Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej Cie stąd wyrzuce.

 

Nikogo nie wyrzucisz! To nie jest watek klubowy.

Przestrzegam również przed nagminnym określaniem piszących mianem hejterów!

Wady budowy tego produktu, które podają krytykujący ten wzmacniacz są widoczne dla każdego i niezaprzeczalne.

Zestawienie ich z żądana cena za ten produkt musi budzić zdumienie i sprzeciw.

Mało kto gani ten wzmacniacz za brzmienie, a zarzuty co do konstrukcji są konkretne i oparte o stan faktyczny.

 

Dyzman,

Żeby zbanować buma, trzeba zbanować Pięknego Stefana i tuzin innych klonów.

 

Dzieki @Less :-)

 

Przejrzałem listę zbanowanych tknięty tą wypowiedzią autora wątku :

Zbanuje i setke jesli zasluzą

 

- No sporo :-)

Wszystkie bany nałożone w tym wątku anulowałem. To nie jest watek KLUBOWY! Aby skutecznie zbanować użytkownika proszę autora wątku o zgłoszenie takiego żądania na panel moderacyjny wraz z dokładnym uzasadnieniem powodu!

Osoby które były zbanowane, nie złamały żadnego punktu regulaminu forum pisząc swe negatywne wypowiedzi w temacie tego wątku.

Autora wątku przestrzegam również przed dalszym prowadzeniem "dyskusji" w formie ataków personalnych na adwersarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwiku.

Bardzo proszę abyś zwrócił uwagę na szkody jakie Firmie "WILE" wyrządzają działania usera @dyzman69! Nie widzisz tego???

 

Serdecznie jak zawsze pozdrawiam

 

Włodek.

Dajecie juz ostrzezenia za wszystko? A co do Wile i szkód ,ktore rzekomo poczyniam ,jesli Pan Igielski zaźyczy sobie bym nie uczestniczyl w tym wątku,usune sie bez potrzeby banowania. Jesli pozwalacie opluwac tą firme i jej wyroby osobom ,ktore widzialy je co najwyzej na zdjeciach,pozwolcie w spokoju pisac o tym w superlatywach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ale pomóc chciałem Dyzmanowi a nie Tobie.

Czy bum nie miał zakazu pisania w HI-Endzie?

Czy posiadanie klonów jest legalne?

Bum stworzył takich co najmniej tuzin, spośród których Piękny Stefan należy do najczęściej używanych.

 

Pojawia się z reguły, gdy bum zostanie zbanowany

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bum nie miał zakazu pisania w HI-Endzie?

 

Nie.

 

Czy posiadanie klonów jest legalne?

 

Nie, podlega karze regulaminowej za tworzenie multikont.

 

Bum stworzył takich co najmniej tuzin, spośród których Piękny Stefan należy do najczęściej używanych.

 

Jeśli masz na to dowody, proszę abyś mi je podał a @bum123 zostanie natychmiast usunięty z Forum AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby z ciebie detektyw Less.

Ze slya był taki sam. Też nie wiem dlaczego wiązał mnie z bumem.

Chcesz pomóc dyzmanowi?

Kup coś z wile.

 

No teraz to mu da do myślenia.

Dwa posty dwóch podejrzanych w jedną minutę...

Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, nie za wszystko! Opis za co zostałeś ukarany otrzymałeś, jeśli się z kara nie zgadzasz odwołaj się do Administracji Forum. Następny wpis atakujący moderacje zamieszczony w wątkach forum będzie karany!

Czy ja powyzszym pytaniem zaatakowalem moderacje? To sa jaja jakies. Jak juz to Ty zaatakowales moją osobe tak jak inny moderator ,ktory z racji swojej pozycji powinien zachowac bezstronnosc pozwolil sobie na publiczne opluwanie marki Wile. Przykre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się znajdzie. Proszę się nie martwić. Najważniejsze jak zagra WILE w doborowym towarzystwie.

Swietnie. O to tylko chodzi. Mysle ,ze sprawa jest do dogadania. Dam znac niebawem. I dziekuje za zaproszenie.

 

...Dyzman, masz konkretną odpowiedz....

I o to mi chodzilo. Dogadamy wszystko. To tylko kwestia czasu.

 

 

 

Nikogo nie wyrzucisz! To nie jest watek klubowy.

Przestrzegam również przed nagminnym określaniem piszących mianem hejterów!

Wady budowy tego produktu, które podają krytykujący ten wzmacniacz są widoczne dla każdego i niezaprzeczalne.

Zestawienie ich z żądana cena za ten produkt musi budzić zdumienie i sprzeciw.

Mało kto gani ten wzmacniacz za brzmienie, a zarzuty co do konstrukcji są konkretne i oparte o stan faktyczny.

 

 

 

Dzieki @Less :-)

 

Przejrzałem listę zbanowanych tknięty tą wypowiedzią autora wątku :

 

 

- No sporo :-)

Wszystkie bany nałożone w tym wątku anulowałem. To nie jest watek KLUBOWY! Aby skutecznie zbanować użytkownika proszę autora wątku o zgłoszenie takiego żądania na panel moderacyjny wraz z dokładnym uzasadnieniem powodu!

