Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska KLUB II


luk1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Dzięki temu wątkowi i tej dyskusji zwanej kolokwialnie praniem brudów, aż nadto wyraźnie jawi sie konkluzja, że wyłącznie natychmiastowe i definitywne usuniecie z tego Forum spam forumowych i branżowych dywersantów zapewni spokojny dalszy rozwój zgodny z działaniami Administracji AS.

 

Możesz sprecyzować określenie "branżowi dywersanci"?

 

Na szczęście za moje usunięcie z forum nie Ty odpowiadasz. Zajmuje się tym administracja a zgodnie z najnowszymi przepisami o ochronie danych osobowych mogę tego żądać i nic Tobie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zgodnie z najnowszymi przepisami o ochronie danych osobowych mogę tego żądać i nic Tobie do tego.

 

Jeśli tak działa Rodo w kontekście forum internetowego, to jest to całkowita bzdura. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacja regulaminu i zasad panujących w tym miejscu. Choćby z racji poszanowania udziału innych uczestników rozmowy, którzy włożyli swój udział np. odpowiadania na pytania itp. kasowanie postów będących częścią dyskusji i nienaruszających regulaminu powinno być zabronione.

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem coś naskrobie, jeśli już zostałem przypisany do grupy "za glisdą grzebiących"...;-(

 

I znów konwertujesz moja wypowiedź w sposób sobie wygodny. Na Twoją deklaracje posiadania "ptasiego móżdżku" natychmiast oświadczyłem, że skoro tak - to dla mnie jesteś Sokołem, a to własnie dlatego, aby automatycznie nie kojarzono owego móżdżku z "grzebiącymi za glisdami" :-(

 

ale są też tutaj, na forum lepiej traktowani i gorzej przez w/wym i to jak wiesz nie podoba mi się....

 

Ależ to oczywiste. Nie tylko na tym Forum, tacy są w obszarze całego mojego życia. Tylko czy nie jest to właśnie realna rzeczywistość i cecha postępowania KAŻDEGO człowieka? Zarzut taki jest bardzo subiektywny a stwierdzenie przez karanego takiego postępowania karzącego, bardzo relatywne. Nawet Bóg biblijny wyróżnił swój Naród Wybrany i bezlitośnie karał i całkowicie pacyfikował inne Narody, aby wyczyścić z nich ziemie dla swych wybrańców. Czy uważasz, że Sędziowie orzekając wyroki równo traktują kazdego osądzanego???

I na ty i innych Forach oczywistym jest tak jak w Prawie stanowionym, że ludzi co rusz notorycznie ( użyje nielubianego na tym forum określenia - recydywistów ) traktuje sie i karze inaczej niż człowieka który po raz pierwszy miał pecha zostać przyłapanym na łamaniu Prawa (Regulaminu Forum). Czy otwarcie powiesz mi tutaj że Ty Witku, zawsze jednakowo oceniasz i traktujesz ludzi z którymi wchodzisz w spór???

Na przykładzie zbanowanego tutaj @McGyvera, jestem bardzo ciekawy ile czasu pisałby taki user jak on sam, wciaz od lat wnoszący żale i zarzuty w stosunku do właścicieli, administracji i moderacji, na forum którym jest on tak doskonałym moderatorem? Jak myślisz Witku, długo by tam pisał? Tyle lat co tutaj??? :-) Czy taki kolega @palstik, czy @Rochu, itd... itp. ile czasu pisaliby na Adamowym Forum pod Jego moderacją?

 

Serdeczności,

Włodek.

 

Ciekawy jestem kto był taki mądry i na czyje zlecenie działał, bo sam wpis nikomu przecież nie powinien był powodować puchnięcia żyły, ale okazuje się, że jednak! Co panowie na to?

 

Dosc trudno mi odpowiedzieć na tak skonstruowany "problem" i insynuacje zawarte w samym zapytaniu.

Może w ten sposób -

Moderatorów na AS jest kilku, to chyba zrozumiałe że każdy posiada własną wrażliwość i niezawisle reaguje na dany przypadek. Myślę że w tym przypadku, moderator mógł dojść do wniosku, że koszty energii elektrycznej, wysokość Twoich dochodów, ilość kochanek na utrzymaniu, itd. nie stanowią merytorycznej wartości w dyskusji w wątku i zakładce HiEnd. Zatem potraktował te nieodżałowane przez Ciebie dane jako trolling i je usunął.

