Skocz do zawartości
IGNORED

Komputerowe pytaneczko.


dulon184
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, slawek.xm napisał:

Gigabyte GA-A320M-S2H

czy ktoś z kolegów może napisać jaka karta graficzna jest zintegrowana na tej płycie?

Żadna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
10 godzin temu, slawek.xm napisał:

Gigabyte GA-A320M-S2H

czy ktoś z kolegów może napisać jaka karta graficzna jest zintegrowana na tej płycie?

grafika jest na CPU - procesorze zawsze. To że płyta ma wyjścia monitorów to nic nei oznacza. Taka grafika korzysta w 99% z RAMu i z układu na CPU. 

 

8 godzin temu, slawek.xm napisał:

pytanie było proste

jaka karta graficzna jest zitegrowana na tej płycie głównej

reszta nie ma żadnego znaczenia

no to brak.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Espectro napisał:

no to brak.

BRAK czyli Best Radeon Acceleration Karta.

Jakie to ma parametry, pytałem już dwa razy!? ("Nie w którym mieście tylko słup się obalił, dzwoniłem już dwa razy")

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Espectro napisał:

no to brak.

w takim razie trzeba do nuej kupić procka z grafiką np Ryzen z oznaczeniem  "g" by nie kupować oddzielnej karty graficznej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne komputerowcom sie nudzi więc mam pytanko.

Wcześniej - kiedy włączałem lampkę - wyłączałem w głośnikach słychać podwójny dżwięk .

 Jakby puk-puk.Kursor wtedy się zatrzymywał i krotką chwilę strona się zatrzymywała .

 Teraz jest tak .

 Lampka już nie ma żadnego wpływy ale ruszając kursorem po stronie - podwójny dżwięk słychać i strona na chwilę się zatrzymuje .

 

 Bardzo to denerwujące .

 Ktoś może coś wie . Czytaj - co ja znowu zmalowałem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.08.2022 o 09:07, Espectro napisał:

zakładam słuchawki i nie zwracam uwagi przy 6 sztukach wentylatorów + AIO nie słyszę pompy. (słysze wszystko inne) 

i9-9900KF All Core AVX2 Frequency 5100 MHz | Ring Frequency 4800 MHz | DDR4 RAM Frequency 4200 MHz CL17-16-16

Platforma MSI MEG Z390 ACE (MSI Enthusiast Gaming series) z zasilaczem EVGA 850W SuperNOVA G2 (80 Plus Gold) mającym super niskie tętnienia. Z tej samej linii zasilacze w pracowni OC Intela. To zasilacze od Super Flower.

Stress tests AVX2 w Intel® Extreme Tuning Utility (przez 1H / 60 minut) przy ww. częstotliwościach. I to przy chłodzeniu powietrznym (jeszcze słabszym od Dark Rock Pro 4, które to jest jeszcze słabsze od ww. AiO). To tylko Scythe Ninja 3 Rev. B z dorzuconym wentylatorem z góry (nawiewający). A frontowy wentyl na tyle (wyciągający), gdyż z przodu kolidował z dużymi/wysokimi radiatorami memorasów. Podczas stres testu wentylatory pracują sportowo tzn. że nie jak jakieś wyjce.

Ciągły pobór mocy (przez CPU) ok. 160 W. Sumaryczna temperatura wszystkich rdzeni (sumując średnią wszystkich rdzeni) podczas obciążenia: poniżej 70°C.

5-1-GHz-AVX2-4-8-GHz-Ring-4200-MHz-DDR4-5-1-GHz-AVX2-4-8-GHz-Ring-4200-MHz-DDR4-

Memorasy Team Group T-Force Night Hawk RGB (TF1D48G4000HC18EBK) z firmowym XMP 4000MHz CL18-20-20 1.350V. Na tym mobasie przy firmowym CL można dużo wyżej (o kilkaset MHz) ponad stan profilu XMP i to przy bazowym woltażu 1.350V.

MEG-Z390-ACE-i9-9900-KF-5-1-GHz-AVX2-Tea

Overclocking zaawansowany z nastawami wszystkich rzędów i (w AIDA 64 Extreme) schodzą do 35 ns (nanosekund) na tejże platformie. Liczy się szybkość, rekcja i czas dostępu.

Trzeba wiedzieć co do czego, co z czym się wiąże we wszelkich rzędach, jakie nastawy można na manual, a które trzeba na auto itd.

