Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Bundy_AL01 napisał:

Nie, ja Cię doskonale rozumiem i wyobrażam sobie Twoją sytuację - nie traktowałem tego co napisałeś jako jakiegoś ataku, w swojej dosyć długiej wypowiedzi po prostu chciałem trochę doprecyzować to, co miałem na myśli. Właściwy dobór elementów systemu to spore wyzwanie, ale przede wszystkim frajda i oczywiście bez odsłuchu ani rusz. Swojego Xianga słuchałem u kilku znajomych i nigdy nie oceniłbym tego jak gra jako "nerwowo". Być może w jakimś systemie tak by zabrzmiał, kto wie? Naszła mnie refleksja, że przecież cały ten wątek to jedno wielkie gdybanie... Ty masz inną wersję Xianga niż ja, ktoś inny jeszcze inną; Ty wydałeś powiedzmy tysiąc (czy coś w tych okolicach) na przeróbki, ja ponad trzy. Im bardziej się w to zagłębimy, tym bardziej może się okazać że nasze urządzenia mają identyczny jedynie napis z nazwą producenta na budzie (chociaż może i nie, widziałem że spacja w Xiang_Sheng w niektórych wariantach jest dłuższa lub krótsza)- i w sumie bez odsłuchu znajdujemy się w bardzo niebezpiecznym terytorium gdybania 😅

Dokładnie tak, ja cały czas to powtarzam w tym wątku. Jeśli każda modyfikacja zmienia mniej lub bardziej brzmienie Xianga, to my rozmawiamy o dwóch różnych urządzeniach. Mało tego, grają w całkiem różnych systemach. 

Swój system, tzn kolumny+wzmacniacz dobralem po wielu odsłuchach, natomiast dobór dac wbrew pozorom to najtrudniejsze zadanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DAWH napisał:

Sugerujesz że mogłem zostawić Xianga i zmienić system, bo to zapewne wina systemu? Dobre 😉

Słyszałeś wzmacniacz moon 250i lub 340i  z dobrymi, neutralnymi kolumnami? Jeśli słyszałeś to wiesz o czym piszę. 

transparentność tak... to też naturalnie i bardzo przyjemnie brzmieć może, gwoli ścisłości.... 

Zapewniam cię, że wymiana Xianga wniosła wiele dobrego. Dla mnie grał zbyt nerwowo. Tyle w temacie 😉

To mówisz, że moon 250i oraz opera seconda se powinny być wzorcowym transparentnym systemem aby ocenic daci w tym  xianga.. no dobrze, aczkolwiek nie słyszałem jeszcze transparentnego systemu, bo dla mnie jedynym odnośnikiem transparentości jest tylko i wyłącznie muzyka na żywo a i ta może różnie brzmieć w różnych warunkach (zatem ciężko mówić o czymś totalnie transparentnym - aczkolwiek zgodnie ze stwierdzeniem mojego znajomego muzyka, nie życzę nikomu totalnie transparentnego czy totalnie neutralnego systemu - do takich dąży się w studiach nagrań a i tak ciężko to uzyskać) - ale skoro tak mówisz i dodatkowo zapewniasz, że: " Zapewniam cię, że wymiana Xianga wniosła wiele dobrego. Dla mnie grał zbyt nerwowo. Tyle w temacie 😉"

to zapewne tak u Ciebie jest

.... a nie czekaj.... 

coś mi się tak kojarzy - chyba dobrze co? już raz mnie zapewniałeś, nawet zawarłeś ze mną umowę sprzedaży xianga i nawet przelałem Ci już pieniądze za niego, po czym się wycofałeś i zwróciłeś pieniądze przeciągając w miedzyczasie temat stwierdzeniem, że chyba nie dasz rady wysłać w umówiony dzień hmm...

przyznasz chyba, że mogę mieć zatem podstawy aby traktować Twoje zapewnienia z pewną dozą nieufności?

a no i jak to w końcu jest z tym xiangiem wg. Ciebie - jest czy nie jest dobry, jest zły czy nie jest zły?  bo jeszcze niedawno porównywałeś go z DACiem dziesięciokrotnie droższym i jak to stwierdziłeś przepaści nie było, i że będę zadowolony (w sumie sam nie wiem czemu mi go tak zachwalałeś, skoro byłem już na niego zdecydowany i już były przelane pieniądze - zatem chyba nie powiesz mi, że przemawiała przez Ciebie marketingowa chuć)

