Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką formę przesyłki bierzecie? Jak DHL lub inny kurier to cło/VAT praktycznie pewne, bo oni maja swoje urzędy celne i odprawiają/sprawdzają każdą paczkę.

Żeby zminimalizować cło/VAT trzeba brać najtańszą przesyłkę np. China Post. Wówczas jest szansa kupić bez dodatkowych opłat (ale gwarancji ze opłat nie będzie nie ma).

 

Za pierwszym razem wybrałem pocztę. Szło najdłużej i jeszcze opakowanie strasznie rozwalone. Oczywiście cło i VAT musiałem zapłacić.

W przypadku DHL wygląda tak, że po przesłaniu potwierdzenia wpłaty, paczka wygląda jak nieotwierana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo to Sabre.

A na czym jest zachwalany na forum LKS-004?

 

 

W przypadku DHL wygląda tak, że po przesłaniu potwierdzenia wpłaty, paczka wygląda jak nieotwierana :-)

Bo nikt jej nie otwiera tylko prześwietla. Poczta tez nie otwiera, tylko uszkodzili w transporcie. Tu jednak nie ma gwarancji, w firmie odbieramy sporo paczek codziennie i DHL, UPS i inni tez uszkadzają paczki. Zawartość jest ok, ale pudełka już nie.

Edytowane przez Grafii_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to. Po prostu kosc sabre jest b trudna koscia do zaimpletowania. I w tanim DACu nie moze to dobrze grac. Tak pokazuje moje doswiadczenie. LKS 004 nie jest tani tam jest kosc 9038 to po pierwsze po drugie też nie jest jakiś super hiper wybitny. A i tak jest w odbiorze duzo przyjemniejszy niz 003 na kosci 9018. Tam niestety byly spore objawy suchości. Sluchalem go tylko chwilke. 9038 w mojej ocenie jest duzo lepsza.

Ja sie niestety do Sabre pekonać nie moge. A najwiecej dacow jakie mialem okazje sluchac to wlasnie Sabre

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba LKSy:) po prostym modzie w postaci dyskretnych opampow i porządnych rezystorow na konwersji i/v 003 barwowo jest imo ciekawszy od 004. slucham po xlr. 004 marketingowe został mocno rozdmuchany.

 

Większość opinii o 003 to egzemplarze że stockowymi opampami, wtedy to rzeczywiście konkretny barwowy suchotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam oba LKSy:) po prostym modzie w postaci dyskretnych opampow i porządnych rezystorow na konwersji i/v 003 barwowo jest imo ciekawszy od 004. slucham po xlr. 004 marketingowe został mocno rozdmuchany.Większość opinii o 003 to egzemplarze że stockowymi opampami, wtedy to rzeczywiście konkretny barwowy suchotnik.
A widzisz jednak trzeba nad nim popracować. Jakie masz opki?

Z chęcią bym posłuchał takiego zmodowanego. Mi osobiście chodzi po głowie sprowokować Pontusa. Tylko że drogi skubaniec

 

Jakby ktoś chciał jestem skłonny sprzedać swojego Xiangshenga. Dać podrasowany. Staccato plus LME 49990 na XLR. Cena 1500

Czyli prawie tyle ile w zasadzie kosztował.

Teraz przy dobrej zmianie cła się rzadko unika więc to dobra oferta.

Dynamiką ten setup zamiata LKSa 004

 

Chcę spróbować innego urządzenia i potrzebuję kasy.

Mój Xiangsheng jeden z najlepszych bo wygrzany i podrasowany. Nie wiem czy dobrze robię to się okaże. Szczerze mam ogromne wątpliwości. Ale cóż raz się żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom, naiwniaka szukasz? Taki dobry, prawie amerykańcki, lepszy od od trzy razy droższych. Ba nawet modyfikacje wprowadziłem aby przebił te dziesięć razy droższe a za pół darmo sprzedam. Ty idioty szukasz, spójrz ile tych dac- ów ostatnio było na sprzedaż, a wszystko to Twoja zasługa. Ludzie uwierzyli i ściągali z Chin gówno, które

reklamowałeś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Venom, naiwniaka szukasz? Taki dobry, prawie amerykańcki, lepszy od od trzy razy droższych. Ba nawet modyfikacje wprowadziłem aby przebił te dziesięć razy droższe a za pół darmo sprzedam. Ty idioty szukasz, spójrz ile tych dac- ów ostatnio było na sprzedaż, a wszystko to Twoja zasługa. Ludzie uwierzyli i ściągali z Chin gówno, które

reklamowałeś na forum.

