Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 23:00
https://dane.gov.pl/pl

Do tego dążą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak robią z ludzi pajaców

 

1599238375_tqt87o_600.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mariusz05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, soundchaser napisał:

Teraz napisz znów swój ulubiony tekst (przy akompaniamencie Cira), że to żaden autorytet, bo to nie lekarz. ?

Nie no, trzeba przyznać, ze niezła z niej artystka ?

Aha, jeszcze taka informacja:

"Uważam, że leczeniem akupunkturą powinni zajmować się tylko lekarze, ponieważ stosuje się ją wyłącznie po przeprowadzonej diagnostyce i postawieniu rozpoznania. Dopiero wtedy można decydować, czy skłaniamy się w kierunku operacji, farmakoterapii czy innych metod, w tym np. akupunktury. Na takim stanowisku stoi również Polskie Towarzystwo Akupunktury, do którego mogą należeć tylko lekarze."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, jar1 napisał:

Podaj nazwisko i tytuły lekarskie tej pani. I kontakt. Szybko ! 

Starszy nakłuwacz Alicja Dratewka z katedry śmichologii Instytutu Ogłupieńców w Pacanowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jar1 napisał:

Nie no, trzeba przyznać, ze niezła z niej artystka ?

cóz gabinet masażu

skoro zawały w Łodzi lecza w gabinetach masażu to rozumiem dlaczego to miasto ma najkrótszy czas  zycia płci męskiej  w Polsce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

Moja znajoma, która jest wybitnym fachowcem od akupunktury japońskiej potwierdziła, że odpowiednie nakłuwanie miejsca pod nosem może pomóc przy zawale. 

Potwierdzam. Jest takie miejsce, o ile pamiętam, po śroku odległości pomiędzy nosem a górną wargą. Dowiedziałam się o tym przy nauce klawikowania... Bardzo mądra rada w razie draki! Lecz, skąd o tym wiedziać lekarzom z wykształcenia?  

A same klawiki - to kapitalna sprawa jest dla zdrowia. Działa dosłownie cuda:)

Ten rodzaj akupunktury można robić sobie samemu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cir napisał:

cóz gabinet masażu

skoro zawały w Łodzi lecza w gabinetach masażu to rozumiem dlaczego to miasto ma najkrótszy czas  zycia płci męskiej  w Polsce

Odróżniasz ignorancie gabinet masażu od gabinetu akupunktury?
Ten Twój drugi komentarz tylko potwierdza to, o czym już wiem od dawna - żaden lekarz z Ciebie, na którego tu się kreujesz, albo lekarz gówniany z kompleksami.
W dodatku ten tekst to szczyt debilizmu pod względem wyciągania wniosku z dupy, bo o zwykłą złośliwość Cię nie podejrzewam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale procedury zachowane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zukzukzuk napisał:

Ten rodzaj akupunktury można robić sobie samemu.

Jak pisałem wcześniej ta kobieta pomogła wielu ludziom, którym nie pomogła medycyna tradycyjna. Znam historie, bo Ela jest moją dobrą znajomą.
Moja córka miała problemy z kręgosłupem. Chodziła do lekarzy, którzy skierowali ją do rehabilitantów. Gówno to jej pomogło. Wykupiłem jej kilka wizyt u Eli, chociaż trochę bała się kłucia, ale okazało się, że to prawie nie boli. Po chyba 8 wizytach (każda ok. 1,5 godziny) dolegliwości jej minęły. Inny mój kolega miał problem z oczami i coraz gorzej widział...jakiś nerw coś tam uciskał. Żaden okulista mu nie pomógł. Ela pomogła akupunkturą.

