Skocz do zawartości
IGNORED

Jak polepszyć brzmienie z plików?


Jarosław Kaźmierczak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Szymon na tą chwilę dziekuje.

Pisz sobie pierdoly gdy mowa o pierdolach. Gdy zapytany o konkrety nie masz nic do napisania to nic nie pisz. Sluszna decyzja Rambo, bo swoimi dotychczasowymi postami pokazales tylko, ze nie wiesz o czym dyskusja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jeśli twój sprzęt kończy pracować na 16/48 to może tu jest clu, że nie zaznałeś w swoim systemie jak brzmią gęste pliki, HD tracks, DSD, Tidal Master. To jest inna bajka Szymon. Twój post odczytuje, może mylnie, jako spisek dostawców muzyki.. nie ma nic nic poza cd w rzecywistości, studia nagraniowe też pracują na 16/44.1..? :) Pobudka kolego..

 

 

Poprosimyo różnice jakie słyszysz między cd a hires?

 

Nie odpuszczajmy kabli! Przy zachwytach nad fidelizerem kable również z pewnością robią duże zmiany. Cyfrowe oczywiście.

 

Olee ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz sobie pierdoly gdy mowa o pierdolach. Gdy zapytany o konkrety nie masz nic do napisania to nic nie pisz. Sluszna decyzja Rambo, bo swoimi dotychczasowymi postami pokazales tylko, ze nie wiesz o czym dyskusja.

Wiesz co Szymon odpuść sobie nie dalej jak parę miesięcy temu nie wiedziałeś co to DSP. Teraz rżniesz nie lada znawce pcaudio. Jak zwykle próbujesz wywołać gówno burzę, obrażając wszystkich od lewa do prawa.

Ile zostało osób, które cię nie ignorują?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zostało osób, które cię nie ignorują?

Jedna: Ty :-)

 

Wiesz co Szymon odpuść sobie nie dalej jak parę miesięcy temu nie wiedziałeś co to DSP.

 

Powiedzmy, ze faktycznie tak bylo. A i tak widze, ze kolega Rambo najwyrazniej nie w temacie. Obrazic sie na za to, ze laik zorientowal sie, ze jego odpowiedzi sa nie na temat? Bez jaj! A moze Ty zamiast prywata opowiesz konkretami? Przypomne:

 

A czy biorac pod uwage jakosc i mozliwosci dzisiejszej elektroniki nie jest najlepszym sposobem konwerter USB to SPDIF zasilany przez USB a dalej optyk?

 

Toslink ma ograniczony szybkość przesyłu a co za tym idzie nie przepchnie się gęstszych plików niż 96/24.

 

A poza tym nieszczesnym ograniczeniem 96/24, ktore biorac pod uwage porownanie do CD nie istnieje, czy takie polaczenie jest bezproblemowe?

 

Ps. A na znawce nie kreuje sie ktos, kto pyta, ale ktos, kto piszac glupoty uwaza, ze udzielil odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy biorac pod uwage jakosc i mozliwosci dzisiejszej elektroniki nie jest najlepszym sposobem konwerter USB to SPDIF zasilany przez USB a dalej optyk?

Jakość dzisiejszej elektroniki jest różna. Są C/A, dla których jakość strumienia danych nie jest istotna i grać będą zawsze. Inne przy kiepskim źródle będą mieć przerwy, trzaski itp. Pierwsze mimo że działają zdawało by się idealnie, to nie zawsze użytkownik jest w stanie zweryfikować co układ robi z gównianym strumieniem danych, czy np. nie interpoluje brakujących/błędnych danych i jak to się przekłada na efekt końcowy czyli sygnał audio. Dlatego moim zdaniem nie jest przerostem formy nad treścią używanie dobrych konwerterów USB-spdif. Dobry konwerter USB to wg. mnie taki który jest ma przesył asynchroniczny, własne zegary taktujące strumień spdif/i2s i co istotne dla prawidłowej pracy tych zegarów, własne niezależne od komputera dobre zasilanie.

A poza tym nieszczesnym ograniczeniem 96/24, ktore biorac pod uwage porownanie do CD nie istnieje, czy takie polaczenie jest bezproblemowe?

Jak wyżej. Wszystko zależy do czego to światełko podepniesz. Są C/A "dobre i kiepskie". Nie ma uniwersalnego przepisu na dobry dźwięk.