Dobra , bo miałem w ogóle nie odpisywać ale wywołałeś mnie właściwie do tablicy i tak jakoś mnie poniosło... 

naprawdę bardzo się cieszę, że znalazłeś coś lepszego od xianga (ja też znalazłem, ale nadal uważam xianga za bardzo dobrego daca)- mam nadzieję, że dogoniłeś króliczka, bo ja nie, gdyż wiem, że ideału nie ma i wiem też, że można lepiej niż Xiang, niż SMSL niż LKS czy milion innych wiem także, że można jeszcze inaczej, bo mam też tor analogowy i wiem jak może brzmieć na dobrych wydaniach płyt..

Tak czy inaczej najważniejszym elementem w tym całym systemie jest ludzkie ucho a właściwie psychofizyczne odczucia w połączeniu z uchem...

Mam jednak nieodparte wrażenie, że brzmienie wersji 05a i 05b to mogą być dwa różne brzmienia nie mówiąc już o tym, że same modyfikacje mogą iść zarówno w dobrą jak i złą stronę.

Udanych odsłuchów i bez urazy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bundy_AL01 napisał:

Nie, ja Cię doskonale rozumiem i wyobrażam sobie Twoją sytuację - nie traktowałem tego co napisałeś jako jakiegoś ataku, w swojej dosyć długiej wypowiedzi po prostu chciałem trochę doprecyzować to, co miałem na myśli. Właściwy dobór elementów systemu to spore wyzwanie, ale przede wszystkim frajda i oczywiście bez odsłuchu ani rusz. Swojego Xianga słuchałem u kilku znajomych i nigdy nie oceniłbym tego jak gra jako "nerwowo". Być może w jakimś systemie tak by zabrzmiał, kto wie? Naszła mnie refleksja, że przecież cały ten wątek to jedno wielkie gdybanie... Ty masz inną wersję Xianga niż ja, ktoś inny jeszcze inną; Ty wydałeś powiedzmy tysiąc (czy coś w tych okolicach) na przeróbki, ja ponad trzy. Im bardziej się w to zagłębimy, tym bardziej może się okazać że nasze urządzenia mają identyczny jedynie napis z nazwą producenta na budzie (chociaż może i nie, widziałem że spacja w Xiang_Sheng w niektórych wariantach jest dłuższa lub krótsza)- i w sumie bez odsłuchu znajdujemy się w bardzo niebezpiecznym terytorium gdybania 😅

 

47 minut temu, lausiv napisał:

To mówisz, że moon 250i oraz opera seconda se powinny być wzorcowym transparentnym systemem aby ocenic daci w tym  xianga.. no dobrze, aczkolwiek nie słyszałem jeszcze transparentnego systemu, bo dla mnie jedynym odnośnikiem transparentości jest tylko i wyłącznie muzyka na żywo a i ta może różnie brzmieć w różnych warunkach (zatem ciężko mówić o czymś totalnie transparentnym - aczkolwiek zgodnie ze stwierdzeniem mojego znajomego muzyka, nie życzę nikomu totalnie transparentnego czy totalnie neutralnego systemu - do takich dąży się w studiach nagrań a i tak ciężko to uzyskać) - ale skoro tak mówisz i dodatkowo zapewniasz, że: " Zapewniam cię, że wymiana Xianga wniosła wiele dobrego. Dla mnie grał zbyt nerwowo. Tyle w temacie 😉"

to zapewne tak u Ciebie jest

.... a nie czekaj.... 

coś mi się tak kojarzy - chyba dobrze co? już raz mnie zapewniałeś, nawet zawarłeś ze mną umowę sprzedaży xianga i nawet przelałem Ci już pieniądze za niego, po czym się wycofałeś i zwróciłeś pieniądze przeciągając w miedzyczasie temat stwierdzeniem, że chyba nie dasz rady wysłać w umówiony dzień hmm...

przyznasz chyba, że mogę mieć zatem podstawy aby traktować Twoje zapewnienia z pewną dozą nieufności?

