Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 20 tyś


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że ktoś ma 35 tys na dobrą końcówkę tranzystorową, która ma atuty lampy typu SET bez jej wad.

Trzymając się budżetu 20 tys trudno jest uciec od lampy, Przy kwocie 35 tys może tak być jak piszesz, a poniżej 10 tys też raczej tranzystor wygra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem podobną drogę - po Roksanie Caspianie M1NG słuchałem Caspiana M2 i tu różnica praktycznie żadna, później skusiłem się na odsłuch systemu dzielonego Roksan Platinum (pre+końcówka) i szczęka opadła. Granie nie jeden i nie dwa poziomy wyżej - monitory (Dynaudio Focus 160) nagle ożyły, dodatkowo ktoś zdjął z nich kocyk :-) Jeśli sposób grania Caspiana ci odpowiada to Platinum cię zachwyci.

 

Platinum gra u mnie do dziś, aktualnie z Harbeth M 40.1 i nieźle sobie radzi, ale nie ukrywam że chcę go sprzedać i pójść znacznie wyżej (Reymio, Vitus) no i pieniądze x4 w stosunku do Platinum.

 

Gdybyś był zainteresowany dodatkowymi informacjami proszę o info na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na audio show jestem co roku. W tym roku też mam upatrzone modele które jadę dotknąć posłuchać. Lampa nie jest jeszcze dla mnie. Przy moim użytkowaniu po psortu szkoda mi jej.

 

Na audio show jestem co roku. W tym roku też mam upatrzone modele które jadę dotknąć posłuchać. Lampa nie jest jeszcze dla mnie. Przy moim użytkowaniu po psortu szkoda mi jej.

 

Mozesz mi odpowiedzieć na pytanie ? skoro jesteś z Krakowa i masz pod nosem Haiku to dlaczego jeszcze nie wypożyczyłeś Iovity do odsłuchu? nie kumam tego :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi odpowiedzieć na pytanie ? skoro jesteś z Krakowa i masz pod nosem Haiku to dlaczego jeszcze nie wypożyczyłeś Iovity do odsłuchu? nie kumam tego :-)

Przy całym szacunku dla Haiku i Iovity, którą słyszałem w świetnej Customowej wersji...

ASR Emitter raczej nie da jej szans. Na pewno powinien mieć szybszy, krótszy, bardziej kontrolowany Bass. Wypełnienie i średnica jest w Iovicie fajna, pewnie za sprawą lampy, ale rozdzielczosć wg mnei też będzie raczej po stronie ASR.

Naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego w tym budżecie.

 

ASRy, których słuchałem (jeden końcówka 90, drugi po 2010) mimo, że to 'tylko' jedynki mają taki zapas mocy, że wiekszoscią kolumn sterują niczym dyrygent orkiestrą. Kapitalne wypełnienie, dynamika mikro/makro. Nie jest to granie ani ostre, ani jakoś specjalnie ciepłe. Mnie się w nim podoba, że nie ma żadnych niedostatków, czy kompromisów - po prostu cholernie uczciwie zrobione zasilanie, a jak jest zasilanie to jest i muzyka.

 

Sam nadal mocno nad nim myśle, chociaż do Tannoya nie wiem, czy nie pójdę w jakąś słabszą lampkę, bo nie ma potrzeby wpinania elektrowni w stylu ASR właśnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez julius-6

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy całym szacunku dla Haiku i Iovity, którą słyszałem w świetnej Customowej wersji...

ASR Emitter raczej nie da jej szans. Na pewno powinien mieć szybszy, krótszy, bardziej kontrolowany Bass. Wypełnienie i średnica jest w Iovicie fajna, pewnie za sprawą lampy, ale rozdzielczosć wg mnei też będzie raczej po stronie ASR.

Naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego w tym budżecie.