Osoby które były zbanowane, nie złamały żadnego punktu regulaminu forum pisząc swe negatywne wypowiedzi w temacie tego wątku.

Autora wątku przestrzegam również przed dalszym prowadzeniem "dyskusji" w formie ataków personalnych na adwersarzy!

Robi sie co raz ciekawiej :-)

 

Słaby z ciebie detektyw Less.

Ze slya był taki sam. Też nie wiem dlaczego wiązał mnie z bumem.

Chcesz pomóc dyzmanowi?

Kup coś z wile.

 

No teraz to mu da do myślenia.

Dwa posty dwóch podejrzanych w jedną minutę...

A niby w jaki sposob mialby mi takim zakupem pomoc i w czym? Nie bardzo rozumiem

 

 

 

Nikogo nie wyrzucisz! To nie jest watek klubowy.

Przestrzegam również przed nagminnym określaniem piszących mianem hejterów!

Wady budowy tego produktu, które podają krytykujący ten wzmacniacz są widoczne dla każdego i niezaprzeczalne.

Zestawienie ich z żądana cena za ten produkt musi budzić zdumienie i sprzeciw.

Mało kto gani ten wzmacniacz za brzmienie, a zarzuty co do konstrukcji są konkretne i oparte o stan faktyczny.

 

 

 

Dzieki @Less :-)

 

Przejrzałem listę zbanowanych tknięty tą wypowiedzią autora wątku :

 

 

- No sporo :-)

Wszystkie bany nałożone w tym wątku anulowałem. To nie jest watek KLUBOWY! Aby skutecznie zbanować użytkownika proszę autora wątku o zgłoszenie takiego żądania na panel moderacyjny wraz z dokładnym uzasadnieniem powodu!

Osoby które były zbanowane, nie złamały żadnego punktu regulaminu forum pisząc swe negatywne wypowiedzi w temacie tego wątku.

Autora wątku przestrzegam również przed dalszym prowadzeniem "dyskusji" w formie ataków personalnych na adwersarzy!

Hejt nalezy nazwac hejtem . To raz. Dwa ,wspominasz cos o wadach. Faktycznie niektore rzeczy wypomniane tu przez towarzystwo wzajemnej adoracji wciaz tych samych osob ,ktore gdzie sie tylko pojawią ,wzniecają kłótnie,moga byc postrzegane jako wady produktu. Radze przesledzic forme wypowiedzi niektórych osob na temat owych wad. Jesli to nie forma hejtu to obawiam sie ,ze obaj mamy troche inne pojecie na ten temat. Jesli atakiem nazywasz pytanie skierowane do moderacji to tym bardziej hejtem nalezy nazywac to co niektorzy tu poczyniaja.

W wątkach autorskich ,autor powinien miec mozliwosc eliminowania osob ktore pojawiaja sie tu tylko po to by siac zamęt,nie wnosząc do tematu nic ponadto.Takich przykladow jest wiele.

A co do hejtu to nie tylko ja nazywam takie zachowania po imieniu. Zapytaj Pana Igielskiego nie tylko o szkodliwe dzialania dyzmana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dowodów, mam tylko przekonanie. A forum w poszukiwaniu poszlak nie chce mi się przekopywać.

 

Wobec tego nie pisz tych zarzutów w formie udokumentowanego faktu tylko zaznaczaj że tylko tak przypuszczasz.

Inaczej w razie zgłoszenia przez @bum123 że czuje się pomówiony, będę musiał ukarać cię za atak personalny.

Bierzcie proszę odpowiedzialność za SŁOWA KTÓRE KIERUJECIE BEZPOŚREDNIO DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ktoś zrobi porównanie np Wille z Haiku? Polskie manufaktury, z tym, że druga marka nie budzi raczej tak skrajnych emocji.

Poza tym o jeden rzeczy chyba nikt nie pamięta. Takie powiedzenie co wolno wojewodzie, nie tobie mały smrodzie.

I tak jest z porownywaniem manufaktur wszelakich z globalnym bradami.

Jeśli manutaktura nie obroni się jakością wykonania, podejściem do klienta, tu również dźwiękiem, to pisanie że podobnie robią inni jest śmieszne.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie co raz ciekawiej :-)

 

To prawda. Dla mnie nawet bardzo ciekawie od kiedy zmusiłeś mnie swą postawą na forum do przyjrzenia się temu co robisz.

 

Jesli to nie forma hejtu to obawiam sie ,ze obaj mamy troche inne pojecie na ten temat.

 

Dokładnie tak. I dlatego to ja jestem moderatorem na tym Forum a nie nie Ty.

 

W wątkach autorskich ,autor powinien miec mozliwosc eliminowania osob ktore pojawiaja sie tu tylko po to by siac zamęt,nie wnosząc do tematu nic ponadto.

