich niektórzy moi koledzy, a nawet ..... brat.

Więc znam je dobrze, bardzo dobrze.

Nigdy też nie przyszło mi do głowy, aby kogokolwiek lekceważyć lub traktować nonszalancko z powodu użytkowania innych, w domyśle "tanich" kabli.

Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem, że Wile jest to czołówka światowa, bo do niej jeszcze "trochę" im brakuje.

Są jednak na dobrej drodze ku temu.

Natomiast, jak będziesz miał możliwość posłuchaj KBL.

Warto

 

Pozdrawiam

Nie wiem czy zauwazyles , ze mam taki zamiar . Mowie o odsluchu KBL. Nie twierdze tez ze tak wlasnie traktujesz ludzi , tym bardziej z takiego powodu. Napisalem to w kontekscie mojej osoby. Sory ale tak to odbieram , ale moze jest wlasnie tak jak pare osob mi napisalo , ze za bardzo biore to wszystko do siebie. Niemniej Twoj ton a zwlaszcza forma Twojej wczesniejszej wypowiedzi wskazuje na to , ze mam chyba podstawy by tak przypuszczac.

Nie wiem skad to zdanie o czolowce swiatowej ? Niczego takiego nie sugerowalem nigdzie.

Wczesniej bardzo stanpwczo okresliles miejsce na kablarskim rynku firmy Albedo. Mam odwrotne odczucia potwierdzone przez dziesiatki rzetelnych dlugich testow bezposrednich i dlugie doswiadzczenie w uzytkowaniu wielu modeli z oferty tej firmy. Tak sie sklada , ze firma Albedo od lat nie miala chocby jednego miernego , slabego produktu wzgledem konkurencji, wrecz przeciwnie wiekszosc ich produktow jest wysmienita i stanowi cźolowke i wzorzec w swoich przedzialach cenowych . Według Ciebie Albedo nie jest dobrym punktem odniesienia dla oceny innych przewodow a wiec masz dokladnie odwrotne zdanie na ten temat. Ciekawi mnie skad takie wnioski u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie Albedo nie jest dobrym punktem odniesienia dla oceny innych przewodow a wiec masz dokladnie odwrotne zdanie na ten temat. Ciekawi mnie skad takie wnioski u Ciebie?

Na podstawie własnych odsłuchów i opinii wielu kolegów, z których żaden nie ma w swoim systemie wymienionych przez Ciebie kabelków.

Ty również mi w tym pomogłeś, porównując wymienione kabelki z Wile, i odpowiednio je pozycjonując.

Ponieważ dobrze znam Wile, wnioski przyszły same.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle tez , ze Pan Sylwester nie zamierzal sie z nikim mierzyc na rynku kablarskim. Sprobowal stworzyc przewody w jak najmniejszym stopniu ograniczajace potencjal urzadzen Wile , jak najlepiej oddajace zalety tych urzadzen i przede wszystkim jak najbardziej liniowe co sie w rezultacie udalo zrobic ze skutkiem ktory zaskoczyl samego konstruktora. I nie chodzi mi tu o to ze udalo sie cos przypadkiem bo jest akurat dokladnie odwrotnie . Chodzi raczej o to ,,ze do pewnego momentu sam konstruktor nie zdawal sobie do konca sprawy jak dobry i kompletny brzmieniowo wzgledem konkurencji produkt stworzyl. Zaletą tych przewodow jest to , ze oferuja kompletny dzwiek w ktorym niczego nie brakuje. Znam wiele konstrukcji , czesto bardzo drogich , ktore swoja pozycje na rynku buduja poprzez wywindowanie jednej czy dwoch cech do bardzo wysokiego poziomu w sensie absolutnym ale calosciowo dzwiek nie odzwierciedla jakosci jaką posiadaja wspomniane aspekty i tylko na tej podstawie producenci winduja ceny do astronomicznych poziomow . Dodajac do tego ekskluzywną otoczke w postaci konfekcji i wykonczenia cenowo zwalają z nóg.

 

Na podstawie własnych odsłuchów i opinii wielu kolegów, z których żaden nie ma w swoim systemie wymienionych przez Ciebie kabelków.

Ty również mi w tym pomogłeś, porównując wymienione kabelki z Wile, i odpowiednio je pozycjonując.

Ponieważ dobrze znam Wile, wnioski przyszły same.

