Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Dziwię się nieco wypowiedzi ojca. Można tak, ale po meczu.

Teraz niejaka Kenin z USA pokazała jak się walczy z Halep. To był bój niesamowity, a dzieli je chyba przepaść w rankingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, zukzukzuk napisał:

Tak. Dziwię się nieco wypowiedzi ojca. Można tak, ale po meczu.

Teraz niejaka Kenin z USA pokazała jak się walczy z Halep. To był bój niesamowity, a dzieli je chyba przepaść w rankingu.

No bez żartów.  Kenin jest 2 lata starsza i gra w WTA Tour trzeci sezon.  I jest 37 w rankingu czyli na poziomie Giorgi a nie Igi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były żarty. Czyli Kenin ma dopiero 19 lat? Daj Boże, żeby nasza tak grała mając 21:) Nie znam jej, bo po erze Radwańskiej nie śledzę dokładnie rankingu.

Nie mniej, ona grała z JEDYNKĄ i zapewne była skazana na sromotną porażkę, przynajmniej przez bukmacherów. A nasza - ze stosunkowo słabą Giorgi, która najlepsze czasy ma za sobą. Niestety - nie pokazała zbyt wiele na tle Kenin.

Rozumiem, że wszystko tłumaczysz wiekiem juniorskim, brakiem ogrania w WTA. Lecz były takie, które w jej wieku GRAŁY. Miejmy nadzieję, że jednak coś z niej będzie. Różnie to bywa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zukzukzuk napisał:

A nasza - ze stosunkowo słabą Giorgi, która najlepsze czasy ma za sobą

Eeeee Giorgi to teraz jest właśnie w swoim najlepszym czasie.

Mam nadzieję, że Camila w tym turnieju namąci jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - na tle naszej super wyglądała:) Moim zdaniem Georgi grała kiedyś lepiej. Ale, ja się nie znam...

Nie mniej, głównie chodzi mi o to, że Majchrzak zaprezentował się duuużo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Moim zdaniem Georgi grała kiedyś lepiej. Ale, ja się nie znam...

Obecnie ma najlepszy ranking w swojej historii WTA, no chyba, że ranking się nie zna. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iro III napisał:

Obecnie ma najlepszy ranking w swojej historii WTA, no chyba, że ranking się nie zna. ;)

Niestety mylisz się:) ale tylko o włos:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najwyżej była 26:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Generalnie jeśli jej szczyt na dość długą już karierę to 26. miejsce to należy do grupy średniaków, co nie zmienia faktu, że teraz ma swój najlepszy okres i jeśli utrzyma równy poziom to może sprawić niespodziankę, bo Pliskowa potrafi zaskakiwać in minus, tak samo jak później któraś z pary Muguruza/Bacsinszky, a dalej to już ćwierćfinał. Może to być jej turniej życia, z tym, że ona też miewa wpadki. W każdym razie żeby poprawić swój rekordowy ranking musi wygrać co najmniej jeszcze 2 mecze.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście tak ucichli?

Jak pokazała rzeczywistość, Georgi daleko nie zaszła, chociaż podobno jest w życiowej formie (nie - moim zdaniem). Pliskowa za bardzo nie chciała wygrać, to Kamila nie chciała bardziej. Albo za bardzo chciała. W każdy,m razie, dość marna gra czeszki, wystarczyła...

Sądzę, że jeśli Pliskowa nie zaskoczy, to przegra z Muguruzą.

Szkoda, żeśmy nie założyli się:( Pieniądze potrzebne jak nigdy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muguruza tak jak ją ostatnio widziałem bardzo się przykłada do gry. Wszyscy wiemy że w kobiecym tenisie wielką rolę odgrywa element psychiki. Jeżeli Muguruza nie będzie wpadać w te swoje humory i zagra starannie to przy jej talencie może nawet wygrać.