Stosując dobry konwerter usb masz przynajmniej tą pewność że do tego etapu nic złego z cyfrą się nie dzieje. Patrząc na ceny dobrych konwerterów USB jest to inwestycja, która nawet jeśli nie wniesie znaczącej poprawy to moim zdaniem jest akceptowalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz. Chodzi mi o to, ze zasilanie konwertera USB to SPDIF przez USB i dalsze polaczenie optykiem wyklucza mozliwosc powstania petli masy. Ale czy niesie ze soba jakies problemy? Przy przesyle asynchronicznym chyba MUSI byc idealnie co jest niepodwazalna zaleta technologii cyfrowej, a nawet bez tez przeciez jest korekcja przesylu danych i nie jest tak, ze kazde zaklocenie rowna sie przeklamanie bita.

 

PS. Nie pisz prosze o moim gownianym pcm2704, bo to raczej nie jest "dzisiejsza elektronika". Kupilem go tylko dlatego, ze nie znalazlem logicznego wytlumaczenia, do czego faktycznie warto doplacic skoro nie gra sie plikow hires. Trzaskow i przerw nie ma, ale interpokacja to nigdy sie nie dowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie konwertera USB to SPDIF przez USB

Zasilanie konwertera przez usb to zasilanie kiepskim prądem zegarów konwertera odpowiedzialnych za taktowanie strumienia spdif, nie ma to nic wspólnego z pętlą masy miedzi dac a komputerem

Przy przesyle asynchronicznym chyba MUSI byc idealnie co jest niepodwazalna zaleta technologii cyfrowej, a nawet bez tez przeciez jest korekcja przesylu danych i nie jest tak, ze kazde zaklocenie rowna sie przeklamanie bita.

Nawet w konwerterach asynchronicznych komunikacja jest jednokierunkowa, bez ponownego przesyłu.

PS. Nie pisz prosze o moim gownianym pcm2704, bo to raczej nie jest "dzisiejsza elektronika". Kupilem go tylko dlatego, ze nie znalazlem logicznego wytlumaczenia, do czego faktycznie warto doplacic skoro nie gra sie plikow hires. Trzaskow i przerw nie ma, ale interpokacja to nigdy sie nie dowiem.

Czyli co wszyscy powinni używać, archaicznych rozwiązań bo ty nie znalazłeś logicznego wytłumaczenia dla stosowania współczesnych rozwiązań?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz z moich postow wyciagac wnioski przeciwne do ich tresci to lepiej nic nie pisz. Ja pier... pisze, ze nie wiem jak polepszyc, a Ty ze wszyscy maja pogorszyc.

 

Nawet w konwerterach asynchronicznych komunikacja jest jednokierunkowa, bez ponownego przesyłu.

Cos chyba pokresciles, ale nie jestem pewien i nie wiem gdzie tego szukac. Byc moze jest jednokierunkowa, ale na pewno nie bez korekcji, nawet ta synchroniczna.

 

Zasilanie konwertera przez usb to zasilanie kiepskim prądem zegarów konwertera odpowiedzialnych za taktowanie strumienia spdif, nie ma to nic wspólnego z pętlą masy miedzi dac a komputerem

Ma tyle, ze jak dalej jest optyk, to petli masy nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Nie pamietam, ale gdzies kiedys czytalem, ze nie jest to takie proste, ze po USB synchronicznym leca sygnaly o wartosci jednego bita, a co za tym idzie bledne jest przekonanie, ze kazde znieksztalcenie sygnalu to przeklamanie bita.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos chyba pokresciles, ale nie jestem pewien i nie wiem gdzie tego szukac. Byc moze jest jednokierunkowa, ale na pewno nie bez korekcji, nawet ta synchroniczna.

Żeby się nie powtarzać:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozbudowany wpis.

Czy podałbyś elementy hardware/software swojego toru audio na którym tak wyraźnie Fidelizer poprawia brzmienie...?

Które wskazówki producenta Fidelizera zastosowałeś itd.