 

Pzdr

To , ze zaden z Twoich kolegow ich nie uzywa o niczym nie swiadczy , to raz. Dwa to to iz Wile okazaly sie od niektorych Albedo zdecydowanie lepsze nie swiadczy o slabosci Albedo. To raczej Wile lamie zalozone schematy na rynku kablarskim. Schematy dotyczace oceny jakosci dzwieku wzgledem ceny. Albedo doskonale wpisuje sie w rynek kablarski zawyżając czesto poziom jakosciowy podnoszac tym samym poprzeczke konkurencji. Albedo to jedna z niewielu rodzimych firm , ktora moze stawac w szranki z najlepszymi na swiecie. Pisze to z pelną swiadomoscią znaczenia tych slow. Nie oznacza to zaraz , ze robi najlepsze kabelki na swiecie. Staram sie Cie tu uprzedzic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To , ze zaden z Twoich kolegow ich nie uzywa o niczym nie swiadczy , to raz

A to już nie było zbyt eleganckie. I Ty pisałeś coś o formie

Dwa to to iz Wile okazaly sie od niektorych Albedo zdecydowanie lepsze nie swiadczy o slabosci Albedo

Absolutnie, świadczy o ich doskonałości, że może stawać w szranki z najlepszymi na świecie

 

Nie oznacza to zaraz , ze robi najlepsze kabelki na swiecie. Staram sie Cie tu uprzedzic :)

Nie uprzedziłeś mnie. Ja bym nawet nie próbował tak pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę,że sensem tego wątku powinno być porównanie kabli Wile do innych przewodów różnej maści z różnych półek cenowych oczywiście rzetelnie, bez uprzedzeń i z zaznaczeniem elementów systemu-bo to też ma duże znaczenie przy ocenie kabli.Nie sądzę, aby jakikolwiek produkt można traktować jako kabel odniesienia,bo przewodów audio na świecie mamy setki-tych lepszych i tych gorszych i tych innych,a Polska jest tylko jednym z krajów robiących kable audio.Kable Wile to średnia półka i to jest jasne.Całym picem jest jednak to,że te kable kosztują ok 2.000 zł za sztukę a średnia półka w przewodach audio to ta za ok. 8000-10000 zł za nowy przewód i dotychczas większość testów potwierdza,że te kable na tej półce radzą sobie bardzo dobrze.A może testy skoncentrować np do hasła Wile-kontra przewody do 5000 za nową sztukę?Wydaje mi się ,że i tak większość z nas nie kupi kabla za 10-15 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę,że sensem tego wątku powinno być porównanie kabli Wile do innych przewodów różnej maści z różnych półek cenowych oczywiście rzetelnie, bez uprzedzeń i z zaznaczeniem elementów systemu-bo to też ma duże znaczenie przy ocenie kabli.Nie sądzę, aby jakikolwiek produkt można traktować jako kabel odniesienia,bo przewodów audio na świecie mamy setki-tych lepszych i tych gorszych i tych innych,a Polska jest tylko jednym z krajów robiących kable audio.Kable Wile to średnia półka i to jest jasne.Całym picem jest jednak to,że te kable kosztują ok 2.000 zł za sztukę a średnia półka w przewodach audio to ta za ok. 8000-10000 zł za nowy przewód i dotychczas większość testów potwierdza,że te kable na tej półce radzą sobie bardzo dobrze.A może testy skoncentrować np do hasła Wile-kontra przewody do 5000 za nową sztukę?Wydaje mi się ,że i tak większość z nas nie kupi kabla za 10-15 tysięcy.

