Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska KLUB II


luk1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że się przyczyniasz. Swoim działaniem bądź zaniechaniem działania. Tak czy inaczej swoją cząstkę odpowiedzialności ponosisz. Jako zielony użytkownik masz tą cząstkę znacznie, znacznie większą niż użytkownik szary bądź niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

W sumie My z poza grupy krakowskiej też widzimy co się dzieje. To działa w dwie strony.

 

Póki nie jesteście obecni na spotkaniach NIE WIECIE NIC. Kompletnie nic. I wara Wam od oceny kogokolwiek.

 

I to jest piękna inicjatywa a w szczególności spotkania magnetofonowe :)

 

Spotkania magnetofonowe odbywają się nadal. Najbliższe 1.09. Będą też testy i opinie na temat magnetofonów. Wszystko w trakcie przygotowywania.

 

Jeśli tylko będę miał możliwość z przyjemnością skorzystam z zaproszenia....i trochę płytek przywiozę;-)

Pozdrawiam!

 

Coś się szykuje w najbliższym czasie. Polecam być na bieżąco ale raczej poprzez wiadomości PW lub telefonicznie.

 

 

Roxy nie oszukuj się, to forum zaczęło kończyć się w 2016r teraz to już prochy zostały :)

 

Zaczęło się kończyć w 2008 kiedy przyszedł SITE SA.

 

 

Do kogo masz pretensje.... Teraz nagle się żalisz, że wątek dzięki Tobie, @plastik1989, @rochu zboczył do kanałów.

 

Ten wątek jest kanałem od samego początku.

 

Jednak od dwóch stron bijecie pianę jak chłopcy w piaskownicy. Odpowiedz mi proszę po co, po raz kolejny pierzecie brudy na AS, nikt Wam się nie podoba. Po co tu ciągle piszecie przeszyte jadem wpisy.

 

Cały ten wątek służył od początku do ataku na osoby uczestniczące w spotkaniach. Żywotny interes w tym ma moderacja dlatego jeszcze nie wyleciał w kosmos gdzie jego miejsce. Moderacja oczywiście będzie bronić się regulaminem ale wszyscy wiemy jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że się przyczyniasz. Swoim działaniem bądź zaniechaniem działania. Tak czy inaczej swoją cząstkę odpowiedzialności ponosisz. Jako zielony użytkownik masz tą cząstkę znacznie, znacznie większą niż użytkownik szary bądź niebieski.

Twoje zdanie wyłącznie

decyzyjnosc na tym forum to admini , odpowiadanie na zgłoszenia userów to ja

na szczęscie nie działam na zlecenie branży to ci moge zagwarantować i nie przyjmuje zgłoszeń telefonicznie :)

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie wyłącznie

Wcale nie wyłącznie.
decyzyjnosc na tym forum to admini
Chyba se jaja robisz. Przecież oni nie reagują na nic. To fakt powszechnie znany.

, odpowiadanie na zgłoszenia userów to ja

na szczęscie nie działam na zlecenie branży to ci moge zagwarantować i nie przyjmuje zgłoszeń telefonicznie :)

Branża która czegoś takiego potrzebuje, to kiepska branża. A z Twojej strony uwagi o branży są zasłoną dymną, bo dobrze wiesz że o co innego się rozchodzi. I w tym "czym innym" masz swój udział, jak już wspomniałem poprzez działanie, bądź zaniechanie działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jako jedyny z moderacji przez ostatnie lata na tym forum podpisałem sie pod zakładkami z których przyjmuje zgłoszenia /na dole strony/

to całe moje zobowiązanie

próbowalem miec wpływ na wygląd zakładki Kluby razem z Vlado /okazało się ze nie mamy wpływu/

tyle w temacie odpowiedzialnosci

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Póki nie jesteście obecni na spotkaniach NIE WIECIE NIC. Kompletnie nic. I wara Wam od oceny kogokolwiek.

 

 

 

Może jednak pozostań nadal w cieniu tego forum, gdyż tak było o wiele lepiej.

Intuicja podpowiada mi, że znów masz jakiś interses bo pojawiłeś się po dłuższej nieobecności na tym forum. Za stary jestem na takie numery.

 

"NIE WIECIE NIC" - myślisz, że dam się na to nabrać?

 

Przestań się wreszcie lansować na tym forum bo czasy się zmieniły.

