Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj się cieszyć tym co mają lub chcą mieć produkty ten manufaktury.

Bedzie pozadek pod maska to cieszacych sie przybedzie. Od japonskiego chinczyka made in taiwan za 500 sie wymaga, a od polskiego za 50000 juz nie? Bo polskie i za 50000? I kto tu jest maniakiem!

 

...nie interesuje Was jak gra..

Wprost przeciwnie - interesuje mnie tylko dlatego, ze gra wybitnie.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu jest maniakiem!

Zadaj to pytanie odpowiednim służbom.

 

Skoro jesteś taki "lotny" to napisz wprost do producenta. Wyłóż mu na stół Twoje pseudo merytoryczne wywody, poparte umiejętnością otwarcia pokrywy górnej radia samochodowego. Wykaż się, a nie lecz swoich kompleksów na forum.

 

made in taiwan za 500 sie wymaga, a od polskiego za 50000 juz nie

Nikt nie przejmuje się Twoimi wymaganiami. Na jakiej podstawie uzurpujesz sobie to prawo? A może Twoje działania mają spowodować obniżenie wartości na rynku wtórnym, abyś mógł zamienić swoje Onkyo 1:1:)))) Twoje radio samochodowe jest po prostu dla mass.

Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskowa publiczna dyskusja

Nie wiem co to znaczy. Może chodziło o "wioskowa publiczna dyskusja"?

 

kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie

Oczywiście w ramach dobrej kultury i ogólnie przyjętych zasad w necie. Raz czy dwa.

 

P.S.

Dla mnie jesteś ignorantem. To jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś... To jest moja opinia.

 

Ale to jest watek nie o mnie, a produktach marki Wile. Wiec "w ramach dobrej kultury i ogólnie przyjętych zasad w necie" nie o mnie, a o produktach marki Wile powinienes wyrazac swoja opinie.

 

Odpowiadanie na czyjes posty opinia nt autora postu jest powszechnie spotykanym w necie zachowaniem. Dalece jednak wykracza poza "ramy dobrej kultury i ogólnie przyjętych zasady w necie" i jest charakterystyczne dla Troli. I do tego Twoj udzial w tym watku sie ogranicza. To az tak trudne przyjac na klate fakt, ze choc Wile gra nieprzecietnie, to pod maska ma zwykly burdel, ze musisz robic OT i zasmiecac ten watek prywata?

 

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>hi_aro

 

Ignorantem należałoby nazwać raczej kogos, kto ignoruje zasady prawidlowego konstruowania urządzeń, kto widząc bałagan wnętrza Wile i w porównaniu czysto i schludnie zaprojektowane, nawet dużo tańsze urządzenie, nie przyzna racji komuś, kto twierdzi, że za taką kasę klient powinien dostać oprócz dobrego dzwieku, również porządnie i schludnie zaprojektowane wnętrze.

Tak jak jest w Wile, wyglądać mogą klocki diy, nigdy tak drogie urzadzenie, jakoby produkowane (mało)seryjnie i aspirujace do miana hi endu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za taką kasę klient powinien dostać oprócz dobrego dzwieku, również porządnie i schludnie zaprojektowane wnętrze.

Za 500 wnetrze musi byc i jest ladne, a za 50000 juz nie?

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze musisz robic OT i zasmiecac ten watek prywata?

I ciągle to samo, czy umiesz wymyślić choć jedno zdanie inne niż to co napisałeś? Już podałem Tobie drogę jaką możesz pójść, Napisz do producenta, wykaż się wiedzą techniczną, wskaż błędy oraz podaj źródła dobrych praktyk w projektowaniu. @porlick Ciebie też się tyczy! Wcześniej pisałeś że pożar jest murowany zaraz po włączeniu, lub zastosowane złącza są nijakie. Udowodniłem Tobie że nie masz racji, a pisanie generalnych opinii na podstawie kilku zdjęć jest bezrefleksyjną ignorancją.

 

@szymon1977 albo wyślij zdjęcia swojego radia samochodowego z dopiskiem "Żądam podjęcia działań aby JAzz wyglądał w środku jak moje radio."

 

Oczywiście tego nie zrobisz, ponieważ jako anonimowy user z AS jest łatwiej w ten sposób hejtować.

 

Za 500 wnetrze musi byc i jest ladne, a za 50000 juz nie?

Zmień płytę, otwórz radyjko i popatrz do środka. Na jakiej podstawie wymuszasz to wszystko. Nie masz Jazz, nie słuchałeś go, trzeba mieć tupet aby tak się zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobie tego bo to publiczna dyskusja nt. Wile, a nie ksiega skarg i wnioskow zadowolonych lub nie uzytkownikow. Twoj zarzut w stosunku do moich postow rozmija sie z celem istnienia forum. Tu tez jestes noga.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobie tego bo to publiczna dyskusja nt. Wile, a nie ksiega skarg i wnioskow zadowolonych lub nie uzytkownikow

A to co jest...... :)

Od japonskiego chinczyka made in taiwan za 500 sie wymaga, a od polskiego za 50000 juz nie?