A jaki werdykt uzyskałeś od Administracji As, bo rozumiem odwołałeś sie od tak niesprawiedliwego i błędnego potraktowania Twojego wpisu przez moderację???

Bo chyba to zapytanie okraszone sugerowaniem działań moderacji na czyjeś zlecenie w stosunku do Twoich własnie tak cennych publikacji, nie jest li tylko atakiem na moderacje w tym otwartym wątku? Miejsce nawet na tak kuriozalne żale i na protesty na działania moderacji, to wątek funkcjonalny Bocznicy i Administracja AS!

 

Możesz sprecyzować określenie "branżowi dywersanci"?

 

Służę wyjaśnieniem.

To określenie przypisałem kilku userom od lat ciągle tym samym, z których atakami na swą konkurencje, moderacje i Administracje AS wciąż sie na naszych łamach użeramy. Ale nadszedł koniec tej syzyfowej pracy. Ci którym Regulamin AS i sposób prowadzenia tego Forum nie odpowiada, zostaną z niego systematycznie usuwani. Bo bardzo ciężko inaczej definiować obecność wśród nas ludzi, rejestracyjnych sie tutaj tylko po to, aby szkalować nasze Forum, jak własnie pefridną dywersję.

 

Na szczęście za moje usunięcie z forum nie Ty odpowiadasz. Zajmuje się tym administracja a zgodnie z najnowszymi przepisami o ochronie danych osobowych mogę tego żądać i nic Tobie do tego.

 

Uważam że niczym nie zasłużyłem sobie na taka formę zwracania sie do mnie przez Ciebie! A podkreślony wpis mam traktować jako ostrzeżenie, czy jawna groźbę?! Co do reszty wpisu to w najmniejszym stopniu nie interesuje moderacji co czynisz ze swym kontem. Tym zajmuje się wyłącznie Administracja AS! Żądać również możesz absolutnie wszystkiego, a co uzyskasz będzie wynikiem działań Właściciela, Administracji i Prawników AS. Czemu więc ma służyć to ciągłe informowanie nas jakie kroki podejmujesz w związku ze swą obecnością na AS?

Ci którzy z ostentacyjna pogarda opuszczali AS próbując przy tym odejściu jak najbardziej zrujnować to Forum, również żądali całkowitego usuniecia ich wpisów, załączników i wątków. A co uzyskali? Jedynie tyle co perfidnie sami mieli możliwość osunąć! To co i Ty uzyskasz. A interpretatorem zaleceń RODO jesteś marnym i nie strasz nas w otwartym watko, bo raz że nic nas to nie interesuje to nie zajmujemy sie personaliami userów i ich kontami!

EOT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie kochany Vlado, ja się nigdzie nie odwołuję w kontekście forumowych gier i zabaw towarzyskich. No coś TY? Jak łapię punkty karne, to łapię i już, i do nikogo nie mam pretensji - to tak jakbym za szybko jechał i dostał od policjanta mandat! Płacę i mam z głowy. A ten powyższy przypadek opisałem z kolei zupełnie spontanicznie w odpowiedzi na uzasadnione bądż nieuzasadnione banowania przez modów różnej maści branżystów, i nie rozbieraj tego w swój stylowy sposób. Jest śmieszne czasami tylko to, że ludziska robią dosłownie afery z niczego i piszą rozprawki na temat, który można zamknąć dwoma zdaniami . Przecież wiesz, że się nie żalę i nie mam żadnych powiązań? No chyba, że z jazzem - tu się zgodzę. Nie ma się co naprężać, choć rano jak najbardziej - jak koty.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Jeśli tak działa Rodo w kontekście forum internetowego, to jest to całkowita bzdura. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacja regulaminu i zasad panujących w tym miejscu. Choćby z racji poszanowania udziału innych uczestników rozmowy, którzy włożyli swój udział np. odpowiadania na pytania itp. kasowanie postów będących częścią dyskusji i nienaruszających regulaminu powinno być zabronione.

 

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych „w rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej”. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio. Moja tożsamość (imię i nazwisko) jest podana na forum. Poza tym jako osoba jestem znany osobiście w środowisku.

 

Zgodnie z art. 19 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną „usługodawca nie może przetwarzać danych osobowych usługobiorcy po zakończenia korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną”.