a no i jak to w końcu jest z tym xiangiem wg. Ciebie - jest czy nie jest dobry, jest zły czy nie jest zły?  bo jeszcze niedawno porównywałeś go z DACiem dziesięciokrotnie droższym i jak to stwierdziłeś przepaści nie było, i że będę zadowolony (w sumie sam nie wiem czemu mi go tak zachwalałeś, skoro byłem już na niego zdecydowany i już były przelane pieniądze - zatem chyba nie powiesz mi, że przemawiała przez Ciebie marketingowa chuć)

Dobra , bo miałem w ogóle nie odpisywać ale wywołałeś mnie właściwie do tablicy i tak jakoś mnie poniosło... 

naprawdę bardzo się cieszę, że znalazłeś coś lepszego od xianga (ja też znalazłem, ale nadal uważam xianga za bardzo dobrego daca)- mam nadzieję, że dogoniłeś króliczka, bo ja nie, gdyż wiem, że ideału nie ma i wiem też, że można lepiej niż Xiang, niż SMSL niż LKS czy milion innych wiem także, że można jeszcze inaczej, bo mam też tor analogowy i wiem jak może brzmieć na dobrych wydaniach płyt..

Tak czy inaczej najważniejszym elementem w tym całym systemie jest ludzkie ucho a właściwie psychofizyczne odczucia w połączeniu z uchem...

Mam jednak nieodparte wrażenie, że brzmienie wersji 05a i 05b to mogą być dwa różne brzmienia nie mówiąc już o tym, że same modyfikacje mogą iść zarówno w dobrą jak i złą stronę.

Udanych odsłuchów i bez urazy...

 

 

No cóż, powtarzam jak mantrę, że nie wpasował mi się w system. Skoro wystawiłem na sprzedaż to chyba oczywiste ze miał dla mnie słabe strony. Mimo wszystko gościł u mnie długo i dzielnie się bronił.  Tak to prawda, że nawet ze sporo droższą konkurencją. Być może kolejne mody coś by poprawiły, koledzy mają tu większe doświadczenie. 

Z tą transparentnością i "wzorcowoscią" to już sobie sporo dośpiewałeś. Nie wiem tylko po co. 

Ale ok, wyjaśnię. Jest po prostu bardziej transparentny niż poprzedni system. Ale na prawdę nie chce mi się tego tłumaczyć, bo każdy ma swoje definicje w audio i na swój sposób postrzega choćby słowo "nerwowość" którego użyłem. 

Jestem daleki od stawiania czegokolwiek za wzór w audio, a już na pewno nie mój system. 

Tak czy inaczej Xiang to bardzo dobry dac ale jak każdy inny dac na świecie nie jest uniwersalny i musi się wpasować. To chyba oczywiste. Dlatego zakup bez odsluchu to zawsze ryzyko. 

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
20 minutes ago, DAWH said:

Coś tu słychać ciekawego? Czy wszystkie Xiangi już sprzedane? 😉

Ja swojego wciaz mam, mozliwe ze jutro pstrykne co nowego zmajstrowalem😎

Od dawna planuje jakies porownanie z innym dac ale zawsze sa wazniejsze sprawy jak np aktualnie akustyka pomieszczenia (never ending story)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecalem pare rzeczy zmienilo sie w moim xiangu, wplywu na dzwiek nie bede opisywal, niektore sa moze tylko zmiana wizualna ale dodatkowo jestem w trakcie zmian akustyki pomieszczenia a tam zmiany sa czasem przytlaczajace😎

Pokrywa xianga jak rowniez streamera wyklejone filcem. 
Przycisk wlaczenia przenioslem na tylna sciane dzieki czemu pozbylem sie kawalka dodatkowego przewodu, z przodu dorobiona zaslebka. 
Zamiast oryg nozek Soundcare superspikes, teraz xiang stoi na 3 nogach. 
Kondy wokol podstawek wzm operacyjnych wymienilem na Nichicon muze kz dzieci czemu opa301 mieszcza sie w podstawkach bez dodatkowych przedluzek. Nie ukrywam ze cieszy mnie ten mod bo do tej pory mialem bez pokrywy a posiadane przedluzki zmienialy dzwiek na minus. 

