Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-29 6:45
https://dane.gov.pl/pl
8 minut temu, cir napisał:

uznana do kilku chorób i tyle w temacie

Już miękniesz "lekarzu".
Do tej pory wyśmiewałeś i negowałeś.
Strasznie jesteś chwiejny w swych poglądach.

wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0012.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

a co na to Chińczyk ? za kwalifikowanym medykiem sie łazi i narzeka ze nie pomógł . Szarlatan nie pomógł ? cóż trudno

przecież to kant od początku do końca , w dodatku żenujący i populistyczny

co daje wstrzymanie postepowania z urzędu kiedy są jeszcze  procesy cywilne

 

Duzo daje. Przegranie sprawy karnej zniecheca najczesciej rodzine do dalszych roszczen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, electro napisał:

Duzo daje. Przegranie sprawy karnej zniecheca najczesciej rodzine do dalszych roszczen.

absolutnie nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JuG napisał:

To szersze spojrzenie wyklucza opinię, że konwencjonalna medycyna to "nic nie warte leczenie lekarzy-konowałów". Lekarze są różne, jak i zwykli ludzie. Jak i alternatywne "konowały".

To tylko potwierdzenie tego, co pisałem wcześniej - dobrzy lekarze są po jednej i drugiej stronie.
Ja niestety miałem doświadczenia negatywne z lekarzami jak umierali moi rodzice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

a co na to Chińczyk ? za kwalifikowanym medykiem sie łazi i narzeka ze nie pomógł . Szarlatan nie pomógł ? cóż trudno

Nic - po prostu przestałem do niego chodzić. Ale on od początku otwarcie mówił, że z podobnym przypadkiem do czynienia nie miał. Szukał po swoich chińskich podręcznikach i tłumaczył mi, że wynika z nich, że wynik nie jest pewny i leczenie raczej będzie długim. Ja i tak czekałem na operacje więc nic nie straciłem (oprócz czasu i kasy). Po operacji stało ostatecznie jasne, że szans na pozbycie się tych zmian za pomocą igieł nie było żadnych.

Ale leżąc godzinami z tymi igłami rozmawiałem z innymi chorymi - różne bóle leczył/łagodził skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cir napisał:

absolutnie nie

 

6 minut temu, cir napisał:

absolutnie nie

Mam inne doswiadczenia. Absolutnie inne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JuG napisał:

Ale leżąc godzinami z tymi igłami rozmawiałem z innymi chorymi - różne bóle leczył/łagodził skutecznie.

Cir nie jest taki głupi, żeby "uwierzyć" w to co piszesz.
Naraziłby się na pośmiewisko tych, którzy go tu na forum podstawili do pisania głupot na wszelkiej maści tematy medyczne i koronawirusowe. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, electro napisał:

 

Mam inne doswiadczenia. Absolutnie inne. 

czyli co, teraz nie będzie procesow karnych ( to tak jak wygrana z automatu) to więcej będą cywilnych wytaczac ? czyli niedzwiedzia przysługę wam zrobili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Cir nie jest taki głupi, żeby "uwierzyć" w to co piszesz.

Bo w odróżnieniu od medycyny naukowej ta niekonwencjonalna oparta jest na wierze. Nie ma praktycznie żadnych badań co do jej skuteczności - tylko opinie typu "jedna baba drugiej babie". W konwencjonalnej jest wieloletnia statystyka, jest standaryzowany system kształcenia lekarzy i system nadawania uprawnień. Jest tez system dopuszczania leków do obiegu. Więc jak trafisz na średniestatystycznego lekarza będziesz miał średniestatystyczny wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiara czasami przenosi góry ,sami onkolodzy zalecają pozytywne nastawienie które może pomóc w walce z rakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JuG napisał:

Bo w odróżnieniu od medycyny naukowej ta niekonwencjonalna oparta jest na wierze. Nie ma praktycznie żadnych badań co do jej skuteczności - tylko opinie typu "jedna baba drugiej babie". W konwencjonalnej jest wieloletnia statystyka, jest standaryzowany system kształcenia lekarzy i system nadawania uprawnień. Jest tez system dopuszczania leków do obiegu. Więc jak trafisz na średniestatystycznego lekarza będziesz miał średniestatystyczny wynik.

Nie próbuj znów manipulować. To tylko marketing i reklama. Dlatego w medycynie konwencjonalnej jest statystyka, a w alternatywnej nie ma. Kto ma im tę statystykę robić? Poza tym im wystarcza to, że pacjenci są zadowoleni i polecają innym tę formę leczenia.
Nie bądź znów dzieckiem, który udaje, że nie rozumie pewnych mechanizmów, które rządzą światem.

Dobranoc...i tak się zasiedziałem, ale dziś piąteczek. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, electro napisał:

Duzo daje. Przegranie sprawy karnej zniecheca najczesciej rodzine do dalszych roszczen.