To nie jest reklama, jakby co, tylko chęć uzmysłowienia tym wszystkim sceptykom, że medycyna niekonwencjonalna potrafi zdziałać nie tyle cuda (bo to żaden cud leczyć ludzi chorych), tylko jest w wielu przypadkach bardziej skuteczna niż nic nie warte leczenie lekarzy-konowałów.
Nie pisałbym o tym, gdyby wcześniej teksty cira i kilku innych rzekomych lekarzy mnie do tego nie sprowokowały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w tv sytuacja, ale u nas jak na spokojne niegdys miasteczko, spokojna byla tez robota. Teraz coz, trup sie jednak scieli. Znudzilo nam sie juz dzwonic do tych wielkich szpitali, co mialy odbierac ciezko chorych i ich wskrzeszac i leczymy jak mozemy. Czego nie mozemy to pakujemy w te podwojne worki zeby panowie z zakladu pogrzebowego sie na nas nie obrazili. Dzisiaj juz jakies mieli anse, ze za czesto dzwonimy, ale w sumie to beneficjenci calej choroby, ktora sie jednak okazala w powiecie czasami smiertelna i nawet swieze, lesne powietrze i dobrej jakosci lokalny bimber nie pomaga- a spolecznosc szczerze w to wierzyla zapominajac o myciu raczek i zakrywaniu ryja.W kolejce po wymazy glownie mlode byczki i łanie, ktore ogladaja telewizje i jak maja katar to przychodza na wymaz, do leczenia niestety dostajemy juz szarych, duszacych sie  ludzi 50-80 lat, wyniki nie sa wiec najlepsze. Sama choroba kolo 10dnia od objawow ma troche trudny do przewidzenia przebieg, odradzam wchodzenia w ten biznes niedoswiadczonym lekarzom zacheconym przez morawieckiego i sasina pieniazkami i godzinnym kursem respiratoroterapii. Nie starczy. Dostalismy tez 5 respiratorow od Morawieckiego, psa bym do takiego czegos nie podlaczyl w normalnych warunkach. Glowny problem tego sprzetu, ze nie daje podstawowego bezpieczenstwa przy wentylacji pacjenta zakaznego. Panstwo z dykty i tektury, kupili te respiratory ,ratunkowo-transportowe, na sztuke, zeby costam, costam zrobic.

Jakby oczywiscie ta pani od nakluc mogla przyjechac na nasz oddzial obserwacyjno-zakazny powstaly kilka dni temu na rozkaz wojewody i ponakluwala nam pacjentow zeby nie umierali to prosze dac znac na priv, jestesmy zainteresowani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, electro napisał:

trup sie jednak scieli. (...) Czego nie mozemy to pakujemy w te podwojne worki zeby panowie z zakladu pogrzebowego sie na nas nie obrazili.

Dobre. Naprawdę może robić wrażenie na idiotach. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0007.gif
Poza tym - fajny tekst. Tylko kto w to uwierzy oprócz takich ściemniaczy jak Ty i naiwniaków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Dobre. Naprawdę może robić wrażenie na idiotach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Poza tym - fajny tekst. Tylko kto w to uwierzy oprócz takich ściemniaczy jak Ty i naiwniaków?

Szczerze. Za dlugo w tym siedze zeby mi nie latala kolo ch.ja opinia jakiegos nołlajfa z netu. Napisalem to dla ludzi, ktorzy byc moze chca wiedziec jak to wyglada na pierwszej linii w małym szpitalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, soundchaser napisał:

Jak pisałem wcześniej ta kobieta pomogła wielu ludziom, którym nie pomogła medycyna tradycyjna

Ja tego nie neguję, zresztą akupunktura jest uznana przez świat lekarski. Tylko trzeba wiedzieć do czego i w jakim zakresie się ona może przydać. Sorry, ale w momencie bezpośredniego zagrożenia życia, jak zawał czy udar to nie ma szans. Po tym poznać oszustów i szarlatanów, bo wszędzie ich nie brakuje, że  negują wiedzę lekarskiej. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie ze złamana nogą z przemieszczeniem na akupunkturę. Tak samo ostre zakażenia, gdzie jedynym ratunkiem są antybiotyki. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jar1 napisał:

Nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie ze złamana nogą z przemieszczeniem na akupunkturę.

Masz tu czytających ludzi za idiotów jak nasz rząd??
Co za kretyński przykład, który ma być tożsamy z tym o zawale.

Wstydź się.

24 minuty temu, electro napisał:

Napisalem to dla ludzi, ktorzy byc moze chca wiedziec jak to wyglada na pierwszej linii w małym szpitalu.

Jak wygląda sytuacja w dużym szpitalu to ja osobiście napiszę w niedzielę wieczorem, bo zamierzam tam pojechać.
Będę tam obserwował przez ok. 2 godzin i zobaczę co takiego się groźnego dzieje.
Napisze prawdę, nic nie będę zmyślał i konfabulował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, electro napisał:

Napisalem to dla ludzi, ktorzy byc moze chca wiedziec jak to wyglada na pierwszej linii w małym szpitalu.

