Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ja pierd.... Prawdopodobne, ze Lisinskiego postawili na czele po to, zeby skompromitowac organizacje - teza Boba. Leczcie sie chlopcy. Na nogi, bo na glowe za pozno.

Czasami mam wrazenie, ze w tym watku pisza ludzie lekko niedorozwinienci, ktorym wlasciwie wszystko mozna wmowic.

A tuzy o podobnym intelekcie jak kolega Piekny lykaja te bzdury.

Zenada.

 

Ale piszcie dalej, Lisinskiego pewnie Kaczor podstawil. Niebywale. Ze wy sie nie wstydzicie(Bob wiedzie prym). Co do ofiar pedofilii, to macie je gdzies. Wam chodzi o KK. Slepy by to zauwazyl.

Oczywiscie nie odnosze tego do wszystkich. Zeby nie bylo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bubusia napisał:

A tuzy o podobnym intelekcie jak kolega Piekny lykaja te bzdury

Widzisz mojego lajka pod wspomnianym postem?

To co mi znowu imputujesz? Nie masz sie do czego przypier...ć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, bubusia napisał:

Leczcie sie chlopcy. Na nogi, bo na glowe za pozno.

Czasami mam wrazenie, ze w tym watku pisza ludzie lekko niedorozwinienci

Reakcja władz radzieckich na sugestie tych którzy zwracali uwagę że na czele niektórych organizacji dysydenckich byli podstawieni agenci KGB była identyczna: udawane oburzenie i stwierdzenia że tego typu "absurdalne insynuacje" może formułować tylko ktoś chory na umyśle. A następnie ten kto takie sugestie upublicznił lądował w szpitalu psychiatrycznym. 

Ty na szczęście takiej władzy nie masz. Ale piszę to aby Ci uzmysłowić jak bardzo mentalnie jesteś partyjnym aparatczykiem KPZR.

55 minut temu, bubusia napisał:

Co do ofiar pedofilii, to macie je gdzies. Wam chodzi o KK. Slepy by to zauwazyl.

Tania demagogia. Wam chodzi cały czas o wyciszenie sprawy pedofilii, interes pedofilów i ich protektorów oraz zamiatanie tematu pod dywan. Również metodą skompromitowania organizacji która takie przypadki zbiera, dokumentuje i upublicznia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że KK go podstawiło. 

?

Ty Bob to czasem nie miałeś rodziny w PZPR?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat obrońca księdza pedofila  był w PZPR i prokuratorem stanu wojennego, teraz steruje sejmową komisją sprawiedliwości (PiS)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze kilku z PZPR wyslano do Brukseli.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba im przypomnieć że znamienitych i wysoko postawionych nie takich pionków jak Piotrowicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Piękny Stefan napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

Gdzieś to o Piękny Stefanie wyczytał z moich słów.....drżę cały i oczekuję że mi to com nieumyślnie napisał wskażesz......   :)))
Widzę żeś zapatrzony w klechę i usilnie chcesz mi włożyć w usta to czego nie miałem kompletnie na myśli.

Wiedz że jemu to nie wyszło choć całe TWA stoi w tej sprawie murem..... 

To rozwiń swój tok myślenia i napisz co ten fakt co podałeś zmienia cokolwiek. Co wnosi? Czy coś umniejsza? Ten cały Lisiński jest przez to gorszy od bohaterów wątku? Porównujesz jego winę do pedofilów w skali 1-1? Trzeba teraz patrzeć na temat z jakiejś innej strony? Bo coś na myśli chyba miałeś. 
 

 

21 godzin temu, klecha napisał:

Nie wkładaj mu w usta czegoś czego wprost nie napisał, on tylko tak, by zasiać wątpliwość...

 

20 godzin temu, Bobcat napisał:

Na tym polega sprytna taktyka pomniejszania lub całkowitego tuszowania win własnych.

 

Nie doczytałeś tego w poście którego ta nietrafiona ironia była skierowana.
Pisałem o hipokryzji najpierw jednego z was a teraz kogoś z pierwszej linii frontu....."obrońcy" pokrzywdzonych przez pedofilów.
Potem napisałem o ich kłamstwach, podsumowałem, że w tej całej hucpie nie tyle o ofiary księży chodzi a o to by skuteczniej walczyć z odwiecznym wrogiem lewaków jakim jest Kk, nie zauważyłeś tego?
A to że takie fakty nic nie zmieniają w waszym spojrzeniu na sprawę pedofilii w Kk to mnie nie dziwi.
 