Przyglądam się też Barthy bo wydaje mi się, że mentalnie przeskoczyła jakiś szczebelek i może osiągnąć więcej niż do tej pory. Wydaje mi się też, że jakby trochę schudła co może jej tylko pomóc bo zawsze była taka kluchowata ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieodparte wrażenie że Pliskova się za bardzo nie wysilała w meczu z Giorgi.  Grała tak aby wygrać.  Z Muguruzą ma H2H 7-2 i przez ostatnie 12 miesięcy grała dużo lepiej.  Ostatnie większe osiągnięcie Muguruzy to półfinał RG'18, potem było raczej marnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zbig napisał:

Miałem nieodparte wrażenie że Pliskova się za bardzo nie wysilała w meczu z Giorgi.  Grała tak aby wygrać.  Z Muguruzą ma H2H 7-2 i przez ostatnie 12 miesięcy grała dużo lepiej.  Ostatnie większe osiągnięcie Muguruzy to półfinał RG'18, potem było raczej marnie.

A moim zdaniem, gdyby tak było, Giorgi nie wygrałaby seta. Bycie przez 40 minut dłużej na korcie, może być bardzo ważnym i brzemiennym aspektem w następnych rundach. Pliskowa sprawiała wrażenie jakby za dużo wzięła na uspokojenie lub przeżarła się (za przeproszeniem).

Po tym występnie Karoliny (bez względu na statystki, długość wypoczynku itd.), w  następnej rundzie stawiam na Muguruzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Przyglądam się też Barthy bo wydaje mi się, że mentalnie przeskoczyła jakiś szczebelek i może osiągnąć więcej niż do tej pory. Wydaje mi się też, że jakby trochę schudła co może jej tylko pomóc bo zawsze była taka kluchowata ;-).

Przepraszam że cytuję sam siebie, ale nie mogę się powstrzymać. Barty pokonała Szarapową! Idzie nowe :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zukzukzuk napisał:

A moim zdaniem, gdyby tak było, Giorgi nie wygrałaby seta. Bycie przez 40 minut dłużej na korcie, może być bardzo ważnym i brzemiennym aspektem w następnych rundach. Pliskowa sprawiała wrażenie jakby za dużo wzięła na uspokojenie lub przeżarła się (za przeproszeniem).

Statystyki drugiego seta nie wskazują na gorszą grę Karoliny, raczej na szczęście Giorgi, która miała 3 breakpointy i wykorzystała wszystkie, Karolina miała 5 a wykorzystała 2.  W trzecim secie wyraźnie zdjęła siłę, skupiła się na precyzji, nie grała już asów ale nie pozwoliła kompletnie Giorgi na nic. 

 

7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Przepraszam że cytuję sam siebie, ale nie mogę się powstrzymać. Barty pokonała Szarapową! Idzie nowe :-).

Szarapową to ostatnio prawie wszyscy leją, więc się specjalnie nie zdziwiłem.  Bardziej ciekawi mnie jak sobie Serena poradzi bo w górnej części drabinki komplet i niezła ścieżka zdrowia ją czeka w drodze do finału, Halep, potem Muguruza lub Pliskowa, następnie najpewniej Osaka lub Switolina.  Nie wierzę aby dała radę.

A wracając do polskiego tenisa, Świątek wykorzystuje okazję i wraz z Kubotem wygrali mecz w miksta z Rosolską / Mekticiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - miałeś rację. Chylę czoła!

Niestety nie widziałem tej, chyba sromotnej porażki (jak wnioskuję z wyniku).

Taki jest tenis, Nieprzewidywalny, zwłaszcza w wielkich szlemach. Jednego dnia, dany zawodnik gra wręcz żenująco, a za dwa dni - ponad przeciętnie dobrze. Aga też tak miała. Wydaje się wręcz, że często jest to sport niesprawiedliwy.

Weźmy np. Nishikorego. Z Majchrzakiem, gdyby ów potrafił utrzymać zaskakująco dobry poziom (na tle Japończyka) przez 3-4 sety, pewno by sobie nie poradził, a dziś? Melduje się w najlepszej ósemce turnieju.

