Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe - pomoc w wyborze


ekhm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po wykończeniu mieszkania nadszedł czas na zakup sprzętu do salonu. Ogólnie poszukuję kina domowego do salonu o powierzchni 23m2. Zakładany budżet wynosi 2500zł. Ogólnie głośniki będą używane do filmów oraz słuchania muzyki ze spotify. Mieszkam w bloku, zatem muszę się liczyć z sąsiadami i nie przesadzać z mocą. Lubię słuchać muzyki elektronicznej, więc dobry bass byłby atutem. Poniżej załączam rzut mieszkania.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

 

2,5k to bardzo trudny budżet, żeby coś sensownego złożyć. Szedłbym w używany sprzęt, ale tutaj znowu trzeba mieć już jakąś wiedzę, żeby "nie wtopić". Z naszej oferty pierwszym sensownym zestawem jest Yamaha RX-V485 z kolumnami Indiana Line serii Nota Tutaj dostajesz sieciowy ampli z m.in. Spotify, Tidal WiFi Bluetooth itd, oraz bardzo przyzwoicie grający zestaw kolumn z "jednej parafii". Za ta kasę będzie bardzo dobrze.

 

Zapraszam na odsłuch i dłuższą rozmowę, może to Cię przekona ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym budżecie niczego sensownego nowego nie złożymy, musiałbyś pomyśleć o zwiększeniu kwoty. Jeśli taka opcja wchodzi w rachubę, spójrz na zestaw zbudowany na bazie nowoczesnego amplitunera i mocnych, bardzo dynamicznie grających podłogówek Yamaha RX-V485 z Polk Audio T531

Zapraszam na odsłuchy do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2.5k można cały zestaw do kina kupić, poza odtwarzaczem oczywiście ale o nim mowy nie było, proszę bardzo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wystarczy zejść na ziemię i odstawić audiofilizm na bok, przecież klient pyta o zestaw kina za 2.5k, a nie o stereo, a jak by chciał tylko amplituner KD i kolumny fronty, to jeszcze bardziej można poszaleć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy warto pakować się w takie coś? Słyszałem kiedyś jakiś zestaw tych głośników i mówiąc delikatnie szału to nie robiło. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ampli kina domowego z wyjściem pre out. W późniejszym czasie dokupisz wzmacniacz stereo i podepniesz pod to wyjście a do niego kolumny frontowe. Będzie i kino i stereo w dobrej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marek2603 napisał:

Ampli kina domowego z wyjściem pre out.

za 2500 ma być całe kino, a Ty o pre out piszesz? ? 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2019 o 13:54, ekhm napisał:

Mieszkam w bloku, zatem muszę się liczyć z sąsiadami i nie przesadzać z mocą. Lubię słuchać muzyki elektronicznej, więc dobry bass byłby atutem

mając budżet 2,5k w nowym sprzęcie za dużo mocy nie uzyskasz, 2 sprawa jeżeli chcesz mieć dobry bas to musisz mieć moc (pamiętaj posiadanie dużej mocy nie zobowiązuje Cię do napier...na na maksa). Duża moc daje Ci zapas i nawet przy umiarkowanie cichym słuchaniu będzie lepsze wrażenie odsłuchowe.

17 godzin temu, radmorek napisał:

Wystarczy zejść na ziemię i odstawić audiofilizm na bok, przecież klient pyta o zestaw kina za 2.5k, a nie o stereo, a jak by chciał tylko amplituner KD i kolumny fronty, to jeszcze bardziej można poszaleć

Klient pyta bo być może sam nie wie czego chce (bez obrazy - normalna sprawa), a że utarło się, że kino jest super to pyta o kino. Zestaw, który zaproponowałeś mieści się w budżecie - to fakt - ale nie wiem czy bym go polecił. Nie trzeba być audiofilem żeby chcieć przyzwoitego dźwięku i sugerowanie droższego sprzętu to nie żaden audiofilizm.