4200 MHz CL17-16-16 (na co dzień)

Z390-ACE-i9-9900-KF-5-1-GHz-AVX2-Team-Gr

Także stabilne 4300 MHz (tylko dla sprawdzenia stabilności). Przy 4400 MHz jeden błąd był. Najlepiej wybrać 4200 MHz z bardzo bezpiecznymi woltażami CPU SA i CPU IO. Tutaj wystarcza ok. 1.200V przy 4200 MHz. I trzyma 5100 MHz (AVX2) i 4800 MHz (Ring) bez żadnych wewnętrznych błędów CPU i Cache L.

Z390-ACE-i9-9900-KF-Team-Group-T-Force-N

Wszystko w bezpiecznych woltażach. A nie jak u innych SA/IO z karygodnym woltażem 1.310V~1.500V jak i memory na 1.560V~1.650V. Amatorzy wbijają na auto XMP (bez żadnych korekt) myśląc, że tak dobrze. Po tym mogą wyrzucić swoje procki. I memory nie jeden zarżnął. Dużo procków 10 gen popadało u tych którzy potrafili tylko wbić automatyczny profil XMP w bardzo wysoko taktowanych modułach DDR4. Dla SA/IO w 10 gen są wyższe dozwolone woltaże, tak że automaty sadziły jeszcze więcej: po ok. 1.600V. Ta sama wydajność 9 i 10 gen, ale płyty najdroższe dla 9 gen, szczególnie te bardzo dobrze radzące sobie z konkretnym OC procesorów i9 i modułów pamięci DDR4.

Cenowo: Gigabyte Z490 Aorus Xtreme [530zł najtaniej]. 2-3 miesiące temu od różnych sprzedawców były 3 takie same na OLX w cenach ok. 550zł-699zł. Dwie z nich poszły w kwotach od 530zł do 590zł lub 599zł. Jeden z nich wspomniał, że Z390 są horrendalnie drogie i że swoją po dwóch latach użytkowania, sprzedał drożej niż kupił.

MSI MEG Z490 GODLIKE Extended ATX (E-ATX) najlepsza Z490 sprzedana (o 19:12 dnia 06.09.2022 r.) w licytacji za 910,00 zł 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

Witam Dziś do sprzedania posiadam płytę główną MSI Godlike Z490 wykorzystaną do projektu Gears Of War widoczną na ostatnim zdjęciu.

Płyta zakupiona 11.12.2020 zatem jest jeszcze na gwarancji oczywiście dodaje FV zakupu

Płyta w 100% sprawna sprzedaje wszystko co widać na zdjęciach wraz z rozszerzeniem na dodatkowe dwa dyski M.2 nigdy nie używanym.

Zapraszam na moje inne aukcje wszystko z tego projektu od 1 zł bez ceny minimalnej

38eb41904392b0090cd8b76c4c7b

W bardzo dobrej uczciwej cenie mobas Z490 Godlike zakupiony przez kogoś na licytacji. W takiej cenie szukać ze świecą, tym bardziej Z390 Godlike, który jak w ogóle się pojawi to raz na lata, nie mówiąc już o kwocie w okolicach 1000 zł, bo się pojawił, ale za 2 koła w lombardzie. Później zeszli o 50 zł.

A jakiś polski janusz tzn. Piotrek z Bielsko-Białej na OLX żąda 3 x tyle za tego mobasa, pisząc że nowa, nierozpakowana, zakupiona 23.10.2022 i mu się plany zmieniły - hehe he. 

Cytat

Witam, przedmiotem sprzedaży jest nowa, nierozpakowana płyta główna MSI MEG Z490 GODLIKE [2 800 zł Do negocjacji]. Sprzedaje ponieważ jestem Polakiem i kupiłem ją za dobrą cenę i chciałem przebudować Swój setup, lecz plany się zmieniły. Płyta kupiona 23.10.2022 [Piotrek, Bielsko-Biała] 516 xxx 002

Żadna okazja, Z490-ek jest wysyp, w tym sporo Z490 Godlike. Ona jest mniej warta od MSI MEG Z390 GODLIKE Extended ATX (E-ATX) którą lombard w Rudzie Śląskiej buja za 1 950 zł. Mieli świetną ofertę kupna za 1000 zł. A teraz niech dalej się bujają haha ha, jak tamten polski janusz. Z390 Godlike na alle zeszłaby gdzieś za 1200~1300zł.

Zakupili od kogoś, kto poprzednio (29 czerwca 2019 r.) kupił ją w x-kom w Częstochowie. Ciekawe za ile opchnął ją do lombardu, i ile lombard chce na niej zarobić.

