Skocz do zawartości
IGNORED

Obraz branży na forum


InsideTheReactor

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czemu jedni forumowicze trafiają tylko na złych sprzedawców, a drudzy przynajmniej w części na dobrych też. Czy to aby nie jest powód naszej roszczeniowej postawy. Oczywiście sami tego u siebie nie zobaczymy, ale postronny obserwator tak.
Jeśli chodzi o moje sytuacje w dwóch salonach zapewniam Cię że było wręcz odwrotnie ze względu na małe doświadczenie. Pomimo pewnych braków miałem wrażenie robienia mnie w bambuko. Taki przykład : kiedy wybierałem przenośny odtwarzacz poprosiłem o inną propozycję bo ( i tego na głos nie powiedziałem odtwarzacz grał trochę lepiej od telefonu). Na co sprzedawca że słuchawki które przyniosłem nie są najwyższych lotów. (Model nic nie powie rzadko spotykany w Polsce natomiast chwalony za granicą kosztuje 800 zł, mam pewne doświadczenie przesluchalem wysokie modele łącznie z orpheuszami) Tylko odpowiedziałem że : być może ale chociaż trochę chciałbym usłyszeć to co słyszę przez te słuchawki na sprzęcie domowym. Gdzie tu postawa roszczeniowa? Tam się właśnie spotkałem z agresją. Ach szkoda gadać normalnie. Czyli tak to powinno wyglądać, jak się nie podoba to znaczy że ja mam zły sprzęt, zła muzyka, złe co jeszcze?

Byłem umówiony na odsłuch, mój odtwarzacz moje kabelki, wzmak i te same kolumny z salonu. Przychodzę oczywiście wszystko poustawiane. Poprosiłem o podłączenie moich kabelków i CD, uf udało się, proszę o wyłączenie korektora, nic cisza jakbym tego nie powiedział, znowu proszę, nic się nie dzieje. W końcu sam wyłączam. Pan wychodzi z pokoju. No a to jak wróciłem niezapowiedziany to już pisałem wyżej. Czy to jest postawa roszczeniowa?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu jedni forumowicze trafiają tylko na złych sprzedawców, a drudzy przynajmniej w części na dobrych też. Czy to aby nie jest powód naszej roszczeniowej postawy. Oczywiście sami tego u siebie nie zobaczymy, ale postronny obserwator tak.

 

Jak ktoś na wejściu zakłada, że zostanie oszukany i zostanie mu wciśnięte to co zalega na magazynie to nigdy się nie dogada. Z takim podejściem to bałbym się wejść do piekarni po bułki bo dostane stare zeschnięte. Są salony lepsze i gorsze. Tam też pracują ludzie , którzy są różni. Jest wiele dobrych salonów audio w Polsce gdzie można się dogadać więc nie ma co uogólnić. Jak źle zostaliśmy potraktowani to idziemy do innego i tyle. Zawodowo jestem po drugiej stronie więc może dlatego podchodzę do sprzedawców bardziej wyrozumiale. Co prawda głównie mam klientów prowadzących działalność (B2B) i z tymi jest mniejszy problem. Jak mi się trafi klient kupujący "prywatnie" to już bywa różnie. To jest chyba najbardziej wymagający klient. Trzeba się napracować , a biznes żaden. Często dla takiego klienta jest jedno główne kryterium - cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branża , choć nie cała ma wiele " za uszami" i nie chcę ich rozgrzeszać. Sprzedaż sprzętu to trudne zadanie , oczekiwania klienta to szczyt subiektywizmu , po prostu nie ma wzorca. Prosty przykład , kumpel po kilku latach poszukiwań znalazł swojego Graala wśród kolumn tj. Cantony Chrono SL 596 DC. Pełnia szczęścia , ja zaś po 10 min. słuchania jego nabytku byłem tak zmęczony, jak bym odwalił trzy szychty pod rząd nie wspominając o bólu uszu. Cenię branże za udostępnianie sprzętu do odsłuchu w domu klienta , jakoś nie dostrzegłem na Allegro zbyt wielu ogłoszeń " udostępniam za kaucją a jak się nie spodoba można zwrócić ,oddam kasę" :). A przecież w obydwu przypadkach , czy salonu , czy naszym chodzi o sprzedaż.

