Skocz do zawartości
IGNORED

11 listopada


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

nawet mój "dziób" ci przeszkadza - co jeszcze

 

Widać Wituś, że ty strasznie niekumaty jesteś - mało co rozumiesz.

Nie przeszkadza mi twój dziób bo go zwyczajnie nie znam - przeszkadzają mi twoje chamskie maniery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie co jest skrajnego w nacjonalizmie? :)

 

Na głupie zaczepki i prymitywną demagogię nie odpowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Wituś, że ty strasznie niekumaty jesteś - mało co rozumiesz.

Nie przeszkadza mi twój dziób bo go zwyczajnie nie znam - przeszkadzają mi twoje chamskie maniery.

zacytuj w takim razie te moje maniery

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie nacjonalizm to co ? Stany zjednoczonej Europy ? Wspólny rząd dla wszystkich krajów czy tak jak teraz wuj wie co ?

 

To się właśnie lewakom marzy - bo to internacjonaliści.

A mądrzy ludzie wiedzą dobrze: UNIA EUROPEJSKA TO NARZĘDZIE DO WPROWADZANIA NA POZIOMIE PONADNARODOWYM TAKICH ZMIAN POLITYCZNYCH, KTÓRE NIE BYŁYBY MOŻLIWE DO WPROWADZENIA NA POZIOMIE POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW CZŁONKOWSKICH.

Bolszewicka rewolucja wciąż trwa. I chodzi w niej wciąż dokładnie o to samo. O stworzenie człowieka sowieckiego. A naturalnym środowiskiem, w którym żyje człowiek sowiecki (osobnik pozbawiony wolnej woli) jest państwo totalitarne.

No i masz wyjaśnienie.

 

Na głupie zaczepki i prymitywną demagogię nie odpowiadam.

 

Bo nie umiesz.

Nie mieli jeszcze wykładu na ten temat na WUML-u?

No kochanieńki! CO JEST SKRAJNEGO W NACJONALIZMIE? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości - wy wierzycie w te pierdoły które wypisujecie Koledzy PiSowcy +doktorek jeszcze bardziej na prawo od nich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie umiesz.

Nie mieli jeszcze wykładu na ten temat na WUML-u?

No kochanieńki! CO JEST SKRAJNEGO W NACJONALIZMIE? :)

 

Umiem, ale nie chcę. Interpretuj sobie jak tylko chcesz. Nie ma to dla mnie znaczenia. Nie jesteś partnerem do poważnej dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiem, ale nie chcę. Interpretuj sobie jak tylko chcesz. Nie ma to dla mnie znaczenia. Nie jesteś partnerem do poważnej dyskusji.

 

BUHAHAHAHAHAHA i kolejny lewak zaorany! :)

Jesteś drugi po wojtusiu - on też się wyłożył na tym jednym prostym pytaniu.

Ale nacjonalizm wciąż be? :)

BUHAHAHAHAHAHAHAHA

 

doktorek jeszcze bardziej na prawo od nich?

 

Zarazzzzzzzzz... PiS to narodowi socjaliści. A więc LEWICA!

Proszę mnie do tego towarzystwa nie mieszać. Na prawo ode mnie jest już tylko ściana. :)

Ja wyznaję arcyskrajny pogląd, że ludzie powinni być wolni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Proszę mnie do tego towarzystwa nie mieszać. Na prawo ode mnie jest już tylko ściana. :)

Ja wyznaję arcyskrajny pogląd, że ludzie powinni być wolni.

Zgadza sie doktorek widzieli Cie i nagrali

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHAHA i kolejny lewak zaorany! :)

Jesteś drugi po wojtusiu - on też się wyłożył na tym jednym prostym pytaniu.

Ale nacjonalizm wciąż be? :)

BUHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Przez grzeczność nie napiszę kogo w myśl ludowego porzekadła poznaje się PO ŚMIECHU JEGO. Wrodzony narcyzm jak widać nie dopuszcza myśli, że niektórzy nie chcą z Tobą rozmawiać bo Tobą po prostu gardzą.

 

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie dlatego ludzkość skazana jest na zagładę,we wszechświecie jest tyle planet ze każdy mógłby mieć swoją na własność ale wola się tłuc tu na ziemi o nędzne skrawki,ja ciagle mam nadzieje ze zanim się wytluczemy tu na ziemi uda się gdzieś jeszcze dolecieć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie dlatego ludzkość skazana jest na zagładę,we wszechświecie jest tyle planet ze każdy mógłby mieć swoją na własność ale wola się tłuc tu na ziemi o nędzne skrawki,ja ciagle mam nadzieje ze zanim się wytluczemy tu na ziemi uda się gdzieś jeszcze dolecieć

 

Jest jeszcze inna opcja. Zapakować lewaków do rakiety i wystrzelić w stronę Słońca. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy dla niepoznaki

 

Ludzie się tłuką odkąd zeszli z drzewa i zaczęli palić ogniska,tak jest od wieków,rzadko w naszej historii bywaly okresy pokoju,można nawet powiedzieć ze to nienormalne,nam akurat przyszło żyć w okresie względnego spokoju chociaż tez nie wszędzie,ale chyba powoli już ten okres się kończy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy ten nieskrywany kompleks niższości jaki niektórzy tu obecni mają w stosunku do lewicy. Ostatnie kwiki zdychającej w skali świata i odchodzącej na śmietnik historii prawicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba powoli już ten okres się kończy .