 

ASRy, których słuchałem (jeden końcówka 90, drugi po 2010) mimo, że to 'tylko' jedynki mają taki zapas mocy, że wiekszoscią kolumn sterują niczym dyrygent orkiestrą. Kapitalne wypełnienie, dynamika mikro/makro. Nie jest to granie ani ostre, ani jakoś specjalnie ciepłe. Mnie się w nim podoba, że nie ma żadnych niedostatków, czy kompromisów - po prostu cholernie uczciwie zrobione zasilanie, a jak jest zasilanie to jest i muzyka.

 

Sam nadal mocno nad nim myśle, chociaż do Tannoya nie wiem, czy nie pójdę w jakąś słabszą lampkę, bo nie ma potrzeby wpinania elektrowni w stylu ASR właśnie.

 

słyszałem niejednego ASR miałem nawet kupować niestety to nie moja bajka , dlatego trzeba robic odsłuchy , u ciebie ASR sie sprawdził u mnie kompletnie nie , uważam że to bardzo dobry wzmak ale nie dla każdego

 

Przy całym szacunku dla Haiku i Iovity, którą słyszałem w świetnej Customowej wersji...

ASR Emitter raczej nie da jej szans. Na pewno powinien mieć szybszy, krótszy, bardziej kontrolowany Bass. Wypełnienie i średnica jest w Iovicie fajna, pewnie za sprawą lampy, ale rozdzielczosć wg mnei też będzie raczej po stronie ASR.

Naprawdę ciężko znaleźć coś lepszego w tym budżecie.

 

ASRy, których słuchałem (jeden końcówka 90, drugi po 2010) mimo, że to 'tylko' jedynki mają taki zapas mocy, że wiekszoscią kolumn sterują niczym dyrygent orkiestrą. Kapitalne wypełnienie, dynamika mikro/makro. Nie jest to granie ani ostre, ani jakoś specjalnie ciepłe. Mnie się w nim podoba, że nie ma żadnych niedostatków, czy kompromisów - po prostu cholernie uczciwie zrobione zasilanie, a jak jest zasilanie to jest i muzyka.

 

Sam nadal mocno nad nim myśle, chociaż do Tannoya nie wiem, czy nie pójdę w jakąś słabszą lampkę, bo nie ma potrzeby wpinania elektrowni w stylu ASR właśnie.

 

słyszałem niejednego ASR miałem nawet kupować niestety to nie moja bajka , dlatego trzeba robic odsłuchy , u ciebie ASR sie sprawdził u mnie kompletnie nie , uważam że to bardzo dobry wzmak ale nie dla każdego, no własnie ASR nie zagrał zadowalająco z Tannoy GRF Memory , zastanawia mnie też dośc duża dostepność ASR-ów na rynku wtórnym , według mojej opini jednak wybrał bym Iovite ,serwis na miejscu, nie odbiega walorami sonicznymi od ASR według mnie nawet jest lepsza , mniej problematyczna (akumulatory,serwis,koszty), AS niebawem, kolega jak nie chce wypożyczyć, czemu sie totalnie dziwie bo ma na miejscu w Krakowie producenta ,to napewno posłucha Iovity i nnych nowości od Haiku na AS, nadmienie że na początku byłem mega sceptycznie nastawiony do polskich producentów i tez szukałem u zagranicznych potęg :-) (Burmester,Audio research,BAT , Einstein(super),Accuphase(dla miłosników dobrego stereo), Hegel (chyba najwieksza porazka ), no i w ten sposób straciłem mnóstwo pieniędzy na odsprzedaży tych wyjatkowych urządzen nie doceniając naszego podwórka , oczywiście to wszystko, to moje subiektywne zdanie , kazdy ma swój dzwięk i wie czego chce i szuka , pzdr

 

dobrze też jeden z kolegów sugeruje tutaj zestawienie końcówki + pre najlepiej lampowe , to dobry trop , w dzielonych zawsze jest wiecej swobody i powietrza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem niejednego ASR miałem nawet kupować niestety to nie moja bajka , dlatego trzeba robic odsłuchy , u ciebie ASR sie sprawdził u mnie kompletnie nie , uważam że to bardzo dobry wzmak ale nie dla każdego