Jak pisałem sporo rzeczy eksportuje do Niemiec. Niemiec to taki dziwny człowiek , ja mu mówię cenę a On mówi ok. i temat się kończy, ewentualnie negocjujemy po czyjej stronie będą koszty transportu , ubezpieczenia itp. Polak jeszcze dokładnie nie określił czego chce a już pierwsze pytanie pada " ile rabatu ?"

W Niemczech ,to Państwo określa minimalne marże dla danej branży ( dla mojej jest 30% , chciałbym taka mieć w Polsce :)). Dzieje się tak dlatego by firma miała na podatki, pensje, a przede wszystkim rozwój i nie zbankrutowała.

Subfan , jak czytam to co piszesz to odnoszę wrażenie , że nigdy nie prowadziłeś własnej działalności i nie masz pojęcia jak to jest. Wielu się wydaje , że jak kupują wzmacniacz za 5k., to ten właściciel wzmacniacz dostał darmo a tą forsę schowa do kieszeni i jak trafi takich dziesięciu to zaraz wsiada w samolot i leci na Hawaje.

Nie będę komentował tego co piszesz o ludziach zamożnych , tylko taka dygresja , gdyby nie oni, nie było by żadnego rozwoju, bo bidny , niewykształcony " Kowalski" Mc Intosha, MBL-a, czy innego Tenora w życiu by w swojej ziemiance nie skonstruował. Nie wspominając już o architekturze , rzeźbie czy malarstwie które podziwiamy, bo gdyby nie forsa ludzi zamożnych to co najwyżej moglibyśmy rysować na ścianach w jaskiniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś na wejściu zakłada, że zostanie oszukany i zostanie mu wciśnięte to co zalega na magazynie to nigdy się nie dogada. Z takim podejściem to bałbym się wejść do piekarni po bułki bo dostane stare zeschnięte. Są salony lepsze i gorsze. Tam też pracują ludzie , którzy są różni. Jest wiele dobrych salonów audio w Polsce gdzie można się dogadać więc nie ma co uogólnić.

 

Otóż to.

Myślę, że trudniej w życiu musi być osobom z nastawieniem "wszyscy przeciwko mnie" albo "on zaraz będzie chciał mnie wy...ujać" nie tylko w salonach audio. Nie mówiąc już o tym, że taką postawą można jedynie zniechęcać innych do siebie.

Oczywiście, że trwalej można zapamiętać to jak było się źle potraktowanym i też takie sytuacje są bardziej nośne na forach i w opowieściach ale na szczęście, są też kompetentni sprzedawcy. Już pisałem, że oprócz tej anegdoty przytoczonej gdzieś wcześniej, mam wiele pozytywnych opinii na temat obsługi w salonach audio. Jestem przekonany, że sporo osób tak ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował tego co piszesz o ludziach zamożnych , tylko taka dygresja , gdyby nie oni, nie było by żadnego rozwoju,

 

Tylko kwestia skąd pochodzą środki tych zamożnych. 90% jeśli nie więcej zdobyła je dzięki tym biednym co muszą rysować po ścianach zamiast zająć się konstruowaniem Mc Intosha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem przeprawę z jednym z salonów, wziąłem nowe urządzenie (wzmacniacz) w cenie ok 5 tys. Okazało się że to straszny "badziew" i odesłałem im po tygodniu z informacja o przysługującym mi prawie o odstapieniu od umowy zawartej na odległość (14dni). Przedstawiciel z tego sklepu czasu ujawnia się tu na forum proponujac swoje super oferty "żółtodziobom".

Po odesłaniu sprzętu zgodnie z procedurą, kontakt sie urwał, pieniądze nie wracały bardzo długo, telefony i maile zamilkły. Wiecie co poskutkowało, napisałem im info że jesli nie otrzymam zwrotu pieniędzy, tego i tego dnia, opiszę sprawę w odpowiednim wątku na audiostereo ! ...reakcja natychmiastowa, brak kontaktu, ale pieniążki wróciły... i co mozna myśleć o branży w takim wypadku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

_ . . _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu piszą chyba 2 grupy "klientów" w tym wątku.

