Skocz do zawartości
Maniol

Allo Sparky USBridge ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2019 o 17:48, Tomuś napisał:

Tylko Synology musiałbym wymienić, bo mój stary  i słaby

Można na synology zainstalować Roon, ale trzeba kupić z jakiś wyżeszj półki i z tego co czytałem samego Roon'a insalują na dysku ssd podłaczonym do nas po usb3. Na serwerach Qnap Roon jest zintegrowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś chce kupić Allo Sparky USBridge ?

Mam nieużywany. Kupiłem aby przetestować ale nie mam czasu na reasearch jak to podłączyć. I tak leży już od roku ... więc już chyba muszę machnąć ręką. 

Edytowane przez Elberoth
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2019 o 13:42, Kryspin napisał:

Można na synology zainstalować Roon, ale trzeba kupić z jakiś wyżeszj półki i z tego co czytałem samego Roon'a insalują na dysku ssd podłaczonym do nas po usb3. Na serwerach Qnap Roon jest zintegrowany.

Też o tym czytałem. Ale to znowu 2kPLN na NAS i czas na konfiguracje, przegrywanie danych - masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam uruchomionego ROONa na Qnap TS-251B i Xpenology skladak na ITX (czyli Synology) oba na Atomach i chodzi bez problemu, aplikacja zainstalowana na dysku WD Purple a nie na jakims dodatkowym SSD tylko mam w pierwszym 6GB RAM a w drugim 8GB RAM.

Znajomy kupil USBridge i sygnalizuje mu ze jak wchodzi w konfiguracje webowa DietpiALLO to po zmianie nazwy hosta i zapisaniu zmian rozwala mu sie cala konfiguracja systemu i muis od nowa nagrywac obraz na karte pamieci, czy to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Mr.Jones napisał:

Mam uruchomionego ROONa na Qnap TS-251B i Xpenology skladak na ITX (czyli Synology) oba na Atomach i chodzi bez problemu, aplikacja zainstalowana na dysku WD Purple a nie na jakims dodatkowym SSD tylko mam w pierwszym 6GB RAM a w drugim 8GB RAM.

Znajomy kupil USBridge i sygnalizuje mu ze jak wchodzi w konfiguracje webowa DietpiALLO to po zmianie nazwy hosta i zapisaniu zmian rozwala mu sie cala konfiguracja systemu i muis od nowa nagrywac obraz na karte pamieci, czy to normalne ?

Myślałem też o czymś takim pod ROON-a - https://allegro.pl/oferta/fujitsu-q520-usff-i3-4150t-4gb-nowy-ssd-120gb-w10p-7757940494. Ale tu zasilanie zintegrowane nie można podmienić na liniówkę, a to ponoć robi różnicę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inny problem mam z tym jak sluchac Spotify na USBrigde z zainstalowanym Dietpi z ROON endpointem z tableta na androidzie ?

Wiadomo moge dokupic Chromecast Audio i streamowac na niego to Spotify, czy jest jakis sposob aby nie dokupywac drugiego urzadzenia i sluchac Spotify na USBridge bo jak wiadomo ROON server nie ma polaczenia z tym serwisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi