Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie dziwi tylko 200 sprzedanych

Chciałbyś tyle sprzedać. Jak na firmę "lokalną" to spore osiągnięcie. To dzięki Wam drodzy klikacze:)

 

Ja widzę jakąś zaciekłość bardziej podpadającą mi do zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, osób powtarzających jak mantrę te same argumenty. Za cholerę nic nie chce się spalić. 200 produktów to mało. Bałagan pod maską. Jako producent chciałbym mieć tylko takie problemy.

 

@Bumpalump, @szymon1977, @audiofan01, @porlick, @popej - słuchaliście, jak go oceniacie, jak ze spójnością tonalną, daje sobie radę 3-way z niską impedancją, jak sobie radzi z pasywką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste doswiadczenie z ASR Emitter bylo nad wyraz sugestywne bo nastroszona butikowymielementami niemiecka konstrukcja wypadla brzmieniowo przy Jazzie bladziutko

 

 

ha ha ha

jak ci się przypomniałem to od razu na powitanie bajeczka "jakoby..."

 

Ty widziałeś w ogóle na oczy kiedykolwiek ASRa? (o słuchaniu taktownie nie wspomnę)

Wymień tylko jeden "butikowy" element, który tam spotkałeś.

Elementy wojskowego pochodzenia tam są...ale BUTIKOWE???

Pierdzielić koszały-opały to sobie oczywiście można, swobodnie, tym swobodniej kiedy się ma tak wybujałą wyobraźnię jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do osiagow to zycze wzmacniaczom za wieksze pieniadze takich mozliwosci jakimi dysponuje Jazz.

 

Jakieś wymierne, techniczne konkrety - tych "osiągów" i 'możliwości" to możesz przywołać?

Czy dalej bajamy tak po audijofeelsku?

Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bumpalump, @szymon1977, @audiofan01, @porlick, @popej - słuchaliście...

Od naszego sluchania wnetrze WILE sie nie uporzadkuje, od Waszego tez.

 

kondensatory jamicona za 50 groszy, płytki wytrawiane w domu, chinskie gotowce, a z drugiej strony...

A moze Wile zaoszczedzilo na elementach, ktore nie maja wplywu ani na brzmienie, ani na wyglad?

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie pisalem, ze jakisc brzmienia Wile jest bez znaczenia - wprost przeciwnie, caky czas przypominan o pozytywnych opiniach. Nawet w watku, ktory skomentowales. Wypadaloby przeczytac.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadaloby przeczytac.

Wypadało by coś wiedzieć na temat sprzętu który się hejtuje, byłbyś bardziej wiarygodny. A tak bezrefleksyjnie powtarzasz forumowe slogany. Ponoć szukasz odpowiedzi na wiele pytań. Znajdź odpowiedz chociaż na jedno z poniższych:

jak ze spójnością tonalną, daje sobie radę 3-way z niską impedancją, jak sobie radzi z pasywką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz chlopie jazdy! Nie mozesz napisac, ze jak przystalo na prototyp czy produkt rzemieslniczy Wile ma pod maska burdel, za to gra zaje..scie i jest bezkonkurencyjny cenowo? To nie jest klub milosnikow Wile tylko publiczna dyskusja nt. Wile.

 

Ps. Slowko "hejter" uzywasz niezgodnie z jego znaczeniem.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jesteś większą ciekawostką socjologiczną

Przechodzisz z dyskusji o sprzęcie i całej otoczce związanej z jego marketingiem na relacje personalne. I to właśnie jest obiektem zainteresowań socjologi :)

 

Sorry za kolejny off-topic, już stąd uciekam, przynajmniej dopóki nie ma nic ciekawego na temat audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko publiczna dyskusja nt. Wile.

Aby prowadzić dyskusję wypadało by coś wiedzieć więcej, a nie klepać głupoty po próżnicy.

 

Jasno się określiliście:

1. nie interesuje was przekaz.

2. nie posiadacie minimum wiedzy merytorycznej, aby podważyć własne tezy (wybuchy, awarie, słaba odsprzedaż i kurna kilka innych dyrdymałów)

3. nie staracie się dowiedzieć niczego nowego

4. nie obcowaliście z wyrobami

5. przez 20 stron wątku dokonujecie oceny z fusów,

 

Czyli wasze działania dokonujecie świadomie, jako wrogie wpisy w temacie wątku. A to w 100% wypełnia znamiona:

https://sjp.pl/hejtować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widzisz wrogiego w stwierdzeniu faktu? Mamy zaprzeczac rzeczywistosci tylko dlatego, ze kilku forumowiczom brzmienie Wile sie podoba? Badz powazny!