Cytat

Mamy dla Państwa do zaoferowania :
Płyta główna MSI MEG Z390 Godlike Komplet Gwarancja. [1 950 zł]
Stan bardzo dobry, mechanicznie w pełni sprawna .
W sprzedaży z dowodem zakupu, producent udziela 36msc gwarancji na płytę główną. 

image;s=1000x700

Gigabyte Z390 Aorus Xtreme Waterforce sprzedano (o 22:33 dnia 22.08.2022 r.) przez "Kup teraz" za 999,00 zł. To tamta płyta, którą ''otrzymał w 2019 w ramach wspólnego projektu z Aorus na Intel Extreme Masters.''

MSI MEG Z390 Godlike najbardziej wartościowa/najdroższa Z390 na rynku second hand.

MSI MEG Z390 ACE [850,00 zł] Licytacja zakończona (6 Sty 2022 03:50) 7 osób złożyło 155 ofert 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  i po tyle są aktualnie na OLX. Sztos mobAs.

MSI-MEG-Z390-ACE-Motherboard-Review-10.jMSI-MEG-Z390-ACE-Motherboard-Review-08.jMSI-MEG-Z390-ACE-Motherboard-Review-07.j

Najważniejszy potencjał OC (bo uwielbiam mieć pięknie wyśrubowane/dopracowane - by potencjał komponentów się nie marnował), do tego projekt mobasa, ogólna funkcjonalność, niezawodność, uniwersalność i przede wszystkim dźwięk!

Na świetnych, bardzo żywotnych i drogich nieulotnych pamięciach 3D XPoint. Największy Intel Optane M10 64GB (użytkowych GB poniżej 60) był przez kogoś wielokrotnie wystawiany na OLX w cenie 700zł za używkę. Mają najlepszy czas dostępu zaraz po ulotnych pamięciach DRAM. Świetne do przyśpieszania ''twardziela'' (wystarczające Intel Optane M10 32GB). A także jako pamięć wirtualna w RAID 0 u mnie. Liczy się reakcja, czas dostępu i niezawodność.

Virtual-RAM-Memory-Optane-RAID-0-by-Sove

9KbBylBaw9KdACJh.jpg

Z chłodnic najlepiej profesjonalne zewnętrzne w stylu MO-RA3 420 PRO, bo i tak musi być poza obudową ew. jakaś gruba rozbieralną AiO 480-560mm, którą bezproblemowo można wyprowadzić poza obudowę.

Były dwie chłodniczki HW Labs Black Ice Nemesis 560 GTX za 750 zł 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Lepsze dwie takie, czy jedna Watercool MO-RA3 420 PRO?

Przy obciążeniu procesora ok. 250W (przez 60 minut) w pikach do 272W, jaka będzie sumaryczna temperatura wszystkich rdzeni z tym chłodzeniem Watercool MO-RA3 420 PRO i wszelkimi innymi mu podobnymi?

Duże chłodzenie powietrzne, zasłania lustro weneckie na mobAsie. I to wentylator z tyłu ledwo wszedł na styk nad zabudową lustra weneckiego. A żeby było je widać, musi być blok wodny.

Amazon-com-Customer-reviews-TEAMGROUP-T-Amazon-com-Customer-reviews-TEAMGROUP-T-Amazon-com-Customer-reviews-TEAMGROUP-T-

Z powietrznych Cryorig R1 Ultimate i Universal posiada bardzo dobrą dwuwieżową konstrukcję.

Przy obciążeniu procesora w okolicach 200W (przez 60 minut), jaka będzie sumaryczna temperatura wszystkich rdzeni z tym chłodzeniem Cryorig R1 Ultimate?

05-47.jpgCryorig-R1-Ultimate-18.jpgCryorig-R1-Ultimate-22.jpg

Cryorig AF41:

Cryorig-AF41-02.jpgfull

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: laptop sprzed 10lat, i3 8GB RAM więc spoko, system W7 Ostatnio widziałem go tuż po zakupie, co i kto robił nie mam pojęcia. Nie działa nic: uruchomienie trwa chyba z 10minut, przeglądanie w Chrome jest ok, ale nawet wejście w bardziej zaawansowane funkcje systemu kończa się komunikatem błędu. Aktualizacja systemu i próba pobrania W10 nie działa. Czy to wina systemu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Mam pytanko: laptop sprzed 10lat, i3 8GB RAM więc spoko, system W7 Ostatnio widziałem go tuż po zakupie, co i kto robił nie mam pojęcia. Nie działa nic: uruchomienie trwa chyba z 10minut, przeglądanie w Chrome jest ok, ale nawet wejście w bardziej zaawansowane funkcje systemu kończa się komunikatem błędu. Aktualizacja systemu i próba pobrania W10 nie działa. Czy to wina systemu? 