Pierwsza grupa to ludzie którzy wiedzą co chcą (wiedzą co ile i gdzie kosztuje) i nie potrzebują rozmowy ze sprzedawcą (chyba żeby zaspokoić własne audioego i przetestować wiedzę czy doświadczenie sprzedawcy) a jednak rozmawiają bo więzi ludzkie są dla nich ważniejsze niż zakup sprzętu po który się przyszło. Nielogiczne ale polskie. Może dzięki rozmowie, uśmiechom, kokieterii będzie taniej o 100 zł. Bedzie na lody.

Druga grupa to ci którzy nie wiedzą co chcą (mimo jakiegoś pomysłu, nieważne czy dot. kwoty czy konkretnych modeli) i domagają się właściwego doradzania w salonie które ma się zakończyć strzałem w 10 (pierwsza grupa wie że to niemożliwe, druga się oszukuje).

Pierwsza grupa nie może się usprawiedliwić że im nie pasuje sprzedawca czy salon lub drażni ich coś bo najważniejszy jest model/kwota i jak to zawieźć do domu (po co rozmawiać ? o czym ? przecież na 100% sprzęt w domu i tak zagra inaczej i każdy wie że to nie powód do zwrotu).

Pytanie do pierwszej grupy : co was obchodzi że 90% ludzi którzy chcą coś kupić (ale nie wiedzą co i po co) ma problemy z salonami, sprzedawcami, kwotami, marżami, odsłuchem itd. ??? Przecież tym ludziom nawet się nie chce przeczytać tego co jest na tym forum, testów i recenzji z całego świata które są za damo , nie kupują czasopism audio itd. Oni chcą tylko tanio, szybko i źle i w tym ma pomóc dobry humor sprzedawcy ? Bardzo dobrze że sprzedawcy są nerwowi i nie chcą czasami widzieć kogoś i rozmawiać.

Audio nie jest dla każdego !!! Kto myśli inaczej niech pomyśli ile już wydał pieniędzy w sprzęt którego już nie ma i zaproponuje to samo swojemu przyjacielowi. :) Ślepe bezmyślne bez pomysłu "strzały" audio, jak się tak ludzie bawią to nie jest na pewno winny sprzedawca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Tylko kwestia skąd pochodzą środki tych zamożnych. 90% jeśli nie więcej zdobyła je dzięki tym biednym co muszą rysować po ścianach zamiast zająć się konstruowaniem Mc Intosha<br /> <br /> <br />

Na tym polega kapitalizm o wprowadzenie którego ROBOTNICY ( i co jeszcze dziwniejsze związki zawodowe) walczyli :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak to powinno wyglądać, jak się nie podoba to znaczy że ja mam zły sprzęt, zła muzyka, złe co jeszcze?

 

Tego właśnie doświadczyłem w jednym z salonów :D

Gdy powiedziałem że nie usłyszałem różnicy między moim interkonektem (własnej roboty), a tym który dostałem na odsłuch do domu (jakiś taki cienki za 200zł) wraz z odtwarzaczem, Pan się zaśmiał i powiedział że mam coś ze sprzętem i kolumnami (bo były "samoróbki"). Jak pokazałem wykresy z pomiarów z charką równą jak stół (bo akurat miałem screeny na telefonie), to się oburzył i powiedział że o takich rzeczach nie będzie rozmawiał :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to tylko raz mi się zdarzyło , ze gość próbował mi wmówić , że jak kupię kabel Nordosta za 8.k to znikną moje problemy ze sceną. Zniknęły owszem , przestawiłem kolumny na dłuższą ścianę :)

Po za tym przypadkiem, odwiedzając salony w Polsce naprawdę spotkałem się z życzliwością, z wiedzą bywało różnie ale bez tragedii.

Pamiętam przypadek, jak przy mnie właściciel zrywał z witryny reklamy JBL , rozmawiałem z nim, z JBL był związany od lat ,ale stwierdził że to co ostatnio jest produkowane nie nadaje się do sprzedaży, i bardziej zależy mu na reputacji salonu niż jednorazowym zarobku i kłopotach z nie zadowolonym klientem.