Zresztą. Podobnie jest w piłce nożnej. Niemcy rzadko błyszczą w rozgrywkach grupowych jakiś mistrzostw. Ale, jak już przejdą dalej, to często dochodzą, aż do finału. Grają coraz solidniej i lepiej.

Sądziłem też, że Halep da radę. Niestety, Serena znów o włos lepsza:(

Myślę też, że nie oglądałeś meczu Pliskowa - Giorgi, skoro przytaczasz tylko statystyki (dobre dla Czeszki). Pliskowa naprawdę wyglądała tu słabiutko (jak na nią).  Lecz Włoszka też nie chciała wygrać tego spotkania.

 Mówią, ze pewien statystyk utopił się w jeziorze, które miało średnią, statystyczną głębokość... 10 cm. A jednak, wystarczyło, że w jednym miejscu była głęboka dziura

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carreno Busta przegrał przez własną głupotę i na własne życzenie. Ten tie-break powinno się obowiązkowo pokazywać wszystkim młodym adeptom tenisa. Ile to pacan stracił? Ćwierć miliona dolarów?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Carreno Busta przegrał przez własną głupotę i na własne życzenie. Ten tie-break powinno się obowiązkowo pokazywać wszystkim młodym adeptom tenisa. Ile to pacan stracił? Ćwierć miliona dolarów?

Kibicowałem mu do momentu jak zaczął się awanturować w tiebreaku o punkt, który jego zdaniem powinien być powtórzony. Zgodnie z przepisami mógł mieć nawet cień racji ale byłoby tu niezgodne z duchem sportu bo punkt był ewidentnie przez niego przegrany. Jednak największym przegranym jak dotychczas w AO jest Verdasco, który w ciężkim w boju z Cilicem miał piłkę meczową i zrobił DF ale jego słaba psychika to znana sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Myślę też, że nie oglądałeś meczu Pliskowa - Giorgi, skoro przytaczasz tylko statystyki (dobre dla Czeszki). Pliskowa naprawdę wyglądała tu słabiutko (jak na nią).  Lecz Włoszka też nie chciała wygrać tego spotkania.

Oglądałem częściowo, głównie drugi set.  Pliskova zawsze jest taka nieobecna mentalnie, co nie przeszkadza jej od czasu do czasu połamać rakiety, raz nawet o krzesełko sędziowskie :-)    Dlatego, przyznam że nie mam bladego pojęcia jak wypadnie w meczu z Sereną.  Wygrać z nią potrafi, co pokazała na US Open 2016.

6 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Carreno Busta przegrał przez własną głupotę i na własne życzenie.

Przegrał bo Kei od 3 seta zaczął grać lepiej i Hiszpan już nie był w stanie postawić kropki nad i.  Ale próbował, bo mecz był generalnie obustronnie bardzo dobry do końca.  Nie przywiązywał bym aż takiej wagi do tego tie breaka.  Oczywiście taktycznie dał d... bo albo powinien robić awanturę na całego w stylu McEnroe albo odpuścić i nie tracić koncentracji.  A tak japońska jakość wygrała z hiszpańskim temperamentem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski tenis po Radwańskiej ?  To proste..przeniósł się do Tańca z gwiazdami..i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SynSama napisał:

Polski tenis po Radwańskiej ?  To proste..przeniósł się do Tańca z gwiazdami..i tyle.

Trudno się dziwić.  Agnieszka pasuje do tańca lepiej niż do kuchni gdzie pyzata gęba Rogera na tle góry makaronu sprawdza się o wiele lepiej :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SynSama napisał:

Polski tenis po Radwańskiej ?  To proste..przeniósł się do Tańca z gwiazdami..i tyle.

Raczej się dopiero przeniesie. "Bidulka" musi dorabiać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Raczej się dopiero przeniesie. "Bidulka" musi dorabiać:)

Podobno nieźle kasuje.  Wojewódzkiego nie było stać  :-)

Aga na instagramie cała w koronkach a w Melbourne się chyba czeski finał szykuje u pań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:

Raonic out:), nie lubię go od czasu tego:

 

Ale za co? Bo to chyba sędzia dał ciała? 