 

Czytam że używasz peceta, ale napisz proszę, jaki odtwarzacz, skąd muzyka i w jakim formacie, jakiego mostka (ASIO, KS, Wasapi) używasz do komunikacji player - dac, jaki masz sam dac, jaki wzmacniacz, jakie kolumny. Kable może odpuśćmy :)

 

Dzięki z góry

 

Witam ponownie,

 

Fidelizera używam i używałem w tak wielu konfiguracjach, że nie sposób to opisać. Od 7 lat korzystam tylko z głośników aktywnych i naczytelniejszy dla siebie test różnych komponentów przeprowadziłem z pomocą kwadrofonii Genelec AIW26, para Event Opal, Ancient Audio Studio Oslo, Swans M200 MK3 plus zamknięty sub SVS SB13. Poza Swansami to raczej mało koloryzujące głośniki o dość profesjonalnej prowiniencji, których zadaniem jest wierność. Źródła to laptop Acer i dedykowana audio stacjonarka, pasywnie chłodzona na procu i zasilaczu, karty USB od PPA i Jplay, zabawki USB od Entreqa (Konstantin i Minimus). Usb - Spdif od Behringhera i JKenny na bateriach. Ampli Anthem w roli MCH pre i korekcja pomieszczenia ARC, Steinberg u44, Behringer DEQ2496, Behringer UCA202, Auralic Vega, srebrny Antelope Zodiac. Oprogramowanie głownie JRiver... mostek? jak widzisz każdy w zależności od producenta (Najczęściej ASIO i KS). Tidal HIFI, Spoty i własne ripy CD oraz masa obrazów Bluray. Zmiany w większości są takie same i dla próby przybliżenia efektu powiem, że użycie Fidela przypomina przejscie na tryb Exact na Auralicu Vega. Oczywiście w mniejszym stopniu ale to tego typu zmiana. Świetnie to słychać na różowym szumie, z Fidelem obraz wisi stabilnie między głośnikami, bez - jest bardziej nerwowo, słychać że coś tam błądzi. Urządzenia reagują różnym poziomem zmian i szacuję je na kilka procent, ale to właśnie one powodują że z nieco rozmazanego, gumowego rysunku otrzymujesz... dynamiczniejszy, gładszy i transparentniejszy dźwięk...

 

Pozdr / Cezarh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby się nie powtarzać:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poczytalem troche. Wychodzi na to, ze w trybie synchronicznym przez USB faktycznie leci strumien danych bez mozliwosci powtorzenia transmisji, a wiec kazde przeklamanie danych skutkuje nieodwracalnym przeklamanien sygnalu - dobrze zrozumialem?

 

Fidelizera używam i używałem w tak wielu konfiguracjach, że...

Jest watek poswiecony Fidelizerowi. Jak koniecznie musisz to wspomnij tu o nim, a rozpisz sie tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Fidelizera używam i używałem w tak wielu konfiguracjach, że nie sposób to opisać.

 

Dzięki że odpisałeś

 

Jako tego sprzętu też trochę w życiu miałem, a nigdy Fidelizera czy Jplay nie "słyszałem". Stąd byłem ciekaw jaki jest twój system. (mój w "o mnie"

 

 

Wczoraj pobrałem Fidelizera, zacząłem czytać co i jak, dostawca oprogramowania na wstepie wymienia programy jakie wg niego, trzeba posiąść na sprzęcie do odtwarzania muzyki, tj "Audiophiler Optimalizer" czy coś takiego, i jakie konkretne funkcję w nim uruchomić.

Program płatny, zrezygnowałem.

Dalej jest lista ustawień dla Foobar, to już wiele razy ćwiczyłem na przestrzeni 10 lat z moim Audio PC, tj wgrywanie plików do pamięci RAM (nie potwierdzam żadnego wpływu na brzmienie) oraz zmniejszenie bufora do 200ms (tego to akurat nie polecam) resztę jak się okazało miałem już wcześniej wprowadzone do systemu.

 

Po kilku podejściach, uznałem że to nie był dla mnie wczoraj dzień do analiz słuchowych, ot każdy kto próbował się myśle na tym przekonał, że nie każdego dnia mamy do tego predyspozycję. Ja wczoraj nie miałem i też a różnych prób z Fidelizerem i bez nie usłyszałem.

 

Nie mniej te wyłączanie WLAN/LAN w wersji Fidelizer Purist spowodowało najprawdopodbnie że dziś 4h walczyłem z WLAN w laptopie który robi jako napęd do plików i Tidal.

Po restarcie po prostu przestał mi działać WLAN oraz przycisk od jego włączania i przełączania między WLAN/LAN.