 

 

 

słyszałem niejednego ASR miałem nawet kupować niestety to nie moja bajka , dlatego trzeba robic odsłuchy , u ciebie ASR sie sprawdził u mnie kompletnie nie , uważam że to bardzo dobry wzmak ale nie dla każdego, no własnie ASR nie zagrał zadowalająco z Tannoy GRF Memory , zastanawia mnie też dośc duża dostepność ASR-ów na rynku wtórnym , według mojej opini jednak wybrał bym Iovite ,serwis na miejscu, nie odbiega walorami sonicznymi od ASR według mnie nawet jest lepsza , mniej problematyczna (akumulatory,serwis,koszty), AS niebawem, kolega jak nie chce wypożyczyć, czemu sie totalnie dziwie bo ma na miejscu w Krakowie producenta ,to napewno posłucha Iovity i nnych nowości od Haiku na AS, nadmienie że na początku byłem mega sceptycznie nastawiony do polskich producentów i tez szukałem u zagranicznych potęg :-) (Burmester,Audio research,BAT , Einstein(super),Accuphase(dla miłosników dobrego stereo), Hegel (chyba najwieksza porazka ), no i w ten sposób straciłem mnóstwo pieniędzy na odsprzedaży tych wyjatkowych urządzen nie doceniając naszego podwórka , oczywiście to wszystko, to moje subiektywne zdanie , kazdy ma swój dzwięk i wie czego chce i szuka , pzdr

 

dobrze też jeden z kolegów sugeruje tutaj zestawienie końcówki + pre najlepiej lampowe , to dobry trop , w dzielonych zawsze jest wiecej swobody i powietrza

Czekaj , czekaj, a czy Ty przypadkiem nie trafiłeś na Haiku dostając w rozliczeniu mojego (byłego już) Sol II RC? :)

ASR słuchałem z Quadralami Vulcanami, ktore z Accuphase były chude i średnio ciekawe i z jakimiś podłogówkami Dynaudio z budżetu ok 20k - może nie są to wybitne kontrukcje, ale rzekłbym że wystarczające, żeby docenić potencjał.

 

Duża dostępność na rynku? Hmm - też mnie to zastanawiało dopóki nie posłuchałem. Kolega obok ma teraz także zobaczymy, czy wyjdą jakieś mankamenty / znudzenie tym dźwiękiem u niego. Póki co banan nie schodzi mu z ust. Ja jedynie na jego miejscu wrzuciłbym jakąś lampke w źródło (a może właśnie preamp) coby dodać całości odrobiny miękkości i barwy - ale to dlatego, że ja tak lubię ostatnio :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymając się budżetu 20 tys trudno jest uciec od lampy, Przy kwocie 35 tys może tak być jak piszesz, a poniżej 10 tys też raczej tranzystor wygra.

 

Hmmm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tryton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj , czekaj, a czy Ty przypadkiem nie trafiłeś na Haiku dostając w rozliczeniu mojego (byłego już) Sol II RC? :)

ASR słuchałem z Quadralami Vulcanami, ktore z Accuphase były chude i średnio ciekawe i z jakimiś podłogówkami Dynaudio z budżetu ok 20k - może nie są to wybitne kontrukcje, ale rzekłbym że wystarczające, żeby docenić potencjał.

 

Duża dostępność na rynku? Hmm - też mnie to zastanawiało dopóki nie posłuchałem. Kolega obok ma teraz także zobaczymy, czy wyjdą jakieś mankamenty / znudzenie tym dźwiękiem u niego. Póki co banan nie schodzi mu z ust. Ja jedynie na jego miejscu wrzuciłbym jakąś lampke w źródło (a może właśnie preamp) coby dodać całości odrobiny miękkości i barwy - ale to dlatego, że ja tak lubię ostatnio :)

Tak to był twój Haiku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASR słuchałem z Quadralami Vulcanami,

 

To jest dobra droga -> pełno-pasmowe kolumny bez kompromisów żadnych budowane, zarówno obudowa jak i głośniki - Isophon i wstęga Technics - topowa wtedy... i nadal.