Najlepiej zniknij na next 50 lat.

Odwiedziłem mnóstwo ludzi w całej Polsce a większość z nich to uczciwi, szczerzy ludzie z prawdziwą pasją. To co Ty tu uprawiasz nie ma nic wspólnego z powyższym.

 

Kiedyś cię ceniłem za merytoryczne wypowiedzi. Dziś pochniesz mi komercjalizmem.

 

Co jak co ale Rochowi nie dorównujesz.

I nie dziwię się, że mu się odechciało...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ów właściciel puścił moderację samopas i nie kontroluje jej wcale. To również fakt powszechnie znany. Zatem to co piszę to nie są żadne banały.

Pomyśl sobie co będzie gdy kiedyś Ty i Vlado przestaniecie być moderatorami. Wyobraź to sobie...

zresztą nawet sobie wyobrażać nie musisz, przypomnij sobie Paltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii przypomnienia jeszcze o złotych czasach Lukara bo znów do tego nawiązano w tym wątku

klony , klony i biznesy ale liczył sie licznik wejść, sam Lukar stworzył liste klonów -dlaczego ? aby w dobrym momencie pozbyć się forum

cała magia złotych czasów :)

kolejne bajki z mchu i paproci opowiadane dzis przez branzystów

aktualnie mamy tkzw kolejny zmierzch Bogów audiostereo ,juz własciwie cykliczny - ale jak widze przychodza nowe pokolenia czysto dla zabawy w audio

przyszło pokolenie które zauwazyło ze istnieje coś takiego jak akustyka a nie tylko ciagle nowy kabel

forum nadal ma sens wbrew temu co paru zgorzniałych/wypalonych pisze

chcesz zostaniesz , nie chcesz nie logujesz się sprawa jest prosta

ja zostaje

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta: nigdy nie byłeś na spotkaniu dlatego powinieneś mieć zakaz wypowiedzi w tym wątku. Podobnie jak wielu innych wykorzystujących wątek do snucia insynuacji i bicia piany. Z moderacją włącznie (przynajmniej jej częścią dla która ma w tym swój własny interes)

Ja, i tyko ja jestem odpowiedzialny za przywrócenie Ciebie na nasze Forum. Nadal mam pewność że postąpiłem słusznie. Jednak to co opublikowałeś, czyli sugestię że nadal część moderatorów ma swój własny interes w branży audio bez przedstawienia moderacji udokumentowania, będzie skutkować albo wykluczeniem ich z funkcji moderatorów, albo mnie za kłamstwo które głoszę, że takowych w moderacji niema. A jeśli kłamiesz, to nie pozostawisz mi wyboru, zostaniesz całkowicie i definitywnie nieusunięty z tego Forum.

 

Dzięki temu wątkowi i tej dyskusji zwanej kolokwialnie praniem brudów, aż nadto wyraźnie jawi sie konkluzja, że wyłącznie natychmiastowe i definitywne usuniecie z tego Forum spam forumowych i branżowych dywersantów zapewni spokojny dalszy rozwój zgodny z działaniami Administracji AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ów właściciel puścił moderację samopas i nie kontroluje jej wcale. To również fakt powszechnie znany. Zatem to co piszę to nie są żadne banały.

Pomyśl sobie co będzie gdy kiedyś Ty i Vlado przestaniecie być moderatorami. Wyobraź to sobie...

zresztą nawet sobie wyobrażać nie musisz, przypomnij sobie Paltona.

to nie jest prawda , guzik wiesz ale pisze te komunały,

Palton sam zrezygnował , ja jeszcze nie rezygnuje, sądzisz ze się lękam o siebie ?

moge nie byc moderatorem i nic sie nie dzieje

ta super fucha nie jest mi życiowo niezbędna

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton sam zrezygnował

Byłem świadkiem tego wydarzenia. Palton został pozbawiony funkcji moderatora w trybie natychmiastowym, tuż po tym, jak zwyzywał jednego z adminów od idiotów. Więc kto tu opowiada komunały? Serio myślisz że nikt nie zauważy? Serio, serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że moderacja absolutnie niczym i nigdy nie przyczyniła się do takiego stanu rzeczy i nie ma sobie nic do zarzucenia?

Pytanie retoryczne.