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz z dyskusji o sprzęcie i całej otoczce związanej z jego marketingiem na relacje personalne.

 

Nie, bo dla mnie to nie jest sprzęt audio. To jest ciekawostka socjologiczna ;)

 

Nic dodać nic ująć.

 

Co widzisz wrogiego w stwierdzeniu faktu?

Nic, jeżeli jest to naocznie, doświadczalnie stwierdzony fakt. Jeżeli jest on napisany raz czy dwa w wątku jestem za. Ale jak przez 20 stron powtarzacie o "bałaganie pod maską" jak marionetki, to mnie zalewa krew.

 

Mamy zaprzeczac rzeczywistosci

 

A skąd tą rzeczywistość znasz, z TVP. Bądź poważny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest on napisany raz czy dwa w wątku jestem za. Ale jak przez 20 stron powtarzacie o "bałaganie pod maską" jak marionetki, to mnie zalewa krew.

 

Krew to może zalać od próbie zaprzeczenia burdelowi pod maską Wile za pomocą brzmienia o jakości 3x droższego wzmacniacza. Co ma piernik do wiatraka? Nie może wzmacniacz z burdelem pod maską grać jak 3x droższy? Wychodzi na to, że może. Więc dlaczego Cię krew zalewa i nie dasz rady nie skomentować wypowiedzi o "burdelu pod maską" skoro jest to fakt, któremu w żaden sposób nie da się zaprzeczyć? Co jest takiego bolesne w przyznaniu się do faktu, że w przypadku WILE nie mamy do czynienia z jakością produkcji seryjnej a raczej prototypowej czy DIY?

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ masz 0-zerowe pojęcie, co jest burdelem pod maską w sprzęcie audio. Dorwałeś się jak .... do sera i klepiesz i klepiesz. Jesteś perfidnym trollem i to jest całe wytłumaczenie Twoich działań w tym wątku.

 

Czy również mam Tobie wyłuszczyć pojęcie TROLL.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie interesuje was przekaz.

2. nie posiadacie minimum wiedzy merytorycznej, aby potwierdzić własne tezy (wybuchy, awarie, słaba odsprzedaż i kurna kilka innych dyrdymałów)

3. nie staracie się dowiedzieć niczego nowego

4. nie obcowaliście z wyrobami

5. przez 20 stron wątku dokonujecie oceny z fusów,

6. jesteś hejterem i żywisz się tym wątkiem jak Troll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane było o custom'owej produkcji. Owszem, np w samochodach stosuje się starsze rozwiazania, składa się do kupy części z różnych modeli i marek, ale zawsze, powtarzam- ZAWSZE dokłada się wszelkich starań, by zapewnić najwyższą estetykę wyrobu końcowego. Nie tylko w kwestii nadwozia, ale też wnetrza, czy właśnie komory silnika, WSZYSTKO MUSI BYC SUPER, inaczej nie ma custom'a lecz kupa złomu poskładana do kupy. Jeśli to miał być przykład dla poparcia zwolennikow wykonania Wile, wyszło dokładnie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porlick

skoro tak bardzo lubisz porównania z branży moto to pochyl się nad replikami Lotus 7 sprzedawanym jako "sam". Pod maską burdel, tapicerka mocno przeciętna. Nie mówię tu o garażowcach lecz o cenionych polskich "manufakturach".

 

Ponownie przestrzeliłeś. Jak byś napisał o Bentleyu, czy RR no to inna sprawa, ale też inny budżet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pochyl się nad replikami Lotus 7 sprzedawanym jako "sam". Pod maską burdel...

 

No i właśnie patrząc pod maskę WILE widać, że jest to taki audio-SAM, czyli coś, co ktoś amatorsko sobie poskładał z ogólnodostępnych elementów. Zabawnie zazwyczaj wychodzi, jak ktoś nie za bardzo orientujący się w przedmiocie dyskusji błyśnie porównaniem z innej dziedziny, w której też nie za bardzo się orientuje. A może polską repliką Lotusa z silnikiem od Poloneza też jeździ się lepiej, niż 5x droższym Caterhamem? Coś jeszcze masz do dodania?