 

Proces cywilny jest obarczony ciążącym na powodzie ryzykiem związanym z koniecznością udowodnienia winy. Z przegraną wiążą się spore koszty. Właśnie dla tego z reguły zaczyna się od postępowania karnego w którym pokrzywdzony ( lub jego bliscy) działający jako oskarżyciele posiłkowi nie ponoszą kosztów. Wyrok skazujący wydany w postępowaniu karnym wiąże sąd cywilny dzięki czemu unikamy opisanego na wstępie ryzyka udowadniania winy. W mojej ocenie to jest powszechna praktyka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaranek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, JuG napisał:

Ale leżąc godzinami z tymi igłami rozmawiałem z innymi chorymi - różne bóle leczył/łagodził skutecznie.

tak i tego nie zaprzeczam , bóle łagodzi

6 minut temu, Jaranek. napisał:

 

Proces cywilny jest obarczony ciążącym na powodzie ryzykiem związanym z koniecznością udowodnienia winy. Z przegraną wiążą się spore koszty. Właśnie dla tego z reguły zaczyna się od postępowania karnego w którym pokrzywdzony ( lub jego bliscy) działający jako oskarżyciele posiłkowi nie ponoszą kosztów. Wyrok skazujący wydany w postępowaniu karnym wiąże sąd cywilny dzięki czemu unikamy opisanego na wstępie ryzyka udowadniania winy. W mojej ocenie to jest powszechna praktyka. 

a z iloma procesami medycznymi miałes do czynienia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, JuG napisał:

Bo w odróżnieniu od medycyny naukowej ta niekonwencjonalna oparta jest na wierze. Nie ma praktycznie żadnych badań co do jej skuteczności - tylko opinie typu "jedna baba drugiej babie". W konwencjonalnej jest wieloletnia statystyka, jest standaryzowany system kształcenia lekarzy i system nadawania uprawnień. Jest tez system dopuszczania leków do obiegu. Więc jak trafisz na średniestatystycznego lekarza będziesz miał średniestatystyczny wynik.

A wiesz o tym że gro medycyny polega głównie na syntetycznym opracowaniu czynnika aktywnego skopiowanego z przyrody w oparciu o medycynę np. naszych babć czy obserwacji metod szamanów. A to ponoć znachorstwo, wiara i gusła. Nawet cir ci powie ze podstawą terapii jest często wiara czy autosugestia w powodzenie terapii. 

Nie mylić z placebo a przypadkiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez blomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blomin napisał:

A wiesz o tym że gro medycyny polega głównie na syntetycznym opracowaniu czynnika aktywnego skopiowanego z przyrody w oparciu o medycynę np. naszych babć czy obserwacji metod szamanów.

Wiem (oprócz szamanów). Ale wiem też jaka byłą średnia długość życia przed medycyną naukową. Z babciami i szamanami (które pełnili w swoich czasach niezwykle pożyteczną rolę).

13 minut temu, blomin napisał:

Nawet cir ci powie ze podstawą terapii jest często wiara czy autosugestia w powodzenie terapii. 

Pewnie powie. Nasze "oprogramowanie" jest bardzo ważne, a zbadane jeszcze dosyć słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, cir napisał:

 

a z iloma procesami medycznymi miałes do czynienia ?

 

Kilkunastoma - co najmniej. Jak zaczynałem to za błędy szpitali ( z reguły zarażenia żóltaczką )odpowiadał jeszcze Wojewoda jako statio fisci Skarbu Państwa ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaranek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała nauka opiera się na obserwacji świata, poznawaniu praw i reguł w nim panujących. Nauka nie spadła ludziom sama z nieba ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, JuG napisał:

Wiem (oprócz szamanów). Ale wiem też jaka byłą średnia długość życia przed medycyną naukową. Z babciami i szamanami (które pełnili w swoich czasach niezwykle pożyteczną rolę).

Pewnie powie. Nasze "oprogramowanie" jest bardzo ważne, a zbadane jeszcze dosyć słabo.

Ra średnia byłaby dużo niższa bez tych zielarek etc. Rezonansu też nie było ani samochodów, to chyba wynik postępu cywilizacyjnego być musi więc co to za porównanie. A pierwszy antybiotyk skąd się wziął? Babcie wiedziały ze pajęczyna to penicylina czy wierzyły bo zawsze działało? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez blomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nasze "oprogramowanie" jest bardzo ważne, a zbadane jeszcze dosyć słabo.

Wręcz przeciwnie, oprogramowanie jak i metoda programowania są bardzo dobrze znane, i chociażby teraz stosowane na nas.
Programiści jak narazie są kilka kroków przed nami. Doskonale wiedzą jak destrukcyjnie działa na nas - nazwę ogólnie - lęk, lub inaczej niskowibracyjne emocje.
Po co to robią? Lęk to energia, przez niektórych bardzo poszukiwana.
Poszukują jej bo sami też będąc manipulowanymi uwierzyli, że nie mogą korzystać z energii źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Jaranek. napisał:

 

Proces cywilny jest obarczony ciążącym na powodzie ryzykiem związanym z koniecznością udowodnienia winy. Z przegraną wiążą się spore koszty. Właśnie dla tego z reguły zaczyna się od postępowania karnego w którym pokrzywdzony ( lub jego bliscy) działający jako oskarżyciele posiłkowi nie ponoszą kosztów. Wyrok skazujący wydany w postępowaniu karnym wiąże sąd cywilny dzięki czemu unikamy opisanego na wstępie ryzyka udowadniania winy. W mojej ocenie to jest powszechna praktyka. 