Ja na twoim miejscu @ekhm szukał bym teraz używanego ampli z możliwością streamowania + 2 kolumny (myślę że za 2,5k już coś znajdziesz). Lub ampli KD + jakiś streamer (może Apple TV? Nie jestem biegły w tych rzeczach więc pewnie ktoś inny Ci pomoże) Poszukaj kilku ofert na OLX/allegro (będziesz też widzieć czy ktoś sprzedaje jako zwykły użytkownik czy handlarz) i pojeździj posłuchać. Jeżeli zabawa Ci się spodoba wtedy kupisz sobie dodatkowe kolumny np. surround. 

Przesuń TV trochę w prawo tak samo kanapę. Ja bym tak ustawił sprzęt, oczywiście nie jest to idealny układ ale chyba jedyny sensowny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PawelMitsu napisał:

mając budżet 2,5k w nowym sprzęcie za dużo mocy nie uzyskasz, 2 sprawa jeżeli chcesz mieć dobry bas to musisz mieć moc (pamiętaj posiadanie dużej mocy nie zobowiązuje Cię do napier...na na maksa). Duża moc daje Ci zapas i nawet przy umiarkowanie cichym słuchaniu będzie lepsze wrażenie odsłuchowe.

Więcej mocy skutkuje lepszym dociążeniem dźwięku w niskich rejestrach. Również często zaskakuje poprawa rozdzielczości przy wyższej mocy.

26 minut temu, PawelMitsu napisał:

Wystarczy zejść na ziemię i odstawić audiofilizm na bok, przecież klient pyta o zestaw kina za 2.5k, a nie o stereo, a jak by chciał tylko amplituner KD i kolumny fronty, to jeszcze bardziej można poszaleć

2500zł elektronika i system 5.0 - niewykonalne.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, S4Home napisał:

Więcej mocy skutkuje lepszym dociążeniem dźwięku w niskich rejestrach. Również często zaskakuje poprawa rozdzielczości przy wyższej mocy.

2500zł elektronika i system 5.0 - niewykonalne.
Pozdrawiam.

Przecież podałem link do nowego zestawu, fakt przekracza założony budżet o 74 zł., katastrofa, to że ktoś nie potrafi zejść z wysokiej marży, żeby zaproponować coś w założonym budżecie, to jego sprawa ale niech nie pisze, że się nie da, tak samo, że jak dołoży kilka stówek, to kupi coś co go powali na kolana, mówimy oczywiście o nowych rzeczach. Jeszcze najlepiej doradźcie mu, żeby kondensatory na audiofilskie wymienił zaraz po kupnie i koniecznie kabelki za kilka stówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, radmorek napisał:

Przecież podałem link do nowego zestawu, fakt przekracza założony budżet o 74 zł., katastrofa, to że ktoś nie potrafi zejść z wysokiej marży, żeby zaproponować coś w założonym budżecie, to jego sprawa ale niech nie pisze, że się nie da, tak samo, że jak dołoży kilka stówek, to kupi coś co go powali na kolana, mówimy oczywiście o nowych rzeczach. Jeszcze najlepiej doradźcie mu, żeby kondensatory na audiofilskie wymienił zaraz po kupnie i koniecznie kabelki za kilka stówek.

Ale się spinasz @radmorek to, że znalazłeś w tym budżecie sprzęt to nie znaczy, że ma to sens. Biznes chyba nie polega na tym żeby schodzić z marży aby na siłę dopasować się do klienta. Oczywiście, że się da nawet mieć 5.0 nawet w budżecie 500 zł ale nie na tym to polega.

Nie proponujemy klientowi audiofilskich kondensatorów i kabli tylko zmianę założenia z 5.0 na 2.0 i tyle w temacie.

17 godzin temu, S4Home napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 18 godzin temu, PawelMitsu napisał:

Wystarczy zejść na ziemię i odstawić audiofilizm na bok, przecież klient pyta o zestaw kina za 2.5k, a nie o stereo, a jak by chciał tylko amplituner KD i kolumny fronty, to jeszcze bardziej można poszaleć

nie napisałem tego, to nie mój cytat. Widzę że jest ostatnio chyba jakiś problem systemowy z cytowaniem.

