Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoria jest znana. Praktyka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pieniądze trafiały do osób bezpośrednio podejmujących decyzje w jego sprawie. Ale podobno "nie miały wpływu na wspomniane decyzje". Ktoś w to wierzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Gdzie są ci pedofile? Co 20 osoba to pedofil. Według ciebie wszyscy molestują. Czyli w najbliższej rodzinie mam jednego. W dalszej drugiego. W szkołach uczyło mnie kilku. Wśród znajomych mam następnych paru, żadna z tych osób (nic o tym nie wiem) nie jest podejrzana o takie czyny. To gdzie to zagłębie pedofilskie jest? 

A w takim zakonie legionistów co 40 ma zarzuty... 

Jakby na mojej wsi co 40 mieszkaniec miał zarzuty to średnio w co 10tym domu by mieszkał pedofil z zarzutami. A jakoś nie słychać nic...

Idąc tym tokiem rozumowania, to ja zapytam, gdzie są pedofile wśród duchownych?

Przez całe swoje życie poznałem ich setki, jak nie tysiące, z relacji bliskich i znajomych jeszcze więcej i ani raz, powtarzam, ani raz nie spotkałem tam duchownego z takimi zarzutami! Czyli co? Nie ma ich?

Dyskutujesz ze statystyką nie ze mną.

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Teoria jest znana. Praktyka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pieniądze trafiały do osób bezpośrednio podejmujących decyzje w jego sprawie. Ale podobno "nie miały wpływu na wspomniane decyzje". Ktoś w to wierzy?

Zapytaj specjalistę czy ty nie powinieneś, on prawdę ci powie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie macie nic do powiedzenia. 

34 minuty temu, Jacchusia napisał:

poznałem ich setki, jak nie tysiące

Miliony. Idź na całość.

35 minut temu, Jacchusia napisał:

ani raz nie spotkałem tam duchownego z takimi zarzutami

Jednostkowe doświadczenie nie czyni statystyki. Uważasz że Watykan mówiąc o problemie pedofilii w KK kłamie? No bo przecież jakiś tam @Jacchusia nie spotkał ani jednego. I to jest argument ostateczny, przesądzający sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ktoś w to wierzy

 

4 minuty temu, Bobcat napisał:

Jak zwykle nie macie nic do powiedzenia. 

jak śmiesz czepiać się wiary innych ludzi?! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bobcat napisał:

Jak zwykle nie macie nic do powiedzenia. 

Miliony. Idź na całość.

Jednostkowe doświadczenie nie czyni statystyki. Uważasz że Watykan mówiąc o problemie pedofilii w KK kłamie? No bo przecież jakiś tam @Jacchusia nie spotkał ani jednego. I to jest argument ostateczny, przesądzający sprawę.

Ty czytasz całą rozmowę? Bo kolejny raz robisz z siebie...Bobcata.

to ja ci może wytłumaczę, żebyś nie żył w niewiedzy i następnym razem zorientował się na co odpisujesz, bo tych twoich głupot jest już za wiele.

46 minut temu, Jacchusia napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, to ja zapytam, gdzie są pedofile wśród duchownych?

Chodzi o rozumowanie Pieknego, gdyby moje było takie samo to musiałbym stwierdzić to co napisałem.

Bobcat ile ty masz lat? Że tego nie rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Bo kolejny raz robisz z siebie...

Ile razy mam powtarzać że im gorzej wypadam w oczach indywiduów Twojego autoramentu tym większy zaszczyt dla mnie i tym większa przyjemność. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj najmniejszym problemem jest co ja myślę o tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jacchusia napisał:

Ale tutaj najmniejszym problemem jest co ja myślę o tobie.

Myśl sobie co tylko chcesz. Są ludzie (również tu na Forum) których szanuję i cenię (aczkolwiek niekoniecznie i nie zawsze się w konkretnych sprawach z nimi zgadzam). Są również tacy którymi gardzę. Jak myślisz do której grupy Ty się zaliczasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuniu kochaniutki każdy na którego wpis odpowiadasz , lub wręcz napadasz ma swiadomość  twojej estymy ?

jedynie ci ignorowani nie moga nawet pomarzyć o takiej promocji

 

dlatego jeśli naprawdę chcesz okazac własną oziebłość emocjponalną nie odpowiadaj na wpisy

ignoruj mnie będe ci bardzo wdzięczny za ten "brak szacunku"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Jacchusia napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, to ja zapytam, gdzie są pedofile wśród duchownych?