Oczywiscie masz racje i zakladajac ten watek nie chcialem nikomu udowodnic ,ze kabelki Wile sa najlepsze na swiecie bo takie rzecz jasna nie sa ale jak sam napisales Marcinie z kabelkami za 5 czy 10 tys sobie juz radzą i fakt ten jest wart naglosnienia bo to w duzej mierze ewenement na rynku kablarskim. Mysle tez , ze nie warto ograniczac sie z porownaniami do jakiegosc konkretnego maksymalnego przedzialu cen bo byc moze w wielu przypadkach kabelki Wile lepiej wpasuja sie w dany system niz nie jeden bardzo drogi konkurent w czym moze pomoc ich liniowosc o ktorą przeciez tak trudno nawet na poziomie high end. Poza tym bardzo wazną kwestią pozostają ceny. Praktycznie w cenie jednego drogiego przewodu renomowanej konkurencji mozemy miec zalatwione okablowanie calego systemu na dlugie lata .Patrząc na to co oferują same sieciowe , a w moim systemie mam ich trzy , wiem , ze juz tylko tutaj moglem zaoszczedzic 10tys zl a moze i nawet wiecej, a gdzie jeszcze Xlr i glosnikowe? Dla kogos kto ma nieograniczony budżet , lub zwyczajnie spory wzgledem przecietnego statystycznego Kowalskiego , byc moze ta kwestia jest malo istotna ale jak sam napisales , malo jest osob ktore stac na zakup kabelkow po 10tys zl szt. a to przeciez tylko srednia polka cenowa. Kabelki Wile sa w takim przypadku doskonalą alternatywą oferujac dzwiek na takim samym poziomie za wielokrotnie mniejsze kwoty.A to czy beda pasowac tu czy tam to juz zupelnie inna historia ale akurat taki stan rzeczy dotyczy kazdego innego kabelka na tej planecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie masz racje i zakladajac ten watek nie chcialem nikomu udowodnic ,ze kabelki Wile sa najlepsze na swiecie bo takie rzecz jasna nie sa ale jak sam napisales Marcinie z kabelkami za 5 czy 10 tys sobie juz radzą i fakt ten jest wart naglosnienia bo to w duzej mierze ewenement na rynku kablarskim. Mysle tez , ze nie warto ograniczac sie z porownaniami do jakiegosc konkretnego maksymalnego przedzialu cen bo byc moze w wielu przypadkach kabelki Wile lepiej wpasuja sie w dany system niz nie jeden bardzo drogi konkurent w czym moze pomoc ich liniowosc o ktorą przeciez tak trudno nawet na poziomie high end. Poza tym bardzo wazną kwestią pozostają ceny. Praktycznie w cenie jednego drogiego przewodu renomowanej konkurencji mozemy miec zalatwione okablowanie calego systemu na dlugie lata .Patrząc na to co oferują same sieciowe , a w moim systemie mam ich trzy , wiem , ze juz tylko tutaj moglem zaoszczedzic 10tys zl a moze i nawet wiecej, a gdzie jeszcze Xlr i glosnikowe? Dla kogos kto ma nieograniczony budżet , lub zwyczajnie spory wzgledem przecietnego statystycznego Kowalskiego , byc moze ta kwestia jest malo istotna ale jak sam napisales , malo jest osob ktore stac na zakup kabelkow po 10tys zl szt. a to przeciez tylko srednia polka cenowa. Kabelki Wile sa w takim przypadku doskonalą alternatywą oferujac dzwiek na takim samym poziomie za wielokrotnie mniejsze kwoty.A to czy beda pasowac tu czy tam to juz zupelnie inna historia ale akurat taki stan rzeczy dotyczy kazdego innego kabelka na tej planecie.

Zdecydowanie ten fakt jest warty nagłośnienia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Co to, wątek zamarł.

 

Wreszcie mam długo oczekiwane kable głośnikowe. Po wygrzaniu, nirwana. Kable Wile wygrywają z dużo droższymi, system gra o dwie klasy lepiej. Rozdzielczość poszczególnych klocków systemu, uległa znacznej poprawie.

 

Zupełnie przypadkowo trafił do mnie kabel sieciowy. To dopiero zmiana na lepsze. Trzeba będzie zamówić i sieciówki!

 

Miłego słuchania ulubionej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to, wątek zamarł.

 

Wreszcie mam długo oczekiwane kable głośnikowe. Po wygrzaniu, nirwana. Kable Wile wygrywają z dużo droższymi, system gra o dwie klasy lepiej. Rozdzielczość poszczególnych klocków systemu, uległa znacznej poprawie.

 

Zupełnie przypadkowo trafił do mnie kabel sieciowy. To dopiero zmiana na lepsze. Trzeba będzie zamówić i sieciówki!

 

Miłego słuchania ulubionej muzyki.

 

A więcej konkretów kolega może ujawnić ? Z jakimi kablami testowałeś Wille ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więcej konkretów kolega może ujawnić ? Z jakimi kablami testowałeś Wille ?

