Skocz do zawartości
IGNORED

11 listopada


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Odbywa się właśnie turniej szachowy o mistrzostwo małych krajów. Wyspę Jersey representuje Krzysztof Bełżo, a Maltę Robert Żyrafa. To tak na marginesie Marszu Dotąd Na Olejno. Jednak nie świadczy to za dobrze o Maltańczykach. Sami nie potrafią nauczyć się grać i muszą wysługiwać się niejakim, za przeproszeniem publiczności, Żyrafą

 

Ciekawe jak jedni i drudzy wymawiają nazwiska swoich reprezentantów ;-).

Ale to w sumie symptomatyczne - chętnie korzystamy z gościnności innych krajów ale sami w większości jesteśmy ksenofobami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś by znowu padła?

To na pewno ode mnie nie zależy. Ja bym chciał żeby polska była silna, ale nie w propagandzie, kreatywnej księgowości czy w gębie tylko w gospodarce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w sumie symptomatyczne - chętnie korzystamy z gościnności innych krajów ale sami w większości jesteśmy ksenofobami.

Ale wiesz, my jako goście nie podkładamy bomb, nie rozjeżdżamy festynów, ba nawet zasiłków zbytnio nie bierzemy od gospodarzy.

 

Może czas zacząć - wtedy nas polubieją jako tych ubogacających...

 

P.S. Ci ksenofobi jak swoich rodaków nazwałeś nawet nie protestują przeciwko milionowi Ukraińców - mimo trudnej wspólnej historii....

Kurde u nas wszystko na odwrót, ksenofobi nie protestują przeciw emigrantom (jak ci nie zabijają gospodarzy) narodowcy żrą w tureckich knajpach...

Ba nawet były premier co polskość uważa za nienormalność przyjechał 11.11 - lol..

 

P.S Nawet Ci co uważają iż już nie ma demokracji jadąc po rządzie używają słów za które na zachód od odry i za oceanem płaciliby ciężką kasę....

Jak tu nie kochać tego zwariowanego kraju....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, my jako goście nie podkładamy bomb, nie rozjeżdżamy festynów, ba nawet zasiłków zbytnio nie bierzemy od gospodarzy.

 

Może czas zacząć - wtedy nas polubieją jako tych ubogacających...

 

P.S. Ci ksenofobi jak swoich rodaków nazwałeś nawet nie protestują przeciwko milionowi Ukraińców - mimo trudnej wspólnej historii....

Kurde u nas wszystko na odwrót, ksenofobi nie protestują przeciw emigrantom (jak ci nie zabijają gospodarzy) narodowcy żrą w tureckich knajpach...

Ba nawet były premier co polskość uważa za nienormalność przyjechał 11.11 - lol..

 

P.S Nawet Ci co uważają iż już nie ma demokracji jadąc po rządzie używają słów za które na zachód od odry i za oceanem płaciliby ciężką kasę....

Jak tu nie kochać tego zwariowanego kraju....

 

To mi wali demagogią na milę. Zdecydowana większość zamachowców to ludzie którzy już urodzili się w państwach w których dokonali zamachów. To jest fakt i żadna propaganda tego nie zmieni. A ty widzę kolejny który zamyka oczy na rzeczywistość. OK, wolno ci, ale nie wciskaj kitu innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toptwenty

Ponieważ zrozumienie tego co napisałem Cie przerosło . Ale to być może moja wina - za długie zdania.

A pijesz do mnie personalnie o arabie i kebabie i demolowaniu tureckiej restauracji to postaram Ci się jakoś prosto wytłumaczyć.

 

Wspomniałem iż w mediach maszerujących nazwano faszystami, itd. - to rozumiesz ?

 

I wspomniałem iż po zakończeniu marszu szła przed nami silna grupa którą zachodnie media uznały za faszystów (w pełnym umundurowaniu) - nadal rozumiesz ?

 

Dalej ta silna grupa weszła do tureckiej knajpy - niczego nie zdemolowała, zamówiła, zapłaciła, ba wesoło pogaworzyła z całą turecką rodziną - a to muzułmany Panie - nadal rozumiesz ?

 

I pozwoliłem sobie na kpinę iż oto takich mamy faszystów - na marszu sobie powrzeszczą, a później świetnie się bawią w tureckiej knajpie...

 

 

I skąd ty na Boga ojca wziąłeś te swoje głupie (wybacz szczerość) powiedzonko iż kupujesz kebaba osadzasz araba to ja nie wiem.