Jest takie powiedzonko: "Jaki pan, taki kram"

 

Kończąc wszystkie Twoje wydumki Adamie - bo ja zadnym Twoim wrogiem nie jestem, mimo takiego Tobie przedstawiania mojej postawy. Jedynym powodem odsunięcia Pawła od moderacji było Jego powiązanie z Twoją działalnością w branży Audio i próby zawłaszczenia zakładki KLUBY.

Ta sprawa jest zakończona definitywnie i żadne Wasze podgrywki, czy to za pomocą szkalowania moderatorów, czy obelżywych wpisów lub stopek nie zmienią naszej decyzji. Jedynie mogą spowodować uwolnienie sie od Waszych person na tym Forum.

Doskonale masz świadomość będąc moderatorem na innym forum, że to nie zaszkodzi naszemu Forum a wręcz przeciwnie. Pozbędziemy sie wrzodów na własnej dupie!

I żebyś znów nie zamieszczał debilnych tyrad o ublizaniu userom przez moderatorów, to piszę ja vlado do ciebie jako forumowicz taki sam jak ty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wszystkie Twoje wydumki Adamie - bo ja zadnym Twoim wrogiem nie jestem, mimo takiego Tobie przedstawiania mojej postawy. Jedynym powodem odsunięcia Pawła od moderacji było Jego powiązanie z Twoją działalnością w branży Audio i próby zawłaszczenia zakładki KLUBY.

Ta sprawa jest zakończona definitywnie i żadne Wasze podgrywki, czy to za pomocą szkalowania moderatorów, czy obelżywych wpisów lub stopek nie zmienią naszej decyzji. Jedynie mogą spowodować uwolnienie sie od Waszych person na tym Forum.

Doskonale masz świadomość będąc moderatorem na innym forum, że to nie zaszkodzi naszemu Forum a wręcz przeciwnie. Pozbędziemy sie wrzodów na własnej dupie!

I żebyś znów nie zamieszczał debilnych tyrad o oblizaniu userom przez moderatorów, to piszę ja vlado do ciebie jako forumowicz taki sam jak ty!

Skoro deklarujesz że napisałeś jako zwykły użytkownik, to jako zwykłemu użytkownikowi odpowiem, i tak też tą moją odpowiedź przyjmij do wiadomości. Cały ten twój wpis to nic innego jak stek kłamstw.

A teraz możesz po raz kolejny zrobić z gęby szmatę i zbanować mnie za atak na moderację. Poczytałbym to sobie jako swego rodzaju przysługę. Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jeśli kłamiesz, to nie pozostawisz mi wyboru, zostaniesz całkowicie i definitywnie nieusunięty z tego Forum.

 

Amen. Krzyżyk na drogę.

 

 

A teraz możesz po raz kolejny zrobić z gęby szmatę i zbanować mnie za atak na moderację. Poczytałbym to sobie jako swego rodzaju przysługę. Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

 

Chyba pora na sen.

Dobranoc.

 

 

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ów właściciel puścił moderację samopas i nie kontroluje jej wcale. To również fakt powszechnie znany. Zatem to co piszę to nie są żadne banały.

 

To jak zwykle banały i Twoja własne dywersja Adamie.

To wytłumacz userom czemu vladomord po potraktowaniu Twojego imiennika tak jak traktuje WSZYSTKICH innych serów pisał on wyjaśnienia i przeprosiny w wątku funkcjionalnym i WYRAŹNIE zaznaczył, że nadrzędnym nad wszystkim co czyni moderacja jest interes Właścicieli Forum?!

Bo vlado od 1993 roku prowadząc działalność biznesową wie, że nadrzędnym obowiązkiem człowieka, który własna przyszłość oparł NA WŁASNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI jest zapewnienie jej powodzenia i zabezpieczenie własnej przyszłosci. Tylko takim jak Ty reliktom, to jawi sie czymś niegodnym i strasznym.

Mylisz się, Administracja w każdej chwili jest władna podziękować nam za pełnienie funkcji moderatorów i wykluczenie nas, jako niespełniających ich obecnych oczekiwań.