Nigdy mi się to wcześniej nie przydarzyło, pojawiło się po restarcie kompa, po uruchomieniu Fidelizara Purist.

Laptop to bardzo wysoki model HP, na dobrych i markowych podzespołach. Nigdy nie mialem z nich podobnych problemów.

W między czasie naliczyłem też że Fidelizer wygasił w sumie 4 procesy, które z wygody zazwyczaj mam włączone na codzień, nie mniej do samego słuchania nie są potrzebne. Wiele razy też pisałem, że wg mnie, otwarcie 58 zakładek w przeglądarce również wpływu na brzmienie nie ma.

Ale wracając do problemów z WLAN (wifi) nie pomagało resetowanie biosu, wgrywanie go na nowo, odinstalowywanie drajewerów od WLAN, wyjmowanie karty ze slotu w laptopie i ponowna instalacja, podłączanie i rozłaczanie anten, po prostu nic.

Kiedyś miałem co prawda gorsze przejscia z JPLAY po których finalnie musiałem przeinstalować system, tu finalnie, przeczesując internet natrafiłem na kolejny sposób na przywrócenie działającego wifi, w postaci instalacji jakieś pakietów oprogramowania HP do zarządzania WLAN/LAN/WWA/BT i jakoś softwerowo wymusiło to włączenie w końcu WLAN !! po 4h dumania, i irytowania się, gdzie zawodowo byłem technikiem informatyki i zawsze wszyscy do mnie ze swoim sprzętem przychodzą jak coś przestaje działać lub dzwonią i marudzą..

 

No nic, nie chce przez to pisać wprost że Fidelizer mi namieszał w systemie, bo to pewnie zdarzenie losowe, ani nie chce również pisać że Fidelizer u mnie nie wprowadza słyszalnych zmian czy warunkować generalnie, czy on działa czy nie.

Ja po prostu tego u Siebie, po raz nie wiem który, nie usłyszałem.

A słyszę wyraźnie zmiany w systemie, mogę w ciemno powiedzieć który w moich kabli sygnałowych gra miedzy DACiem i wzmacniaczem, ale tu niczego nie stwierdziłem.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trybie synchronicznym przez USB faktycznie leci strumien danych bez mozliwosci powtorzenia transmisji, a wiec kazde przeklamanie danych skutkuje nieodwracalnym przeklamanien sygnalu - dobrze zrozumialem?

Mniej więcej - tak. ;)

Dokładniej: jest kontrola poprawności przesłanych danych, ale błąd danych nie skutkuje ponownym przesyłem uszkodzonych ramek USB. Objawia się to np. trzaskiem, bardzo krótką chwilą ciszy, zerwaniem transferu danych (czyli całkowitą ciszą) i pewnie jeszcze wieloma innymi objawami zależnymi od producenta sterowników i urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też działa???

 

Hej,

 

Ano działa... szczególnie Minimus. Efekt rozmycia czoła ataku... zawyczaj powoduje uspokojenie dziwięku, sprawdza się u mnie w przypadku użytkowania metalowych lub berylowych tweeterów i konkretnych tematów muzycznych... wiem, wiem... czary z mleka... słychać i może się podobać...

 

Pozdr / Cezarh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej - tak. ;)

Dokładniej: jest kontrola poprawności przesłanych danych, ale błąd danych nie skutkuje ponownym przesyłem uszkodzonych ramek USB. Objawia się to np. trzaskiem, bardzo krótką chwilą ciszy, zerwaniem transferu danych (czyli całkowitą ciszą) i pewnie jeszcze wieloma innymi objawami zależnymi od producenta sterowników i urządzenia.

A moze byc tez interpolacja, gdzie brak danych zastepuje sie ich najbardziej prawdopodobna wartoscia? Czy od tego problemu wolne sa tryby Adaptive i Asynchronous?

.....

Wczoraj pobrałem Fidelizera...

 

Jest watek poswiecony Fidelizerowi. Jak koniecznie musisz to wspomnij tu o nim, a rozpisz sie tam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze byc tez interpolacja, gdzie brak danych zastepuje sie ich najbardziej prawdopodobna wartoscia?

Z tego, co wiem, to nie. To nie działa tak jak kontrola błędów odczytu płyty CD Audio.

Czy od tego problemu wolne sa tryby Adaptive i Asynchronous?