17 godzin temu, S4Home napisał:

2500zł elektronika i system 5.0 - niewykonalne.
Pozdrawiam.

na pewno nic sensownego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, radmorek napisał:

Jeszcze najlepiej doradźcie mu, żeby kondensatory na audiofilskie wymienił zaraz po kupnie i koniecznie kabelki za kilka stówek.

Jasne przyjmuję tą cenną wiedzę do świadomości, lecz niestety nie polecam systemów nie sprawdzonych,. Również przyjmuję pułap jakościowy gdyż nie chce by w niektórych przypadkach klient był zawiedziony i dokonywał zwrotów. W żadnym wypadku nie jest to najeżdżanie na twój wysłany system lecz nasz wyznacznik gdzie schodzimy najniżej ?

Polecam sprawdzić:
Yamaha RX-V485 + Taga Harmony TAV 606 V.3 lub SE + Magnat Monitor Supreme SUB 302A

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PawelMitsu napisał:

Ale się spinasz @radmorek to, że znalazłeś w tym budżecie sprzęt to nie znaczy, że ma to sens. Biznes chyba nie polega na tym żeby schodzić z marży aby na siłę dopasować się do klienta. Oczywiście, że się da nawet mieć 5.0 nawet w budżecie 500 zł ale nie na tym to polega

Nie spinam się, tylko nie lubię jak ktoś, mówiąc delikatnie, nagina rzeczywistość i w klasie budżetowej nowych rzeczy do 2.5k pisze, jak to można sobie polepszyć, wystarczy trochę dorzucić i już. A ponieważ zajmuje się elektroniką/automatyką, to chętnie usłyszę od Ciebie o technicznej wyższości, proponowanej tu Yamahy RX-V485 nad owym Pioneerem VSX-832. A tak na marginesie, trochę inaczej, to wyobraź sobie, że Tobie ktoś mówi, że sprzęt który masz jest kiepski i wystarczy dorzucić kilka stówek i uzyskasz dużo lepszą jakość i co sprzedajesz i lecisz kupić ten droższy, mimo założonego wcześniej budżetu, bo ktoś Ci tak powiedział, wiedząc, że w klasie budżetowej cudów nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, radmorek napisał:

Nie spinam się, tylko nie lubię jak ktoś, mówiąc delikatnie, nagina rzeczywistość i w klasie budżetowej nowych rzeczy do 2.5k pisze, jak to można sobie polepszyć, wystarczy trochę dorzucić i już. A ponieważ zajmuje się elektroniką/automatyką, to chętnie usłyszę od Ciebie o technicznej wyższości, proponowanej tu Yamahy RX-V485 nad owym Pioneerem VSX-832. A tak na marginesie, trochę inaczej, to wyobraź sobie, że Tobie ktoś mówi, że sprzęt który masz jest kiepski i wystarczy dorzucić kilka stówek i uzyskasz dużo lepszą jakość i co sprzedajesz i lecisz kupić ten droższy, mimo założonego wcześniej budżetu, bo ktoś Ci tak powiedział, wiedząc, że w klasie budżetowej cudów nie ma.

Niestety nie powiem Ci o wyższości RX-V485 nad VSX-832 bo nigdzie nawet nie napisałem o tych sprzętach w tym kontekście (Dla mnie to jeden ch..). Powtórzę po raz 3, mi cały czas chodzi o to aby @ekhm wziął pod uwagę zmianę założenia z systemu wielokanałowego na stereo oparte o ampli wielokanałowe, biorąc pod uwagę jego budżet. Do tego aby poszukał w sprzęcie używanym i żeby nie było niespodzianek pojeździł po mieście i posłuchał/dotknął zanim coś kupi (najlepiej od prywatnego sprzedawcy). Następnie - nie wiem - może za rok nazbiera więcej kasy i dołoży sobie tylne głośniki i centralny, a za kolejny rok kupi subwoofer w jakimś przyzwoitym budżecie. Wszystko zależy od tego jak się wkręci w remat.