 

Oby!

Bo prawda jest taka, że metodami demokratycznymi przywrócić normalności, tj. katolickiej monarchii i kapitalizmu się nie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto miałby być królem polski ?

 

Na pewno nie popełnimy błędu naszych przodków i nie zrobimy WYBORÓW. :)

Proponuję zdać się w tym względzie na Boga, w końcu to od Boga powinna pochodzić władza a nie z Brukseli. :)

Personalia są drugorzędne.

Wszak nawet Król Artur sam nie znał prawdy o sobie - nie wiedział że jest królem, póki nie sięgnął po miecz zatopiony w skale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK niby jest monarchia ale chyba władze sprawuje rzad wybrany w wyborach demokratycznych, królowa niby jest ale niewiele ma do powiedzenia,nie ma już chyba nigdzie prawdziwej monarchii no chyba ze w Arabii saudyjskiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK niby jest monarchia ale chyba władze sprawuje rzad wybrany w wyborach demokratycznych, królowa niby jest ale niewiele ma do powiedzenia,nie ma już chyba nigdzie prawdziwej monarchii no chyba ze w Arabii saudyjskiej

 

Dokładnie - to co jest w UK to jakieś elementy przemysłu rozrywkowego a nie monarchia z krwi i kości.

To smutna parodia i resztki imperialnej potęgi.

Dlatego mówię - sprawy zaszły tak daleko, że metodami demokratycznymi nic tu nie wskórasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przestać karmić tego zamiejscowego trolla?

 

Też tak uważam. Brednie, jakie tu wypisuje są takie głupie, że aż śmieszne. Na dodatek jest niekonsekwentny. Z jednej strony pisze jak to on kocha wolność osobistą, z drugiej deklaruje że realizację swoich chorych pomysłów rad by przeprowadzać metodami przymusu i terroru.

 

Patriota korespondencyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królem musi byc turbosłowianin, a nie jakiś katolicki agent obcego państwa.

Lechia była mocarstwem, zanim zanim zaprzedała się Rzymowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

 

Tak uważasz bo wprowadzam ci dysonans poznawczy i wprawiam cię w zakłopotanie - nie jesteś bowiem w stanie odpowiedzieć na najprostsze pytania.

Przykład - co jest złego bądź demonicznego w byciu nacjonalistą? :)

Jak ja kocham orać lewaków. :)

 

Lechia była mocarstwem,

 

Potwierdzam! :)

1462999738_84qchy_600.jpg?w=625

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Rzeczy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"DoRzeczy.pl: W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia grupy nacjonalistów z radykalnymi hasłami, jak na przykład "Czysta krew”. Czy jako organizatorzy odcinają się Państwo do tego typu haseł?

 

Mateusz Pławski: Mogę mówić w imieniu naszej organizacji (Młodzieży Wszechpolskiej), a w imieniu całego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości musi wypowiedzieć się rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Ja tych zdjęć nie widziałem. Jako jeden z organizatorów, byłem z przodu marszu. Uważamy, że czynnik rasowy, czynnik etniczny jest bardzo ważny, mimo że rasistami nie jesteśmy."

 

"A co oznacza, że istnieje czynnik rasowy, że nie są Państwo rasistami, ale jest to istotne.

 

Jesteśmy separatystami rasowymi, uważamy, że jedna rasa nie jest lepsza od drugiej, ale każda jest inna, zamieszkuje inny kontynent. Etniczności nie należy mieszać."

 

"Czy to oznacza, że osoba o innym kolorze skóry mogłaby bezpiecznie przyjść na Marsz Niepodległości, stanąć obok Młodzieży Wszechpolskiej i powiedzieć, że popiera te idee?

 

Myślę, że taka osoba jak najbardziej może czuć się bezpiecznie, ale podkreślam, może być obywatelem, dobrym obywatelem, może uczestniczyć w wydarzenia patriotycznych, i wielokrotnie z takimi sytuacjami mieliśmy do czynienia, ale ten czynnik jest bardzo ważny, i osoba czarnoskóra nie mogłaby być np. członkiem naszej organizacji.

 

A czy sądzi Pan, że tego typu, ostre treści, mogą zniechęcić część osób do udziału w Marszu Niepodległości?

 

Marsz to bardzo szerokie wydarzenie, otwarte dla wszystkich, dla których naród i państwo to najważniejsze ziemskie wartości. Myślę, że Marsz opiera się na pewnego rodzaju przekroju środowisk i uważam, że zarówno zwykli patrioci jak i bardzo radykalni, mają tam swoje miejsce i nie ma z tym problemu.

 

A osoby krzyczące "Biała siła, Ku Klux Klan", albo "Sieg heil"? Takie hasła też się pojawiły.