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu o garażowcach lecz o cenionych polskich "manufakturach".

 

Czy umiesz czytać?

 

Zabawnie zazwyczaj wychodzi, jak ktoś nie za bardzo orientujący się w przedmiocie dyskusji błyśnie porównaniem z innej dziedziny, w której też nie za bardzo się orientuje.

Czekam na choćby jeden dowód Twojej "orientacji" w przedmiocie. Może zaczniemy od tapicerek? Ja robie takie.

post-819-0-99336900-1505342876_thumb.png

post-819-0-28748900-1505342878_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie takie.

W miarę ładne. No i? Wnętrze Wile jest na poziomie tapicerek tych Twoich, czy tych "cenionych polskich manufaktur"? Pogubiłeś się i zaczynasz dostarczać dowodów na burdel pod maską Wile? Dziwny z Ciebie człowieczek.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj sobie chłopcze rozbierane zdjęcie mojego Onkyo, włóż pod poduszkę, prześpij się. Jutro przemyśl sprawę jeszcze raz. Zawsze jest szansa, że zorientujesz się kto w tym wątku uprawia troling bezsensownie zaprzeczając faktom.

 

https://cdn.head-fi.org/a/3062221.jpg

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj sobie chłopcze rozbierane zdjęcie mojego Onkyo

Ujjj guma uwiera. Jesteś super fachowcem, umiesz otworzyć górną pokrywę. Czy ta popierdologia jest dla Ciebie wzorcem hi-end i stanowi Twoje źródło wiedzy objawionej? Typowa sieczka dla masss. Zero charakteru. Gdzie jest tak hołubione przez Ciebie bezkompromisowe podejście. Radio w moim samochodzie gra lepiej niż to Onkyo.

 

Odsłaniasz swoje najskrytsze słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po tym, czego starales sie na podlinkowanym przeze mnie zdjeciu doszukac, a co z oczywistych przyczyn Ci sie nie udalo, to choc bierzesz chlopcze udzial w tej pseudodyskusji, to nie zorientowales sie nawet, ktora cecha produktow Wile jest slusznie publicznie krytykowana, bo z niewyjasnionych przyczyn jest przez producenta totalnie zaniedbana. Troling w czystej postaci chlopcze.

 

I niech tu nikt nie pisze, ze brzmienie Wile samo sie broni bo ilosc osob, ktore z powodu burdelu pod maska zakupu produktow tej marki nie bierze wogole pod uwage swiadczy o zjawisku przeciwnym. A moglo byc tak pieknie. Szkoda.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Szymku, ciekawa zbieżność :) jak widać podstawowe zagadnienia są dla Ciebie sporym wyzwaniem. Zrozumienie słowa pisanego nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Pisałem wielokrotnie, napisanie raz czy dwa krytyki jest jak najbardziej dopuszczalne a nawet wskazane. Jednak Twoja bytność w Tym wątku jest oparta wyłącznie na krytykowaniu, dyskredytowaniu i burzeniu jakiejkolwiek dyskusji czyli hejtowaniu. Przytoczone przeze mnie wcześniej punkty, jasno pokazały Twoje pobudki. Żywisz się tą dyskusją i wielu Tobie podobnych. Nie wnosicie niczego do dyskusji, ponieważ napisaliście, że nie interesuje Was jak gra, jak się sprawuje Jazz w codziennym użytkowaniu. A powtarzany ciągle, jako argument całej dyskusji artystyczny nieład stanowi jedyną paszę dla Was. Bo jakoś nie sprawdziły się prorocze wizje o niechybnym spaleniu kilku województw z powodu użytkowania Jazz-a:)

 

Daj się cieszyć tym co mają lub chcą mieć produkty ten manufaktury. Kilkunastokrotnie wyartykułowałeś swoją dezaprobatę, wielokrotnie więcej razy, niż stanowią kanony "dobrego wychowania". Ja niestety nie rozumiem panującej obecnie u Polaków manii krytykowania i burzenia porządku dla zaspokojenia .......... no właśnie czego?

 

Nie oszukuj się, nie zostaniesz forumowym opiniotwórczym guru, który na podstawie kilku zdjęć objawi się i będzie nawracał zbłąkane audio dusze:) Już kilku tu takich było. Jesteś tylko nic nie znaczącym trybikiem w całym zagadnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.