W audio nie zawsze wszystko warto kupować od razu. Ja osobiście wolę kupować dobre komponenty na przestrzeni czasu niż kupić od razu wszystko w marnej jakości.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do używek, to pewnie, że można o wiele lepiej wydać 2.5k, dlatego ja głównie w używkach szukam, a nowe odsłuchuję tylko z ciekawości i żeby mieć porównanie i ze względu na co raz większe naciski żony ;). Wskazywanie kierunków drogi dla klienta jest zawsze wskazane, bo wiadomo, że na kocu i tak podejmie sam decyzję, jednak pisanie w każdym tego typu wątku "... jak byś dorzucił ... to ...", przy założeniu, że poruszamy się klasie budżetowej, bo przecież po dorzuceniu nadal zostajemy w tej samej klasie i nowych sprzętach, jest dla mnie nie zrozumiałe. Jak mnie się ktoś pyta np. jaki falownik ma kupić do 1.5zł, to mu taki dobieram i nie proponuję mu, za każdym razem, takiego za 2k wiedząc, że dla jego potrzeb ten tańszy wystarczy. Przecież jeżeli, ktoś stawia tak ogólne pytanie i założenia, jak np. w tym temacie, to wiadomo, że dopiero zaczyna wchodzić w audio, dajmy sobie spokój z audiofilizmem i zapewne albo zostanie przy pierwotnej konfiguracji, bo nie ma dużych wymagań albo co by nie kupił na początku, to i tak będzie zmieniał często aby dojść do tego co mu będzie odpowiadało więc po co go namawiać na droższy sprzęt w tej samej klasie i na pewno nie dziwi Cie, to że robią to sklepy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, radmorek napisał:

po co go namawiać na droższy sprzęt w tej samej klasie i na pewno nie dziwi Cie, to że robią to sklepy.

Dlatego nie pracuję w branży AV ?. Choć akurat o @S4Home mam zdanie, że nie robią "wszystkiego" aby na siłę sprzedać. Przynajmniej takie wrażenie sprawiają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, PawelMitsu napisał:
Godzinę temu, radmorek napisał:

po co go namawiać na droższy sprzęt w tej samej klasie i na pewno nie dziwi Cie, to że robią to sklepy.

Dlatego nie pracuję w branży AV ?. Choć akurat o @S4Home mam zdanie, że nie robią "wszystkiego" aby na siłę sprzedać. Przynajmniej takie wrażenie sprawiają.

Osobiście zaproponowałem system, który jest sprawdzony, nie kosztuje majątku, ale gra to już całkiem dobrze ?
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2019 o 16:19, S4Home napisał:

2500zł elektronika i system 5.0 - niewykonalne.
Pozdrawiam.

S4 home ->

to jest wykonalne ale będzie to bardzo słabe. Dlatego w takich przypadkach polecam zakup amplitunera AV + 2 głośniki. Z czasem reszta. 

Co do dźwięku. Nie trzeba być mocno osłuchanym, żeby nie rozróżnić dźwięku pomiędzy Yamahą a Pioneerem. To są dwie różne szkoły, dwa różne podejścia, że każdy powinien coś dla siebie wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tonnii99 napisał:

Co do dźwięku. Nie trzeba być mocno osłuchanym, żeby nie rozróżnić dźwięku pomiędzy Yamahą a Pioneerem. To są dwie różne szkoły, dwa różne podejścia, że każdy powinien coś dla siebie wybrać.