 

Czyli jaki jest Twój cel, o czym dyskutujesz, ups hejtujesz. Nie chcesz go mieć, nic nie wiesz o jego funkcjonowaniu, nie wiesz jak gra. Nie chcesz wpłynąć na zmianę w budowie. Piszesz bez celu!

 

 

moich postow rozmija sie z celem istnienia forum

Jestem na tym forum od czasów Lukara, wiesz kim był. Uczestniczę w nim od dawna. Nie widziałem czegoś takiego, czyli perfidne hejtowanie w celu wyleczenia własnych kompleksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ignorantem należałoby nazwać raczej kogos, kto ignoruje zasady ... itd. itp

 

post-555-0-77296100-1505401139_thumb.jpg

 

Słuchaj porlick, na tym zdjęciu jest twój sprzęt (fotka pochodzi z innego forum, na którym chciałeś zaszpanować swoimi monidłami.) Powiedz więc, na jakiej podstawie wypowiadasz się w ogóle o sprzęcie firmy Wile, skoro na zdjęciu widać to co widać. Jesteś zwykłym gadułą - teoretykiem. Żałosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

post-555-0-77296100-1505401139_thumb.jpg

 

Słuchaj porlick, na tym zdjęciu jest twój sprzęt (fotka pochodzi z innego forum, na którym chciałeś zaszpanować swoimi monidłami.) Powiedz więc, na jakiej podstawie wypowiadasz się w ogóle o sprzęcie firmy Wile, skoro na zdjęciu widać to co widać. Jesteś zwykłym gadułą - teoretykiem. Żałosne!

To fotka już nieaktualna- około roku temu wróciłem do stereo i sprzęt że zdjęcia poszedł W odstawkę. Obecny jest w moim profilu- tak trudno to sprawdzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na jakiej podstawie wypowiadasz się w ogóle o sprzęcie firmy Wile...

Na podstawie porównania zdjęcia wnętrza Wile ze zdjęciem przykładowo Onkyo A-5VL. Ale muszę przyznać, że porównując zdjęcia z aktualnej strony Wile z tymi z najstarszych znanych mi recenzji widać postęp.

 

Piszesz bez celu!

Dyskusja jest samym w sobie celem forum.

 

Jestem na tym forum od czasów Lukara...

O cholera! I to upoważnia Cię do zaśmiecanie Forum postami pozbawionymi treści merytorycznej i przesyconymi prywatą?

 

...wiesz kim był.

Nie wiem. Kim?

 

Nie widziałem czegoś takiego, czyli perfidne hejtowanie w celu wyleczenia własnych kompleksów.

To raczej posiadacze Wile mają jakieś kompleksy na punkcie wyglądu wnętrza ich wzmacniaczy co zmusza ich do uprawiania trolingu we własnym wątku.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to pewnie gra tak jak wygląda ;)

Z tym się nie zgodzę bo jakość montażu nie koniecznie musi wpływać w słyszalny sposób na brzmienie.

 

Co to za płytka siedzi w Wile Rock DAC?

 

http://hfm.pl/images/thumbnails/images/numeryhfim/2015-03/magazyn/pdf/wile/image-43-fit-732x488.jpg

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że w sensie że nieumiejętny, flejtuchowaty montaż nie ma prawa przyczynić się do jakiegokolwiek poprawienia brzmienia, ale do pogorszenia już tak.

Ma prawo, ale nie musi. Ja bym tutaj nie przesadzał, bo nawet jeśli WILE to składanka gotowych elementów zamknięta w jednym wspólnym pudełku to nigdzie nie jest powiedziane, że te same elementy ale nie zamknięte w jednym pudełku muszą zagrać do dupy. Coś jak w przypadku wspominanych tu replik Lotusa 7: trochę rurek i silnik ze Sierry, a jeździ się fajnie. Ale fakt, mogli się bardziej postarać i chociaż polutować ładnie kabelki a nie ordynarne wtyki RCA pod obudową zostawić. Gdzieś DIY się kończy, a zaczyna produkcja.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej jak z dzieckiem:)

 

Podaj jeden przykład Twojej merytorycznej wypowiedzi popartej, no nie wiem, doświadczeniem.

 

A teraz wróć 10-15 stron w wątku i poczytaj moje wypowiedzi.

 

Ale muszę przyznać, że porównując zdjęcia z aktualnej strony Wile z tymi z najstarszych znanych mi recenzji widać postęp.

Ufff, pasza dla trolli się wyczerpała:))

 

Tak na prawdę to pewnie gra tak jak wygląda ;)

Tak miszczu, zapewne znasz się na korelacjach wygląd--> brzmienie:)).

Bekę mam z was koledzy, ucho prezes wysiada przy was:))

 

Ale fakt, mogli się bardziej postarać i chociaż polutować ładnie kabelki a nie ordynarne wtyki RCA pod obudową zostawić.

 

Czy nadal porównujesz do samochodowego radia?

Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wróć 10-15 stron w wątku i poczytaj moje wypowiedzi.