I nie stosuj ich technik, nie zohydzaj mnie w oczach swojego TWA insynuacjami że porównuję jego winę do winy zboków w sutannach. To że roją się w waszych głowach takie (i inne) pomówienia świadczy o chorobliwym podejściu do ludzi patrzących na problem bez zakodowanych uprzedzeń do Kk.

 

@klecha @Bobcat
Wiem że macie patent na wyciąganie jedynie słusznych wniosków z moich wpisów.....przecież całe to absurdalne zaszufladkowanie mnie jako "obrońcę pedofilów" z tej narracji się  wzięło.....doszło nawet do tego, że uroiło się w tych chorych główkach że mi za pisanie tu płacą.
Dziękuję że pokazujecie i przypominacie  jak to tu funkcjonuje.

 

21 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 6.09.2019 o 09:02, Maju napisał:

nawet jak wykorzystują ofiary pedofilów. 

Coś nowego. Od kiedy ofiary pedofilów są obiektem Twojej troski? Zawsze do tej pory byli sprawcy dopuszczający się przestępstwa pedofilii (patrz np. Pell).

 

Krętacz zaczyna swoją perfidna grę....
Podaj choć jeden fragment mojej wypowiedzi świadczący o tym że mi o coś więcej jak uczciwy proces Pella chodziło......to znamienne że słowem nie odniosłeś się do podanych faktów świadczących o tym że ten proces nie był w sposób wzorcowy  prowadzony......zapytam wprost czy chciałbyś by w twoim procesie nie było możliwości zadać pytań osobie wnoszącej o twoje ukaranie i czy byłbyś zadowolony gdyby nie dopuszczono twoich świadków obrony do zeznań.....no a potem odrzucono by twoją apelację.....cieszyłbyś się pewnie bardzo.

 

19 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

czytam te wasze próby zdeprecjonowania i rozmycia tematu, niezdrowego podniecania się byle czym jeżeli tylko pasuje do waszego toku rozumowania i w sumie nie wiem o co wam chodzi... Trochę wstyd stać za taką instytucją. Ale szczerze mówiąc mnie to nie dziwi, bo jeżeli ktoś broni polityki pisu (nie dla jaj, czy pieniędzy, ale z przekonania), to jest dla mnie osobą kompletnie odrealnioną, krótkowzroczną i nie potrafię podążać jej tokiem rozumowania. Nie mieszam wątków, ale jakoś dziwnie te same osoby się ścierają w tematach o kk i tych politycznych. Tylko niektóre co są za pisem mają na tyle przyzwoitości, że w tym tutaj temacie nie piszą. Temat o gwałceniu dzieci przez kk, a was tylko obchodzi żeby udowodnić, że tak jest wszędzie, a kk w ogóle pod tym względem nie odstaje. A jak już wsadzili któregoś w Australii, to wyskakuje taki @Maju z jakimiś pierdołami, bo on ma "wątpliwości" czy tam w Australii to potrafią sędziowie sądzić. I tak k...a ze wszystkim. Jak w tvp. Ktoś z pis zakosił 1mln zł, to zaraz jest obszerny reportaż, że kieeeeeedyś ktoś z PO zakosił 2tys, znaczy się zrobił to samo...

19 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Skala nie istnieje. 

19 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

osoby z takim kręgosłupem moralnym jak ty i koleżka twój ukochany z którym sobie dowcipkujecie w takim temacie i okraszacie wypowiedzi uśmieszkami jakoś nie wzbudzacie szacunku, bo mam wrażenie, że nie potraficie się pochylić jednostkowo nad krzywdą takiego dziecka. Wy chyba nie wiecie o co ten cały raban. A to trochę przerażające jest...

 

Swoje niemądre wrażenia jakie odnosisz możesz sobie zapisać dużymi literami i powiesić nad łóżkiem.....proszę jednak byś o moim kręgosłupie moralnym czy przyzwoitości pisał na podstawie faktów a nie tego co spreparują manipulanci i kłamcy z forum!
Chyba że wszystko robisz, usilnie chcesz do nich dołączyć.