B35CB184-8547-4A78-94A6-A2DE6553604D.jpeg

6961B774-D09C-4295-8C79-C6EF5E4318C7.jpeg

03AE16FA-26B2-4E76-A3C1-618B3EDBBFE6.jpeg

C.d.

 

60C72269-2C4B-49DD-82AB-2097CC3D7239.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cino napisał:

Tak jak obiecalem pare rzeczy zmienilo sie w moim xiangu, wplywu na dzwiek nie bede opisywal, niektore sa moze tylko zmiana wizualna ale dodatkowo jestem w trakcie zmian akustyki pomieszczenia a tam zmiany sa czasem przytlaczajace😎

Pokrywa xianga jak rowniez streamera wyklejone filcem. 
Przycisk wlaczenia przenioslem na tylna sciane dzieki czemu pozbylem sie kawalka dodatkowego przewodu, z przodu dorobiona zaslebka. 
Zamiast oryg nozek Soundcare superspikes, teraz xiang stoi na 3 nogach. 
Kondy wokol podstawek wzm operacyjnych wymienilem na Nichicon muze kz dzieci czemu opa301 mieszcza sie w podstawkach bez dodatkowych przedluzek. Nie ukrywam ze cieszy mnie ten mod bo do tej pory mialem bez pokrywy a posiadane przedluzki zmienialy dzwiek na minus. 

B35CB184-8547-4A78-94A6-A2DE6553604D.jpeg

6961B774-D09C-4295-8C79-C6EF5E4318C7.jpeg

03AE16FA-26B2-4E76-A3C1-618B3EDBBFE6.jpeg

C.d.

 

60C72269-2C4B-49DD-82AB-2097CC3D7239.jpeg

W jakim celu ten filc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, cino napisał:

W Cocktail audio po wytlumieniu pokrywy i bokow naped cd i hdd jest mniej slyszalny, w xiangu brak ruchomych elementow, trafo tez nie buczy wiec wiekszego sensu to nie ma. Po prostu zostalo mi troche wiec z rozpedu przykleilem😎

Ok, tylko xiang się grzeje dosyć mocno, opa, lampy, a ten filc nie pomaga w odprowadzaniu ciepła z obudowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, DAWH said:

Ok, tylko xiang się grzeje dosyć mocno, opa, lampy, a ten filc nie pomaga w odprowadzaniu ciepła z obudowy. 

Nie przesadzajmy z tym mocno, kratki wentylacyjne sa nad lampa i opa. Na stabilizatorach napiecia mam zalozone  troche wieksze radiatory niz w oryginale. 
Czesc osob ma opa wlozone w plastykowe koszulki, myslisz ze to lepsze rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dźwiękowo twój XS? 

Mój XS 05b był za bardzo "bezpośredni", grał "na twarz", zbyt mocno wypychal średnicę i podbijał wyższą średnicę. Z czasem zaczęło mnie to męczyć. Teraz mam inny dac i słyszę że można znacznie lepiej, z większą kulturą i naturalnej, i z równowagą totalną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 2/9/2022 at 8:41 AM, DAWH said:

A jak dźwiękowo twój XS? 

Mój XS 05b był za bardzo "bezpośredni", grał "na twarz", zbyt mocno wypychal średnicę i podbijał wyższą średnicę. Z czasem zaczęło mnie to męczyć. Teraz mam inny dac i słyszę że można znacznie lepiej, z większą kulturą i naturalnej, i z równowagą totalną. 

Historia mojego xianga jest taka ze po zakupie cocktaila chcialem sprzedac xianga ale ze przez kilka dni nie bylo zainteresowania to zaczolem testowac z cocktailem i nawet wtedy z bursonami w cocktailu moj xiang ktory jeszcze prawie nie mial nic zmodowanego juz brzmial lepiej, dlatego zostal. 
Pewnia w kazdym systemie xiang zagra troche inaczej ale nie powiedzialbym ze mial wypchnieta srednice, gra faktycznie na lub nawet przed linia kolumn ale z fajnie rozciagnieta scena. 
np sluchalem z Dali2000 i tam srednica byla nawet lekko cofnieta ale super detalicznie i przestrzennie, napewno nie meczaco. 
Mysle ze pewne aspekty sa bardziej domena calego systemu i akustyki pomieszczenia niz cecha tego dac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cino napisał:

Historia mojego xianga jest taka ze po zakupie cocktaila chcialem sprzedac xianga ale ze przez kilka dni nie bylo zainteresowania to zaczolem testowac z cocktailem i nawet wtedy z bursonami w cocktailu moj xiang ktory jeszcze prawie nie mial nic zmodowanego juz brzmial lepiej, dlatego zostal. 
Pewnia w kazdym systemie xiang zagra troche inaczej ale nie powiedzialbym ze mial wypchnieta srednice, gra faktycznie na lub nawet przed linia kolumn ale z fajnie rozciagnieta scena. 
np sluchalem z Dali2000 i tam srednica byla nawet lekko cofnieta ale super detalicznie i przestrzennie, napewno nie meczaco. 
Mysle ze pewne aspekty sa bardziej domena calego systemu i akustyki pomieszczenia niz cecha tego dac. 

Jasne że gra cały system, dlatego Xiang się u mnie nie wpasował. W innych systemach, kto wie, trzeba posłuchać.

Natomiast moj XS grał ewidentnie zbyt ofensywnie i miał tak podbitą górną średnicę, że mnie to męczyło. I niestety była to domena DAC, a nie całego systemu, bo po zmianie na inny przetwornik, dźwięk jest dużo bardziej wyrafinowany, mniej natarczywy i poprawiła się średnica, przede wszystkim wokale. 

Xiang grał bardzo szczegółowo, z fajną dynamiką, ale trochę zbyt "technicznie".

Cóż, tak to jest w audio, wszystkiego należy posłuchać przed zakupem przede wszystkim w swoim systemie. 

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dacie pomysł co mogę jeszcze sprawdzić ,bo mój szang zdechł.

Najpierw nie wykrywał sygnału po bnc 

Podłączyłem optyka zaskoczył ,po chwili przestał grać prawy kanał i po minucie drugi.

Nie wykrywa źródła na żadnym wejściu.

Sprawdziłem :

 

przekaźnik, selekcjoner ,regulatory,stabilizatory 

Obawiam się ,że to coś po stronie cyfrowej 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 hours ago, dancos said:

Może dacie pomysł co mogę jeszcze sprawdzić ,bo mój szang zdechł.

Najpierw nie wykrywał sygnału po bnc 

Podłączyłem optyka zaskoczył ,po chwili przestał grać prawy kanał i po minucie drugi.

Nie wykrywa źródła na żadnym wejściu.

Sprawdziłem :

 

przekaźnik, selekcjoner ,regulatory,stabilizatory 

Obawiam się ,że to coś po stronie cyfrowej 

 

 

 

 

 

A to sie stalo podczas modyfikacji czy samo?

Jesli bylo cos modyfikowane to napewno trzeba wszystko dokladnie sprawdzic tzn zimne luty, najgorzej jesli cos zle laczylo z przetwornicami to mozna latwo spalic niestety (juz ktos spalil tak)

Jesli jest na gwarancji to pisac do chinczykow, ja mialem problem ze miesiac po zakupie usb mi padlo. Napisalem do chlopakow z azji i wyslali mi sama plytke nowa, starej nie chcieli. Generalnie bardzo fajnie zostalem obsluzony, zadnych problemow ze otwierany czy jak to sie stalo, w sumie nie pytali kiedy kupiony, mozesz tez sprobowac tym tropem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cino napisał:

A to sie stalo podczas modyfikacji czy samo?

Jesli bylo cos modyfikowane to napewno trzeba wszystko dokladnie sprawdzic tzn zimne luty, najgorzej jesli cos zle laczylo z przetwornicami to mozna latwo spalic niestety (juz ktos spalil tak)

Jesli jest na gwarancji to pisac do chinczykow, ja mialem problem ze miesiac po zakupie usb mi padlo. Napisalem do chlopakow z azji i wyslali mi sama plytke nowa, starej nie chcieli. Generalnie bardzo fajnie zostalem obsluzony, zadnych problemow ze otwierany czy jak to sie stalo, w sumie nie pytali kiedy kupiony, mozesz tez sprobowac tym tropem…

Grał trzy lata po modyfikacji. 