Wybacz nie nadążam za Twoją mądrością - mea culpa.... Chociaż to iż za Tobą nie nadążam akurat mnie cieszy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toptwenty

Ponieważ zrozumienie tego co napisałem Cie przerosło . Ale to być może moja wina - za długie zdania.

A pijesz do mnie personalnie o arabie i kebabie i demolowaniu tureckiej restauracji to postaram Ci się jakoś prosto wytłumaczyć.

 

Wspomniałem iż w mediach maszerujących nazwano faszystami, itd. - to rozumiesz ?

 

I wspomniałem iż po zakończeniu marszu szła przed nami silna grupa którą zachodnie media uznały za faszystów (w pełnym umundurowaniu) - nadal rozumiesz ?

 

Dalej ta silna grupa weszła do tureckiej knajpy - niczego nie zdemolowała, zamówiła, zapłaciła, ba wesoło pogaworzyła z całą turecką rodziną - a to muzułmany Panie - nadal rozumiesz ?

 

I pozwoliłem sobie na kpinę iż oto takich mamy faszystów - na marszu sobie powrzeszczą, a później świetnie się bawią w tureckiej knajpie...

 

 

I skąd ty na Boga ojca wziąłeś te swoje głupie (wybacz szczerość) powiedzonko iż kupujesz kebaba osadzasz araba to ja nie wiem.

Wybacz nie nadążam za Twoją mądrością - mea culpa.... Chociaż to iż za Tobą nie nadążam akurat mnie cieszy....

A czy Ty widział tych patriotów tak dzielnie rozmawiających z kobietami w liczbie 13 osób w czasie tej tzw manifestacji patriotycznej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

damscy bokserzy....

 

Widziałem tych bohaterów rok temu w akcji nas kilkadziesiąt osób ich setki

 

"Raz sierpem raz młotem czerwona hołotę" jeszcze gardło boli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ty na Boga ojca wziąłeś te swoje głupie (wybacz szczerość) powiedzonko iż kupujesz kebaba osadzasz araba to ja nie wiem.

Z sieci i z widoku za szybą autobusów miejskich.

 

Wybacz nie nadążam za Twoją mądrością

No to nadążaj i nie chwal się swoją powolnością.

 

to iż za Tobą nie nadążam akurat mnie cieszy

Więc się nie dziw.

 

Dalej ta silna grupa weszła do tureckiej knajpy - niczego nie zdemolowała, zamówiła, zapłaciła, ba wesoło pogaworzyła z całą turecką rodziną - a to muzułmany Panie - nadal rozumiesz ?

Powtarzasz się, jak zwykle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz rozmowa z Tobą to jak rozmowa ze ścianą....

 

Także ja sobie daruję i po raz kolejny chylę czoła przed ś.p. Stanisławem Lemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chylę czoła

Ile masz tych czół?

 

ś.p. Stanisławem Lemem.

Wyrażenie świętej pamięci stosuje się tylko do zmarłych chrześcijan.

 

Nie odpowiedziałeś na pytanie: czy to powiedzenie - w świetle Twojej przygody - już nie obowiązuje prawdziwych Polaków?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty widział tych patriotów tak dzielnie rozmawiających z kobietami w liczbie 13 osób w czasie tej tzw manifestacji patriotycznej

Nie i nie zamierzam nikogo bronić, ani tych co zaatakowali te kobiety - nawet jak to była świadoma prowokacja mająca wywołać agresję.... Praktyka stara jak imperium rzymskie (odpowiednia prowokacja i tłum nastawiony pokojowo może spalić świątynie)

Jak również nie zamierzam bronić tej kobiety która rzekomo usłyszała siadaj k..... od policjanta, ani tego co bodajże wzeszłym roku położył się jezdni i udawał ofiarę policji - jakoś tak wybiórczo Kolega cytuje lol...

Nie zamierzam też bronić jakichkolwiek durni, nawet z tego forum. (nie piję do Ciebie, dla jasności) Mam ten komfort iż to tylko cyfrowe wiadomości.

Mam w głębokim poważaniu POPIS... Dwie organizacje od lat niszczące moim zdaniem ten kraj.

W tym samym poważaniu mam januszków stojących po obu stronach barykady. Nawet jeśli dyskusja polityczna ich nie interesuje a po prostu rozładowują w ten sposób agresje i frustrację...

 

Po prostu byłem w tym miejscu, widziałem, przeczytałem w mediach jacy to faszyści szli i napisałem co widziałem. Komuś to nie pasi ? Niech pisze na Berdyczów.