Dziękuję za kolejny dowód (pogrubione) na to że nie pedofile w Kk ale instytucja jest waszym wrogiem.....to już nie można podawać żadnych informacji świadczących o tym że nie wszystko jest tak wygląda jak pisze prasa nieprzychylna Kk, nie tylko Kk ma problem z pedofilami, nie wszystkie dane o pedofilii w Kk są rzetelne i nie zawsze taka jest skala problemu jak to podają lewacy, by nie narazić się na zarzut (tu zakamuflowany) że się broni pedofilów?????

 

18 godzin temu, Bobcat napisał:

Stawia się więc na czele tej organizacji swojego człowieka, takiego kreta, który ma za zadanie umiejętnie przez jakiś czas udawać statutowe działanie a jednocześnie dokonywać uzgodnionych ze zleceniodawcami przekrętów.

18 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie mówię że w przypadku Lisińskiego tak właśnie musiało być. Tego nie wiemy. Ale znając pewne mechanizmy działania taki scenariusz wydaje się być bardzo prawdopodobny

 

Odleciał.....teraz po tych cytatach widać jak na dłoni z kim mamy do czynienia.....potrafi taką brednię wymyślić, tak ulokować oszczerstwo to czymże jest oskarżyć przeciwnika z forum o sprzyjanie pedofilom w Kk.....straszne to że przychodzi mu to bez żadnego problemu, jak splunąć.   ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bobcat napisał:
19 godzin temu, bubusia napisał:

Co do ofiar pedofilii, to macie je gdzies. Wam chodzi o KK. Slepy by to zauwazyl.

Tania demagogia. Wam chodzi cały czas o wyciszenie sprawy pedofilii, interes pedofilów i ich protektorów oraz zamiatanie tematu pod dywan. Również metodą skompromitowania organizacji która takie przypadki zbiera, dokumentuje i upublicznia

Żale do Gazety Wyborczej, bo ci krecią robotę robi.....cytaty o szefie fundacji z niej zamieściłem.

Bubusia dokładnie tak.....ślepych tylko w rozmowach z nami udają.   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maju napisał:

Dziękuję za kolejny dowód (pogrubione) na to że nie pedofile w Kk ale instytucja jest waszym wrogiem.....

Dla ciebie za to jest obiektem chorego uwielbienia, nawet gdy chodzi o instytucjonalne krycie zboczeńców w kieckach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, szymon1977 napisał:

Podobne Tobie zjeby ideologiczne

 

Szymonek tyś jeszcze wczorajszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, klecha napisał:

Szymonek tyś jeszcze wczorajszy?

Jak widać był to wpis personalnie obraźliwy i dodatkowo zawierający insynuację, dlatego podlega zgłoszeniu do Moderacji.

Teraz, argus napisał:

Na wyprany mózg (?)  nie ma lekarstwa, niestety.

A najlepsze gdy wyprane mózgi (?) zarzucają to innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bobcat napisał:

 

A najlepsze gdy wyprane mózgi (?) zarzucają to innym.

Zgadza sie, Ty jestes tego najlepszym przykladem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bubusia napisał:

Zgadza sie, Ty jestes tego najlepszym przykladem.

Nieważne czy z sensem - ważne że coś udało się odpysknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez sensu, a kto insynuowal, że Lisińskiego szefem zrobił KK, po to żeby skompromitować fundację. Tylko naprawdę mocno wyprany mózg mógł coś takiego wymyślić. I to akurat był twój mózg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Maju napisał:

Dziękuję za kolejny dowód (pogrubione) na to że nie pedofile w Kk ale instytucja jest waszym wrogiem.

Maju, musisz jednak przyznać, że jeśli jakakolwiek organizacja, w szeregach której są przestępcy, kryje ich i nie pozwala wyciągnąć konsekwencji prawnych przestępstw, które popelnili, to ta organizacja jest współwinna? 

O wiele lepiej by było dla KK, gdyby wobec księży oskarżonych o gwałty i molestowanie, stanowczo stanął po stronie prawa państwowego i współpracował z wymiarem sprawiedliwości, a po udowodnieniu winy, wyrwał chwasta ze swoich szeregów i niezwłocznie odstawił do pierdla!