 

Jeżeli padały hasła typu „Sieg heil”, to jest to coś bardzo negatywnego i zdecydowanie odcinamy się od tego.

 

Dziennikarze podkreślają, że te hasło to marginalna część Marszu i nie można tego utożsamiać tego z całością Marszu Niepodległości. Takie hasła jednak się pojawiają. A gdyby pojawiło coś odwrotnego, gdyby na manifestację przyszła osoba z flagą KOD-u? Czy wtedy reakcja byłaby ostrzejsza?

 

Mówiąc wprost, jeśli takie hasła się pojawiły to uważamy, to za coś negatywnego i nie ma co do tego wątpliwości. Jeśli chodzi o KOD, to wczoraj na pewno miały miejsce prowokacje Obywateli RP, którzy w pewnym momencie weszli w środek marszu. Sama obecność w przestrzeni publicznej takich grup jak Obywatele RP czy KOD to już prowokacja, ale wczoraj po prostu zostali spokojnie wyprowadzeni, a uczestnicy Marszu zachowali spokój."

 

No tak, damscy bokserzy narodowi spokojnie wyprowadzili laski z Obywateli RP. Na kopach.

 

"Sama obecność w przestrzeni publicznej takich grup jak Obywatele RP czy KOD to już prowokacja" - czyli co, Obywateli RP na Madagaskar czy do piachu? Czy tylko do obozu koncentracyjnego, by nie psuli przestrzeni publicznej?

 

Oczywiście powyższe to nie jest żaden faszyzm czy szowinizm, tylko zdrowy nacjonalizm.

 

Ciekawe czy forumowe PiSdzielskie Kulsony zgadzają się z enuncjacjami niedorzecznika Młodzieży Weszpolskiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, damscy bokserzy narodowi spokojnie wyprowadzili laski z Obywateli RP. Na kopach.

 

No i prawidłowo! :) Polska wstaje z kolan! :)

Baza policyjnych pseudonimów, wzrośnie o kolejne typu Kulson, Pedulfon, Lewison, Homonson, Pintonson, Pojebinson, Brutalson, Kopanson itp... Dopiero wtedy lewactwo rozgrzeje się do czerwoności i zasypie Kumisje Wenecką, papierkami o braku demokracji w Kraju, który im lewakom się należy.

Mają szczęście, że część Polaków wyjechała za granice aby ciężko zapracować na kawałek chleba, bo jakby nie wyjechali, to ta czerwona dzicz zostałaby już dawno wdeptana w ziemię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uważasz bo wprowadzam ci dysonans poznawczy i wprawiam cię w zakłopotanie - nie jesteś bowiem w stanie odpowiedzieć na najprostsze pytania.

Przykład - co jest złego bądź demonicznego w byciu nacjonalistą? :)

Jak ja kocham orać lewaków. :)

 

Zachowaj swoją psychoanalityczną amatorszczyznę dla siebie. Na pytanie już dawno odpowiedziałem i zadawanie go po raz kolejny jest bezproduktywne. Żyj nadal w swoim świecie ułudy, biorąc swoje urojenia i swoje pragnienia za rzeczywistość (na przykład we kogokolwiek "zaorałeś"). Ty natomiast nie odpowiedziałeś jak się nazywa jednostka chorobowa, którą ewidentnie.

 

Jak ja kocham te kwiki zdychającej w skali świata i odchodzącej na śmietnik historii prawicy :)

 

No i prawidłowo! :) Polska wstaje z kolan!

 

Niemcy w 1933 też wstały. Mam pzypomnieć jak to się skończyło w 1945? I kto wtedy wszedł do Berlina?

 

papierkami o braku demokracji w Kraju, który im lewakom się należy.

 

Należy się tylko prawactwu?

 

bo jakby nie wyjechali, to ta czerwona dzicz zostałaby już dawno wdeptana w ziemię.

 

Poproś kolegę-lekarza wiadomej specjalności aby Cię przebadał. Obserwując z boku wzbudzasz niepokój.

 

Polski (?) prawicowiec. Mocny w gębie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p......ę! Ale samodyscyplina. A przecież mogli zdemolować, bo turecka. Boże krówki po prostu.

 

Jak w anegdocie o tow. Stalinie. Tylko zwrócił komuś uwagę. A mógł zabić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja. Zapakować lewaków do rakiety i wystrzelić w stronę Słońca.

Chcesz Prezesa i jego wesołą kompanię wystrzelić w stronę Słońca. Popieram, choć praktyczniejszy i tańszy będzie Madagaskar.

 

Ludzie się tłuką odkąd zeszli z drzewa i zaczęli palić ogniska,

Piszesz o Młodzieży Wszechpolskiej i kibolach Prezesa ?

 

można nawet powiedzieć ze to nienormalne,nam akurat przyszło żyć w okresie względnego spokoju chociaż tez nie wszędzie,ale chyba powoli już ten okres się kończy .

To może być prawda. Nastąpi kolejny rozbiór Polski.

A kto miałby być królem polski ?

Przecież wiadomo, Chrystus ;-).

Czy można przestać karmić tego zamiejscowego trolla?

On się sam karmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.