Sam łączę ASR z Qudaral Montan (model niżej od Vulcana, głośniki te same).

Z takimi głośnikami można dopiero docenić ASR.

Wcale się nie dziwię, że łączenie go z Tannoy nie grało za dobrze - one były tym słabszym elementem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haiku jakoś nie znalazł się na mojej liście chętnych bo nie specjalnie dostałem na niego dobre ceny jakiś czas temu. Może to się zmieniło.

Chętnie go sprawdzę gdyż faktycznie jest pod nosem.

Ale nie lubię kupować produktów które po wyjęciu z opakowania już dużo tracą.

Chyba że takowy produkt miałby ze mną zostać na na prawdę długie lata. Chociaż wiecie jak działa audio :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra droga -> pełno-pasmowe kolumny bez kompromisów żadnych budowane, zarówno obudowa jak i głośniki - Isophon i wstęga Technics - topowa wtedy... i nadal.

Sam łączę ASR z Qudaral Montan (model niżej od Vulcana, głośniki te same).

Z takimi głośnikami można dopiero docenić ASR.

Wcale się nie dziwię, że łączenie go z Tannoy nie grało za dobrze - one były tym słabszym elementem.

Hmm Tannoye to fajne skrzynki, mają swoje atuty. Barwowo i średnicą biją Quadrala. Ale Vulkany mają dużo lepszy dół, scenę w głąb, rozdzielczość.

To kawał porządnie zrobionej kolumny. Zresztą to jest synergiczne niemieckie połączenie - widziałem nie raz na ebayu.

Tak to był twój Haiku

No to miło, że się spodobał. Cały czas tęskni mi się za nim i chętnie spoglądam wstecz w tym przypadku :)

Nie sądziłem jednak, że w konfrontacji z Twoimi klockami zrobi dobre wrażenie, bo to jednak trochę inna liga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Tannoye to fajne skrzynki, mają swoje atuty. Barwowo i średnicą biją Quadrala. Ale Vulkany mają dużo lepszy dół, scenę w głąb, rozdzielczość.

To kawał porządnie zrobionej kolumny. Zresztą to jest synergiczne niemieckie połączenie - widziałem nie raz na ebayu.

No to miło, że się spodobał. Cały czas tęskni mi się za nim i chętnie spoglądam wstecz w tym przypadku :)

Nie sądziłem jednak, że w konfrontacji z Twoimi klockami zrobi dobre wrażenie, bo to jednak trochę inna liga.

 

No widzisz nie zawsze pieniądze grają , jestem juz blisko zakupu Iovity , średnica w haiku jest nie do pobicia w topowych produktach znanych marek , nie wiem i nie rozumiem dlaczego tak jest :-)

 

tutaj zdjecie mojego kolegi który usłyszał u mnie Haiku i zwariował , spójrzcie obok Audio research Vsi75 , słucha juz tyko na SOL II custom :-)

dokupił też Ganymede phono

 

Haiku jakoś nie znalazł się na mojej liście chętnych bo nie specjalnie dostałem na niego dobre ceny jakiś czas temu. Może to się zmieniło.

Chętnie go sprawdzę gdyż faktycznie jest pod nosem.

Ale nie lubię kupować produktów które po wyjęciu z opakowania już dużo tracą.