Moim zdaniem, akcje KK po takim postępowaniu poszybowałyby w górę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bubusia napisał:

Jak bez sensu, a kto insynuowal, że Lisińskiego szefem zrobił KK, po to żeby skompromitować fundację. Tylko naprawdę mocno wyprany mózg mógł coś takiego wymyślić. I to akurat był twój mózg.

Insynuował? Tylko pokazałem prawdopodobny scenariusz. I przykład gdzie taki był praktykowany. Musiało trafić w sedno skoro tak zabolało. Stąd Twoje nerwowe ruchy i chaotyczne wpisy. 

36 minut temu, porlick napisał:

O wiele lepiej by było dla KK, gdyby wobec księży oskarżonych o gwałty i molestowanie, stanowczo stanął po stronie prawa państwowego i współpracował z wymiarem sprawiedliwości, a po udowodnieniu winy, wyrwał chwasta ze swoich szeregów i niezwłocznie odstawił do pierdla!

Warto dziś oglądać Superwizjer w TVN24. Będzie właśnie ten temat. I przykład gościa który jako 9-letni chłopiec był zgwałcony przez księdza. A gdy po latach zeznawał przed sądem biskupim usłyszał że "był współuczestnikiem grzechu cudzołóstwa".

Tak w praktyce wygląda ta "bezkompromisowa walka" z problemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

glądać Superwizjer w TVN24. Będzie właśnie ten temat. I przykład gościa który jako 9-letni chłopiec był zgwałcony przez księdza. A gdy po latach zeznawał przed sądem biskupim usłyszał że "był współuczestnikiem grzechu cudzołóstwa".

Tak w praktyce wygląda ta "bezkompromisowa walka" z problemem.

w kurskiej o tym nie było, ścieki są na topie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, klecha napisał:

Szymonek tyś jeszcze wczorajszy?

Zrobiłem niski skłon na poziom rozmówcy i mi się wymsknęło. Przepraszam.

8 godzin temu, Bobcat napisał:

Jak widać był to wpis personalnie obraźliwy i dodatkowo zawierający insynuację, dlatego podlega zgłoszeniu do Moderacji.

Wypadałoby zachowywać się tak, jak oczekujesz, że nie inni będą się zachowywać.

-----

7 godzin temu, porlick napisał:

O wiele lepiej by było dla KK, gdyby wobec księży oskarżonych o gwałty i molestowanie, stanowczo stanął po stronie prawa państwowego i współpracował z wymiarem sprawiedliwości, a po udowodnieniu winy, wyrwał chwasta ze swoich szeregów i niezwłocznie odstawił do pierdla!

Lepiej by było nie tylko dla wizerunku nie instytucji KK, ale i wizerunku religii czy wizerunku Boga. Ale kto by się przejmował takimi "pierdołami"? Wyraźnie widać, że to działania w prywatnym interesie związanych z instytucją KK osób. A nie w interesie instytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, klecha napisał:
W dniu 7.09.2019 o 09:10, Maju napisał:

Dziękuję za kolejny dowód (pogrubione) na to że nie pedofile w Kk ale instytucja jest waszym wrogiem.....

Dla ciebie za to jest obiektem chorego uwielbienia, nawet gdy chodzi o instytucjonalne krycie zboczeńców w kieckach.

 

Dziękuję klecho - nie dość że atakujecie Kk przy każdej nadarzającej się okazji to jeszcze mnie chorymi INSYNUACJAMI!

 

 

 

14 godzin temu, porlick napisał:

Maju, musisz jednak przyznać, że jeśli jakakolwiek organizacja, w szeregach której są przestępcy, kryje ich i nie pozwala wyciągnąć konsekwencji prawnych przestępstw, które popelnili, to ta organizacja jest współwinna? 

Na początek muszę z radością powitać osobę która rozmowę ze mną nie zaczyna od oskarżeń o sprzyjanie pedofilom z Kk.  :))

Przyznaję.....masz rację.
Muszę napisać teraz jedno (bardzo tu nielubiane słowo, którego zaraz ktoś się uczepi) słowo.....ale.