 

35 minut temu, electro napisał:

Teraz coz, trup sie jednak scieli.

Czyli kiedyś ludzie nie umierali?  A teraz ile  razy więcej umiera?

Mieszkam w okolicy kilku małych miast (i małych szpitali) i jakoś nie słyszę tak dramatycznych relacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, soundchaser napisał:

medycyna niekonwencjonalna potrafi zdziałać nie tyle cuda (bo to żaden cud leczyć ludzi chorych), tylko jest w wielu przypadkach bardziej skuteczna niż nic nie warte leczenie lekarzy-konowałów

A w wielu nie jest. Ja, kilka lat temu, naturalnie bojąc się operacji (raczej nie pilnej i nie krytycznej), postanowiłem dać szansę Chińczykowi. Od lat znanego w okolicy i ponoć skutecznego. Przez 2 miesiące prawie codziennie jeździłem po 60 km. na igłoterapię. Nie dało to nic. Zero. A bardzo chciałem, żeby dało.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czyli pełny lockdown za 2 tygodnie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, costa brava napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czyli pełny lockdown za 2 tygodnie? 

Tylko nie pełny

IMG-20201023-WA0009.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, który publicznie sugerował, że koronawirus może być międzynarodowym spiskiem mającym na celu "ogłupienie wirusem", sam zachorował na COVID-19. Dziś wycofuje się z tamtych poglądów i radzi wszystkim, żeby uważali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszych informacji - potwierdzonych w dwóch źródłach - wynika, że sprzeciw zgłosił tu wicepremier Jarosław Gowin. Wesprzeć go miał wicepremier Piotr Gliński reprezentowany przez Jarosława Sellina. (…) - To dlatego dziś na konferencji pojawiły się te dwa tygodnie. Na tyle lockdown udało się odsunąć - mówi nasze źródło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JuG napisał:

A w wielu nie jest. Ja, kilka lat temu, naturalnie bojąc się operacji (raczej nie pilnej i nie krytycznej), postanowiłem dać szansę Chińczykowi. Od lat znanego w okolicy i ponoć skutecznego. Przez 2 miesiące prawie codziennie jeździłem po 60 km. na igłoterapię. Nie dało to nic. Zero. A bardzo chciałem, żeby dało.

OK. Nie twierdzę, że alternatywna jest antidotum na każdą chorobę. Trzeba jednak mieć trochę szersze spojrzenie na wszystko niż tylko klapki na oczach i pierdolenie zerojedynkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, papageno napisał:

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, który publicznie sugerował, że koronawirus może być międzynarodowym spiskiem mającym na celu "ogłupienie wirusem", sam zachorował na COVID-19. Dziś wycofuje się z tamtych poglądów i radzi wszystkim, żeby uważali.

https://www.onet.pl/informacje/onetlubuskie/koronawirus-prezydent-zielonej-gory-janusz-kubicki-ma-koronawirusa/8rrrt42,79cfc278

Z pewnością był torturowany. ?

"Nigdy nikomu nie życzę tego żeby zachorował dlatego uważajcie na siebie. Bo teraz test, łóżko szpitalne czy respirator czy nawet teleporada to jeszcze jest … tylko jak długo? A słowa o »koranaściemie« chętnie bym cofnął, użył innych. Życie weryfikuje nasze poglądy" - zakończył swój wpis włodarz Zielonej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, costa brava napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czyli pełny lockdown za 2 tygodnie? 

Po tych branżach nie będzie czego zbierać, ale co tam dodrukują na "osłonowe" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, papageno napisał:

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, który publicznie sugerował, że koronawirus może być międzynarodowym spiskiem mającym na celu "ogłupienie wirusem", sam zachorował na COVID-19. Dziś wycofuje się z tamtych poglądów i radzi wszystkim, żeby uważali.

Oczywiście...tak jak tysiące innych opłaconych.
Albo po linii politycznej zwyczajnie zmusili go do tak drastycznej zmiany poglądów.
A Kret, który kaszlał do kamery też jest zarażony?
Ty lekarzem jesteś papageno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Ten rodzaj akupunktury można robić sobie samemu.

mozecie sobie robić samemu albo nawet nawzajem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, malikali napisał:

Po tych branżach nie będzie czego zbierać, ale co tam dodrukują na "osłonowe" ?