Milos gra taki drewniany tenis bez emocji więc rzadko go oglądam.  W finale męskim AO2019 wszystko wskazuje na El Clasico.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Potro oczekiwał od Raonica , że się zachowa fair i się po prostu przyzna bo sędzia nie zauważył tego dotknięcia i pytał też o to  Raonica, który udawał, że nie wie o co chodzi mimo, że cały stadion to widział.  Po tym incydencie losy meczu się odwróciły i DelPo przegrał.  No tak ale tenis to był sport dżentelmenów tylko, że 50 lat temu chyba:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:

Del Potro oczekiwał od Raonica , że się zachowa fair i się po prostu przyzna bo sędzia nie zauważył tego dotknięcia i pytał też o to  Raonica, który udawał, że nie wie o co chodzi mimo, że cały stadion to widział.  Po tym incydencie losy meczu się odwróciły i DelPo przegrał.  No tak ale tenis to był sport dżentelmenów tylko, że 50 lat temu chyba:)

To tak nie do końca, bo zawodnik nie może dotknąć siatki przed zakończeniem akcji - jak dotykał to piłka po odbiciu właśnie opuszczała kort.  W takiej sytuacji wyłącznie sędzia decyduje bo to czy zawodnik dotknął siatki samo w sobie nie jest decydujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zbig napisał:

To tak nie do końca, bo zawodnik nie może dotknąć siatki przed zakończeniem akcji - jak dotykał to piłka po odbiciu właśnie opuszczała kort.  W takiej sytuacji wyłącznie sędzia decyduje bo to czy zawodnik dotknął siatki samo w sobie nie jest decydujące.

„Dead ball” jest wtedy dopiero jak piłka drugi raz się odbije, a w tym wypadku piłka była wyraźnie jeszcze w powietrzu po koźle, gdy Raonic dotknął siatki, tutaj nie ma co decydować tylko zauważyć i podać prawidłowy wynik. Sędzia przeoczył, a Raonic mimo, że wiedział, że popełnił błąd to się nie przyznał. Pamiętam, że tłumaczył się z tego na konferencji prasowej i przyznał że wiedział ale podsumował, że sędzia zdecydował więc on już nic nie robił. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz Serena Williams -Karolina Pliskova i to był mecz na miarę historycznych pojedynków Sampras-Agassi. Jest takie powiedzenie, że z 5:2 dobrze się ciągnie, ale wyciągnąć z 5:1?

Tak jak za Sereną nie przepadam tak muszę oddać jej szacunek za rzadko spotykaną klasę. Nie narzekała, nie zwalała na skręconą nogę, powiedziała że Pliskova grała świetny tenis i wygrana to jej zasługa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Obejrzałem mecz Serena Williams -Karolina Pliskova i to był mecz na miarę historycznych pojedynków Sampras-Agassi. Jest takie powiedzenie, że z 5:2 dobrze się ciągnie, ale wyciągnąć z 5:1?

Tak jak za Sereną nie przepadam tak muszę oddać jej szacunek za rzadko spotykaną klasę. Nie narzekała, nie zwalała na skręconą nogę, powiedziała że Pliskova grała świetny tenis i wygrana to jej zasługa.

Trochę  żałuję, że nie widziałem live. Lecz, czasy, gdy zawalałem noce chyba bezpowrotnie minęły:( Niesamowite. Wyciągnąć z 1:5 z Sereną. 4 meczbole. WOW! Fakt, że kontuzja SW zapewne pomogła. Nie mniej - jak piszesz - Serenę należy pochwalić za wypowiedzi pomeczowe. "Znormalniał". Chyba się starzeje czy co?

Dzisiejszej nocy pogromczyni wielkiej Sereny. nieco zaskoczyła i przegrała.

Chciało by się powiedzieć - niezbadane są wyroki tenisa.

Tylko Nadal (na razie) jest jak terminator!

Właśnie wygrał w cuglach! Ponoć jeszcze nie miał takiego AO, w którym nie stracił seta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.