Ale już idzie na straty , chciałem poprawić luty xmosa i .....

No to poprawiłem :)))))

 

Możesz dać mi namiary , zapytam czy samą płytkę sprzedadzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minutes ago, dancos said:

Grał trzy lata po modyfikacji. 

Ale już idzie na straty , chciałem poprawić luty xmosa i .....

No to poprawiłem :)))))

 

Możesz dać mi namiary , zapytam czy samą płytkę sprzedadzą ?

Luty ukladu xmos?

Jakim sprzetem do lutowania dysponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cino napisał:

Luty ukladu xmos?

Jakim sprzetem do lutowania dysponujesz?

Nawet nie wiem czy odpowiadać .Bo chyba napiszę poradnik " jak nie należy lutować" hehe 

Pasta lutownicza, szybki przejazd po nogach xmosa  lutownicą T12 

Kontrola miernikiem z końcówkami iglowymi.

Gdzieś zwierało - no to tak gładziłem , że dwie nóżki zostały na grocie

O losie 

🙂

Edytowane przez dancos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić jakiego grajka ,bo cisza w domu 🙂

 xianga odpuszczam,chce spróbować coś innego budżetowego ,bez odsłuchu.

co byście wybrali, aktualne oferty olx 

:

smsl su 9 

m2tech young 

Dac by Tomasz Jabłoński 

Topping d30pro

O jest coś ciekawego xiangscheng 😄

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 2/16/2022 at 8:26 AM, dancos said:

Muszę kupić jakiego grajka ,bo cisza w domu 🙂

 xianga odpuszczam,chce spróbować coś innego budżetowego ,bez odsłuchu.

co byście wybrali, aktualne oferty olx 

:

smsl su 9 

m2tech young 

Dac by Tomasz Jabłoński 

Topping d30pro

O jest coś ciekawego xiangscheng 😄

?

 

Jak ma byc w ciemno i tani to bralbym cos co latwo odsprzedac jak stwierdzisz ze chcesz wiecej😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś wie co się stało z @gustwao?

Wczoraj byłem u kolegi z moim zmodowanym Xiangiem i mu kopara solidnie opadła, SMSL SU-9 brzmiał przy nim jak zabawka dla dzieci, choć w sumie przy Pegasusie też nie brzmiał najlepiej... Xiang za to Pegasusa zjadł bez najmniejszej czkawki. 

Dzisiaj chciałem skonsultować coś z @gustwao i widzę, że go nie było na forum od 20 stycznia, ktoś coś wie? To niepodobne do niego i naprawdę porządnie się martwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bundy_AL01 napisał:

Czy ktoś wie co się stało z @gustwao?

Wczoraj byłem u kolegi z moim zmodowanym Xiangiem i mu kopara solidnie opadła, SMSL SU-9 brzmiał przy nim jak zabawka dla dzieci, choć w sumie przy Pegasusie też nie brzmiał najlepiej... Xiang za to Pegasusa zjadł bez najmniejszej czkawki. 

Dzisiaj chciałem skonsultować coś z @gustwao i widzę, że go nie było na forum od 20 stycznia, ktoś coś wie? To niepodobne do niego i naprawdę porządnie się martwię. 

Co do gustwao to rzeczywiście, dość niepokojące. Mam nadzieję, że wszystko ok z nim. 

 

Natomiast co do SMSL SU-9 to już dawno mówiłem, że to nie jest dobry DAC. U mnie był porównywany z niemodowanym xiangiem 05a i też się nie popisał, szczególnie w paśmie od środka w górę. Natomiast już SMSL vmv D1se pokazał wyraźnie, ze jest lepszy w każdym aspekcie (ale znów w porównaniu do mojego niemodyfikowanego) - no ale jest też 2-3 razy droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mik_ech, nawet nie wiesz ile razy ostatnio byłem w Łodzi po jakiś sprzęt audio do swojego drugiego systemu... Yaqin MS-90B w zeszły czwartek z Łodzi przywiozłem. Będę pamiętał o Tobie jeśli znowu będę jechał, napisz priv. Jestem z Warszawy.

 

@lausivmy już się umawialiśmy, że wpaść do Ciebie muszę, więc też na priv się odezwij i trzeba to dopiąć wreszcie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.