Z tego, co wiem, to wszystkie trzy typy synchronizacji danych:

1. Synchroniczny (Synchronus)

2. Adaptacyjny (Adaptive)

3. Asynchroniczny (Asynchronus)

działają tak samo pod tym względem.

W tej chwili głowy bym za to nie dał, bo nie pamiętam, a nie chce mi się już tego sprawdzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wychodzi na to, ze jesli nie ma trzasku to jest bitperfect i to niezaleznie od trybu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy też pisałem, że wg mnie, otwarcie 58 zakładek w przeglądarce również wpływu na brzmienie nie ma.

Z mojego doświadczenia wynika, że dopóki procesor "ma czas" na obróbkę pliku audio to nic od strony programowej nie ma wpływu na jakość dźwięku. Włączanie czy wyłączanie procesów nic a nic nie pomaga. Na dodatek w Windowsie odtwarzanie audio ma priorytet przed jakimkolwiek innym procesem. Przypomnę tylko mój wpis w tym temacie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do tego mogę dopisać jeszcze, że dosyć często przerabiam, koduję sobie pliki video do innych formatów i podczas takich operacji bardzo często dochodzi do maksymalnego użycia procesora, ale nie ma to żadnego wpływu na jakość odtwarzanego dźwięku. Mało tego - jedyny objaw podczas takiego działania jest taki, że kodowanie obrazu trwa wtedy troszeczkę dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie ale: czy tryby Adaptive i Asynchronous wymagaja zasilania zewnetrznego konwertera USB to SPDIF?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wychodzi na to, ze jesli nie ma trzasku to jest bitperfect i to niezaleznie od trybu.

 

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Aby uzyskać sygnał bit perfect należy spełnić kilka warunków o których wielokrotnie pisano już w dziale PC Audio - przykładowo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Znow zapomnialem cudzyslowu... Moze tak bedzie lepiej:

 

Hmmm... wychodzi na to, ze jesli nie ma trzasku to dane przez USB przesylane sa bezblednie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ano działa... szczególnie Minimus. Efekt rozmycia czoła ataku... zawyczaj powoduje uspokojenie dziwięku, sprawdza się u mnie w przypadku użytkowania metalowych lub berylowych tweeterów i konkretnych tematów muzycznych... wiem, wiem... czary z mleka... słychać i może się podobać...

 

Pozdr / Cezarh.

 

Czy porównywałeś ostatnią wersję Fidelizera 8.0 i 3 wersje (bezpłatna, Plus i Pro)?

Bo ta bezpłatna na tyle polepszyła u mnie dźwięk, że teraz zastanawiam się czy kupić wersję płatną i którą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy porównywałeś ostatnią wersję Fidelizera 8.0 i 3 wersje (bezpłatna, Plus i Pro)?

 

Jest watek poswiecony Fidelizerowi. Jak koniecznie musisz to wspomnij tu o nim, a rozpisz sie tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy porównywałeś ostatnią wersję Fidelizera 8.0 i 3 wersje (bezpłatna, Plus i Pro)?

Bo ta bezpłatna na tyle polepszyła u mnie dźwięk, że teraz zastanawiam się czy kupić wersję płatną i którą.

 

Ciekawe- chodzi o płatny fidelizer.

Czy chodzi o dawanie kasy za program wyłączający procesy, czyli czesc programu, za który użytkownik musiał zapłacić?

Jakaś pokrętna logika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe- chodzi o płatny fidelizer.

Czy chodzi o dawanie kasy za program wyłączający procesy, czyli czesc programu, za który użytkownik musiał zapłacić?

Jakaś pokrętna logika.

 

Czemu pokrętna? Winda jest naładowana oprogramowaniem działającym w tle... podobnie prawie każdy telefon androidowy ma masę nakładek i programów ponad stockowy system. Osobom, którym zależy na odchudzeniu i przyspieszeniu działania telefonu zostaje samodzielne wgranie czystego romu z zagrożeniem uceglenia jeśli się nie zna na takiej operacji lub wybrać się do specjalisty i wybulić trochę złociszy. Fidelizer dziala nawet w wersji darmowej z czego obecnie korzystam pomimo posiadania wersji Pro. To kwestia wpasowania się w system... pewnie przyjdzie czas i na wyższą transparentność.

 

Pozdr / Cezarh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.