Przez całe swoje życie poznałem ich setki, jak nie tysiące, z relacji bliskich i znajomych jeszcze więcej i ani raz, powtarzam, ani raz nie spotkałem tam duchownego z takimi zarzutami! Czyli co? Nie ma ich?

Dyskutujesz ze statystyką nie ze mną.

No właśnie o to chodzi, że nawet jeżeli ten doktor ma rację i 5% ludzi ma gen pedofila to tak jak on mówi "ogromna większość" nie molestuje dzieci. W zakonie co 40 ma zarzuty pedofilskie. Skąd taka kumulacja? Bo jak widzisz jest to odchył od normy. No ale mając takiego kierownika i przy zerowej reakcji przez dziesięciolecia ze strony Watykanu mimo zgłoszeń, pedofile miały w zakonie jak pączek w maśle.

1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

Chodzi o rozumowanie Pieknego, gdyby moje było takie samo to musiałbym stwierdzić to co napisałem.

Ty mi wytłumacz swoje, bo podałeś link do artykułu i te 5% miało tłumaczyć, a nawet pokazać "lepszość" zakonników, że niby odstają na plus, bo molestowało 2,5 procent. Założyłeś, że te 5 procent to gwałciciele, a jest to gówno prawda. Czy normalni hetero jak nie mają partnerki i nie chodzą na dziwki to wszyscy gwałcą? Czy wiedzą, że nie wypada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, slawek.xm napisał:

dlatego jeśli naprawdę chcesz okazac własną oziebłość emocjponalną nie odpowiadaj na wpisy

ignoruj mnie będe ci bardzo wdzięczny za ten "brak szacunku"

Nie Ty mi będziesz mówił co mam robić.

47 minut temu, slawek.xm napisał:

każdy na którego wpis odpowiadasz , lub wręcz napadasz ma swiadomość  twojej estymy

Twoje nadinterpretacje według własnego myślenia życzeniowego są wielce zabawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

No właśnie o to chodzi, że nawet jeżeli ten doktor ma rację i 5% ludzi ma gen pedofila to tak jak on mówi "ogromna większość" nie molestuje dzieci. W zakonie co 40 ma zarzuty pedofilskie. Skąd taka kumulacja? Bo jak widzisz jest to odchył od normy. No ale mając takiego kierownika i przy zerowej reakcji przez dziesięciolecia ze strony Watykanu mimo zgłoszeń, pedofile miały w zakonie jak pączek w maśle.

Ty mi wytłumacz swoje, bo podałeś link do artykułu i te 5% miało tłumaczyć, a nawet pokazać "lepszość" zakonników, że niby odstają na plus, bo molestowało 2,5 procent. Założyłeś, że te 5 procent to gwałciciele, a jest to gówno prawda. Czy normalni hetero jak nie mają partnerki i nie chodzą na dziwki to wszyscy gwałcą? Czy wiedzą, że nie wypada?

Tłumaczę. Pedofil to pedofil. czy to aktywny czy bierny, z tym, że jeden jest przestępcą drugi nie.

A to co pozwala im zapanować na swoją żądzą to inna sprawa.

Ty usiłujesz zasugerować, że pedofili wśród wiadomej grupy jest więcej niż te 2,5% wykazane w zestawieniu, ale to już jest twoja mnemanologia.

4 godziny temu, Bobcat napisał:

Nie Ty mi będziesz mówił co mam robić.

Meliska synciu, meliska ukoi ból twojego bytu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

...debilne komentarze...

Cytując klasyka: dostosował się do poziomu rozmówcy.

5 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

...podałeś link...