Dokładnie. A ja znów k**wa będę musiał za klientów wypisywać wnioski o dofinansowanie.
Dług publiczny będzie jeszcze większy...już nie do ogarnięcia.
Armagedon blisko...ciekaw tylko jestem jak rząd PiS się z tego wybroni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, jar1 napisał:

Ja tego nie neguję, zresztą akupunktura jest uznana przez świat lekarski. Tylko trzeba wiedzieć do czego i w jakim zakresie się ona może przydać. Sorry, ale w momencie bezpośredniego zagrożenia życia, jak zawał czy udar to nie ma szans. Po tym poznać oszustów i szarlatanów, bo wszędzie ich nie brakuje, że  negują wiedzę lekarskiej. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie ze złamana nogą z przemieszczeniem na akupunkturę. Tak samo ostre zakażenia, gdzie jedynym ratunkiem są antybiotyki. 

 

uznana do kilku chorób i tyle w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak biednym kraju jak Polska byly dwa wyjscia: 1. Zamkniecie ludzi 70+ w domu i dowoz jedzenia oraz 2. Zamkniecie szkol do odwolania. Nic wiecej, zadnych idiotycznych zamkniec gospodarki itd. Te dwa kroki spowodowalyby wyhamowanie epidemii i nie byloby koniecznosci eutanazji, bo ludzi ogolnie bedzie szkoda i smierc przez uduszenie jest bardzo nieprzyjemna. Zamkniecie starcow bylo nie do przyjecia, bo to glowny elektorat pisu i musial dla pisu wygrac wybory. Dlaczego zgodzono sie na powrot dzieci do szkol i szybka transmisje wirusa na rodzicow i dziadkow tlumacze glupota politykow i glupota doradcow politykow, ktorych nazwisk nie poznalismy i nie poznamy. Tak to juz niestety jest, rzadza nami ludzie bezwzgledni, podli i glupi, a ich decyzje sa bezwzgledne, podle i glupie. Przez 6 miesiecy mysleli tylko o utrzymaniu wladzy, mieli w d.pie, co sie stanie ze starszymi osobami, ze slabymi. Teraz tez podejmuja decyzje, ktore maja zatrzec ich wine i slady, np. bezkarnosc dla lekarzy, ktorzy beda decydowali kogo podlaczyc do respiratora, a kogo zostawic na smierc bez zadnej interwencji. Podobnie jest na ukrainie, gdzie jest jeszcze biednniej i ochrona zdrowia jest jeszcze bardziej z dykty i tektury, kto ma zdechnac to tam zdycha i nikt nie robi afery, zycie toczy sie dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, JuG napisał:

A w wielu nie jest. Ja, kilka lat temu, naturalnie bojąc się operacji (raczej nie pilnej i nie krytycznej), postanowiłem dać szansę Chińczykowi. Od lat znanego w okolicy i ponoć skutecznego. Przez 2 miesiące prawie codziennie jeździłem po 60 km. na igłoterapię. Nie dało to nic. Zero. A bardzo chciałem, żeby dało.

a co na to Chińczyk ? za kwalifikowanym medykiem sie łazi i narzeka ze nie pomógł . Szarlatan nie pomógł ? cóż trudno

3 minuty temu, electro napisał:

bezkarnosc dla lekarzy

przecież to kant od początku do końca , w dodatku żenujący i populistyczny

co daje wstrzymanie postepowania z urzędu kiedy są jeszcze  procesy cywilne

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, soundchaser napisał:

OK. Nie twierdzę, że alternatywna jest antidotum na każdą chorobę. Trzeba jednak mieć trochę szersze spojrzenie na wszystko niż tylko klapki na oczach i pierdolenie zerojedynkowe.

To szersze spojrzenie wyklucza opinię, że konwencjonalna medycyna to "nic nie warte leczenie lekarzy-konowałów". Lekarze są różne, jak i zwykli ludzie. Jak i alternatywne "konowały".

Ja do szpitala, w którym miałem operację i personelu nie mam żadnych zastrzeżeń (może poza dosyć skromnym wyżywieniem). Wszystko było profesjonalne i życzliwe. Chirurg - mistrz.

W Chinach, gdzie medycyna alternatywna jest znana i praktykowana od tysięcy lat średnia długość życia w 1960 r. była tylko 44 lata. W Polsce z konwencjonalną medycyną socjalistyczną - 68.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.