 

Z zakazu przetwarzania danych osobowych użytkownika po zakończeniu korzystania przez niego usługi wynika nakaz usunięcia jego konta.

 

Co do postów to są one w jakimś sensie przetwarzaniem danych osobowych ponieważ na ich podstawie można wskazać konkretną osobę (tutaj nawet z imienia i nazwiska).

 

I tutaj dochodzimy do RODO. RODO przyznaje osobom, których dane dotyczą, prawo do usunięcia danych, w tym prawo do bycia zapomnianym. Zgodnie z przepisami RODO, osoba taka jak ja ma prawo żądać od administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących jej danych, zaś administrator ma obowiązek bez zbędnej zwłoki te dane usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie kochany Vlado, ja się nigdzie nie odwołuję w kontekście forumowych gier i zabaw towarzyskich. No coś TY? Jak łapię punkty karne, to łapię i już, i do nikogo nie mam pretensji - to tak jakbym za szybko jechał i dostał od policjanta mandat! Płacę i mam z głowy. A ten powyższy przypadek opisałem z kolei zupełnie spontanicznie w odpowiedzi na uzasadnione bądż nieuzasadnione banowania przez modów różnej maści branżystów, i nie rozbieraj tego w swój stylowy sposób. Jest śmieszne czasami tylko to, że ludziska robią dosłownie afery z niczego i piszą rozprawki na temat, który można zamknąć dwoma zdaniami . Przecież wiesz, że się nie żalę i nie mam żadnych powiązań? No chyba, że z jazzem - tu się zgodzę. Nie ma się co naprężać, choć rano jak najbardziej - jak koty.

 

Przecież mnie znasz :-)

Zatem krótko po żołniersku. Nie popełniaj więcej błędu przemycając w swych wpisach sugerowanie moderatorom działań perfidnych, które są wyłącznie złudzeniem rozżalonego EGO ukaranego Forumowicza.

 

Serdecznie jak zawsze :-)

W.

 

I tutaj dochodzimy do RODO. RODO przyznaje osobom, których dane dotyczą, prawo do usunięcia danych, w tym prawo do bycia zapomnianym. Zgodnie z przepisami RODO, osoba taka jak ja ma prawo żądać od administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących jej danych, zaś administrator ma obowiązek bez zbędnej zwłoki te dane usunąć.

Lubię post

 

 

Nie jest tematem nasze dyskusji w tym wątku, drążenie meandrów zaleceń RORO ani indywidualnej interpretacji Prawa. To ostatni taki Twój wpis który pozostawiam. Dalszych opisów Twych planów w stosunku do Administracji AS tolerować nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Uważam że niczym nie zasłużyłem sobie na taka formę zwracania sie do mnie przez Ciebie! A podkreślony wpis mam traktować jako ostrzeżenie, czy jawna groźbę?! Co do reszty wpisu to w najmniejszym stopniu nie interesuje moderacji co czynisz ze swym kontem. Tym zajmuje się wyłącznie Administracja AS! Żądać również możesz absolutnie wszystkiego, a co uzyskasz będzie wynikiem działań Właściciela, Administracji i Prawników AS. Czemu więc ma służyć to ciągłe informowanie nas jakie kroki podejmujesz w związku ze swą obecnością na AS?

Ci którzy z ostentacyjna pogarda opuszczali AS próbując przy tym odejściu jak najbardziej zrujnować to Forum, również żądali całkowitego usuniecia ich wpisów, załączników i wątków. A co uzyskali? Jedynie tyle co perfidnie sami mieli możliwość osunąć! To co i Ty uzyskasz. A interpretatorem zaleceń RODO jesteś marnym i nie strasz nas w otwartym watko, bo raz że nic nas to nie interesuje to nie zajmujemy sie personaliami userów i ich kontami!

EOT!

 

Podkreślony wpis odnosi się do stanu prawnego który podałem powyżej. Polecam definicję słowa "groźba" i czytanie ze zrozumieniem.

 

Forum zostało zrujnowane już dawno temu. Między innymi dzięki takim użytkownikom jak Ty którzy nawet nie udają swojej stronniczości.