W kontekście wyżej proponowanych modeli to mówienie o „szkole” brzmienia jest trochę na wyrost. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sądzisz? Z Twojej wypowiedzi, wynika że te "szkoły" to się różnią ale od modeli znacznie droższych. Tu się nie zgadzam. Od samego początku, mamy do czynienia z innymi produktami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tonnii99 napisał:

Dlaczego tak sądzisz? Z Twojej wypowiedzi, wynika że te "szkoły" to się różnią ale od modeli znacznie droższych. Tu się nie zgadzam. Od samego początku, mamy do czynienia z innymi produktami.

Może się mylę ale zawsze wydawało mi się że pojęcie "szkoła brzmienia" używa się w kontekście przemyślanego kierunku w jakim podąża dana firma audio i idzie za tym konkretne cechy dźwięku jaki chcą uzyskać konstruktorzy itp. (nie wiem kto wyznacza standardy wewnątrz firmy w tej kwestii).

Wspomniane wcześniej modele ampli Yamaha oraz Pioneer to raczej kiepskiej jakości produkty masowe, w których myśl przewodnia jest taka aby dać szansę nieświadomemu klientowi zakupić produkt owiany legendą marki. Czyli - każdy kojarz, że Yamaha i Pioneer to już już jest super marka, a mogę kupić nowy sprzęt za 1500 zł - jestem szczęśliwy bo dostaję produkt takiej marki więc musi być super. Przecież te sprzęty jedynie z wyglądu przypominają dobry sprzęt hifi.

takie moje zdanie

PS ciekawe gdzie jest autor tematu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PawelMitsu napisał:

PS ciekawe gdzie jest autor tematu ?

Autor, jak przeczytał, że jak nie dopłaci, to jedynie "syf" może kupić i sprzęt przypominający dobre hi-fi, to sobie odpuścił to forum. Zwłaszcza, jak słyszy to od ludzi, nie mających pojęcia o elektronice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2019 o 13:54, ekhm napisał:

Lubię słuchać muzyki elektronicznej, więc dobry bass byłby atutem

Pobaw się symulatorem pomieszczenia, np. w REW.

Jest spora szansa, że w miejscu kanapy basu nie będzie:-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Tonnii99 napisał:

S4 home ->

to jest wykonalne ale będzie to bardzo słabe. Dlatego w takich przypadkach polecam zakup amplitunera AV + 2 głośniki. Z czasem reszta. 

Co do dźwięku. Nie trzeba być mocno osłuchanym, żeby nie rozróżnić dźwięku pomiędzy Yamahą a Pioneerem. To są dwie różne szkoły, dwa różne podejścia, że każdy powinien coś dla siebie wybrać.

Masz rację jest wykonalne, lecz ja pod tym się nie podpisuje. Wiadomo każdy ma swoje wymagania. Bez urazy jak coś.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 8/27/2019 at 12:15 PM, marek2603 said:

Będzie i kino i stereo w dobrej jakości.

Nie bedzie. Przedwzmacniacze w amplitunerach sa tak skopane, ze zadna koncowka mocy nie pomoze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Uchatek napisał:

Nie bedzie. Przedwzmacniacze w amplitunerach sa tak skopane, ze zadna koncowka mocy nie pomoze.

podpisuje się pod tym. Szkoda, że tak wielu klientów o tym zapomina ? 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2019 o 18:48, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

podpisuje się pod tym. Szkoda, że tak wielu klientów o tym zapomina ? 

Zapominają bo sprzedawcy często to polecają.

Kolega marek2603 miał (jak sądzę) na myśli późniejsze podpięcie innych źródeł wprost do wzmacniacza bez wykorzystania amplitunera KD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można połączyć kino i stereo ale trzeba zapłacić bardzo dużo. Kompromisy w tej branży prawie nie istnieją. Druga sprawa, to indywidualne potrzeby. Być może dla kogoś wystarczy słuchanie muzyki na kinie za 2,5 k. Bo dlaczego nie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marekw 76 napisał:

Kolega marek2603 miał (jak sądzę) na myśli późniejsze podpięcie innych źródeł wprost do wzmacniacza bez wykorzystania amplitunera KD.

Właśnie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.