 

A i przy okazji żaden z januszków drących ryja iż to szli faszyści nie zatrybił iż robienie z Polaków faszystów jakoś tak dziwnie wpisuje się w całość II wojny.

Iż za wszystkie zbrodnie odpowiadają faszyści - bo cały naród niemiecki był na wycieczce na Marsie. I wojnę rozpętali i zbrodnie przeciw ludzkości popełniali faszyści.... Dotąd mityczni. Teraz już wiemy kim są Ci faszyści. I dlaczego pewne obozy się nazywają polskie.... LOL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Raz sierpem raz młotem czerwona hołotę" jeszcze gardło boli ?

Kolego proszę, czytaj co napisałem. Cały marsz przesiedziałem w teatrze Roma, a Ty jako człek zapewne bywały, wiesz że w teatrze nawet muzycznym takich okrzyków się nie wznosi. Ba, gdyby to toptwenty napisał - zignorowałbym. Ale po Koledze oczekuję duźo więcej.

 

I na koniec dwie uwagi:

1. Na żadnym marszu nie byłem. Ani Niepodległości, ani KOD-u, czy innej org.

2. Nie szufladkuj mnie, ani po stronie pis, ani po. Od lat piszę co myślę o obu organizacjach i ich fanach.

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego proszę, czytaj co napisałem. Cały marsz przesiedziałem w teatrze Roma, a Ty jako człek zapewne bywały, wiesz że w teatrze nawet muzycznym takich okrzyków się nie wznosi. Ba, gdyby to toptwenty napisał - zignorowałbym. Ale po Koledze oczekuję duźo więcej.

 

I na koniec dwie uwagi:

1. Na żadnym marszu nie byłem. Ani Niepodległości, ani KOD-u, czy innej org.

2. Nie szufladkuj mnie, ani po stronie pis, ani po. Od lat piszę co myślę o obu organizacjach i ich fanach.

Pozdrawiam serdecznie

Jeśli byłeś w teatrze to przepraszam źle zrozumiałem Twój wpis a na inne nie chce mi się już czasem odpowiadać jedynie tylko to że prowokacja na pewno nie nazwałbym zachowania kontr protestujących takimi określeniami obecna władza lubi się wyslugiwac a z racji doswiadczen swoich z poprzedniego roky bliskim byl podobnych sytuacji ( jedynie optarta reka prz szarpaniu sie z byczkami o flage KODu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przy okazji żaden z januszków drących ryja iż to szli faszyści nie zatrybił iż robienie z Polaków faszystów jakoś tak dziwnie wpisuje się w całość II wojny.

Iż za wszystkie zbrodnie odpowiadają faszyści - bo cały naród niemiecki był na wycieczce na Marsie. I wojnę rozpętali i zbrodnie przeciw ludzkości popełniali faszyści.... Dotąd mityczni. Teraz już wiemy kim są Ci faszyści. I dlaczego pewne obozy się nazywają polskie.... LOL

 

( wulgaryzmy ) ...O co ci chodzi? Do kogo masz pretensje?

 

Do Niemców?

Do tych którzy nieopatrznie widzieli uczestników marszu niepodległości podnoszących ręce w faszystowskim geście?

Do tych, którym to się nie podoba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy z tego wszystkiego jest stosunek rządu do ONR i maszerujących faszystów.

 

Rząd PiS wyraźnie im sprzyja.

 

A wraz z rządem rządowa propaganda z TVP na czele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoff

(Konto usunięte)

Tusk o Marszu Niepodległości: Reputacyjna katastrofa

 

https://www.tvp.info/34807503/tusk-o-marszu-niepodleglosci-reputacyjna-katastrofa

 

Coraz goręcej wokół Verhofstadta. Tym razem pozwanie go rozważa Bawer Aondo-Akaa, uczestnik Marszu Niepodległości

 

https://dorzeczy.pl/kraj/47484/Coraz-gorecej-wokol-Verhofstadta-Tym-razem-pozwanie-go-rozwaza-Bawer-Aondo-Akaa-uczestnik-Marszu-Niepodleglosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały świat podobnie jak Tusk to widzi a ten swoje .A czy to czasem prezes Twojej reżimowki czasem nie powiedzial"ciemny lud to kupi" i o dziwo mial rację....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS mógł się skarżyć do Brukseli bo były uzasadnione obawy łamania demokracji przez rząd PO PSL,naruszanie praw obywatelskich itd , ale teraz się skarżyć na co ? Platfusy sięgnęły dna,na marszu faszystów widzieli :),wy chyba nie wiecie co to faszyści,Jarek powinien zdelegalizować PO za głupotę,tak chcą do koryta ze stracili kontakt z rzeczywistością, urzędy skarbowe powinny zacząć badać majątki platfusow w razie jakichkolwiek wątpliwości przeprowadzać zabór mienia,nalerzy dorżnąć watache.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalerzy dorżnąć watache.