 

By the way, nie napisałem niczego konkretnego na temat RODO do czasu Twojego wpisu więc nie wysilaj się żeby mi dokuczyć. Pokazujesz tylko z każdym postem jak bardzo nie nadajesz się na stanowisko które zajmujesz.

 

Nie jest tematem nasze dyskusji w tym wątku, drążenie meandrów zaleceń RORO ani indywidualnej interpretacji Prawa. To ostatni taki Twój wpis który pozostawiam. Dalszych opisów Twych planów w stosunku do Administracji AS tolerować nie będę.

 

Pudło. To jest interpretacja prawna którą znajdziesz na stronach specjalistycznych dotyczących RODO. Nie jest ona mojego autorstwa. Nie jestem prawnikiem. Skończyłem politologię.

 

( atak na moderację Forum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym zatem zawiera sie owo moje szczęście że nie jestem powodem Twojego spektakularnego opuszczenia naszego Forum?

 

Pokazujesz tylko z każdym postem jak bardzo nie nadajesz się na stanowisko które zajmujesz.

 

O tym czy sie nadaje na to stanowisko czy nie, nie decydują ludzie wielokrotnie stad usuwani za trolling i inne perfidne działania, a jedynie Właściciele tego Forum.

Nie dziwisz się chyba, że w najmniejszym stopniu nie martwi mnie opinia jaka masz o moderatorze vladomord? Bardzo natomiast łatwo wyobrazić sobie jakie stałoby sie to Forum, gdybyś to TY pozostał tutaj jedynym i wszechwładnym moderatorem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj dochodzimy do RODO. RODO przyznaje osobom, których dane dotyczą, prawo do usunięcia danych, w tym prawo do bycia zapomnianym. Zgodnie z przepisami RODO, osoba taka jak ja ma prawo żądać od administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących jej danych, zaś administrator ma obowiązek bez zbędnej zwłoki te dane usunąć.

 

Pytanie tylko, czy te przepisy dotyczą treści które powstała przed wejściem w życie? Prawo chyba nie działa wstecz.

 

Ja wiem, że Twój punkt widzenia jako użytkownika, który prowadził sam ze sobą wiele dyskusji tutaj na forum z różnych kont w jednym czasie, to może spójność dyskusji nie przedstawiać specjalnej wartości.

 

Z drugiej strony jako osoba posiadająca tak znaczący wkład w to forum i środowisko krakowskiego audio tym bardziej na negatywną ocenę zasługuje postawa klonowania użytkowników, która jeszcze jest jakoś do zrozumienia dla nieuczciwego handlowca, ale szanowanego usera? Teraz jeszcze masz odwagę się czegoś domagać odwołując się do prawa :) Trochę przyzwoitości i zdrowego rozsądku by się jednak przydało. Osobiście złapany na takiej działalności, to chyba jedynym słowem jakie mógłbym powiedzieć innym, to przepraszam koledzy..., a nie stawiać jeszcze jakieś warunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem krótko po żołniersku. Nie popełniaj więcej błędu przemycając w swych wpisach sugerowanie moderatorom działań perfidnych, które są wyłącznie złudzeniem rozżalonego EGO ukaranego Forumowicza.

 

 

Widzę, że 'perfidia' to jakieś twoje ulubione słowo. To jest wręcz obsesja - naprawdę tego nie widzisz? Życzę miłego dnia i baranka.

 

Jak zawsze, ściskam lekko '-)

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do Ciebie nie mam takich zapędów.

 

Żałosny jesteś :-) Gdybym miał takie zapędy, już dawno niebyłym moderatorem jak wskazują wyraźnie ostatnie dwa lata tego Forum. Związani z branża i koteriami guru moderatorzy, definitywnie zostali usunięci z listy aktywnych modów. Nie mierz wszystkich własna miarą :-)

Ale że ja nigdy nie byłem ani nie jestem Tobie wrogiem czy przeciwnikiem, to zakończę ten nasz forumowy ekshibicjonizm:-)

 

Żegnaj disco :-(

Życzę ci wszelkiej pomyślności w życiu - forum to wyłącznie odskocznia od realnych interakcji miedzy ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ja wiem, że Twój punkt widzenia jako użytkownika, który prowadził sam ze sobą wiele dyskusji tutaj na forum z różnych kont w jednym czasie, to może spójność dyskusji nie przedstawiać specjalnej wartości.