Wróciłem. Poza spostrzeżeniem, że kabel nie dotyka lampy nic wartościowego nie znalazłem. W DIY też nie dotyka, więc to mało wartościowe spostrzeżenie.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kosztuje 100zl, gdzies w tym watku byl link do ebaya

 

sygnal do coaxiala pociagniety zwyklym przewodem, kondensatory za 50 groszy, a pozniej czytasz ze dyzman slyszy bezpieczniki i sie zastanawiasz bo nic tu do siebie nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na podstawie porównania zdjęcia wnętrza Wile ze zdjęciem przykładowo Onkyo A-5VL..

 

A co ty chcesz robić tym struclem Onkyo. Zasilać kolejkę Piko, czy hodować chomika w tej budzie. Kupiłeś tego trupa w lumpeksie: wszystko po 5 zł i próbujesz rządzić. Śmieszne, bardzo śmieszne!

 

Hehe, nawet nie chciało się przylutowac zasilania, tylko wetknieto wtyk i obkurczono rurkę. Podobnie we/wy na cinchach- pełna profeska!

Porlick przeczytaj - znalazłem coś takiego w sieci. To pasuje jak ulał do ciebie: „przebicie się przez wrogość opiniotwórczych pseudorecenzentów internetowych, którzy dawno nie mieli kobiety – co jest powodem frustracji. Mamy we krwi negację zamiast pozytywnej przychylności do wszystkich, którzy po prostu coś robią poza piciem piwa i oglądaniem sportu w TV”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz robić tym struclem Onkyo. Zasilać kolejkę Piko, czy hodować chomika w tej budzie. Kupiłeś tego trupa w lumpeksie: wszystko po 5 zł i próbujesz rządzić. Śmieszne, bardzo śmieszne!

Jakies kompleksy, skad ten ton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz robić tym struclem Onkyo. Zasilać kolejkę Piko, czy hodować chomika w tej budzie. Kupiłeś tego trupa w lumpeksie: wszystko po 5 zł i próbujesz rządzić. Śmieszne, bardzo śmieszne!

A jakością montażu moje Onkyo bije Wile o lata świetlne, biją też konstrukcje DIY z tego Forum. To już nie jest śmieszne.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jam_lasica

 

A co powiesz na wypowiedzi opiniotwórczych pseudorecenzentów "słuchających" przewodów lan i zachwalajacych zalety demagnetyzerow do płyt winylowych? Już łyknąłeś wszystkie bzdury, które napisali?

Ja opisuję, co widzę, wyciągam logiczne wnioski z tego, co widzę, i cały czas twierdzę, że Wile przegina, idąc na łatwiznę. Nie sztuka wziąć gotowca, zasilacz, parę płytek z buforami wsadzić w przesadnie pancerną obudowę i sprzedawać takie diy jako firmówkę.

Dla mnie, to tylko tuning dac'a za stówkę, czy dwie, a nie wyrób hi end.

Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wile przegina, idąc na łatwiznę.

Oczywiscie, ze tak! Za 50000 to mozna perfekcyjnie zmontowany samochod kupic, ktora zawiera w sobie nie tylko wzmacniacz, ala i troche innych elementow.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy produkty Wille mają znak CE? Nigdzie nie widzę deklaracji zgodności, a powinna być przynajmniej na obudowie urządzeń.

Nie odbierajcie tego jako zaczepkę, po prostu jako praktykujący elektronik zawsze zwracam na to uwagę., bo sam projektuję. Najlepiej jeszcze, gdy urządzenie posiada certyfikaty TUV i UL - wtedy wiadomo, że poza deklaracją producenta zostało jeszcze sprawdzone przez niezależne laboratorium.

Deklaracja zgodności pozwala chociaż przypuszczać, że producent przynajmniej starał się wykonać odpowiednie pomiary i testy (np. bezpieczeństwa). Z formalnego punktu widzenia w UE nie można sprzedawać produktów nie posiadających deklaracji CE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ha ha ha

jak ci się przypomniałem to od razu na powitanie bajeczka "jakoby..."

 

Ty widziałeś w ogóle na oczy kiedykolwiek ASRa? (o słuchaniu taktownie nie wspomnę)

Wymień tylko jeden "butikowy" element, który tam spotkałeś.

Elementy wojskowego pochodzenia tam są...ale BUTIKOWE???

Pierdzielić koszały-opały to sobie oczywiście można, swobodnie, tym swobodniej kiedy się ma tak wybujałą wyobraźnię jak ty.

 

ASR slabizna, mozna tym napedzac jakies monitorki a nie powazne kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASR slabizna, mozna tym napedzac jakies monitorki a nie powazne kolumny.

 

:)

Wygrałeś kolego konkurs na Joke of the year!

 

W nagrodę ekskluzywnie only for you!

cyt. z Audio

 

"...Warto zwrócić uwagę na niemal zupełną niewrażliwość wzmacniacza na impedancję podłączonych kolumn, co znajduje potwierdzenie także na rys. 3. Wszystkie charakterystyki biegną bardzo blisko siebie, ASR utrzymuje zbliżony poziom zniekształceń dla 8, 4 i nawet dla 2 omów! Ponadto krzywe mają bardzo płaski przebieg."

 

rys. 3

post-22848-0-02920700-1505499331_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.