Czy to że ten czy tamten biskup faktycznie ukrywał pedofila oznacza że instytucja zawiniła? 
Nie przedstawiono mi żadnych jednoznacznych dowodów na winę instytucji, niektórzy biskupi faktycznie nie potrafili z tym walczyć i bojąc się  skandalu myśleli że uda się to załatwić w "czterech ścianach" czy wyciszyć......

14 godzin temu, porlick napisał:

O wiele lepiej by było dla KK, gdyby wobec księży oskarżonych o gwałty i molestowanie, stanowczo stanął po stronie prawa państwowego i współpracował z wymiarem sprawiedliwości, a po udowodnieniu winy, wyrwał chwasta ze swoich szeregów i niezwłocznie odstawił do pierdla!

Moim zdaniem, akcje KK po takim postępowaniu poszybowałyby w górę.

Znowu masz rację.
Ale niektórzy nie uwierzą w żadne deklaracje Kk i działania a nagłośnią każde wydarzenie (nawet sprzed wielu wielu lat) by wmawiać że Kk  nic się nie zmieniło i Kk nic w tej sprawie nie robi.

A tymczasem Kościół  "
wobec księży oskarżonych o gwałty i molestowanie, stanowczo stanął po stronie prawa państwowego i współpracuje z wymiarem sprawiedliwości". Bo tak nie tylko wypada i należy czynić ale tak ma nakazane i taki obowiązek na nim ciąży bo przyjęto takie przepisy krajowe jak i z Watykanu!
A co usłyszysz w mediach; "Watykan walczy z pedofilią (wydaje nowe przepisy) a u nas po staremu."

W mediach przebijają się tylko  informacje krytyczne.....informacje o pedofilach z Kk są często niepełne, o tym że wielu ostatnich pedofilów trafiło do pierdla po tym jak zgłosili to księża, proboszcze czy biskupi dowiesz się bardzo rzadko i musisz wnikliwie przeczytać cały artykuł, bo to znajdziesz gdzieś pod koniec ukryte wśród innych informacji.

Może ktoś napisać że przesadzam, ale coś w tym jest że media (zwłaszcza niektóre) upodobały sobie pedofilię w Kk nie widząc że to szerszy problem.....nie przesadzam.

Pedofilia w pierdlu nie da się wyleczyć.....jakoś dziwnym trafem byli księża (niektórzy z nich) zapewne po wyjściu z więzienia nadal szukają ofiar i pewnie kontynuują proceder......słyszał ktoś o takim przypadku w mediach?
Ja jakoś nie miałem okazji.....przypadek, nie sądzę.

 

14 godzin temu, Bobcat napisał:
14 godzin temu, bubusia napisał:

Jak bez sensu, a kto insynuowal, że Lisińskiego szefem zrobił KK, po to żeby skompromitować fundację. Tylko naprawdę mocno wyprany mózg mógł coś takiego wymyślić. I to akurat był twój mózg.

Insynuował? Tylko pokazałem prawdopodobny scenariusz. I przykład gdzie taki był praktykowany. Musiało trafić w sedno skoro tak zabolało. Stąd Twoje nerwowe ruchy i chaotyczne wpisy. 

:)))

Można czasem palnąć głupstwo, ale zawsze jest czas by się zreflektować.....widać jednak że są tacy co usilnie poszukują pretekstu (choćby najgłupszego) by do końca trwać przy swoich idiotycznych tezach.

Bubusia gdyby wyprany mózg bolał pewnie mielibyśmy mniej takich wpisów,  a tak pozostaje nam tylko patrzeć na ten nieuleczalny przypadek z politowaniem.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, szymon1977 napisał:

Lepiej by było nie tylko dla wizerunku nie instytucji KK, ale i wizerunku religii czy wizerunku Boga. Ale kto by się przejmował takimi "pierdołami"?

Działanie KK od dawna z "kościoła" dryfuje w kierunku "firma", nie ma co się dziwić, że Bóg i wiara muszą oddać pola interesowi i dobru firmy. (A także jej pracowników- zwłaszcza tych z kadry kierowniczej.) I jak w przypadku innych wielkich firm, brudy pierze się we własnej pralni.

(Coś się z cytowaniem krzaczy-mój wpis podało jako cudzy, a nie dodało "piętrowego" cytatu.)