 

Każdy popełnia błędy. Ja miałem odwagę się do tego przyznać. Ile osób tak zrobiło? Myślisz, że tylko ja używałem trzech kont ? Znam takich co mieli po pięć. Żaden nie miał jaj żeby posypać głowę publicznie popiołem.

 

Co do pozostałej części wpisu to ocenę zacznij od siebie. Zaraz się okaże, że masz co najmniej cztery różne konta czym wcale nie byłbym zdziwiony.

 

Mój wkład dotyczy spotkań na żywo. Wyłącznie. I te znajomości pielęgnuję. W sieci można napisać wszystko.

 

forum to wyłącznie odskocznia od realnych interakcji miedzy ludźmi.

 

A jednak stać Cię na napisanie czegoś mądrego. To powinno być motto każdego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 'perfidia' to jakieś twoje ulubione słowo. To jest wręcz obsesja - naprawdę tego nie widzisz? Życzę miłego dnia i baranka.

 

Jak zawsze, ściskam lekko '-)

 

Gdybyś był tutaj moderatorem działającym otwarcie i personalnie wobec karanych Forumowiczów, nie tylko ta jedna obsesja byłaby zapłata za Twoja pracę :-)) Nie zmienia to faktu, że własnie perfidia jest głównym katalizatorem czynienia z wpisów do moderacji jawnych ataków - nawet personalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozostałej części wpisu to ocenę zacznij od siebie. Zaraz się okaże, że masz co najmniej cztery różne konta czym wcale nie byłbym zdziwiony.

 

Wychodzi na to, że zasługujesz jeszcze na pochwałę :) To, że tak piszesz oznacza tylko, że nic się nie zmieniło w podejściu do uczciwości i nadal uważasz to za standard. Pytanie tylko czy takie rozmowy z samym sobą prowadzisz tylko tutaj na forum, czy również w innych okolicznościach :) Jak rozumie każdy z tych głosów reprezentuje odmienną wiedzę i przekonania :) W sumie, to jest to dość unikalna zdolność. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawy ze swojej wyjątkowości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jednakowo oceniasz i traktujesz ludzi z którymi wchodzisz w spór???

bardzo się staram, aczkolwiek zdając sobie sprawę ze swej ludzkiej ułomności, wiem, że również w tej kwestii popełniam błędy...

ale nie do końca, jak wiesz, o to mi chodziło....

 

A cóż w tym dziwnego, ze profesor wreszcie znalazł sobie osobę o równej jemu inteligencji do prowadzenia dyskusji? :-)

może dlatego, jak słyszałem, niektórzy piją "do lustra" ;-)

Edytowane przez wit-told
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wychodzi na to, że zasługujesz jeszcze na pochwałę :) To, że tak piszesz oznacza tylko, że nic się nie zmieniło w podejściu do uczciwości i nadal uważasz to za standard. Pytanie tylko czy takie rozmowy z samym sobą prowadzisz tylko tutaj na forum, czy również w innych okolicznościach :) Jak rozumie każdy z tych głosów reprezentuje odmienną wiedzę i przekonania :) W sumie, to jest to dość unikalna zdolność. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawy ze swojej wyjątkowości :)

Wcale bym się nie zdziwił, że ktoś o takich zapędach handluje sam z sobą.

Np kilka kont na allegro.

Nienawidzę takich ludzi pełnych obłudy.

 

Wracając do kilku kont na forum mnie jakoś nie przyszło do głowy aby założyć drugie konto. Proszę więc nie mierzyć Wszystkich swoją miarą!!! (to do discomaniaca).

 

Zdaję sobie sprawę, że sam nie jestem święty i swoje grzechy posiadam. Ale za grzechy trzeba płacić a nie uciekać od konsekwencji.

Powtórzę jeszcze raz. Omijam takich ludzi szerokim łukiem!!!

Jak ufać komuś takiemu?

Brak słów.

 

 

 

 

 

Skończyłem politologię.

 

 

Pracę dyplomową pisałeś Ty czy klon?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kilku kont na forum mnie jakoś nie przyszło do głowy aby założyć drugie konto. Proszę więc nie mierzyć Wszystkich swoją miarą!!! (to do discomaniaca).

 

 

Wszystko zależy od motywacji. Jeś np. Szymon :) zakładał jakiegoś klona lub inny user posiadający jakiś interes handlowy i dawał sobie like lub pisał, bo był zbanowany, to można sobie ten fakt racjonalnie wytłumaczyć. Od biedy jeszcze jakaś lewa recenzja abym coś mógł jako handlowiec zarobić. Każdy musi jakoś przeżyć. Czy zbiera na golfa czy na eskę, to już inny temat. Natomiast zagadką pozostaje intencje disco. Zazwyczaj udzielał zawsze szczerych porad w temacie zakupu jakiegoś Vintage itd. A tutaj wiele kont, dyskusje i spory pomiędzy sobą. Przyznać muszę, że intencje są dla mnie niejasne i chyba jest to działanie raczej bez precedensu na forum :)

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to chyba zrozumiałe, że zwykły, zdrowy na umyśle użytkownik nie będzie miał kilku kont bo i po co. Kilka kont może mieć handlarz, producent czy inny branżowec aby promować swoje produkty, co z ekonomicznego punktu widzenia może być zrozumiałe. Kwestie etyczne pozostawiam do indywidualnej oceny.

A to Szymon też taki nie grzeczny był? Co za czasy panie kolego...

Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja matematykę miałem, dajcie policzyć - podstawówka, liceum, uniwerek - w uj lat.

 

A mego numeru telefonu nijak zapamiętać nie mogę.

Co bystrzejsi pojmą, a na niebystrych mało mi zależy.

 

Gdy sobie przypomnę, discomaniak, coś na Forum wyczyniał i sam ze sobą dyskutował...

 

Nawet dziś zażenowanie mnie ogarnia, a na twym miejscu pod stół bym się schował i już nigdy głosu nie dawał.

Bo wstyd nad wstydy.

 

Chyba, że to jakiesik psychiczne twoje powichrowania. Wtedy - okej. Każdy się musi wygadać.

Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko zależy od motywacji. Jeś np. Szymon :) zakładał jakiegoś klona lub inny user posiadający jakiś interes handlowy i dawał sobie like lub pisał, bo był zbanowany, to można sobie ten fakt racjonalnie wytłumaczyć. Od biedy jeszcze jakaś lewa recenzja abym coś mógł jako handlowiec zarobić. Każdy musi jakoś przeżyć. Czy zbiera na golfa czy na eskę, to już inny temat. Natomiast zagadką pozostaje intencje disco. Zazwyczaj udzielał zawsze szczerych porad w temacie zakupu jakiegoś Vintage itd. A tutaj wiele kont, dyskusje i spory pomiędzy sobą. Przyznać muszę, że intencje są dla mnie niejasne i chyba jest to działanie raczej bez precedensu na forum :)

No tak ale my tu mówimy (jak sam zauważyłeś) o kimś, komu ufaliśmy, o kimś kto wydawał się bardzo wiarygodny, godny zaufania. A co wyszło?

Takich samozwańczych guru było tu wielu i na szczęście ich już nie ma.

... Potem powstał salonik.

Jak myślisz, dlaczego się tak szybko rozleciał? Bardzo szybko tam powiało nudą. Dlaczego chyba nie trzeba mówić. Kto śledził temat wie o co chodzi.

Teraz mają swoje forum i niech tam sobie siedzą. Ja nie mam takiej potrzeby. Zresztą wyleciałem stamtąd :)

Nie lubią mnie tam :)

 

Normalnie gdyby nie Vlado to nie miałbym się gdzie podziać tylko on mnie jeszcze toleruje bo nigdzie mnie nie chcą już :)

 

 

 

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, dlaczego się tak szybko rozleciał? Bardzo szybko tam powiało nudą. Dlaczego chyba nie trzeba mówić. Kto śledził temat wie o co chodzi.

 

Historia. Dla większości userów teraz nie ma to już najmniejszego znaczenia... Różne ludzie mają ambicje, potrzeby i plany. Jak ktoś chce tworzyć bloga, forum czy inne rozwiązania, to mamy demokracje i wolność. Niech tworzy, ja wszystkim dobrze życzę :) Z tym jednak ciągłym parciem, że AS upada i został tu już tylko najgorszy sort userów, to „ciemne metody” za propagowaniem których stoją konkretne osoby zniechęcejące innych do uczestnictwa na AS. Takie metody na Kaczyńskiego, który ciągle dzieli społeczeństwo aktywując swój elektorat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.