I ma taka możliwość, jednak kiedy ukarany odwoła się od bana a moderacja stwierdzi, że został zbanowany jedynie za to iż śmiał wypowiedzieć się o wadach promowanego z wszystkich sił produktu określonego producenta, to te możliwości autor wątku traci jako stronniczy, forumowy wzmacniacz marki. I Ty własnie utraciłeś możliwość swobodnego banowania za swą stronniczość i cała postawę w tym wątku!

Firma "WILE" posiada swój watek Klubowy w którym jego gospodarz ma prawo banować kogo chce i za co chce. Jak uważasz, więcej jest zbanowanych w tamtym klubie niż w Twoich watkach???

 

Zapytaj Pana Igielskiego nie tylko o szkodliwe dzialania dyzmana.

 

Niestety o co będę pytał Ludwika Igielskiego i o czym będziemy rozmawiać, to wyłącznie nasza osobista sprawa. Po raz któryś już przywołujesz mój wpis kierowany do Pana Igielskiego A NIE DO CIEBIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Less. Przyjacielu kochany.

Wiemy o tym, że @bum123 miał swoje klony. Jednym z warunków przywrócenia Jego osoby na nasze Forum, była likwidacja tych czynnych klonów. @bum123 podał je wszystkie i okazało się to zgodne z nasza wiedzą. Zostały zlikwidowane i teraz pisze on tylko ze swego 123:-)

Jeśli ktoś poda nam dowód, że pisze również z klona, to tak jak powiedziałem - zostanie usunięty z AS definitywnie.

Proszę zatem abyś zakończył temat @bum123.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszająca wiara!

 

Ja ufam ludziom którzy przyznali się do swych błędów i poprosili o ponowny kredyt zaufania. Dopóki nie otrzymam dowodów, że @bum123 nas okłamuje, to ja będę wierzył że dotrzymuje słowa.

Inaczej nie można.

 

serdeczności.

Włodek.

Ps.

Kończmy temat @bum123 proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To prawda. Dla mnie nawet bardzo ciekawie od kiedy zmusiłeś mnie swą postawą na forum do przyjrzenia się temu co robisz.

 

 

 

Dokładnie tak. I dlatego to ja jestem moderatorem na tym Forum a nie nie Ty.

 

 

I ma taka możliwość, jednak kiedy ukarany odwoła się od bana a moderacja stwierdzi, że został zbanowany jedynie za to iż śmiał wypowiedzieć się o wadach promowanego z wszystkich sił produktu określonego producenta, to te możliwości autor wątku traci jako stronniczy, forumowy wzmacniacz marki. I Ty własnie utraciłeś możliwość swobodnego banowania za swą stronniczość i cała postawę w tym wątku!

Firma "WILE" posiada swój watek Klubowy w którym jego gospodarz ma prawo banować kogo chce i za co chce. Jak uważasz, więcej jest zbanowanych w tamtym klubie niż w Twoich watkach???

 

 

 

Niestety o co będę pytał Ludwika Igielskiego i o czym będziemy rozmawiać, to wyłącznie nasza osobista sprawa. Po raz któryś już przywołujesz mój wpis kierowany do Pana Igielskiego A NIE DO CIEBIE.

Nie widze dalszego sensu tej rozmowy a co do przywolanego wpisu ,dotyczyl mojej osoby. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwik napisał:

Urządzenie ma jedno wejście cinch i dwa wyjścia: cinch i XLR.

 

Jaki jest sens budowania jakiegokolwiek urządzenia z pojedyńczym wyjściem xlr skoro nie przyjmuje sygnału po xlr?

 

Sens jest taki, że urządzenie umożliwia konwersję sygnału niesymetrycznego (niezbalansowanego) na symetryczny (zbalansowany).

Stopień lampowy przeznaczony jest jako upgrade do standardowych (niezbyt kosztownych) odtwarzaczy CD lub zestawów transport CD + DAC. Dlatego jest tylko wejście cinch, ponieważ większość wspomnianych źródeł posiada tylko wyjście niesymetryczne. Natomiast wyjścia są dwa: niesymetryczne cinch (niezbalansowane) i symetryczne XLR (zbalansowane). Czyli wykorzystując pełny potencjał tego urządzenia możemy ze względnie niedrogiego źródła uzyskać źródło zlampizowane oferujące sygnał zbalansowany na wyjściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wady budowy tego produktu, które podają krytykujący ten wzmacniacz są widoczne dla każdego i niezaprzeczalne.

Zestawienie ich z żądana cena za ten produkt musi budzić zdumienie i sprzeciw.

Mało kto gani ten wzmacniacz za brzmienie, a zarzuty co do konstrukcji są konkretne i oparte o stan faktyczny.

 

Mało kto gani ten wzmacniacz za brzmienie bo nie zadał sobie minimum trudu posłuchania...Łatwiej krytykować fotki. Zarzuty co do konstrukcji są oparte na kompletnej niewiedzy co do budowy tego wzmacniacza. Proszę o konkretne informacje jakie wady budowy ma ten produkt i jakie w związku z tym jest zagrożenie dla potencjalnego klienta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.