Czemu tego nie czyni wobec ogromu protestów i nacisków wykluczonych przez nas byłych bossów biznesu audio Poland i forumowych guru, tkwiących tutaj jedynie z powodu swych frustracji i przerostu formy nad teścia zwanych EGO, czyniących ich uzależnionych od for internetowych? Z większości for audio są eliminowani prze działająca tam MODERACJE PROFESJONALNA a u nas dzięki dobrodusznemu ( czytaj naiwnemu vlado ) wciąż mogą próbować destrukcji postaci samo gloryfikujących patetycznych wpisów :-))

Dzięki tyj dyskusji, w tym wątku mówię KONIEC. Ja również sie od takich jak wyżej opisani uczę. Mimo swego zawodu, wciąż postawy psychologiczne wielu z Was mnie zaskakują, a ogrom zidiocenia szalbierskim marketingiem przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się żryjcie i swarzcie (jak mawiała moja Babcia) dalej, a ja zapytam nieśmiało:

 

Gdybym przybył na Wasze spotkanie/a z płytą pod pachą i taśmą w siatce - byłbym przywitany kawą i fajnym żartem, czy od razu - won, chamie!?

 

Wolę zapytać, bo któż to wie, co nastąpić może? A na kilka dni do mego ukochanego, rodzinnego Krakowa się wybieram.

 

I jak najchętniej Zacnych Kolegów pragnąłbym poznać osobiście.

 

Wzmacniacza nie przytargam. Auto kiepskie.

 

Pozdrawiam. Jacek.

Nie uważam Cię za chama. A że rzadko opierasz się pokusie by pobłaznować, to rzecz inna.

A skoro już ustaliliśmy że chamem nie jesteś, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że przybycie do kogoś w gościnę bez zaproszenia to faux pas?

Jeżeli zatem przybywasz do Krakowa, to ja Cię mogę do siebie zaprosić. Moja lokalizacja to zachodnia Małopolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz możesz po raz kolejny zrobić z gęby szmatę i zbanować mnie za atak na moderację. Poczytałbym to sobie jako swego rodzaju przysługę. Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

 

No widzisz jak pięknie potwierdziłeś swą wartość jako człowieka? :-)

Nie mogą cie zbanować za atak na moderacje, kiedy jak krowie na granicy wpierw po raz nie wiem który przypominań, ze piszę do ciebie jako forumowicz vlado!!! Aż tak jesteś tępy, że nie rozumiesz słowa pisanego??? Innej polszczyzny tam w Krakowskiem was uczą???

 

Słuchej że, - jak mawiają moi krakowscy Przyjaciele ;

Ten watek i ta pralnia brudów, uczyniła więcej w sprawie "oddzielenia ziarna od plew" i weryfikacji złudzeń moderatora valdomord co do rzeczywistych priorytetów obecności na AS takich opcji branży audio jak wy, że bez dalszych złudzeń, każdy z obecnych tu spamforumowców i branżystów, który jednym słowem opluje to Forum wykorzystując do tego moderacje lub Administrację, wyleci stad natychmiast.

Oczywiście po twej deklaracji - cytuję:

Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

Wylatujesz stad definitywnie natychmiast!

Nam zalezy na userach doceniających naszą prace i Właścicieli Forum, które umożliwiają im dostęp do porad i weryfikacji fałszywej reklamy branży domowych lutowników lamp i skręcaczy kabli, oraz hochsztaplerów, tworzących cuda z drutów i żwirku dla kotów i królików!!!

Żegnam.

To już nie jest Forum dala idiotów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

 

..nie jest to może jakaś tam mądrość ludowa ale czasami warto z tego skorzystać - zwłaszcza w Twoim przypadku

...milczenie jest złotem....

wymagasz od innych ale od siebie niewiele dajesz....poza tym zawsze gdy się pojawisz są jakieś pretensje/roszczenia...

...chyba nie będzie przesady z mojej strony jak powiem że konfliktowy gość z Ciebie....masz rację - nie marnuj swojego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witku czego Twój móżdżek nie obejmuje?

Adam wylatuje za całokształt postawy na tym Forum. Postawy WYŁĄCZNIE roszczeniowej, zaczepnej i agresywnej, będącej ukierunkowana na destrukcję wizerunku tego Forum.

W tym swoim wpisie wyraźnie okreslił swój stosunek do AS:

 

...Przynajmniej by mnie nie korciło żeby znów marnować swój czas na to forum.

 

Nam i temu Forum nie potrzeba wiecznych malkontentów i userów "bywajacych tutaj" w celu marnowania swego czasu za pomocą atakowania Administracji i moderacji. Nie pasuje mu to forum, nie jest w stanie dostosować sie do wymogów Administracji i moderacji?