12 minut temu, Maju napisał:

Nie przedstawiono mi żadnych jednoznacznych dowodów na winę instytucji,

No sorry, ale czy przenoszenie księdza- pedofila do kolejnych parafii, zamiast oddanie go w ręce prawa, nie jest dowodem na ochronę przestępcy przez instytucję???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Maju napisał:

Czy to że ten czy tamten biskup faktycznie ukrywał pedofila oznacza że instytucja zawiniła? 

za to zdanie wart jestes miliona lajków

piszemy o tym od dawna ,ze konkretny uczynek jest wynikiem wolnego wyboru jednostki

 

24 minuty temu, porlick napisał:

No sorry, ale czy przenoszenie księdza- pedofila do kolejnych parafii, zamiast oddanie go w ręce prawa, nie jest dowodem na ochronę przestępcy przez instytucję???

no własnie nie jest ... wytłumaczenie wyżej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

za to zdanie wart jestes miliona lajków

piszemy o tym od dawna ,ze konkretny uczynek jest wynikiem wolnego wyboru jednostki

 

no własnie nie jest ... wytłumaczenie wyżej

Jednostki, powiadasz?

Ta jednostka, w tym przypadku biskup- przełożony ksiedza- pedofila, działa w strukturze organizacji. Przenoszac przestępcę, żeby zatrzeć ślady przestepstwa, sam jest współwinny. Musi też podać wyżej, dlaczego przenosi, itd. To już jest działanie w siatce organizacyjnej, więc nie pisz o jednostce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, porlick napisał:
32 minuty temu, Maju napisał:

Nie przedstawiono mi żadnych jednoznacznych dowodów na winę instytucji,

No sorry, ale czy przenoszenie księdza- pedofila do kolejnych parafii, zamiast oddanie go w ręce prawa, nie jest dowodem na ochronę przestępcy przez instytucję???

Jest niezbitym dowodem na głupotę biskupów myślących że pedofil po terapii lub skrusze przeniesiony w inne środowisko nie będzie więcej próbował procederu.....niegdyś tak to wyglądało.
Teraz mamy szerszą wiedzę o pedofilii i późniejsze takie działania nie dają się niczym usprawiedliwić.....ale ich w ostatnich latach raczej nie widzimy, są to odosobnione przypadki. 

 

2 minuty temu, porlick napisał:

Musi też podać wyżej, dlaczego przenosi, itd.

Już pewnie dawno przestałeś chodzić do kościoła.....księża są bardzo często przenoszeni i nie zawsze biskup miejsca o tym decyduje, bo dzieje się to w ramach zakonu, biskup pewnie musi wydać tylko na to zgodę.
Tak mi się wydaje.....nie wydaje mi się by każdorazowo biskup o takich przenosinach musiał informować.

Piszę o księżach na których żadne oskarżenie nie ciąży....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, porlick napisał:

Przenoszac przestępcę, żeby zatrzeć ślady przestepstwa, sam jest współwinny

to jest prawda i zgadzam sie w100%

11 minut temu, porlick napisał:

Musi też podać wyżej, dlaczego przenosi,

tu sie mylisz, nie musi nie chce nie ma takiej siły ktora by mu to nakazała

biskup w swojej diecezji jest władca feudalnym

3 minuty temu, Maju napisał:

księża są bardzo często przenoszeni i nie zawsze biskup miejsca o tym decyduje, bo dzieje się to w ramach zakonu, biskup pewnie musi wydać tylko na to zgodę.
Tak mi się wydaje.....nie wydaje mi się by każdorazowo biskup o takich przenosinach musiał informować

księza diecezjalni podlegaja bezpośrednio biskupowi jest ich panem i władcą

ojcowie czyli księza zakonni podlegają prowincjałowi i rzeczywiście raz na 4 lata lub maksymalnie osiem dostaja konkretna placówkę czy probostwo

ale nominacje na proboszcza musi zatwierdzic biskup diecezji w której parafia się znajduje

znam przypadki niewyrażenia takiej zgody lub wywalenia ze stołka księdza który sie biskupowi nie podobał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, slawek.xm napisał:

jest ich panem i władcą

Troszeczkę się pomyliłem.....to normalne, bo nie mam żadnych bezpośrednich kontaktów z księżmi, proboszczami czy tym bardziej biskupami.
W kościołach na Mszy Św. raczej się o tych szczegółach nie mówi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.