DAC sprzedany. Co do tego czy to gówno czy nie to cóż trzeba posłuchać i kopara opada. Jakoś za dużo to ich nie ma właśnie na sprzedaż.

W ogóle słuchałeś że taka opinia,czy jesteś kolejnym tzw forumowym upierdliwcem delikatnie mówiąc.?

Jak napisałem mam żal żeby się go pozbyć. To jest DAC który gra zdecydowanie lepiej niż Audio GD do NFB 28 razem włącznie.,lepiej niż Soekris. Dźwięk wypełniony dynamiczny.

Sprzedaje go ale to naprawdę bez przekonania. Ewentualnie kupię kolejny.

Chciałem najpierw kupić inny DAC i porównać. Potem zadecydować ale kasa niestety.

Ps Ten LKS to dopiero musi być gówno bo ich się sprzedaje na ogłoszeniach sporo więcej egzemplarzy.

Ps patrząc na Twoje wpisy to raczej masz nikłe doświadczenie aby móc wyrażać jakąkolwiek opinie na temat przetworników

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom, naiwniaka szukasz? Taki dobry, prawie amerykańcki, lepszy od od trzy razy droższych. Ba nawet modyfikacje wprowadziłem aby przebił te dziesięć razy droższe a za pół darmo sprzedam. Ty idioty szukasz, spójrz ile tych dac- ów ostatnio było na sprzedaż, a wszystko to Twoja zasługa. Ludzie uwierzyli i ściągali z Chin gówno, które

reklamowałeś na forum.

 

DAC XiangSheng wart jest każdej złotówki jaką za niego żadają.

W innej obudowie pod inną marką ludzie płaciliby kilka razy więcej.

 

Jednak z tym klockiem jest jak z każdym innym.... może nie wpasować się w system.

 

Miałem tego DACa i sprzedałem ponieważ w moim systemie bardziej pasował mi DAC kilkakrotnie droższy.

Edytowane przez Akim03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC XiangSheng wart jest każdej złotówki jaką za niego żadają.

W innej obudowie pod inną marką ludzie płaciliby kilka razy więcej.

 

Jednak z tym klockiem jest jak z każdym innym.... może nie wpasować się w system.

 

Miałem tego DACa i sprzedałem ponieważ w moim systemie bardziej pasował mi DAC kilkakrotnie droższy.

 

Zgadzam sie z tym stwierdzeniem. A zwłaszcza, że gdyby był w ładniejszej obudowie z "amerykańskim" napisem mógłby śmiało kosztować ze 3x tyle. A opinie byłyby rewelacyjne. Mogę się o to założyć. Moja opinia dotyczy głównie wyjść XLR i po "drobnej" modyfikacji z opampami, gniazdami, bezpiecznikiem no i kablem zasilającym ( wg moich upodobań ) Nie oczekuje od muzyki "karuzeli" i sztuczności jaką serwują daki na X-Sabre.

Ponadto Xiang, i to od modelu 01, na również dobre opinie na zachodnich forach. Jak już pisałem, ktoś tam sprzedał dużo droższego Chorda i zostawił Xianga. Wszystko zależy od ..... eli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
@venom200 a miałem cichą nadzieję że rozkminisz połączenia I2S w tym dacu bo mogłoby być ciekawie. Może nowy właściciel przejmie pałeczkę :-)
To faktycznie byłyby hit.

Ale nic nie jest powiedziane. Może kupię znów Xiangsheng jakoś dźwięku w stosunku do kasy to best buy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka pytań - jestem świeżym posiadaczem XS 05A i mam kilka pytań "technicznych".

Na razie nie chcę grzebać w środku - natomiast proszę o poradę "na około DACa"

 

Czy ten DAC jest czuły na kable?

 

1. kabel cyfrowy USB - czy dużą różnica jest gdy zastosuję droższy lepszy kabelek (może jakieś propozycje)

2. kabelek RCA przy tym DACu to wskazanie na miedź czy raczej rozdzielcze srebro?

3. sieciowy - ten oryginalny jakiś mikry jest....

 

nadmienię, że reszta to Atoll in 100 i 16 Hz Minas Anor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się. Moj Stello ma 4.1 chyba. To jest już dużo, i nie kiedy potrafi "zazgrzytać". Xiang zaczął u mnie pierdzieć odrazu na wszystkim. Mam tłumiki -10, ale wątpie by pomogły. Pewnie trzeba by wsadzić z -20dB.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.