To oczywistym staje się, ze nie jest to Forum dla niego.

I dlatego zostaje z niego usunięty.

Nie za to Witku co pisał do forumowicza vlado. Mnie jego subiektywne wizje przeszłości i konfabulacje o teraźniejszości w najmniejszym stopniu nie interesują.

Wyleciał bo okazując taka postawę w stosunku do tego Forum, wykluczenie go stad jest obowiązkiem moderacji.

Oczekujemy forumowiczów wnoszących w to forum radość z naszego hobby a użeranie sie latami z tymi samymi zgorzkniałymi i zawistnymi branżystami, którzy tracą tutaj swa hegemonię, zmęczyło już nawet moderatora vladomorda.

 

Ps.

Ptasi móżdżek powiadasz? :-) Cos w tym może być, bo wzrok i szybkość ataku masz sokoli. Co rusz spadasz na vladomorda jak ów drapieżca :-)

 

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ptasi móżdżek tego nie obejmuje.....

bo jak widzę stało się....

 

Trzeba się niestety przyzwyczaić do tego, że zachowanie ludzi, motywy działania ulegają w czasie przemianie. Czasami szacowanie ludzkiego potencjału i zachowania w dłuższej perspektywie jest porównywalne do gry w kasynie:) Bywa tak, że ludzie odważni, sympatyczni stają się zgorzkniałymi malkontentami i odwrotnie :) A my cały czas mamy w pamięci jakiś miniony obraz kogoś, a to już historia :) Mam też kilku takich kolegów, którzy kiedyś spontanicznie do różnych spraw podchodzili, a teraz stali się sceptycznymi maruderami. Wydaje się, że pomyślość życiowa i praca nad własnych charakterem odgrywa w tym temacie niebagatelną rolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie jest to może jakaś tam mądrość ludowa ale czasami warto z tego skorzystać - zwłaszcza w Twoim przypadku

...milczenie jest złotem....

wymagasz od innych ale od siebie niewiele dajesz....poza tym zawsze gdy się pojawisz są jakieś pretensje/roszczenia...

...chyba nie będzie przesady z mojej strony jak powiem że konfliktowy gość z Ciebie....masz rację - nie marnuj swojego czasu...

dawanie od siebie :) a to dobre

przcież nasz ostatni konflikt z McGyverem był z powodu prób przenoszenia do własnego watku dobrych /ciekawych wpisów z innych watków aby pompować własny wątek. Aktualnie koniec jest taki sam jak przy każdym kolejnym konflikcie .Moderacja nie spełnia oczekiwań branżystów tego forum

 

Branżo forumowa ! zatrudnijcie wreszcie swoja moderacje i będzie tak jak chcecie - jaki jest problem ?, będzie piekniej niż za Lukara

EOT. Nie wiem jaka jest decyzja gospodarza watku w temacie oczyszczenia watku - decyzja jest po jego stronie

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawanie od siebie :) a to dobre

przcież nasz ostatni konflikt z McGyverem był z powodu prób przenoszenia do własnego watku dobrych /ciekawych wpisów z innych watków aby pompować własny wątek.

 

 

 

Jakich "prób"?

Moje (i innych userów) cenne wpisy zostały wręcz skradzione i przeniesione do jego wątku. Za to, że się o to upomniałem zostałem czasowo zbanowany przez gospodarza (czyt. McGyvera).

Powód tej kradzieży jak zwykle ten sam czyli konkurencja branżowa.

Kto pamięta ten niecny czyn ten wie o czym piszę.

Niektórym branżystom z tego Forum coś się w głowach poprzewracało dlatego miło patrzeć jak powoli nadchodzi kres takim praktykom.

 

Wg mnie jeśli ktoś dostaje szansę na darmowe promowanie swojego biznesu i jeszcze stawia warunki, kaprysi i ubliża innym w tym również Władzom forum,

to jest już szczyt bezczelnośći!!!

Stary klasyczny cytat:

"I w d... ach się poprzewracało?"

 

Bardzo mnie cieszy fakt, że Władze forum robią z tym porządek, gdyż od dawna "panoszenie sie" niektórych branżystów doprowadzało mnie do białej gorączki.

 

Na szczęście nie wszyscy branżyści tacy są. Jest grono takich osób, którzy potrafią docenić szansę jaka dostali od Forum na darmowe promowanie i zachowują się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.