Co z tymi linkami, co miały mówić o jakiejś ogromnej skali ("tsunami"), a w rzeczywistości nie potwierdziły nawet ostrożnych szacunków oficjalnie podawanych przez KK?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Tłumaczę. Pedofil to pedofil. czy to aktywny czy bierny, z tym, że jeden jest przestępcą drugi nie.

A to co pozwala im zapanować na swoją żądzą to inna sprawa.

Ty usiłujesz zasugerować, że pedofili wśród wiadomej grupy jest więcej niż te 2,5% wykazane w zestawieniu, ale to już jest twoja mnemanologia.

Czyli zgadzasz się, że 2,5% księży z zarzutami o molestowanie dzieci to ogólnie norma. Mimo, że poznałeś tysiące (!) księży ( i to na tyle dobrze żeby poznać ich historię) i żaden z nich nie miał zarzutów.

Genialne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Czyli zgadzasz się, że 2,5% księży z zarzutami o molestowanie dzieci to ogólnie norma.

Piękny Stefanie! Norma to pozostałe 97,5%, a te nieszczęsne 2,5% od normy odstępstwo. Nie wmawiaj nikomu zgadzania się z pierdołami, które sam wypisujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Piękny Stefanie! Norma to pozostałe 97,5%, a te nieszczęsne 2,5% odnormy odstępstwo. Nie wmawiaj nikomu zgadzania się z pierdołami, które sam wypisujesz.

Prace domową z ułamków odrobiłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2019 o 18:40, Jaro_747 napisał:

To próba rozmycia odpowiedzialności i odwrócenia kota ogonem. Przerabiamy to już kilka dobrych lat. Pamiętam jaka zażarta walka toczona była w obronie pedofila z Tylawy, jakie otwarte szczucie ze strony hierarchów Kościoła można było sobie oglądać.

Teraz wygląda to już trochę subtelniej, co oczywiście nie zmienia postaci rzeczy. Kościół jako instytucja nie broni ofiar tylko siebie.

miałeś rację. Niesamowite, że w dużej mierze to ta sama ekipa co w "Codzienności...." i ten sam styl. Do tej pory w zasadzie uczestniczyłem tylko w tamtym wątku i to też sporadycznie. Jak była taka jazda jak tutaj, to sobie odpuszczałem na kilka dni. Wątek zamknięty, więc zerknąłem na inne. Jak widzę to trolle dzielnie pracują na zamknięcie kolejnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

Czyli zgadzasz się, że 2,5% księży z zarzutami o molestowanie dzieci to ogólnie norma. Mimo, że poznałeś tysiące (!) księży ( i to na tyle dobrze żeby poznać ich historię) i żaden z nich nie miał zarzutów.

Genialne ?

Ja, a niby skąd ja mam mieć taką wiedzę? Norma to 4-5% w społeczeństwie i to też nie ja twierdzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, osimar napisał:

Jak widzę to trolle dzielnie pracują na zamknięcie kolejnego.

A gdyby tak zamiast zamykać wątek, tym razem moderacja zamknęła troli, którzy kolejny wątek zaśmiecają obelgami i oszczerstwami, adresowanymi do osób o odmiennych poglądach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jacchusia napisał:

Ja, a niby skąd ja mam mieć taką wiedzę? Norma to 4-5% w społeczeństwie i to też nie ja twierdzę.

Krótko. Czy liczba księży z zarzutami (procentowo) w tym zakonie to według ciebie nic nadzwyczajnego mając tak bogate doświadczenia z duchownymi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Krótko. Czy liczba księży z zarzutami (procentowo) w tym zakonie to według ciebie nic nadzwyczajnego mając tak bogate doświadczenia z duchownymi?

Według mojego doświadczenia, każda liczba jest za duża bo nie miałem z takimi do czynienia.

A jak się to ma do średniej krajowej podałem powołując się na rozmowę ze specjalistą w tej dziedzinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Krótko. Czy liczba księży z zarzutami (procentowo) w tym zakonie to według ciebie nic nadzwyczajnego...? 

W tym zakonie liczba zdecydowanie nadzwyczajna, bo w skali globalnej "tsunami" to 1000 zgłoszeń na 400000 księży, co daje 0,25%. A teraz ciekawostka: choć 5% ludzie ma gen pedofila, to tylko 5% z nich dopuszcza się przestępstwa pedofilii, czyli... także 0,25%.

Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

Prace domową z ułamków odrobiłeś?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, szymon1977 napisał:

W tym zakonie liczba zdecydowanie nadzwyczajna, bo w skali globalnej "tsunami" to 1000 zgłoszeń na 400000 księży, co daje 0,25%. A teraz ciekawostka: choć 5% ludzie ma gen pedofila, to tylko 5% z nich dopuszcza się przestępstwa pedofilii, czyli... także 0,25%.

 

No widzsz. Czyli ile Szymciu? 10 razy powyżej "normy". Tylko o to mi chodziło.

Czemu w tym zakonie była taka kumulacja. Przez dziesięciolecia sobie działał mimo licznych doniesień do Watykanu.

Watykan wiedział, milczał, nie reagował, a liczba wykorzystanych dzieci rosła. Taki obraz kk...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, szymon1977 napisał:

A gdyby tak zamiast zamykać wątek, tym razem moderacja zamknęła troli, którzy kolejny wątek zaśmiecają obelgami i oszczerstwami, adresowanymi do osób o odmiennych poglądach?

Seksualnych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Tylko o to mi chodziło.

Wiem o tym. Kompleksowe spojrzenie na sprawę zaprzecza Twoim poglądom, więc usiłujesz wykreować regółę, na podstawie będącego od niej odstępstwem przypadku. Takie tam drobniuśkie oszustewko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szymon1977 napisał:

Wiem o tym. Kompleksowe spojrzenie na sprawę zaprzecza Twoim poglądom, więc usiłujesz wykreować regółę, na podstawie będącego od niej odstępstwem przypadku. Takie tam drobniuśkie oszustewko.

Można się całe życie prowadzić wzorowo, a wszystko sp***dolić jednym uczynkiem.

Co kk oczywiście nie dotyczy, bo ten zakon to tylko kolejny kamyczek do koszyczka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Można się całe życie prowadzić wzorowo, a wszystko sp***dolić jednym uczynkiem.

Zamierzasz powiesić 97,5%, bo pozostałe 2,5% kradnie?

14 minut temu, Piękny Stefan napisał:

...kamyczek do koszyczka...

Za stary jestem, abyś grał mi na emocjach takimi jałowymi tekstami. Ake do rzeczy:

"Duchowni to 0,3 proc. wszystkich skazanych za wykorzystywanie seksualne małoletnichKsięża bądź zakonnicy stanowią 0,3 procenta osób skazanych w sądach państwowych za wykorzystywanie seksualne małoletnich – wynika z zestawienia danych ISKK oraz Ministerstwa Sprawiedliwości za lata 1990 - 2018."

Biorąc pod uwagę, że duchowni to 0,1 proc. społeczeństwa, to jakiejś dużej różnicy nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Biorąc pod uwagę, że duchowni to 0,1 proc. społeczeństwa, to jakiejś dużej różnicy nie ma.

A nie wychodzi ci przypadkiem, że księża 3x częściej zostają skazywani niż reszta dorosłego społeczeństwa? A biorąc pod uwagę wykształcenie, że około 3% skazanych ma wyższe to ładna skala wychodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Piękny Stefan napisał:

A nie wychodzi ci przypadkiem, że księża 3x częściej zostają skazywani niż reszta dorosłego społeczeństwa? 

Niby faktycznie 0,3%-0,1%=0,2 Ale różnica jest mniejsza, niż dokładność jednej z użytych do obliczeń danych. Więc Twoje "3x" jest po prostu bezpodstawne. Czyli błędne. Tak, jakbyś mierząc krokami stwierdził, że lewa strona boiska piłkarskiego, różni się od prawej o 1cm. 

A swoją drogą, spostrzeżenie równie odkrywcze, że pedofile będący za kratkami, nie dopuszczają się czynów pedofilskich. Chciałbyś pobawić się w detektywa, to odkryj dlaczego Szerloku.

Nie dość, że inni Cię robią w balona, to jeszcze sam siebie w balona robisz. Śmieszne dość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.