Tylko system na nowo do postawienia. 

Polecam także ssd zamontować znacząco usprawni laptopa.

 

2 minuty temu, Sovereign napisał:

Przetestuj go z nowym dyskiem i postaw świeży system (najnowszy jaki obsługuje).

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

Mam pytanko: laptop sprzed 10lat, i3 8GB RAM więc spoko, system W7 Ostatnio widziałem go tuż po zakupie, co i kto robił nie mam pojęcia. Nie działa nic: uruchomienie trwa chyba z 10minut, przeglądanie w Chrome jest ok, ale nawet wejście w bardziej zaawansowane funkcje systemu kończa się komunikatem błędu. Aktualizacja systemu i próba pobrania W10 nie działa. Czy to wina systemu? 

Procesor się przegrzewa. Zapchane żeberka wydmuchujące  gorące powietrze z wentylatora procesora. Odkręcić wentylator to wszystko będzie widać ,przedmuchiwanie raczej nic nie da za gęste żeberka ,ręcznie pęseta i wacik do uszu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariusz05 napisał:

Procesor się przegrzewa. Zapchane żeberka wydmuchujące  gorące powietrze z wentylatora procesora. Odkręcić wentylator to wszystko będzie widać ,przedmuchiwanie raczej nic nie da za gęste żeberka ,ręcznie pęseta i wacik do uszu.

Być może też, sprawdzę temparetury. Choć ewidentnie coś muli system, bo bezpośrednio po uruchomieniu nie da się nawet z Chrome korzystać, a jak już się po kilku minutach wszystko ułoży to jest ok  - przy przegrzewaniu byłoby na odwrót.

Ja po prostu zacząłbym od <format c:>, ale właściciel przywiązany do swojego smietniska, a ja boję się, że to problem sprzętowy i nowy system nie zainstaluje się. Czy w takim przypadku aktualizacja W7 do W10 może pomóc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier miał identyczne problemy z laptopem gamingowym syna ,instalował nowe Windowsy a problem powracał. Sprawdź czy przy starcie laptopa mocno dmucha z chłodzenia jeżeli nie to masz przyczynę. Odpal YouTube na wyższej rozdzielczości . Jeżeli to nie to sprawdziłbym styki akumulatora jeżeli jest wymienny ,czy nie są nadpalone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariusz05 napisał:

Sprawdź czy przy starcie laptopa mocno dmucha z chłodzenia...

Przez kilka pierwszych sekund jest grzmot wiatraków i wichura z otworów - tak ma być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

V-Check Points: CPU | DDR | VCCSA | VCCIO | PCH

These voltage checkpoints are used to measure the current system voltages. A multimeter (not included) will be required to check voltages. To measure voltage, place test leads on the GND (screw mounting hole) and a V-Check Point.

MSI%20MEG%20Z390%20ACE%20RAM%20Slots.jpg

Do dokładnego pomiaru napięć elektrycznych. Im precyzyjniejszy multimetr, tym dokładniej.

V-Check Points to te małe punkty obok siebie [w pięciu białych kwadracikach] na płycie głównej.

Płyta główna znajduje się w pozycji pionowej, w obudowie, w której to nie brakuje przeróżnych kabli do różnych kart (m.in. dźwiękowej) i wszelakich dysków. Dostęp i pozycja niełatwa.

Więc jak (przy utrudnionym dostępie i niewygodnej pozycji) jednocześnie dokonywać bezpiecznych pomiarów woltaży multimetrem, tak żeby końcówka pomiarowa nawet nie drgnęła w którąś ze stron i do tego mieć wolne dłonie do zarzucania skrajnych obciążeń (dla pomiaru i monitorowania woltaży pod obciążeniem w stres testach)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, szymon1977 napisał:

Przez kilka pierwszych sekund jest grzmot wiatraków i wichura z otworów - tak ma być?