Witam Cie Kolego Magnepan. I jak tam podejscie do seciowych? Pozwoliles im pograc czy nadal leza w szufladzie? Przypomnij mi prosze jaka jest dla nich alternatywa u Ciebie bo nie pamietam na czym grales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Jesli ktos bylby zainteresowany to mam do sprzednia moj odwarzacz C.E.C 51xr. Stan idealny, z kompletem dokumentow , pilot ,karton. Jestem pierwszym wlascicielem. Sprzet praktycznie bez sladow uzytkowania. Nigdy nie naprawiany.Kolor srebrny . Jeden z najlepszych dyskofonow do 10tys zl. Piekny dzwiek. Swietna konstrukcja z napedem paskowym.Cena do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos bylby zainteresowany to mam do sprzednia moj odwarzacz C.E.C 51xr. Stan idealny, z kompletem dokumentow , pilot ,karton. Jestem pierwszym wlascicielem. Sprzet praktycznie bez sladow uzytkowania. Nigdy nie naprawiany.Kolor srebrny . Jeden z najlepszych dyskofonow do 10tys zl. Piekny dzwiek. Swietna konstrukcja z napedem paskowym.Cena do uzgodnienia.

 

Na co zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiedziałem że będzie lewy albo kryll :-)

:) Krell mi nie pasowal , mowie o 280 no i w porownaniu 390s to slabsze troche zrodlo. Levi za to wpisuje sie w moja koncepcje dobrego grania idealnie a co wazniejsze w taki sam spsob wpasowal sie w moj system . Wczoraj jak przesluchiwalem kilka plyt , szczeke zbieralem z podlogi wielokrotnie:) Wspaniala maszyna pod kazdym wzgldem. Mimo niezwyklej precyzji i detalicznosci z drugiej strony z wielką kulturą, spojnoscią, gladkoscią . Wspanialy dzwiek.

 

Tak jak w przypadku DAC Wile w polaczeniu z moim Cec w roli transortu , pewne cechy brzmienia tej kombinacji swobodnie przekraczaly granice zarezerwowana dla odwarzaczy kosztujach 20tys to jednak Levi to inny rodzaj percepcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Kolego Magnepan. I jak tam podejscie do seciowych? Pozwoliles im pograc czy nadal leza w szufladzie? Przypomnij mi prosze jaka jest dla nich alternatywa u Ciebie bo nie pamietam na czym grales.

 

Witaj, miałem małą przerwę w pisaniu i to nie z mojej winy ale śpieszę donieść że kable sieciowe powędrowały do moich przyjaciół

audiofili którzy testują i wygrzewają sieciowe Wille. Za kilka dni będę miał dokładne info.

Gratuluję zakupu ML i ważne abyś był z dźwięku zadowolony.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, miałem małą przerwę w pisaniu i to nie z mojej winy ale śpieszę donieść że kable sieciowe powędrowały do moich przyjaciół

audiofili którzy testują i wygrzewają sieciowe Wille. Za kilka dni będę miał dokładne info.

Gratuluję zakupu ML i ważne abyś był z dźwięku zadowolony.Pozdrawiam.

Rozumiem i wybaczam tak dlugą cisze w eterze:) Dziekuje i powiem szczerze ,ze jestem w siodmym niebie a euforia ta wzrasta z każdą kolojną odsluchaną plytą;) Myslalem , że szczeka na podlodze lądowac bedzie tylko w przypadku dobrych realizacji audiofilskich i rzeczywiscie przy nich robi sie kosmos , ale tego akurat mozna bylo sie spodziewac. Zaskakujace natomiast jest to ze zwykle nagrania grają tak że........ brak slow. Wczoraj nie moglem sie oderwac od IV P. Gabriela. Doslownie oniemialem gdy uslyszalem jak to 40 letnie nagranie zabrzmialo. Nie spodziewałem sie tego absolutnie. Fantastyczne zrodlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dzieki , czyli wychodzi na to , ze to marcowy nr z 2015 roku. Dobrze gadam?

 

A jednak nie, marcowy mam :) To nr z pazdziernika. Dzieki za pomoc.

 

Kupilem nowe zrodlo ale to nie o nim zamierzam napisac. Przesiadka z mojego poczciwego Cec -a na prawdziwie high endową maszyne pokazala potencjal okablowania Wile ukazujac niezwykle bogatą palete rzeczy ktore uegly poprawie. Okazuje sie , ze nie stanowia one waskiego gardla nawet jesli mowa o urzadzeniach najwyzszej klasy. Dzwiek hipnotyzuje sluchacza i od tyg mam problemy z wychodzeniem z domu i robieniem czegokolwiek innego poza sluchaniem:) Jesli ktos chcialby posluchac i sprawdzic co warte są te kabelki , zapraszam na odsluch :)

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.