Chyba że takowy produkt miałby ze mną zostać na na prawdę długie lata. Chociaż wiecie jak działa audio :(

 

"Ale nie lubię kupować produktów które po wyjęciu z opakowania już dużo tracą"

co bys nie kupił tak własnie bedzie no moze na Accuphase nie stracisz za dużo ale i tak stracisz , kupujac starego Marka Levinsona (naprawa tych urzadzen to koszmar, przedstawiciel nie odpowiada na maile ), ASR napewno nie zarobisz zobacz w jakiej cenie są ASR-y a kosztowały krocie, w Audio on dostałem bardzo duzy rabat na Haiku , podejrzewam ze gdybyś zdecydował sie na Iovite to tez dostaniesz mega cene a w porównaniu z ASR róznice nie będą polegały na tym który jest lepszy tylko na tym który Tobie bardziej sonicznie podejdzie , moim zdaniem ASR duzo daje od siebie a Iovita jest bardziej liniowa , ja akurat lubie drut z gałką volume , Tobie może bardziej spodoba sie ASR wtedy bierz i zamknij temat bo ceny sa dobre :-)

 

To jest dobra droga -> pełno-pasmowe kolumny bez kompromisów żadnych budowane, zarówno obudowa jak i głośniki - Isophon i wstęga Technics - topowa wtedy... i nadal.

Sam łączę ASR z Qudaral Montan (model niżej od Vulcana, głośniki te same).

Z takimi głośnikami można dopiero docenić ASR.

Wcale się nie dziwię, że łączenie go z Tannoy nie grało za dobrze - one były tym słabszym elementem.

 

Hmmm GRF Memory to juz kawał Tannoya z seri Prestige ASR im nie straszny :-), nie wiem czy miałes okazje posłuchać nie wiem Westminstera, GRF-a czy Canterbury

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tą zajebistością Haiku, bo zaraz ludzie będą oczekiwać, że Sol II to elektrownia, która rozpędza wszystko... ale rzeczywiście są to klocki, co dają się lubić w odpowiedniej konfiguracji. Phono pre też testowałem i ubóstwiam możliwość regulacji barwy, która totalnie ratuje wiele z kiepsko zrobionych płyt.

 

Ponoć jak się tam wrzuci jakies rasowe lampy to juz w ogole jest kosmos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tą zajebistością Haiku, bo zaraz ludzie będą oczekiwać, że Sol II to elektrownia, która rozpędza wszystko... ale rzeczywiście są to klocki, co dają się lubić w odpowiedniej konfiguracji. Phono pre też testowałem i ubóstwiam możliwość regulacji barwy, która totalnie ratuje wiele z kiepsko zrobionych płyt.

 

Ponoć jak się tam wrzuci jakies rasowe lampy to juz w ogole jest kosmos.

 

nie napisałem że napędzi wszystko , ale po wczytaniu sie w specyfikacje wzmacniacza kazdy kto zna temat bedzie wiedział gdzie np sola zaaplikować , to oczywista oczywistośc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał o Burmesterze. Mam stary podstawowy model i zgadzam się z opinią wcześniej. Gładkość i dynamika zarazem. Ciężko znaleść jakieś wady. Aż strach pomyśleć co robią wyższe modele. W porównaniu do topowej końcówki Hegla to był jakiś żart. Zresztą ten piecyk skasowal wszystko co miałem wcześniej. Mając dwie dychy na pewno coś dało by się znaleść z uzywek, choć rynek slaby. Bardzo mało ich jest bo są poprostu drogie jako nowe. A i mało ludzi ich się pozbywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lampa z wymienionymi na NOS-y lampami w pre i trudno w tym budżecie znaleźć coś lepiej. Właśnie wymieniłem lampę wejściową na Amperex Bugle Boy i "kolorowo się zrobiło" :) Pełna rekomendacja. Zamiast zmieniać ciągle skrzynki wystarczy trochę pożonglować lampkami:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniłem lampę wejściową na Amperex Bugle Boy i "kolorowo się zrobiło" :) Pełna rekomendacja. Zamiast zmieniać ciągle skrzynki wystarczy trochę pożonglować lampkami:)

Zgadza się. Nie wiem jakie w Twoim wzmacniaczu i systemie wniosła ta lampka zmiany ale u mnie bardzo dużo na + po wymianie standardowych na amperexy.