Tu na forum mamy S4home , który potrafi odradzić zakup sprzętu , który posiada w ofercie, doradzić zakup sprzętu używanego na którym salon nie zarabia zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Poszło wszystko w jakieś analizy osobowosciowo psychologiczne :)) krótko i na temat . Życie nie jest usłane różami czy jesteś biedny czy bogaty i musisz uważać żeby nie dać się zrobić. Bardziej przypomina filmy Vegi (które średnio lubię ale jako przykład idealnie pasują) niż jakąś następną debilną komedie w której każdy się uśmiecha i zaczyna się od happy endu.

 

A co do ludzi biznesu to mają wiele za palcami i to nie tylko w pl . Znam przykład kiedy niezaralejestrowany pracownik firmy budowlanej spada z rusztowania i się zabija-po ok 3 latach pracy w tej firmie. Właściciel miał więc do wyboru - albo załatwić wszystko jak należy czyli inspekcja pracy itp odszkodowanie dla rodziny itp co często generuje koszta które powodują upadek firmy wybiera inne wyjście. Twierdzi że "typ " przyszedł na okres próbny i pierwszy raz to na oczy widzi a rodzina nie dostała 1zl . Do dziś jego firma jest jedną z większych w regionie . Myślicie że aż tak odosobniony patologiczny przypadek bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to wiele określeń- Prawa Murphy'ego, Zasada Przyciągania, Sekret, Transerfing Rzeczywistości etc. Z własnych obserwacji widzę, że to działa, więc na co dzień zdecydowanie preferuję dobry nastrój, a muzyka mi w tym bardzo pomaga. Wszystkim życzę tego samego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panowie jest kilka osób w Polsce co na prawdę i umie sprzedać i ma wielkie doświadczenie.

Prawdą jest, że połączenie wiedzy i umiejętności sprzedaży jest bardzo trudne ale są i tacy

Dlatego tez nie zapominajmy o nich. Z drugiej strony to tez My jako klienci często potrafimy nie potrzebnie namiotać, zawracać głowę, robić zwroty przez internet itp. Gdyby to jakoś wszystko uśrednić zapewne mielibyśmy lepiej a niż teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W sumie gdyby prawdziwi znawcy polecać mieli szczerze coś z dzisiejszych klocków to wiele by tego nie było. To nie 90 lata jakościowe. Wszyscy gonią na złamanie karku za $ aż strach pomyśleć co będzie za 10-20 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo, zmieni się tylko produkt

Ok. tylko w którą stronę to pójdzie ? Jak na razie obserwuje pakowanie takiej ilości płytek gadżetów, że na te części od dźwięku to już w obudowie miejsca nie starcza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, wybór jest w brud. Lampe kupić łatwo

Rynkiem zawsze będzie dyktować klient, teraz idzie moda klasy D i kupy sretów gadżetów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jest na to wiele określeń- Prawa Murphy'ego, Zasada Przyciągania, Sekret, Transerfing Rzeczywistości etc. Z własnych obserwacji widzę, że to działa, więc na co dzień zdecydowanie preferuję dobry nastrój, a muzyka mi w tym bardzo pomaga. Wszystkim życzę tego samego.
Dokładnie. Emocje kreują rzeczywistość. Czy jesteś w negatywnej, czy pozytywnej emocji przyciągniesz takie zdarzenia utrzymujące w nas ten stan emocjonalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają do tematu

Q21 z Pabianic

Pomimo chęci zostawienia tam łącznie „tylko” 4tys zł Pan sprzedawca doradził inny model CD i zaoszczędziłem kupę kasy. Do tego gramofon entry level - nie było problemu z organizacją odsłuchu nawet na takim sprzęcie jak mój a dodatkowo alternatywa do wyboru gramofonu, dla porównania. Panowie nosili klocki, podłączali i czekali. Na koniec dostałem jeszcze rabacik i prezent.

 

Jestem zadowolonym klientem i polecam.

To czy dobrze wybrałem CD i patefon to mój problem, sprzedawcę na pewno wybrałem bardzo dobrze.