Grzmot o niczym nie świadczy ale jak ostro dmucha z otworów wentylacyjnych to ok. Przeskanuj antywirusem dysk, potem wejdź do biosu i ustaw wartości domyślne. W nowszych Dell-ach jest nawet opcja naprawy systemu z poziomu biosu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupił nowego laptopa i nie wymieniał HDD, to przecież może skorzystać z opcji ,,system recovery"...Większość (jak nie wszystkie laptopy) posiada ukrytą partycję z systemem... W instrukcji laptopa, a jak nie to w necie jest opisane jak z takiej funkcji korzystać. 

Ja mam della z win10 i przy starcie także dmucha ostro, a za parę sekund wiatrak się uspokaja... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie tam pytanko . Do tej pory nie przeczytany tekst na forum był niejako podświetlony . Taki mocniejszy .

 Od rana wszystkie teksty sa w jednym odcieniu czarnego .. Czytaj -po odcieniu czarnego nie widać które teksty sa nowe a które przeczytane .Wcześniej . Teksty nowe była bardziej czarne od tekstów przeczytanych . Może któryś fachman wie czy ja znowu coś zmalowałem?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kliknąłeś "zaznacz wszystko jako przeczytane" (czy jakoś tak)? U mnie po staremu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz trochę zaczekać aż pojawią się nowe wypowiedzi i będą gruboczarne.

Jeśli nie to, to tu masz wątek do kontaktu z Adminem, @EspectroZAWSZE odpowiada, choc czasem trzeba troszkę poczekać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 godzinę temu, dulon184 napisał:

nic to nie daje . Wszystko mam blado czarne

 

Przełącznik na górze strony.

 

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Musisz trochę zaczekać aż pojawią się nowe wypowiedzi i będą gruboczarne.

Jeśli nie to, to tu masz wątek do kontaktu z Adminem, @EspectroZAWSZE odpowiada, choc czasem trzeba troszkę poczekać

https://www.audiostereo.pl/topic/111979-forum-funkcjonalność-sprawy-moderacyjne/page/1001/#comments

 

Przełącznik na górze strony.

Jeżeli to nie to to postaram sie jutro sprawdzić.

 

2 godziny temu, dulon184 napisał:

Teksty nowe była bardziej czarne od tekstów przeczytanych . Może któryś fachman wie czy ja znowu coś zmalowałem?.

To może być bug. Sprawdzi Pan czy na innych motywach jest tak samo na czarnym stylu kolorystycznym.

 

 

image.png

Rozumiem że o tym rozmawiamy ?

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym . U mnie wyświetla się tylko niebiesko czerwony pasek -reszty nie widać . Na czarnym motywie jest to samo.. Zawsze tematy nie przeczytane były bardziej czarne . Teraz wszystkie sa blado czarne. Dodam że nic w kompie nie kombinowałewm . Dzis rano to zauważyłem . Wczoraj- i wcześniej - było ok .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, dulon184 napisał:

Nie wiem o czym . U mnie wyświetla się tylko niebiesko czerwony pasek -reszty nie widać . Na czarnym motywie jest to samo.. Zawsze tematy nie przeczytane były bardziej czarne . Teraz wszystkie sa blado czarne. Dodam że nic w kompie nie kombinowałewm . Dzis rano to zauważyłem . Wczoraj- i wcześniej - było ok .

Zmieniane nie było nic od bardzo dawna ale może coś innego. Sprawdzę 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
10 godzin temu, dulon184 napisał:

Nie wiem o czym . U mnie wyświetla się tylko niebiesko czerwony pasek -reszty nie widać . Na czarnym motywie jest to samo.. Zawsze tematy nie przeczytane były bardziej czarne . Teraz wszystkie sa blado czarne. Dodam że nic w kompie nie kombinowałewm . Dzis rano to zauważyłem . Wczoraj- i wcześniej - było ok .

Wie Pan co w kodzie tego nie widzę i przywracałem nawet motywy z przed kilku miesięcy i nadal tego nie ma.

Ale to dobry pomysł i wstępnie zrobiłem coś aby wyróżnić te wpisy jako nowo dodane / nieprzeczytane.

 

Wpisy będą miały troche więcej tła i jakby wizualnie były wyżej.

image.png

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Espectro napisał:

Screen jak to ma wyglądać ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obraz.thumb.png.dba6a935a504661e6b5ef0686714a242.png

Działa poprawnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 godziny temu, dulon184 napisał:

Jest nadal bez zmian .

Wszystkie tematy sa w takim samym odcieniu czarnego .Nowe i stare .

 Nowe wyłapuję po czasie dodania

Niestety za mocno mi marudzą, że źle i że niedobrze.

Kompletnie nie pamiętam jaką formę miało tamtejsze podświetlenie.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.