Tak wlasnie najczesciej jest. Sa oczywiscie i jest tego duzo jesli chodzi o ilosc, a nie ciezar, spraw gdzie poszkodowany dochodzi swoich krzywd w procesie cywilym, operacje plastyczne rozne np. Noski gdzie spor dotyczy milimetrow, ortopedyczne, stomatologia, jest tego duzo natomiast nie dotyczy to smierci czy tez ciezkiego uszkodzenia ciala. Covid to natomiast smierc lub ciezkie uszkodzenie ciala i po daniu przez panstwo sygnalu prokuraturze jak ma byc to rozgrywane  prowadzi to do bezkarnosci i naduzyc. Przegrana w sprawie karnej podcina rodzinie zmarlego skrzydełka dosyc skutecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JuG napisał:

może poza dosyć skromnym wyżywieniem

Żona miała operację kilka lat temu w Irlandii. Państwowy szpital, z tych lepszych, bo studenci łazili.

No i a propos koryta: kilka razy podczas odwiedzin trafiłem na porę posiłku. Byłem w szoku co im tam dają, bo nie dość że normalne jedzenie w normalnej ilości to jeszcze - do wyboru. I pani pyta: czy rybka czy kurczaczek? A na deser galaretka czy jogurcik? Jabłuszko czy pomarańczka? No kurka. Śniadanko - tosty, owsianka, bekonik, jajeczka, a dżemik pomarańczowy czy truskawkowy?

Nic wymyślnego ale dla ludzi i zawsze wybór.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, electro napisał:

Tak wlasnie najczesciej jest. Sa oczywiscie i jest tego duzo jesli chodzi o ilosc, a nie ciezar, spraw gdzie poszkodowany dochodzi swoich krzywd w procesie cywilym, operacje plastyczne rozne np. Noski gdzie spor dotyczy milimetrow, ortopedyczne, stomatologia, jest tego duzo natomiast nie dotyczy to smierci czy tez ciezkiego uszkodzenia ciala. Covid to natomiast smierc lub ciezkie uszkodzenie ciala i po daniu przez panstwo sygnalu prokuraturze jak ma byc to rozgrywane  prowadzi to do bezkarnosci i naduzyc. Przegrana w sprawie karnej podcina rodzinie zmarlego skrzydełka dosyc skutecznie.

Ustawa która upadła ludzi do braku wyboru. Bardziej humanitarny w tym jest Benelux czy Szwajcaria. A na drugim biegunie bandycka ustawa antyaborcyjna. Paranoja, kury im szczać. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TomekL3 napisał:

Lęk to energia, przez niektórych bardzo poszukiwana.
Poszukują jej bo sami też będąc manipulowanymi uwierzyli, że nie mogą korzystać z energii źródła.

jprd, ale bełkot  ...brakuje jeszcze UFO.

Medycyna alternatywna, niekonwencjonalna, w której wykorzystuje się ziółka, akupunkturę i podobne formy oddziaływania na organizm, jest tylko i wyłącznie "formą uzupełniającą" medycynę akademicką. I każdy tego typu zabieg powinien być konsultowany z lekarzem specjalistą.To tylko czasowe i miejscowe oddziaływanie na receptory bólu, który może wynikać z innej przyczyny. Bo sam ból nie jest źródłem dolegliwości. Proszę iść do takiego "czarnoksiężnika" z bólem, którego przyczyny nie znamy, a wywołany jest przez np. kamienie na nerkach, lub z bólem kręgosłupa, podczas gdy przyczyna tego bólu wynika np. z osteoporozy. Czy niektórzy z Was naprawdę cofnęli się do średniowiecza i będą swoje zdrowie, a często i życie powierzać szamanom, szeptuchom, wróżkom, kryształom i amuletom ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, blomin napisał:

Ustawa która upadła ludzi do braku wyboru. Bardziej humanitarny w tym jest Benelux czy Szwajcaria. A na drugim biegunie bandycka ustawa antyaborcyjna. Paranoja, kury im szczać. 

 

 

dokładnie,  z jednej strony płody z ciężką wrodzoną wadą chcą chronić,  a ludzi chorych juz narodzonych dac  na pastwe bezkarnego lekarza ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, costa brava napisał:

dokładnie,  z jednej strony płody z ciężką wrodzoną wadą chcą chronić,  a ludzi chorych juz narodzonych dac  na pastwe bezkarnego lekarza ...

Najważniejsze że tchórzofretki mają dobrze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nieważne czy masz covid czy nie, ważne  ze masz zakreslona rubryczke że masz, do tego zmuszają nawet ze skaleczeniem co bylo widać na filmie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.