 

Jak dorosnę do lepszego sprzętu to wiem gdzie mam jechać.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Haha bez kitu jak wy się kontaktujecie z q21 ? Gołębia wysyłacie czy listy piszecie ? Tak śmigam sobie czasem i dopytuje o ewentualne ceny ale z q21 nigdy nie było mi dane się dodzwonić. Może osobiście trzeba jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21 za dobry rabat każe napisać sobie komplement na audiostereo ,heheh żarcik;)

Mi dla przykładu przypadło dobrze Tophifi w Warszawie. Byłem tam w zeszły piątek i kupiłem sobie „od czapy” Słuchawki Audioquesta, Panowie dali posłuchać, pozartowalismy w trakcie. Na prawdę spoko goście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hifi to chyba najgorszy sklep jaki znam, nie wiem kto trzyma tam tych bufonów, przecież to kompletnie odpycha.

Długo by pisać.

Za to salon w Kielcach pierwsza klasa jeśli chodzi o obsługę. I wiedzę też. Mam na myśli sprzedawcę, na którego 2 lata temu tam trafiłem.

 

Q21 - nie miałem większych problemów żeby się dodzwonić. Za co należy pochwalić: odsłuchy bardzo OK (sprzedawcy mili, uczynni, nie nachalni), atmosfera bardzo komfortowa, nie czuć żadnej presji. Przy zakupie zdalnym nie było problemu z oddaniem towaru.

 

S4Home - nie byłem, nie korzystałem ale po tym co piszą tutaj na forum i jak piszą na pewno uderzyłbym do nich, gdybym tylko potrzebował kupić coś z ich oferty.

 

Grzegorz Rogala S16 Hertz - może to nie salon ale dystrybutor swoich kolumn i innych marek, np. Cayina.

W każdym aspekcie pierwsza klasa!

Ogromny poziom wiedzy, zero jakiejkolwiek nachalności, świetnie grające zestawienia (również z innymi markami), elastyczność, słucha potrzeb i w oparciu o to prezentuje zestawienia, które warto rozwarzyć, o miłej atmosferze nie wspomnę.

 

Reszty znanych mi nie wymieniam, bo są gdzieś po środku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Q21 za dobry rabat każe napisać sobie komplement na audiostereo ,heheh żarcik;)

 

Zakup dwa tygodnie temu, wstrzymałem sie z opinią bo dosyć długo czekałem na wysyłkę i wyjaśnienie jednej kwestii. Ale nie wynikało to ze złej woli a raczej nieporozumienia.

Mój wpis pozytywny to moja dobra ocena sprzedawcy.

:)

 

Co do kontaktu to po wiadomości na forum sami sie kontaktują.

 

Piszcie na forum do nich a na pewno odpowiedzą.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hifi to chyba najgorszy sklep jaki znam, nie wiem kto trzyma tam tych bufonów, przecież to kompletnie odpycha.

 

 

Ja mam same bardzo dobre doświadczenia z salonu Top Hifi Łódź a i kontakt telefoniczny bezproblemowy co w dzisiejszych czasach coraz rzadsze :)

 

Któryś to już raz ktoś narzeka na jakiś ich inny oddział ... może jakiś pracownik na niewłaściwym miejscu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Ja mam same bardzo dobre doświadczenia z salonu Top Hifi Łódź<br />

Podzielam opinie , od pięciu lat jestem klientem tego salonu i cenię za fachowość sprzedawców. Jak coś jest kiepskie to nie wmawiają , ze to wina akustyki, kabli czy mikroklimatu, po prostu prezentują to co mają a klient sam ocenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło tu zajrzeć i poczytać zadowolonych forumowiczów. Ja ograniczyłem się do dwóch salonów jeśli chodzi o zakupy, ale czasem gdzieś indziej zajdę albo zadzwonię i też jest miło i rzeczowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście miałem na myśli Top Hifi Kraków (to ten "najgorszy").

Kielce super.

Łodzi i innych nie znam.

 

Będziemy inaczej śpiewać jak dziś jackpota zgarne u Angeli haha 90mil kumulacja .....Ale by zestaw za to stworzył hahaha 16hz i caiyn

 

Dla ciebie to raczej jakaś skrzynka peiying :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.