Aż kupiłem kilka par na zapas :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Nie wiem jakie w Twoim wzmacniaczu i systemie wniosła ta lampka zmiany ale u mnie bardzo dużo na + po wymianie standardowych na amperexy.

Aż kupiłem kilka par na zapas :)

 

Witam,

jestem ciekawy czy cos to w moim Magnacie RV3 zmieni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po swoim doświadczeniu bez wahania zmieniłbym je na Amperexy, zadowolenie gwarantowane. Jak kolega pisze, warto zrobić sobie zapasik. Dziękuję za wyrozumiałość, za lekkie odejście od tematu głównego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Hegla to wszystko gra lepiej. Nadal nie rozumiem szału na te wzmacniacze. No nie rozumiem.

Słuchałem delikatnie stuningowanego rv3. Moim zdaniem warto do niego zainwestować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Hegla to wszystko gra lepiej. Nadal nie rozumiem szału na te wzmacniacze. No nie rozumiem.

Słuchałem delikatnie stuningowanego rv3. Moim zdaniem warto do niego zainwestować.

Słuchałes konkretnie którego i z czym to zestawiles? Dla mnie Hegel to jest świetna marka ale nie ze wszystkim zagra. U mnie było słabiej z Helicon 400mk2 ale u taty z S25 jest rewelacja. Piszę o H300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Hegla to wszystko gra lepiej. Nadal nie rozumiem szału na te wzmacniacze. No nie rozumiem.

Słuchałem delikatnie stuningowanego rv3. Moim zdaniem warto do niego zainwestować.

A możesz trochę przybliżyć na czym polegał tuning?

Szukam następcy RV4, ale może dam mu jeszcze szansę i stuninguję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem i 300tki i 160? Dobrze mówię? Zleciłem dobór kolumn sprzedawcy w salonie jako że uznałem że będzie wiedział z czym, bo chce mi go sprzedać :)

Padło na dynaudio i chario, obie konstrukcje odmienne brzmieniowo.

Później poszła inną elektronika w ruch, roksan, lampowy unison i było lepiej :)

Ale to moje odczucia. Hegel po prostu nie dla mnie.

 

Ok tuning to za dużo powiedziane. Po prostu wymiana lamp w prezencie na jakieś topowe modele, nie wiem jakie, bo nie znam się na tym. Obok stal ten sam seryjny więc odsłuch miał sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Słuchałem i 300tki i 160? Dobrze mówię? Zleciłem dobór kolumn sprzedawcy w salonie jako że uznałem że będzie wiedział z czym, bo chce mi go sprzedać :)

Padło na dynaudio i chario, obie konstrukcje odmienne brzmieniowo.

Później poszła inną elektronika w ruch, roksan, lampowy unison i było lepiej :)

Ale to moje odczucia. Hegel po prostu nie dla mnie.

 

Ok tuning to za dużo powiedziane. Po prostu wymiana lamp w prezencie na jakieś topowe modele, nie wiem jakie, bo nie znam się na tym. Obok stal ten sam seryjny więc odsłuch miał sens.

A nie chcesz zrobić podejścia do Unisona ale Sinfonia Anniversary? Po rabacie wyjdzie 20k, a może i mniej. Jeden z lepiej wspomnianych przeze mnie wzmakow. Primaluna Dialogue HP? Choć chyba już tu o tym pisałem:)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem i 300tki i 160? Dobrze mówię? Zleciłem dobór kolumn sprzedawcy w salonie jako że uznałem że będzie wiedział z czym, bo chce mi go sprzedać :)

Padło na dynaudio i chario, obie konstrukcje odmienne brzmieniowo.

Później poszła inną elektronika w ruch, roksan, lampowy unison i było lepiej :)

Ale to moje odczucia. Hegel po prostu nie dla mnie.

 

 

Ja miałem okazję słuchać większości Hegli u siebie i zdecydowanie najgorzej wypadł H190. Ten wzmacniacz był całkowicie wykastrowany ze średnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przekroczy budżet.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.