 

Należy pisze się przez "ż".

Wataha pisze się przez "h".

 

Oto poziom wykształcenia zwolenników PiS.

 

Poza tym mają kłopoty ze wzrokiem. Cały świat widział faszystowskie hasła na Marszu Niepodległości tylko oni nie.

 

No i mentalność Kalego. Gdy PiS skarżył było dobrze. Gdy na PiS skarżą jest źle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z nowego telefonu iphona x w którym nie działa prawidłowo słownik (poprawia prawidłowo wpisane słowa na błędy) ale to chyba dlatego ze słownik mam ustawiony na angielski i nie wiem jak przestawić na polski albo całkiem wyłączyć.

Cały świat widział to co chcieli pokazać mierne dziennikarzyny ze stacji na codzień pokazujących kłamstwa bo przecież prawda jest niewygodna, prawdziwe marsze faszystów z Niemiec ze Szwecji i Holandii zostały przemilczane żadna stacja poza TVP nawet o tym nie wspomniała,poza tym dyskusja z „ludźmi” o tak wąskich horyzatach i tak miernym komunistycznym wykształceniem mija się z celem,co zreszta widać we wpisach,jedyne co potrafią to pisać nie na temat albo totalne bzdury

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z niedorozwiniętymi propagandzistami nie ma sensu. Można im jedynie przypominać i pokazywać ich własne głupie zagrywki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko przebiła ONRowska bałwaneria publikując jako ilustrację miłej rodzinnej atmosfery na Marszu Niepodległości fotkę z marszu "Dla Niepodległej" zorganizowanego przez Komorowskiego 5 lat temu. Nie znam lepszej ilustracji dla modnego nie tak dawno słowa "samozaoranie"

 

9a490ba6ca8ee62430c7c14dd1de5438,640,0,0,0.jpg

 

Ciekawe czemu nie zaprezentowali się na fotce w najnowszym krzyku mody patriotycznej, "kominiarkoburce"?

 

1510610270589-_DSC3172.jpeg?resize=1050:*

 

Najlepiej rodzinnie, na przykład z taka oto słowiańską blond pięknością odziana w gustowną osłonę twarzy, ozdobioną staropolskimi symbolami patriotycznymi i napisami w bliskim sercu jezyku.

 

1510610270192-_DSC3170.jpeg?resize=1050:*

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1510610270192-_DSC3170.jpeg?resize=1050:*

Może to szefowa komisji Amber Gold ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby i platfusy głosu nie maja,samozaoranie to tez specjalność totalnej targowicy,nieoficjalnie wiadomo przecież ze 84% popiera obecny rząd wiec dyskusja z 16% targowicy to strata czasu,ale targowica zaraz pewnie powie ze proporcje są odwrotne jasne jasne jak za komuny w szkole uczyli ze 2+2=5 to niedziwne,platfusy mogą się oszukiwać we własnym gronie ale matematyki nie oszukają .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mentalność Kalego. Gdy PiS skarżył było dobrze. Gdy na PiS skarżą jest źle.

Mentalność Kalego w ciemnogrodzie będącym elektoratem PiS to normalka.

 

Ryby i platfusy głosu nie maja,

A szanowny Kolega to ryba czy platfus. A może jedno i drugie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS nigdy nie głosował w parlamencie europejskim przeciwko własnemu narodowi nawet za PO .

 

Od kiedy to noszenie w mroźny dzień kolorowego szalika to przejaw faszyzmu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS nigdy nie głosował w parlamencie europejskim przeciwko własnemu narodowi

A gdzie ten naród jest? Bo raczej nie nad Wisłą.

 

Od kiedy to noszenie w mroźny dzień kolorowego szalika to przejaw faszyzmu ?

Zależy jakie barwy nosi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS nigdy nie głosował w parlamencie europejskim przeciwko własnemu narodowi nawet za PO .

 

Od kiedy to noszenie w mroźny dzień kolorowego szalika to przejaw faszyzmu ?

 

Od kiedy to inteligentni ludzie maja wierzyć w takie brednie? Masz wszystkim za kompletnych idiotów?

Pamiętaj - nie każdy jest poszkodowanym na umyśle wyborcą PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.