Jump to content
barni

Mytek Brooklyn Bridge

Recommended Posts

Ktoś ma juz ten odtwarzacz sieciowy i moze podzielić siè wrażeniami odsłuchowymi ? Czy wejscie na preamp analogowy jest akceptowalnej jakosci ? Chcialym sterowac nim koncowki mocy a po wejsciu preamp zapiąć wyjścia przednich kanałów procesora kinowego.

3 godziny temu, barni napisał:

Ktoś ma juz ten odtwarzacz sieciowy i moze podzielić siè wrażeniami odsłuchowymi ? Czy wejscie na preamp analogowy jest akceptowalnej jakosci ? Chcialym sterowac nim koncowki mocy a po wejsciu preamp zapiąć wyjścia przednich kanałów procesora kinowego.

Cześć,

Kolega absinth3 testował go u siebie i opisywał tutaj na forum. Wpisz może w "szukaj" i na pewno znajdziesz. Z tego co pisał to zachwalał go, że daje radę. Natomiast nie pamiętam czy testował go w roli preamp.

Witam, 

Posiadam MBB od dwóch miesięcy. Wybór rozgrywał sie właśnie pomiędzy Mytek a ifi Pro iDSD. Ostatecznie wygrał Mytek i nie żałuje wyboru. Gra bardzo dobrze.  Nie brakuje mi ani basu ani góry. Scena jest bardzo szeroka i tak naprawdę nie mam czego się przyczepić. Może jedynie tego, że Mytek obnaża dosyć mocno słabą jakość pliku.

Bardzo fajnie sprawdza się w kombinacji z Roon. No i daj radę jako wzmacniacz słuchawkowy - testuje własnie sennki HD800s i Focal Clear i nie umiem zdecydować... 🙂

Pozdrawiam

Piotr

Tak to czasami bywa jak się ma dwie rzeczy grające jednakowo dobrze ale inaczej :-)

Czy na XLR-ach na wyjściu jest wyższy poziom niż na RCA ?

Testowałeś może jakość analogowego preampa ?

Nie ma jakiś problemów z dekodowaniem ścieżek MQA z Tidala ?

Barni,

Testy na XLR mam dopiero w planie. Na razie wystarczy mi jakość RCA. Co do preampa to nie, nie testowałem.

Natomiast jeżeli chodzi o dekodowanie MQA to nie ma żadnych problemów zarówno poprzez Roon jak i mConnect.

Tutaj masz bardzo fajny opis i test Brooklyna.

http://highfidelity.pl/@main-3490&lang=

Pozdrawiam

piotr

Istotnie: testowałem zarówno MB DAC jak i MB Bridge.

MB Bridge- nie testowałem pre, regulacja głośności była wyłączona. MQA bez żadnego problemu, miałem wrażenie, że pliki MQA grają fajniej. Nie testowałem XLR- mam lampy SE i to połączenie nie wchodzi w grę. Testowany bez żadnego LPSU ( a szkoda wielka)

Oceniam go bardzo wysoko- zarówno dźwięk jak i stosunek jakości do ceny. Funkcjonalność bardzo dobra (sterowanie z Androida)

Bardzo wrażliwy na zasilanie- zmiana kabla zasilającego daje ogromne możliwości dostrojenia dźwięku do własnych preferencji.

Z tego co pisze producent, recenzenci i użytkownicy- dobrze mu zrobi LPSU, ale powinno mieć przynajmniej 5A (pięć Amper); Soobstery mogą być za słabe i opinia jednego z posiadaczy jest taka, że się nie sprawdzają. 

LPSU plus kabel do MBB to rząd nawet do 4 tys zł (Uptone Audio JS2); może chińskie zasilacze też są dobre- nie wiem. Dochodzi jeszcze kabel zasilający DO samego zasilacza.

W każdym razie etap upgradów można odłożyć na potem, bo samo urządzenie jest bardzo, ale to naprawdę bardzo dobre. 

Panowie z Musictoolz (dystrybucja)- jak dla mnie stanowią wzór jak chodzi o obsługę klienta: wypożyczyć, posłuchać ze 2-3 tygodnie i decydować proszę uprzejmie

Pozdrawiam

PS zgadzam się z recenzją W. Pacuły

Edited by absinth3
  • Like 1

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Co do zasilania to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zasilacz Keces P8. Minimalne parametry to 12 V na 4A. Chociaz na testach Keces wyświetlał maksymalnie 2,1 A.